01.08.2015 Trutnov [CZE]
hlavní závod 140km
|
celkem:
301, muži : 293, M30: 103, M40: 106, ženy: 8, Z30: 4, M50: 43, Z18: 3, M18: 27, M60: 14, Z40: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
krátká trať 93km
|
celkem:
151, muži : 139, Muži: 139, ženy: 12, Ženy: 12 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 09:59:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno:
301 účastníků
(
293 mužů,
8 žen)
do 1.7.2015 s dárkem - 390,- Kč
do 29.7.2015 bez dárku - 390,- Kč
na místě - 490,- Kč
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M40 | 234 | Blancke Johan | BEL | 1971 | Team Cycling Support | Vichte |
M40 | 3 | Bartoš Tomáš | CZE | 1968 | H.I.C. | Praha 4 |
Z30 | 4 | Bartošová Lenka | CZE | 1978 | H.I.C. | Praha 4 |
M30 | 5 | Basař Jan | CZE | 1978 | ASZ Trutnov | Prosečné |
M30 | 456 | Beneš Jan | CZE | 1982 | Kola Šír Bělohrad | Lázně Bělohrad |
M30 | 9 | Beneš Pavel | CZE | 1978 | CKKV Praha | Karlík |
M40 | 8 | Beneš Radek | CZE | 1968 | Lawi-Granfondo team | Jabkenice |
M30 | 7 | Benčík Petr | CZE | 1976 | COLNAGO a ASSOS ProShop | Praha 9 |
M40 | 10 | Bezák Miroslav | CZE | 1972 | MERIDA CZECH | Plzeň |
M40 | 6 | Bečka Pavel | CZE | 1969 | Bike Freaks Holice | Holice |
M40 | 11 | Binar Luboš | CZE | 1966 | HOBUK | Bukovice |
M40 | 12 | Boháč Marcel | CZE | 1972 | Svitávka | Svitávka |
M40 | 13 | Bortlík Martin | CZE | 1970 | Praha 9 | Praha 9 |
Z30 | 14 | Borufková Lenka | CZE | 1984 | Eleven Mercedes Mitas | Jablonec nad Nisou |
M40 | 229 | Boruvka Vit | CZE | 1969 | Usti nad Labem | Usti nad Labem |
M50 | 235 | Bouřil Jan | CZE | 1962 | DEXTER CYCLING | Nový Vestec |
M30 | 268 | Brabec Jan | CZE | 1980 | Český svaz ledního hokeje | Praha 5 |
M40 | 114 | Broulík Luděk | CZE | 1971 | Jiskra Jaroměř - Potocký | Heřmanice Nad Labem |
M40 | 15 | Brož Vítězslav | CZE | 1970 | Hostinné | Hostinné |
M30 | 2 | Báča Tomáš | CZE | 1978 | Kolova | Kolova |
M40 | 276 | Běhounek Michal | CZE | 1967 | Veloservis Team | Havlíčkův Brod |
M40 | 72 | Chocenský Milan | CZE | 1974 | Nový Bydžov | Smidary |
M30 | 16 | Cibulka Petr | CZE | 1976 | Praha 6, Řepy | Praha 6, Řepy |
M40 | 17 | Cizner Aleš | CZE | 1975 | Prštice | Prštice |
M40 | 18 | Cogan Rudolf | CZE | 1971 | Carla.kupkolo.cz | Nová Paka |
M30 | 19 | Cvachovec Jan | CZE | 1976 | Ski Bike Censtrum Radotín | Praha6 |
M50 | 20 | Cvrkal Richard | CZE | 1965 | CK Vinohradské Šlapky | Moravská Třebová |
Z18 | 21 | Cyklo Point Jičín Drobníková | CZE | 1987 | U Nemocnice 1186 | 51401 |
M40 | 38 | DVOŘÁK Marek | CZE | 1974 | Náměšť nad Oslavou | Náměšť nad Oslavou |
M40 | 28 | Dell Jan | CZE | 1970 | Mates | Kolová |
M50 | 236 | Divíšek Ivan | CZE | 1965 | Draci Harrachov | Stará Boleslav |
M30 | 30 | Dobiášovský Pavel | CZE | 1981 | CK Nový Bydžov | Měník |
M30 | 32 | Dongres Mijek | CZE | 1983 | Severní Větry | Jablonec nad Nisou |
M30 | 34 | Dresler Lukáš | CZE | 1979 | Cyklistika Střezetice | Střezetice |
M40 | 36 | Dunka Martin | CZE | 1973 | Špindl sportuje 2 | Špindlerův Mlýn |
M30 | 35 | Dunka Matěj | CZE | 1979 | M SPORT | Špindlerův Mlýn |
M50 | 247 | Dvořák Josef | CZE | 1962 | KolaBSPPlanánadLužnicí | |
M40 | 37 | Dvořák Pavel | CZE | 1972 | Tj Sokol Nové Město Nad Metují | Náchod |
M40 | 255 | Dvořák Pavel | CZE | 1972 | Tj Sokol Nové Město Nad Metují | Náchod |
M18 | 212 | Endler Filip | CZE | 1988 | LAWI STARS - GIANT | Ustí nad Labem |
M40 | 39 | Erlebach Petr | CZE | 1968 | Suché Kosti Vrchlabí | Vrchlabí |
Z18 | 40 | Ernestová Martina | CZE | 1987 | Dexter BSK racing | Řež |
M50 | 41 | Exner Martin | CZE | 1963 | Okrašlovací spolek Nových Ouholic a okolí | Nová Ves |
M40 | 44 | FEIST Jan | CZE | 1971 | Jiskra Jaroměř - Potocký | Choustnikovo Hradiště |
M40 | 42 | Faltus Tomáš | CZE | 1975 | Veloservis Team | Havlíčkův Brod |
M40 | 43 | Feist Jaroslav | CZE | 1969 | Jiskra Jaroměř - Potocký | Choustníkovo Hradiště |
M30 | 46 | Fiala Jiri | CZE | 1976 | ABT Cesana Rohozec | Chrudim |
M40 | 47 | Fiala Jiří | CZE | 1972 | Horní Bezděkov | Horní Bezděkov |
M50 | 45 | Fiala Zbyněk | CZE | 1964 | Praha | Praha |
M30 | 254 | Fišnar Jan | CZE | 1980 | Tj Baník Meziboří | Vrchlabí |
M60 | 280 | Flídr Jan | CZE | 1942 | TJDobruška | Dobruška |
M30 | 48 | Fongus Stanislav | CZE | 1982 | Cyklopoint Pardubice | Třebíč |
M30 | 49 | Friml Petr | CZE | 1982 | Kladiváři | Praha |
M50 | 50 | Fulka Jiří | CZE | 1960 | Redpoint team | Police nad Metují |
M60 | 213 | Fučík Josef | CZE | 1954 | CK Vinohradské Å lapky | Dobrovice |
M40 | 52 | Girgal Tomáš | CZE | 1974 | Brdští kanci | Mníšek pod Brdy |
M40 | 479 | Glajch Martin | CZE | 1975 | Chabrusiči | Praha |
M30 | 51 | Gänsdorfer Jan | CZE | 1977 | MCS Team | Lidice |
M40 | 53 | Hajdík Karel | CZE | 1968 | Vsetín | Vsetín |
M18 | 55 | Hantl Aleš | CZE | 1987 | alaletec | Mladé Buky |
M30 | 56 | Hanyk Milan | CZE | 1984 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | Hradec Králové |
M18 | 57 | Harnoš Petr | CZE | 1986 | TPCA bike team | Kolín |
M40 | 58 | Havel Lukáš | CZE | 1974 | SNS Trutnov | Trutnov |
M30 | 59 | Havlík Martin | CZE | 1978 | TJ Alpin | Třebíč |
M30 | 60 | Heczko Robert | CZE | 1978 | Slavia Liberec Orienteering | Liberec 14 |
M50 | 61 | Hejl Pavel | CZE | 1956 | Continental Sport Club | Jičín |
M40 | 469 | Hejna Pavel | CZE | 1969 | Velké Poříčí | Praha |
Z40 | 62 | Hellerová Lenka | CZE | 1968 | Koloshop Team | Teplice |
M30 | 270 | Herda Jan | CZE | 1983 | Dobřichov | Dobřichov |
M40 | 63 | Hesoun Marek | CZE | 1971 | Písek | Písek |
M30 | 64 | HlouŠek Martin | CZE | 1982 | Ho Štika | Býšť |
M18 | 214 | Hnilička Lubomír | CZE | 1987 | Cyklosport Berka | Vysoké Mýto |
M30 | 65 | Hobrlant Pavel | CZE | 1980 | Severnà VÄ›try | Hrádek Nad Nisou |
M30 | 277 | Hodermarsky Tomáš | CZE | 1980 | Dripit.cz - překapávaná káva kdekoliv | Praha Kolovraty |
M40 | 66 | Holub Petr | CZE | 1966 | Apache Loko Trutnov | Svoboda Nad Úpou |
M50 | 67 | Hons Libor | CZE | 1965 | Hroubovice | Hroubovice |
M30 | 68 | Hordossy Robert | CZE | 1977 | M SPORT | Roztoky u Prahy |
M30 | 282 | Horák Jan | CZE | 1976 | ÄŒKS SKI Jilemnice | Jilemnice |
M30 | 215 | Hořínek Matěj | CZE | 1985 | Moje rodina | Drásov |
M30 | 216 | Hrabal Vojtěch | CZE | 1980 | CK Vinohradské Šlapky | Praha 9 |
M50 | 69 | Hradecký Jarosav | CZE | 1963 | Ski Paudera | Doksy |
M18 | 256 | Hradil Michal | CZE | 1987 | Force KCK Zlín | Zlín |
M30 | 70 | Hrdina Milan | CZE | 1976 | Žďár nad Sázavou | Žďár nad Sázavou |
M40 | 480 | Hubáček David | CZE | 1971 | Hlučín-Bibrovníky | Hlučín-Bibrovníky |
M30 | 71 | Hudos Martin | CZE | 1976 | Světice | Světice |
M30 | 54 | Hájek Jan | CZE | 1980 | AC Čimelice | Janov nad Nisou |
M30 | 264 | Háze Petr | CZE | 1977 | WURTH MTB Racing Team | Česká Skalice |
M30 | 261 | Jakoubek Pavel | CZE | 1981 | CK Vinohradské Šlapky | Praha |
M50 | 73 | Janda Jan | CZE | 1959 | Cyklo Pejcha | Pardubice |
M30 | 217 | Janoušek Jiří | CZE | 1983 | KC Brno | Brno |
M40 | 74 | Janoušek Libor | CZE | 1974 | Giant cycling | Praha 10 |
M40 | 279 | Jaroš Zbyšek | CZE | 1970 | Energy Team | |
M30 | 76 | Javůrek Petr | CZE | 1977 | Kasper - Swix Team | Svoboda nad Úpou |
M50 | 77 | Jermolajev Igor | CZE | 1962 | CK Vinohradské Šlapky | Praha 9 |
M40 | 258 | Jičínský Jan | CZE | 1975 | Pardubice | Pardubice |
M18 | 78 | Jurečka Jiří | CZE | 1996 | Experiment 23 | Kladruby nad Labem |
M40 | 251 | Juřík Kamil | CZE | 1967 | Fitko Jeseník | Jeseník |
M30 | 476 | Jánský Lukáš | CZE | 1979 | ADR Team | Teplice Nad Metují |
M40 | 80 | Kacerovský Martin | CZE | 1968 | Šestajovice | Šestajovice |
M40 | 81 | Kadeřávek Michael | CZE | 1971 | Kávek Cycling Team | Proboštov |
M30 | 82 | Kafka Libor | CZE | 1979 | BC Sport Semily | Semily |
M18 | 83 | Kalfař Jakub | CZE | 1992 | Kbely Cycling Team | Praha |
M40 | 84 | Kalojiros Tondano | CZE | 1968 | Teg Graweliste Cycling | Cerekvice |
M40 | 86 | Kaplan Radek | CZE | 1974 | Czechoslovak Group BARTH-VIP | Pardubice |
M40 | 232 | Karásek Jiří | CZE | 1973 | Racing Olešná | Baška |
M50 | 244 | Kašpar pavel | CZE | 1960 | LBC Nové Město nad Metují | |
M40 | 87 | Kencl Jakub | CZE | 1967 | Řevnice | Řevnice |
M18 | 284 | Kinkor Vojtěch | CZE | 1989 | Dexter BSK racing | Vodochody |
M60 | 242 | Klobas Miroslav | CZE | 1955 | OD Morava | Hradec Králové |
M18 | 89 | Klícha Martin | CZE | 1988 | INDIGO cycling team RK | Rychnov nad Kněžnou |
M40 | 90 | Kolenac Kamil | CZE | 1970 | Maslovice | Maslovice |
M18 | 275 | Koudela Dominik | CZE | 1998 | SCM Kovo Praha | Praha |
M50 | 93 | Koza Emil | CZE | 1957 | Jimramov | Jimramov |
M50 | 94 | Koza Petr | CZE | 1964 | Cyklosport Berka | Pardubice |
M30 | 91 | Koš Michal | CZE | 1976 | More Than Bikers | Srbsko |
M40 | 92 | Koštanský Bob | CZE | 1966 | MERIDA CZECH | Ondratice |
M40 | 95 | Králík Michal | CZE | 1973 | Triatlon Team Trutnov | Trutnov |
M40 | 99 | Kuda Pavel | CZE | 1969 | CYCLING BRNO | SVITAVY |
M40 | 100 | Kudrna Jiří | CZE | 1972 | Pro Tour team | Semice |
M18 | 101 | Kunt Lukáš | CZE | 1997 | Ghost Team | Jičín |
M30 | 102 | Kwiecien Pavel | CZE | 1983 | JJ - Potocký | Choustníkovo Hradiště |
M40 | 79 | Kábrt Radim | CZE | 1971 | Loko Trutnov | Červený Kostelec |
M40 | 85 | Káňa Pavel | CZE | 1974 | Triatlon Team Loko Trutnov | Trutnov |
M40 | 96 | Křenek David | CZE | 1971 | G.D.K. Bike Team | Praha 2 |
M18 | 97 | Křešťák Filip | CZE | 1990 | CYCLING BRNO | Brno |
M30 | 98 | Kříž Libor | CZE | 1978 | Vastóčnaja Čechíja | Pardubice |
M40 | 104 | Landa David | CZE | 1971 | KCL Kooperativa-Svijany | Liberec |
M40 | 103 | Landa František | CZE | 1974 | KCL Kooperativa-Svijany | Liberec 1 |
M40 | 105 | Laňka Petr | CZE | 1975 | BSK racing | Předvoj |
M40 | 106 | Leugner Jan | CZE | 1974 | Nové Město nad Metují | Nové Město nad Metují |
M30 | 471 | Lexa Václav | CZE | 1977 | Praha 10 | Praha 10 |
M40 | 272 | Lorenz Jiří | CZE | 1975 | adventurerace.cz | Praha 10 |
M40 | 259 | Loukota Richard | CZE | 1967 | Independent Gregario | Naftové lázně Bohdaneč |
M30 | 107 | Maleček Petr | CZE | 1985 | Praha 8 | Praha 8 |
M30 | 274 | Malík Petr | CZE | 1980 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M30 | 108 | Malý Ondřej | CZE | 1985 | Cyklosport Chropyně V+P | Kroměříž |
M40 | 218 | Malý Zdeněk | CZE | 1974 | TJ Sokol Nové Město nad Metují | Nové Město nad Metují |
M30 | 109 | Marek Radek | CZE | 1978 | Carla.kupkolo.cz | Dvůr Králové Nad Labem |
M30 | 287 | Martin Jan | CZE | 1980 | KAH sport Vrchlabà | Jilemnice |
M60 | 110 | Martinec Jan | CZE | 1951 | Praha 6 | Praha 6 |
M50 | 219 | Matějka Jindřich | CZE | 1963 | Dexter Cycling | Kralupy Nad Vltavou |
M40 | 111 | Mařík Petr | CZE | 1970 | Brno | Brno |
M50 | 112 | Mašek jiří | CZE | 1962 | Kola Ledeč nad Sázavou | Ledeš nad Sázavou |
M40 | 113 | Melichar Josef | CZE | 1972 | MCS Team | Praha 8 |
M40 | 116 | Mencl Pavel | CZE | 1966 | PCK Louda | Praha |
M40 | 115 | Mencl Radek | CZE | 1974 | Kabaret Voltaire | Tymákov |
M50 | 117 | Menčík Libor | CZE | 1965 | Benátky n/Jizerou | Benátky n/Jizerou |
M60 | 144 | Michalák Peter | CZE | 1955 | CK Vinohradské Šlapky | Kamenné Žehrovice |
M50 | 118 | Mifek Tomáš | CZE | 1964 | Kbely Cycling Team | Tachov |
M40 | 119 | Mikuláš Martin | CZE | 1973 | ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM | Jablonec nad Nisou |
M30 | 120 | Mistr Vojtěch | CZE | 1979 | Jizerské Střely | Jeřmanice |
M50 | 121 | Modrei Josef | CZE | 1960 | K+K sport | Kozlíky 48 |
M60 | 122 | Moravec Vladimír | CZE | 1955 | mystery team | Praha 4 |
M40 | 265 | Mráz Vit | CZE | 1974 | INS ATELIER NÃCHOD | Hronov |
M30 | 220 | Mužík Vitek | CZE | 1976 | LAWI - Author Team | Kladno 4 |
M50 | 123 | Myška Petr | CZE | 1965 | Dimp-Giant | Stará Boleslav |
M30 | 246 | Mádle Miroslav | CZE | 1976 | Stalak Devoss Rychnov nad Kněžnou | Týniště nad Orlicí |
Z30 | 124 | Neckářová Zuzana | CZE | 1984 | Bizelové | Kraslice |
M30 | 263 | Nedvěd jindřich | CZE | 1984 | CK Vinohradské Šlapky | Praha |
M30 | 125 | Nehyba Michal | CZE | 1980 | Bikehome | Česka Skalice |
M18 | 127 | Nežerka Václav | CZE | 1986 | LAWI - Author Team | Praha - Nebušice |
M50 | 485 | Nosek Milan | CZE | 1964 | Sportful CZ | Náchod |
M50 | 243 | Novotný Milan | CZE | 1956 | *** | Praha 4 |
M30 | 481 | Novotný Petr | CZE | 1981 | ROHOZEC AMULET TEAM | Praha 9 |
M60 | 207 | Novák Jaroslav | CZE | 1955 | TJ Doksy | Doksy |
M60 | 221 | Novák Petr | CZE | 1944 | Příbram | Příbram |
M30 | 129 | Novák Petr | CZE | 1978 | Sportraces-isaacteam | Klášterec nad Ohří |
M40 | 269 | Nádvorník David | CZE | 1968 | DEXTER CYCLING | Praha |
M30 | 126 | Němec Michal | CZE | 1980 | DSA Modrý důl | Janské Lázně |
M30 | 458 | Ohera Vojtěch | CZE | 1980 | VETAS Kralupy | Kralupy |
M60 | 260 | Opolecký Hynek | CZE | 1954 | opol team | Trnová - Praha Západ |
M30 | 130 | Opolecký Martin | CZE | 1984 | Praha 3 | Praha 3 |
M30 | 131 | Otaševič Tomáš | CZE | 1984 | Brno | Brno |
M30 | 132 | Palek Jiří | CZE | 1982 | Nové Strašecí | Nové Strašecí |
M40 | 133 | Pechmann Miroslav | CZE | 1974 | ostřešany afk | Pardubice |
M30 | 134 | Pejsar Jára | CZE | 1984 | Karlovy Vary | Karlovy Vary |
M30 | 135 | Plechač Radek | CZE | 1984 | Chrastava | Chrastava |
M40 | 136 | Podlipny Petr | CZE | 1974 | Nucice | Nucice |
M30 | 222 | Podlipný Jiří | CZE | 1977 | Kola Šír Bělohrad | Lázně Bělohrad |
M30 | 290 | Podolínský Martin | CZE | 1979 | Benešov nad Ploučnicí | Benešov nad Ploučnicí |
M30 | 137 | Podrazil Tomas | CZE | 1985 | TJ SOKOL HOLE VRCHY | Varnsdorf |
M30 | 138 | Pohanka Libor | CZE | 1978 | KC Brno | Rakvice |
M40 | 283 | Pokorný Miloš | CZE | 1971 | České Budějovice | České Budějovice |
M30 | 457 | Polnický Zdeněk | CZE | 1977 | Praha | Praha |
M40 | 140 | Poslt Viktor | CZE | 1969 | Radvanice | Radvanice |
M60 | 241 | Pospíchal Vladimír | CZE | 1952 | Brno | Brno |
M30 | 141 | Pouč David | CZE | 1979 | SK hasičů KHK | Jaroměř |
M30 | 142 | Pozler Tomáš | CZE | 1976 | EDPoTEAM L.Bohdaneč | Lázně Bohdaneč |
M40 | 139 | Pořízek Libor | CZE | 1972 | Vysočina Cycling | Brno |
M40 | 143 | Pradáč Petr | CZE | 1966 | Skilauf Team Trutnov | Horní Maršov |
M40 | 145 | Preisler Tomáš | CZE | 1970 | Vrchlabí | Vrchlabí |
M18 | 146 | Preněk Ondřej | CZE | 1996 | ELEVEN MERCEDES MITAS | Mladá Boleslav |
M50 | 148 | Procházka Tomáš | CZE | 1964 | Hrdlořezy Angels | Josefův Důl |
M30 | 149 | Procházka Vít | CZE | 1980 | Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl | Česká Třebová |
M40 | 150 | Prokeš Stanislav | CZE | 1968 | Prokesteam | Lipník nad Bečvou |
M30 | 209 | Prýmek Martin | CZE | 1985 | | |
M40 | 151 | Průcha Bedřich | CZE | 1973 | Cykloservex-Medila | Plzeň |
M30 | 267 | Ptáčník Filip | CZE | 1981 | CK BICISPORT | Praha 5 |
M40 | 289 | Páv Miroslav | CZE | 1975 | Čelákovice | Čelákovice |
M40 | 152 | Raska Tomas | CZE | 1971 | Continental sport club Jicin | Lomnice nad Popelkou |
M40 | 153 | Raufer Martin | CZE | 1967 | Velo | Praha 5 Zličín |
M40 | 253 | Rendl Jaroslav | CZE | 1973 | Dexter Cycling | Nové Strašecí |
M30 | 237 | Ress Tomáš | CZE | 1977 | SportRaces-Isaac Team | Brno - Jundrov |
M40 | 154 | Riedl Robert | CZE | 1968 | MCS Team | Praha 6 |
M40 | 155 | Rus Richard | CZE | 1967 | Apache Loko Trutnov | Horní Adrspach |
M30 | 156 | Rychtera Aleš | CZE | 1976 | CC Charlie Praha | Praha 3 |
M60 | 250 | Ráb Pavel | CZE | 1952 | Česká Třebová | Česká Třebová |
M18 | 159 | Schubert Štěpán | CZE | 1996 | Mladé Buky | Mladé Buky |
M18 | 160 | Schuhler Tomas | CZE | 1994 | Lawi-Author Team | Most |
M18 | 161 | Schulhof Jan | CZE | 1989 | Turnov | Turnov |
M30 | 157 | Sedláčik Ľubomír | CZE | 1980 | Praha 2 | Praha 2 |
M40 | 158 | Serbus Jan | CZE | 1974 | Semice | Semice |
M18 | 163 | SkalickÝ Pavel | CZE | 1992 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | Olomouc |
M30 | 162 | Skála Radim | CZE | 1976 | Sokol Veltěž | Struhařov |
M18 | 165 | Smrž Jan | CZE | 1986 | cyklo.wu.cz | Průhonice |
M40 | 164 | Smíšek Radan | CZE | 1973 | Brno | Brno |
M18 | 166 | Somr Michael | CZE | 1987 | LAWI - Author Team | Praha |
M50 | 223 | Soukup Milan | CZE | 1964 | Nové Strašecí | Nové Strašecí |
M30 | 167 | Soušek Karel | CZE | 1978 | CK Vinohradské Šlapky | Nýrsko |
M18 | 168 | Splítek Karel | CZE | 1989 | Charlieho andÃlci | Praha 6 |
M60 | 169 | Stanislav Mládek | CZE | 1954 | CYKLO PROFI | Holice |
M30 | 171 | Stejskal Vaclav | CZE | 1978 | Písek | Písek |
M40 | 281 | Strangmuller Jiří | CZE | 1975 | Praha 4 | Praha 4 |
M18 | 173 | Stratil Ladislav | CZE | 1986 | KC Brno | Zbýšov |
M50 | 174 | Strnad Petr | CZE | 1964 | Ksm HrÁdek | Hrádek Nad Nisou |
M50 | 172 | Stránský Michal | CZE | 1965 | Líbeznice | Líbeznice |
M30 | 239 | Stupka Ondřej | CZE | 1979 | Velká Bíteš | Velká Bíteš |
M50 | 459 | Stárek Jaroslav | CZE | 1963 | CK Vokolek Import | Davle - Sloup |
M40 | 170 | Stárek Martin | CZE | 1967 | SBC Č.Budějovice | Čedské Budějovice |
M40 | 175 | Sucharda Pavel | CZE | 1970 | CYCLING BRNO | Brno |
M18 | 176 | Svoboda Jiří | CZE | 1992 | AC Sparta Praha | Praha |
M50 | 177 | Synek Aleš | CZE | 1965 | VSK Vsetín | Vsetín |
M50 | 455 | Syrovátko Milan | CZE | 1963 | Starej stín | Meziměstí |
M40 | 224 | Sýkora Robert | CZE | 1972 | CK Vinohradské Šlapky | Praha 4 |
M50 | 186 | Toločko Pavel | CZE | 1964 | Severní Větry | Kryštofovo Údolí |
M30 | 187 | Truhlář Jan | CZE | 1977 | GIANT Pitrs bikes | Police Nad Metují |
M18 | 188 | Turek Lukáš | CZE | 1996 | PRO MUSIC PROLOG BIKE | Trutnov |
M30 | 189 | Urban Jakub | CZE | 1982 | PUDIS a.s. | Praha |
M40 | 190 | Vacek Oldřich | CZE | 1966 | Hobuk | Police nad Metují |
M50 | 228 | Valenta Roman | CZE | 1960 | Děčín IV | Děčín IV |
M40 | 191 | Valtera Jiří | CZE | 1970 | Dexter BSK racing | Klecany |
Z18 | 193 | Vaníčková Elena | CZE | 1996 | TJ Uničov | Žacléř |
M40 | 195 | Vlček Petr | CZE | 1971 | CK Vinohradské Šlapky | Nové Strašecí |
M18 | 196 | Vondra Leos | CZE | 1986 | Pardubice | Pardubice |
M40 | 198 | Vorel Tomas | CZE | 1975 | TJ Sokol Cimice | Praha 8 |
Z30 | 238 | Voráčová Naďa | CZE | 1981 | TJ Uničov | Brno |
M60 | 197 | Voňka Jiří | CZE | 1954 | Loko Trutnov | Dvůr Králové N.l |
M50 | 199 | Vrbata Jiří | CZE | 1958 | Nadšenci Z Posázaví Mtb | Týnec Nad Sázavou |
M40 | 245 | Vrzáň Josef | CZE | 1975 | ASZ Trutnov | Soběslavice |
M50 | 200 | Vychodil Antonin | CZE | 1960 | Olbramice | Olbramice |
M40 | 192 | Váňa Petr | CZE | 1973 | LAWI GRANFONDO | Líbeznice |
M40 | 194 | Větrovec Pavel | CZE | 1968 | Rudolfov | Rudolfov |
M40 | 201 | Zahrádka Petr | CZE | 1975 | LAWI - Author Team | Hostivice |
M30 | 203 | Zavřel Petr | CZE | 1980 | Vysočina Cycling | Drásov |
M40 | 477 | Zelba Tomáš | CZE | 1969 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M30 | 206 | Zobal Zdeněk | CZE | 1983 | Severní Větry | Liberec |
M30 | 205 | Zícha Ondřej | CZE | 1982 | SK Vinohrady | Praha |
M40 | 204 | Zídek Václav | CZE | 1973 | Nadšenci z Posázaví | Benešov |
M30 | 271 | Zítko Libor | CZE | 1980 | BIKEHOME | Česká Skalice |
M30 | 273 | chamrád jiří | CZE | 1981 | sviadnov | sviadnov |
M30 | 240 | fajt milan | CZE | 1977 | Eurofoam team | brno |
M50 | 75 | jauernig martin | CZE | 1964 | Dimp-Giant | Praha 4 |
M40 | 88 | kleiner Robert | CZE | 1966 | perf labs | Liberec |
M30 | 202 | zárybnický Jiří | CZE | 1976 | Vinohradské šlapky | Březnice |
M50 | 262 | Čapek Roman | CZE | 1962 | NoTeam Hradec Králové | Hradec Králové |
M30 | 23 | Čechura Petr | CZE | 1982 | MERIDA CZECH | Plzeň |
M50 | 24 | Čepelka Jiří | CZE | 1963 | SK Autorest | Pec pod Sněžkou |
M50 | 25 | Černý Martin | CZE | 1964 | Vella Team | Rtyně v Podkrkonoší |
M30 | 26 | Červený Petr | CZE | 1979 | Cyklo Tony | Provodov-Šonov |
M40 | 210 | Čičko Jiří | CZE | 1975 | SSC Železný Brod | Jablonec nad Nisou |
M40 | 22 | Částek Michal | CZE | 1975 | Fort SMC | PRAHA |
M30 | 211 | Čížek Martin | CZE | 1985 | BSK racing | Praha 7 |
M40 | 249 | Řehák Marcel | CZE | 1970 | OCA Brno | |
M30 | 252 | Říha Jiří | CZE | 1977 | CK Kolokram Svijany | Staré Splavy |
M30 | 248 | Šafář Daniel | CZE | 1978 | COLNAGO a ASSOS ProShop | Praha |
M30 | 257 | Šenkeřík Jan | CZE | 1982 | FORCE KCK Zlín | Zlín |
M30 | 178 | Šicha Martin | CZE | 1981 | Brno | Brno |
M50 | 179 | Šimoňák Marek | CZE | 1964 | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | Frýdek-Místek |
M50 | 180 | Škarnitzl Antonín | CZE | 1958 | Dimp-Giant | Brandýs nad Labem |
M40 | 472 | Šmatlák Evžen | CZE | 1974 | CFC Kladno | |
M50 | 285 | Šmíd Luděk | CZE | 1962 | Cyklovrakoviště | Rakovník |
M30 | 181 | Šmíd Robert | CZE | 1978 | CYCLING BRNO | Brno |
M30 | 225 | Šoch Miloslav | CZE | 1978 | Praha 9 | Praha 9 |
M40 | 182 | Šollar Richard | CZE | 1973 | Beespee.cz | Hrádek u Rokycan |
M30 | 183 | Šrain Jiří | CZE | 1979 | Beroun | Beroun |
M30 | 226 | Štejnar Miloš | CZE | 1979 | Bike Freaks Holice | Holice |
M40 | 184 | Štrof Michal | CZE | 1973 | Tenis Úpice | Úpice |
M40 | 185 | Šulc Ota | CZE | 1974 | Roprachtice | Roprachtice |
M30 | 286 | Šír Daniel | CZE | 1976 | Kola Šír Bělohrad | Lázně Bělohrad |
M60 | 208 | Ženíšek Jan | CZE | 1947 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
M40 | 147 | Prochazka Pavel | FRA | 1970 | Clonas sur Vareze | Clonas sur Vareze |
M18 | 227 | Turek Daniel | ISR | 1993 | Cycling Academy Team p/b Sagan | Lanskroun |
M30 | 475 | Bierut Paweł | POL | 1977 | Kamieniec Ząbkowicki | Kamieniec Ząbkowicki |
M30 | 473 | Brygoła Sebastian | POL | 1984 | KK Roztocze | Lublin |
M30 | 474 | HAŁAS JAROSŁAW | POL | 1984 | BIKEBOARD | Pszczyna |
M40 | 233 | Jach Adrian | POL | 1971 | Selle Italia bikeWorld.pl Test Team | Szczecin |
M18 | 278 | Makowsky Michał | POL | 1986 | Questact | Szklarska Poręba |
M50 | 231 | Mazurowski Miroslaw | POL | 1960 | JF Duet | Szczecin |
M50 | 230 | Szulgo Dariusz | POL | 1964 | Szczecin | Szczecin |
M30 | 29 | Depeš Peter | SVK | 1984 | Nitra | Nitra |
M30 | 266 | Dobiáš Pavol | SVK | 1984 | DEMA Racing Team | |
start ~ 10:04:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno:
151 účastníků
(
139 mužů,
12 žen)
do 1.7.2015 s dárkem - 390,- Kč
do 29.7.2015 bez dárku - 390,- Kč
na místě - 490,- Kč
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 301 | Antoš Petr | CZE | 1976 | Coffee racers | Praha 3 |
Muži | 437 | Balhar Peter | CZE | 1967 | Kolinec | Kolinec |
Muži | 419 | Bartoň Jan | CZE | 1988 | VK Bohemians Praha | Praha |
Muži | 302 | Bednařík Eduard | CZE | 1969 | Dragons Trutnov | Trutnov |
Muži | 303 | Beneš Jan | CZE | 1974 | Assault bikers | Praha 4 - Háje |
Muži | 422 | Beneš Petr | CZE | 1978 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Ženy | 421 | Benešová Iva | CZE | 1987 | Run4fun Hradec Králové | Hradec Králové |
Muži | 304 | Beran František | CZE | 1967 | Rakovník | Rakovník |
Muži | 305 | Bernat Luboš | CZE | 1974 | Milovice | Milovice |
Muži | 413 | CHMELÍK PETR | CZE | 1977 | TRUTNOV | TRUTNOV |
Muži | 390 | Chalupa Daniel | CZE | 1989 | FABIO team | Praha |
Muži | 300 | Chlubna Radek | CZE | 1987 | SK CYKLO CHLUBNA | Žďár nad Sázavou |
Muži | 331 | Chytráček Martin | CZE | 1985 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Muži | 407 | Cihlář Adam | CZE | 1998 | TJ Favorit Brno | Ústí nad Orlicí |
Ženy | 307 | Dandová Anna | CZE | 1988 | OutdoorOutsiders | Benátky nad Jizerou |
Muži | 308 | Daníček Martin | CZE | 1956 | MKV Sport | Praha 4 |
Muži | 31 | Dolejš Michal | CZE | 1900 | | |
Muži | 33 | Drbohlav Zdeněk | CZE | 1966 | BIKESTARS VRCHLABÍ | Dolní Lánov |
Muži | 309 | Dubitzký Pavel | CZE | 1964 | PCK Louda | Netvořice |
Muži | 436 | Dudek Tomáš | CZE | 1988 | CK Kolo-park.cz | Uhlířské Janovice |
Muži | 311 | Elich Jiří | CZE | 1964 | Apache Loko Trutnov | Náchod |
Ženy | 312 | Feistova Hana | CZE | 1998 | Jiskra Jaroměř | Choustnikovo Hradiště |
Muži | 315 | Flajsar Jiří | CZE | 1967 | Dubnany | Dubnany |
Muži | 316 | Foltýn Roman | CZE | 1984 | Klokánek Brno | Šardice |
Muži | 317 | Fuchs Josef | CZE | 1953 | KC Nové Strašecí | Stochov |
Muži | 314 | Fírer David | CZE | 1987 | Česká Lípa | Česká Lípa |
Muži | 318 | Gracík Marek | CZE | 1971 | Cyklo Ski Team Žacléř | Žacléř |
Muži | 320 | Hartman Jan | CZE | 1997 | Tvoje máma | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 321 | Hausknecht Petr | CZE | 1973 | Bikecentrum Olomouc | Kostelec na Hané |
Muži | 388 | Hejný Pavel | CZE | 1982 | Praha 7 Holešovice | Praha 7 Holešovice |
Muži | 322 | Hejzlar Bořivoj | CZE | 1962 | Třebíč | Třebíč |
Muži | 323 | Heller Vlastimil | CZE | 1959 | Koloshop Team | Teplice |
Muži | 324 | Helmich Mirek | CZE | 1957 | Černí koně | Lysá nad Labem |
Muži | 1 | Hendrych Tomáš | CZE | 1959 | Dragons Trutnov | Trutnov |
Muži | 404 | Hledík jiří | CZE | 1963 | TV-tech.eu | Praha |
Muži | 325 | Hlubuček Daniel | CZE | 1992 | Praha 9 | Praha 9 |
Muži | 326 | Hons David | CZE | 1992 | Hroubovice | Hroubovice |
Muži | 327 | Hons Michal | CZE | 1995 | Hroubovice | Hroubovice |
Muži | 297 | Horák Milan | CZE | 1954 | Dragouns Trutnov | Trutnov |
Muži | 389 | Hradecký Jaroslav | CZE | 1949 | Žiželice nad Cidlinou | Žiželice nad Cidlinou |
Muži | 328 | Hrbek Václav | CZE | 1975 | Úpice | Úpice |
Muži | 329 | Hrdina Milan | CZE | 1963 | Dragons Trutnov | Trutnov |
Ženy | 330 | Hronová Markéta | CZE | 1990 | Czech Tri. K. Team | Chrudim IV |
Muži | 298 | Jagmin Marcin | CZE | 1977 | Wałbrzych | Wałbrzych |
Ženy | 391 | Ježková Štěpánka | CZE | 1963 | Praha 10 | Praha 10 |
Muži | 333 | Jilich Luboš | CZE | 1977 | Silvini Madhus team | Světice |
Muži | 334 | Kadlec Otomar | CZE | 1952 | Alltraining.cz | Praha 8 |
Muži | 415 | Karlík jiří | CZE | 1965 | Pec pod Sněžkou | Pec pod Sněžkou |
Ženy | 427 | Khýrová Aneta | CZE | 1993 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Dvůr Králové Nad Labem |
Muži | 403 | Klaus Václav | CZE | 1969 | cyklotrenink.com | Praha 8 - Kobylisy |
Muži | 402 | Klicha Karel | CZE | 1946 | Triklub Dobruška | Rychnov nad Kněžnou |
Muži | 335 | Kniha Martin | CZE | 1972 | CK Kolokrám | Liberec |
Ženy | 337 | Kondrová Martina | CZE | 1982 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Muži | 338 | Koubík Vladislav | CZE | 1956 | Praha 2 | Praha 2 |
Muži | 336 | Kočka Miroslav | CZE | 1973 | Slaný | Slaný |
Muži | 426 | Krankus Milan | CZE | 1980 | Praha 4 | Praha 4 |
Muži | 339 | Krátký Michal | CZE | 1982 | OutdoorOutsiders | Karlík |
Muži | 341 | Kuboušek Petr | CZE | 1974 | NAC Pardubice | Pardubice |
Muži | 411 | Kubů Kamil | CZE | 1959 | Brandýs nad Labem | Brandýs nad Labem |
Muži | 398 | Kučera Ivan | CZE | 1960 | Hradecký Spinning Klub | Hradec Králové |
Muži | 405 | Kučera Martin | CZE | 1974 | Leháro | Hradec Králové |
Muži | 342 | Lisý Ivan | CZE | 1964 | Praha | Praha |
Muži | 343 | Lukšan Luděk | CZE | 1966 | Příbram 2 | Příbram 2 |
Muži | 344 | Luňák Miloslav | CZE | 1964 | CK Energetik Chvaletice | Chvaletice |
Muži | 401 | Machala Daniel | CZE | 1982 | HSK - cycling team | Hradec Kralove |
Muži | 423 | Macháček Martin | CZE | 1964 | Doksy | obora |
Muži | 293 | Malinský František | CZE | 1949 | KAH sport Vrchlabí | Vrchlabí |
Ženy | 345 | Malá Lucie | CZE | 1980 | Praha 4 | Praha 4 |
Muži | 346 | Malý Vladimír | CZE | 1959 | Vrchlabí | Vrchlabí |
Muži | 347 | Marek David | CZE | 1975 | Agro Kolín | Kutná Hora |
Muži | 348 | Martinec Jiří | CZE | 1951 | Alltraining.cz | Vysoké Mýto |
Muži | 349 | Matoušek Jiří | CZE | 1963 | Trutnov 4 | Trutnov 4 |
Muži | 433 | Matoušek Petr | CZE | 1950 | Žacléř | Žacléř |
Muži | 350 | Matuška Martin | CZE | 1980 | OhniÅ¡ov | Ohnišov |
Muži | 351 | Melich Jirka | CZE | 1973 | Hořice | Hořice |
Muži | 352 | Melišík Milan | CZE | 1947 | Trutnov 4 | Trutnov 4 |
Muži | 353 | Metlický Pavel | CZE | 1970 | Dragons Trutnov | Trutnov |
Ženy | 354 | Mikulová Tereza | CZE | 1987 | Lomnice nad Popelkou | Lomnice nad Popelkou |
Muži | 292 | Motyčka Vít | CZE | 1968 | Stavební dělník | Trutnov |
Muži | 128 | Nosek Jiří | CZE | 1970 | Kbely Cycling Team | Praha |
Muži | 424 | Novák Filip | CZE | 1992 | CT jindřichův Hradec | |
Muži | 295 | Novák Rudolf | CZE | 1981 | CK Vinohradské Šlapky | Praha 3 |
Muži | 355 | Otřísal Libor | CZE | 1979 | RALIKA | Praha 8 - Bohnice |
Muži | 400 | Pakosta Jaroslav | CZE | 1983 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | Česká Třebová |
Ženy | 356 | Palková Anežka | CZE | 1984 | Nové Strašecí | Nové Strašecí |
Muži | 358 | Pavlů Petr | CZE | 1982 | SC Sportcom | Liberec |
Muži | 296 | Paďour František | CZE | 1957 | Windoors Příbram | Dobříš |
Muži | 357 | Pašek Michal | CZE | 1973 | Continental Sport Club | Jičín |
Muži | 359 | Pelc Ivo | CZE | 1960 | Mutějovice | Mutějovice |
Muži | 360 | Pfeifer Jiří | CZE | 1959 | Cyklo Tony Náchod | Náchod |
Muži | 361 | Ponzel Petr | CZE | 1966 | Čermná | Čermná |
Muži | 362 | Pouznar Zdeněk | CZE | 1973 | Continental Adršpach | Teplice nad Metují |
Muži | 418 | Pradáč Jan | CZE | 1991 | RUN magazine team | Hradec Králové |
Muži | 430 | Probst Jiří | CZE | 1958 | Bike and Surf team | Praha 10 |
Ženy | 392 | Prokopová Hana | CZE | 1964 | Kralupy nad Vltavou | Kralupy nad Vltavou |
Muži | 393 | Pruša Vítězslav | CZE | 1960 | CK Vinohradské Šlapky | Třebíč |
Muži | 364 | Přikryl Vladimír | CZE | 1983 | CGM Sportovní klub | Brno |
Ženy | 406 | Rychterová Eva | CZE | 1976 | Leháro | Hradec Králové |
Muži | 367 | Schmied Bedrich | CZE | 1967 | Kojetice | Kojetice |
Muži | 394 | Sedláček Milan | CZE | 1971 | Trutnov | Trutnov |
Muži | 365 | Sedláček Miroslav | CZE | 1971 | Continental Adršpach | Jívka |
Muži | 366 | Sejkora Josef | CZE | 1971 | Rychnov nad Kněžnou | Rychnov nad Kněžnou |
Muži | 368 | Skalický Michael | CZE | 1968 | KS Pardubice | Hradec Králové |
Muži | 369 | Skořepa Petr | CZE | 1995 | Rafkarna IDEA Cycling Team | Librantice |
Muži | 370 | Slovák Bronislav | CZE | 1975 | Brno | Brno |
Muži | 299 | Smejkal Tomáš | CZE | 1983 | SK CYKLO CHLUBNA | Nové Veselí |
Muži | 372 | Smíšek Eduard | CZE | 1948 | Profýz | Brno |
Muži | 371 | Smíšek Libor | CZE | 1957 | Jevišovka | Jevišovka |
Muži | 434 | Svatos Vaclav | CZE | 1986 | Praha | Praha |
Muži | 374 | Světlík Jan | CZE | 1986 | Vedrovice | Vedrovice |
Muži | 395 | TEUBNER JAN | CZE | 1959 | Praha 10 | Praha 10 |
Muži | 376 | Ticháček Jiří | CZE | 1969 | Dragons Trutnov | Trutnov |
Muži | 377 | Tichý Martin | CZE | 1999 | Apache Loko Trutnov | Trutnov |
Muži | 414 | Tomášek Alan | CZE | 1967 | Pec Pod Sněžkou | Pec Pod Snežkou |
Muži | 378 | Trávníček Vojtěch | CZE | 1983 | kokoteam.cz | Sedlčany |
Muži | 435 | Turza Hugo | CZE | 1954 | Praha | Praha |
Muži | 291 | Tvrdík Pavel | CZE | 1964 | SK KOVO LEDEČ | Víckovice |
Muži | 379 | Tvrz Lukáš | CZE | 1994 | TRUXXXIK cycling | Praha 9 |
Muži | 396 | Tůma Petr | CZE | 1970 | Cyklo PORG | Praha 8 |
Muži | 399 | Uma Stanislav | CZE | 1943 | LIS Team | Česká Třebová |
Muži | 381 | Vaculin Simon | CZE | 1971 | Zdiby | Zdiby |
Muži | 380 | Vaculík Radim | CZE | 1976 | Continental sport team | Otrokovice |
Muži | 382 | Valášek Martin | CZE | 1972 | cykloPORG | Praha 9 |
Muži | 383 | Vašíček Roman | CZE | 1974 | Radvanice | Radvanice |
Muži | 384 | Vencl Petr | CZE | 1952 | MKV Sport | Praha 10 |
Muži | 385 | Vlasák Miroslav | CZE | 1960 | Žacléř | Žacléř |
Muži | 386 | Vosátka Tomáš | CZE | 1982 | RockMachine - Cyklomax Team | Hradec Králové |
Muži | 408 | Vymazal Igor | CZE | 1971 | Team Porgest | Přerov |
Muži | 387 | Zimmermann Tomáš | CZE | 1971 | Vestec | Vestec |
Muži | 429 | Zídek Václav | CZE | 1997 | Benešov | Benešov |
Muži | 313 | fiala petr | CZE | 1977 | bruntál | bruntál |
Muži | 397 | kaska Lukáš | CZE | 1978 | Hradecký spinning klub | Hradec Králové |
Muži | 373 | smolka Michal | CZE | 1981 | Bikecentrum Olomouc | Troubky |
Muži | 306 | Černý Aleš | CZE | 1964 | JFK Jaroměř | Ledce |
Muži | 27 | Čipera Radek | CZE | 1964 | Ski Radvanice | Radvanice |
Muži | 310 | Ďuriš Pavel | CZE | 1982 | Česká Skalice | Česká Skalice |
Muži | 410 | Šebrle Jiří | CZE | 1985 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | Česká Třebová |
Muži | 409 | Šebrle Radim | CZE | 1980 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži | 375 | Šulc Jan | CZE | 1970 | Continental Sport Club | Jičín |
Muži | 428 | šorm jiří | CZE | 1997 | bitters superior cyclolive | nová paka |
Muži | 438 | Bogdziewicz Ariel | POL | 1984 | ooBikes.com | Kamienna Góra |
Muži | 444 | Bury Pawel | POL | 1983 | LKK Wulkan Legnica | Bielany Wroclawskie |
Muži | 294 | Grzegorczyk Bartłomiej | POL | 1983 | - | Wałbrzych |
Muži | 412 | Harasym Andrzej | POL | 1989 | Lubawka | Lubawka |
Muži | 319 | Harasym Maciej | POL | 1977 | Ostre KoÅ‚o Lubawka | Lubawka |
Muži | 425 | Kochel Paweł | POL | 1981 | Kowary | Kowary |
Muži | 340 | Krzywonos Marcin | POL | 1981 | Ostre Koło Lubawka | Lubawka |
Muži | 363 | Przemieniecki Alfred | POL | 1972 | Elmar Team | Lubawka |
Muži | 416 | Smolenski Roman | POL | 1982 | Road Racing Boleslawiec | |
Muži | 417 | Łukawski Tomasz | POL | 1983 | Bikestacja.pl / KCNC | Rząśnik |
Muži | 332 | Janíček Ladislav | SVK | 1972 | SKP Most | Veľké Zálužie |