stage

XCM & Enduro

výsledky

Kupkolo MTB Trilogy 2017

05.07.2017 - 08.07.2017 Teplice nad Metují 

archiv

výsledky

Extreme Race celkem: 202 , muži : 192, ženy: 10, M-29: 17, M-V1: 61, M-V2: 34, M-V3: 8, Z: 7, M-E: 58, V-E: 14, Z-E: 3 [html] [pdf] [csv]
Enduro Race celkem: 74 , muži : 71, ženy: 3, M-E: 58, V-E: 13, Z-E: 3 [html] [pdf] [csv]
Half Race celkem: 40 , muži : 30, ženy: 10, M: 19, Z: 6, Muži: 9, M-V3: 2, Ženy: 3, Z-E: 1 [html] [pdf] [csv]
Junior celkem: 7 , muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf] [csv]
Enduro Half Race celkem: 13 , muži : 9, ženy: 4, Muži: 9, Ženy: 3, Z-E: 1 [html] [pdf] [csv]
Team Relay Extreme Race celkem: 0 , muži : 0, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 0, Z-E: 0 [html] [pdf] [csv]
KIDS Odrazedla celkem: 11 , muži : 8, ženy: 3, kluci: 8, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
KIDS 0-5 kola celkem: 7 , muži : 5, ženy: 2, kluci: 5, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
KIDS 6-7 celkem: 10 , muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
KIDS 8-10 celkem: 6 , muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
KIDS 11-12 celkem: 3 , muži : 3, ženy: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
KIDS 13-14 celkem: 1 , muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Stage 1Stage 2Stage 3okruh#4
1 1 / M-V1 [ 1 ] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 12:41:54.1 36:27.0 04:07:06.6 (1) 03:32:11.9 04:26:08.6
2 2 / M-V1 [ 4 ] Michal Bubílek 1984 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 12:43:45.9 01:51.8 37:13.0 04:09:35.7 (2) 03:35:03.9 04:21:53.1
3 1 / M-29 [ 2 ] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 13:09:25.4 27:31.3 35:19.9 04:14:31.9 (3) 03:48:07.0 04:31:26.5
4 2 / M-29 [ 97 ] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 13:28:24.0 46:29.9 38:56.9 04:28:40.8 (4) 03:49:05.7 04:31:40.5
5 1 / M-V2 [ 3 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 13:44:03.6 01:02:09.5 38:38.3 04:39:33.3 (6) 03:52:54.2 04:32:57.6
6 3 / M-29 [ 63 ] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 13:51:01.3 01:09:07.2 39:47.9 04:28:54.8 (5) 04:04:27.1 04:37:51.4
7 2 / M-V2 [ 5 ] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 14:18:44.7 01:36:50.6 41:02.1 05:00:48.1 (10) 04:01:16.7 04:35:37.6
8 3 / M-V2 [ 51 ] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 14:28:28.1 01:46:34.0 42:58.9 04:41:13.6 (7) 04:28:17.3 04:35:58.0
9 3 / M-V1 [ 6 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 14:33:46.5 01:51:52.4 40:01.8 05:01:52.6 (11) 04:07:13.2 04:44:38.7
10 4 / M-V2 [ 7 ] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 14:42:54.4 02:01:00.3 43:16.7 04:52:02.7 (9) 04:11:54.5 04:55:40.3
11 4 / M-29 [ 93 ] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 15:00:07.4 02:18:13.3 42:27.1 05:05:46.9 (14) 04:16:22.3 04:55:30.9
12 5 / M-29 [ 96 ] Michal Řada 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 15:02:04.9 02:20:10.8 45:33.0 05:05:09.8 (12) 04:15:47.9 04:55:34.1
13 4 / M-V1 [ 102 ] Martin Simon 1985 GER MTB Club München 15:09:19.3 02:27:25.2 43:50.3 05:05:10.1 (13) 04:21:31.3 04:58:47.5
14 5 / M-V1 [ 9 ] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 15:19:04.3 02:37:10.2 41:48.9 05:46:50.0 (39) 04:08:42.9 04:41:42.4
15 6 / M-V1 [ 98 ] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 15:19:55.5 02:38:01.4 45:12.8 05:09:35.3 (18) 04:23:31.8 05:01:35.5
16 7 / M-V1 [ 10 ] Pavel Hnyk 1982 CZE CZE 15:23:19.9 02:41:25.8 45:29.7 05:09:32.1 (17) 04:20:43.8 05:07:34.2
17 5 / M-V2 [ 99 ] József Sass 1977 HUN Meditech sc 15:25:09.2 02:43:15.1 44:17.6 05:10:57.0 (21) 04:24:55.2 05:04:59.3
18 1 / M-V3 [ 21 ] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 15:25:47.7 02:43:53.6 42:55.5 05:10:20.5 (19) 04:20:36.6 05:11:55.0
19 6 / M-V2 [ 66 ] Josef Lelek 1971 CZE INS ateliér Nachod 15:27:26.7 02:45:32.6 42:49.3 05:06:56.8 (15) 04:19:33.2 05:18:07.2
20 7 / M-V2 [ 131 ] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 15:31:44.3 02:49:50.2 45:38.9 05:17:12.2 (26) 04:21:14.5 05:07:38.5
21 1 / M-E [ 369 ] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 15:32:28.7 02:50:34.6 44:50.6 05:17:42.9 04:28:24.2 05:01:31.0
22 8 / M-V1 [ 71 ] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 15:34:26.5 02:52:32.4 44:23.5 05:14:51.7 (24) 04:25:42.5 05:09:28.7
23 8 / M-V2 [ 118 ] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 15:35:42.6 02:53:48.5 44:21.0 05:10:34.6 (20) 04:20:21.5 05:20:25.4
24 9 / M-V1 [ 30 ] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 15:35:59.7 02:54:05.6 45:18.7 05:07:14.9 (16) 04:36:37.2 05:06:48.7
25 9 / M-V2 [ 83 ] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 15:37:01.1 02:55:07.0 44:51.2 05:15:40.5 (25) 04:27:54.0 05:08:35.3
26 2 / M-V3 [ 8 ] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 15:43:31.1 03:01:37.0 44:07.8 05:11:08.5 (22) 04:35:07.8 05:13:07.0
27 10 / M-V1 [ 22 ] Ivan Čermák 1985 CZE CZE 16:00:37.2 03:18:43.1 42:54.4 05:14:16.2 (23) 04:26:52.6 05:36:33.8
28 11 / M-V1 [ 94 ] Michal Prokop 1978 CZE RAJEC Allivictus 16:04:38.0 03:22:43.9 46:03.4 05:22:00.1 (27) 04:46:42.0 05:09:52.4
29 10 / M-V2 [ 101 ] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 16:22:54.2 03:41:00.1 47:22.7 05:29:52.2 (29) 04:35:09.4 05:30:29.7
30 12 / M-V1 [ 33 ] Mikhail Foos 1980 KAZ Jenbike Racing Team 16:24:00.4 03:42:06.3 43:39.3 05:22:04.4 (28) 04:36:58.8 05:41:17.8
31 13 / M-V1 [ 72 ] Jan Mateju 1982 CZE TJ Baník Meziboří 16:28:29.1 03:46:35.0 44:57.9 05:43:15.6 (34) 04:47:04.8 05:13:10.6
32 14 / M-V1 [ 78 ] richard paul morel 1979 DNK Varde Cykelklub 16:39:57.5 03:58:03.4 48:48.6 05:32:10.1 (30) 04:41:18.2 05:37:40.6
33 6 / M-29 [ 85 ] Zdeněk Oupic 1993 CZE Team Bike Perštejn 16:40:12.6 03:58:18.5 47:49.0 05:46:52.8 (40) 04:27:49.2 05:37:41.4
34 15 / M-V1 [ 37 ] Martin Fus 1987 CZE KAAPA CNC Bike Team 16:42:27.6 04:00:33.5 47:38.0 05:33:06.5 (31) 04:42:54.6 05:38:48.4
35 7 / M-29 [ 76 ] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 16:42:34.9 04:00:40.8 46:28.9 05:51:19.3 (43) 04:40:18.4 05:24:28.1
36 16 / M-V1 [ 128 ] Denis Vorobjev 1984 RUS becycle.ru 16:50:48.1 04:08:54.0 44:14.1 06:05:56.1 04:34:29.0 05:26:08.8
37 17 / M-V1 [ 19 ] Marcus Brennenstuhl 1982 GER Lokomotive Stuttgart 16:51:49.4 04:09:55.3 49:21.5 05:53:48.4 (45) 04:49:52.0 05:18:47.4
38 11 / M-V2 [ 24 ] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 16:56:38.7 04:14:44.6 46:47.9 06:36:47.9 04:28:38.7 05:04:23.9
39 18 / M-V1 [ 133 ] Christian Spindler 1984 DNK Lokomotive Stuttgart 17:05:30.8 04:23:36.7 49:31.3 05:40:22.8 (33) 04:54:17.6 05:41:19.0
40 19 / M-V1 [ 59 ] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 17:06:53.2 04:24:59.1 46:48.7 05:44:41.5 (37) 04:49:18.3 05:46:04.6
41 20 / M-V1 [ 38 ] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 17:08:54.9 04:27:00.8 45:20.6 06:00:38.1 04:55:18.6 05:27:37.3
42 21 / M-V1 [ 20 ] Wojciech Bukowiecki 1984 POL KSPO brakeparts.pl 17:09:48.5 04:27:54.4 49:34.1 05:47:06.7 (41) 04:53:58.5 05:39:09.0
43 22 / M-V1 [ 26 ] Armin Duschner 1982 GER Sepps Radlstol 17:17:01.1 04:35:07.0 45:26.5 05:46:28.9 (38) 05:11:17.9 05:33:47.5
44 3 / M-V3 [ 107 ] Libor Stasta 1966 CZE CZE 17:21:06.2 04:39:12.1 48:07.7 05:43:59.5 (36) 05:05:59.7 05:42:59.2
45 8 / M-29 [ 113 ] Janek Szczepański 1988 POL KSPO brakeparts.pl 17:21:18.9 04:39:24.8 47:41.3 05:56:29.6 (46) 05:03:38.1 05:33:29.6
46 9 / M-29 [ 31 ] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 17:25:08.9 04:43:14.8 47:54.7 06:06:47.9 04:48:48.5 05:41:37.4
47 23 / M-V1 [ 23 ] Miloš Doubek 1981 CZE Čistý Sport 17:30:12.3 04:48:18.2 48:44.6 06:04:35.6 04:53:51.0 05:43:01.0
48 24 / M-V1 [ 95 ] Jiří Ruttner 1979 CZE CZE 17:31:56.9 04:50:02.8 47:20.0 06:00:33.0 04:43:49.7 06:00:13.9
49 25 / M-V1 [ 69 ] Tomáš Málek 1980 CZE BIKEBROTHERS.CZ 17:36:12.1 04:54:18.0 47:28.5 06:03:06.3 05:09:52.6 05:35:44.7
50 1 / Z [ 34 ] Lenka Fridrichova 1994 CZE GHOST team 17:39:17.8 04:57:23.7 50:31.1 06:01:22.1 04:59:16.8 05:48:07.7
51 26 / M-V1 [ 82 ] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 17:40:26.2 04:58:32.1 47:48.8 06:01:23.9 05:03:02.9 05:48:10.3
52 12 / M-V2 [ 18 ] jakub blaha 1976 CZE CZE 17:43:15.2 05:01:21.1 50:35.4 06:13:00.8 04:54:13.0 05:45:25.9
53 2 / Z [ 80 ] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 17:45:48.0 05:03:53.9 53:05.6 06:10:03.1 05:04:53.0 05:37:46.2
54 10 / M-29 [ 15 ] Roman Baytsur 1989 RUS redBike 17:46:47.5 05:04:53.4 47:28.3 05:48:47.3 (42) 05:22:38.7 05:47:53.0
55 13 / M-V2 [ 61 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 17:52:38.1 05:10:44.0 51:42.6 06:06:14.4 04:54:07.7 06:00:33.2
56 14 / M-V2 [ 77 ] Charles Moore 1974 USA Orange Krush Cycling Club 17:55:21.3 05:13:27.2 49:30.6 06:13:00.9 05:01:38.1 05:51:11.4
57 11 / M-29 [ 74 ] Rob Meeuwessen 1989 NLD Rings-Goirle 18:01:25.8 05:19:31.7 44:14.8 06:06:14.3 05:08:49.9 06:02:06.6
58 3 / Z [ 112 ] Ania Świrkowicz 1979 POL team.ase.com.pl 18:05:23.3 05:23:29.2 53:18.2 06:01:22.9 05:07:04.7 06:03:37.3
59 15 / M-V2 [ 25 ] Jan Duda 1977 CZE CZE 18:07:06.2 05:25:12.1 49:35.2 06:04:30.7 05:24:21.8 05:48:38.2
60 27 / M-V1 [ 52 ] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 18:20:07.5 05:38:13.4 48:58.0 06:18:52.3 05:03:42.3 06:08:34.9
61 28 / M-V1 [ 129 ] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:24:19.9 05:42:25.8 48:46.2 05:33:33.2 (32) 06:27:55.5 05:34:04.8
62 16 / M-V2 [ 79 ] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 18:28:16.7 05:46:22.6 50:48.6 06:07:37.6 05:09:53.1 06:19:57.2
63 29 / M-V1 [ 123 ] Vladimír Vágner 1981 CZE BIKEBROTHERS.CZ 18:29:41.6 05:47:47.5 48:10.5 06:50:39.9 04:45:27.8 06:05:23.2
64 17 / M-V2 [ 56 ] Grzegorz Kasiński 1976 POL CYKLON PROAL TEAM 18:30:18.3 05:48:24.2 51:09.6 06:06:42.6 05:23:38.5 06:08:47.5
65 18 / M-V2 [ 119 ] Heiki Talvik 1976 EST saunapunkt.ee 18:36:13.1 05:54:19.0 49:17.8 06:10:27.0 05:18:53.9 06:17:34.3
66 19 / M-V2 [ 87 ] Michal Palounek 1977 CZE BSB Bakajda 18:42:02.3 06:00:08.2 52:21.6 06:17:16.1 05:25:52.5 06:06:32.0
67 30 / M-V1 [ 115 ] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 18:45:14.1 06:03:20.0 47:17.4 06:19:02.9 05:15:20.1 06:23:33.4
68 20 / M-V2 [ 54 ] Martin Březík 1971 CZE CZE 18:47:34.8 06:05:40.7 52:22.2 06:30:15.4 05:13:32.2 06:11:24.8
69 21 / M-V2 [ 88 ] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 18:59:51.2 06:17:57.1 51:50.0 06:31:13.4 05:24:39.0 06:12:08.6
70 22 / M-V2 [ 120 ] Tõnis Tiedemann 1975 EST SAUNAPUNKT.EE 19:02:31.3 06:20:37.2 55:03.9 06:10:27.2 05:17:14.1 06:39:45.9
71 31 / M-V1 [ 108 ] ONDREJ STOCES 1987 CZE Bikenotoric 19:06:22.7 06:24:28.6 51:35.8 06:29:26.7 05:40:13.4 06:05:06.7
72 32 / M-V1 [ 46 ] Ladislav Horváth 1984 SVK ISAKO SPORT-KOSICE 19:08:42.1 06:26:48.0 48:57.5 06:08:03.7 05:17:52.7 06:53:48.1
73 23 / M-V2 [ 121 ] Tomáš Uchytil 1976 CZE CZE 19:15:02.2 06:33:08.1 52:42.0 06:35:27.0 05:24:49.1 06:22:03.7
74 33 / M-V1 [ 44 ] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 19:27:08.0 06:45:13.9 54:54.7 06:41:40.8 05:26:58.9 06:23:33.4
75 2 / M-E [ 334 ] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 19:29:05.1 06:47:11.0 01:07:14.0 06:42:57.4 05:28:16.6 06:10:36.9
76 34 / M-V1 [ 64 ] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský Maratón 19:40:49.9 06:58:55.8 51:07.5 06:37:14.0 05:46:29.4 06:25:58.9
77 35 / M-V1 [ 75 ] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 19:44:41.6 07:02:47.5 52:55.1 07:18:58.3 05:16:12.4 06:16:35.7
78 12 / M-29 [ 70 ] Jakub Man 1994 CZE TJ Spartak Třebíč 20:07:03.3 07:25:09.2 53:04.2 06:34:09.3 05:30:26.1 07:09:23.6
79 36 / M-V1 [ 29 ] Peter Faktor 1978 SVK SpektrumSZ 20:07:43.0 07:25:48.9 52:00.1 06:37:47.2 05:46:31.4 06:51:24.0
80 37 / M-V1 [ 130 ] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 20:27:02.8 07:45:08.7 51:57.9 07:02:48.1 05:51:54.3 06:40:22.3
81 24 / M-V2 [ 122 ] Jiří Vacek 1977 CZE beespee.cz 20:37:04.2 07:55:10.1 56:32.7 07:18:53.9 05:52:32.1 06:29:05.2
82 38 / M-V1 [ 14 ] Jiří Bartoň 1986 CZE ČeMBA 20:47:33.7 08:05:39.6 58:43.3 07:02:47.3 05:52:31.6 06:53:31.4
83 39 / M-V1 [ 114 ] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 20:48:40.7 08:06:46.6 57:00.3 07:02:46.4 05:48:18.0 07:00:35.8
84 25 / M-V2 [ 132 ] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 20:56:55.3 08:15:01.2 52:39.0 07:01:14.1 05:52:51.6 07:10:10.4
85 26 / M-V2 [ 126 ] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 21:10:14.3 08:28:20.2 56:47.2 07:17:06.3 05:55:44.9 07:00:35.8
86 40 / M-V1 [ 50 ] Tomáš Hybler 1985 CZE Hohes C Multiwit 21:24:21.8 08:42:27.7 54:06.7 07:14:19.5 06:23:44.1 06:52:11.4
87 13 / M-29 [ 116 ] Ondřej Škorpil 1999 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 21:38:43.5 08:56:49.4 56:03.9 06:58:21.4 06:05:51.6 07:38:26.3
88 3 / M-E [ 344 ] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 21:51:49.3 09:09:55.2 01:24:13.1 07:17:11.9 06:19:20.4 06:51:03.6
89 41 / M-V1 [ 90 ] Miroslav Pechr 1983 CZE Brdonoš 21:57:20.4 09:15:26.3 57:10.8 07:35:35.0 06:13:45.9 07:10:48.5
90 14 / M-29 [ 17 ] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 21:57:42.8 09:15:48.7 53:33.3 07:26:40.1 05:59:03.6 07:38:25.4
91 42 / M-V1 [ 62 ] Pavel Krump 1981 CZE CZE 21:59:03.3 09:17:09.2 48:46.2 07:35:33.5 06:23:54.8 07:10:48.5
92 15 / M-29 [ 65 ] Matěj Kuře 1993 CZE Trutnov trails 22:02:13.0 09:20:18.9 55:49.7 07:26:41.1 06:13:18.0 07:26:23.9
93 43 / M-V1 [ 13 ] Jarek Barcz 1985 POL CZE 22:13:09.2 09:31:15.1 56:09.8 07:45:35.2 06:03:20.8 07:28:03.2
94 4 / Z [ 16 ] Joanna Bejm 1980 POL CZE 22:15:41.2 09:33:47.1 58:39.9 07:45:37.1 06:03:20.8 07:28:03.2
95 27 / M-V2 [ 28 ] Jan Fajgl 1975 CZE CZE 22:25:49.9 09:43:55.8 53:39.3 08:01:21.9 06:21:20.6 07:09:27.8
96 4 / M-V3 [ 91 ] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 22:38:18.7 09:56:24.6 01:02:17.8 07:26:47.9 06:21:39.7 07:47:33.0
97 5 / M-V3 [ 27 ] Luboš Dvořák 1965 CZE Výlet Wide bike Lbc 22:39:22.6 09:57:28.5 56:26.4 07:36:11.6 06:31:32.7 07:35:11.8
98 4 / M-E [ 374 ] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 22:55:43.2 10:13:49.1 01:11:49.8 08:26:46.1 05:47:11.8 07:29:55.4
99 28 / M-V2 [ 125 ] Jan Vlach 1975 CZE Výlet Wide bike Lbc 23:00:06.5 10:18:12.4 56:39.3 07:54:09.2 06:31:32.7 07:37:45.2
100 5 / M-E [ 331 ] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 23:00:56.5 10:19:02.4 01:22:05.3 07:47:10.5 06:22:03.4 07:29:37.1
101 29 / M-V2 [ 42 ] Richard Gryga 1975 CZE CZE 23:03:37.7 10:21:43.6 01:06:27.3 07:57:10.3 06:18:40.9 07:41:18.9
102 30 / M-V2 [ 100 ] Luca Sebastianelli 1969 ITA CZE 23:16:30.4 10:34:36.3 58:30.8 07:21:47.9 05:46:39.4 09:09:31.9
103 6 / M-E [ 343 ] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 23:33:10.6 10:51:16.5 01:16:41.6 07:39:18.8 07:12:22.7 07:24:47.3
104 44 / M-V1 [ 104 ] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 23:38:08.6 10:56:14.5 55:39.6 07:59:03.6 06:43:08.5 08:00:16.8
105 7 / M-E [ 305 ] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 23:45:05.5 11:03:11.4 01:13:04.6 07:39:09.8 07:08:24.3 07:44:26.6
106 8 / M-E [ 345 ] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 23:48:36.7 11:06:42.6 01:20:44.9 07:42:47.1 07:12:20.5 07:32:43.9
107 6 / M-V3 [ 89 ] Aleš Pavlišta 1958 CZE Výlet Wide bike Lbc 24:07:13.4 11:25:19.3 01:04:48.6 07:54:00.5 06:54:36.3 08:13:47.7
108 9 / M-E [ 362 ] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 24:22:38.2 11:40:44.1 01:25:26.2 07:39:19.2 07:12:19.8 08:05:32.7
109 10 / M-E [ 373 ] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 24:24:49.4 11:42:55.3 01:21:49.7 08:20:24.4 07:04:59.0 07:37:36.2
110 5 / Z [ 48 ] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 24:25:34.8 11:43:40.7 01:03:45.3 08:14:50.1 06:49:26.1 08:17:33.2
111 11 / M-E [ 316 ] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 24:39:44.8 11:57:50.7 01:11:26.2 07:57:14.0 07:05:50.3 08:25:14.0
112 31 / M-V2 [ 105 ] josef soběslav 1968 CZE KOLORADOTEAM 24:46:08.9 12:04:14.8 01:03:52.8 08:37:50.9 06:41:59.8 08:22:25.3
113 12 / M-E [ 301 ] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 24:50:06.2 12:08:12.1 01:15:04.1 08:17:46.9 07:11:43.5 08:05:31.5
114 13 / M-E [ 303 ] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 24:56:08.5 12:14:14.4 01:14:02.5 08:17:55.6 07:18:38.7 08:05:31.4
115 14 / M-E [ 359 ] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 25:06:33.6 12:24:39.5 01:24:33.1 08:02:49.0 07:27:45.9 08:11:25.4
116 15 / M-E [ 371 ] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 25:06:37.1 12:24:43.0 01:22:50.8 08:12:52.8 07:25:24.1 08:05:29.3
117 1 / V-E [ 340 ] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 25:08:08.9 12:26:14.8 01:17:20.9 08:03:09.4 07:27:44.3 08:19:54.0
118 45 / M-V1 [ 110 ] Štěpán Svačina 1980 CZE Rumový Express 25:08:36.2 12:26:42.1 01:02:31.5 08:12:06.9 07:18:46.6 08:35:10.9
119 32 / M-V2 [ 43 ] Vladimír Hábr 1969 CZE CZE 25:20:39.0 12:38:44.9 01:03:25.9 08:47:48.8 07:10:49.3 08:18:35.0
120 16 / M-E [ 348 ] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 25:42:16.3 13:00:22.2 01:23:47.1 07:42:40.1 07:49:06.2 08:46:42.8
121 17 / M-E [ 310 ] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 25:42:37.0 13:00:42.9 01:12:55.0 08:03:51.6 07:39:09.0 08:46:41.0
122 18 / M-E [ 309 ] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 25:45:37.8 13:03:43.7 01:09:26.7 09:05:14.4 07:05:45.9 08:25:10.5
123 19 / M-E [ 302 ] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 25:53:18.7 13:11:24.6 01:16:31.0 08:17:51.6 07:18:53.8 09:00:02.1
124 2 / V-E [ 360 ] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 26:21:55.9 13:40:01.8 01:28:03.2 08:31:47.0 07:36:11.8 08:45:53.6
125 3 / V-E [ 306 ] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 26:22:06.7 13:40:12.6 01:19:54.2 08:27:31.1 07:37:34.0 08:57:07.0
126 46 / M-V1 [ 45 ] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 26:23:11.5 13:41:17.4 01:11:47.7 09:01:56.4 07:13:27.3 08:55:59.9
127 1 / Z-E [ 363 ] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 26:34:13.0 13:52:18.9 01:30:55.1 08:43:18.9 07:34:00.0 08:45:58.7
128 20 / M-E [ 367 ] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 26:43:17.7 14:01:23.6 01:35:06.3 08:32:00.2 07:52:07.3 08:44:03.7
129 21 / M-E [ 327 ] Michal Flídr 1979 CZE CZE 26:58:03.8 14:16:09.7 01:24:07.2 08:34:20.6 07:50:51.7 09:08:44.2
130 22 / M-E [ 378 ] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 27:02:09.3 14:20:15.2 01:24:25.9 08:31:37.7 09:00:33.3 08:05:32.1
131 4 / V-E [ 357 ] Radek Rozmahel 1974 CZE CZE 27:04:18.1 14:22:24.0 01:18:20.5 08:32:54.1 08:14:28.2 08:58:35.0
132 5 / V-E [ 351 ] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 27:06:59.2 14:25:05.1 01:21:20.3 08:32:55.4 08:14:10.2 08:58:33.2
133 23 / M-E [ 364 ] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 27:07:28.0 14:25:33.9 01:26:40.7 08:30:16.2 08:34:39.2 08:35:51.9
134 24 / M-E [ 350 ] Ondřej Musil 1986 CZE CZE 27:10:17.8 14:28:23.7 01:19:05.2 09:14:45.9 07:49:41.6 08:46:44.7
135 25 / M-E [ 375 ] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 27:17:52.3 14:35:58.2 01:25:53.1 09:07:42.1 08:14:13.3 08:30:03.6
136 26 / M-E [ 307 ] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 27:37:13.5 14:55:19.4 01:16:50.7 09:07:39.7 08:14:13.7 08:58:29.2
137 27 / M-E [ 361 ] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 27:46:42.6 15:04:48.5 01:25:57.4 09:07:47.8 08:14:19.7 08:58:37.5
138 28 / M-E [ 376 ] Wojciech Walczak 1980 POL CZE 27:56:19.0 15:14:24.9 01:28:54.1 08:41:58.0 07:59:55.0 09:45:31.5
139 29 / M-E [ 332 ] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 28:15:29.8 15:33:35.7 01:25:13.1 08:31:49.6 08:37:07.9 09:41:18.9
140 30 / M-E [ 304 ] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 28:19:05.7 15:37:11.6 01:18:24.8 09:14:50.7 08:39:50.1 09:06:00.0
141 31 / M-E [ 341 ] Peťas Kovář 1982 CZE CZE 28:28:18.9 15:46:24.8 01:31:27.1 08:48:59.9 08:35:53.7 09:31:57.9
142 6 / V-E [ 346 ] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 28:32:35.9 15:50:41.8 01:20:35.0 08:47:19.6 08:43:24.6 09:41:16.3
143 32 / M-E [ 308 ] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 28:50:09.4 16:08:15.3 01:14:00.5 09:29:37.7 07:58:54.5 10:07:36.6
144 33 / M-E [ 352 ] Jakub Mužík 1993 CZE CZE 28:52:38.2 16:10:44.1 01:42:39.8 09:29:40.2 07:58:55.7 09:41:22.3
145 2 / Z-E [ 335 ] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 29:00:10.9 16:18:16.8 01:27:07.6 09:21:07.9 08:24:55.2 09:47:00.1
146 7 / V-E [ 318 ] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 29:05:51.3 16:23:57.2 01:11:02.5 08:56:32.8 09:07:19.7 09:50:56.2
147 34 / M-E [ 325 ] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 29:07:44.5 16:25:50.4 01:25:13.9 09:14:51.7 08:36:59.6 09:50:39.1
148 35 / M-E [ 323 ] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 29:31:38.8 16:49:44.7 01:27:35.0 09:21:07.2 08:40:53.1 10:02:03.4
149 36 / M-E [ 377 ] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 29:41:15.0 16:59:20.9 01:30:45.4 09:16:49.9 08:33:50.3 10:19:49.0
150 8 / V-E [ 372 ] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 29:50:49.6 17:08:55.5 01:31:00.7 09:23:13.9 09:00:22.2 09:56:12.6
151 9 / V-E [ 342 ] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 30:26:32.3 17:44:38.2 01:26:08.7 09:56:06.3 08:34:41.7 10:29:35.4
152 37 / M-E [ 326 ] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 32:20:13.8 19:38:19.7 01:33:20.6 10:28:50.4 09:29:39.9 10:48:22.7
153 (-1) 47 / M-V1 [ 39 ] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 09:26:41.2 40:17.8 04:41:17.6 (8) 04:05:05.7
154 (-1) 48 / M-V1 [ 55 ] Markus Kahle 1986 GER biketeam-oberlausitz / Team Dosenbier 11:48:31.6 47:05.0 06:07:42.4 04:53:44.1
155 (-1) 49 / M-V1 [ 92 ] Tomáš Peroutka 1981 CZE Witte Bike Team 12:05:49.7 48:22.6 05:53:33.3 (44) 05:23:53.6
156 (-1) 50 / M-V1 [ 35 ] Lukáš Frýba 1982 CZE Curly family 12:12:18.1 46:53.7 06:17:16.5 05:08:07.9
157 (-1) 51 / M-V1 [ 127 ] Jindra Volny 1982 CZE CZE 12:36:19.7 46:45.9 06:34:11.4 05:15:22.2
158 (-1) 7 / M-V3 [ 86 ] Jiří Palas 1959 CZE Výlet Wide bike Lbc 13:52:51.8 01:11:01.7 06:45:24.1 05:56:25.7
159 (-1) 38 / M-E [ 330 ] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 15:15:19.9 01:08:58.3 07:45:36.4 06:20:45.1
160 (-1) 39 / M-E [ 354 ] Milan Panzer 1982 CZE Kluci z Kluče 18:50:57.7 01:24:57.1 08:48:58.3 08:37:02.0
161 (-1) 40 / M-E [ 347 ] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 19:28:44.0 01:24:45.5 08:56:33.3 09:07:25.2
162 (-1) 41 / M-E [ 319 ] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 20:06:32.3 01:32:02.6 08:41:56.6 09:52:32.9
163 (-1) 42 / M-E [ 355 ] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 20:14:18.2 01:25:52.8 08:50:44.1 09:57:41.1
164 (-1) 43 / M-E [ 333 ] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 20:46:13.7 01:26:43.9 09:23:09.6 09:56:20.1
165 (-1) 10 / V-E [ 368 ] Petr Špora 1964 CZE CZE 20:53:04.7 01:33:28.1 09:23:21.3 09:56:15.3
166 (-1) 44 / M-E [ 312 ] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 20:55:37.4 01:16:52.0 09:41:07.4 09:57:37.9
167 (-1) 45 / M-E [ 349 ] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 21:02:32.7 01:42:37.3 09:23:29.1 09:56:26.3
168 (-1) 46 / M-E [ 356 ] Lukáš Plzák 1990 CZE CZE 21:03:28.4 01:09:19.8 09:27:13.7 10:26:54.8
169 (-1) 11 / V-E [ 311 ] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 21:16:45.6 01:15:12.9 09:27:18.6 10:34:14.0
170 (-1) 47 / M-E [ 379 ] Ondřej Zvoníček 1984 CZE CZE 21:20:38.3 01:22:45.3 09:56:12.3 10:01:40.4
171 (-1) 48 / M-E [ 339 ] Tomáš Klapka 1978 CZE CZE 21:22:58.9 01:37:30.8 09:44:30.9 10:00:56.9
172 (-1) 49 / M-E [ 328 ] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 21:24:35.1 01:26:47.1 09:56:10.8 10:01:37.0
173 (-1) 50 / M-E [ 314 ] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 21:25:52.5 01:20:43.2 09:51:53.8 10:13:15.4
174 (-1) 51 / M-E [ 358 ] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 21:36:30.3 01:36:09.2 09:46:03.2 10:14:17.6
175 (-1) 52 / M-E [ 353 ] Marek Němec 1990 CZE CZE 21:37:19.2 01:42:58.9 09:27:17.9 10:27:02.3
176 (-1) 53 / M-E [ 365 ] Václav Strnad 1989 CZE CZE 21:46:48.5 01:28:34.1 10:01:06.1 10:17:08.1
177 (-1) 54 / M-E [ 337 ] Ondřej Karbus 1987 CZE CZE 21:54:00.4 01:46:33.0 09:45:05.6 10:22:21.7
178 (-1) 12 / V-E [ 329 ] Wojciech Glab 1971 POL CZE 22:01:16.9 01:26:45.4 09:51:40.6 10:42:50.8
179 (-1) 55 / M-E [ 366 ] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 22:26:06.2 01:36:12.4 10:20:57.2 10:28:56.5
{180} (-2) 52 / M-V1 [ 117 ] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team 41:21.7 05:43:20.1 (35)
{181} (-2) 53 / M-V1 [ 81 ] Ondřej Němec 1987 CZE BIKEBROTHERS.CZ 47:16.6 06:01:29.5
{182} (-2) 54 / M-V1 [ 53 ] Miroslav Jero 1984 CZE Trutnov 48:43.0 06:11:27.6
{183} (-2) 55 / M-V1 [ 111 ] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 55:17.9 07:38:14.9
{184} (-2) 56 / M-V1 [ 12 ] Jaroslav Aster 1981 CZE CZE 53:56.1 07:41:55.7
{185} (-2) 33 / M-V2 [ 41 ] Marek Grecman 1976 CZE CZE 55:42.3 07:54:00.6
{186} (-2) 8 / M-V3 [ 67 ] Marcel Lipovský 1966 CZE CZE 01:02:27.8 08:06:17.5
{187} (-2) 56 / M-E [ 370 ] Hagenbusch Ulrich 1983 GER Raceteam Radleck Mering 01:31:20.4 07:45:34.6
{188} (-2) 57 / M-V1 [ 602 ] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 05:27:55.8 (47) 04:59:03.8
{189} (-2) 13 / V-E [ 336 ] Filip Karásek 1975 CZE Kokostezky.cz 01:26:16.5 09:08:21.4
{190} (-2) 3 / Z-E [ 338 ] Renáta Karkošková 1984 CZE NOVATOP GHOST 01:28:45.6 09:07:39.3
{191} (-2) 57 / M-E [ 313 ] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 01:22:53.7 09:25:13.6
{192} (-2) 14 / V-E [ 801 ] Jindřich Deutsch 1977 CZE shaním sponzora 11:51:27.7 10:01:53.4
193 (-3) 34 / M-V2 [ 60 ] David Kotě 1976 CZE CZE 58:55.8
193 (-3) 58 / M-E [ 317 ] Michal Čiviš 1985 CZE CZE 01:56:37.7
193 (-3) 16 / M-29 [ 606 ] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 04:28:36.1
193 (-3) 58 / M-V1 [ 616 ] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 04:47:46.2
193 (-3) 58 / M-V1 [ 611 ] Pete Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 04:50:39.3
193 (-3) 6 / Z [ 601 ] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 05:37:39.2
193 (-3) 6 / Z [ 617 ] Pavla Nováková 1981 CZE CZE 06:01:14.2
193 (-3) 17 / M-29 [ 608 ] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 06:25:19.0
193 (-3) 60 / M-V1 [ 614 ] Oto Meran 1982 CZE Brno 07:12:42.0
193 (-3) 60 / M-V1 [ 613 ] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 08:17:38.9

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Stage 1Stage 2Stage 3okruh#4
1 1 / M-E [ 8641719 ] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:41:41.0 08:56.0 31:03.0 23:27.0 38:15.0
2 2 / M-E [ 8634109 ] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:41:53.0 00:12.0 08:57.0 31:20.0 24:07.0 37:29.0
3 3 / M-E [ 8634230 ] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 01:44:59.0 03:18.0 08:58.0 32:00.0 24:33.0 39:28.0
4 4 / M-E [ 8634097 ] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 01:49:56.0 08:15.0 09:30.0 34:11.0 27:02.0 39:13.0
5 5 / M-E [ 8641748 ] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 01:50:11.0 08:30.0 09:49.0 34:12.0 26:13.0 39:57.0
6 6 / M-E [ 8628622 ] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 01:52:03.0 10:22.0 09:51.0 34:39.0 25:36.0 41:57.0
7 7 / M-E [ 8645399 ] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:52:09.0 10:28.0 10:08.0 34:56.0 26:12.0 40:53.0
8 8 / M-E [ 8634295 ] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 01:53:07.0 11:26.0 10:15.0 34:48.0 26:15.0 41:49.0
9 1 / V-E [ 8629041 ] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 01:53:23.0 11:42.0 10:00.0 36:26.0 25:38.0 41:19.0
10 9 / M-E [ 8645592 ] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 01:55:17.0 13:36.0 09:40.0 36:33.0 26:59.0 42:05.0
11 10 / M-E [ 8645596 ] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 01:58:32.0 16:51.0 10:47.0 38:27.0 27:17.0 42:01.0
12 11 / M-E [ 8630433 ] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:59:20.0 17:39.0 09:58.0 37:08.0 28:00.0 44:14.0
13 12 / M-E [ 8628887 ] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 01:59:52.0 18:11.0 10:34.0 39:27.0 26:22.0 43:29.0
14 13 / M-E [ 8641788 ] Ondřej Zvoníček 1984 CZE CZE 02:00:57.0 19:16.0 10:44.0 39:00.0 27:30.0 43:43.0
15 14 / M-E [ 8645394 ] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 02:01:13.0 19:32.0 10:17.0 37:51.0 28:07.0 44:58.0
16 15 / M-E [ 8641714 ] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 02:01:26.0 19:45.0 10:45.0 37:39.0 27:50.0 45:12.0
17 16 / M-E [ 8634299 ] Michal Flídr 1979 CZE CZE 02:02:38.0 20:57.0 10:43.0 39:45.0 27:48.0 44:22.0
18 17 / M-E [ 8630462 ] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 02:02:49.0 21:08.0 11:02.0 39:25.0 27:36.0 44:46.0
19 18 / M-E [ 8628680 ] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 02:03:30.0 21:49.0 10:43.0 38:46.0 28:21.0 45:40.0
20 19 / M-E [ 8641795 ] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 02:05:45.0 24:04.0 11:11.0 38:53.0 29:33.0 46:08.0
21 20 / M-E [ 8630437 ] Wojciech Walczak 1980 POL CZE 02:06:38.0 24:57.0 11:57.0 40:34.0 28:40.0 45:27.0
22 2 / V-E [ 8630407 ] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 02:06:47.0 25:06.0 11:04.0 41:17.0 28:19.0 46:07.0
23 3 / V-E [ 8634275 ] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 02:08:35.0 26:54.0 11:29.0 41:13.0 29:29.0 46:24.0
24 4 / V-E [ 8629039 ] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 02:08:45.0 27:04.0 11:31.0 41:28.0 29:14.0 46:32.0
25 21 / M-E [ 8634039 ] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 02:09:03.0 27:22.0 10:59.0 39:05.0 30:25.0 48:34.0
26 22 / M-E [ 8630421 ] Ondřej Musil 1986 CZE CZE 02:09:19.0 27:38.0 11:24.0 40:49.0 29:13.0 47:53.0
27 23 / M-E [ 8645581 ] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 02:09:56.0 28:15.0 12:08.0 40:23.0 31:00.0 46:25.0
28 24 / M-E [ 8628895 ] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 02:11:27.0 29:46.0 11:29.0 41:19.0 29:58.0 48:41.0
29 25 / M-E [ 8634131 ] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 02:11:41.0 30:00.0 10:57.0 41:04.0 33:35.0 46:05.0
30 26 / M-E [ 8628897 ] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 02:12:06.0 30:25.0 11:47.0 41:20.0 31:28.0 47:31.0
31 27 / M-E [ 8645373 ] Jakub Mužík 1993 CZE CZE 02:12:50.0 31:09.0 11:11.0 41:23.0 31:10.0 49:06.0
32 28 / M-E [ 8630458 ] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 02:13:10.0 31:29.0 11:03.0 42:37.0 32:04.0 47:26.0
33 29 / M-E [ 8645386 ] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 02:13:11.0 31:30.0 11:30.0 41:54.0 30:36.0 49:11.0
34 30 / M-E [ 8629033 ] Peťas Kovář 1982 CZE CZE 02:13:15.0 31:34.0 11:42.0 42:05.0 30:59.0 48:29.0
35 31 / M-E [ 8645308 ] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 02:13:23.0 31:42.0 11:34.0 43:19.0 30:18.0 48:12.0
36 32 / M-E [ 8628832 ] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 02:14:08.0 32:27.0 11:40.0 41:46.0 32:41.0 48:01.0
37 33 / M-E [ 8634174 ] Tomáš Klapka 1978 CZE CZE 02:16:45.0 35:04.0 12:01.0 43:30.0 31:37.0 49:37.0
38 34 / M-E [ 8641781 ] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 02:17:57.0 36:16.0 11:33.0 44:21.0 32:06.0 49:57.0
39 5 / V-E [ 8634240 ] Radek Rozmahel 1974 CZE CZE 02:18:53.0 37:12.0 12:07.0 46:30.0 30:54.0 49:22.0
40 35 / M-E [ 8641802 ] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:18:56.0 37:15.0 11:10.0 43:31.0 28:39.0 55:36.0
41 36 / M-E [ 8634229 ] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 02:19:43.0 38:02.0 12:31.0 45:46.0 31:37.0 49:49.0
42 37 / M-E [ 8641737 ] Lukáš Plzák 1990 CZE CZE 02:23:42.0 42:01.0 13:01.0 46:09.0 31:39.0 52:53.0
43 38 / M-E [ 8629013 ] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 02:24:35.0 42:54.0 11:34.0 45:01.0 37:01.0 50:59.0
44 39 / M-E [ 8634203 ] Václav Strnad 1989 CZE CZE 02:24:38.0 42:57.0 12:29.0 46:29.0 32:15.0 53:25.0
45 40 / M-E [ 8641796 ] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 02:24:58.0 43:17.0 13:18.0 44:33.0 31:57.0 55:10.0
46 41 / M-E [ 8634046 ] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:25:27.0 43:46.0 12:02.0 50:56.0 32:04.0 50:25.0
47 42 / M-E [ 8634267 ] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 02:25:30.0 43:49.0 13:02.0 45:16.0 33:22.0 53:50.0
48 6 / V-E [ 8634202 ] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 02:25:58.0 44:17.0 12:57.0 46:40.0 32:54.0 53:27.0
49 43 / M-E [ 8634045 ] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 02:28:51.0 47:10.0 13:00.0 48:07.0 34:20.0 53:24.0
50 44 / M-E [ 8630470 ] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 02:30:10.0 48:29.0 12:46.0 46:29.0 36:07.0 54:48.0
51 1 / Z-E [ 8628919 ] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:30:34.0 48:53.0 13:16.0 46:33.0 33:54.0 56:51.0
52 45 / M-E [ 8634243 ] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 02:31:13.0 49:32.0 12:40.0 47:13.0 34:24.0 56:56.0
53 7 / V-E [ 8641732 ] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 02:31:41.0 50:00.0 13:20.0 50:33.0 33:31.0 54:17.0
54 46 / M-E [ 8641822 ] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 02:35:52.0 54:11.0 12:36.0 49:24.0 37:23.0 56:29.0
55 8 / V-E [ 8634225 ] Petr Špora 1964 CZE CZE 02:36:13.0 54:32.0 13:10.0 53:28.0 33:33.0 56:02.0
56 47 / M-E [ 8645361 ] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 02:36:47.0 55:06.0 12:27.0 51:56.0 35:25.0 56:59.0
57 48 / M-E [ 8628959 ] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 02:38:02.0 56:21.0 11:15.0 56:08.0 31:28.0 59:11.0
58 2 / Z-E [ 8641769 ] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 02:46:06.0 01:04:25.0 13:56.0 55:20.0 35:28.0 01:01:22.0
59 9 / V-E [ 8641803 ] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 02:49:16.0 01:07:35.0 12:46.0 56:09.0 37:20.0 01:03:01.0
60 10 / V-E [ 8645337 ] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 02:52:59.0 01:11:18.0 13:30.0 59:18.0 36:17.0 01:03:54.0
61 49 / M-E [ 8634207 ] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 02:59:29.0 01:17:48.0 15:54.0 01:02:52.0 36:06.0 01:04:37.0
62 50 / M-E [ 8628629 ] Ondřej Karbus 1987 CZE CZE 03:02:07.0 01:20:26.0 14:20.0 01:00:12.0 37:30.0 01:10:05.0
63 11 / V-E [ 8629044 ] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 03:04:03.0 01:22:22.0 15:05.0 55:39.0 40:03.0 01:13:16.0
64 12 / V-E [ 8634018 ] Wojciech Glab 1971 POL CZE 03:24:58.0 01:43:17.0 16:34.0 01:06:45.0 41:10.0 01:20:29.0
65 51 / M-E [ 8645349 ] Marek Němec 1990 CZE CZE 03:35:26.0 01:53:45.0 20:00.0 01:13:14.0 39:16.0 01:22:56.0
66 (-1) 52 / M-E [ 8630460 ] Milan Panzer 1982 CZE Kluci z Kluče 01:29:25.0 12:06.0 43:42.0 33:37.0
67 (-1) 13 / V-E [ 8645587 ] Filip Karásek 1975 CZE Kokostezky.cz 01:55:25.0 14:09.0 53:44.0 47:32.0
68 (-1) 53 / M-E [ 8641772 ] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 02:25:54.0 11:47.0 46:40.0 31:52.0 55:35.0
{69} (-2) 54 / M-E [ 8634214 ] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 13:13.0 50:43.0
{70} (-2) 3 / Z-E [ 8645336 ] Renáta Karkošková 1984 CZE NOVATOP GHOST 13:19.0 51:32.0
{71} (-2) 55 / M-E [ 8628813 ] Hagenbusch Ulrich 1983 GER Raceteam Radleck Mering 13:53.0 55:17.0
72 (-3) 56 / M-E [ 8634119 ] Michal Čiviš 1985 CZE CZE 12:27.0
73 (-4) 57 / M-E [ 8634292 ] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 01:46:47.0 11:21.0 40:15.0 31:09.0 24:02.0
74 (-6) 58 / M-E [ 8629017 ] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 01:42:03.0 11:52.0 41:21.0 30:31.0 18:19.0

výsledková listina Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Stage 1Stage 2Stage 3okruh#4
1 1 / M [ 408 ] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 09:57:30.7 43:07.3 02:59:11.0 (1) 02:41:03.2 03:34:09.1
2 2 / M [ 407 ] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 10:31:02.6 33:31.9 44:42.6 03:14:12.5 (2) 02:49:40.3 03:42:27.0
3 3 / M [ 409 ] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 11:08:21.3 01:10:50.6 45:36.6 03:25:05.8 (3) 02:56:22.7 04:01:16.1
4 4 / M [ 410 ] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 12:02:28.5 02:04:57.8 52:16.9 03:40:01.5 (4) 03:18:22.4 04:11:47.6
5 5 / M [ 422 ] Milan Pasker 1992 CZE CZE 12:36:31.3 02:39:00.6 55:06.0 03:50:53.3 (5) 03:29:11.7 04:21:20.1
6 6 / M [ 423 ] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 12:39:09.9 02:41:39.2 51:40.1 04:02:53.6 (6) 03:23:17.7 04:21:18.3
7 7 / M [ 68 ] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 13:15:11.2 03:17:40.5 47:59.3 04:22:13.3 (10) 03:25:22.6 04:39:35.8
8 8 / M [ 47 ] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 13:21:39.0 03:24:08.3 55:08.4 04:03:22.8 (7) 03:42:59.1 04:40:08.5
9 9 / M [ 420 ] Ondřej Mikuláš 1990 CZE CZE 13:35:18.1 03:37:47.4 59:35.0 04:10:29.3 (8) 03:37:27.5 04:47:46.2
10 1 / Z [ 416 ] Vendula Kelbichová 1986 CZE hasiči Jirkov 13:46:04.9 03:48:34.2 01:04:03.4 04:13:36.3 (9) 03:42:31.7 04:45:53.3
11 10 / M [ 417 ] Jiří Kromer 1972 CZE CZE 13:53:22.5 03:55:51.8 55:58.1 04:28:24.3 (13) 03:39:13.1 04:49:46.9
12 11 / M [ 421 ] Robert Mückl 1974 GER Team Sepp´s Radlstol 13:59:55.0 04:02:24.3 58:48.5 04:26:19.2 (11) 03:36:42.3 04:58:04.9
13 2 / Z [ 425 ] Doris Thoma 1977 GER Team Sepps Radlstol 14:19:04.2 04:21:33.5 01:01:33.8 04:26:19.2 (12) 03:53:05.6 04:58:05.4
14 12 / M [ 426 ] Vladimír Waltera 1981 CZE Team Bike Perštejn 14:52:57.0 04:55:26.3 01:07:56.7 04:50:55.5 (15) 03:49:44.6 05:04:20.0
15 13 / M [ 412 ] Jan Francu 1983 CZE CZE 15:00:01.7 05:02:31.0 01:04:48.0 04:49:13.6 (14) 03:59:15.2 05:06:44.7
16 3 / Z [ 427 ] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 15:24:16.3 05:26:45.6 01:12:16.8 04:55:45.1 (16) 04:07:59.3 05:08:14.9
17 1 / Muži [ 509 ] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 15:55:16.9 05:57:46.2 01:20:55.1 05:08:29.9 04:09:42.5 05:16:09.0
18 14 / M [ 418 ] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 15:59:55.7 06:02:25.0 01:10:39.7 05:01:24.8 (17) 04:18:57.3 05:28:53.8
19 15 / M [ 419 ] Jakub Linhart 1977 CZE CZE 16:59:58.1 07:02:27.4 01:16:48.3 05:27:34.9 (20) 04:30:22.5 05:45:12.2
20 2 / Muži [ 503 ] Boris Gottstein 1971 GER 26 aint dead 17:29:05.1 07:31:34.4 01:30:55.2 05:07:10.9 04:54:53.4 05:56:05.4
21 16 / M [ 415 ] Vlastimil Hendrych 1972 CZE Team Bike Perštejn 17:42:54.6 07:45:23.9 01:10:08.8 05:22:55.0 (19) 04:28:00.4 06:41:50.3
22 17 / M [ 413 ] Jürgen Hamann 1953 GER Team BCS Cycles Denmark 18:56:36.9 08:59:06.2 01:10:37.2 05:16:21.4 (18) 04:40:26.6 07:49:11.6
23 18 / M [ 411 ] Michal Fichtner 1983 CZE Continental BDY 19:02:57.3 09:05:26.6 01:14:56.3 05:53:34.3 (22) 05:15:46.9 06:38:39.5
24 1 / M-V3 [ 73 ] Chris Maund 1967 USA CZE 19:10:55.7 09:13:25.0 58:07.5 07:13:00.7 05:57:55.7 05:01:51.7
25 4 / Z [ 424 ] martina škochová 1988 CZE Rumové pralinky 19:14:45.7 09:17:15.0 01:28:06.6 05:50:46.8 (21) 05:04:15.5 06:51:36.8
26 3 / Muži [ 511 ] Tomáš Láska 1985 CZE CZE 21:00:47.0 11:03:16.3 01:29:24.9 07:20:06.2 06:00:30.1 06:10:45.5
27 1 / Ženy [ 510 ] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 21:05:38.5 11:08:07.8 01:24:19.9 06:07:39.4 06:03:01.9 07:30:37.1
28 4 / Muži [ 321 ] Ivo De Meeter 1958 BEL CZE 21:07:11.6 11:09:40.9 01:30:59.5 06:09:52.9 05:59:34.8 07:26:44.0
29 5 / Muži [ 320 ] Niko De Meeter 1982 BEL CZE 21:07:40.8 11:10:10.1 01:31:28.5 06:09:53.9 05:59:34.1 07:26:44.0
30 2 / Ženy [ 501 ] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 21:41:34.3 11:44:03.6 01:34:55.9 07:18:24.4 06:00:40.3 06:47:33.5
31 19 / M [ 414 ] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 23:17:48.7 13:20:18.0 01:20:20.9 07:09:27.4 07:04:42.3 07:43:17.7
32 6 / Muži [ 502 ] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 23:34:07.8 13:36:37.1 01:33:56.8 07:09:23.0 07:04:47.2 07:46:00.7
33 7 / Muži [ 506 ] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 23:40:06.4 13:42:35.7 01:32:24.4 07:18:22.2 07:04:53.0 07:44:26.6
34 8 / Muži [ 504 ] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 23:45:43.5 13:48:12.8 01:33:03.1 07:10:34.1 07:07:11.0 07:54:54.9
35 9 / Muži [ 507 ] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 23:56:16.1 13:58:45.4 01:32:03.1 07:14:26.5 07:08:32.4 08:01:13.8
36 1 / Z-E [ 315 ] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 24:02:07.0 14:04:36.3 01:20:10.2 09:51:52.5 05:50:48.2 06:59:15.8
37 3 / Ženy [ 508 ] Eliška Reisnerová 1983 CZE CZE 27:34:50.1 17:37:19.4 01:58:26.7 08:27:28.3 07:31:37.6 09:37:17.3
38 (-1) 5 / Z [ 11 ] Janet Alexander 1959 NZL CZE 08:42:30.8 01:21:43.1 06:53:20.2 27:27.4
39 (-1) 2 / M-V3 [ 84 ] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Wide bike Lbc 15:48:55.0 01:04:32.8 08:38:17.6 06:06:04.4
40 (-3) 6 / Z [ 605 ] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 04:46:13.6

výsledková listina Junior

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Stage 1Stage 2Stage 3okruh#4
1 1 / Junior [ 403 ] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 10:25:31.7 43:54.1 03:16:58.1 (1) 02:49:58.0 03:34:41.5
2 2 / Junior [ 405 ] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 11:10:28.8 44:57.1 49:10.4 03:29:39.1 (2) 03:01:58.8 03:49:40.2
3 3 / Junior [ 406 ] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 11:43:15.2 01:17:43.5 53:00.1 03:53:23.9 (4) 03:06:52.9 03:49:58.2
4 4 / Junior [ 428 ] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 11:53:30.2 01:27:58.5 47:10.9 04:11:37.1 (6) 03:09:30.7 03:45:11.3
5 5 / Junior [ 404 ] Jan Skrbek 2002 CZE BIKEBROTHERS.CZ 12:28:09.2 02:02:37.5 52:17.5 03:50:48.1 (3) 03:35:47.8 04:09:15.7
6 6 / Junior [ 402 ] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 12:46:50.1 02:21:18.4 55:29.5 04:11:30.8 (5) 03:22:17.0 04:17:32.8
7 1 / Juniorky [ 401 ] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 18:34:31.9 08:09:00.2 01:17:30.1 06:16:42.7 04:43:16.8 06:17:02.1

výsledková listina Enduro Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Stage 1Stage 2Stage 3okruh#4
1 (-1) 1 / Muži [ 8634056 ] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 01:54:51.0 16:18.0 30:11.0 26:44.0 41:38.0
2 (-7) 1 / Z-E [ 8641703 ] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 02:53:10.0 17:48.0 01:12:49.0 28:19.0 54:14.0
3 (-9) 2 / Muži [ 8634154 ] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:21:42.0 11:07.0 18:27.0 18:59.0 33:09.0
4 (-9) 3 / Muži [ 8641800 ] Tomáš Láska 1985 CZE CZE 01:24:45.0 11:40.0 18:49.0 18:18.0 35:58.0
5 (-9) 4 / Muži [ 8641799 ] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 01:27:56.0 12:16.0 20:46.0 18:31.0 36:23.0
6 (-9) 5 / Muži [ 8645580 ] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:32:29.0 12:32.0 21:56.0 19:38.0 38:23.0
7 (-9) 6 / Muži [ 8634124 ] Niko De Meeter 1982 BEL CZE 01:34:27.0 13:34.0 22:55.0 20:08.0 37:50.0
8 (-9) 1 / Ženy [ 8636961 ] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 01:40:45.0 13:47.0 24:32.0 21:37.0 40:49.0
9 (-9) 7 / Muži [ 8630496 ] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:40:51.0 12:33.0 23:32.0 21:21.0 43:25.0
10 (-9) 8 / Muži [ 8641806 ] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:41:26.0 14:04.0 21:56.0 20:49.0 44:37.0
11 (-9) 2 / Ženy [ 8641754 ] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 01:45:50.0 14:15.0 27:09.0 21:35.0 42:51.0
12 (-9) 9 / Muži [ 8628923 ] Ivo De Meeter 1958 BEL CZE 01:47:16.0 14:29.0 26:13.0 22:13.0 44:21.0
13 (-9) 3 / Ženy [ 8641709 ] Eliška Reisnerová 1983 CZE CZE 01:56:26.0 16:39.0 26:59.0 23:50.0 48:58.0

výsledková listina Team Relay Extreme Race

start ~ 09:05:00

výsledková listina KIDS Odrazedla

start ~ 17:38:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Stage 1Stage 2Stage 3okruh#4
1 (-1) 1 / holky [ 711 ] Sára Polmanová 2013 CZE lidé and HORY Duratec 01:02.6 00:27.0 00:17.0 00:18.4
2 (-1) 2 / holky [ 702 ] Zora Doubková 2013 CZE Čistý Sport 01:10.7 00:28.2 00:21.4 00:20.9
3 (-1) 1 / kluci [ 706 ] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:19.4 00:30.8 00:22.9 00:25.6
4 (-1) 2 / kluci [ 708 ] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 01:24.7 00:25.2 00:34.2 00:25.1
5 (-1) 3 / kluci [ 701 ] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 01:34.6 00:33.7 00:31.0 00:29.8
6 (-1) 4 / kluci [ 704 ] Matěj Kobera 2015 CZE Kráľovský Maratón 01:59.1 00:48.6 00:29.6 00:40.9
7 (-1) 5 / kluci [ 710 ] Ondřej Plný 2015 CZE CZE 02:28.8 00:50.4 00:44.8 00:53.3
8 (-1) 6 / kluci [ 707 ] Jaromír Kolaja 2015 CZE MTB Trilogy 02:32.5 01:19.5 00:37.3 00:35.4
{9} (-2) 7 / kluci [ 709 ] Liam Stenstrup Mikkelsen 2014 DNK Team BCS Cycles Denmark 00:45.5 00:38.0
{10} (-2) 3 / holky [ 739 ] Eliška Žiláková 2015 CZE Pitrs bikes 00:45.0 00:42.7
11 (-3) 8 / kluci [ 703 ] Jakub Fajt 2015 CZE Eurofoam team 00:49.4

výsledková listina KIDS 0-5 kola

start ~ 17:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Stage 1Stage 2Stage 3okruh#4
1 1 / kluci [ 714 ] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 05:32.6 01:45.7 01:40.2 02:06.4
2 2 / kluci [ 713 ] Marek Kugler 2013 CZE CZE 06:46.5 01:13.9 02:04.8 02:10.9 02:30.7
3 1 / holky [ 712 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 06:48.0 01:15.4 02:04.2 01:57.7 02:46.0
4 3 / kluci [ 721 ] Matyáš Nouzák 2012 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 08:58.1 03:25.5 03:14.7 02:14.9 03:28.3
5 2 / holky [ 705 ] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton 09:02.8 03:30.2 03:10.6 02:45.3 03:06.8
6 (-1) 4 / kluci [ 737 ] Julius Vogel 2013 CZE CZE 44:04.2 02:54.0 41:10.1
{7} (-2) 5 / kluci [ 741 ] Mikeš Krump 2013 CZE CZE 02:32.9

výsledková listina KIDS 6-7

start ~ 17:53:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Stage 1Stage 2Stage 3okruh#4
1 1 / kluci [ 722 ] Jakub Říhánek 2011 CZE CZE 06:54.1 02:44.1 01:50.6 02:19.2
2 2 / kluci [ 719 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 07:00.8 00:06.7 02:43.9 01:49.8 02:27.0
3 3 / kluci [ 716 ] Jáchym Doubek 2011 CZE Čistý Sport 07:39.7 00:45.6 02:58.6 02:04.3 02:36.5
4 1 / holky [ 723 ] Tereza Říhánková 2011 CZE CZE 08:27.8 01:33.7 03:27.6 02:07.8 02:52.3
5 4 / kluci [ 717 ] Alex Hruška 2011 CZE CZE 08:29.6 01:35.5 03:14.4 02:27.3 02:47.8
6 5 / kluci [ 715 ] Mats De Meeter 2010 BEL CZE 08:38.1 01:44.0 03:33.6 02:08.8 02:55.5
7 6 / kluci [ 720 ] Adam Kugler 2011 CZE CZE 10:51.9 03:57.8 03:55.4 02:22.1 04:34.2
8 2 / holky [ 718 ] Alžběta Hrušková 2011 CZE CZE 12:46.3 05:52.2 04:16.8 02:57.0 05:32.3
9 (-1) 3 / holky [ 738 ] Amira Vogel 2011 CZE CZE 07:42.2 02:49.1 04:53.0
{10} (-2) 4 / holky [ 740 ] Laura Vaníčková 2011 CZE CZE 05:51.0

výsledková listina KIDS 8-10

start ~ 18:03:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Stage 1Stage 2
1 1 / kluci [ 733 ] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 12:26.5 04:03.9
2 2 / kluci [ 734 ] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 12:39.9 00:13.4 04:16.8
3 3 / kluci [ 728 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 15:19.8 02:53.3 04:52.8
4 1 / holky [ 725 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 15:23.2 02:56.7 05:05.7
5 2 / holky [ 726 ] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 16:28.4 04:01.9 05:20.7
6 3 / holky [ 724 ] Fien De Meeter 2008 BEL CZE 24:29.6 12:03.1 08:00.8

výsledková listina KIDS 11-12

start ~ 18:13:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Stage 1Stage 2Stage 3
1 1 / kluci [ 731 ] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 24:03.8 06:43.3 10:03.5
2 2 / kluci [ 730 ] Dominik Novák 2005 CZE Team Bike Perštejn 27:19.8 03:16.0 07:15.3 10:47.8
3 3 / kluci [ 732 ] Petr Šimůnek 2006 CZE Ski klub Jablonec 28:54.0 04:50.2 08:29.6 11:12.5

výsledková listina KIDS 13-14

start ~ 18:13:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Stage 1Stage 2Stage 3
1 1 / kluci [ 735 ] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 24:29.7 08:10.4 09:06.9