TE Krkonošská 70 MTB
02.09.2023 Janské Lázně
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
T E Krkonošská 70 M T B | N/A | 02.09.2023 15:31:42 | |
T E Krkonošská 70 M T B po kategoriích | N/A | 02.09.2023 15:31:42 |
výsledková listina 70km družstva
start ~ 10:00:00
poř. | poř./kat. | tým/klub/obec | cíl | členové | okruh#1 | okruh#2 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / muži | Merida Bikeranch Team | 02:51:23.1 | 2013 | 02:51:22.0 | Adam Lávička | 2002 | ||
1013 | 02:51:22.6 | Michal Bubílek | 1986 | ||||||
3013 | 02:51:23.1 | Michal Vlášek | 1989 | ||||||
2 | 2 / muži | Ski a Bike Centrum Radotín (penalizace 5 min) | 02:53:52.2 | 2006 | 02:48:50.2 | Petr Tatíček | 1985 | ||
3006 | 02:48:51.2 | Lukáš Hofman | 1991 | ||||||
1006 | 02:53:52.2 | Tomáš Bouda | 1990 | ||||||
3 | 3 / muži | Merida BikeRanch Team / Uphill | 03:13:29.4 | 1015 | 03:13:29.0 | Vojtěch Dobšovič | 1997 | ||
3015 | 03:13:29.3 | Jaroslav Vocet | 1987 | ||||||
2015 | 03:13:29.4 | Jakub Lovecký | 1987 | ||||||
4 | 4 / muži | BEKO Racing Team | 03:13:32.5 | 1009 | 03:13:30.7 | Jakub Truhlář | 1997 | ||
2009 | 03:13:30.8 | Martin Polesný | 1980 | ||||||
3009 | 03:13:32.5 | Jirka Čepelka | 1997 | ||||||
5 | 5 / muži | SK Prima Polička | 03:14:33.2 | 3004 | 03:14:19.3 | Slávek Novák | 2005 | ||
2004 | 03:14:26.1 | František Groulík | 1980 | ||||||
1004 | 03:14:33.2 | Ondřej Semerád | 1974 | ||||||
6 | 6 / muži | INS BIKE TEAM | 03:24:02.5 | 2011 | 03:24:01.7 | Tomáš Strnad | 1972 | ||
3011 | 03:24:02.1 | Jan Marák | 1980 | ||||||
1011 | 03:24:02.5 | Marek Strnad | 1972 | ||||||
7 | 7 / muži | Bikepart | 03:47:46.7 | 3002 | 03:47:44.2 | Jaroslav Koláček | 1984 | ||
2002 | 03:47:45.2 | Karel Šampalík | 1974 | ||||||
1002 | 03:47:46.7 | Michal Prokop | 1978 | ||||||
8 | 8 / muži | INS BIKE TEAM | 03:50:44.3 | 2005 | 03:50:42.6 | Jaroslav Svoboda | 1971 | ||
1005 | 03:50:42.8 | Karel Bernard | 1967 | ||||||
3005 | 03:50:44.3 | Martin Šupich | 1977 | ||||||
9 | 9 / muži | Cyklospolek Liběny Rochové 1921 | 03:52:59.3 | 1012 | 03:52:55.7 | Martin Fischer | 1979 | ||
2012 | 03:52:57.1 | Tomáš Verner | 1966 | ||||||
3012 | 03:52:59.3 | Libor Kubelka | 1976 | ||||||
10 | 10 / muži | K+K Ski School | 03:53:47.2 | 2001 | 03:53:44.6 | Milan Hruška | 1993 | ||
1001 | 03:53:47.0 | Adam Letko | 1982 | ||||||
3001 | 03:53:47.2 | Jan Hruška | 1989 | ||||||
11 | 11 / muži | UniCredit Road Cycling | 03:57:30.0 | 2010 | 03:39:57.3 | František Cireň | 1992 | ||
1010 | 03:52:01.8 | Pavel Rudiš | 1976 | ||||||
3010 | 03:57:30.0 | Přemysl Vít | 1977 | ||||||
12 | 12 / muži | KÚC BIKE SPORT 154 | 04:11:24.6 | 2007 | 04:11:23.8 | Radek Kalita | 1969 | ||
1007 | 04:11:24.4 | Jiří Fiala | 1972 | ||||||
3007 | 04:11:24.6 | Lubomír Čapek | 1974 | ||||||
13 | 13 / muži | RoRace Team Pyšely C | 04:23:35.8 | 3008 | 04:23:16.5 | Michal Veselý | 1980 | ||
2008 | 04:23:24.8 | Jan Chmátal | 1977 | ||||||
1008 | 04:23:35.8 | Petr Weiman | 1979 | ||||||
14 | 14 / muži | H-H Smíchov | 05:30:11.2 | 3003 | 05:30:09.7 | Jan Svoboda | 1976 | ||
2003 | 05:30:10.8 | Jaroslav Novák | 1985 | ||||||
1003 | 05:30:11.2 | Zbyněk Munzar | 1982 | ||||||
DNF | / mix | rozehřívačka | 05:04:28.7 | 1014 | 05:04:26.7 | Jan Zámostny | 1970 | ||
2014 | 05:04:28.7 | Valentýna Solařová | 1999 |
výsledková listina Gravel Bohemia Cup 2023 70km jednotlivci
start ~ 10:13:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | okruh#2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Muži | [ 315 ] | Petr Pospíšil | 1979 | CZE | Jaroslav Kulhavý cycling team | 02:55:11.3 | |||
2 | 2 / Muži | [ 319 ] | Pavel Svoboda | 2003 | CZE | Vokolek-cyclink-Team | 02:56:34.8 | 01:23.5 | ||
3 | 3 / Muži | [ 314 ] | Michal Petr | 2004 | CZE | INS BIKE TEAM | 03:00:37.1 | 05:25.8 | ||
4 | 4 / Muži | [ 313 ] | Luboš Němec | 1976 | CZE | Vokolek-cycling-team | 03:02:36.0 | 07:24.7 | ||
5 | 5 / Muži | [ 301 ] | Pavel Svoboda | 1971 | CZE | Vokolek-Cycling-Team | 03:04:34.9 | 09:23.6 | ||
6 | 6 / Muži | [ 302 ] | David Klíma | 1971 | CZE | Vokolek cycling team | 03:08:13.9 | 13:02.6 | ||
7 | 7 / Muži | [ 305 ] | David Gerych | 1977 | CZE | KUPKOLO.cz | 03:11:47.9 | 16:36.6 | ||
8 | 8 / Muži | [ 318 ] | Petr Svoboda | 1991 | CZE | CK MTB Maraton Hlinsko | 03:12:54.4 | 17:43.1 | ||
9 | 9 / Muži | [ 310 ] | Lukáš Kyndl | 1993 | CZE | Rudná | 03:14:34.0 | 19:22.7 | ||
10 | 10 / Muži | [ 323 ] | David Chmátal | 2005 | CZE | Čerčany | 03:18:54.9 | 23:43.6 | ||
11 | 1 / Ženy | [ 306 ] | Michaela Gerychová | 1982 | CZE | KUPKOLO.cz | 03:20:32.0 | 25:20.7 | ||
12 | 11 / Muži | [ 307 ] | Vít Hlavenka | 1978 | CZE | Dolní Krupá | 03:20:49.0 | 25:37.7 | ||
13 | 12 / Muži | [ 317 ] | Martin Skála | 1977 | CZE | Silent Empire | 03:21:26.0 | 26:14.7 | ||
14 | 13 / Muži | [ 321 ] | Karel Vlk | 1980 | CZE | CK Kramolín | 03:22:02.1 | 26:50.8 | ||
15 | 2 / Ženy | [ 303 ] | Bára Jeřábková | 2004 | CZE | Brilon racing team | 03:26:53.9 | 31:42.6 | ||
16 | 14 / Muži | [ 322 ] | Tomáš Hanuš | 1969 | CZE | arni.cz | 03:29:51.6 | 34:40.3 | ||
17 | 3 / Ženy | [ 324 ] | Kateřina Hladíková | 2004 | CZE | Mladá Boleslav | 03:33:25.1 | 38:13.8 | ||
18 | 15 / Muži | [ 320 ] | Lukáš Václavík | 1994 | CZE | MTB Spartak Vrchlabí | 03:34:20.8 | 39:09.5 | ||
19 | 16 / Muži | [ 308 ] | Jiří Kolín | 1978 | CZE | Jilemnice | 03:37:42.9 | 42:31.6 | ||
20 | 17 / Muži | [ 309 ] | Tomáš Krejsa | 1977 | CZE | Sopotnice | 03:46:04.8 | 50:53.5 | ||
21 | 18 / Muži | [ 304 ] | Jaroslav Feist | 1969 | CZE | ChoustnÍkovo HradiŠtĚ | 03:48:41.3 | 53:30.0 | ||
22 | 19 / Muži | [ 312 ] | Tomáš Mužík | 1983 | CZE | Rafkarna IDEA Cycling Team | 03:51:37.4 | 56:26.1 | ||
23 | 20 / Muži | [ 326 ] | Jiří Vrbata | 1958 | CZE | Nadšenci z Posázaví MTB | 04:12:51.9 | 01:17:40.6 | ||
24 | 21 / Muži | [ 311 ] | Libor Mikulášek | 1974 | CZE | Praha 10 - Pitkovice | 04:54:20.5 | 01:59:09.2 | ||
25 | 22 / Muži | [ 316 ] | Tomáš Říha | 1995 | CZE | Trutnov | 04:56:56.0 | 02:01:44.7 | ||
DNF | / Muži | [ 325 ] | Jiří Lehotský | 1976 | CZE | Melvins Team |
výsledková listina 40km ženy a veteráni
start ~ 10:15:00
poř. | poř./kat. | tým/klub/obec | cíl | členové | okruh#1 | okruh#2 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / veteráni | Spartakusani | 02:16:45.0 | 1036 | 02:16:43.5 | Jaroslav Karas | 1982 | ||
3036 | 02:16:44.7 | Michal Rydval | 1974 | ||||||
2036 | 02:16:45.0 | Libor Holub | 1969 | ||||||
2 | 2 / veteráni | AUTHOR MASTERS | 02:22:14.5 | 3057 | 02:22:12.9 | Martin Hloušek | 1982 | ||
1057 | 02:22:13.6 | Petr Cibulka | 1976 | ||||||
2057 | 02:22:14.5 | David Novosad | 1975 | ||||||
3 | 3 / veteráni | Kasper Swix Team | 02:27:11.8 | 2043 | 02:27:10.7 | Luboš Toman | 1968 | ||
3043 | 02:27:11.5 | Štěpán Karban | 1971 | ||||||
1043 | 02:27:11.8 | Petr Holub | 1966 | ||||||
4 | 4 / veteráni | Bike sport Hradec Králové | 02:28:20.3 | 2037 | 02:28:19.4 | Jarda Krejcar | 1967 | ||
3037 | 02:28:19.9 | Standa Málek | 1972 | ||||||
1037 | 02:28:20.3 | Petr Kubíček | 1967 | ||||||
5 | 5 / veteráni | Bajkeři Jičína | 02:47:37.5 | 2040 | 02:47:36.7 | Vojtěch Vratislav | 1982 | ||
3040 | 02:47:37.5 | Jiří Lukeš | 1975 | ||||||
1040 | 02:47:37.5 | Martin Peca | 1973 | ||||||
6 | 6 / veteráni | INS BIKE TEAM | 02:49:28.3 | 2041 | 02:49:17.4 | Tomáš Hainzel | 1976 | ||
3041 | 02:49:21.0 | Radim Hasoň | 1979 | ||||||
1041 | 02:49:28.3 | Jiří Krejsar | 1962 | ||||||
7 | 1 / ženy | Kasper Swix Team | 02:58:41.3 | 2035 | 02:58:40.0 | Lenka Šretrová | 1980 | ||
1035 | 02:58:40.1 | Julie Košťálková | 1997 | ||||||
3035 | 02:58:41.3 | Zuzana Horáčková | 1982 | ||||||
8 | 7 / veteráni | INS BIKE TEAM | 03:00:26.0 | 2034 | 03:00:25.4 | Aleš Morávek | 1964 | ||
3034 | 03:00:25.5 | Petr Kohoutek | 1976 | ||||||
1034 | 03:00:26.0 | Pavel Tůma | 1968 | ||||||
9 | 2 / ženy | Rakety | 03:05:00.1 | 3033 | 03:04:58.4 | Karolina Dudová | 1984 | ||
1033 | 03:04:59.5 | Jana Nekvindová | 1990 | ||||||
2033 | 03:05:00.1 | Zdeňka Vlášková | 1981 | ||||||
10 | 8 / veteráni | KRAKONOŠOVY VĚTRY | 03:07:59.2 | 1042 | 03:07:58.7 | Aleš Jindra | 1971 | ||
2042 | 03:07:58.8 | Jaromír Káňa | 1970 | ||||||
3042 | 03:07:59.2 | Petr Mraček | 1963 | ||||||
11 | 3 / ženy | Carla Kupkolo.cz PSP | 03:17:55.5 | 3068 | 03:17:54.8 | Sofie Piechová | 2007 | ||
2068 | 03:17:55.1 | Petra Piechová | 1976 | ||||||
1068 | 03:17:55.5 | Petra Čeřovská | 1981 | ||||||
12 | 9 / veteráni | Rychlá rota | 03:24:56.0 | 1039 | 03:24:55.5 | Josef Sitta | 1973 | ||
2039 | 03:24:55.5 | Michael Skalický | 1968 | ||||||
3039 | 03:24:56.0 | Jiří Mayer | 1973 | ||||||
13 | 10 / veteráni | Teplice | 03:38:49.6 | 1038 | 03:38:33.7 | Miroslav Šantora | 1974 | ||
3038 | 03:38:39.9 | Pavel Neckař | 1978 | ||||||
2038 | 03:38:49.6 | Petr Neckař | 1982 | ||||||
14 | 11 / veteráni | NKT KABLO Tourists | 04:03:55.1 | 1032 | 04:03:51.5 | Josef Slavík | 1976 | ||
2032 | 04:03:54.6 | Radim Faltus | 1972 | ||||||
3032 | 04:03:55.1 | Radek Schwarz | 1981 | ||||||
15 | 4 / ženy | TE CONNECTIVITY - LADIES | 04:08:18.2 | 1031 | 04:06:29.5 | Veronika Pokorná | 1978 | ||
2031 | 04:06:30.3 | Jana Wagenknechtová | 1998 | ||||||
3031 | 04:08:18.2 | Karolína Bílková | 1985 |
výsledková listina 40km firmy
start ~ 10:21:30
poř. | poř./kat. | tým/klub/obec | cíl | členové | okruh#1 | okruh#2 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / firmy | INS BIKE TEAM | 02:27:09.1 | 3052 | 02:27:08.6 | Daniel Hloušek | 2000 | ||
1052 | 02:27:08.7 | Jiří Petr | 1974 | ||||||
2052 | 02:27:09.1 | David Divíšek | 1977 | ||||||
2 | 2 / firmy | TE CONNECTIVITY 5 | 02:28:49.4 | 2044 | 02:28:47.5 | Jan Melišík | 1974 | ||
1044 | 02:28:48.9 | Jiří Vyhnálek | 1975 | ||||||
3044 | 02:28:49.4 | Pavel Kašpar | 1972 | ||||||
3 | 3 / firmy | Hitachi Energy Kupkolo.cz | 02:37:37.5 | 2055 | 02:37:36.7 | Tomáš Janata | 1980 | ||
3055 | 02:37:36.7 | Václav Rada | 1974 | ||||||
1055 | 02:37:37.5 | Bako Josef | 1985 | ||||||
4 | 4 / firmy | BIOMASÍČKO.CZ | 02:40:15.3 | 2045 | 02:40:14.0 | Jan Chmelík | 1980 | ||
1045 | 02:40:14.2 | Petr Hanyš | 1970 | ||||||
3045 | 02:40:15.3 | Alexandr Nekvinda | 1987 | ||||||
5 | 5 / firmy | NKT KABLO A | 02:42:50.9 | 2056 | 02:42:49.4 | František Šourek | 1982 | ||
3056 | 02:42:50.7 | Pavel Bureš | 1982 | ||||||
1056 | 02:42:50.9 | Martin Buchar | 1981 | ||||||
6 | 6 / firmy | TE CONNECTIVITY 3 | 02:59:41.6 | 3051 | 02:59:40.7 | Tomáš Melega | 1987 | ||
2051 | 02:59:41.4 | Petr Slavík | 1984 | ||||||
1051 | 02:59:41.6 | Petr Skalický | 1977 | ||||||
7 | 7 / firmy | ZPA Smart Energy | 02:59:54.8 | 2049 | 02:59:53.4 | Martin Hák | 1979 | ||
3049 | 02:59:54.7 | Jakub Horák | 1982 | ||||||
1049 | 02:59:54.8 | Daniel Havelka | 1977 | ||||||
8 | 8 / firmy | TE Connectivity Kuřim 1 | 03:14:29.6 | 1059 | 03:14:22.8 | Míra Buřt | 1963 | ||
2059 | 03:14:27.7 | Viktor Čech | 1980 | ||||||
3059 | 03:14:29.6 | Tom Kohout | 1980 | ||||||
9 | 9 / firmy | NKT KABLO 1 | 03:17:38.5 | 1050 | 03:17:26.4 | Karel Zahradník | 1976 | ||
2050 | 03:17:33.8 | Vítek Tauchman | 1981 | ||||||
3050 | 03:17:38.5 | Petr Hladík | 1968 | ||||||
10 | 10 / firmy | TE Connectivity Kuřim 2 | 03:20:12.8 | 1058 | 03:08:28.5 | Lukáš Podal | 1990 | ||
3058 | 03:15:57.0 | Daniel Rybin | 1999 | ||||||
2058 | 03:20:12.8 | Karel Stejskal | 1978 | ||||||
11 | 11 / firmy | BOS Team | 03:29:17.9 | 2053 | 03:28:19.3 | Petr Šimůnek | 1973 | ||
3053 | 03:28:21.5 | Jindřich Antušek | 1985 | ||||||
1053 | 03:29:17.9 | Jiří Šimůnek | 1969 | ||||||
12 | 12 / firmy | TE CONNECTIVITY 1 | 03:32:21.5 | 2070 | 03:32:09.2 | Rosťa Hejtmánek | 1977 | ||
1070 | 03:32:15.9 | Radek Kašpar | 1975 | ||||||
3070 | 03:32:21.5 | Martin Hančil | 1981 | ||||||
13 | 13 / firmy | TE CONNECTIVITY 2 | 03:36:58.4 | 3054 | 03:36:55.0 | David Svoboda | 1981 | ||
2054 | 03:36:57.3 | Jan Šedivý | 1983 | ||||||
1054 | 03:36:58.4 | Petr Polák | 1980 | ||||||
14 | 14 / firmy | DCK Jouda | 03:41:49.4 | 2048 | 03:41:46.1 | Jiří Štefánik | 1981 | ||
3048 | 03:41:49.0 | Marie Mrkvičková | 1977 | ||||||
1048 | 03:41:49.4 | Aleš Mrkvička | 1976 | ||||||
15 | 15 / firmy | STATING | 03:53:06.2 | 3046 | 03:53:05.0 | Jiří Kaplan | 1980 | ||
1046 | 03:53:05.7 | Petr Drhlík | 1983 | ||||||
2046 | 03:53:06.2 | Michal Jindra | 1982 | ||||||
16 | 16 / firmy | TE CONNECTIVITY 4 | 04:30:30.5 | 1047 | 04:10:05.2 | Vláďa Němec | 1995 | ||
2047 | 04:19:05.6 | Josef škoda | 1976 | ||||||
3047 | 04:30:30.5 | Josef Novotný | 1987 |
výsledková listina 40km páry
start ~ 10:27:00
poř. | poř./kat. | tým/klub/obec | cíl | členové | okruh#1 | okruh#2 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / páry | BEKO Bike Racing Team I | 02:42:13.9 | 2063 | 02:42:13.8 | Natálie Volejníková | 2006 | ||
1063 | 02:42:13.9 | Jan Horák | 1975 | ||||||
2 | 2 / páry | S - Sport Hronov | 02:42:27.3 | 2060 | 02:42:26.9 | Daniela Tylšová | 1978 | ||
1060 | 02:42:27.3 | Jan Čermák | 1978 | ||||||
3 | 3 / páry | Horolezecký oddíl TJ Sokol Stěžery | 02:43:24.5 | 1064 | 02:43:24.3 | Žofie Hradilová | 2005 | ||
2064 | 02:43:24.5 | Vojtěch Jindra | 2005 | ||||||
4 | 4 / páry | Slavíci | 02:50:28.9 | 1067 | 02:50:28.0 | Jan Slavíček | 1969 | ||
2067 | 02:50:28.9 | Sára Slavíčková | 2006 | ||||||
5 | 5 / páry | Blaníci | 03:16:39.6 | 2066 | 03:16:39.0 | Lubor Břicháč | 1968 | ||
1066 | 03:16:39.6 | Lena Kornfeldová | 1977 | ||||||
6 | 6 / páry | SK Janské Lázně | 03:20:07.9 | 1062 | 03:19:45.3 | Vojtech Drbohlav | 1979 | ||
2062 | 03:20:07.9 | Hana Kratka | 1967 | ||||||
7 | 7 / páry | Tohle není coffee ride?! | 03:34:47.0 | 2061 | 03:34:45.7 | Adam Burdych | 2004 | ||
1061 | 03:34:47.0 | Karolína Černá | 2005 | ||||||
8 | 8 / páry | NKT KABLO | 03:41:04.2 | 2065 | 03:41:03.7 | Kateřina Kamanová | 1984 | ||
1065 | 03:41:04.2 | Štěpán Kaman | 1985 |
výsledková listina 15km Junioři
start ~ 10:35:00
poř. | poř./kat. | tým/klub/obec | cíl | členové | okruh#1 | okruh#2 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Junioři | Bluefly team | 43:31.1 | 2076 | 43:30.5 | Adam Kohoutek | 2011 | ||
1076 | 43:30.7 | Vojtěch Kysela | 2010 | ||||||
3076 | 43:31.1 | Adrian Suchánek | 2010 | ||||||
2 | 2 / Junioři | BEKO Bike Racing Team II | 45:13.6 | 1075 | 45:12.7 | Martin Horák | 2007 | ||
2075 | 45:12.8 | Nikola Volejníková | 2006 | ||||||
3075 | 45:13.6 | Adam Horák | 2008 | ||||||
3 | 3 / Junioři | Lokotři | 46:20.5 | 2073 | 46:17.7 | Jan Horáček | 2011 | ||
1073 | 46:19.9 | Amálie Kornfeldová | 2011 | ||||||
3073 | 46:20.5 | Matěj Hamáček | 2011 | ||||||
4 | 4 / Junioři | DRIFTI | 01:01:30.4 | 2074 | 01:01:26.1 | Filip Zemlicka | 2010 | ||
3074 | 01:01:29.6 | Teodor Tschoche | 2009 | ||||||
1074 | 01:01:30.4 | Matej Sedlacek | 2010 | ||||||
5 | 5 / Junioři | Spadlej řetěz | 01:03:04.1 | 2072 | 01:02:40.8 | Matyáš Antoš | 2010 | ||
3072 | 01:02:50.6 | Ludvík Folc | 2010 | ||||||
1072 | 01:03:04.1 | Vojtěch Rybář | 2008 | ||||||
6 | 6 / Junioři | Barbies | 01:04:12.7 | 1071 | 01:02:54.9 | Linda Drbohlavová | 2008 | ||
3071 | 01:04:10.4 | Laura Drbohlavová | 2010 | ||||||
2071 | 01:04:12.7 | Tina Krátká | 2009 |
výsledková listina Dětská K7 BABY, HOLKY, bez doprovodu)
start ~ 11:09:19
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | okruh#1 | okruh#2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Ženy | [ 21 ] | Zuzana Hradecká | 2019 | CZE | Vrchlabí | ||
2 | 2 / Ženy | [ 13 ] | Anna Šafářová | 2018 | CZE | SK Janské Lázně | ||
3 | 3 / Ženy | [ 5 ] | Zita Hančilová | 2019 | CZE | Horní Maršov | ||
4 | 4 / Ženy | [ 3 ] | Julie Bílková | 2019 | CZE | Staré Buky | ||
5 | 5 / Ženy | [ 8 ] | Anna Lelková | 2018 | CZE | Velké Svatoňovice | ||
6 | 6 / Ženy | [ 9 ] | Melanie Melegová | 2019 | CZE | Velké Svatoňovice | ||
7 | 7 / Ženy | [ 16 ] | Josefína Číháková | 2019 | CZE | Janské Lázně |
výsledková listina Dětská K7 BABY, KOLA, bez doprovodu)
start ~ 11:13:29
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | okruh#1 | okruh#2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / kluci | [ 12 ] | Vrátík Suchánek | 2018 | CZE | SK Janské Lázně | ||
2 | 2 / kluci | [ 14 ] | Jan Dědek | 2018 | CZE | Rtyně V Podkrkonoší | ||
3 | 3 / kluci | [ 17 ] | Matěj štefánik | 2019 | CZE | Praha | ||
4 | 4 / kluci | [ 6 ] | Jan Kocourek | 2018 | CZE | Trutnov | ||
5 | 5 / kluci | [ 11 ] | Jan Petrasek | 2019 | CZE | Praha | ||
6 | 6 / kluci | [ 4 ] | Lukáš Faltus | 2019 | CZE | Úpice | ||
7 | 7 / kluci | [ 10 ] | Vít Pajer | 2018 | CZE | Trutnov | ||
8 | 8 / kluci | [ 19 ] | štěpán Nekvinda | 2019 | CZE | |||
9 | 9 / kluci | [ 20 ] | Matěj Hurdálek | 2019 | CZE | Plzeň | ||
10 | 10 / kluci | [ 15 ] | Samuel Glovňa | 2019 | CZE | Svoboda Nad Úpou | ||
11 | 11 / kluci | [ 22 ] | Filip šedivý | 2019 | CZE | Janské Lázně |
výsledková listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší kluci)
start ~ 11:20:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | okruh#2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / H2 | [ 207 ] | Matyáš Hák | 2014 | CZE | SK Janské Lázně | 05:33.4 | |||
2 | 2 / H2 | [ 212 ] | Matěj Moštěk | 2014 | CZE | SK Janské lázně | 06:58.7 | 01:25.3 | ||
3 | 1 / H1 | [ 209 ] | Rudolf Kysela | 2016 | CZE | LOKO TRUTNOV | 07:40.8 | 02:07.4 | ||
4 | 2 / H1 | [ 225 ] | Jiří Hradecký | 2017 | CZE | Vrchlabí | 07:41.4 | 02:08.0 | ||
5 | 3 / H2 | [ 211 ] | Daniel Materna | 2015 | CZE | Trutnov | 08:04.7 | 02:31.3 | ||
6 | 3 / H1 | [ 208 ] | Lukáš Kuře | 2016 | CZE | Trutnov | 08:56.7 | 03:23.3 | ||
7 | 4 / H2 | [ 221 ] | Josef Habásko | 2014 | CZE | Libice Nad Cidlinou | 09:09.9 | 03:36.5 | ||
8 | 5 / H2 | [ 227 ] | Adam Rejfek | 2015 | CZE | Trutnov | 09:20.1 | 03:46.7 | ||
9 | 4 / H1 | [ 220 ] | Jonáš Číhák | 2016 | CZE | SK Janské Lázně | 09:21.2 | 03:47.8 | ||
10 | 6 / H2 | [ 215 ] | Vojtěch Šich | 2014 | CZE | SK Janské Lázně | 09:23.2 | 03:49.8 | ||
11 | 7 / H2 | [ 214 ] | Ondřej Šafránek | 2015 | CZE | Trutnov | 09:30.9 | 03:57.5 | ||
12 | 5 / H1 | [ 226 ] | David Rejfek | 2017 | CZE | Trutnov | 09:43.9 | 04:10.5 | ||
13 | 6 / H1 | [ 213 ] | Frantisek Šafář | 2016 | CZE | SK Janské lázně | 09:52.9 | 04:19.5 | ||
14 | 8 / H2 | [ 216 ] | Dominik Glovňa | 2015 | CZE | SK JANSKÉ LÁZNĚ | 10:36.0 | 05:02.6 | ||
15 | 9 / H2 | [ 210 ] | Jakub Lelek | 2014 | CZE | Velké Svatoňovice | 10:49.1 | 05:15.7 |
výsledková listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata)
start ~ 11:21:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | okruh#2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / D2 | [ 224 ] | Ema Zikešová | 2014 | CZE | Dolní Branná | 06:58.4 | |||
2 | 2 / D2 | [ 204 ] | Maja Melišíková | 2015 | CZE | TE | 07:03.8 | 00:05.4 | ||
3 | 3 / D2 | [ 228 ] | Antonie Škodová | 2014 | CZE | Slatina Nad Úpou | 07:25.7 | 00:27.3 | ||
4 | 1 / D1 | [ 223 ] | Nela Zikéšová | 2017 | CZE | 08:00.5 | 01:02.1 | |||
5 | 4 / D2 | [ 218 ] | Ivetka Hřebáčková | 2015 | CZE | Janské Lázně | 08:25.3 | 01:26.9 | ||
6 | 2 / D1 | [ 219 ] | Zuzanka Hřebáčková | 2017 | CZE | Janské Lázně | 08:49.6 | 01:51.2 | ||
7 | 3 / D1 | [ 229 ] | Tereza Šedivá | 2016 | CZE | SK Janské Lázně | 09:25.6 | 02:27.2 | ||
8 | 4 / D1 | [ 202 ] | Tea Hančilová | 2016 | CZE | SK Janské Lázně | 10:07.0 | 03:08.6 | ||
9 | 5 / D1 | [ 222 ] | Adéla Chocholoušová | 2016 | CZE | Pardubice | 11:38.9 | 04:40.5 | ||
10 | 5 / D2 | [ 217 ] | Sára Glovňová | 2015 | CZE | SK JANSKÉ LÁZNĚ | 11:45.9 | 04:47.5 | ||
11 | 6 / D2 | [ 201 ] | Nela Bílková | 2015 | CZE | Staré Buky | 12:22.7 | 05:24.3 | ||
12 | 6 / D1 | [ 230 ] | Rozárka Dušková | 2017 | CZE | Janské Lázně | 12:45.3 | 05:46.9 | ||
13 | 7 / D1 | [ 203 ] | Natálie Lindrová | 2016 | CZE | Trutnov | 13:48.0 | 06:49.6 | ||
14 | 8 / D1 | [ 205 ] | Karolína Pajerová | 2017 | CZE | Trutnov | 15:50.7 | 08:52.3 |
výsledková listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší kluci)
start ~ 11:44:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | okruh#2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / H3 | [ 105 ] | Matěj Prokop | 2012 | CZE | S-Sport Hronov | 13:36.1 | |||
2 | 1 / H4 | [ 103 ] | Vojtěch Kysela | 2010 | CZE | LOKO TRUTNOV | 14:40.1 | 01:04.0 | ||
3 | 2 / H4 | [ 107 ] | Michal Schroll | 2010 | CZE | Velke Svatoňovice | 15:17.5 | 01:41.4 | ||
4 | 2 / H3 | [ 102 ] | Filip Horáček | 2013 | CZE | Loko Trutnov | 15:18.3 | 01:42.2 | ||
5 | 3 / H3 | [ 104 ] | Jiří Kysela | 2013 | CZE | LOKO TRUTNOV | 15:19.7 | 01:43.6 | ||
6 | 3 / H4 | [ 109 ] | Viktor Zajíc | 2011 | CZE | SK janské lázně | 16:43.3 | 03:07.2 | ||
7 | 4 / H3 | [ 110 ] | Vincent Žemlička | 2012 | CZE | SK Janské Lázně | 17:31.1 | 03:55.0 | ||
8 | 4 / H4 | [ 106 ] | Matyáš Rybář | 2011 | CZE | SK Janské Lázně | 19:28.8 | 05:52.7 | ||
9 | 5 / H3 | [ 127 ] | Ondřej Nývlt | 2013 | CZE | Velké Svatoňovice | 22:44.2 | 09:08.1 | ||
10 | 5 / H4 | [ 130 ] | Jaroslav Florián | 2011 | CZE | Ústí Nad Labem | 33:11.6 | 19:35.5 | ||
DNS | / H4 | [ 108 ] | Adrian Suchánek | 2010 | CZE | S-Sport Hronov |
výsledková listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata)
start ~ 11:45:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | okruh#2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / D4 | [ 112 ] | Barbora Famfulíková | 2010 | CZE | Cykloklub Jičín | 13:17.8 | |||
2 | 1 / D3 | [ 113 ] | Elena Famfulíková | 2013 | CZE | Cykloklub Jičín | 14:18.9 | 01:01.1 | ||
3 | 2 / D4 | [ 119 ] | Viktorie Melišíková | 2011 | CZE | TE | 14:43.8 | 01:26.0 | ||
4 | 2 / D3 | [ 111 ] | Aneta Bednaříková | 2013 | CZE | Hronov - Zbečník | 15:32.8 | 02:15.0 | ||
5 | 3 / D3 | [ 116 ] | Eliška Košťálová | 2012 | CZE | Sk Janské Lázně | 16:25.8 | 03:08.0 | ||
6 | 4 / D3 | [ 129 ] | Lenka Zajíčková | 2012 | CZE | Loko Trutnov | 17:27.5 | 04:09.7 | ||
7 | 5 / D3 | [ 114 ] | Anika JohanovÁ | 2012 | CZE | TE | 18:16.8 | 04:59.0 | ||
8 | 3 / D4 | [ 128 ] | Bára Nývltová | 2010 | CZE | Velké Svatoňovice | 18:49.3 | 05:31.5 | ||
9 | 6 / D3 | [ 120 ] | Rozálie Moštěková | 2012 | CZE | SK Janské lázně | 19:05.3 | 05:47.5 | ||
10 | 7 / D3 | [ 126 ] | Amalie ŠustrovÁ | 2012 | CZE | Sk Janské Lázně | 19:49.5 | 06:31.7 | ||
11 | 8 / D3 | [ 115 ] | Vitalina Kalyn | 2012 | CZE | Svoboda Nad Úpou | 20:34.3 | 07:16.5 | ||
12 | 9 / D3 | [ 117 ] | Vendula Kubečková | 2012 | CZE | Trutnov | 21:18.5 | 08:00.7 | ||
13 | 10 / D3 | [ 124 ] | Anna Šafránková | 2012 | CZE | Trutnov | 22:31.4 | 09:13.6 | ||
14 | 11 / D3 | [ 121 ] | Andrea Pichová | 2012 | CZE | SK Janské Lázně | 22:39.8 | 09:22.0 | ||
15 | 12 / D3 | [ 122 ] | Nikolka Svobodová | 2012 | CZE | TE | 23:12.8 | 09:55.0 | ||
16 | 4 / D4 | [ 123 ] | Veronika Svobodová | 2011 | CZE | TE | 23:13.0 | 09:55.2 | ||
17 | 13 / D3 | [ 125 ] | Štěpánka Šichová | 2013 | CZE | SK Janské Lázně | 26:00.0 | 12:42.2 | ||
18 | 14 / D3 | [ 118 ] | Šárka Maternová | 2013 | CZE | Trutnov | 33:30.6 | 20:12.8 |