31.08.2019 Leština (Zábřeh)
Tandemy 80km MČRaSR pro přihlášky
|
celkem: 0 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
80km
|
celkem: 48 , muži : 45, Muži A: 10, Muži C: 15, Muži B: 13, Muži D: 7, ženy: 3, Ženy: 2, Ženy A: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Tandemy 80km MČRaSR
|
celkem: 4 , muži : 3, Tandemy: 4, ženy: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
50km
|
celkem: 185 , muži : 177, Muži II: 30, Muži I: 128, ženy: 8, Juniorky: 2, Muži III: 12, Junioři: 7, Ženy: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
30km
|
celkem: 75 , muži : 56, TouristOpen: 51, ženy: 19, Předžačky: 3, StaršíŽáci: 11, MladšíŽaci: 4, StaršíŽačky: 1, Předžáci: 3, MladšíŽačky: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
15km handicap
|
celkem: 1 , ženy: 1, Ženy: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
2x15km handicap
|
celkem: 4 , muži : 4, Muži: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 11:00:56
, bez omezení věku
startovní listina
80km
start ~ 11:04:37
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 48 účastníků
(
45 mužů,
3 žen)
převýšení 1500m
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži A | 10 | Babiánek David | CZE | 1993 | Cycloracing Team | Tovačov |
Muži C | 11 | Bartoš Martin | CZE | 1979 | Bike Sport Team Mohelnice | Mohelnice |
Muži A | 12 | Borák Martin | CZE | 1990 | IN-LIFE Cycling Team/Polách and Syn | Libina |
Muži C | 56 | Doskočil Miloš | CZE | 1974 | SPORTON ŠUMPERK | Šumperk |
Muži C | 14 | Dusík Martin | CZE | 1974 | Force Fojtík Wilier Team | Holešov |
Muži A | 15 | Dušek Michal | CZE | 1992 | Ghost Team | Leština |
Muži B | 16 | Erdziak Maroš | CZE | 1980 | ENDEKA BASSTA team | Brno |
Muži D | 17 | Flégl Aleš | CZE | 1963 | CTM SILVINI R2 Sport | Náchod |
Muži B | 18 | Halfar Martin | CZE | 1989 | Esenbáci Jeseník | Jeseník |
Muži C | 19 | Harlender Michal | CZE | 1972 | Cykloteam Kolárna | Náměšť na Hané |
Muži D | 20 | Hejtmánek Ctibor | CZE | 1968 | Shotr Bike | Olomouc |
Muži D | 21 | Horký Lubomir | CZE | 1968 | Cykloklub Morava | Lesnice |
Muži B | 45 | Hyneček Michal | CZE | 1987 | Aspire | |
Muži A | 23 | Jansa Dominik | CZE | 1999 | Moravská Třebová | Moravská Třebová |
Muži C | 22 | Jansa Petr | CZE | 1976 | Ck Slovan Moravská Třebová | Moravská Třebová |
Muži D | 24 | Jílek Martin | CZE | 1969 | Cyklo Polách Šumperk | Šumperk |
Ženy | 25 | Kašparová Lenka | CZE | 1979 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Bruntál |
Muži B | 1 | Kechrt Tomáš | CZE | 1981 | Prime Sport Expert | Nový Malín |
Muži B | 472 | Kolaja Jan | CZE | 1981 | slavia Liberec orienteering | Liberec |
Muži D | 53 | Kolomazník Miroslav | CZE | 1963 | OD MORAVA Holešov | Holešov |
Ženy | 26 | Komárková Eva | CZE | 1958 | Cyklo Polách A Syn | Šumperk |
Muži D | 27 | Konopa Milan | CZE | 1961 | Credo Team | Nový Malín |
Muži C | 52 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | Pysely |
Muži C | 44 | Kubíček Petr | CZE | 1975 | SPORTON ŠUMPERK | Šumperk |
Muži A | 2 | Kušnír Ondřej | CZE | 1999 | ON-OFF Team | Hradec nad Moravicí |
Muži B | 29 | Neradil Svatopluk | CZE | 1980 | Šela sport | Přerov |
Muži B | 3 | Neset Jan | CZE | 1986 | IN-LIFE Cycling Team | Litovel |
Muži D | 30 | Neumann Boris | CZE | 1968 | eSeNBáci Jeseník | Žulová |
Muži A | 31 | Novák Michael | CZE | 1992 | Olomouc | Olomouc |
Ženy A | 28 | Nádvorníková Eva | CZE | 1988 | Amt Team | Čechovice - Velký Týnec |
Muži B | 54 | Pilčík Adam | CZE | 1984 | Maloja - Rocky Mountain Team | Opava |
Muži C | 32 | Planička Robert | CZE | 1976 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh |
Muži C | 33 | Plesník Petr | CZE | 1975 | Lesnice | Šumperk |
Muži C | 35 | Procházka Aleš | CZE | 1971 | Přerov | Přerov |
Muži A | 34 | Procházka Ondřej | CZE | 2005 | Přerov | Přerov |
Muži B | 36 | Ryšavý Zdeněk | CZE | 1987 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži B | 37 | Satke Tomáš | CZE | 1989 | IN-LIFE Cycling Team | Olomouc |
Muži C | 38 | Srovnal Otakar | CZE | 1975 | Lokomotiva ZábÅ™eh | Zábřeh |
Muži A | 39 | Václavek Lukáš | CZE | 1991 | Cykloop.cz - BT Morkovice | Dřevohostice |
Muži C | 50 | Vítámvás Zbyněk | CZE | 1973 | | |
Muži C | 57 | Zlámal Tomas | CZE | 1979 | olomouc | olomouc |
Muži A | 55 | kubelka Petr | CZE | 1995 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | Jablonné nad Orlicí |
Muži B | 49 | novák petr | CZE | 1987 | Přerov | Přerov |
Muži B | 46 | smolka Michal | CZE | 1981 | Bikecentrum Olomouc | Troubky |
Muži C | 51 | studýnka david | CZE | 1976 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | pravčice |
Muži A | 47 | sázel Patrik | CZE | 1993 | Přikazy | Přikazy |
Muži B | 48 | tejkal vladimír | CZE | 1984 | Olomouc | Olomouc |
Muži C | 13 | Čmakal František | CZE | 1977 | Cyklo Polách A Syn | Bludov |
start ~ 11:04:37
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 4 účastníků
(
3 mužů,
1 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Tandemy | 41 | Jakub Fux Jaroslav Jarkovský | CZE | 1968 | Cyklosport Unite | Holešov |
Tandemy | 42 | Jana Charvátová Václav Morozov | CZE | 1963 | Agro 21 Rokycany | Rokycany |
Tandemy | 43 | Kotas Tomáš Roman Janoš | CZE | 1980 | Tüv Süd Rusava Bike Team | Bystřice pod Hostýnem |
Tandemy | 40 | Bahno Pavel Martin Bebčák | SVK | 1980 | HCK JAMES PÚCHOV | Púchov |
startovní listina
50km
start ~ 11:10:23
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 185 účastníků
(
177 mužů,
8 žen)
900m převýšení
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži II | 101 | Albrecht Karel | CZE | 1967 | Lupěné | Lupěné |
Juniorky | 280 | Anderlová Adéla | CZE | 2002 | Nový Malín | Nový Malín |
Juniorky | 289 | Anderlová Monika | CZE | 2002 | Nový Malín | Nový Malín |
Junioři | 110 | BUREŠ ŠTĚPÁN | CZE | 2003 | Cyklomorava | Postřelmov |
Muži II | 102 | Babiánek Milan | CZE | 1963 | Miko Cycles Přerov | Tovačov |
Muži III | 103 | Barfus Miroslav | CZE | 1958 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 105 | Berka Jakub | CZE | 1986 | VOSA Šumvald | Uničov |
Muži I | 106 | Bešta Josef | CZE | 1982 | Klopinana | Klopinana |
Muži I | 262 | Borák Kamil | CZE | 1970 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 107 | Boček Vítězslav | CZE | 1970 | Nábytkové studio Lazecký | Melč |
Muži II | 109 | Buček Petr | CZE | 1968 | Novatop | Plumlov |
Muži I | 104 | Běhůnek Svatoslav | CZE | 1981 | Unitherm Běhůnek s.r.o. | Medlov |
Muži I | 108 | Březina Josef | CZE | 1978 | TÅ™i Å¡neci | Dlouhomilov |
Muži I | 111 | Cahlík Tomáš | CZE | 1987 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 138 | Chmela Jan | CZE | 1977 | ŠSPLK Štěpánov | Litovel |
Muži I | 114 | Dolezal Frantisek | CZE | 1987 | TriBike Koala - Stevens | Újezd |
Muži I | 116 | Doležal Jan | CZE | 1979 | Cyklo Klub Bendl | Choceň |
Muži I | 115 | Doležal Jaromír | CZE | 1974 | PÅ™eklady Hrochová BrnÃÄko | Brníčko |
Muži II | 117 | Dosoudil Petr | CZE | 1967 | Sámzasebe | Hostkovice |
Muži I | 119 | Dovrtěl David | CZE | 1993 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži II | 118 | Dovrtěl Zdeněk | CZE | 1963 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži II | 120 | Dušek Jaroslav | CZE | 1962 | CK Morava | Leština |
Muži I | 254 | Engel Marek | CZE | 1972 | Diamant Puratos | Litvínv |
Muži I | 276 | Faltus Roman | CZE | 1979 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 122 | Filka Karel | CZE | 1987 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Zlaté Hory |
Junioři | 124 | Fričar Jan | CZE | 2001 | Just Do It | Horka Nad Moravou |
Muži I | 123 | Fričar Jiří | CZE | 1975 | Mtb Horka | Horka Nad Moravou |
Muži III | 125 | Frkal Miroslav | CZE | 1956 | NOVATOP Opava | Opava |
Muži I | 270 | Galuszka Miroslav | CZE | 1970 | Karviná | Karviná |
Muži I | 126 | Gerhard Tomáš | CZE | 1972 | Duko Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 275 | Gladiš Tomáš | CZE | 1985 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 127 | Grézl Ondřej | CZE | 1986 | Rovensko | Rovensko |
Muži I | 129 | Gulyás Josef | CZE | 1974 | CZ LOKO | Hradec Králové |
Muži I | 130 | Handl Tomáš | CZE | 1975 | Moravský Beroun | Moravský Beroun |
Muži I | 131 | Hanzal Radek | CZE | 1974 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži I | 286 | Hanzlík Ivo | CZE | 1985 | MOOLBIKE.CZ | Olomouc |
Ženy | 133 | Harlenderová Jitka | CZE | 1974 | Cykloteam Kolárna | Náměšť Na Hané |
Muži III | 132 | Harčarík Jaroslav | CZE | 1959 | Hanušovice | Hanušovice |
Muži I | 134 | Havran Jiří | CZE | 1982 | Litomyšl | Litomyšl |
Muži I | 135 | Hejtmánek Marek | CZE | 1997 | Sk Salith Šumperk | Dolní Studénky |
Muži I | 136 | Holec Radek | CZE | 1999 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh |
Muži I | 137 | Horký David | CZE | 1990 | Cyklo Polách Šumperk | Lesnice |
Muži I | 253 | Horák Radek | CZE | 1975 | Uničov | Uničov |
Muži I | 257 | Hotový Pavel | CZE | 1970 | Cyklo Polách A Syn | Postřelmov |
Muži I | 258 | Hrubý Pavel | CZE | 1973 | Knp Team Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 139 | Jakeš Stanislav | CZE | 1989 | Piñata Ski And Bike Team | Nemile |
Muži I | 140 | Jakubík Hynek | CZE | 1977 | Zeelandia | Opava |
Muži I | 279 | Kajnar Tomáš | CZE | 1978 | Zlaté Hory | Zlaté Hory |
Muži I | 141 | Kaplan Josef | CZE | 1981 | Jablonné nad Orlicí | Jablonné nad Orlicí |
Muži I | 142 | Kašpar Petr | CZE | 1975 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Bruntál |
Muži III | 143 | Keprt Jan | CZE | 1954 | Nadoraz Zábřeh | Zábřeh |
Muži II | 144 | Knápek Petr | CZE | 1966 | KN PROJECT | Zábřeh |
Muži I | 145 | Kocman Petr | CZE | 1970 | Čemba/Černí koně | |
Muži II | 146 | Kohout Radovan | CZE | 1966 | Vemblődi Uničov | Medlov |
Ženy | 149 | Kolaříková Veronika | CZE | 1996 | MOOLBIKE.CZ | Olomouc |
Muži II | 150 | Kolovrat René | CZE | 1967 | Šóral bike Prostějov | Prostějov |
Muži I | 147 | Kolář Ivo | CZE | 1988 | Pekařství A Cukrářství Sázava S.r.o. | Postřelmov |
Muži I | 148 | Kolář Vladimír | CZE | 1974 | Ct Hvozdná | Zlín 12 |
Muži I | 153 | Kopecký Vít | CZE | 1985 | Opava | Opava |
Muži I | 154 | Kopečný Petr | CZE | 1982 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 288 | Kostka Tomáš | CZE | 1974 | CREDO TEAM | Vikýřovice |
Muži III | 155 | Kouřil Jiří | CZE | 1955 | Fitko Jeseník | Jeseník |
Muži I | 151 | Koňárek Petr | CZE | 1973 | RD Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 157 | Krejčí Vladislav | CZE | 1974 | Bike sport Uničov | Paseka |
Muži I | 158 | Krestýn Martin | CZE | 1987 | VOSA Šumvald | Unicov |
Muži I | 159 | Krišťák David | CZE | 1987 | Zeelandia | Jindřichův Hradec |
Muži I | 266 | Král Milan | CZE | 1975 | Mohelnice | Mohelnice |
Muži II | 156 | Krčmář Roman | CZE | 1968 | Kleins | Uničov |
Muži I | 162 | Kubiš Ondřej | CZE | 1988 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Zlaté Hory |
Muži III | 161 | Kubíček Bohumil | CZE | 1957 | Nopek Bike Team | Litomyšl |
Muži I | 160 | Kuběna Petr | CZE | 1978 | Ostrava | Ostrava |
Muži I | 163 | Kulatý Martin | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Mohelnice |
Junioři | 164 | Kunert Dominik | CZE | 2002 | Tribike Mtb Academy | Hrabová |
Muži I | 165 | Kurečka Ludvík | CZE | 1996 | Kck Zlín | Holešov |
Muži I | 166 | Kvítek Pavel | CZE | 1986 | Kovo Praha | Praha 4 |
Muži I | 152 | König Jiři | CZE | 1978 | Cykloklub Morava | Leština |
Muži I | 285 | Langer Martin | CZE | 1984 | MOOLBIKE.CZ | Olomouc |
Muži I | 167 | Lindner Roman | CZE | 1984 | Dolany | Dolany |
Muži I | 168 | Liška Ladislav | CZE | 1970 | Lipová | Lipová |
Muži I | 169 | Lux Roman | CZE | 1975 | TJ Kovo Praha | Mníšek pod Brdy |
Muži I | 176 | MLÍKA PETR | CZE | 1970 | UNITED BAKERIES | ROZTOKY |
Muži II | 268 | Machalický Milan | CZE | 1961 | Cycloracing Olomouc | Olomouc |
Muži III | 170 | Majerník Karol | CZE | 1957 | HaPeCyklosport Brno | Kuřim |
Muži I | 171 | Malý Tomáš | CZE | 1974 | Kn Project Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 172 | Mastík Tomáš | CZE | 1978 | Handicap | |
Muži I | 252 | Matura Pavel | CZE | 1976 | Bludov | Bludov |
Muži I | 173 | Matěj Petr | CZE | 1976 | Tři šneci | Bludov |
Muži II | 174 | Matějičný Josef | CZE | 1962 | Nový Jičín | Nový JIïčín |
Muži I | 261 | Mervart Martin | CZE | 1977 | Specialized-Štíty | Štíty |
Ženy | 175 | Michalčáková Anna | CZE | 1992 | Running Zone | Brno |
Muži I | 264 | Mlčák Jan | CZE | 1998 | Cyklosport Hranice | Valšovice |
Muži I | 177 | Motyčka Martin | CZE | 1971 | OCK | Osík 103 |
Muži I | 178 | Musílek Tomáš | CZE | 1999 | Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) | Bludov |
Muži I | 182 | Navara Ivo | CZE | 1970 | Bikesportmohelnice | Zábřeh |
Muži I | 181 | Navara Milan | CZE | 1980 | Chinese Man | Brno |
Muži I | 183 | Navrátil Viktor | CZE | 1976 | Vosa Šumvald | Uničov |
Muži II | 185 | Nejezchleba Pavel | CZE | 1969 | Zeelandia | Nový Jičín |
Muži I | 186 | Nemrava Petr | CZE | 1980 | SC Samotišky | Lošov |
Ženy | 187 | Nesetová Tereza | CZE | 1989 | IN-LIFE cycling team | Litovel |
Muži I | 189 | Nevrlý Lukáš | CZE | 1985 | Koala - Stevens MTB team | Litovel |
Muži I | 184 | Nečas Miroslav | CZE | 1974 | Olomouc | Olomouc |
Muži II | 255 | Novotný Petr | CZE | 1967 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 192 | Novotný Radek | CZE | 1970 | OCK Osík | Osík |
Muži I | 190 | Novák Patrik | CZE | 1992 | Tribike Mtb Academy | Šumperk |
Ženy | 191 | Nováková Kateřina | CZE | 1973 | Olomouc | Olomouc |
Muži II | 179 | Nádvorník Zdeněk | CZE | 1962 | Mtb Koala | Čechovice-velký Týnec |
Muži I | 188 | Nétek Rostislav | CZE | 1985 | Cyklomorava | Šumperk |
Muži I | 193 | Obšivač Jiří | CZE | 1973 | Moravský Beroun | Moravský Beroun |
Muži I | 277 | Ondra Jaromír | CZE | 1977 | Tovačov | Tovačov |
Muži I | 194 | Opluštil Jindřich | CZE | 1984 | Ostrava-Poruba | Ostrava-Poruba |
Muži II | 195 | Palich Zbyněk | CZE | 1965 | Omega Cz - Čechy | Praha 9 |
Muži I | 196 | Panenka Pavel | CZE | 1980 | Bludov | Bludov |
Muži II | 197 | Pavelek Jaromír | CZE | 1964 | MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA | OPAVA 6 |
Muži I | 198 | Pazdera Radim | CZE | 1978 | Hranice | Hranice |
Muži I | 200 | Petrovský Marek | CZE | 1972 | Promotorsport | Libina |
Muži I | 201 | Plhák Jaroslav | CZE | 1983 | CZ LOKO | Zábřeh |
Muži I | 202 | Pokorný Miroslav | CZE | 1982 | United Bakeries | Praha |
Muži I | 203 | Polách Jiří | CZE | 1972 | Cyklo Polách a syn Šumperk | Šumperk |
Muži II | 204 | Polášek Pavel | CZE | 1967 | Slavoňov | Slavoňov |
Muži I | 250 | Povolny Petr | CZE | 1979 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 260 | Provaz David | CZE | 1974 | KRS Paseka | Paseka |
Muži I | 199 | Pěnička Jiří | CZE | 1979 | Zábřeh, Zvole | Zábřeh, Zvole |
Muži I | 205 | Rada Michal | CZE | 1979 | Zeelandia | České Budějovice |
Muži I | 206 | Rešl David | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Bouzov |
Muži I | 208 | Richter David | CZE | 1977 | Tofido | Unicov |
Muži II | 207 | Riedl Petr | CZE | 1966 | Dukla Chromeč | Chromeč |
Muži I | 209 | Rolný Marián | CZE | 1978 | Nový Jičín | Nový Jičín |
Muži I | 263 | Rozehnal Václav | CZE | 1974 | Promotorsport | Troubelice |
Muži III | 210 | Rumplík Jaromír | CZE | 1959 | United Bakeries | Olomouc |
Muži III | 211 | Rypl Rostislav | CZE | 1955 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | Velké Karlovice |
Muži I | 212 | Rýznar Jaroslav | CZE | 1986 | KolÁrna Cyklo Team | Uničov |
Ženy | 213 | Salcburgerová Petra | CZE | 1989 | SK Salith sport,z.s. | Šumperk 1 |
Muži I | 214 | Skalický Vojtěch | CZE | 2000 | Lesnice | Lesnice |
Muži I | 267 | Skopal Radek | CZE | 1975 | Mohelnice | Mohelnice |
Junioři | 215 | Skoumal Roman | CZE | 2003 | Bikesport Team Mohelnice | Nový Malín |
Muži II | 217 | Smolen Karel | CZE | 1963 | Domašov u Šternberka | Domašov u Šternberka |
Junioři | 216 | Smolen Karel | CZE | 2003 | Cyklo Team Kolárna | Šternberk |
Muži II | 218 | Sobala Miroslav | CZE | 1962 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Jeseník |
Muži I | 220 | Spurný Lukáš | CZE | 1983 | Vosa Šumvald | Uničov |
Muži II | 221 | Staník Josef | CZE | 1969 | Bike Sport Uničov | Uničov |
Muži I | 222 | Stein Martin | CZE | 1983 | Respect Bikes | Opava 5 |
Muži I | 223 | Stryk Milan | CZE | 1985 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh |
Muži I | 278 | Střecha Jiří | CZE | 1986 | Ústí nad Orlicí | Ústí nad Orlicí |
Muži I | 234 | Tichy petr | CZE | 1972 | Kunčice pod On. | Kunčice pod On. |
Muži III | 235 | Tomeš Miroslav | CZE | 1958 | Pekařství Samek Náchod | Náchod |
Muži I | 233 | Tělupil Martin | CZE | 1988 | CykloRD | Zábřeh na Moravě |
Muži II | 236 | Uchytil Alois | CZE | 1966 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Zlaté Hory |
Muži II | 287 | Unzeitig Ladislav | CZE | 1967 | UNO Flock | Zábřeh |
Muži I | 237 | Vala Denis | CZE | 1979 | United Bakeries A.s. | Staré Hradiště |
Muži I | 238 | Valas Patrik | CZE | 1979 | Dolní Lutyně | Dolní Lutyně |
Muži I | 239 | Valenta Michal | CZE | 1982 | United Bakeries | Praha |
Muži I | 271 | Vlček Pavel | CZE | 1990 | IN-LIFE cycling team | Litovel |
Muži I | 240 | Vlček Rostislav | CZE | 1976 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 241 | Vogel Michal | CZE | 1976 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 242 | Volík Marek | CZE | 2000 | Force Team Jeseník | Jeseník |
Muži I | 243 | Vondruška Bohuslav | CZE | 1986 | TJ Sokol Hrabenov | Ruda nad Moravou |
Muži I | 244 | Vortel Ondřej | CZE | 1987 | Cyklo Polách A Syn Šumperk | Šumperk |
Muži II | 269 | Vyhlídal Libor | CZE | 1967 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 245 | Wolf David | CZE | 1990 | In-life Cycling Team | Zábřeh |
Muži II | 246 | Zemek Lubomír | CZE | 1967 | Babylonbike | Hlavnice |
Muži I | 247 | Ziegler Petr | CZE | 1970 | Duko Rýmařov | rýmařov |
Muži I | 284 | anderle Jan | CZE | 1974 | Nový Malín | Nový Malín |
Muži I | 249 | böser Patrik | CZE | 1982 | IIG Úštěk | Bludov |
Muži I | 272 | březina Tomáš | CZE | 1989 | IN-LIFE Cycling Team | Olomouc Lošov |
Muži II | 256 | chromecký stanislav | CZE | 1968 | Holešov | Holešov |
Muži I | 283 | fláma Tomáš | CZE | 1997 | TS Bohemia | Křížov |
Muži I | 128 | grézl Martin | CZE | 1991 | Hlivice | Hlivice |
Muži I | 259 | hladiš David | CZE | 1995 | Cykloteam kolarna | Lesnice |
Muži III | 251 | orság František | CZE | 1956 | Paseka | Paseka |
Junioři | 274 | souček Vojtěch | CZE | 2002 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Tatenice |
Muži II | 273 | Čada Jiří | CZE | 1965 | Stavenice | Stavenice |
Muži I | 112 | Čejka Tomáš | CZE | 1987 | CZ LOKO | Česká Třebová |
Junioři | 113 | Čmakal František | CZE | 2003 | Cyklo Polách A Syn Šumperk | Bludov |
Muži I | 224 | Šalmík Pavel | CZE | 1972 | RD Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 225 | Šenk Martin | CZE | 1978 | Vosa Šumvald | Uničov |
Muži I | 227 | Šimek Pavel | CZE | 1980 | CZ LOKO | Česká Třebová |
Muži I | 228 | Šrubař Stanislav | CZE | 1974 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 229 | Šrůtek Michal | CZE | 1983 | Kongo Team | Jalubí |
Muži I | 230 | Šuba Jan | CZE | 1984 | Vosa Šumvald | Uničov |
Muži II | 231 | Švercl Martin | CZE | 1967 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži III | 226 | Šída Karel | CZE | 1958 | Černí koně | Tanvald |
Muži I | 232 | švrček Richard | CZE | 1976 | Cobram team | čeladná |
Muži I | 265 | Železný Marcel | CZE | 1994 | MOOLBIKE.CZ | Olomouc |
Muži II | 248 | Žovinec Milan | CZE | 1968 | Vemblődi Uničov | Nová Hradečná |
Muži I | 121 | Dylong Rafal | POL | 1974 | OPEL ACTIVE TEAM | ZABRZE |
startovní listina
30km
start ~ 11:16:14
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 75 účastníků
(
56 mužů,
19 žen)
převýšení 600m
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
TouristOpen | 401 | Alán Marek | CZE | 1981 | Vyškov | Vyškov |
TouristOpen | 402 | Bezděk Jiří | CZE | 1977 | Fox Team | Hrabová |
TouristOpen | 403 | Bureš Tomáš | CZE | 1972 | Cyklomorava | Postřelmov |
TouristOpen | 413 | Chamlar Lukáš | CZE | 1988 | Bouda Madafaka | Zábřeh |
TouristOpen | 414 | Chamlar Michal | CZE | 0000 | BTM | Svébohov |
TouristOpen | 463 | Doležal Peter | CZE | 1972 | Lutila | Lutila |
TouristOpen | 405 | Dušková Miluše | CZE | 1964 | CK Morava | Leština |
TouristOpen | 406 | Eichler Michal | CZE | 1978 | Dolany | Dolany |
TouristOpen | 407 | Fričarová Martina | CZE | 1974 | Mtb Horka | Horka Nad Moravou |
StaršíŽáci | 408 | Frőml Patrik | CZE | 2006 | Bike Sport Uničov | Dlouhá Loučka |
TouristOpen | 409 | Grassinger Michaela | CZE | 1970 | Černí koně | ?? |
MladšíŽaci | 410 | Harlender Lukáš | CZE | 2007 | Cykloteam Kolárna | Náměšť Na Hané |
StaršíŽačky | 475 | Heckel Gabrielle | CZE | 2004 | Leština | Leština |
Předžáci | 411 | Herzán Jan | CZE | 2009 | Cyklomorava | Pardubice |
TouristOpen | 412 | Hybl Ondrej | CZE | 1987 | Zabreh | Zabreh |
TouristOpen | 458 | Jiroutek Juraj | CZE | 1960 | In - Life Cycling Team | Olomouc |
TouristOpen | 415 | Jániš Petr | CZE | 1993 | BKK | Ústí Nad orlicí |
TouristOpen | 416 | Kaláb Ondřej | CZE | 1990 | Leština | Leština |
StaršíŽáci | 419 | Kašpar Adam | CZE | 2006 | Sk Rájec | Rájec |
TouristOpen | 417 | Kašpar Lukáš | CZE | 2000 | Biketeam TJ Zlaté Hory | Bruntál |
TouristOpen | 420 | Kleisnerová Markéta | CZE | 1983 | Černí Koně | Praha |
TouristOpen | 423 | Kohout Milan | CZE | 1973 | Březová | Březová |
StaršíŽáci | 421 | Kohout Tomáš | CZE | 2005 | Kolofix Olomouc | Uničov |
StaršíŽáci | 422 | Kohout Vojtěch | CZE | 2006 | SK Salith sport , z.s. | Březová |
MladšíŽaci | 457 | Konig Radek | CZE | 2008 | Normalie czech | Sudkov |
TouristOpen | 456 | Konig Radek | CZE | 1976 | Normalie czech | Sudkov |
TouristOpen | 426 | Kotorová Jana | CZE | 1978 | Zeelandia | Dudov |
TouristOpen | 424 | Košťálek Jakub | CZE | 1996 | Hrabišín | Hrabišín |
TouristOpen | 425 | Košťálek Lukáš | CZE | 1994 | Hrabišín | Hrabišín |
TouristOpen | 427 | Kuklová Martina | CZE | 1994 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Předžáci | 428 | Kulík Jan | CZE | 2009 | Ck Morava | Postřelmov |
Předžačky | 429 | Kupská Žaneta | CZE | 2009 | Dolní Kounice | Dolní Kounice |
TouristOpen | 431 | Kupský Aleš | CZE | 1967 | Dolní Kounice | Dolní Kounice |
StaršíŽáci | 430 | Kupský Michal | CZE | 2004 | Dolní Kounice | Dolní Kounice |
TouristOpen | 432 | Lišková Jitka | CZE | 1977 | Zeelandia | Bechyně |
TouristOpen | 433 | Malá Lucie | CZE | 1983 | Zeelandia | Unhošť |
TouristOpen | 434 | Mejtský Boris | CZE | 1967 | Olomouc | Olomouc |
MladšíŽačky | 468 | Nastoupilová Linda | CZE | 2007 | Moravská Třebová | Moravská Třebová |
MladšíŽačky | 469 | Nastoupilová Nela | CZE | 2007 | Moravská Třebová | Moravská Třebová |
MladšíŽaci | 435 | Nechuta Marek | CZE | 2007 | Bike Freaks Holice | Vamberk |
TouristOpen | 436 | Nesporý Jan | CZE | 1970 | Nadoraz | Zábřeh |
TouristOpen | 438 | Novák Jiři | CZE | 1976 | Cyklo Hobby Rynárec | Vyškov |
StaršíŽáci | 437 | Novák Vojtěch | CZE | 2006 | Vyškov | Vyškov |
TouristOpen | 439 | Nováková Michaela | CZE | 1977 | Zeelandia | Slapy |
TouristOpen | 474 | Nádvorníková Jana | CZE | 1994 | Mtb Koala | Čechovice |
Předžačky | 440 | Patrmannová Elenka | CZE | 2010 | SC Samotišky | Olomouc |
StaršíŽáci | 441 | Polách Lukáš | CZE | 2004 | Cyklo Polách a syn Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 442 | Pomp Jaroslav | CZE | 1956 | United Bakeries | Plzeň |
TouristOpen | 444 | Raganová Michala | CZE | 1989 | Zeelandia | Malšice |
StaršíŽáci | 445 | Riedl Vojtěch | CZE | 2006 | Dukla Chromeč | Chromeč |
TouristOpen | 446 | Riedl Václav | CZE | 1939 | Leština | Bludov |
TouristOpen | 459 | Roučka Martin | CZE | 1982 | Leština (okres Šumperk) | Leština (okres Šumperk) |
TouristOpen | 470 | Ryšavý Vojtěch | CZE | 1994 | Šumperk | Šumperk |
Předžáci | 447 | Slabý Václav | CZE | 2009 | W4e | Lesnice |
TouristOpen | 448 | Soldán Tomáš | CZE | 1977 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 476 | Sonntag Robert | CZE | 1973 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 449 | Sovadina Petr | CZE | 1969 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 450 | Sovadinová Soňa | CZE | 1970 | CYKLO ŽOPY | holeeov |
TouristOpen | 451 | Studénka Jan | CZE | 1991 | Cyklomorava | Vnorovy |
TouristOpen | 467 | Trunečka Zbyněk | CZE | 1996 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 454 | Wittnerová Bronislava | CZE | 1983 | Short bike academy Opletal | Olomouc |
TouristOpen | 471 | Zemánek Lukáš | CZE | 1986 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 455 | Závrbský Ladislav | CZE | 1964 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 460 | beneš František | CZE | 1978 | Město ALbrechtice | Město ALbrechtice |
Předžačky | 461 | benešová tereza | CZE | 2013 | Město ALbrechtice | Město ALbrechtice |
TouristOpen | 465 | karsch tomáš | CZE | 1970 | Přílepy | Přílepy |
TouristOpen | 418 | kašpar martin | CZE | 1976 | Tři šneci | chromec |
StaršíŽáci | 466 | roučka jan | CZE | 2005 | Jedlí | Jedlí |
TouristOpen | 464 | vávra Petr | CZE | 1963 | Holešov | Holešov |
StaršíŽáci | 404 | Čmakal Vojtěch | CZE | 2005 | Cyklo Polách A Syn | Bludov |
TouristOpen | 452 | Študent Miroslav | CZE | 1980 | TVL Zvole | Zábřeh |
TouristOpen | 477 | Švéda Luděk | CZE | 1978 | Tři šneci | Zábřeh na Moravě |
MladšíŽaci | 478 | Švéda Michal | CZE | 2007 | Zábřeh | Zábřeh |
StaršíŽáci | 479 | Švéda Martin | CZE | 2005 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 462 | šin Ladislav | CZE | 1964 | Zábřeh | Zábřeh |
start ~ 11:16:40
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 1 účastníků
(
mužů,
1 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 4 | Hurtová Petra | CZE | 1985 | Dexter | Česká Lípa |
start ~ 11:16:40
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 4 účastníků
(
4 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 5 | Bajer Jiří | CZE | 1979 | Černí koně | Praha 5 Stodůlky |
Muži | 6 | Fabián Radoslav | CZE | 1975 | Černí koně | Plzeň |
Muži | 7 | Nerad Petr | CZE | 1966 | Handbike CR | Praha |
Muži | 8 | Zvolský Zdeněk | CZE | 1974 | ČernÍ KonĚ | Praha |