29.08.2015 Leština [CZE]
80km
|
celkem: 70 , muži : 60, Muži B: 16, Muži A: 17, ženy: 10, Ženy A: 5, Muži D: 9, Muži C: 18, Ženy: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Tandemy 80km MČRaSR
|
celkem: 3 , muži : 3, Tandemy: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
50km
|
celkem: 286 , muži : 270, Muži I: 205, Muži III: 13, Junioři: 7, ženy: 16, Ženy: 15, Muži II: 45, Juniorky: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
30km
|
celkem: 106 , muži : 76, TouristOpen: 77, StaršíŽáci: 11, ženy: 30, StaršíŽačky: 3, MladšíŽaci: 9, MladšíŽačky: 2, Předžáci: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
startovní listina
80km
start ~ 11:06:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 70 účastníků
(
60 mužů,
10 žen)
převýšení 1500m
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži B | 53 | Bartoš Martin | CZE | 1979 | mohelnice | mohelnice |
Muži A | 11 | Bednarský Vojtěch | CZE | 1997 | Cykloklub Morava | Šumperk |
Muži A | 54 | Blaháček Daniel | CZE | 1993 | Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH | Šumperk |
Muži A | 12 | Borák Martin | CZE | 1990 | IN-LIFE Cycling Team/Polách and Syn | Libina |
Muži B | 56 | Březina Martin | CZE | 1982 | Cyklo Koala | Olomouc |
Ženy A | 13 | Březinová Marie | CZE | 1991 | Šumperk | Šumperk |
Muži C | 20 | Charuza Jiří | CZE | 1969 | KCL Kooperativa-Svijany | Liberec |
Muži B | 55 | Dostál Ondřej | CZE | 1980 | Lazy Swines | |
Muži B | 14 | Ehrlich Václav | CZE | 1976 | Skipaudera | Horní Police |
Muži D | 15 | Flégl Aleš | CZE | 1963 | Silvini R2 Sport | Náchod |
Ženy A | 16 | Fridrichová Lenka | CZE | 1994 | Nilfisk pro cycling A | Hronov |
Muži D | 17 | Frkal Miroslav | CZE | 1956 | NOVATOP Opava | Opava |
Muži B | 63 | Grmela Lukáš | CZE | 1979 | Mostkovice | Mostkovice |
Muži C | 18 | Hejtmánek Ctibor | CZE | 1968 | Shotr Bike | Olomouc |
Muži C | 19 | Horký Lubomír | CZE | 1968 | Cyklo Polách a syn Šumperk | Zábřeh |
Muži C | 77 | Hort Stanislav | CZE | 1971 | | |
Muži C | 64 | Hvolka Petr | CZE | 1975 | Kilpi Racing Team | Frýdek-místek |
Muži A | 49 | Hýbl Jaroslav | CZE | 1993 | DIMPEX Kosov | Jedlí |
Muži A | 21 | Janků Martin | CZE | 1989 | Stevens Oknoplast | Zábřeh na Moravě |
Muži C | 22 | Jarkovský Jaroslav | CZE | 1968 | Cyklosport Unite | Holešov |
Muži B | 5 | Josefík Marián | CZE | 1983 | GHOST - MOJEKOLO | Tišnov |
Muži C | 23 | Jílek Martin | CZE | 1969 | Cyklo Polách Šumperk | Šumperk |
Muži C | 24 | Kadlčák Richard | CZE | 1975 | AMENITY-EXTREM SPORT TEAM | Zlín |
Muži B | 25 | Kechrt Tomáš | CZE | 1981 | Prime Sport Expert | Nový Malín |
Muži B | 58 | Keprt Jan | CZE | 1983 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži A | 26 | Klapal Martin | CZE | 1987 | DeVoss Legends | Rychnov nad Kněžnou |
Ženy | 27 | Komárková Eva | CZE | 1958 | Cyklo Polách A Syn | Šumperk |
Muži D | 28 | Konopa Milan | CZE | 1961 | Credo Team | Nový Malín |
Muži C | 75 | Kouřil Martin | CZE | 1975 | CK KOLOKRÁM SVIJANY | |
Muži A | 7 | Krčma Michal | CZE | 1988 | OD MORAVA Holešov | Kroměříž |
Muži A | 30 | Kubišta Michal | CZE | 1990 | Šmídl bike team | Dlouhá Třebová |
Muži A | 29 | Křivánek Tomaš | CZE | 1994 | Cyklosport Unite | Prostějov |
Muži C | 73 | Lelek Josef | CZE | 1971 | INS Atelier Náchod | Hronov |
Muži A | 31 | Mejtský Jakub | CZE | 1991 | Olomouc | Olomouc |
Ženy A | 65 | Neumanová Martina | CZE | 1988 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži D | 32 | Nádvorník Zdeněk | CZE | 1962 | Mtb Koala | Čechovice-velký Týnec |
Muži B | 66 | Paták Kamil | CZE | 1976 | Bike team Sazovice | Machová |
Muži C | 62 | Pavlák Luděk | CZE | 1966 | Brno | Brno |
Muži A | 33 | Petruš Lubomír | CZE | 1990 | EthicSport | Nový Malín |
Muži B | 79 | Petřík Zdeněk | CZE | 1980 | Bikestyle.cz | Krnov |
Muži B | 68 | Pilčík Adam | CZE | 1984 | Bikestyle.cz | Opava |
Muži C | 1 | Plesník Petr | CZE | 1975 | Lesnice | Šumperk |
Muži A | 71 | Rauchfuss Marek | CZE | 1990 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | Olomouc |
Muži D | 36 | Rohan Jan | CZE | 1962 | Opavský sportovní klub | Opava |
Muži A | 51 | Ryšavý Zdeněk | CZE | 1987 | Zábřeh | Zábřeh |
Ženy | 38 | Schnaubeltová Dana | CZE | 1977 | Cyklo Polách a syn | Nový Malín |
Muži C | 76 | Slezáček Karel | CZE | 1973 | Bike centrum | Olomouc |
Muži A | 39 | Smékal Vojtěch | CZE | 1993 | Drozdov | Drozdov |
Muži D | 40 | Spáčil Leopold | CZE | 1959 | NOVATOP LAPIERRE | Letovice |
Ženy A | 41 | Staňková Štěpánka | CZE | 1989 | MOOLBIKE.CZ | Šumperk |
Ženy | 72 | Svěráková Dáša | CZE | 1979 | cyklotrenink.com | Praha 6 |
Muži B | 70 | Tichý Tomáš | CZE | 1984 | I Trenink.com | Hronov |
Muži C | 44 | Tomášek Michal | CZE | 1970 | Credo team | Rapotín |
Ženy | 45 | Valouchová Marie | CZE | 1973 | Šumperk | Šumperk |
Ženy A | 60 | Vančurová Lenka | CZE | 1987 | Valaští Bajkeři | Prostřední Bečva |
Muži B | 69 | Vilášek Michael | CZE | 1979 | NOVATOP LAPIERRE | Kravaře u Opavy |
Muži D | 74 | Vychodil Lubomír | CZE | 1957 | cykloteam KOLARNA | Litovel |
Ženy | 10 | Zichová Gabriela | CZE | 1978 | Zlín | Zlín |
Muži A | 59 | Zitta Pavel | CZE | 1986 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži A | 46 | Závrbský Ladislav | CZE | 1993 | UPOL FTK | Holešov |
Muži B | 34 | pluhař petr | CZE | 1982 | sk maršíkov | hradec králové |
Muži B | 35 | podzimek martin | CZE | 1982 | sk maršíkov | velké losiny |
Muži C | 37 | rýva martin | CZE | 1968 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Chvaleč |
Muži A | 78 | sázel Patrik | CZE | 1993 | Přikazy | Přikazy |
Muži B | 67 | Široký Michal | CZE | 1979 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži D | 42 | Šmatera Petr | CZE | 1961 | Kunštát | Kunštát |
Muži D | 61 | Štěpař Petr | CZE | 1964 | ČERTÍ KUNČINA | |
Muži C | 43 | Švéda Roman | CZE | 1971 | TJ Jiskra Králíky | Králíky |
Muži C | 52 | Žmolík Milan | CZE | 1973 | MONTIVA MTB Fryšták | Fryšták |
Muži C | 57 | Žváček Miroslav | CZE | 1968 | DOLNÍ STUDÉNKY | DOLNÍ STUDÉNKY |
start ~ 11:06:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 3 účastníků
(
3 mužů,
žen)
startovné platí pouze jeden
jméno spolujezdce připište do poznámky
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Tandemy | 47 | Jiří Odložil Vladimír Kolář | CZE | 1974 | CT Hvozdná | |
Tandemy | 50 | Martin Bebčák Bahno Pavel | SVK | 1983 | Púchov | Púchov |
Tandemy | 48 | Míra Hornych Hanýsek Pohl | CZE | 1980 | Continental Adršpach | |
startovní listina
50km
start ~ 11:12:30
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 286 účastníků
(
270 mužů,
16 žen)
900m převýšení
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži III | 101 | Barnišin Karel | CZE | 1951 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži III | 102 | Bažant Zdeněk | CZE | 1953 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 103 | Bešta Libor | CZE | 1980 | Zábřeh | Zábřeh |
Junioři | 104 | Bittner Ondřej | CZE | 1997 | Smith Studio | Šumperk |
Ženy | 105 | Bjalková Tamara | CZE | 1993 | SK SKIVELO neslyšících OLOMOUC | Vikýřovice |
Muži I | 106 | Blechovský Martin | CZE | 1970 | Ono To Jede | Karviná |
Muži I | 108 | Bohuš Vojtěch | CZE | 1994 | Caramba! Team | Bolatice |
Muži I | 107 | Boček Vítězslav | CZE | 1970 | Nábytkové studio Lazecký | Melč |
Muži I | 323 | Brachař Kamil | CZE | 1986 | Troubelice | Troubelice |
Muži I | 109 | Bravenec Robert | CZE | 1970 | KOLARNA TEAM | Olomouc |
Ženy | 110 | Brostíková Jana | CZE | 1974 | Bohdíkov | Bohdíkov |
Muži III | 317 | Brückner ivan | CZE | 1949 | MTB Bohdíkov | Bohdíkov |
Muži I | 111 | Buček Petr | CZE | 1968 | Novatop | Plumlov |
Muži III | 112 | Bystrianský Jožka | CZE | 1954 | Přelouč | Přelouč |
Muži I | 356 | Báča Pavel | CZE | 1972 | Vyprachtice | |
Muži I | 113 | Cahlík Tomáš | CZE | 1987 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 155 | Chlumecký Radek | CZE | 1978 | Jizerské pekárny Team | Zákupy |
Muži I | 156 | Chovanec Juraj | CZE | 1970 | LESNICE | LESNICE |
Muži II | 157 | Chudý Jindřich | CZE | 1964 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži I | 158 | Chudý Jindřich | CZE | 1995 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži I | 325 | Dohnálek Martin | CZE | 1993 | Melites | Troubelice 206 |
Muži I | 116 | Dolezal Frantisek | CZE | 1987 | TriBike Koala - Stevens | Újezd |
Muži I | 118 | Doležal Jan | CZE | 1979 | Cyklo Klub Bendl | Choceň |
Muži II | 117 | Doležal Rudolf | CZE | 1963 | Cykloklub Morava | Červená Voda |
Muži I | 338 | Doseděl Marek | CZE | 1979 | Prostějov | Prostějov |
Muži I | 119 | Dosoudil Petr | CZE | 1967 | Sámzasebe | Hostkovice |
Muži I | 120 | Doutnáč Jan | CZE | 1973 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Ústí nad Orlicí |
Muži I | 121 | Dovrtěl David | CZE | 1993 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži II | 122 | Dovrtěl Zdeněk | CZE | 1963 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 123 | Drlík Radomír | CZE | 1969 | Eminent-ATC biketeam Šumperk | Šumperk |
Muži II | 125 | Duchoň Zdeno | SVK | 1965 | Vrútky | Vrútky |
Muži II | 126 | Dušek Jaroslav | CZE | 1962 | Leština | Leština |
Muži I | 127 | Dvorský Ondřej | CZE | 1988 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 128 | Dvořák Tomáš | CZE | 1972 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži I | 124 | Dřevíkovský Petr | CZE | 1973 | Uh,Hradiště | Uh,Hradiště |
Ženy | 129 | Eliášová Lenka | CZE | 1978 | Bronec sport Liberec | Hačky |
Muži I | 130 | Engel Marek | CZE | 1972 | Diamant | Litvínov |
Muži I | 131 | Frélichovic Pavlíček | CZE | 1975 | NEZKUŠENÉ LOLITKY | Olomouc |
Muži I | 132 | Fux Jakub | CZE | 1977 | Cyklosport Unite | Machová |
Muži I | 133 | Galuszka Miroslav | CZE | 1970 | Karviná | Karviná |
Muži I | 134 | Gerhard Tomáš | CZE | 1972 | Duko Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 135 | Ginter Tomáš | CZE | 1984 | MiKo Cycles Přerov | Přerov |
Muži I | 136 | Glogar Daniel | CZE | 1978 | Turdebir | Opava |
Muži II | 137 | Gróf Barnabás | SVK | 1957 | MaMa-Trek Komárno | Gabčíkovo |
Muži I | 138 | Gulyás Josef | CZE | 1974 | CZ LOKO | Hradec Králové |
Muži I | 146 | HOLINKA DAVID | CZE | 1994 | RODAK | NEMILE |
Muži I | 147 | HOLINKA RADEK | CZE | 1969 | RODAK | NEMILE |
Muži I | 140 | Hammerle Tomáš | CZE | 1977 | Uničov | Uničov |
Muži I | 141 | Hansmann Roman | CZE | 1984 | MOOLBIKE | Velký Týnec |
Muži I | 170 | Hanzal Radek | CZE | 1974 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži I | 142 | Hanzal Radek | CZE | 1974 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži I | 142 | Hanzal Radek | CZE | 1974 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži I | 170 | Hanzal Radek | CZE | 1974 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži I | 382 | Harlender Michal | CZE | 1972 | Cykloteam Kolárna | Náměšť na Hané |
Muži III | 350 | Havlíček Miroslav | CZE | 1954 | Cykloteam Kolárna | Luká-březina |
Muži I | 351 | Hašek Lukáš | CZE | 1984 | Mohelnice | Mohelnice |
Junioři | 144 | Hejtmánek Marek | CZE | 1997 | Sk Salith Šumperk | Dolní Studénky |
Muži I | 145 | Herzán Radim | CZE | 1977 | Cyklomorava | Pardubice |
Muži I | 358 | Hlásný Radek | CZE | 1985 | Písařov | Písařov |
Muži II | 148 | Holub Marek | CZE | 1959 | Omega CZ - Čechy | Praha 9 |
Junioři | 149 | Honig Radim | CZE | 1998 | Bikecentrum Olomouc | Litovel |
Muži I | 151 | Horka Jozef | CZE | 1973 | Oslavany | Oslavany |
Muži I | 150 | Horák Richard | CZE | 1975 | 3Atlonteam Uničov | Uničov |
Muži I | 152 | Hradeckých Zdeneček | CZE | 1980 | NEZKUŠENÉ LOLITKY | Hlušovice |
Muži II | 153 | Hrazdílek Alois | CZE | 1960 | CK Kolík Hoby Bohumín | Václavovice |
Muži I | 363 | Hruška Jan | CZE | 1975 | Nilfisk pro cycling | Hradec Králové |
Muži I | 6 | Hruška Jan | CZE | 1975 | Nilfisk pro cycling | Hradec Králové |
Muži I | 154 | Hruška Tomáš | CZE | 1971 | RCR BIKE TEAM Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži I | 387 | Ivanov Trojan | CZE | 1974 | Šternberk | Šternberk |
Muži I | 159 | Jakubík Hynek | CZE | 1977 | Zeelandia | Opava |
Muži I | 160 | Janeček Roman | CZE | 1981 | Caramba! Team | Březová |
Muži I | 161 | Janků Lukáš | CZE | 1988 | Kunštát | Kunštát |
Junioři | 162 | Jansa Dominik | CZE | 1999 | Moravská Třebová | Moravská Třebová |
Muži I | 3 | Jansa Petr | CZE | 1976 | Ck Slovan Moravská Třebová | Moravská Třebová |
Muži I | 163 | Jareš Martin | CZE | 1976 | Jablonné nad Orlicí | Jablonné nad Orlicí |
Junioři | 164 | Jarma Ctirad | CZE | 1997 | NEZKUŠENÉ LOLITKY | Olomouc |
Muži I | 165 | Jarmar Radek | CZE | 1981 | Zabřeh | Zabřeh |
Muži II | 311 | Jaroslav Smetana | CZE | 1964 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 166 | Jašek Ondra | CZE | 1977 | Atletika Zábřeh | Zábřeh |
Ženy | 301 | Jašková Romana | CZE | 1990 | Atletika Zábřeh | Praha 5 |
Muži I | 167 | Jedelský Jakub | CZE | 1993 | Rohle | Rohle |
Muži I | 319 | Jedelský Zbyněk | CZE | 1975 | Rohle | Rohle |
Muži I | 168 | Jílek Martin | CZE | 1975 | KNP team Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 169 | Kadlec Ondřej | CZE | 1985 | Bikecentrum Olomouc | Hlubočky,Mar. Údolí |
Muži I | 171 | Kaplan Josef | CZE | 1981 | Jablonné nad Orlicí | Jablonné nad Orlicí |
Muži I | 172 | Kapoun Pavel | CZE | 1978 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Ženy | 362 | Karafiátová Svatava | CZE | 1973 | Nilfisk ALTO pro cycling | Mohelnice |
Junioři | 173 | Karola Daniel | CZE | 1997 | Namazané Šlapky | Zašova |
Muži I | 174 | Karola Tomáš | CZE | 1975 | Namazané Šlapky | Zašova |
Muži I | 175 | Kavrentzis Konstantin | CZE | 1981 | Cyklo Polách a syn | Šumperk |
Muži III | 176 | Keprt Jan | CZE | 1954 | Nadoraz Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 177 | Klestilů Ládíček | CZE | 1976 | NEZKUŠENÉ LOLITKY | Olomouc |
Muži I | 178 | Knápek Petr | CZE | 1966 | KN PROJECT | Zábřeh |
Muži II | 341 | Kohoutek Radek | CZE | 1964 | Litovel | Litovel |
Muži III | 179 | Kohoutek Vratislav | CZE | 1955 | Kopřivnice | Kopřivnice |
Ženy | 180 | Kolajová Kristýna | CZE | 1988 | Veselí nad Moravou | Veselí nad Moravou |
Muži II | 181 | Kolář Rudolf | CZE | 1963 | A team NOVO Bruntál | Bruntál |
Muži II | 366 | Kopal Petr | CZE | 1959 | Zlin | Zlin |
Muži I | 184 | Kopecký Vít | CZE | 1985 | Opava | Opava |
Muži I | 185 | Kopečný Petr | CZE | 1982 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 4 | Koukal Martin | CZE | 1978 | KOUKEY Production | Žďáru nad Sázavou |
Muži I | 182 | Koňárek Petr | CZE | 1973 | RD Rýmařov | Rýmařov |
Muži II | 186 | Košťák Milan | CZE | 1961 | Kralupy nad Vltavou 3 | Kralupy nad Vltavou 3 |
Muži I | 188 | Krejčíř Marek | CZE | 1985 | Bike Triatlon Morkovice | Morkovice |
Muži I | 187 | Krčmář Roman | CZE | 1968 | Kleins | Uničov |
Muži I | 189 | Krňávek František | CZE | 1970 | Bath bike team | Vikýřovice |
Muži II | 190 | Krňávek Petr | CZE | 1963 | Emílio sport | Velké Losiny |
Muži I | 335 | Krška Martin | CZE | 1985 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 398 | Kubala Martin | CZE | 1967 | Cobram team | Kunčice pod Ondřejnikem 165 |
Muži I | 192 | Kubát Zdeněk | CZE | 1982 | Bikecentrum Olomouc | Smržice |
Muži II | 193 | Kubíček Bohumil | CZE | 1957 | Nopek Bike Team | Litomyšl |
Muži I | 314 | Kudláček Martin | CZE | 1991 | CykloTeam Kudláček | Štíty |
Muži I | 197 | Kulatý Martin | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Mohelnice |
Muži I | 198 | Kutálek Jan | CZE | 1986 | CZ LOKO | Dolany |
Muži I | 194 | Kuča Tomáš | CZE | 1986 | Praha | Praha |
Muži I | 196 | Kučera Michal | CZE | 1985 | Mohelnice | Mohelnice |
Muži II | 195 | Kučera Petr | CZE | 1965 | Nezmar | Olšany u Šumperka |
Muži II | 320 | Kádek László | SVK | 1964 | MaMa-Trek Komárno | Komárno 4 |
Muži I | 321 | Kádek László | SVK | 1992 | MaMa-Trek Komárno | Nová Stráž |
Muži I | 183 | König Jiři | CZE | 1978 | Cykloklub Morava | Leština |
Muži II | 191 | Křížek Josef | CZE | 1963 | Melites | Dubicko |
Muži I | 199 | Lejska Martin | CZE | 1981 | SPECIALIZED | Dambořice |
Muži I | 399 | Leszczynski Radek | CZE | 1975 | BezvaBěh.cz Team Olomouc | Olomouc |
Muži II | 393 | Lisa Otto | CZE | 1959 | Orrero | Uničov |
Muži I | 201 | Liška Ladislav | CZE | 1970 | Lipová | Lipová |
Muži I | 200 | Liška Miroslav | CZE | 1979 | United Bakeries | Brno |
Muži I | 333 | Liška Miroslav | CZE | 1979 | United Bakeries | Brno |
Muži II | 378 | Liškutín Vít | CZE | 1964 | DOLP BIKE Team | Brno |
Muži III | 394 | Lysý Rostislav | CZE | 1955 | Rostislav Lysy | Přerov |
Muži I | 330 | Macháček Jiří | CZE | 1979 | United Bakeries | Brno |
Muži I | 206 | Macháček Jiří | CZE | 1979 | United Bakeries | Brno |
Muži I | 207 | Macháček Luděk | CZE | 1972 | Janovice | Janovice |
Muži I | 209 | Malec Jiří | CZE | 1969 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 208 | Malec Tomáš | CZE | 1994 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 211 | Malurek David | CZE | 1978 | Bílá Lhota | Bílá Lhota |
Muži I | 210 | Malík Jaroslav | CZE | 1979 | Namazané Šlapky | Uničov |
Muži I | 212 | Malý Tomáš | CZE | 1974 | Kn Project Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 216 | Matýsek Michal | CZE | 1981 | Střelci Postřelmov | Postřelmov |
Muži II | 215 | Matějičný Josef | CZE | 1962 | Nový Jičín | Nový JIïčín |
Muži I | 344 | Maňur Antonín | CZE | 1989 | Stará Ves | Stará Ves |
Muži I | 213 | Maňásek Josef | CZE | 1978 | Andělská Hora | Andělská Hora |
Muži II | 217 | Mihulka Stanislav | CZE | 1960 | BAFUNARI PEKARI | Praha |
Muži I | 354 | Mikulecký Jiří | CZE | 1984 | RCR BIKE TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ | Ústí nad Orlicí |
Muži I | 218 | Minář Petr | CZE | 1984 | Jedlí | Jedlí |
Muži II | 383 | Mlčoušek Michal | CZE | 1965 | Zlín | Zlín |
Muži I | 219 | Molík Petr | CZE | 1977 | Kamenná 6 | Kamenná 6 |
Muži I | 221 | Morozov Ondřej | CZE | 1988 | Alimpek | Rokycany |
Muži II | 222 | Musil Petr | CZE | 1960 | Trutnov | Trutnov |
Muži III | 204 | Máhrla Jan | CZE | 1954 | Diamant | Praha 10 |
Muži I | 214 | Mánek Erik | CZE | 1990 | Melites | Troubelice |
Muži I | 312 | Navara Ivo | CZE | 1970 | Bikesportmohelnice | Zábřeh |
Muži I | 224 | Navara Milan | CZE | 1980 | Chinese Man | Brno |
Muži I | 225 | Navrátil Viktor | CZE | 1976 | Vosa Šumvald | Uničov |
Muži I | 2 | Nejezchleba Pavel | CZE | 1969 | Zeelandia | Nový Jičín |
Junioři | 227 | Nekola Šimon | CZE | 1998 | SK Kola VÍŠEK - TREK | Praha 4 |
Muži I | 229 | Nemrava Petr | CZE | 1980 | SC Samotišky | Lošov |
Muži II | 230 | Neset Vladimír | CZE | 1959 | IN-LIFE cycling team | Litovel |
Muži I | 231 | Nesporý Jan | CZE | 1970 | SK Nadoraz | Zábřeh na Mor. |
Muži I | 233 | Neumann Milan | CZE | 1966 | Cirlibaba | Vikýřovice |
Muži I | 226 | Nečas Miroslav | CZE | 1974 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 346 | Niko Ladislav | CZE | 1973 | Cyklo Polách | Šumvald |
Muži I | 379 | Novák Michal | CZE | 1991 | CSG TRI TEAM | Rohovládova Bělá |
Ženy | 234 | Nyitraiová Anetta | CZE | 1990 | Opava | Opava |
Ženy | 223 | Nádvorníková Eva | CZE | 1988 | Amt Team | Čechovice - Velký Týnec |
Muži I | 232 | Nétek Rostislav | CZE | 1985 | Cyklomorava | Šumperk |
Ženy | 228 | Němečková Renáta | CZE | 1986 | žádný | Český Těšín |
Ženy | 324 | Olbertová Jana | CZE | 1985 | For Bikes | Ochoz u Brna |
Muži II | 395 | Ondráček Libor | CZE | 1964 | KOLARNA TEAM | Olomouc |
Muži I | 235 | Orálek Pavel | CZE | 1978 | CZ LOKO | Dobrovíz |
Muži I | 237 | Ozorovský Karol | CZE | 1976 | KN projekt | Zábřeh |
Ženy | 328 | Pagáčová Iveta | CZE | 1984 | Cyklo Koala | Olomouc |
Muži I | 238 | Palguta Roman | CZE | 1977 | Dobruška | Dobruška |
Muži II | 239 | Palich Zbyněk | CZE | 1965 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
Muži I | 240 | Patrmánkovic Tomášek | CZE | 1976 | NEZKUŠENÉ LOLITKY | Velká Bystřice |
Muži II | 220 | Pavel Michálek Václav Morozov | CZE | 1963 | AGRO 21 | Rokycany |
Muži II | 241 | Pavelek Jaromír | CZE | 1964 | MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA | OPAVA 6 |
Muži II | 242 | Pavelka Jiří | CZE | 1965 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 143 | Pavlík Josef | CZE | 1979 | Fortex ski Moravský Beroun | Rýmařov |
Muži I | 244 | Pazdera Radim | CZE | 1978 | Hranice | Hranice |
Muži I | 334 | Pelouch Petr | CZE | 1982 | United Bakeries | Strakonice |
Muži III | 247 | Petr Jan | CZE | 1949 | ŠSPLK Štěpánov | LIBINA |
Muži I | 248 | Petrovský Marek | CZE | 1972 | Loupežníci | Libina |
Muži I | 246 | Peškar Michal | CZE | 1978 | Postřelmov | Postřelmov |
Muži I | 353 | Pivko David | CZE | 1976 | Bystřice nad Pernštejnem | Bystřice nad Pernštejnem |
Muži I | 249 | Plhák Jaroslav | CZE | 1983 | CZ LOKO | Zábřeh |
Muži I | 339 | Podešva Miroslav | CZE | 1968 | Medlov | Medlov |
Muži I | 397 | Podhražský Jan | CZE | 1976 | Ak Šumperk | Šumperk |
Muži II | 329 | Polách Milan | CZE | 1964 | | |
Muži II | 369 | Pospíšil Aleš | CZE | 1960 | Brno | Brno |
Muži I | 251 | Pospíšil Ivan | CZE | 1978 | 616 MTB crew | Brno |
Muži II | 250 | Pospíšil Radek | CZE | 1963 | Omega Cz - Morava | Praha 9 |
Muži II | 252 | Průcha Vladimír | CZE | 1959 | Alltraining.cz | Chrudim |
Muži II | 253 | Pták Václav | CZE | 1963 | Bath bike team | |
Muži I | 254 | Rada Michal | CZE | 1979 | Zeelandia | České Budějovice |
Muži I | 256 | Rezek Martin | CZE | 1978 | Namazané Šlapky | Uničov |
Muži I | 255 | Rešl David | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Bouzov |
Muži I | 257 | Richter David | CZE | 1980 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 309 | Ritli Aleš | CZE | 1967 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 258 | Rosypal Josef | CZE | 1983 | PFAHNL | Desná |
Muži II | 332 | Rumplík Jaromír | CZE | 1959 | United Bakeries | Olomouc |
Ženy | 260 | Rutarová Irena | CZE | 1972 | Credo team | Vikýřovice |
Muži I | 261 | Sadil Michal | CZE | 1975 | Parapety RS | Bludov |
Muži I | 262 | Salaquarda Jan | CZE | 1984 | PFAHNL | Pardubice |
Muži I | 352 | Schenk Martin | CZE | 1985 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži I | 336 | Seidl Libor | CZE | 1971 | Cyklo team Kolárna | Mohelnice |
Muži I | 342 | Sigl Petr | CZE | 1987 | Bludov | Bludov |
Muži I | 384 | Slouka Jiří | CZE | 1983 | Blažovice | Blažovice |
Muži II | 367 | Sláma Jan | CZE | 1964 | Žďár nad Sázavou | Žďár nad Sázavou |
Muži I | 263 | Smolák Vojtěch | CZE | 1974 | Tungaloy Czech s.r.o. | Lanškroun |
Muži I | 264 | Smrček Jan | CZE | 1993 | Troubelice | Troubelice |
Muži I | 340 | Směšný Jan | CZE | 1991 | CREDO TEAM | Vikýřovice |
Muži I | 265 | Sonntag Robert | CZE | 1973 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 266 | Sovadina Petr | CZE | 1969 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Ženy | 267 | Sovadinová Soňa | CZE | 1970 | CYKLO ŽOPY | holeeov |
Muži I | 268 | Sowinski Jakub | CZE | 1978 | BS Bike ALÉ team | Kuřim |
Muži II | 269 | Stranad Zbyněk | CZE | 1961 | Brusivo Bludov | Bludov |
Muži I | 270 | Strnad Karel | CZE | 1967 | Brusivo Bludov | Bludov |
Muži I | 271 | Stryk Milan | CZE | 1985 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh |
Muži I | 308 | Stöhr Ondřej | CZE | 1988 | Conti RSC | |
Muži I | 272 | Střižík David | CZE | 1980 | Caramba! Team | Opava |
Muži I | 284 | Tichy petr | CZE | 1972 | Kunčice pod On. | Kunčice pod On. |
Muži II | 365 | Tomeš Miroslav | CZE | 1958 | Pekařství Samek Náchod | Náchod |
Muži I | 360 | Tomášek Jiří | CZE | 1985 | RCR BIKE TEAM Česká Třebová | Ústí nad Orlicí |
Juniorky | 285 | Tomášková Kateřina | CZE | 1997 | Credo team | Rapotín |
Muži I | 287 | Tutsch Václav | CZE | 1969 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži I | 368 | Tvarůžka Tomáš | CZE | 1972 | Kroměříž | Kroměříž |
Muži I | 315 | Tyráček Martin | CZE | 1973 | Moolbike.cz | Moravičany |
Muži I | 286 | Třaskoš Milan | CZE | 1979 | Trhoši | Ostrava |
Muži I | 288 | Uherka Vlastimil | CZE | 1969 | Bikesport Team Mohelnice | Zabřeh |
Muži I | 289 | Unzeitig Ladislav | CZE | 1967 | UNO Flock | Zábřeh |
Ženy | 290 | Unzeitigová Jana | CZE | 1982 | Cyklomorava | |
Muži II | 343 | Urbášek Jaroslav | CZE | 1963 | Pavla s. r. o. | Dubicko |
Muži I | 347 | Vejda Michal | CZE | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži I | 291 | Vepřek Martin | CZE | 1986 | Leština | Leština |
Muži I | 292 | Verner Jiří | CZE | 1975 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Muži I | 294 | Veselský Martin | CZE | 1969 | MTB ZZN HP Team Žďár nad Sázavou | Nové Město na Moravě |
Muži I | 293 | Veselík Petr | CZE | 1977 | PFAHNL | Osík |
Muži II | 337 | Večerka Pavel | CZE | 1963 | manželka | Mohelnice |
Muži I | 318 | Večeř Martin | CZE | 1992 | TNF Bike Team | Petrov nad Desnou |
Muži I | 295 | Vitešník Adam | CZE | 1983 | Bike Sport Uničov | Dlouhá Loučka |
Muži I | 359 | Vitoslavský Marek | CZE | 1975 | Majetín | Majetín |
Muži I | 296 | Voldán Jiří | CZE | 1968 | DAKO Hodonín | Hodonín |
Muži I | 327 | Volek Pavel | CZE | 1967 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 297 | Vondra Radek | CZE | 1972 | Praha 9 | Praha 9 |
Muži I | 298 | Vortel Ondřej | CZE | 1987 | Cyklo Polách A Syn Šumperk | Šumperk |
Muži I | 299 | Vrána Jiří | CZE | 1976 | Znojmo | Znojmo |
Muži I | 313 | Václavek Jaroslav | CZE | 1970 | RODAK | Nemile |
Muži I | 392 | Vágner Michal | CZE | 1977 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži III | 300 | Všetička Zdeněk | CZE | 1953 | Skp Olomouc | Olomouc |
Muži I | 345 | Widermann David | CZE | 1991 | Cyklo Polách | Šumvald |
Muži I | 380 | Zaťko Radek | CZE | 1968 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 361 | Zemek Lubomír | CZE | 1967 | Babylonbike | Hlavnice |
Muži I | 304 | Zezula Tomáš | CZE | 1976 | SFZ 2013 | Nový Malín |
Muži I | 349 | Ziegler Petr | CZE | 1970 | Duko Rýmařov | rýmařov |
Muži I | 386 | Zlámal Josef | CZE | 1986 | Kola Kaňkovský | Olomouc |
Muži I | 306 | Zlámal Tomas | CZE | 1979 | olomouc | olomouc |
Muži I | 302 | Závodný Radomír | CZE | 1968 | JMA | Hodonín |
Muži II | 303 | Závrbský Ladislav | CZE | 1964 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži II | 305 | Zíma Vladimír | CZE | 1960 | Alltraining.cz - Lawi | Chrudim II |
Muži I | 205 | mach martin | CZE | 1974 | OCR Runners Šumperk | kamenná |
Muži II | 236 | orság František | CZE | 1956 | Paseka | Paseka |
Muži I | 381 | pastrnek Pavel | CZE | 1976 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | Velký týnec |
Muži I | 273 | studýnka david | CZE | 1976 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | pravčice |
Muži I | 310 | zita libor | CZE | 1973 | KN PROJECT | zabreh |
Ženy | 114 | Černá Lenka | CZE | 1981 | Sotesport | Tišnov |
Muži I | 115 | Čmakal František | CZE | 1977 | Cyklo Polách A Syn | Bludov |
Muži II | 275 | Šafránek Jiří | CZE | 1964 | Poděbrady | Poděbrady |
Muži III | 274 | Šafář Miroslav | CZE | 1953 | ZVOLE | ZVOLE |
Muži I | 276 | Šalmík Pavel | CZE | 1972 | RD Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 355 | Šesták Radim | CZE | 1971 | A team NOVO Bruntál | Bruntál |
Muži I | 322 | Šimek Petr | CZE | 1981 | Nakriv | |
Muži I | 278 | Šindler Martin | CZE | 1988 | Otrokovice | Otrokovice |
Muži I | 316 | Šindler Zbyněk | CZE | 1975 | Červená jahoda | Opava |
Muži I | 331 | Škoda Marek | CZE | 1981 | United Bakeries | Sobětuchy |
Muži I | 348 | Šopík Vítězslav | CZE | 1976 | DUKO Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 280 | Šotola Rostislav | CZE | 1976 | Knp | Lesnice |
Muži I | 390 | Špak Michal | CZE | 1985 | Doloplazy | Doloplazy |
Muži III | 281 | Šrot Radek | CZE | 1949 | HM Sport Český Krumlov | Dolní Třebonín |
Muži I | 326 | Štýbnar Martin | CZE | 1972 | Olomouc 9 | Olomouc 9 |
Muži I | 357 | Šulc Martin | CZE | 1977 | | |
Muži I | 385 | Švec Luděk | CZE | 1978 | Blatec | Blatec |
Muži I | 283 | Švercl Martin | CZE | 1967 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži I | 277 | Ščuka Nikola | CZE | 1988 | Otrokovice | Otrokovice |
Muži I | 282 | Šůstek Pavel | CZE | 1985 | Namazané Šlapky | Šumperk |
Muži I | 396 | Žalčík Štěpán | CZE | 1992 | DT SWISS Bike Team | Otrokovice |
Muži I | 307 | Žovinec Milan | CZE | 1968 | Vemblődi Uničov | Nová Hradečná |
startovní listina
30km
start ~ 11:19:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 106 účastníků
(
76 mužů,
30 žen)
převýšení 600m
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
TouristOpen | 599 | Adámek Ondřej | CZE | 1994 | Omega CZ-Morava | Kroměříž |
TouristOpen | 598 | Appl Tomáš | CZE | 1981 | Zábřeh | Zábřeh |
StaršíŽáci | 597 | Bednarský Václav | CZE | 2001 | Cyklomorava | Šumperk |
TouristOpen | 596 | Bittner Pavel | CZE | 1966 | Šumperk | Šumperk |
StaršíŽačky | 595 | Bravencová Denisa | CZE | 2001 | KOLARNA TEAM | Olomouc |
TouristOpen | 592 | Bureš Tomáš | CZE | 1972 | Cyklomorava | Postřelmov |
MladšíŽaci | 593 | Bureš Štěpán | CZE | 2003 | DIBLA Team | Pstřelmov |
TouristOpen | 594 | Březina Josef | CZE | 1978 | Dlouhomilov | Dlouhomilov |
TouristOpen | 574 | Chmelař Jiří | CZE | 1966 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 591 | Culková Jana | CZE | 1988 | Zeelandia | Ždírec nad Doubravou |
TouristOpen | 588 | Frank Milan | CZE | 1967 | Cykloklub Morava | Lestina |
MladšíŽačky | 587 | Franková Tereza | CZE | 2003 | Cyklomorava | Lestina |
TouristOpen | 586 | Fričar Jiří | CZE | 1975 | Mtb Horka | Horka Nad Moravou |
TouristOpen | 585 | Fričarová Martina | CZE | 1974 | Mtb Horka | Horka Nad Moravou |
TouristOpen | 584 | Frolková Hanka | CZE | 1978 | Praha 10 | Praha 10 |
TouristOpen | 579 | HOLINKOVÁ RADKA | CZE | 1998 | RODAK | NEMILE |
TouristOpen | 509 | Habrová Martina | CZE | 1968 | KT TRYSKOMYŠ | Praha 4 |
Předžáci | 582 | Harlender Lukáš | CZE | 2007 | Cykloteam Kolárna | Náměšť Na Hané |
TouristOpen | 406 | Havelka Roman | CZE | 1971 | zábřeh na moravě | zábřeh na moravě |
StaršíŽáci | 402 | Hlava Tomáš | CZE | 2002 | 4EVER Cyklo Bulis | - |
TouristOpen | 581 | Hojer Josef | CZE | 1989 | Omega CZ - Čechy | Praha 9 |
TouristOpen | 580 | Holec Radek | CZE | 1999 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh |
TouristOpen | 576 | Horel Alois | CZE | 1953 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
TouristOpen | 575 | Horka Filip | CZE | 1999 | Oslavany | Oslavany |
TouristOpen | 578 | Horák Luděk | CZE | 1966 | Sokol Dubicko | Dubicko |
MladšíŽačky | 577 | Horáková Barbora | CZE | 2004 | Sokol Dubicko | Dubicko |
TouristOpen | 517 | Janíček Martin | CZE | 1984 | | |
TouristOpen | 573 | Jiřík Vít | CZE | 1963 | razdvatři | Nemilany |
TouristOpen | 510 | Jáně Lukáš | CZE | 1995 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 511 | Jáně Vladimír | CZE | 1968 | Bludov | Šumperk |
TouristOpen | 400 | Kachyňa Lubomír | CZE | 1965 | Olomouc | Olomouc |
TouristOpen | 572 | Kašpar Martin | CZE | 1976 | Tři šneci | 789 01 |
TouristOpen | 571 | Kejík Viktor | CZE | 1976 | MIBO Bike Team | Boskovice |
TouristOpen | 569 | Kotas František | CZE | 1971 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
StaršíŽačky | 568 | Kotasová Beatrice | CZE | 2001 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
StaršíŽáci | 567 | Kovář martin | CZE | 2000 | Bikesport Team Mohelnice | novy malin |
TouristOpen | 566 | Krausová Karla | CZE | 1978 | PekaŘi A Spol., Spol. S R.o. | Petřvald |
MladšíŽaci | 583 | Kubíček Petr | CZE | 2004 | CREDO Team | Šumperk |
TouristOpen | 565 | Kuklová Martina | CZE | 1994 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
StaršíŽáci | 564 | Kunert Dominik | CZE | 2002 | Hrabová 171 | Hrabová 171 |
TouristOpen | 563 | Kupský Aleš | CZE | 1967 | Dolní Kounice | Dolní Kounice |
MladšíŽaci | 562 | Kupský Michal | CZE | 2004 | Dolní Kounice | Dolní Kounice |
TouristOpen | 561 | Kusý Ľuboš | SVK | 1959 | Omega Slovakia | Vrútky |
Předžáci | 570 | König Lukáš | CZE | 2006 | Cyklomorava | Sudkov |
TouristOpen | | Ladislav Šin | CZE | 1964 | Zábřeh na Moravě | Zábřeh na Moravě |
TouristOpen | 515 | Lišková Michaela | CZE | 1990 | Červená jahoda | Opava |
TouristOpen | 516 | Macášek Igor | CZE | 1966 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
TouristOpen | 559 | Macášková Martina | CZE | 1989 | Omega CZ - Čechy | Praha 9 |
TouristOpen | 558 | Macášková Petra | CZE | 1990 | Omega CZ - ČECHY | Praha 9 - Horní Počernice |
TouristOpen | 560 | Macášková Simona | CZE | 1966 | Omega CZ - Čechy | Praha 9 |
TouristOpen | 405 | Malá Lucie | CZE | 1980 | Praha 4 | Praha 4 |
TouristOpen | 557 | Matura Pavel | CZE | 1976 | Bludov | Bludov |
MladšíŽaci | 556 | Matura Pavel | CZE | 2004 | Bludov | Bludov |
TouristOpen | 504 | Matěj Petr | CZE | 1976 | Bludov | Bludov |
TouristOpen | 403 | Mlčák Jan | CZE | 1998 | Cyklosport Hranice | Valšovice |
MladšíŽaci | 508 | Mráz Daniel | CZE | 2004 | TJ UNIČOV | Uničov |
TouristOpen | 555 | Mrázková Lucie | CZE | 1995 | Holešov | Holešov |
TouristOpen | 554 | Musílek Tomáš | CZE | 1999 | Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) | Bludov |
StaršíŽáci | 503 | Novák Tomáš | CZE | 2001 | | |
TouristOpen | 553 | Nádvorníková Jana | CZE | 1994 | Mtb Koala | Čechovice |
TouristOpen | 552 | Obšel Jiří | CZE | 1962 | Sokol Dubicko | Uničov |
TouristOpen | 550 | Poledne Martin | CZE | 1971 | Praha 9 | Praha 9 |
MladšíŽaci | 551 | Pěnkava Jakub | CZE | 2004 | SC Samotišky | Samotišky |
TouristOpen | 549 | Pšenička Jiří | CZE | 1994 | DD Zábřeh | DD Zábřeh |
Předžáci | 548 | Raška Lukáš | CZE | 2007 | Short Bike Academy Opletal | Bohuňovice |
TouristOpen | 547 | Reková Gabriela | CZE | 1976 | Ostrava - Poruba | Ostrava - Poruba |
TouristOpen | 545 | Riedl Petr | CZE | 1966 | Dukla Chromeč | Chromeč |
TouristOpen | 546 | Riedl Václav | CZE | 1939 | Leština | Bludov |
StaršíŽáci | 544 | Rutar Adam | CZE | 2001 | Credo team | Vikýřovice |
TouristOpen | 502 | Ryznar Michal | CZE | 1982 | Brno | Brno |
StaršíŽáci | 543 | Sadil Jiří | CZE | 2001 | Parapety RS | Bludov |
StaršíŽáci | 513 | Seidl Martin | CZE | 2001 | Bikesport Team Mohelnice | Mohelnice |
StaršíŽačky | 512 | Seidlová Monika | CZE | 2001 | short bike academy opletal | Mohelnice |
TouristOpen | 542 | Sklenář Michal | CZE | 1981 | MOOLBIKE | Olomouc |
MladšíŽaci | 541 | Smolák Bedřich | CZE | 2003 | Rybníky Lanškroun | Lanškroun |
TouristOpen | 507 | Smrčka Jiří | CZE | 1972 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 540 | Soldán Tomáš | CZE | 1977 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 539 | Soldánová Kateřina | CZE | 1988 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 538 | Spáčilová Pavla | CZE | 1965 | PEKAŘI a spol., spol. s r.o. | Ostrava - Poruba |
Předžáci | 536 | Svoboda Marcel | CZE | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | Žamberk |
TouristOpen | 535 | Svoboda Marian | CZE | 1976 | UNIKOVO MTB TEAM | Žamberk |
MladšíŽaci | 537 | Svoboda Marian | CZE | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | Žamberk |
TouristOpen | 401 | Talík Michal | CZE | 1991 | Olomouc | Olomouc |
TouristOpen | 529 | Talík Petr | CZE | 1967 | Olomouc, Nemilany | Olomouc, Nemilany |
TouristOpen | 528 | Tomášek Michal | CZE | 1991 | CREDO TEAM | Šumperk |
TouristOpen | 527 | Trojáková Martina | CZE | 1990 | Zabreh | Zabreh |
TouristOpen | 526 | Urbášková Martina | CZE | 1986 | Dubicko | Dubicko |
TouristOpen | 525 | Vašíček Petr | CZE | 1991 | Credo team | Rapotín |
StaršíŽáci | 404 | Wiedermann David | CZE | 2001 | | |
TouristOpen | 524 | Wittnerová Bronislava | CZE | 1983 | Short bike academy Opletal | Olomouc |
StaršíŽáci | 514 | Zatloukal Jan | CZE | 2002 | Nutrend Specialized | |
TouristOpen | 521 | Zelený Pavel | CZE | 1950 | Boskovice | Boskovice |
StaršíŽáci | 520 | Zubatý Adam | CZE | 2002 | SC Samotišky | Samotišky |
TouristOpen | 523 | Zátopek Karel | CZE | 1968 | Novatop | Veřovice |
TouristOpen | 522 | Závrbská Magda | CZE | 1999 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
TouristOpen | 407 | chlebníček Jiří | CZE | 1987 | Cyklomorava | Zábřeh |
TouristOpen | 590 | Čamek Michal | CZE | 1995 | Dukla Chromeč | Olomouc |
MladšíŽaci | 589 | Čmakal František | CZE | 2003 | Cyklo Polách a syn | Bludov |
TouristOpen | 534 | Šafránková Blanka | CZE | 1970 | Arrow | Pátek |
TouristOpen | 533 | Šafránková Denisa | CZE | 1998 | Pátek | Pátek |
TouristOpen | 532 | Šemberová Lenka | CZE | 1984 | Klopina | Klopina |
TouristOpen | 531 | Šmaterová Petra | CZE | 1990 | Kunštát | Kunštát |
TouristOpen | 530 | Študent Miroslav | CZE | 1980 | TVL Zvole | Zábřeh |
TouristOpen | 505 | Švéda Luděk | CZE | 1978 | Tři šneci | Zábřeh na Moravě |
TouristOpen | 506 | šin Ladislav | CZE | 1964 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 501 | Železný Marcel | CZE | 1994 | MOOLBIKE.CZ | Olomouc |