25.08.2018 Leština (Zábřeh)
startovní listina
30km
start ~ 11:10:10
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 97 účastníků
(
71 mužů,
26 žen)
převýšení 600m
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
MladšíŽaci | 402 | Badal Ondřej | CZE | 2007 | ČabanBike | Bohuslavice 114 |
MladšíŽaci | 404 | Blažek David | CZE | 2007 | PARDUS TUFO PROSTĚJOV | Kožutany |
MladšíŽaci | 494 | Bradáč Petr | CZE | 2007 | Štětí | Štětí |
MladšíŽaci | 503 | Chvojka Filip | CZE | 2007 | GHOST junior Team | Praskačka |
MladšíŽaci | 491 | Dostál Jaroslav | CZE | 2006 | Pavlov | Pavlov |
MladšíŽaci | 415 | Frőml Patrik | CZE | 2006 | Bike Sport Uničov | Dlouhá Loučka |
MladšíŽaci | 418 | Harlender Lukáš | CZE | 2007 | Cykloteam Kolárna | Náměšť Na Hané |
MladšíŽaci | 421 | Holub Gabriel | CZE | 2006 | Omega CZ - Čechy | Ricany |
MladšíŽaci | 432 | Kašpar Adam | CZE | 2006 | Sk Rájec | Rájec |
MladšíŽaci | 438 | Kohout Vojtěch | CZE | 2006 | SK Salith sport , z.s. | Březová |
MladšíŽaci | 446 | Lacina Vojtěch | CZE | 2007 | Základní a mateřská škola, Praha 3 | Praha 3 |
MladšíŽaci | 493 | Nechuta Marek | CZE | 2007 | Vamberk | Vamberk |
MladšíŽaci | 459 | Riedl Vojtěch | CZE | 2006 | Dukla Chromeč | Chromeč |
MladšíŽaci | 471 | Švéda Michal | CZE | 2007 | Zábřeh | Zábřeh |
MladšíŽačky | 498 | Tuzarová Natali | CZE | 2006 | GHOST team | Vysoká nad Labem |
Předžáci | 500 | Herzán Jan | CZE | 2009 | Cyklomorava | Pardubice |
Předžáci | 431 | Kaniščev Alexandr | CZE | 2009 | Bikesport Team Mohelnice | Loštice |
Předžáci | 440 | Konig Radek | CZE | 2008 | Normalie czech | Sudkov |
Předžáci | 444 | Kulík Jan | CZE | 2009 | Ck Morava | Postřelmov |
Předžáci | 456 | Papoušek Adam | CZE | 2008 | UNIKOVO MTB TEAM | Dašice |
StaršíŽačky | 406 | Bravencová Denisa | CZE | 2003 | Short Bike Academy Opletal | Olomouc |
StaršíŽačky | 403 | Bártová Gabriela | CZE | 2003 | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | Bouzov |
StaršíŽačky | 413 | Franková Tereza | CZE | 2003 | Cykloklub Morava | Leština |
StaršíŽačky | 416 | Grulichová Eliška | CZE | 2005 | Pardus Tufo Prostějov | Křemenec |
StaršíŽačky | 436 | Klimešová Michaela | CZE | 2004 | CREDO TEAM | Vikýřovice |
StaršíŽačky | 499 | Kudláčková Anna | CZE | 2004 | GHOST junior Team | Vysoké Chvojno |
StaršíŽačky | 499 | Kudláčková Anna | CZE | 2004 | GHOST junior Team | Vysoké Chvojno |
StaršíŽačky | 499 | Kudláčková Anna | CZE | 2004 | GHOST junior Team | Vysoké Chvojno |
StaršíŽáci | 407 | Bureš Štěpán | CZE | 2003 | DIBLA Team | Pstřelmov |
StaršíŽáci | 437 | Kohout Tomáš | CZE | 2005 | Kolofix Olomouc | Uničov |
StaršíŽáci | 487 | Skoumal Roman | CZE | 2003 | Bikesport Team Mohelnice | Nový Malín |
StaršíŽáci | 475 | Zapletal Jan | CZE | 2005 | Kladky | Kladky |
StaršíŽáci | 476 | Zemene Jakub | CZE | 2003 | D2mont Merida Cycling Team | Zábřeh |
StaršíŽáci | 409 | Čmakal František | CZE | 2003 | Cyklo Polách A Syn Šumperk | Bludov |
StaršíŽáci | 410 | Čmakal Vojtěch | CZE | 2005 | Cyklo Polách A Syn | Bludov |
StaršíŽáci | 470 | Švéda Martin | CZE | 2005 | TÅ™i Å¡neci | Zábřeh |
TouristOpen | 401 | Appl Tomáš | CZE | 1981 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 405 | Brablíková Drahoslava | CZE | 1976 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
TouristOpen | 408 | Bureš Tomáš | CZE | 1972 | Cyklomorava | Postřelmov |
TouristOpen | 425 | Chamlar Lukáš | CZE | 1988 | Bouda Madafaka | Zábřeh |
TouristOpen | 426 | Chvojka Petr | CZE | 1977 | Ghost Team | Urbanice |
TouristOpen | 427 | Chvojková Šárka | CZE | 1982 | GHOST team | Hradec Králové |
TouristOpen | 411 | Doležal Jaromír | CZE | 1974 | PÅ™eklady Hrochová BrnÃÄko | Brníčko |
TouristOpen | 490 | Dostál Jaroslav | CZE | 1979 | Pavlov | Pavlov |
TouristOpen | 497 | Dudek Michal | CZE | 1973 | GHOST team | Pardubice |
TouristOpen | 412 | Eichler Michal | CZE | 1978 | Dolany | Dolany |
TouristOpen | 414 | Fričar Jan | CZE | 2001 | Just Do It | Horka Nad Moravou |
TouristOpen | 417 | Grundová Lucie | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh, Rájec 34 |
TouristOpen | 419 | Hejhal Josef | CZE | 1972 | kostelec nad orlicà | Kostelec N.orl |
TouristOpen | 420 | Holub Marek | CZE | 1959 | Ricany | Ricany |
TouristOpen | 422 | Holubova Simona | CZE | 1966 | Ricany | Ricany |
TouristOpen | 423 | Horel Alois | CZE | 1953 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
TouristOpen | 424 | Hybl Ondrej | CZE | 1987 | Zabreh | Zabreh |
TouristOpen | 428 | Jiřík Vít | CZE | 1963 | razdvatři | Nemilany |
TouristOpen | 501 | Jáně Lukáš | CZE | 1995 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 502 | Jáně Vladimír | CZE | 1968 | Bludov | Šumperk |
TouristOpen | 429 | Kaláb Ondřej | CZE | 1990 | Leština | Leština |
TouristOpen | 430 | Kaniščev Roman | CZE | 1970 | Bikesport Team Mohelnice | Loštice |
TouristOpen | 433 | Kašpar Lukáš | CZE | 2000 | Biketeam TJ Zlaté Hory | Bruntál |
TouristOpen | 492 | Klein Petr | CZE | 1985 | Štíty | Štíty |
TouristOpen | 434 | Kleisnerová Markéta | CZE | 1983 | Černí Koně | Praha |
TouristOpen | 435 | Kliková Dana | CZE | 1970 | Omega CZ - Čechy | Praha 9 |
TouristOpen | 439 | Kolář Jan | CZE | 1986 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 441 | Konig Radek | CZE | 1976 | Normalie czech | Sudkov |
TouristOpen | 442 | Kopečný Milan | CZE | 1956 | Olomouc | Olomouc |
TouristOpen | 443 | Kuklová Martina | CZE | 1994 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 445 | Kvapil Jan | CZE | 2002 | Cyklo Polách a syn | Bludov |
TouristOpen | 447 | Lacinová Olga | CZE | 1971 | Praha 3 | Praha 3 |
TouristOpen | 449 | Malá Lucie | CZE | 1983 | Zeelandia | Unhošť |
TouristOpen | 450 | Miroslav Štrkolec | SVK | 1957 | OMEGA | Vrútky |
TouristOpen | 453 | Navrátilová Kateřina | CZE | 1987 | Dětkovice | Dětkovice |
TouristOpen | 452 | Navrátilová Martina | CZE | 1989 | Dětkovice | Dětkovice |
TouristOpen | 454 | Nesporý Jan | CZE | 1970 | Nadoraz | Zábřeh |
TouristOpen | 455 | Neumann Milan | CZE | 1966 | Cirlibaba | Vikýřovice |
TouristOpen | 488 | Novotný Petr | CZE | 1986 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 451 | Nádvorníková Eva | CZE | 1988 | Amt Team | Čechovice - Velký Týnec |
TouristOpen | 495 | Paraska Aleš | CZE | 1979 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 496 | Paraska Lucie | CZE | 1981 | Leština | Leština |
TouristOpen | 457 | Polách Jiří | CZE | 1991 | Cyklo Polách a syn Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 458 | Provaz David | CZE | 1974 | KRS Paseka | Paseka |
TouristOpen | 460 | Riedl Václav | CZE | 1939 | Leština | Bludov |
TouristOpen | 461 | Soldán Tomáš | CZE | 1977 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 463 | Sovadina Petr | CZE | 1969 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 464 | Sovadinová Soňa | CZE | 1970 | CYKLO ŽOPY | holeeov |
TouristOpen | 465 | Studénka Jan | CZE | 1991 | Cyklomorava | Vnorovy |
TouristOpen | 473 | Tvrdoňová Jana | CZE | 1983 | Olomouc | Olomouc |
TouristOpen | 474 | Vyhlídal Libor | CZE | 1967 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 489 | Zemánek Lukáš | CZE | 1986 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 462 | souček Vojtěch | CZE | 2002 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Tatenice |
TouristOpen | 505 | vávra Petr | CZE | 1963 | Holešov | Holešov |
TouristOpen | 448 | Ľuboš Kusý | SVK | 1959 | OMEGA | Vrútky |
TouristOpen | 467 | ŠTĚPÁN Jaroslav | CZE | 1994 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 472 | ŠVOMA Lukáš | CZE | 1994 | Leština | Leština |
TouristOpen | 466 | Šourková Simona | CZE | 1957 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
TouristOpen | 469 | Švéda Luděk | CZE | 1978 | Tři šneci | Zábřeh na Moravě |
TouristOpen | 504 | šin Ladislav | CZE | 1964 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 468 | šuláková Renata | CZE | 1974 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | Jablonec Nad Nisou |