25.05.2024 Jičín
děti pro přihlášky
|
celkem: 34 , muži : 20, N2K: 12, ženy: 14, N2H: 4, N1H: 7, N1K: 6, MD: 1, BB: 2, MK: 2 |
izs, 100kg |
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
50km
|
celkem: 39 , muži : 35, DM3: 11, DM1: 8, ženy: 4, DZ1: 4, DM4: 7, DM5: 2, DM2: 5, DMJ: 2 |
izs, 100kg |
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
25km
|
celkem: 53 , muži : 45, KM6: 5, KM4: 13, KM: 4, KM1: 5, ženy: 8, KZ2: 3, KM5: 8, KZ: 3, KZ3: 2, KM2: 2, KM3: 8 |
izs, 100kg |
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
25km gravel
|
celkem: 5 , ženy: 1, GZ: 1, muži : 4, GM: 4 |
izs, 100kg |
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 08:55:00
, 2012 a mladší
,
přihlášeno: 34 účastníků
(
20 mužů,
14 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
MK | | Vágner Vít | CZE | 2013 | Merida Bikeranch team junior | Praha |
MD | | Kazdová Rozárie | CZE | 2013 | Cykloklub Jičín | Železnice |
MK | | Vaněk Matěj | CZE | 2014 | Cykloklub Jičín | Rybníček |
N2K | | Kazda Matěj | CZE | 2015 | Cykloklub Jičín | Železnice |
N2K | | Jeřábek Jáchym | CZE | 2015 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
N2K | | Pospíšil Vít | CZE | 2015 | Cykloklub Jičín | Lužany U Jičína |
N2K | | Horyna Vojta | CZE | 2015 | Cykloklub Jičín | Brada - Rybníček |
N2K | | Zajíček Zdeněk | CZE | 2015 | MERIDA BIKERANCH TEAM JUNIOR | Praha 9 |
N2H | | Čapková Rozálie | CZE | 2016 | Jičín | Jičín |
N2K | | Gabriel Albert | CZE | 2016 | Jicin | Jicin |
N2K | | Kollátor Adam | CZE | 2016 | Dolní Bousov | Dolní Bousov |
N2K | | Pára Adam | CZE | 2017 | Dlouhá Lhota | Dlouhá Lhota |
N2K | | Cogan Richard Rudolf | CZE | 2017 | Cykloklub Jičín | Nová Paka |
N2H | | Janáčková Magdaléna | CZE | 2017 | Hradec Králové | Hradec Králové |
N2K | | Vaněk Lubor | CZE | 2017 | Cykloklub Jičín | Rybníček |
N2K | | Kazda Mikuláš | CZE | 2017 | Cykloklub Jičín | Železnice |
N2H | | Duchková Ema | CZE | 2017 | Bike Klíny | Klíny |
N2H | | Janoušková Ema | CZE | 2017 | Sobotka | Sobotka |
N2K | | Táborský Matyáš | CZE | 2017 | Hradec Králové | Hradec Králové |
N1H | | Zahrádková Tereza | CZE | 2018 | Sobotka | Sobotka |
N1H | | Gabrielova Šarlota | CZE | 2018 | Jičín | Jičín |
N1K | | Kučera Kryštof | CZE | 2018 | Kučír team | Jičín |
N1K | | Veber Štěpán | CZE | 2018 | Dřevěnice | Dřevěnice |
N1H | | Čapková Viktorie | CZE | 2018 | Jičín | Jičín |
N1H | | Párová Adéla | CZE | 2018 | Dlouhá Lhota | Dlouhá Lhota |
N1H | | Mařanová Malvína | CZE | 2019 | HC Jičín | Jičín |
N1K | | Souček Albert | CZE | 2019 | Praha | Praha |
N1H | | Janáčková Alžběta | CZE | 2019 | Hradec Králové | Hradec Králové |
N1K | | Paulíček Eduard | CZE | 2019 | Brandýs Nad Labem-stará Boleslav 1 | Brandýs Nad Labem-stará Boleslav 1 |
N1H | | Tomsová Kristýna | CZE | 2020 | Sobotka | Sobotka |
N1K | | Švec František | CZE | 2020 | Shwei_kers Rožďalovice | Rožďalovice |
N1K | | Janoušek Denis | CZE | 2020 | Sobotka | Sobotka |
BB | | Zahrádková Sofie | CZE | 2021 | Sobotka | Sobotka |
BB | | Tomsová Viktorie | CZE | 2022 | Sobotka | Sobotka |
startovní listina
50km
start ~ 10:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 39 účastníků
(
35 mužů,
4 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
DM5 | | Zahrádka Jiří | CZE | 1959 | Ošťovice | Ošťovice |
DM5 | | Hl To | CZE | 1963 | Br | Br |
DM4 | | Ruzha Jan | CZE | 1966 | Nadšenci z Posázaví | Týnec Nad Sázavou |
DM4 | | Erlebach Kryštof | CZE | 1968 | Suché Kosti Vrchlabí | Vrchlabí |
DM4 | | Kysela Patrik | CZE | 1973 | PROOFY cycling team | Jablonec Nad Nisou |
DM4 | | Janáček Tomáš | CZE | 1973 | 3 × 10⁸ | Pardubice |
DM4 | | Dolejš Miloš | CZE | 1974 | Žehuň | Žehuň |
DM4 | | Sýkora Jan | CZE | 1974 | WEBER | Lužec Nad Vltavou |
DM4 | | Mojžíš Jaromír | CZE | 1974 | sokol Žernov | ZlÍČ |
DM3 | | Kučera Tomáš | CZE | 1977 | MONDRAKER Racing team | Dobrá Voda U Hořic |
DM3 | | Pilnáček Radek | CZE | 1977 | HSK cycling team | Smiřice |
DM3 | | Kubec Jiri | CZE | 1977 | Cyklo Tony | Ceska Skalice |
DM3 | | Jaroš Michal | CZE | 1979 | Tišice | Tišice |
DM3 | | Bílek Aleš | CZE | 1979 | Czech Tallboys | Jičín |
DM3 | | Klasna Michal | CZE | 1981 | Kladno | Kladno |
DM3 | | Vojtěch Vráťa | CZE | 1982 | Železnice | Železnice |
DM3 | | Jindra Jan | CZE | 1982 | Brodce | Brodce |
DM3 | | Bureš Pavel | CZE | 1982 | NKT KABLO | Dolní Bousov |
DM3 | | Mráček Pavel | CZE | 1983 | Dragon fight gym | Mšeno |
DM3 | | Burian Petr | CZE | 1983 | Drtikolové | Hořice |
DM2 | | Patrick Scholze | GER | 1985 | Bad Bikers MTB e.V. | Neusalza-spremberg |
DM2 | | Jansta Milan | CZE | 1986 | Mireas Reality | Mladá Boleslav |
DM2 | | Kazda Jan | CZE | 1988 | Koka Team | Jičín |
DM2 | | Janáček Tomáš | CZE | 1988 | Hradec Králové | Hradec Králové |
DZ1 | | Celbová Lucie | CZE | 1992 | S-SPORT MTB TEAM | Rtyně V Podkrkonoší |
DM2 | | Hurei Petr | CZE | 1993 | Jičín | Jičín |
DM1 | | Burda Lukáš | CZE | 1995 | TJ Sokol Vysoké Veselí | Vysoké Veselí |
DM1 | | Šéfr Tadeáš | CZE | 1998 | Mallo Enduro Team | Turnov |
DM1 | | Čumpelík Jan-jakub | CZE | 1998 | Cykloklub Jičín | Jičín |
DM1 | | Kunášek Josef | CZE | 2000 | Bikepart cycling | Golčův Jeníkov |
DM1 | | Strnad Roman | CZE | 2001 | Galaxy CykloŠvec Stevens team | Chlístovice 40 |
DM1 | | Hyan Jiří | CZE | 2002 | Rohozec Amix Team | Liberec |
DM1 | | Hospodka Patrik | CZE | 2002 | GHOST team | Rožďalovice |
DZ1 | | Janáčková Tereza | CZE | 2005 | 3 × 10⁸ | Pardubice |
DZ1 | | Janáčková Tereza | CZE | 2005 | 3 × 10⁸ | Pardubice |
DZ1 | | Janáčková Tereza | CZE | 2005 | 3 × 10⁸ | Pardubice |
DM1 | | Karásek Vojtěch | CZE | 2005 | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | Jičín |
DMJ | | Kvitský Dominik | CZE | 2007 | Cykloklub Jičín | Jičín |
DMJ | | Kyjonka Antoní | CZE | 2008 | Cykloklub Jičín | Jičín |
startovní listina
25km
start ~ 10:15:00
, 2014 a starší
,
přihlášeno: 53 účastníků
(
45 mužů,
8 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
KM6 | | Bělohlávek Vladimír | CZE | 1947 | BRCYKL ŘEVNICE | Praha 9 - Miškovice |
KM6 | | Bělohlávek Vladimír | CZE | 1949 | BRCYKL ŘEVNICE | Praha 9 - Miškovice |
KM6 | | Voňka Jiří | CZE | 1954 | carla-kupkolo.cz | Dvůr Králové Nad Labem |
KM6 | | Zahrádka Jiří | CZE | 1959 | Ošťovice | Ošťovice |
KM6 | | Vaclavik Josef | CZE | 1962 | CANYON Waltersdorf | Valteřice 175 51401 Jilemnice |
KZ3 | | Kokrdová Věra | CZE | 1964 | Hradec Králové | Hradec Králové |
KM5 | | Vrbka Tomáš | CZE | 1965 | Cyklo ATOM | Plzeň |
KM5 | | Holík Petr | CZE | 1966 | Vlči Pole | Dolní Bousov |
KM5 | | Dobšovič Ferdinand | CZE | 1968 | BikeRanch | Čelákovice |
KM5 | | Šimůnek Jiří | CZE | 1969 | Trutnov | Trutnov |
KZ3 | | Kyselová Petra | CZE | 1972 | Proofy cycling team | Jablonec Nad Nisou 8 |
KM5 | | Tůma Radek | CZE | 1974 | GARLAND TEAM - RIWALL PRO | Jčín |
KM5 | | Pour Dušan | CZE | 1974 | GARLAND | Valdice |
KM5 | | Svítek Jan | CZE | 1974 | Úvaly | Úvaly |
KM5 | | Jiří Smolík | CZE | 1974 | GARLAND TEAM - RIWALL PRO | Jičín |
KM4 | | Staněk Marek | CZE | 1977 | Jilemnice | Jilemnice |
KM4 | | Macák Jiří | CZE | 1978 | Tj Sokol RADIM | Jičín |
KM4 | | Kurka Pavel | CZE | 1978 | Jičín | Jičín |
KM4 | | Klein Jirka | CZE | 1978 | Cykloklub Jičín | Ostroměř |
KM4 | | Kvitský Marek | CZE | 1978 | Fit Club Jičín-Kordík Petr | Miličeves |
KM4 | | KuŽel JiŘÍ | CZE | 1979 | Czech tallboys | JiČÍn |
KM4 | | KuŽel JiŘÍ | CZE | 1979 | Czech tallboys | JiČÍn |
KM4 | | Fink Jan | CZE | 1979 | Jičín | Jičín |
KM4 | | Bodlák Petr | CZE | 1980 | GARLAND | Cidlina, Železnice |
KM4 | | Havlíček Jan | CZE | 1983 | GHOST team | Stěžery |
KM4 | | Mencl Jiří | CZE | 1984 | Kopidlno | Kopidlno |
KM4 | | Hampl Jindřich | CZE | 1984 | | Jičín |
KM4 | | Kučera Petr | CZE | 1984 | GARLAND | Jičín |
KM3 | | Šír Jindřich | CZE | 1985 | GARLAND | Úlibice |
KM3 | | Těšínský Roman | CZE | 1986 | Roztoky u Jilemnice | Roztoky U Jilemnice |
KM3 | | Paulíček Vít | CZE | 1990 | Brandýs Nad Labem-stará Boleslav 1 | Brandýs Nad Labem-stará Boleslav 1 |
KM3 | | Švec František | CZE | 1991 | Shwei_kers Rožďalovice | Rožďalovice |
KM3 | | Šípek Michal | CZE | 1992 | Biketraining.cz Cycling Team | Hradec Králové |
KM3 | | Šitina Vojtech | CZE | 1993 | Ostroměř | Ostroměř |
KM3 | | Pospíšil Jakub | CZE | 1993 | Cykloklub Jičín | Jičín |
KM3 | | Turek Oskar | CZE | 1994 | Velký Osek | Velký Osek |
KZ2 | | Danišová Šneberková Martina | CZE | 1996 | Železnice | Železnice |
KZ2 | | Pekárková Anna | CZE | 2002 | Lomnice nad Popelkou | Lomnice Nad Popelkou |
KZ2 | | Pekárková Anna | CZE | 2002 | Lomnice nad Popelkou | Lomnice Nad Popelkou |
KM2 | | Mádlík Petr | CZE | 2005 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
KM2 | | Vinkler Adam | CZE | 2005 | Jičín | Jičín |
KM1 | | Povr Tadeáš | CZE | 2007 | Cykloklub Jičín | Jičín |
KM1 | | Janďourek Patrik | CZE | 2008 | Cykloklub Jičín | Jičín |
KM1 | | Felcman Matyáš | CZE | 2008 | Cykloklub Jičín | Jičín |
KM1 | | Bohuňovský Jáchym | CZE | 2009 | Cykloklub Jičín | Jičín |
KM1 | | Mádlík Vojtěch | CZE | 2009 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
KZ | | Zajíčková Karolína | CZE | 2010 | MERIDA BIKERANCH TEAM JUNIOR | Praha 9 |
KM | | Kordík Šimon | CZE | 2011 | Cykloklub Jičín | Jičín |
KM | | Fink Daniel | CZE | 2011 | Jičín | Jičín |
KZ | | Havlíčková Eliška | CZE | 2011 | GHOST Junior team | Stěžery |
KM | | Bohuňovský Hynek | CZE | 2013 | Cykloklub Jičín | Jičín |
KM | | Vágner Vít | CZE | 2013 | Merida Bikeranch team junior | Praha |
KZ | | Kazdová Rozárie | CZE | 2013 | Cykloklub Jičín | Železnice |
start ~ 10:15:00
, 2014 a starší
,
přihlášeno: 5 účastníků
(
4 mužů,
1 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
GM | | Mikeš Richard | CZE | 1973 | WEBER TEAM | Jičín |
GM | | Kyjonka Radim | CZE | 1975 | Kyjosi TEAM | Jičín |
GM | | Kyjonka Radim | CZE | 1975 | Kyjosi TEAM | Jičín |
GM | | Živný Miroslav | CZE | 1982 | KCL Kooperativa - Svijany | Mladá Boleslav |
GZ | | Jedličková Tereza | CZE | 1994 | Kopidlno | Kopidlno |