29.08.2020 Leština (Zábřeh)
startovní listina
50km
start ~ 11:01:33
, bez omezení věku
,
přihlášeno:
36 účastníků
(
36 mužů,
žen)
900m převýšení
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži II | 216 | Albrecht Karel | CZE | 1967 | Lupěné | Lupěné |
Muži II | 101 | Babiánek Milan | CZE | 1963 | Miko Cycles Přerov | Tovačov |
Muži II | 103 | Boček Vítězslav | CZE | 1970 | Nábytkové studio Lazecký | Melč |
Muži II | 104 | Borák Kamil | CZE | 1970 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži II | 117 | Dovrtěl Zdeněk | CZE | 1963 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži II | 253 | Granzer Karel | CZE | 1969 | Hortech racing | Bohuňovice |
Muži II | 217 | Hejtmánek Ctibor | CZE | 1968 | Shotr Bike | Olomouc |
Muži II | 218 | Hejtmánek Miloš | CZE | 1963 | Has Bike | Dolní Studénky |
Muži II | 130 | Honig Milan | CZE | 1969 | Chudobín | Chudobín |
Muži II | 256 | Chudý Jindřich | CZE | 1964 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži II | 138 | Kohout Radovan | CZE | 1966 | Vemblődi Uničov | Medlov |
Muži II | 144 | Konopa Milan | CZE | 1961 | Credo Team | Nový Malín |
Muži II | 145 | Körner Roman | CZE | 1968 | United Bakeries | Třebíč |
Muži II | 149 | Kubala Martin | CZE | 1967 | KOBRAM TEAM | Kunčice pod Ondřejníkem |
Muži II | 159 | Macášek Igor | CZE | 1966 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
Muži II | 165 | Nádvorník Zdeněk | CZE | 1962 | Mtb Koala | Čechovice-velký Týnec |
Muži II | 169 | Nejezchleba Pavel | CZE | 1969 | Zeelandia | Nový Jičín |
Muži II | 170 | Nesporý Jan | CZE | 1970 | Nadoraz | Zábřeh |
Muži II | 226 | Novotný Petr | CZE | 1967 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži II | 176 | Novotný Radek | CZE | 1970 | OCK Osík | Osík |
Muži II | 177 | Palich Zbyněk | CZE | 1965 | Omega Cz - Čechy | Praha 9 |
Muži II | 181 | Podešva Miroslav | CZE | 1968 | Medlov | Medlov |
Muži II | 257 | Polách Milan | CZE | 1964 | | |
Muži II | 182 | Polášek Pavel | CZE | 1967 | Slavoňov | Slavoňov |
Muži II | 185 | Pospíšil Radek | CZE | 1963 | Omega Cz - Morava | Praha 9 |
Muži II | 188 | Riedl Petr | CZE | 1966 | Dukla Chromeč | Chromeč |
Muži II | 192 | Sláma Richard | CZE | 1962 | Pbv Mtb Team Brno | Brno |
Muži II | 246 | Smolen Karel | CZE | 1963 | Domašov u Šternberka | Domašov u Šternberka |
Muži II | 194 | Sobala Miroslav | CZE | 1962 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Jeseník |
Muži II | 196 | Staník Josef | CZE | 1969 | Bike Sport Uničov | Uničov |
Muži II | 250 | Šmatera Petr | CZE | 1961 | Kunštát | Kunštát |
Muži II | 204 | Uchytil Alois | CZE | 1966 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Zlaté Hory |
Muži II | 210 | Vondruska Miroslav | CZE | 1969 | Paseka-Karlov | Paseka-Karlov |
Muži II | 211 | Vyhlídal Libor | CZE | 1967 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži II | 213 | Zemek Lubomír | CZE | 1967 | Babylonbike | Hlavnice |
Muži II | 215 | Žovinec Milan | CZE | 1968 | Vemblődi Uničov | Nová Hradečná |