23.09.2018 Litoměřice
startovní listina
45 km
start ~ 10:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 57 účastníků
(
57 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
MM3 | 458 | Achs Petr | CZE | 1980 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM3 | 395 | Beer Jan | CZE | 1983 | Northbike.cz | Litoměřice |
MM3 | 204 | Beer Jiří | CZE | 1983 | Roudnice n.L. | Roudnice n.L. |
MM3 | 410 | Boček Pavel | CZE | 1987 | Aperam | |
MM3 | 461 | Coufal Martin | CZE | 1982 | SALAEGRO MEDICAL RACING TEAM | Liberec |
MM3 | 462 | Černý Miroslav | CZE | 1985 | LINDE MH | Úštěk |
MM3 | 591 | Erler Aleš | CZE | 1980 | HPM sport Teplice | Bystřany |
MM3 | 222 | grbavcic david | CZE | 1986 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
MM3 | 223 | Hajek Milos | CZE | 1980 | IMBRC | Dobris |
MM3 | 413 | Hammer Zdeněk | CZE | 1979 | LTM | |
MM3 | 225 | Hlíza Radim | CZE | 1987 | Proboštov | Proboštov |
MM3 | 419 | Holárek Milan | CZE | 1984 | Chlumec | chlumec |
MM3 | 419 | Holárek Milan | CZE | 1984 | Chlumec | chlumec |
MM3 | 315 | Houdek Jaroslav | CZE | 1980 | Northbike.cz | Bohušovice nad Ohří |
MM3 | 229 | Hrabica Karel | CZE | 1981 | Lovosice | Lovosice |
MM3 | 424 | Hylský Jiří | CZE | 1984 | Sky rewegade | |
MM3 | 232 | Imiálek Michal | CZE | 1980 | Litoměřice | Litoměřice |
MM3 | 313 | Jenč Michal | CZE | 1985 | Sky renegade | |
MM3 | 240 | Koutecký Lukáš | CZE | 1987 | Hopman team Žatec | Žatec |
MM3 | 474 | Králík Miloš | CZE | 1984 | Future Cycling team | Praha 4 |
MM3 | 475 | kresta Jan | CZE | 1980 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM3 | 322 | Křišťan Radim | CZE | 1983 | Fresh Coffee | |
MM3 | 248 | Kudi Antonín | CZE | 1986 | Sám za sebe | Doksy |
MM3 | 478 | Kulas Lukáš | CZE | 1988 | Kravaře | Kravaře |
MM3 | 432 | Linet Pavel | CZE | 1982 | Sport Areál Klíny | Most |
MM3 | 432 | Linet Pavel | CZE | 1982 | Sport Areál Klíny | Most |
MM3 | 251 | Liška Jan | CZE | 1984 | Brno | Brno |
MM3 | 254 | Malejovský Pavel | CZE | 1979 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM3 | 394 | Málek Ondřej | CZE | 1986 | Pento Most | Most |
MM3 | 416 | Mařík Jan | CZE | 1986 | Bicykl team Ústí nad Labem | |
MM3 | 431 | matějka Jan | CZE | 1984 | Northbike.cz | Litoměřice |
MM3 | 255 | Mazal Lukáš | CZE | 1987 | Good Fellas - Tisá | Tisá |
MM3 | 420 | Platich Karel | CZE | 1985 | HZS DÄ›ÄÃn | Chlumec |
MM3 | 260 | Pleskot Aleš | CZE | 1979 | Za mír mezi národy a teplou uzeninu | Velemín |
MM3 | 267 | Prchal Karel | CZE | 1981 | Kudla | Klecany |
MM3 | 268 | Pribyl Jiri | CZE | 1979 | Usti nad Labem | Usti nad Labem |
MM3 | 488 | Provazník Jaroslav | CZE | 1981 | Team Louny | Louny |
MM3 | 378 | Raus Oldřich | CZE | 1979 | MMB Třebenice | Třebenice |
MM3 | 378 | Raus Oldřich | CZE | 1979 | MMB Třebenice | Třebenice |
MM3 | 314 | Richter Václav | CZE | 1982 | Pento Most | |
MM3 | 401 | Říha Zbyněk | CZE | 1986 | BTT Libochovice | Bohušovice nad Ohří |
MM3 | 270 | Salač Miroslav | CZE | 1979 | CK Přestavlky | Přestavlky |
MM3 | 272 | Sedláček Pavel | CZE | 1987 | Rohozec Amulet Team | Mladá Boleslav |
MM3 | 273 | Seifert Petr | CZE | 1979 | Děčín 27 | Děčín 27 |
MM3 | 274 | Seifert Václav | CZE | 1979 | Velemín | Velemín |
MM3 | 279 | Slabý Martin | CZE | 1982 | KČT - MTB Kralupy | Kralupy nad Vltavou |
MM3 | 280 | Sládek Tomáš | CZE | 1988 | Kolopravna Slatiňany/hzs Pardubice | Chrudim |
MM3 | 282 | Stanko Nikola | CZE | 1982 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
MM3 | 284 | Svoboda Aleš | CZE | 1981 | CK Přestavlky | Budyně |
MM3 | 318 | Šindelář Vít | CZE | 1981 | Hasiči Chomutov | Chomutov |
MM3 | 377 | Teicher Rudolf | CZE | 1985 | Roudnice nad Labem | |
MM3 | 584 | Truuschka Tomáš | CZE | 1980 | KL sport Most | |
MM3 | 296 | Vacek Lukáš | CZE | 1986 | Koloshop Team | Novosedlice |
MM3 | 404 | Varga Vojtěch | CZE | 1987 | Litoěřice | |
MM3 | 537 | Vejvar Lukáš | CZE | 1988 | Stark Cycling Team | Kladno |
MM3 | 303 | Veselý Petr | CZE | 1981 | Třebenice | Třebenice |
MM3 | 385 | Vondruška Leoš | CZE | 1982 | Sobělav | |