13.08.2016 Česká Třebová
startovní listina
dlouhá
start ~ 11:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 71 účastníků
(
68 mužů,
3 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M30-39 | 1 | Betlach Tomáš | CZE | 1983 | Light Core | Česká Třebová |
M50 | 2 | Bureš Jiří | CZE | 1966 | F-bike klub Sádek | Polička |
M30-39 | 68 | Čikl Miloš | CZE | 1983 | Light core team | Česká Třebová |
M50 | 62 | Danesi Maurizio | CZE | 1962 | Život na kole | Brno |
M30-39 | 3 | Dittrich Jiří | CZE | 1984 | F-bike klub Sádek | Polička |
M50 | 56 | Doležel Josef | CZE | 1963 | REGA team | Moravská Třebová |
M18-29 | 4 | Doubek Tomáš | CZE | 1987 | Cyklo Ski klub PoliÄka | Polička |
M18-29 | 5 | Fikejz Jiří | CZE | 1990 | Author-Enduroteam.cz | Choceň |
M30-39 | 6 | Fliedr Jiří | CZE | 1980 | F-bike klub Sádek | Litomyšl |
M40-49 | 7 | Fojtík Martin | CZE | 1973 | Los Brňos | Brno |
M40-49 | 8 | Gajda Jan | CZE | 1968 | TJ Slovan Praha Zdravotník | Praha |
M30-39 | 9 | Groulík František | CZE | 1980 | SKPRIMAPOLIČKA | |
M18-29 | 60 | Houdek Milan | CZE | 1988 | 2V Bikers | Blovice |
M30-39 | 61 | Houdek Vladimír | CZE | 1979 | 2V Bikers | Blovice |
Z | 54 | Chlíbková Daniela | CZE | 1967 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Brno |
M40-49 | 59 | Chlup Jiří | CZE | 1970 | Rychnov | Rychnov |
M40-49 | 58 | Chlup Pavel | CZE | 1973 | Rychnov | Rychnov |
M50 | 70 | Chudý Jindřich | CZE | 1964 | Česká Třebová | Česká Třebová |
M30-39 | 55 | Japkovic Vasil Stoyka | CZE | 1985 | Rotten Apple | Jablonné nad Orlicí |
M30-39 | 10 | Javůrek Petr | CZE | 1977 | Apache Loko Trutnov | Svoboda nad Úpou |
M18-29 | 11 | Jeník Jan | CZE | 1987 | Záchlumí | Záchlumí |
M30-39 | 13 | Jeřábek Ivo | CZE | 1982 | Light Core | Česká Třebová |
M30-39 | 12 | jeřábek milan | CZE | 1979 | Light core team | česká třebová |
M18-29 | 14 | Juříček Jakub | CZE | 1991 | PBV MTB TEAM BRNO | Borač |
M30-39 | 15 | Kadrman Miloslav | CZE | 1981 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Ústí nad Orlicí |
M30-39 | 16 | Kestler Aleš | CZE | 1981 | Yogi racing Ostrava | Žamberk |
M30-39 | 71 | Klacl Tomáš | CZE | 1984 | Ústí nad Orlicí | Ústí nad Orlicí |
M18-29 | 67 | Klepárník David | CZE | 1996 | Cyklo Sport Klepárník | Tišnov |
M40-49 | 17 | Klusák Rostislav | CZE | 1976 | Dalečín | Dalečín |
M30-39 | 18 | Kopecký Lukáš | CZE | 1978 | Hartman.cz | Brandýs nad Orlicí |
M18-29 | 19 | Kubišta Michal | CZE | 1990 | RCR Bike Team Č.Třebová | Dlouhá Třebová |
M18-29 | 20 | Kuda Martin | CZE | 1987 | Svitavy | Svitavy |
M50 | 21 | Kujan Miroslav | CZE | 1963 | Kellys bikeranch team | Koberovy |
M40-49 | 22 | Kurz Vlastimil | CZE | 1973 | Los Brňos | Brno |
M30-39 | 65 | Kyncl David | CZE | 1978 | Light Core | Česká Třebová |
M30-39 | 23 | Landa Štěpán | CZE | 1981 | Light Core | Česká Třebová |
M40-49 | 66 | Lašman Petr | CZE | 1970 | Light Core | Česká Třebová |
M50 | 24 | Lederer Vladimír | CZE | 1962 | Cyklo RD Pardubice | Pardubice |
M18-29 | 25 | Lidmila Martin | CZE | 1998 | Cyklo Ski klub Polička | Polička |
M40-49 | 26 | Motyčka Martin | CZE | 1971 | OCK | Osík 103 |
M40-49 | 27 | Neugebauer Jiří | CZE | 1973 | Bike Freaks Holice | Veliny |
Z | 28 | Neumanová Martina | CZE | 1988 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
M30-39 | 29 | Novák Jiří | CZE | 1980 | Ellizators a Tonnys bike team | Hylváty |
M30-39 | 30 | Novák Martin | CZE | 1986 | Rudoltice | Rudoltice |
M30-39 | 57 | Odehnal Martin | CZE | 1980 | Dolní Újezd | Dolní Újezd |
M18-29 | 31 | Papoušek Jan | CZE | 1997 | Cyklo Ski klub Polička | Holice |
M30-39 | 32 | Pávek Lukáš | CZE | 1985 | Sloupnice | Sloupnice |
M30-39 | 64 | Pína Ondřej | CZE | 1984 | Vella Team | Nové Město nad Metují |
M18-29 | 33 | Plíhal Libor | CZE | 1991 | Hejnice | Hejnice |
M30-39 | 34 | Procházka Tomáš | CZE | 1986 | Polička | Polička |
M30-39 | 35 | Ryba Lukáš | CZE | 1979 | BB Cyklosport Superior | Lipůvka |
M50 | 36 | Rychetský Vladislav | CZE | 1958 | BBBparts.com | |
M40-49 | 37 | Sedláček Gamba | CZE | 1969 | Auto Gamba | Osek nad Bečvou |
Z | 38 | Sedláčková Kateřina | CZE | 1987 | Bikerespect | Fryšták |
M18-29 | 39 | Schön Martin | CZE | 1989 | CK Slovan M. Třebová | Žernovník |
M40-49 | 40 | Sirový Aleš | CZE | 1970 | Bikeclub Svitavy | Třebovice |
M18-29 | 69 | Skotálek Jan | CZE | 1997 | CHS Galen | Ústí nad Orlicí |
M50 | 41 | Spáčil Leopold | CZE | 1959 | GIANT Brno | Letovice |
M40-49 | 42 | Srnský Václav | CZE | 1973 | F-bike klub Sádek | Polička |
M18-29 | 53 | Strýk Ondřej | CZE | 1987 | Bike Team Nemile | Zábřeh |
M18-29 | 43 | Šejnoha Jan | CZE | 1988 | | |
M30-39 | 44 | Široký Michal | CZE | 1979 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
M50 | 45 | Štěpaník Jiří | CZE | 1965 | Moravec team | Sloup u Mor. Krasu |
M18-29 | 46 | Štěpaník Jiří | CZE | 1997 | Moravec team | Sloup u Mor. Krasu |
M30-39 | 47 | Šumpík Stanislav | CZE | 1978 | Bike Freaks Holice | Horní Jelení |
M18-29 | 63 | Tláskal Hynek | CZE | 1999 | Cyklo Bendl | Vysoké Mýto |
M30-39 | 48 | Trávníček Jan | CZE | 1979 | Kamenec u Poličky | Kamenec u Poličky |
M18-29 | 49 | Vejda Michal | CZE | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Rybník |
M30-39 | 50 | Vítek Jiří | CZE | 1982 | Velo-sport Flach | Dolní Újezd |
M30-39 | 51 | Vopařil Josef | CZE | 1985 | Prvnà krok | Moravská Třebová |
M18-29 | 52 | Záleský Milan | CZE | 1992 | RCR Bike Team Č.Třebová | Ústí nad Orlicí |