výsledky

Moravský bikemaraton 2017

26.08.2017 Leština (Zábřeh) 

archiv

výsledky

80km celkem: 60 , muži : 53, ženy: 7, Muži A: 7, Muži B: 16, Muži C: 20, Muži D: 10, Ženy A: 4, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3 , muži : 2, ženy: 1, Tandemy: 3 [html] [pdf] [csv]
50km celkem: 247 , muži : 235, ženy: 12, Junioři: 6, Muži I: 170, Muži II: 40, Muži III: 19, Juniorky: 1, Ženy: 11 [html] [pdf] [csv]
30km celkem: 74 , muži : 55, ženy: 19, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 4, StaršíŽáci: 6, TouristOpen: 54, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 0, StaršíŽačky: 2, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 3, Pekařky: 0 [html] [pdf] [csv]
15km handicap celkem: 5 , muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
soutez tymu Lestina2017 pdf 39611B21.05.2020 15:59:09

výsledková listina 80km

start ~ 11:07:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup HrazHraz
1 1 / Muži B [ 14 ] Jan Fišnar 1980 CZE CK Kolokrám 02:53:31.4 55:20.0 (1) 01:45:34.3 (1) mezičasy
2 1 / Muži A [ 43 ] Martin Borák 1990 CZE IN-LIFE cycling team/Puskinak.cz 02:55:51.3 02:19.9 55:24.0 (2) 01:46:58.9 (2) mezičasy
3 2 / Muži B [ 59 ] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 03:01:00.3 07:28.9 55:44.4 (4) 01:51:59.5 (4) mezičasy
4 2 / Muži A [ 25 ] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 03:01:16.1 07:44.7 55:32.0 (3) 01:50:21.8 (3) mezičasy
5 3 / Muži B [ 52 ] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:04:42.2 11:10.8 56:45.4 (8) 01:53:58.4 (7) mezičasy
6 4 / Muži B [ 20 ] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:05:54.7 12:23.3 56:37.7 (6) 01:53:27.6 (5) mezičasy
7 3 / Muži A [ 58 ] David Babiánek 1993 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:06:24.2 12:52.8 56:43.9 (7) 01:54:01.2 (10) mezičasy
8 5 / Muži B [ 61 ] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:07:14.3 13:42.9 57:17.9 (9) 01:53:58.8 (8) mezičasy
9 1 / Muži C [ 78 ] Lukáš Bukovský 1977 CZE Cyklomax Rockmachine 03:07:58.0 14:26.6 55:45.9 (5) 01:54:00.0 (9) mezičasy
10 2 / Muži C [ 12 ] František Čmakal 1977 CZE Cyklo Polách a syn 03:08:14.0 14:42.6 57:38.4 (11) 01:53:30.7 (6) mezičasy
11 3 / Muži C [ 19 ] Martin Jílek 1969 CZE Cyklo Polách Šumperk 03:13:12.3 19:40.9 58:38.2 (15) 01:58:28.5 (14) mezičasy
12 6 / Muži B [ 56 ] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:13:38.7 20:07.3 01:00:15.5 (17) 03:20:30.7 (55) mezičasy
13 4 / Muži C [ 40 ] Martin Tyráček 1973 CZE MOOLBIKE TEAM 03:13:46.0 20:14.6 57:21.5 (10) 01:55:23.7 (11) mezičasy
14 5 / Muži C [ 45 ] Radek König 1976 CZE Šneci 03:13:58.7 20:27.3 58:37.0 (14) 01:58:26.1 (13) mezičasy
15 6 / Muži C [ 42 ] Milan Žmolík 1973 CZE MONTIVA MTB Fryšták 03:15:56.2 22:24.8 58:34.2 (13) 01:58:19.1 (12) mezičasy
16 1 / Muži D [ 44 ] Tomáš Eichner 1967 CZE bajker.eu 03:20:45.9 27:14.5 01:00:31.3 (22) 02:02:49.7 (18) mezičasy
17 7 / Muži B [ 57 ] Martin Vodehnal 1980 CZE Veloservis Flach 03:20:47.1 27:15.7 01:00:15.5 (18) 02:01:18.0 (16) mezičasy
18 2 / Muži D [ 75 ] Radovan Steuer 1964 CZE BSC Opava 03:21:15.1 27:43.7 59:01.0 (16) 01:59:31.4 (15) mezičasy
19 7 / Muži C [ 74 ] Martin Kouřil 1975 CZE CK KOLOKRÁM SVIJANY 03:22:01.5 28:30.1 01:05:26.4 (39) 02:05:43.2 (28) mezičasy
20 3 / Muži D [ 22 ] Miroslav Kolomazník 1963 CZE OD MORAVA Holešov 03:23:15.6 29:44.2 01:02:35.0 (31) 02:05:21.5 (24) mezičasy
21 4 / Muži D [ 32 ] Luděk Pavlák 1966 CZE Brno 03:24:40.4 31:09.0 01:01:49.5 (25) 02:03:28.7 (21) mezičasy
22 8 / Muži B [ 17 ] Petr Hének 1987 CZE AK Drnovice 03:26:41.8 33:10.4 01:02:56.7 (33) 02:05:39.3 (27) mezičasy
23 4 / Muži A [ 29 ] Michael Novák 1992 CZE Olomouc 03:27:07.4 33:36.0 01:02:24.9 (30) 02:03:04.3 (19) mezičasy
24 8 / Muži C [ 46 ] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 03:27:38.4 34:07.0 01:04:15.6 (36) 02:08:17.7 (32) mezičasy
25 9 / Muži B [ 62 ] Radek Jorda 1983 CZE Olomouc 03:29:05.8 35:34.4 01:01:03.5 (23) 02:03:07.4 (20) mezičasy
26 9 / Muži C [ 36 ] Roman Šatánek 1973 CZE OD MORAVA Holešov 03:29:31.8 36:00.4 01:01:56.1 (27) 02:04:07.0 (22) mezičasy
27 10 / Muži B [ 49 ] Martin Rábl 1979 CZE Crossbike 03:31:57.8 38:26.4 01:00:25.1 (19) 02:02:45.8 (17) mezičasy
28 11 / Muži B [ 489 ] Martin Voženílek 1983 CZE Libina 03:32:41.5 39:10.1 01:02:19.2 (29) 02:05:38.0 (26) mezičasy
29 5 / Muži D [ 50 ] Alois Uchytil 1966 CZE biketeam Zlaté Hory 03:32:42.1 39:10.7 01:01:53.6 (26) 02:04:18.1 (23) mezičasy
30 10 / Muži C [ 18 ] Lubomir Horký 1968 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 03:34:36.0 41:04.6 01:00:27.4 (20) 02:06:57.0 (30) mezičasy
31 11 / Muži C [ 48 ] Dušan Orálek 1974 CZE Moravská Třebová 03:34:40.0 41:08.6 01:00:29.3 (21) 02:05:43.9 (29) mezičasy
32 6 / Muži D [ 15 ] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:35:10.9 41:39.5 01:02:43.9 (32) 02:07:38.4 (31) mezičasy
33 7 / Muži D [ 77 ] Jan Rohan 1962 CZE Opavský sportovní klub 03:39:55.3 46:23.9 01:03:07.5 (34) 02:10:54.5 (34) mezičasy
34 1 / Ženy A [ 47 ] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:40:32.6 47:01.2 01:06:34.6 (40) 02:13:00.5 (36) mezičasy
35 5 / Muži A [ 13 ] David Dovrtěl 1993 CZE CYKLO ŽOPY 03:40:41.3 47:09.9 01:05:15.3 (38) 02:09:47.1 (33) mezičasy
36 12 / Muži B [ 490 ] Martin Březina 1982 CZE Cyklo Koala 03:50:57.7 57:26.3 01:08:21.0 (44) 02:16:30.5 (39) mezičasy
37 12 / Muži C [ 39 ] Michal Tomášek 1970 CZE Credo team 03:52:28.7 58:57.3 01:07:11.8 (41) 02:14:28.0 (37) mezičasy
38 13 / Muži C [ 54 ] Tomáš Kostka 1974 CZE Vikýřovice 03:57:05.1 01:03:33.7 01:07:14.5 (42) 02:18:19.6 (41) mezičasy
39 8 / Muži D [ 28 ] Zdeněk Nádvorník 1962 CZE Vosa Čechovice 03:59:51.4 01:06:20.0 01:03:19.0 (35) 02:15:33.0 (38) mezičasy
40 14 / Muži C [ 35 ] Josef Staník 1969 CZE Bike Sport Uničov 04:01:52.1 01:08:20.7 01:08:16.7 (43) 02:17:19.0 (40) mezičasy
41 2 / Ženy A [ 60 ] Iveta Kolegarová 1988 CZE IN-LIFE Cycling Team 04:03:04.6 01:09:33.2 01:09:35.6 (45) 02:20:46.2 (42) mezičasy
42 1 / Ženy [ 63 ] Leona Bušková 1972 CZE GHOST Team 04:07:24.9 01:13:53.5 01:14:23.0 (50) 02:29:21.5 (45) mezičasy
43 3 / Ženy A [ 487 ] Iveta Pagáčová 1984 CZE Cyklo Koala 04:07:53.9 01:14:22.5 01:15:56.7 (54) 02:30:34.7 (47) mezičasy
44 2 / Ženy [ 76 ] Silvie Vasiliadisová 1971 CZE HEAD Bike TJ Opava 04:11:43.2 01:18:11.8 01:15:05.3 (51) 02:30:36.3 (49) mezičasy
45 15 / Muži C [ 34 ] Jaroslav Remeš 1974 CZE OD MORAVA 04:17:19.2 01:23:47.8 01:12:15.0 (48) 02:28:07.9 (44) mezičasy
46 3 / Ženy [ 23 ] Eva Komárková 1958 CZE Cyklo Polách a syn 04:19:14.6 01:25:43.2 01:15:22.9 (52) 02:32:52.5 (51) mezičasy
46 16 / Muži C [ 30 ] Radek Novotný 1970 CZE OCK Osík 04:19:14.6 01:25:43.2 01:15:29.9 (53) 02:30:32.9 (46) mezičasy
48 6 / Muži A [ 38 ] Roman Špičák 1993 CZE MOOLBIKE.CZ 04:21:31.6 01:28:00.2 01:10:39.5 (46) 02:24:02.8 (43) mezičasy
49 7 / Muži A [ 33 ] Ivo Polcr 1990 CZE MOOLBIKE.CZ 04:21:33.7 01:28:02.3 01:01:06.9 (24) 02:05:38.0 (25) mezičasy
50 17 / Muži C [ 41 ] Stanislav Vyležík 1973 GNB červena jahoda 04:26:18.2 01:32:46.8 01:13:50.0 (49) 02:31:07.3 (50) mezičasy
51 18 / Muži C [ 55 ] Ladislav Liška 1970 CZE Lipová 04:29:10.4 01:35:39.0 01:27:04.8 (58) 02:45:15.3 (53) mezičasy
52 19 / Muži C [ 24 ] Petr Kratochvíl 1972 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 04:32:05.1 01:38:33.7 01:11:11.2 (47) 02:30:35.6 (48) mezičasy
53 9 / Muži D [ 27 ] Peter MLYNÁRIK 1965 SVK ŠK VAZKA Bratislava 04:43:33.3 01:50:01.9 01:19:52.5 (56) 02:44:13.7 (52) mezičasy
54 10 / Muži D [ 31 ] Jaromír Pavelek 1964 CZE MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA 04:50:48.2 01:57:16.8 01:21:07.3 (57) 02:45:59.0 (54) mezičasy
DNF / Muži B [ 10 ] martin bartoš 1979 CZE bike sport team mohelnice 01:02:08.4 (28) mezičasy
DNF / Muži B [ 53 ] Petr Josefus 1986 CZE
DNF / Ženy A [ 26 ] Michaela Lišková 1990 CZE červena jahoda
DNF / Muži C [ 21 ] Petr Klimeš 1977 CZE Vikýřovice 01:16:13.9 (55) mezičasy
DNF / Muži B [ 51 ] Jaromír Volek 1980 CZE SK BagBike 57:43.5 (12)
DNF / Muži B [ 100 ] Jiří Jureček 1986 CZE Opava 01:04:24.8 (37) 02:12:26.5 (35)

výsledková listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:07:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup HrazHraz
1 1 / Tandemy [ 363 ] Radek a Petra Pavelkovi 1974 CZE Valaští Bajkeři 04:14:35.3 01:19:32.8 (1) 02:34:39.3 (1) mezičasy
2 2 / Tandemy [ 502 ] Václav Morozov Jana Charvátová 1963 CZE AGRO 21 04:57:24.9 42:49.6 01:20:56.4 (2) 02:45:57.6 (2) mezičasy
3 3 / Tandemy [ 501 ] Vladimír a Filip Dvouletí 1942 CZE Kupkolo SRNCI 05:01:08.8 46:33.5 01:40:04.0 (3) mezičasy

výsledková listina 50km

start ~ 11:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup HrazHraz
1 1 / Muži I [ 354 ] Tomáš Fláma 1997 CZE Bike Sport Uničov 01:48:41.4 54:41.0 (1) mezičasy
2 2 / Muži I [ 323 ] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:48:42.4 00:01.0 54:41.1 (2) mezičasy
3 3 / Muži I [ 256 ] Aleš Vávra 1982 CZE ANAG Olomouc 01:50:19.3 01:37.9 55:34.7 (3) mezičasy
4 4 / Muži I [ 320 ] Adam Válek 1984 CZE Drásal Team Holešov 01:51:01.8 02:20.4 56:44.0 (4) mezičasy
5 1 / Junioři [ 276 ] Adam Formánek 1999 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 01:52:33.1 03:51.7 56:45.4 (5) mezičasy
6 5 / Muži I [ 267 ] Tomas Zlamal 1979 CZE olomouc 01:55:58.0 07:16.6 57:52.4 (7) mezičasy
7 6 / Muži Ipekar [ 148 ] Jaroslav Jakubech 1978 SVK pekáreň Brojo 01:56:46.2 08:04.8 59:33.1 (12) mezičasy
8 7 / Muži I [ 268 ] Tomáš Zlámal 1979 CZE Proxima 01:56:47.8 08:06.4 58:52.2 (8) mezičasy
9 8 / Muži Ipekar [ 289 ] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 01:57:06.5 08:25.1 59:29.3 (10) mezičasy
10 9 / Muži I [ 288 ] Milan Liberda 1982 CZE Olomouc 01:57:44.0 09:02.6 01:00:10.9 (13) mezičasy
11 10 / Muži Ihandicap [ 157 ] Tomáš Kajnar 1978 CZE Zlaté Hory 01:58:24.5 09:43.1 59:03.3 (9) mezičasy
12 1 / Muži II [ 236 ] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:59:00.5 10:19.1 59:31.0 (11) mezičasy
13 11 / Muži I [ 308 ] Dominik Brandýs 1992 CZE Cyklo team KOLARNA 02:00:59.6 12:18.2 01:00:43.6 (16) mezičasy
14 12 / Muži I [ 328 ] Petr Pospíšil 1973 CZE On Road racing team 02:01:00.4 12:19.0 01:00:37.8 (14) mezičasy
15 13 / Muži I [ 138 ] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK 02:01:23.1 12:41.7 57:42.8 (6) mezičasy
16 14 / Muži I [ 284 ] Jiří König 1978 CZE Cyklomorava 02:01:28.6 12:47.2 01:00:41.0 (15) mezičasy
17 15 / Muži I [ 128 ] Tomaš Gerhard 1972 CZE Duko Rýmařov 02:01:37.6 12:56.2 01:01:29.2 (22) mezičasy
18 16 / Muži I [ 195 ] Antonín Maňur 1989 CZE Stará Ves 02:01:39.8 12:58.4 01:00:59.6 (19) mezičasy
19 17 / Muži I [ 253 ] Michal Vágner 1977 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:02:41.5 14:00.1 01:03:23.9 (31) mezičasy
20 2 / Muži II [ 282 ] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 02:03:12.5 14:31.1 01:02:06.9 (23) mezičasy
21 18 / Muži I [ 204 ] Viktor Navrátil 1976 CZE Uničov 02:03:19.3 14:37.9 01:01:16.3 (20) mezičasy
22 19 / Muži I [ 329 ] David Pivko 1976 CZE Bystřice nad Pernštejnem 02:03:46.8 15:05.4 01:01:18.9 (21) mezičasy
23 20 / Muži I [ 315 ] Petr Slavíček 1990 CZE Slavětín u Litovle 02:04:17.3 15:35.9 01:02:31.7 (29) mezičasy
24 21 / Muži I [ 309 ] Miroslav Nečas 1974 CZE Olomouc 02:05:23.7 16:42.3 01:02:27.1 (27) mezičasy
25 22 / Muži I [ 351 ] Radim Hrzán 1977 CZE Pardubice 02:05:24.4 16:43.0 01:02:08.9 (24) mezičasy
26 23 / Muži I [ 281 ] David Horký 1990 CZE Cyklo Polách Šumperk 02:05:24.5 16:43.1 01:00:59.2 (18) mezičasy
27 24 / Muži I [ 310 ] Jan Doutnáč 1973 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:05:26.4 16:45.0 01:02:44.6 (30) mezičasy
28 25 / Muži I [ 171 ] Ivo Kolář 1988 CZE Postřelmov 02:05:44.3 17:02.9 01:02:21.8 (25) mezičasy
29 26 / Muži I [ 111 ] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:05:55.9 17:14.5 01:03:28.8 (32) mezičasy
30 27 / Muži I [ 141 ] Radek Hlásný 1985 CZE Písařov 02:05:56.2 17:14.8 01:04:33.7 (40) mezičasy
31 28 / Muži I [ 214 ] Marek Petrovský 1972 CZE Loupežníci 02:06:58.1 18:16.7 01:02:24.8 (26) mezičasy
32 2 / Junioři [ 142 ] Radek Holec 1999 CZE KN PROJECT 02:07:06.4 18:25.0 01:06:24.4 (52) mezičasy
33 29 / Muži I [ 274 ] Svatoslav Běhůnek 1981 CZE Unitherm Běhůnek s.r.o. 02:07:08.5 18:27.1 01:00:56.3 (17) mezičasy
34 30 / Muži I [ 212 ] Radek Pavlík 1968 CZE A team NOVO Bruntál 02:07:11.6 18:30.2 01:05:53.8 (47) mezičasy
35 31 / Muži I [ 326 ] Radovan FOJT 1970 CZE Bikecentrum Olomouc 02:07:13.3 18:31.9 01:03:42.4 (33) mezičasy
36 1 / Muži III [ 359 ] Miroslav Frkal 1956 CZE NOVATOP Opava 02:07:28.0 18:46.6 01:04:06.6 (36) mezičasy
37 2 / Muži III [ 353 ] Jiři Kouřil 1955 CZE Fitko Jeseník 02:07:29.8 18:48.4 01:04:26.0 (37) mezičasy
38 3 / Muži III [ 316 ] Lubomír Vychodil 1957 CZE cykloteam KOLARNA 02:07:55.9 19:14.5 01:04:48.7 (43) mezičasy
39 3 / Muži II [ 327 ] Milan Machalický 1961 CZE Cycloracing team Olomouc 02:09:33.1 20:51.7 01:03:46.2 (34) mezičasy
40 32 / Muži I [ 246 ] petr Tichy 1972 CZE Kunčice pod On. 02:09:43.4 21:02.0 01:04:31.9 (38) mezičasy
41 33 / Muži I [ 239 ] Martin Šenk 1978 CZE Hc šneci 02:09:46.0 21:04.6 01:04:03.7 (35) mezičasy
42 4 / Muži II [ 356 ] Pavel Jurčík 1965 CZE Zapro Tri team 02:10:04.2 21:22.8 01:04:56.0 (44) mezičasy
43 34 / Muži Ipekar [ 120 ] Marek Engel 1972 CZE Diamant 02:10:13.1 21:31.7 01:05:15.2 (45) mezičasy
44 35 / Muži I [ 263 ] Ladislav Závrbský 1993 CZE UPOL FTK 02:11:35.5 22:54.1 01:07:39.6 (58) mezičasy
45 4 / Muži III [ 307 ] Tomáš Boreček 1957 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:11:58.3 23:16.9 01:06:06.2 (49) mezičasy
46 36 / Muži I [ 194 ] Tomáš Malý 1974 CZE KN Project Zábřeh 02:12:14.8 23:33.4 01:04:34.2 (41) mezičasy
47 37 / Muži I [ 346 ] David Wiedermann 1991 CZE MOOLBIKE TEAM 02:12:23.2 23:41.8 01:11:17.6 (91) mezičasy
48 38 / Muži I [ 210 ] Miroslav Pagáč 1991 CZE STEVENS BIKES - EMILIO SPORT 02:12:24.6 23:43.2 01:04:42.2 (42) mezičasy
49 3 / Junioři [ 151 ] Dominik Jansa 1999 CZE Moravská Třebová 02:12:58.0 24:16.6 01:05:46.6 (46) mezičasy
50 39 / Muži I [ 343 ] Martin Klecker 1979 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:13:37.0 24:55.6 01:06:07.6 (50) mezičasy
51 40 / Muži I [ 361 ] Martin Brachtl 1992 CZE Mool Bike 02:13:38.8 24:57.4 01:06:45.9 (55) mezičasy
52 41 / Muži I [ 337 ] Jakub Fux 1977 CZE Machová 02:13:41.9 25:00.5 01:07:34.6 (57) mezičasy
53 42 / Muži I [ 319 ] Jaromír Ondra 1977 CZE Tovačov 02:14:58.3 26:16.9 01:09:13.4 (67) mezičasy
54 43 / Muži I [ 250 ] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:15:21.0 26:39.6 01:09:18.0 (71) mezičasy
55 5 / Muži III [ 312 ] Jiljí Krkoška 1951 CZE MTB Ondřejník 02:15:21.4 26:40.0 01:08:55.6 (64) mezičasy
56 44 / Muži I [ 215 ] Petr Plesník 1975 CZE LesNice 02:15:21.8 26:40.4 01:08:41.4 (62) mezičasy
57 5 / Muži II [ 279 ] Miloš Hejtmánek 1963 CZE HASbike Šumperk 02:15:35.7 26:54.3 01:06:35.0 (53) 03:38:59.5 (2) mezičasy
58 45 / Muži I [ 350 ] Daniel Blaháček 1993 CZE Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH 02:15:56.6 27:15.2 01:11:19.7 (92) mezičasy
59 46 / Muži I [ 317 ] Miroslav Havlíček 1992 CZE Hanovice 02:16:28.8 27:47.4 01:06:35.2 (54) mezičasy
60 4 / Junioři [ 230 ] Vojtěch Skalický 2000 CZE Lesnice 02:16:29.3 27:47.9 01:08:45.9 (63) mezičasy
61 47 / Muži Ipekar [ 136 ] Radek Hanzal 1974 CZE Jizerské pekárny 02:16:44.1 28:02.7 01:09:15.1 (69) mezičasy
62 48 / Muži I [ 225 ] David Richter 1977 CZE TOFIDO 02:17:21.5 28:40.1 01:07:40.4 (59) mezičasy
63 6 / Muži II [ 113 ] Petr Dosoudil 1967 CZE Hostkovice 02:17:29.4 28:48.0 01:06:04.7 (48) mezičasy
64 49 / Muži I [ 271 ] Marcel Železný 1994 CZE MOOLBIKE.CZ 02:17:32.6 28:51.2 01:10:20.9 (77) mezičasy
65 50 / Muži I [ 314 ] Vít Slavíček 1994 CZE Slavětín u Litovle 02:17:37.3 28:55.9 01:10:35.1 (84) mezičasy
66 51 / Muži I [ 193 ] Lukáš Malínek 1980 CZE Bikesport Mohelnice 02:17:37.4 28:56.0 01:09:45.3 (72) mezičasy
67 52 / Muži Ipekar [ 222 ] Michal Rada 1979 CZE Zeelandia 02:17:57.0 29:15.6 01:09:18.0 (70) mezičasy
68 53 / Muži Ipekar [ 189 ] Miroslav Liška 1979 CZE United Bakeries 02:18:14.5 29:33.1 01:09:01.1 (65) mezičasy
69 7 / Muži II [ 197 ] Josef Matějičný 1962 CZE Nový Jičín 02:18:21.3 29:39.9 01:09:13.2 (66) mezičasy
70 54 / Muži I [ 187 ] Ondřej Linhart 1996 CZE ČabanBike 02:18:33.4 29:52.0 01:09:46.4 (73) mezičasy
71 55 / Muži I [ 206 ] Petr Nemrava 1980 CZE SC Samotišky 02:18:50.3 30:08.9 01:10:31.8 (83) mezičasy
72 56 / Muži I [ 243 ] Jan Šuba 1984 CZE Uničov 02:19:00.3 30:18.9 01:08:04.3 (61) mezičasy
73 57 / Muži I [ 261 ] Ondřej Vortel 1987 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:19:31.9 30:50.5 01:07:10.7 (56) mezičasy
74 58 / Muži I [ 159 ] Josef Kaplan 1984 CZE Jablonné nad Orlicí 02:20:18.8 31:37.4 01:09:53.9 (75) mezičasy
75 59 / Muži I [ 275 ] Roman Faltus 1979 CZE Šumperk 02:20:24.0 31:42.6 01:06:13.5 (51) mezičasy
76 8 / Muži II [ 286 ] Martin Kubala 1967 CZE Cobram team 02:20:30.1 31:48.7 01:10:57.3 (88) mezičasy
77 60 / Muži I [ 117 ] Pavel Dubový 1972 CZE Libina 02:20:33.3 31:51.9 01:11:19.9 (93) mezičasy
78 61 / Muži I [ 106 ] Kamil Brachař 1986 CZE Troubelice 02:20:35.4 31:54.0 01:08:03.1 (60) mezičasy
79 62 / Muži I [ 336 ] Jaroslav Jarkovský 1968 CZE BT Tygři Holešov 02:21:09.0 32:27.6 01:09:52.7 (74) mezičasy
80 63 / Muži Ihandicap [ 340 ] Tomáš Mastík 1978 CZE Handicap 02:21:12.0 32:30.6 01:11:31.2 (96) mezičasy
81 64 / Muži Ihandicap [ 339 ] Petr Kocman 1970 CZE Čemba/Černí koně 02:21:13.6 32:32.2 01:10:44.6 (85) mezičasy
82 65 / Muži I [ 242 ] Michal Šrůtek 1983 CZE Kongo TeaM 02:21:16.7 32:35.3 01:11:01.2 (89) mezičasy
83 66 / Muži I [ 199 ] Luboš Minařík 1983 CZE Olomouc 02:21:36.3 32:54.9 01:09:14.1 (68) mezičasy
84 9 / Muži II [ 170 ] Radovan Kohout 1966 CZE Uničov 02:21:39.4 32:58.0 01:10:29.7 (82) mezičasy
85 10 / Muži II [ 101 ] Milan Babiánek 1963 CZE MiKo cycles Přerov 02:21:40.9 32:59.5 01:12:16.3 (102) mezičasy
86 11 / Muži II [ 252 ] Jaroslav Urbášek 1963 CZE Pavla s. r. o. 02:22:05.2 33:23.8 01:12:01.2 (100) mezičasy
87 12 / Muži II [ 277 ] Milan Frank 1967 CZE Cyklomorava 02:22:11.7 33:30.3 01:10:21.8 (78) mezičasy
87 67 / Muži I [ 299 ] Dalibor Urbášek 1975 CZE KWN 02:22:11.7 33:30.3 01:10:49.4 (87) mezičasy
89 1 / Ženy [ 278 ] Ewa Haltof 1994 CZE A team NOVO Bruntál 02:22:30.9 33:49.5 01:10:27.9 (81) mezičasy
90 68 / Muži I [ 162 ] Konstantin Kavrentzis 1981 CZE Cyklo Polách a syn 02:22:52.3 34:10.9 01:14:56.0 (122) mezičasy
91 69 / Muži I [ 266 ] Břetislav Zemene 1971 CZE Nemile 02:22:57.3 34:15.9 01:10:45.9 (86) mezičasy
92 13 / Muži II [ 173 ] Rudolf Kolář 1963 CZE A team NOVO Bruntál 02:23:08.2 34:26.8 01:12:53.3 (107) mezičasy
93 6 / Muži III [ 324 ] Miroslav Havlíček 1954 CZE cykloteam KOLARNA 02:23:08.7 34:27.3 01:12:05.3 (101) mezičasy
94 70 / Muži I [ 102 ] Jakub Barteska 1988 CZE Velká Bystřice 02:23:25.8 34:44.4 01:10:24.4 (79) mezičasy
95 14 / Muži II [ 357 ] Milan Polách 1964 CZE Postřelmov 02:23:39.7 34:58.3 01:12:00.5 (99) mezičasy
96 71 / Muži I100kg [ 219 ] Ivan Pospíšil 1978 CZE 616 MTB crew 02:23:40.4 34:59.0 01:13:35.7 (114) mezičasy
97 15 / Muži IIpekar [ 218 ] Radek Pospíšil 1963 CZE Omega CZ - Morava 02:24:04.7 35:23.3 01:12:19.1 (103) mezičasy
98 72 / Muži I [ 228 ] David Ryšavý 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:24:29.6 35:48.2 01:11:23.3 (94) mezičasy
99 73 / Muži I [ 196 ] Petr Matěj 1976 CZE Tři šneci 02:24:41.2 35:59.8 01:10:19.7 (76) mezičasy
100 74 / Muži I [ 176 ] Vojtěch Konvalinka 1988 CZE Charvatská Nová Ves 02:24:43.8 36:02.4 01:11:56.5 (98) mezičasy
101 75 / Muži I [ 192 ] Jiří Majstršín 1987 CZE Zábřeh 02:24:44.0 36:02.6 01:14:23.0 (120) mezičasy
102 76 / Muži I [ 344 ] Pavel Hotový 1970 CZE Cyklo Polách a syn 02:24:44.8 36:03.4 01:13:02.1 (109) mezičasy
103 77 / Muži I [ 139 ] Michal Hel 1993 CZE OCR Runners Olomouc 02:24:45.7 36:04.3 01:12:45.6 (105) mezičasy
104 16 / Muži II [ 224 ] Petr Riedl 1966 CZE Dukla CHromeč 02:24:47.4 36:06.0 01:10:27.1 (80) mezičasy
105 7 / Muži III [ 109 ] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 02:25:49.1 37:07.7 01:11:27.0 (95) mezičasy
106 5 / Junioři [ 122 ] Matyáš Falta 2000 CZE Náchod 02:26:24.5 37:43.1 01:15:10.6 (124) mezičasy
107 78 / Muži I [ 155 ] Jakub Jílek 1992 CZE Cyklo Polách Šumperk 02:26:52.1 38:10.7 01:13:51.6 (117) mezičasy
108 79 / Muži I [ 147 ] Stanislav Jakeš 1989 CZE Nakriv 02:27:33.9 38:52.5 01:11:44.4 (97) mezičasy
109 80 / Muži I [ 360 ] Miroslav Rédl 1984 CZE Olomouc 02:27:46.6 39:05.2 01:11:10.3 (90) mezičasy
110 81 / Muži Ipekar [ 200 ] PETR MLÍKA 1970 CZE United Bakeries 02:28:14.4 39:33.0 01:13:56.3 (118) mezičasy
111 82 / Muži I [ 105 ] Vítězslav Boček 1970 CZE Nábytkové studio Lazecký 02:28:22.8 39:41.4 01:13:33.5 (113) mezičasy
112 83 / Muži I [ 152 ] Martin Jareš 1976 CZE Jablonné nad Orlicí 02:28:55.1 40:13.7 01:12:58.2 (108) mezičasy
113 84 / Muži I [ 186 ] Ladislav Linhart 1974 CZE ČabanBike 02:29:44.8 41:03.4 01:13:23.6 (112) mezičasy
114 85 / Muži I [ 126 ] Jiří Fričar 1975 CZE sám za sebe ,RockMachine gooo 02:29:56.9 41:15.5 01:15:19.2 (127) mezičasy
115 86 / Muži I [ 311 ] Marek Doseděl 1977 CZE 02:30:11.6 41:30.2 01:15:15.8 (126) mezičasy
116 87 / Muži I [ 345 ] Roman Hansmann 1984 CZE MOOLBIKE 02:30:13.4 41:32.0 01:15:53.7 (130) mezičasy
117 88 / Muži I [ 133 ] Martin Hájek 1987 CZE Kolárna Olomouc 02:30:15.9 41:34.5 01:13:40.6 (116) mezičasy
118 89 / Muži I [ 293 ] Jaroslav Plhák 1983 CZE CZ LOKO A 02:30:59.7 42:18.3 01:17:05.1 (148) mezičasy
119 90 / Muži I [ 184 ] Michal Kučera 1985 CZE Mohelnice 02:31:03.2 42:21.8 01:16:30.7 (139) mezičasy
120 91 / Muži I [ 174 ] Petr Koňárek 1973 CZE Bike Rýmařov 02:31:06.4 42:25.0 01:12:51.9 (106) mezičasy
121 92 / Muži I [ 349 ] Jiří Malec 1969 CZE Zábřeh 02:31:24.3 42:42.9 01:16:00.5 (133) mezičasy
122 93 / Muži I [ 208 ] Jindřich Opluštil 1984 CZE Ostrava-Poruba 02:31:25.5 42:44.1 01:16:34.9 (140) mezičasy
123 94 / Muži I [ 209 ] Pavel Orálek 1978 CZE CZ LOKO 02:31:31.4 42:50.0 01:15:15.8 (125) mezičasy
124 95 / Muži I [ 287 ] Jan Kutálek 1986 CZE CZ LOKO 02:31:33.5 42:52.1 01:16:52.6 (144) mezičasy
125 96 / Muži I [ 110 ] Tomáš Cahlík 1987 CZE Šumperk 02:31:33.9 42:52.5 01:16:29.2 (138) mezičasy
126 17 / Muži II [ 175 ] Milan Konopa 1961 CZE Credo team 02:31:41.1 42:59.7 01:15:02.3 (123) mezičasy
127 97 / Muži I [ 347 ] Alexandr Skribuckij 1991 CZE MOOLBIKE 02:31:46.3 43:04.9 01:15:54.0 (131) mezičasy
128 1 / Juniorky [ 285 ] Zuzana Králíková 2001 CZE 4EVER Cyklo Bulis 02:32:14.8 43:33.4 01:15:55.1 (132) mezičasy
129 18 / Muži II [ 305 ] Petr Ordáň 1965 CZE Cykloch team 02:32:15.0 43:33.6 01:16:20.9 (136) mezičasy
130 19 / Muži II [ 265 ] Lubomír Zemek 1967 CZE TJ Družba Hlavnice 02:32:40.6 43:59.2 01:13:14.6 (111) mezičasy
131 6 / Junioři [ 202 ] Tomáš Musílek 1999 CZE Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) 02:33:19.0 44:37.6 01:12:20.6 (104) mezičasy
132 8 / Muži III [ 321 ] Pavel Podešva 1947 CZE Horní město 02:33:19.8 44:38.4 01:15:21.6 (128) mezičasy
133 20 / Muži II [ 238 ] Jiří Šafránek 1964 CZE Poděbrady 02:33:23.5 44:42.1 01:16:45.2 (142) mezičasy
134 2 / Ženy [ 203 ] Jana Nádvorníková 1994 CZE Vosa Čechovice 02:33:25.6 44:44.2 01:16:59.4 (146) mezičasy
135 98 / Muži I [ 112 ] Lukáš Doležel 1990 CZE VK Olomouc 02:34:00.4 45:19.0 01:14:15.0 (119) mezičasy
136 99 / Muži I [ 304 ] Miroslav Žváček 1968 CZE Dolní Studénky 02:34:17.4 45:36.0 01:18:45.7 (156) mezičasy
137 100 / Muži I100kg [ 306 ] Josef Bešta 1982 CZE Klopina 02:34:17.8 45:36.4 01:14:28.0 (121) mezičasy
138 101 / Muži I [ 269 ] Petr Zouhar 1987 CZE Kolšov 02:34:18.2 45:36.8 01:13:09.0 (110) mezičasy
139 102 / Muži I [ 177 ] Petr Kopečný 1982 CZE Olomouc 02:34:57.3 46:15.9 01:16:03.8 (135) mezičasy
140 103 / Muži I [ 130 ] Ondřej Grézl 1986 CZE Rovensko 02:35:28.6 46:47.2 01:16:26.7 (137) mezičasy
141 104 / Muži I [ 103 ] Jaroslav Bartoš 1982 CZE kórovačka bajk tým 02:35:35.1 46:53.7 01:15:24.6 (129) mezičasy
142 105 / Muži I [ 303 ] Petr Ziegler 1970 CZE Duko Rýmařov 02:35:38.3 46:56.9 01:17:48.4 (153) mezičasy
143 9 / Muži III [ 334 ] Pavel Korec 1957 CZE Boskovice 02:36:29.5 47:48.1 01:17:18.8 (150) mezičasy
144 106 / Muži I [ 165 ] Honza Keprt 1983 CZE Silný team Uničov 02:37:19.0 48:37.6 01:18:40.1 (155) mezičasy
145 107 / Muži I [ 150 ] Petr Jansa 1976 CZE Moravská Třebová 02:37:50.5 49:09.1 01:13:38.9 (115) mezičasy
146 108 / Muži I [ 249 ] Milan Třaskoš 1979 CZE Trhoši 02:37:50.9 49:09.5 01:19:17.8 (159) mezičasy
147 109 / Muži I [ 244 ] Martin Šulc 1977 CZE Jablonné nad Orlicí 02:38:04.2 49:22.8 01:17:04.2 (147) mezičasy
148 110 / Muži I [ 178 ] Richard Horák 1975 CZE 3Atlonteam Uničov 02:38:24.5 49:43.1 01:26:39.1 (190) mezičasy
149 10 / Muži III [ 313 ] Zdeněk Majer 1946 CZE Olomouc 02:38:45.0 50:03.6 01:18:02.6 (154) mezičasy
150 111 / Muži Ipekar [ 129 ] Daniel Glogar 1978 CZE Pekařství Knappe 02:39:23.2 50:41.8 01:17:06.9 (149) mezičasy
151 21 / Muži II [ 241 ] Milan Škoda 1966 CZE Redpoint team 02:39:23.8 50:42.4 01:18:51.0 (158) mezičasy
152 112 / Muži Ipekar [ 179 ] Roman Krčmář 1968 CZE Kleins 02:39:36.8 50:55.4 01:16:54.5 (145) mezičasy
153 113 / Muži I [ 262 ] Pavel Všetíček 1976 CZE Litovel 02:40:33.0 51:51.6 01:18:46.2 (157) mezičasy
154 3 / Ženy [ 154 ] Romana Jašková 1990 CZE Atletika Zábřeh 02:40:35.8 51:54.4 01:19:56.8 (161) mezičasy
155 114 / Muži I [ 296 ] LIBOR ŠPAČEK 1975 CZE LESNICE 02:40:59.0 52:17.6 01:17:47.4 (152) mezičasy
156 115 / Muži I100kg [ 322 ] Vladimír Kistan 1971 CZE Rzmarov 02:41:38.5 52:57.1 01:22:11.9 (174) mezičasy
157 116 / Muži Ipekar [ 258 ] Petr Veselík 1977 CZE PFAHNL 02:42:35.0 53:53.6 01:16:41.7 (141) mezičasy
158 117 / Muži I [ 232 ] Jan Smejkal 1993 CZE Olomouc 02:42:37.1 53:55.7 01:16:51.4 (143) mezičasy
159 118 / Muži I [ 290 ] milan navara 1980 CZE muthafucka 02:42:44.9 54:03.5 01:20:55.6 (165) mezičasy
160 119 / Muži I [ 335 ] Zbyněk Šindler 1972 CZE červena jahoda 02:43:15.5 54:34.1 01:20:12.5 (162) mezičasy
161 120 / Muži I [ 237 ] Ondřej Studénka 1985 CZE Brno 02:43:23.7 54:42.3 01:16:02.8 (134) mezičasy
162 121 / Muži Ihandicap [ 330 ] Patrik Valas 1979 CZE HAMET 02:43:57.1 55:15.7 01:21:17.8 (167) mezičasy
163 122 / Muži I100kg [ 235 ] Petr Sovadina 1969 CZE CYKLO ŽOPY 02:44:15.1 55:33.7 01:21:32.7 (169) mezičasy
164 22 / Muži IIpekar [ 226 ] Jaromír Rumplík 1959 CZE United Bakeries 02:44:38.0 55:56.6 01:22:46.7 (177) mezičasy
165 23 / Muži II [ 169 ] Petr Knápek 1966 CZE KN PROJECT 02:45:17.7 56:36.3 01:19:39.4 (160) mezičasy
166 123 / Muži Ipekar [ 158 ] Radek Kamenský 1979 CZE Jizerské pekárny 02:45:33.2 56:51.8 01:20:35.5 (163) mezičasy
167 124 / Muži Ipekar [ 255 ] Michal Valenta 1982 CZE United Bakeries 02:47:58.2 59:16.8 01:22:44.8 (176) mezičasy
168 4 / Ženy [ 119 ] Lenka Eliášová 1978 CZE Hačky 02:48:04.8 59:23.4 01:21:37.1 (170) mezičasy
169 125 / Muži I [ 302 ] Michal Zelený 1988 CZE Šumperk 02:48:07.4 59:26.0 01:22:07.2 (172) mezičasy
170 24 / Muži IIpekar [ 231 ] Petr Slavík 1966 CZE PFAHNL 02:49:17.1 01:00:35.7 01:22:51.0 (178) mezičasy
171 126 / Muži I [ 168 ] Miroslav Klug 1989 CZE CDW 02:49:37.6 01:00:56.2 01:21:59.0 (171) mezičasy
172 127 / Muži I100kg [ 185 ] Martin Kulatý 1975 CZE Bikesport tým Mohelnice 02:49:37.9 01:00:56.5 01:21:01.3 (166) mezičasy
173 128 / Muži I [ 118 ] Stanislav Duchovný 1981 CZE Dvorce 02:49:43.5 01:01:02.1 01:26:23.5 (188) mezičasy
174 25 / Muži II [ 325 ] Evžen Javora 1959 CZE ZAMBICOS ZLÍN 02:49:55.0 01:01:13.6 01:23:28.8 (180) mezičasy
175 129 / Muži I [ 298 ] Martin Tělupil 1988 CZE Zábřeh na Moravě 02:50:01.8 01:01:20.4 01:23:10.0 (179) mezičasy
176 130 / Muži I100kg [ 333 ] Ondřej Polách 1988 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:50:49.4 01:02:08.0 01:20:47.4 (164) mezičasy
177 11 / Muži IIIpekar [ 160 ] Luboš Karník 1955 CZE Alimpek 02:51:24.2 01:02:42.8 01:30:53.1 (206) mezičasy
178 5 / Ženy [ 318 ] Hana Dostálová 1970 CZE Křelov 02:51:29.1 01:02:47.7 01:25:20.4 (185) 03:27:45.1 (1) mezičasy
179 131 / Muži I [ 172 ] Vladimír Kolář 1974 CZE CT Hvozdná 02:51:45.0 01:03:03.6 01:25:54.3 (186) mezičasy
180 132 / Muži I [ 300 ] Jiří Voldán 1968 CZE DAKO Hodonín 02:52:49.8 01:04:08.4 01:22:25.2 (175) mezičasy
181 133 / Muži I [ 135 ] Tomáš Handl 1975 CZE Olomouc 02:53:28.1 01:04:46.7 01:29:07.6 (202) mezičasy
182 134 / Muži I [ 107 ] Josef Březina 1978 CZE Tři šneci 02:54:58.7 01:06:17.3 01:22:11.0 (173) mezičasy
183 12 / Muži III [ 331 ] Jaroslav Kroutilík 1955 CZE Vyškov 02:54:59.6 01:06:18.2 01:27:19.9 (192) mezičasy
184 135 / Muži I [ 348 ] Lukáš Hašek 1984 CZE Úsov 02:55:09.2 01:06:27.8 01:28:12.0 (200) mezičasy
185 136 / Muži I [ 146 ] Michal Chromek 1971 CZE Křelov-Břuchotín 02:56:32.8 01:07:51.4 01:24:15.2 (182) mezičasy
186 137 / Muži I100kg [ 358 ] Petr Šimek 1981 CZE Nakriv 02:58:50.6 01:10:09.2 01:24:42.1 (183) mezičasy
187 138 / Muži I [ 115 ] Jakub Doubrava 1993 CZE Zábřeh 02:59:24.8 01:10:43.4 01:31:37.7 (210) mezičasy
188 13 / Muži III [ 164 ] Jan Keprt 1954 CZE Nadoraz Zábřeh 02:59:30.7 01:10:49.3 01:27:21.5 (193) mezičasy
189 6 / Ženy [ 227 ] Irena Rutarová 1972 CZE Credo team 02:59:38.6 01:10:57.2 01:27:56.5 (198) mezičasy
190 139 / Muži I [ 163 ] Viktor Kejík 1976 CZE MIBO Bike Team 03:01:17.6 01:12:36.2 01:27:50.5 (197) mezičasy
191 140 / Muži I [ 132 ] Jan Hadáček 1977 CZE MIBO Bike Team 03:01:19.0 01:12:37.6 01:27:59.8 (199) mezičasy
192 26 / Muži II [ 183 ] Petr Kučera 1965 CZE Nezmar 03:01:27.5 01:12:46.1 01:27:01.4 (191) mezičasy
193 141 / Muži I [ 273 ] Petr Drdak 1977 CZE Vysoke Myto 03:01:46.4 01:13:05.0 01:25:57.5 (187) mezičasy
194 142 / Muži I [ 270 ] Vojtěch Žákovčík 1970 CZE Dopiju a jedu Holešov 03:02:10.5 01:13:29.1 01:27:33.9 (194) mezičasy
195 143 / Muži I100kg [ 223 ] David Rešl 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:02:24.4 01:13:43.0 01:27:45.8 (196) mezičasy
196 144 / Muži I [ 240 ] Radek Ševčík 1981 CZE Štěpánov 03:02:25.5 01:13:44.1 01:32:43.4 (215) mezičasy
197 145 / Muži I [ 260 ] Rostislav Vlček 1976 CZE CYKLO ŽOPY 03:03:46.8 01:15:05.4 01:26:36.8 (189) mezičasy
198 7 / Ženy [ 220 ] Jana Pospíšilová 1983 CZE Uničov 03:04:22.1 01:15:40.7 01:30:00.2 (204) mezičasy
199 146 / Muži I [ 145 ] Juraj Chovanec 1970 CZE LESNICE 03:04:29.7 01:15:48.3 01:28:18.2 (201) mezičasy
200 147 / Muži Ipekar [ 149 ] Hynek Jakubík 1977 CZE Zeelandia 03:05:08.1 01:16:26.7 01:24:14.8 (181) mezičasy
201 27 / Muži II [ 272 ] Pavel Žierik 1959 CZE Holice 03:05:55.0 01:17:13.6 01:32:47.0 (216) mezičasy
202 148 / Muži I [ 140 ] Miroslav Hladký 1988 CZE CK Morava 03:06:13.0 01:17:31.6 01:34:34.4 (220) mezičasy
203 8 / Ženy [ 125 ] Jitka Fojtková 1987 CZE MOOLBIKE.CZ 03:07:46.5 01:19:05.1 01:30:40.2 (205) mezičasy
204 149 / Muži I100kg [ 254 ] Denis Vala 1979 CZE United Bakeries 03:10:12.2 01:21:30.8 01:31:31.7 (209) mezičasy
205 28 / Muži IIpekar [ 188 ] Miroslav Lipavský 1958 CZE PFAHNL 03:10:13.5 01:21:32.1 01:32:11.7 (212) mezičasy
206 29 / Muži IIpekar [ 181 ] Josef Křížek 1963 CZE Dubicko 03:10:28.4 01:21:47.0 01:29:33.4 (203) mezičasy
207 150 / Muži I [ 205 ] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 03:11:07.0 01:22:25.6 01:33:46.3 (219) mezičasy
208 14 / Muži III [ 127 ] Zdenek Fucik 1956 CZE delta real sumperk 03:11:41.3 01:22:59.9
209 151 / Muži I [ 221 ] David Pyszný 1976 CZE Králíky 03:13:15.6 01:24:34.2 01:31:18.2 (208) mezičasy
210 152 / Muži I [ 372 ] Jiří Polách 1972 CZE Cyklo Polách a syn 03:13:22.6 01:24:41.2 01:40:40.7 (230) mezičasy
211 30 / Muži II100kg [ 211 ] Zbyněk Palich 1965 CZE Omega CZ - čechy 03:13:39.9 01:24:58.5 01:35:01.8 (221) mezičasy
212 153 / Muži I [ 134 ] Tomáš Halfar 1982 CZE Uničov 03:14:09.8 01:25:28.4 01:32:41.3 (214) mezičasy
213 154 / Muži Ipekar [ 247 ] David Tměj 1980 CZE PFAHNL 03:15:54.3 01:27:12.9 01:17:40.9 (151) mezičasy
214 31 / Muži II [ 264 ] Ladislav Závrbský 1964 CZE CYKLO ŽOPY 03:16:07.9 01:27:26.5 01:40:22.8 (229) mezičasy
215 32 / Muži II [ 280 ] Miroslav Hladký 1966 CZE Cyklomorava 03:16:34.4 01:27:53.0 01:37:08.9 (224) mezičasy
216 155 / Muži Ipekar [ 191 ] Jiří Macháček 1979 CZE United Bakeries 03:17:40.4 01:28:59.0 01:25:13.1 (184) mezičasy
217 33 / Muži II [ 355 ] Jiří Pavelka 1965 CZE Olomouc 03:18:04.8 01:29:23.4 01:21:20.5 (168) mezičasy
218 15 / Muži IIIpekar [ 182 ] Bohumil Kubíček 1957 CZE Litomyšl 03:18:20.5 01:29:39.1 01:32:08.2 (211) mezičasy
219 34 / Muži II [ 116 ] Zdeněk Dovrtěl 1963 CZE CYKLO ŽOPY 03:18:27.2 01:29:45.8 01:43:44.9 (235) mezičasy
220 156 / Muži I [ 123 ] Petr Fišnar 1986 CZE CREDO TEAM 03:18:27.3 01:29:45.9 01:27:44.6 (195) mezičasy
221 157 / Muži I [ 131 ] Josef Gulyas 1974 CZE CZ LOKO 03:18:36.6 01:29:55.2 01:37:28.0 (225) mezičasy
222 158 / Muži Ipekar [ 143 ] Jaromír Hrudník 1976 CZE United Bakeries 03:18:45.2 01:30:03.8 01:32:54.2 (217) mezičasy
223 159 / Muži I [ 342 ] Tomáš Žouželka 1976 CZE KNP Project Zábřeh 03:19:05.4 01:30:24.0 01:32:26.9 (213) mezičasy
224 9 / Ženy [ 216 ] Martina Plichtová 1979 CZE Chýně 03:19:08.5 01:30:27.1 01:31:14.6 (207) mezičasy
225 35 / Muži IIpekar [ 248 ] Miroslav Tomeš 1958 CZE pekařství Samek Náchod 03:21:00.9 01:32:19.5 01:49:52.2 (241) mezičasy
226 160 / Muži I100kg [ 234 ] Robert Sonntag 1973 CZE Všetulské bajk tým 03:21:37.7 01:32:56.3 01:43:46.2 (236) mezičasy
227 161 / Muži Ihandicap [ 332 ] Miroslav a Tomáš Rybaříkovi 1979 CZE Malá Vídeň (Tandem) 03:26:20.1 01:37:38.7 01:36:36.1 (223) mezičasy
228 36 / Muži II [ 245 ] Martin Švercl 1967 CZE Česká Třebová 03:27:33.4 01:38:52.0 01:40:05.8 (227) mezičasy
229 162 / Muži I [ 301 ] Petr Všetiček 1977 CZE Mladějovice 03:27:36.0 01:38:54.6 01:39:34.4 (226) mezičasy
230 163 / Muži I [ 161 ] martin kaspar 1976 CZE Tři šneci 03:28:01.4 01:39:20.0 01:33:44.9 (218) mezičasy
231 10 / Ženy [ 229 ] Petra Salcburgerová 1989 CZE Šumperk 03:28:20.9 01:39:39.5 01:41:30.7 (233) mezičasy
232 37 / Muži II [ 137 ] Stanislav Hašek 1966 CZE Kolšov 03:28:37.4 01:39:56.0 01:36:14.2 (222) mezičasy
233 164 / Muži I [ 251 ] Vlastimil Uherka 1969 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:30:11.0 01:41:29.6 01:40:49.3 (231) mezičasy
234 38 / Muži IIpekar [ 198 ] Stanislav Mihulka 1960 CZE BAFUNARI PEKARI 03:30:19.8 01:41:38.4 01:42:10.0 (234) mezičasy
235 39 / Muži II100kg [ 121 ] Jiří Falta 1967 CZE Nezmar 03:30:48.3 01:42:06.9 01:40:10.0 (228) mezičasy
236 165 / Muži I [ 233 ] Tomáš Soldán 1977 CZE CYKLO ŽOPY 03:34:42.1 01:46:00.7 01:46:41.5 (237) mezičasy
237 40 / Muži II [ 297 ] Josef Tělupil 1962 CZE manželka 03:42:41.9 01:54:00.5 01:47:36.7 (239) mezičasy
238 166 / Muži I100kg [ 201 ] Petr Musil 1971 CZE Všetulské bajk tým 03:43:35.3 01:54:53.9 01:47:20.4 (238) mezičasy
239 16 / Muži III [ 213 ] Jan Petr 1949 CZE ŠSPLK Štěpánov 03:50:50.0 02:02:08.6 01:49:19.5 (240) mezičasy
240 167 / Muži Ipekar [ 180 ] David Krišťák 1987 CZE Zeelandia 03:53:43.2 02:05:01.8 01:41:10.3 (232) mezičasy
241 17 / Muži III [ 114 ] František Došek 1951 CZE Holešov 03:53:53.3 02:05:11.9 01:55:40.0 (242) mezičasy
242 18 / Muži IIIpekar [ 217 ] Jaroslav Pomp 1956 CZE UNITED BAKERIES 04:00:08.6 02:11:27.2 01:55:57.8 (244) mezičasy
243 19 / Muži IIIpekar [ 190 ] Jan Máhrla 1954 CZE Diamant 04:41:51.5 02:53:10.1 02:09:11.1 (245) mezičasy
DNF / Muži I [ 375 ] Miroslav Poštolka 1975 CZE Nový Malín
DNF / Muži I [ 153 ] Ondra Jašek 1977 CZE Atletika Zábřeh 01:02:27.9 (28) mezičasy
DNF / Muži I [ 352 ] libor zita 1973 CZE KN PROJECT 01:04:32.4 (39)
DNF / Ženy [ 166 ] gabriela kinclová 1979 CZE uničov 01:55:45.3 (243)

výsledková listina 30km

start ~ 11:18:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup HrazHraz
1 1 / StaršíŽáci [ 440 ] Jakub Zemene 2003 CZE Zábřeh 01:04:19.6
2 2 / StaršíŽáci [ 425 ] Dominik Kunert 2002 CZE Hrabová 01:07:45.5 03:25.9
3 1 / TouristOpen [ 450 ] Tomáš Koukol 1978 CZE Olomouc 01:14:42.4 10:22.8
4 2 / TouristOpen [ 472 ] Aleš Heger 1996 CZE Šumperk 01:14:49.6 10:30.0
5 3 / TouristOpen [ 462 ] Jiří Hetflajš 1982 CZE Tři šneci 01:16:46.7 12:27.1
6 4 / TouristOpen [ 455 ] Václav Riedl 1939 CZE AKUNA Brno 01:18:16.0 13:56.4
7 3 / StaršíŽáci [ 404 ] František Čmakal 2003 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 01:19:15.4 14:55.8
8 4 / StaršíŽáci [ 469 ] Jan Kvapil 2002 CZE Bludov 01:21:21.9 17:02.3
9 5 / TouristOpen [ 453 ] Daniel Alvarez Perez 1979 ESP Gijon 01:21:34.6 17:15.0
10 6 / TouristOpen [ 418 ] Ondřej Kaláb 1990 CZE Leština 01:21:49.1 17:29.5
11 7 / TouristOpen [ 473 ] Lukáš Jáně 1995 CZE Šumperk 01:23:16.6 18:57.0
12 1 / Předžáci [ 413 ] Lukáš Harlender 2007 CZE Cykloteam Kolárna 01:27:30.6 23:11.0
13 8 / TouristOpen [ 412 ] Michal Harlender 1972 CZE Cykloteam Kolárna 01:27:30.9 23:11.3
14 9 / TouristOpen [ 432 ] Soňa Sovadinová 1970 CZE CYKLO ŽOPY 01:29:06.2 24:46.6
15 10 / TouristOpen [ 479 ] Jiří Vepřek 1992 CZE Leština 01:29:48.7 25:29.1
16 5 / StaršíŽáci [ 402 ] Štěpán Bureš 2003 CZE Cyklomorava 01:30:52.9 26:33.3
17 11 / TouristOpen [ 474 ] Vladimír Jáně 1968 CZE Bludov 01:31:43.2 27:23.6
18 12 / TouristOpen [ 428 ] Eva Nádvorníková 1988 CZE Vosa Čechovice 01:32:07.6 27:48.0
19 13 / TouristOpen [ 434 ] Luděk Švéda 1978 CZE Tři šneci 01:33:55.9 29:36.3
20 14 / TouristOpen [ 401 ] Tomáš Appl 1981 CZE Zábřeh 01:34:56.3 30:36.7
21 15 / TouristOpen [ 435 ] Michal Tomášek 1991 CZE CREDO TEAM 01:36:38.5 32:18.9 02:06:51.9 (1)
22 16 / TouristOpen [ 414 ] josef hejhal 1972 CZE sokol ostřetín 01:38:07.5 33:47.9
23 17 / TouristOpen [ 405 ] Jaromír Doležal 1974 CZE Překlady Hrochová Brníčko 01:38:12.8 33:53.2
24 18 / TouristOpen [ 430 ] Milan Neumann 1966 CZE Cirlibaba 01:38:13.0 33:53.4
25 1 / PekařkyMladšípekar [ 459 ] Edita Maříková 1993 CZE Pekárna Velký Újezd 01:40:28.2 36:08.6
26 1 / MladšíŽaci [ 463 ] Kryštof Hanzal 2005 CZE Frýdštejn 01:40:34.2 36:14.6
27 2 / MladšíŽaci [ 437 ] Jan Zapletal 2005 CZE Kladky 01:42:49.1 38:29.5
28 19 / TouristOpen [ 438 ] Roman Zapletal 1978 CZE Kladky 01:42:49.4 38:29.8
29 20 / TouristOpen [ 445 ] Tereza Nétková 1985 CZE Šumperk 01:43:25.7 39:06.1
30 21 / TouristOpen [ 421 ] Jan Kolář 1986 CZE Postřelmov 01:44:08.9 39:49.3
31 22 / TouristOpen [ 439 ] Jiří Zatloukal 1998 CZE Postřelmov 01:44:10.7 39:51.1
32 2 / PekařkyMladšípekar [ 426 ] Lucie Malá 1983 CZE Zeelandia 01:46:48.6 42:29.0
33 23 / TouristOpen [ 447 ] Libor Vyhlídal 1967 CZE Zábřeh 01:47:33.0 43:13.4
34 24 / TouristOpen [ 431 ] Kateřina Nováková 1973 CZE Olomouc 01:47:51.2 43:31.6
35 1 / StaršíŽačky [ 419 ] Michaela Klimešová 2004 CZE Vikýřovice 01:48:03.7 43:44.1
36 25 / TouristOpen [ 415 ] Dušan Horňák 1958 CZE Náměšť na Hané 01:48:29.4 44:09.8
37 2 / Předžáci [ 476 ] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 01:51:02.0 46:42.4
38 26 / TouristOpen [ 475 ] Marek Kunc 1975 CZE GHOST team 01:51:04.3 46:44.7
39 27 / TouristOpen [ 442 ] Pokorný Jiří 1997 CZE SK Salith sport , z.s. 01:52:35.8 48:16.2 56:20.5 (1) mezičasy
40 28 / TouristOpen [ 408 ] Martina Fričarová 1974 CZE Sama za sebe RockMachine gooo 01:53:05.0 48:45.4
41 29 / TouristOpen [ 409 ] Radka Habigerová 1995 CZE Cyklo Polách Šumperk 01:53:25.7 49:06.1
42 30 / TouristOpen [ 429 ] Jan Nesporý 1970 CZE SK Nadoraz 01:54:20.6 50:01.0
43 31 / TouristOpenpekar [ 417 ] Petr Jiřík 1998 CZE razdvatři 01:55:01.3 50:41.7
44 2 / StaršíŽačky [ 461 ] Šárka Šimčíková 2003 CZE Uničov 01:57:02.4 52:42.8
45 32 / TouristOpen [ 460 ] Jaroslav Šimčík 1971 CZE Uničov 01:57:04.5 52:44.9
46 33 / TouristOpen [ 436 ] Jana Tvrdoňová 1983 CZE Olomouc 01:59:23.2 55:03.6
47 34 / TouristOpen [ 427 ] Lucie Mrázková 1995 CZE Holešov 02:01:33.3 57:13.7
48 35 / TouristOpenhandicap [ 465 ] Markéta Kleisnerová 1983 CZE No hand 02:01:48.5 57:28.9
49 36 / TouristOpenpekar [ 416 ] Vít Jiřík 1963 CZE razdvatři 02:02:16.6 57:57.0
50 37 / TouristOpen [ 400 ] Darina Hladká 1991 CZE Cyklomorava 02:02:28.2 58:08.6
51 3 / MladšíŽaci [ 443 ] adam kaspar 2006 CZE Tři šneci 02:03:48.2 59:28.6
52 38 / TouristOpen [ 471 ] Ladislav Šin 1964 CZE 02:04:22.3 01:00:02.7
53 4 / MladšíŽaci [ 477 ] Jaroslav Dostál 2006 CZE Pavlov 02:05:01.5 01:00:41.9
54 39 / TouristOpen [ 478 ] Jaroslav Dostál 1979 CZE Pavlov 02:05:03.0 01:00:43.4
55 40 / TouristOpen [ 433 ] Jan Studénka 1991 CZE Cyklomorava 02:11:45.3 01:07:25.7
56 6 / StaršíŽáci [ 454 ] Tomáš Hlava 2002 CZE 4EVER Cyklo Bulis 02:13:44.1 01:09:24.5 01:04:40.7 (3) mezičasy
57 41 / TouristOpen [ 424 ] Martina Kuklová 1994 CZE CYKLO ŽOPY 02:15:46.8 01:11:27.2
58 42 / TouristOpen [ 470 ] Pavel Hašek 1964 CZE Mohelnice 02:16:42.7 01:12:23.1
59 3 / Předžáci [ 456 ] Matyáš Olša 2008 CZE Zlín 02:18:48.4 01:14:28.8
60 4 / Předžáci [ 446 ] Tomáš NOVÁK 2008 CZE Zvole 02:18:49.9 01:14:30.3
61 3 / PekařkyMladšípekar [ 420 ] Pavla Kochová 1983 CZE United Bakeries 02:22:40.8 01:18:21.2
62 43 / TouristOpen [ 441 ] Ivana Hladká 1969 CZE Cyklomorava 02:26:25.4 01:22:05.8
63 44 / TouristOpen [ 411 ] Zuzana Halamová 1994 CZE Ruda nad Moravou 02:41:52.6 01:37:33.0
64 45 / TouristOpen [ 406 ] Zdeněk Drásal 1962 CZE Zábřeh 02:45:53.2 01:41:33.6
65 46 / TouristOpen [ 410 ] František Halama 1962 CZE Ruda nad Moravou 02:59:33.0 01:55:13.4
66 47 / TouristOpen [ 422 ] Dobroslav Krutta 1960 CZE Zábřeh 02:59:33.6 01:55:14.0
67 5 / Předžáci [ 444 ] Jan Kulík 2009 CZE CK Morava 03:16:40.1 02:12:20.5
68 48 / TouristOpen [ 403 ] Tomáš Bureš 1972 CZE Cyklomorava 03:16:40.6 02:12:21.0
69 49 / TouristOpen [ 468 ] Ladislav Drápal 1994 CZE Přerov 03:19:00.3 02:14:40.7
70 50 / TouristOpen [ 2 ] Pavel Nečas 1990 CZE Bajkeři 04:05:18.2 03:00:58.6
70 50 / TouristOpen [ 1 ] Esther Lubadika 1990 CZE Bajkeři 04:05:18.2 03:00:58.6
DNF / TouristOpen [ 467 ] Petr Chvojka 1977 CZE GHOST team
DNF / TouristOpen [ 457 ] Lukáš Malínek 1999 CZE Šumperk 56:21.5 (2)
DNF / TouristOpen [ 458 ] Michal Talík 1991 CZE Olomouc 01:04:58.1 (4)

výsledková listina 15km handicap

start ~ 11:23:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup HrazHraz
1 1 / Mužihandicap [ 367 ] Pavel Děcký 1979 CZE Spolek GO ON 01:00:50.8
2 2 / Mužihandicap [ 368 ] František Novák 1966 CZE Tricykl 01:18:11.2 17:20.4
3 3 / Mužihandicap [ 369 ] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 01:33:42.1 32:51.3
4 4 / Mužihandicap [ 364 ] Petr Nerad 1966 CZE Handbike CR 01:42:25.9 41:35.1
5 5 / Mužihandicap [ 370 ] Petr Očenášek 1990 CZE Černí koně 02:15:13.2 01:14:22.4