27.08.2017 Bohdašín, Červený Kostelec
startovní listina
40 km
start ~ 11:57:53
, 2000 a starší
,
přihlášeno: 65 účastníků
(
63 mužů,
2 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Masters I | 1 | Kaněra Michal | CZE | 1986 | S-Sport mtb team | Červený Kostelec |
Masters I | 2 | Lecnar Jaruch | CZE | 1983 | Pítrs bikes team | Police Nad Metuji |
Veteráni | 3 | Černý Martin | CZE | 1964 | Vella Team | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 4 | Fulka Jan | CZE | 1988 | Pítrs bikes team | Police nad Metují |
Muži | 5 | Gabriel David | CZE | 1992 | Chlastana Pirates | Trutnov |
Masters I | 6 | Klapal Martin | CZE | 1987 | DeVoss Legends | Rychnov nad Kněžnou |
Masters II | 7 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | Pysely |
Masters I | 8 | Rubáček Martin | CZE | 1982 | Rubáček | Červený Kostelec |
Masters II | 9 | Slavík Karel | CZE | 1974 | MTB Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
Masters II | 10 | Svoboda Jaroslav | CZE | 1971 | INS BIKE TEAM | Velké Poříří |
Muži | 42 | Dudek Ondřej | CZE | 1996 | Expres CZ-Scott Team Kolín | Úpice |
Masters I | 53 | Prokop Jaroslav | CZE | 1983 | Pro Music Prolog Bike | Trutnov 3 |
Veteráni | 70 | Krejsar Jiří | CZE | 1962 | INS Atelier Náchod | Velké Poříčí |
Masters II | 72 | Hrzán Richard | CZE | 1972 | CTM SILVINI R2 Sport | Nové Město nad Metují |
Masters II | 79 | Pivnička Luděk | CZE | 1973 | PITRS BIKES TEAM | Police Nad Metují - Velká Ledhuje |
Masters II | 94 | Hainzel Tomáš | CZE | 1976 | CTD cycling team | Hronov |
Masters II | 95 | Waldecker Dušan | CZE | 1972 | Hronov | Hronov |
Masters II | 97 | Kubec Jiří | CZE | 1977 | Cyklo Tony | Česká Skalice |
Masters I | 104 | Vaníček Vojtěch | CZE | 1985 | BAKAKO Nová Paka | Pardubice Vii |
Muži | 111 | Frencl Martin | CZE | 1990 | Pítrs bikes team | Police nad Metují |
Masters II | 112 | Vokoun Jiří | CZE | 1972 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
Masters II | 117 | Kráčmar Vlastimil | CZE | 1974 | BKL Machov | Velké Poříčí |
Masters II | 119 | Hlavatý Milan | CZE | 1972 | | |
Veteráni | 121 | Fulka Jiří | CZE | 1960 | Redpoint team | Police nad Metují |
Masters II | 122 | Vašíček Roman | CZE | 1974 | Continental Adršpach | Radvanice |
Veteráni | 123 | Čipera Radek | CZE | 1964 | Ski Radvanice | Radvanice |
Masters II | 124 | Javůrek Petr | CZE | 1977 | Kasper - Swix Team | Svoboda nad Úpou |
Masters I | 125 | Nagy Petr | CZE | 1978 | STRATOS AUTO | Hradec Králové |
Masters I | 126 | Malíř Jan | CZE | 1980 | Ghost Team | Hradec Králové |
Junioři | 127 | Mojžíš Josef | CZE | 1999 | Zlíč | Zlíč |
Masters I | 128 | Nehyba Michal | CZE | 1980 | Bikehome | Česka Skalice |
Masters II | 130 | Cupal Jakub | CZE | 1975 | Praha 4 | Praha |
Masters I | 133 | Šplíchal Ladislav | CZE | 1978 | DTJ Hrachoviště | Hořovice |
Masters I | 134 | Beneš Petr | CZE | 1980 | Kutná Hora | Kutná Hora |
Junioři | 136 | Vojtíšek Šimon | CZE | 1999 | OUTFINDO Cycling Team | Náchod |
Muži | 137 | Vít Jan | CZE | 1989 | Havlovice | Havlovice |
Junioři | 138 | Kadlec Petr | CZE | 2000 | JKF Jaroměř | Jaroměř |
Masters II | 139 | Petr Jiří | CZE | 1974 | INS BIKE TEAM | Hronov |
Veteráni | 140 | Bernard Karel | CZE | 1967 | INS BIKE TEAM | Hronov |
Masters II | 141 | Strnad Marek | CZE | 1972 | Ins Atelier NÁchod | Hronov |
Masters II | 142 | Strnad Tomáš | CZE | 1972 | Ins Atelier Náchod - Hobby | Hronov |
Masters II | 143 | Mráz Vit | CZE | 1974 | INS BIKE TEAM | Hronov |
Muži | 144 | Kostkan Vojtěch | CZE | 1991 | Předměřice nad Labem, Na Obci 41 | Předměřice nad Labem, Na Obci 41 |
Ženy | 145 | Celbová Lucie | CZE | 1992 | S-SPORT MTB TEAM | Rtyně V Podkrkonoší |
Veteráni | 148 | Kraus Vladimír | CZE | 1960 | jasipbike | Jablonec nad Nisou |
Masters I | 149 | Kopecký Lukáš | CZE | 1978 | Prestige Cycling Team | Brandýs Nad Orlicí |
Veteráni | 150 | Morávek Aleš | CZE | 1964 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Hronov |
Junioři | 151 | Tomášek Alvin | CZE | 2000 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | Pec Pod Sněžkou |
Junioři | 152 | Schierl Jakub | CZE | 2000 | Expres CZ-Scott Team Kolín | Trutnov |
Muži | 153 | Kostelecký Filip | CZE | 1995 | Bikehome | Hronov |
Masters II | 156 | Maixner Petr | CZE | 1976 | Police nad Metuji | Police nad Metuji |
Masters II | 157 | Sulzbacher Petr | CZE | 1975 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
Muži | 158 | Jirásek Pavel | CZE | 1992 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
Masters II | 159 | Pinkava Petr | CZE | 1977 | ED system MTB SILVINI team | Nachod |
Masters II | 160 | Šupich Martin | CZE | 1977 | Pítrs bikes team | Červený Kostelec |
Masters I | 161 | kadlec miroslav | CZE | 1978 | next racing | Kostelec nad Orlicí |
Veteráni | 162 | Viesner Pavel | CZE | 1967 | Horní Bišik | Nové Město nad Metují |
Masters I | 163 | Marák Jan | CZE | 1980 | INS Atelier Náchod - stars | Náchod |
Veteráni | 164 | Štěpánek Miloš | CZE | 1960 | Náchod | Náchod |
Muži | 165 | Zima Tomáš | CZE | 1994 | Ziromont Cycling team | Hradec Králové |
Ženy | 166 | Fridrichová Lenka | CZE | 1994 | Eleven Head CST Cyklolive | Hronov |
Muži | 167 | Bartoň Martin | CZE | 1994 | DECATHLON Btwin czech team | Hronov |
Muži | 168 | Záliš Jiří | CZE | 1988 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
Muži | 169 | Pich Tomáš | CZE | 1995 | Vella team | Machov, Nízká Srbská 63 |
Veteráni | 174 | Rieger Jiří | CZE | 1962 | TJ Spartak Vrchlabí | Strážné |