mtb

startovka

Joy.bike Cup 2023 - Zděřina

21.10.2023 Police nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla (bez časomíry) celkem: 1, ženy: 1, holky: 1 [html] [pdf] [xls]
Kluci do 5 let celkem: 16, muži : 16, kluci: 16 [html] [pdf] [xls]
Holky do 5 let celkem: 3, ženy: 3, holky: 3 [html] [pdf] [xls]
Kluci 6-7 let celkem: 12, muži : 12, kluci: 12 [html] [pdf] [xls]
Holky 6-7 let celkem: 7, ženy: 7, holky: 7 [html] [pdf] [xls]
Kluci 8-9 let celkem: 20, muži : 20, kluci: 20 [html] [pdf] [xls]
Holky 8-9 let celkem: 8, ženy: 8, holky: 8 [html] [pdf] [xls]
Žáci I celkem: 22, muži : 22, kluci: 22 [html] [pdf] [xls]
Žákyně I celkem: 9, ženy: 9, holky: 9 [html] [pdf] [xls]
3 velké okruhy celkem: 27, muži : 27, Masters II: 13, Masters I: 6, Muži: 6, Junioři: 2 [html] [pdf] [xls]
2 velké okruhy celkem: 40, ženy: 12, Ženy: 7, muži : 28, Veterans: 3, Příchozí: 13, Kadeti: 12, Juniorky: 3, Kadetky: 2 [html] [pdf] [xls]
Žáci II celkem: 10, muži : 10, Žáci II: 10 [html] [pdf] [xls]
Žákyně II celkem: 5, ženy: 5, Žákyně II: 5 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Joy.bike Cup 2023 - Zděřina pdf N/A 23.10.2023 10:03:35

startovní listina Odrážedla (bez časomíry)

start ~ 15:02:21 , 2019 a mladší , přihlášeno: 1 účastníků ( mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky*1*Sudková RozálieCZE2020WIKOV TOTR CYCLING TEAM0Náchod

startovní listina Kluci do 5 let

start ~ 15:09:57 , 2018 a mladší , přihlášeno: 16 účastníků ( 16 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci516Běhal ErikCZE2019Spartak Vrchlabí189Vrchlabí
kluci506Černý MichalCZE2019SERVIS ČERNÝ,s.r.o. 303Ždár Nad Metují
kluci513Dědek JanCZE2018Rtyně V Podkrkonoší86Rtyně V Podkrkonoší
kluci519Ferkonič TadeášCZE2018Vrchlabí202Vrchlabí
kluci505Ficek VojtěchCZE2019LOKO TRUTNOV218Malé Svatoňovice
kluci503Grzelak WojciechPOL2018Kudowianka Wemeco 314Kudowa Zdrój
kluci528Janek LeviCZE2019WIKOV TOTR CYCLING TEAM44Náchod
kluci*1*Janek LeviCZE2019WIKOV TOTR CYCLING TEAM44Náchod
kluci512Kincl ZbyněkCZE2019Spartak Vrchlabí215Vrchlabí
kluci501Kráčmar ŠimonCZE2018Wikov TOTR cycling team255Velké Poříčí
kluci502Kubeček MatyášCZE2019wikov totr cycling team244Havlovice
kluci507Plný VáclavCZE2018Kupkolo MTB Trilogy307Teplice Nad Metují
kluci510Praus JanCZE2018Sk Žamberk Tessuti sport296Žamberk
kluci509Růžička JiříCZE2019Vysoká Srbská276Vysoká Srbská
kluci518Smola ViktorCZE2019Wikov Totr Cycling Team46
kluci527Sudek JáchymCZE2018WIKOV TOTR CYCLING TEAM58Náchod

startovní listina Holky do 5 let

start ~ 15:09:57 , 2018 a mladší , přihlášeno: 3 účastníků ( mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky508Beranová AlžbětaCZE2018Pítrs Bikes 290Suchý Důl
holky511Martinová MadlenCZE2018KAH Sport Vrchlabí350Jilemnice
holky504Třešňáková EmaCZE2019Wikov TOTR Cycling Team310Náchod

startovní listina Kluci 6-7 let

start ~ 15:19:29 , 2016 - 2017 , přihlášeno: 12 účastníků ( 12 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci617Bursík AdamCZE2016Bikehome257Nahořany
kluci632Cogan RichardCZE2017Cykloklub Jičín44Nová Paka
kluci608Grzelak PiotrPOL2016Kudowianka Wemeco 267Kudowa Zdrój
kluci613Horák JakubCZE2017Úpice230Úpice
kluci621Hořeňovský MatějCZE2016GHOST Junior Team261Jaroměř
kluci615Krmaš MikulášCZE2016WIKOV TOTR CYCLING TEAM242Hronov
kluci606Kysela RudolfCZE2016LOKO TRUTNOV281Trutnov
kluci601Marel JanCZE2016ED systém SILVINI MTB team326Velká Jesenice
kluci604NovotnÝ SebastianCZE2016S-Sport MTB team 342Náchod
kluci631Podlešák OndřejCZE2017Pítrs Bikes Police nad Metují46Police Nad Metují
kluci603Šípek MatoušCZE2017Express CZ Tufo team Kolín 310Stárkov
kluci618Vaněk LuborCZE2017Cykloklub Jičín138Rybníček

startovní listina Holky 6-7 let

start ~ 15:20:30 , 2016 - 2017 , přihlášeno: 7 účastníků ( mužů, 7 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky611Ficková LibušeCZE2017LOKO TRUTNOV264Malé Svatoňovice
holky620Janková AuroraCZE2017WIKOV TOTR CYCLING TEAM261Náchod
holky602Juránek BellaCZE2016Wikov TOTR Cycling Team310Náchod
holky616Kinclová ElenCZE2016Spartak Vrchlabí269Vrchlabí
holky605NovotnÁ ValerieCZE2016S-Sport MTB team 350Náchod
holky625Smolová AlenaCZE2016Wikov Totr Cycling Team48Jaromer
holky609Třešňáková ViktorieCZE2017Wikov TOTR Cycling Team298Náchod

startovní listina Kluci 8-9 let

start ~ 15:30:28 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 20 účastníků ( 20 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci715Beran MartinCZE2014Pítrs bikes team219Suchý Důl
kluci733Bernard JakubCZE2015Pitr bikes36Velké Petrovice
kluci714Čada MichalCZE2015Redpoint-eleven Team200Police Nad Metují
kluci723David DavidCZE2015Litíč113Litíč
kluci728Fišer AntonínCZE2015Wikov Totr Cycling team112Hronov
kluci706Hák MatyášCZE2014SK Janské Lázně350Černý Důl
kluci709Horyna VojtaCZE2015Cykloklub Jičín218Brada - Rybníček
kluci707Hotárek JanCZE2015Sport Hotárek195Police Nad Metují
kluci716Krmaš AntonínCZE2015WIKOV TOTR CYCLING TEAM201Hronov
kluci711Kuk TomášCZE2014Carla.kupkolo.cz172Bila Tremesna
kluci719Martin MatyášCZE2015KAH Sport Vrchlabí269Jilemnice
kluci713Plný OndřejCZE2015Kupkolo MTB Trilogy228Teplice Nad Metují
kluci718Praus TomášCZE2014Sk Žamberk Tessuti sport273Žamberk
kluci732Semgaikin StepanUKR2015WIKOV TOTR CYCLING TEAM35Náchod
kluci701Schejbal JakubCZE2015Carla.kupkolo.cz246Kocbeře
kluci726Sulzbacher LucasCZE2014Pítrs bikes team139Náchod
kluci702Šípek MichalCZE2014Expres cz tufo team Kolín302Stárkov
kluci703Šolc PatrikCZE2014Pítrs bikes team238Police Nad Metují
kluci722Ulvr TadeášCZE2014Carla.kupkolo.cz218Vítězná
kluci724Vaněk MatějCZE2014Cykloklub Jičín306Rybníček

startovní listina Holky 8-9 let

start ~ 15:30:58 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 8 účastníků ( mužů, 8 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky704Antuškova KláraCZE2015Antuškovic familie314Trutnov
holky720Hanušová KristýnaCZE2014GHOST Junior Team110Moravany
holky720Hanušová KristýnaCZE2014GHOST Junior Team110Moravany
holky725Hořeňovská NelaCZE2014GHOST Junior Team326Jaroměř
holky717Nosálová GabrielaCZE2015Sk Žamberk Tessuti sport334Žamberk
holky710Staňková BarboraCZE2015Termyt Byke Team285Česká Skalice
holky721Škodová AntonieCZE2014Wikov TOTR cycling team214Slatina Nad Úpou
holky705Zajíčková RadkaCZE2014LOKO Trutnov259Trutnov

startovní listina Žáci I

start ~ 15:43:13 , 2011 - 2013 , přihlášeno: 22 účastníků ( 22 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci840Bernard JanCZE2012Piters bikes33Police Nad Metují
kluci820Bohuňovský HynekCZE2013Cykloklub Jičín310Jičín
kluci821Bouček JakubCZE2012Pítrs bikes team149Police Nad Metují
kluci829Duspiva FilipCZE2011Sk Žamberk Tessuti sport112Žamberk
kluci818Hamáček MatějCZE2011Cykloklub Jičín260Trutnov
kluci817Horacek JanCZE2011LOKO TRUTNOV282Trutnov
kluci816Horáček FilipCZE2013LOKO TRUTNOV197Trutnov
kluci806Charousek JakubCZE2011Cykloklub Jičín287Jičín
kluci827Charousek JiříCZE2013Cykloklub Jičín187Jičín
kluci815Kaplan JeremiášCZE2013TJ LO Spartak Vrchlabí226Rudník
kluci810Kohoutek AdamCZE2011Pítrs bikes 350Adršpach
kluci807Kovář JakubCZE2012Sport Hotárek 185Zdar Nad Metují
kluci808Kubeček MatoušCZE2013S-SPORT MTB team276Bohdašín Červený Kostelec
kluci812Kuk MilanCZE2011Kupkolo.cz 191Bílá Třemešná
kluci805Kysela JiříCZE2013LOKO TRUTNOV195Trutnov
kluci814Podlešák MartinCZE2013Pítrs bikes team168Police Nad Metují
kluci804Prokop MatějCZE2012S-SPORT MTB TEAM242Havlovice
kluci839Rieger JakubCZE2012Pítrs Bike34Police Nad Metují
kluci828Ryšavý JonášCZE2013Sobotka Sport Dobruška201Dobruška
kluci811Staněk OndřejCZE2013Termyt Byke Team228Česká Skalice
kluci830Škoda OliverCZE2012Wikov TOTR cycling team80Slatina Nad Úpou
kluci838Škoda OliverCZE2012Wikov TOTR cycling team80Slatina Nad Úpou

startovní listina Žákyně I

start ~ 15:43:43 , 2011 - 2013 , přihlášeno: 9 účastníků ( mužů, 9 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky813Bednaříková AnetaCZE2013Endorphin Republic Team151Hronov - Zbečník
holky825Beranová AnnaCZE2011Carla.kupkolo.cz256Nové Lesy
holky819Beranová EmaCZE2012Pítrs bikes team261Suchý Důl
holky824Bursíková AnnaCZE2012Expres Cz - Bmd Team KolÍn342Nahořany
holky809Famfulíkova ElenaCZE2013Cykluklub Jičín284Hořice
holky801Kazdová RozárieCZE2013Cykloklub Jičín 318Železnice
holky802Kornfeldová AmálieCZE2011Loko Trutnov 318Trutnov 1
holky823Nosálová TerezaCZE2013Sk Žamberk Tessuti sport182Žamberk
holky803Zajíčková LenkaCZE2012LOKO Trutnov248Trutnov

startovní listina 3 velké okruhy

start ~ 16:00:00 , 1969 - 2006 , přihlášeno: 27 účastníků ( 27 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Masters II359Cogan RudolfCZE1971Carla.kupkolo.cz0Nová Paka
Masters II307Čermák JanCZE1978S-Sport MTB TEAM 260Trutnov
Masters I315Drejsl LukášCZE1986MONDRAKER Racing team272Velké Petrovice
Muži311Frencl MartinCZE1990MONDRAKER Racing team 287Police Nad Metují - Velká Ledhuje
Masters II306Frýzl MartinCZE1972TJ Jiskra Jaroměř Potocký196Nemojov
Masters I248Horák OndřejCZE1984Úpice0Úpice
Masters I310Jandera JakubCZE1987Loko Trutnov250Trutnov
Muži335Jansa TomášCZE2000Pítrs bikes team69Police Nad Metují
Muži303Jirásek PájaCZE1992Pítrs bikes team303Police Nad Metují
Masters I337Kaněra MichalCZE1986S-Sport mtb team350Červený Kostelec
Masters II327Kordík PetrCZE1975Cykloklub Jičín281Jičín
Masters II338Lehotský JiříCZE1976Melvins Team166Vrchlabí
Masters I339Martin JanCZE1980KAH Sport Vrchlabí318Jilemnice
Masters II308Peca MartinCZE1973Cyklo klub Jičín0Lázně Bělohrad
Muži332Petr MichalCZE2004INS BIKE TEAM306Hronov
Masters II322Pinkava PetrCZE1977ED system MTB SILVINI team342Nachod
Junioři325Pivnička JakubCZE2005PITRS BIKES TEAM350Police Nad Metují - Velká Ledhuje
Masters II321Przemieniecki AlfredPOL1972ELMAR TEAM 270Lubawka
Masters II330Ptáček OndřejCZE1976sobotkasport.cz291Dobruška
Masters II336Skála MartinCZE1977LOKO TRUTNOV232Svoboda Nad Úpou
Masters II334Strnad MarekCZE1972INS BIKE TEAM202Hronov
Masters II301Sulzbacher PetrCZE1975Pitrs bikes team334Police Nad Metují
Masters I313Sulzbacher TomášCZE1979Pítrs bikes team267Náchod
Masters II326Svoboda JaroslavCZE1971INS BIKE TEAM224Velké Poříří
Muži358Ševců TomášCZE1997AMENITY EXTREM SPORT TEAM70Police Nad Metují
Muži302Štolfa ŠtěpánCZE1998HSK cycling team342Žďár Nad Metují
Junioři324Ticháček PetrCZE2006Loko Trutnov264Trutnov

startovní listina 2 velké okruhy

start ~ 16:03:00 , 2008 a starší , přihlášeno: 40 účastníků ( 28 mužů, 12 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Ženy215Celbová LucieCZE1992S-SPORT MTB TEAM285Trutnov
Veterans220Čada TomasCZE1964Redpoint-eleven Team350Teplice Nad Metují
Příchozí232David OndřejCZE1987Litíč224Litíč
Kadeti206Felcman MatyášCZE2008Cykloklub Jičín242Jičín
Ženy216Fridrichová LenkaCZE1994Eleven Head CST Cyklolive 350Hronov
Juniorky222Hainzelova LucieCZE2005Pitrs bikes team350Hronov
Kadeti211Hanuš LukášCZE2008S-SPORT MTB TEAM240Všeliby
Ženy225Horáčková ZuzanaCZE1982LOKO TRUTNOV205Trutnov
Kadetky228Hotárková TerezaCZE2008Pítrs bikes team350Police Nad Metují
Kadeti201Janďourek PatrikCZE2008Cykloklub Jičín253Jičín
Příchozí242Kačer MartinCZE1978Červený Kostelec232Červený Kostelec
Příchozí213Kohoutek PetrCZE1975INS BIKE TEAM192Adršpach
Veterans240Krejsar JiříCZE1962INS BIKE TEAM 318Hronov
Veterans237Kubeček LadislavCZE1962TJ Maratonstav Úpice295Havlovice 58
Příchozí208Kubeček LadislavCZE1991TJ Maratonstav Úpice266Havlovice
Ženy214Kubínová MarkétaCZE1998S-sport MTB team310Hronov
Příchozí218Kuk MilanCZE1985Kupkolo.cz220Bílá Třemešná
Kadeti209Kvitský DominikCZE2007Cykloklub Jičín 334Jičín
Kadeti205Kyjonka AntonínCZE2008Cykloklub Jičín 298Jičin
Kadeti254Kyjonka AntonínCZE2008Cykloklub Jičín 298Jičin
Ženy229Matoušková ZuzanaCZE1979Loko Trutnov250Trutnov
Příchozí255Mráz VítCZE1974INS BIKE TEAM158Hronov
Kadeti210Papoušek AdamCZE2008Bike Freaks Holice342Dašice
Příchozí239Petr JiříCZE1974INS BIKE TEAM310Hronov
Příchozí219Plný FilipCZE1987Kupkolo MTB Trilogy205Teplice Nad Metuji
Kadeti253Rous MartinCZE2008Jaroslav Kulhavý cycling team116Helvíkovice
Kadeti262Rous MartinCZE2008Jaroslav Kulhavý cycling team116Helvíkovice
Příchozí243Ryšavý KamilCZE1981Val198Dobruška Val
Juniorky260Sulzbacherová MartinaCZE2005Pítrs bikes team 62Police Nad Metují
Příchozí230Šatný RadekCZE1972CYKLO TONY282Česká Skalice
Ženy244Šípková BarboraCZE1988INS BIKE TEAM291Stárkov
Příchozí235Šitina BohumilCZE2002Batňovice125Batňovice
Kadeti202Šretr MichalCZE2008S-Sport Hronov271Velký Dřevíč
Ženy212Šretrová LenkaCZE1980Pítrs bikes team212Adršpach
Juniorky207Šretrová LucieCZE2006S-Sport Hronov318Velký Dřevíč
Kadeti231Ulvr AdamCZE2007Carla.kupkolo.cz217Vítězná
Kadeti204Vik SamuelCZE2007S-SPORT MTB TEAM195Hronov 4
Příchozí227Vít JanCZE1989Úpice342Úpice
Kadetky203Vrabcová NelaCZE2008SKI Police nad Metují 318Žďárky
Příchozí261Vrabec JaroslavCZE1979Ski Police nad Metují 44Žďárky

startovní listina Žáci II

start ~ 16:06:00 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 10 účastníků ( 10 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Žáci II109Beran JaroslavCZE2009Pítrs bikes team26954954, Police Nad Metují - Velká Ledhuje
Žáci II113Bohuňovský JáchymCZE2009Cykloklub Jičín326Jičín
Žáci II101Jon SebastiánCZE2009Cykloklub Jičín350Jilemnice
Žáci II105Krusz DawidPOL2009Klub Kolarstwa Wałbrzych 282Mieroszów
Žáci II104Kysela VojtěchCZE2010LOKO TRUTNOV242Trutnov
Žáci II102Suchánek AdrianCZE2010S-SPORT MTB TEAM261Červená Hora
Žáci II115Sulzbacher VojtěchCZE2010Pítrs bikes team194Police Nad Metují
Žáci II106Vlach AntonínCZE2009Jičín302Jičín
Žáci II103Vrabec JakubCZE2010SKI Police nad Metují 236Žďárky
Žáci II117Zítka JanCZE2010Žďár Nad Metují48

startovní listina Žákyně II

start ~ 16:06:00 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 5 účastníků ( mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Žákyně II108Famfulíková BarboraCZE2010CYKLOKLUB Jičín318Hořice
Žákyně II112Jansová LenkaCZE2010Pítrs bikes team292Police Nad Metují
Žákyně II123Kráčmarová AnnaCZE2009Cykloklub Jičín350Velké Poříčí
Žákyně II110Petířová KláraCZE2010Cykloklub Jičín 302Stružinec 121
Žákyně II111Středová SimonaCZE2010Pítrs bikes team162Police Nad Metují