běh

xco

výsledky

Ivanovický sportovní den

27.09.2014 Brno, Ivanovice [CZE] 

výsledky

MTB 40 km celkem: 102 , muži : 86, ženy: 16, M18: 3, M29: 11, M39: 20, M49: 19, M51: 12, Z18: 0, Z39: 4, Z41: 2, Muži: 21, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
MTB 20 km celkem: 0 , muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Duatlon (20 10) celkem: 43 , muži : 31, ženy: 12, Muži: 31, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
Běh 10 km celkem: 27 , muži : 21, ženy: 6, Muži: 21, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]
Běh 5 km celkem: 0 , muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Ivanovický kros půlmaraton celkem: 35 , muži : 32, ženy: 3, Muži: 32, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina MTB 40 km

start ~ 14:14:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 20km30km
1 1 / Muži [ 129 ] Tomáš Vrbacký 1991 CZE 54:58.0 26:35.4 (2) mezičasy
2 2 / Muži [ 38 ] Tomáš Starý 1972 CZE Tišnov 55:43.2 00:45.2 24:52.3 (1) mezičasy
3 3 / Muži [ 102 ] Zdeněk Beneš 1979 CZE Lomnice u Tišnova 58:42.1 03:44.1 26:36.0 (3) mezičasy
4 4 / Muži [ 125 ] David Skala 1973 CZE Brno 01:01:50.6 06:52.6 30:13.1 (4) mezičasy
5 5 / Muži [ 123 ] Martin Mitáš 1974 CZE Brno 01:02:45.9 07:47.9 30:20.2 (5) mezičasy
6 6 / Muži [ 95 ] Pavel Šperka 1965 CZE 01:14:44.2 19:46.2 36:23.9 (7) mezičasy
7 7 / Muži [ 96 ] Jakub Kadaník 1990 CZE 01:15:02.5 20:04.5 36:48.1 (8) mezičasy
8 8 / Muži [ 113 ] Marian Hrkel 1981 CZE 01:16:22.3 21:24.3 36:10.6 (6) mezičasy
9 9 / Muži [ 105 ] Vladimír Bulinský 1998 CZE Brno 01:16:57.2 21:59.2 37:46.9 (9) mezičasy
10 10 / Muži [ 114 ] Libor Hruška 1966 CZE Brno 01:20:20.2 25:22.2 38:29.1 (10) mezičasy
11 11 / Muži [ 126 ] Zdeněk Strmiska 1971 CZE Brno 01:20:36.8 25:38.8 39:24.6 (12) mezičasy
12 12 / Muži [ 94 ] Josef Bambuch 1976 CZE 01:21:45.0 26:47.0 38:31.5 (11) mezičasy
13 13 / Muži [ 22 ] Lubomír Křivan 1969 CZE Brno 01:22:42.6 27:44.6 40:24.4 (13) mezičasy
14 1 / Ženy [ 97 ] Šárka Hawerlandová 1990 CZE 01:22:45.4 27:47.4 40:25.7 (14) mezičasy
15 14 / Muži [ 110 ] Jiří Freml 1983 CZE Brno - Bystrc 01:25:18.3 30:20.3 40:47.4 (15) mezičasy
16 15 / Muži [ 107 ] Miroslav Černý 1979 CZE Vyškov 01:27:07.3 32:09.3 42:20.1 (16) mezičasy
17 2 / Ženy [ 127 ] Radka Šindelářová 1984 CZE Brno 01:27:37.2 32:39.2 43:12.2 (18) mezičasy
18 3 / Ženy [ 104 ] Andrea Bulinska 1974 CZE Brno 01:29:51.3 34:53.3 42:55.0 (17) mezičasy
19 16 / Muži [ 93 ] Roman Němčák 1981 CZE 01:30:39.3 35:41.3 44:01.0 (20) mezičasy
20 4 / Ženy [ 162 ] Martina Šmýdová 1984 CZE Cbase 01:30:57.5 35:59.5 43:59.1 (19) mezičasy
21 5 / Ženy [ 108 ] Martina Doupovcová 1978 CZE 01:31:29.8 36:31.8 45:15.7 (22) mezičasy
22 17 / Muži [ 118 ] Jakub Kalát 1986 CZE Letohrad 01:32:19.9 37:21.9 44:08.5 (21) 01:32:19.9 (1) mezičasy
23 6 / Ženy [ 132 ] Jitka Zemánková 1970 CZE Brno 01:34:43.4 39:45.4 45:19.5 (23) mezičasy
24 7 / Ženy [ 92 ] Silvie Loubalová 1979 CZE 01:37:47.2 42:49.2 47:14.7 (25) mezičasy
25 18 / Muži [ 111 ] Grzegorz Gano 1980 CZE Katowice 01:37:48.4 42:50.4 45:22.6 (24) mezičasy
26 1 / M49 [ 47 ] Vlastimil Veselovský 1974 CZE Cyklosport VeselovskýKuřim 01:46:55.2 51:57.2 24:28.7 (1) 51:36.9 (2) mezičasy
27 1 / M29 [ 147 ] Marcel Marek 1986 CZE BB Cyklosport SUP 01:48:06.7 53:08.7 25:35.4 (6) 52:48.1 (4) mezičasy
28 1 / M39 [ 55 ] Olda Jeřábek 1980 CZE 01:48:14.7 53:16.7 25:27.8 (3) 52:46.6 (3) mezičasy
29 2 / M29 [ 56 ] Pavel Váňa 1988 CZE 01:50:10.7 55:12.7 24:50.0 (2) 50:57.9 (1) mezičasy
30 19 / Muži [ 115 ] Martin Hruška 1999 CZE Brno 01:50:40.9 55:42.9 51:43.4 (26) mezičasy
31 2 / M39 [ 16 ] Marián Josefík 1983 CZE GHOST - MOJEKOLO 01:52:20.7 57:22.7 25:52.1 (7) 53:22.6 (6) mezičasy
32 3 / M39 [ 160 ] Pavel Vančuřík 1982 CZE SPORTOVNIDUM.CZ 01:52:40.7 57:42.7 26:22.7 (12) 54:20.5 (8) mezičasy
33 2 / M49 [ 155 ] Libor Šťasta 1966 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 01:52:58.3 58:00.3 26:22.0 (11) 54:21.1 (9) mezičasy
34 3 / M29 [ 25 ] Lukáš Matulka 1992 CZE Cbase 01:53:11.2 58:13.2 26:01.3 (9) 54:50.6 (10) mezičasy
35 4 / M39 [ 31 ] Igor Palásek 1975 CZE CBASE Brno 01:53:16.2 58:18.2 25:32.5 (5) 53:45.0 (7) mezičasy
36 5 / M39 [ 9 ] Ruslan Fedak 1977 CZE Brno 01:54:22.5 59:24.5 26:52.5 (15) 55:36.7 (13) mezičasy
37 4 / M29 [ 157 ] Zdeněk Šťastný 1987 CZE PELLS TEAM 01:54:46.8 59:48.8 26:14.4 (10) 55:09.0 (11) mezičasy
38 6 / M39 [ 48 ] Libor Vojtek 1984 CZE PELLS TEAM 01:55:16.3 01:00:18.3 26:47.0 (13) 55:41.2 (14) mezičasy
39 1 / M51 [ 53 ] Miroslav Peňáček 1964 CZE Půjčovna kol Lednice 01:56:18.9 01:01:20.9 25:31.8 (4) 52:50.6 (5) mezičasy
40 3 / M49 [ 144 ] Pavel Kuča 1967 CZE Nilfisk Alto Pro Racing 01:57:58.7 01:03:00.7 27:35.9 (17) 57:38.2 (18) mezičasy
41 4 / M49 [ 42 ] Michal Škaroupka 1969 CZE Brno 01:59:14.9 01:04:16.9 26:54.4 (16) 56:51.4 (15) mezičasy
42 5 / M49 [ 139 ] Stanislav Hort 1971 CZE 01:59:19.2 01:04:21.2 28:17.1 (21) 58:10.3 (20) mezičasy
43 6 / M49 [ 12 ] Jiří Frkal 1970 CZE Brno 02:00:45.7 01:05:47.7 27:48.4 (18) 57:33.6 (17) mezičasy
44 1 / M18 [ 34 ] Šimon Potůček 1997 CZE Cbase 02:00:49.0 01:05:51.0 26:51.5 (14) 57:10.6 (16) mezičasy
45 7 / M39 [ 140 ] Petr Hrabal 1975 CZE BRNO 02:01:30.8 01:06:32.8 28:05.1 (19) 58:09.1 (19) mezičasy
46 7 / M49 [ 13 ] Tomáš Hawerland 1965 CZE Brno Řečkovice 02:04:29.1 01:09:31.1 28:31.9 (23) 59:16.9 (21) mezičasy
47 8 / M49 [ 60 ] Radek Pegáč 1969 CZE HAPE Sport Brno 02:05:21.3 01:10:23.3 28:12.2 (20) 59:19.0 (22) mezičasy
48 8 / M39 [ 8 ] Maroš Erdziak 1980 CZE PBV MTB Brno 02:06:30.1 01:11:32.1 29:46.0 (27) 01:01:13.4 (24) mezičasy
49 9 / M39 [ 54 ] Lukáš Ryba 1979 CZE 02:07:25.8 01:12:27.8 29:39.6 (26) 01:01:55.1 (27) mezičasy
50 8 / Ženy [ 91 ] Andrea Krumlová 1966 CZE 02:07:50.5 01:12:52.5 56:24.3 (27) mezičasy
51 10 / M39 [ 20 ] Radim Konečný 1982 CZE 02:08:30.8 01:13:32.8 28:32.8 (24) 59:43.3 (23) mezičasy
52 2 / M18 [ 156 ] Martin Šťasta 1998 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 02:10:14.5 01:15:16.5 29:24.1 (25) 01:01:45.1 (26) mezičasy
53 11 / M39 [ 3 ] Pavel Bortlík 1983 CZE Tišnov 02:11:32.6 01:16:34.6 30:11.3 (29) 01:01:44.8 (25) mezičasy
54 2 / M51 [ 150 ] Václav Pantůček 1964 CZE Brno 02:12:08.0 01:17:10.0 30:40.2 (34) 01:02:57.8 (30) mezičasy
55 9 / M49 [ 137 ] Ivo Doležal 1970 CZE Brno 02:12:13.1 01:17:15.1 30:17.7 (32) 01:03:32.2 (32) mezičasy
56 10 / M49 [ 143 ] Pavel Krupica 1971 CZE Kovářství Krupica 02:13:16.2 01:18:18.2 30:57.2 (36) 01:04:40.3 (35) mezičasy
57 12 / M39 [ 14 ] Martin Hovanec 1984 CZE 02:13:38.6 01:18:40.6 26:00.9 (8) 55:12.7 (12) mezičasy
58 11 / M49 [ 6 ] Pavel Došek 1968 CZE Třebívlice 02:14:02.9 01:19:04.9 30:12.5 (31) 01:02:43.4 (28) mezičasy
59 5 / M29 [ 30 ] Jakub Pacher 1986 CZE Brno 02:15:01.8 01:20:03.8 30:09.0 (28) 01:02:49.6 (29) mezičasy
60 12 / M49 [ 7 ] Pavel Doupovec 1972 CZE 02:16:28.0 01:21:30.0 32:26.8 (42) 01:05:58.1 (36) mezičasy
61 3 / M51 [ 27 ] Josef Musil 1964 CZE 02:18:17.3 01:23:19.3 31:53.6 (38) 01:09:03.9 (45) mezičasy
62 4 / M51 [ 17 ] Petr Klobouk 1964 CZE 0 02:19:16.4 01:24:18.4 30:52.4 (35) 01:04:04.6 (34) mezičasy
63 13 / M49 [ 36 ] Rudolf Růžička 1974 CZE Brno 02:19:33.5 01:24:35.5 32:25.9 (41) 01:07:09.9 (38) mezičasy
64 13 / M39 [ 158 ] Jiří Štencl 1984 CZE Brno 02:20:01.0 01:25:03.0 30:39.2 (33) 01:03:33.9 (33) mezičasy
65 5 / M51 [ 39 ] Luděk Svačina 1964 CZE Brno 02:20:49.0 01:25:51.0 32:57.6 (46) 01:07:25.8 (40) mezičasy
66 14 / M39 [ 57 ] Michal Linhart 1978 CZE 02:21:16.4 01:26:18.4 32:57.1 (45) 01:08:45.4 (44) mezičasy
67 6 / M29 [ 161 ] Ondřej Zela 1987 CZE GHOST-MOJEKOLO 02:21:37.9 01:26:39.9 33:03.1 (47) 01:07:19.4 (39) mezičasy
68 14 / M49 [ 35 ] Marek Povolný 1967 CZE 02:22:05.4 01:27:07.4 32:47.1 (44) 01:06:50.8 (37) mezičasy
69 15 / M39 [ 26 ] Zdenek Moucka 1984 CZE Zdarna 02:23:42.0 01:28:44.0 32:39.4 (43) 01:07:43.9 (41) mezičasy
70 15 / M49 [ 15 ] david Jančík 1971 CZE Brno 02:24:31.4 01:29:33.4 32:18.7 (40) 01:07:54.4 (43) mezičasy
71 6 / M51 [ 41 ] Milan Šindelář 1963 CZE Třebíč 02:24:33.5 01:29:35.5 33:21.8 (48) 01:09:16.8 (46) mezičasy
72 16 / M49 [ 24 ] Michal Markvart 1971 CZE Brno 02:29:07.0 01:34:09.0 32:00.6 (39) 01:07:54.2 (42) mezičasy
73 7 / M51 [ 62 ] Pavel Machač 1962 CZE 02:29:10.1 01:34:12.1 36:02.2 (53) 01:13:46.9 (50) mezičasy
74 1 / Z39 [ 154 ] Jana Synková 1978 CZE Brno 02:32:17.7 01:37:19.7 34:27.2 (50) 01:11:28.5 (47) mezičasy
75 16 / M39 [ 19 ] Jakub Kolařík 1982 CZE 02:32:50.4 01:37:52.4 35:43.2 (52) 01:14:04.3 (51) mezičasy
76 7 / M29 [ 43 ] Peter Štrba 1985 CZE Brno 02:33:23.6 01:38:25.6 33:56.5 (49) 01:12:37.6 (49) mezičasy
77 2 / Z39 [ 4 ] Lenka Černá 1981 CZE 02:33:35.2 01:38:37.2 36:39.2 (56) 01:14:53.7 (52) mezičasy
78 8 / M29 [ 135 ] Ivos Coufal 1992 CZE Blansko 02:38:27.5 01:43:29.5 36:44.1 (59) 01:16:35.9 (55) mezičasy
79 17 / M49 [ 142 ] Tomáš Kosík 1969 CZE Brno 02:41:52.5 01:46:54.5 35:36.8 (51) 01:15:25.4 (53) mezičasy
80 18 / M49 [ 136 ] Radomir Dolezal 1967 CZE troubsko 02:44:39.3 01:49:41.3 36:24.9 (55) 01:15:58.7 (54) mezičasy
81 8 / M51 [ 2 ] Petr Báder 1964 CZE pepe bike 02:47:30.6 01:52:32.6 36:42.9 (58) 01:16:43.5 (56) mezičasy
82 9 / M51 [ 100 ] Zdeněk Bartoš 1962 CZE www.cemba.cz 02:48:01.5 01:53:03.5 37:58.8 (61) 01:19:30.0 (58) mezičasy
83 10 / M51 [ 10 ] Ladislav Fildán 1955 CZE Brno 02:49:42.6 01:54:44.6 39:09.0 (65) 01:21:19.3 (62) mezičasy
84 11 / M51 [ 32 ] Libor Palát 1963 CZE Ezopovy bajky 02:51:19.3 01:56:21.3 38:27.3 (63) 01:21:24.0 (63) mezičasy
85 17 / M39 [ 59 ] Jan Zachoval 1981 CZE 02:51:27.7 01:56:29.7 38:29.4 (64) 01:21:15.1 (61) mezičasy
86 1 / Z41 [ 141 ] Iveta Jurenová 1965 CZE Brno 03:00:01.1 02:05:03.1 41:19.2 (67) 01:25:55.5 (66) mezičasy
87 18 / M39 [ 63 ] Roman Šidlík 1976 CZE 03:01:45.6 02:06:47.6 41:45.8 (68) 01:25:46.4 (65) mezičasy
88 2 / Z41 [ 152 ] MILANA RÁCZOVÁ 1966 CZE BRNO 03:04:19.7 02:09:21.7 42:10.2 (69) 01:28:46.5 (68) mezičasy
89 12 / M51 [ 58 ] Miroslav Hála 1953 CZE 03:06:35.2 02:11:37.2 42:18.4 (70) 01:27:39.8 (67) mezičasy
90 3 / Z39 [ 148 ] Markéta Mlejnková 1978 CZE Brno 03:45:26.9 02:50:28.9 48:15.9 (71) 01:41:54.2 (69) mezičasy
{91} 20 / Muži [ 99 ] Petr Železný 1951 CZE 55:57.3 (27)
{92} 9 / Ženy [ 98 ] Dagmar Železná 1955 CZE 58:30.5 (29)
DNF / M39 [ 5 ] Josef Čuma 1980 CZE Cbase 28:17.4 (22)
DNF / M39 [ 134 ] Michal Bednář 1976 CZE Brno 36:46.7 (60) 01:20:37.6 (60)
DNF / M29 [ 61 ] Michal Šašek 1987 CZE 30:11.8 (30) 01:03:17.9 (31)
DNF / M18 [ 159 ] jan valný 1996 CZE hvozdec 11 36:41.0 (57) 01:19:03.6 (57)
DNF / Ženy [ 122 ] Vlaďka Machčková 1980 CZE Brno 01:18:30.2 (28)
DNF / M49 [ 29 ] Otto Ónodi 1974 CZE 39:27.6 (66) 01:23:18.6 (64)
DNF / M29 [ 151 ] Jan Pokorný 1988 CZE Brno 31:49.2 (37) 01:11:32.8 (48)
DNF / Muži [ 45 ] Daniel Těžký 1988 CZE Brno 02:53:47.3 (29)
DNF / Z39 [ 33 ] Veronika Paulíčková 1986 CZE Brno 37:59.8 (62) 01:19:43.9 (59)
DNF / M29 [ 37 ] Adam Sehnálek 1986 CZE Brno 36:04.8 (54)

výsledková listina MTB 20 km

start ~ 14:18:00

výsledková listina Duatlon (20 10)

start ~ 14:18:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 20km30kmokruh#3
1 1 / Muži [ 627 ] Jakub Kolman 1976 CZE 21:42.8
2 2 / Muži [ 555 ] Patrik Střelec 1995 CZE 27:26.1 05:43.3
3 3 / Muži [ 568 ] Vladimír Šedivý 1981 CZE Brno 27:27.8 05:45.0
4 1 / Ženy [ 629 ] Magdalena Staňková 1987 CZE 28:53.4 07:10.6
4 1 / Ženy [ 632 ] Lenka Novotná 1983 CZE 28:53.4 07:10.6
6 4 / Muži [ 556 ] Jindra Hort 1973 CZE Zbýšov 29:39.8 07:57.0
7 5 / Muži [ 553 ] Petr Doležal 1977 CZE Brno 29:42.7 07:59.9
8 3 / Ženy [ 612 ] Šimová Aneta 1988 CZE Brno 30:02.4 08:19.6
9 4 / Ženy [ 613 ] Dana Pospíšilová 1960 CZE Prostějov 30:48.4 09:05.6
10 5 / Ženy [ 561 ] Dominika Lopasovska 1988 CZE Modra 32:13.0 10:30.2
11 6 / Ženy [ 572 ] Šárka Vejrostová 1976 CZE Štěpánovice 32:47.2 11:04.4
12 7 / Ženy [ 552 ] Candisleisy Angolares 1989 CZE Brno 35:24.6 13:41.8
13 6 / Muži [ 564 ] Michal Rigo 1997 CZE Oslavany 35:44.1 14:01.3
14 8 / Ženy [ 560 ] Irena Kučerová 1984 CZE Brno 37:33.9 15:51.1
15 9 / Ženy [ 566 ] Lucie Sedláčková 1971 CZE Brno 39:29.3 17:46.5
16 10 / Ženy [ 571 ] Michaela Vaňková 2003 CZE Vojkovice 40:07.7 18:24.9
17 11 / Ženy [ 557 ] Lenka Chmelařová 1998 CZE Oslavany 44:28.3 22:45.5
18 7 / Muži [ 569 ] Dušan Tichý 1998 CZE Zbýšov 44:28.4 22:45.6
19 8 / Muži [ 504 ] Lukáš Cintula 1991 CZE Borský Mikuláš 01:48:54.5 01:27:11.7 27:39.6 (2) 57:50.4 (2) mezičasy
20 9 / Muži [ 529 ] Miloš Brichta 1982 CZE Brno 01:53:42.5 01:31:59.7 29:20.0 (6) 01:02:54.7 (8) mezičasy
21 10 / Muži [ 511 ] Tomáš Jílek 1983 CZE Kuřim 01:56:14.3 01:34:31.5 28:58.5 (4) 59:33.3 (5) mezičasy
22 11 / Muži [ 509 ] Daniel Gladiš 1968 CZE Lelekovice 01:56:53.0 01:35:10.2 29:53.5 (8) 01:01:15.5 (6) 01:56:53.0 (1) mezičasy
23 12 / Muži [ 506 ] Luděk Elbl 1964 CZE Brno 02:00:37.7 01:38:54.9 28:49.1 (3) 59:30.3 (4) mezičasy
24 13 / Muži [ 520 ] Jiří Zuzaňák 1978 CZE 02:01:12.0 01:39:29.2 28:59.1 (5) 59:27.6 (3) mezičasy
25 14 / Muži [ 501 ] Peter Bellay 1988 CZE Skalica 02:02:45.7 01:41:02.9 30:54.8 (9) 01:04:02.1 (9) mezičasy
26 15 / Muži [ 525 ] Robert Šatný 1981 CZE 02:03:12.8 01:41:30.0 31:45.1 (11) 01:05:22.8 (11) mezičasy
27 16 / Muži [ 510 ] Jaroslav Holub 1962 CZE Praha 10 02:05:33.2 01:43:50.4 32:13.1 (12) 01:06:51.4 (12) mezičasy
28 17 / Muži [ 502 ] Václav Bezděk 1985 CZE Brno 02:06:46.0 01:45:03.2 29:34.8 (7) 01:02:27.3 (7) mezičasy
29 18 / Muži [ 508 ] Jozef Gallot 1986 CZE Scarborough 02:06:57.1 01:45:14.3 33:55.6 (16) 01:11:12.2 (16) mezičasy
30 19 / Muži [ 507 ] Petr Fajkus 1989 CZE Brno 02:08:02.9 01:46:20.1 31:34.2 (10) 01:05:06.0 (10) mezičasy
31 20 / Muži [ 512 ] Antonín Karásek 1982 CZE Adamov 02:08:33.6 01:46:50.8 32:36.5 (13) 01:07:44.0 (14) mezičasy
32 21 / Muži [ 522 ] Petr Lick 1959 CZE Boskovice 02:08:37.6 01:46:54.8 33:13.9 (15) 01:08:15.6 (15) mezičasy
33 22 / Muži [ 515 ] Jiří Sláma 1960 CZE Brno - Medlánky 02:10:13.9 01:48:31.1 32:38.1 (14) 01:07:02.9 (13) mezičasy
34 23 / Muži [ 523 ] Dalibor Uhlíř 1980 CZE Brno 02:17:12.7 01:55:29.9 35:37.2 (17) 01:13:19.9 (17) mezičasy
35 24 / Muži [ 513 ] František Mazuch 1990 CZE Jihlava 02:20:50.3 01:59:07.5 37:19.1 (18) 01:17:21.3 (18) mezičasy
36 25 / Muži [ 519 ] David Vránek 1978 CZE Brno 02:21:09.1 01:59:26.3 38:11.9 (19) 01:19:21.4 (19) mezičasy
37 12 / Ženy [ 524 ] Alena Hunkesová 1964 CZE 02:30:43.7 02:09:00.9 39:26.1 (20) 01:21:49.0 (20) mezičasy
38 26 / Muži [ 521 ] Martin O Malley 1996 CZE 02:34:41.7 02:12:58.9 43:26.3 (22) 01:28:53.7 (22) mezičasy
39 27 / Muži [ 528 ] Ivo Tomáš 1960 CZE 02:47:02.3 02:25:19.5 44:45.1 (23) 01:35:09.2 (23) mezičasy
40 28 / Muži [ 526 ] Filip Solomon 1981 CZE 02:48:12.2 02:26:29.4 01:08:07.8 (25) 02:15:15.3 (24) mezičasy
41 29 / Muži [ 516 ] MAREK ŠAFER 1977 CZE ŠLAPANICE 02:54:02.3 02:32:19.5 40:04.4 (21) 01:25:18.9 (21) mezičasy
DNF / Muži [ 503 ] Pavel Burian 1979 CZE Velká Bíteš 47:10.0 (24)
DSQ / Muži [ 527 ] David Plundrák 1988 CZE BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY 21:37.0 (1) 49:49.8 (1) mezičasy

výsledková listina Běh 10 km

start ~ 15:00:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 20km30kmokruh#3
1 1 / Muži [ 537 ] Vít Kněžínek 1991 CZE Brno 42:11.9
2 2 / Muži [ 606 ] Jan Pospíšil 1994 CZE Prostějov 44:55.9 02:44.0
3 3 / Muži [ 603 ] Filip Křivánek 1991 CZE Babice u Rosic 45:51.6 03:39.7
4 4 / Muži [ 610 ] Lukáš Švestka 1982 CZE Prostějov 47:04.3 04:52.4
5 5 / Muži [ 624 ] Lukáš Sláma 1984 CZE 48:26.3 06:14.4
6 6 / Muži [ 635 ] Jiří Huťka 1991 CZE 50:13.8 08:01.9
7 7 / Muži [ 549 ] Jiří Vejrosta 1971 CZE Štěpánovice 52:04.0 09:52.1
8 1 / Ženy [ 608 ] Adriana Slaníková 1993 CZE Uherské Hradiště 52:32.7 10:20.8
9 8 / Muži [ 607 ] Milan Ředina 1971 CZE Prostějov 52:59.2 10:47.3
10 9 / Muži [ 620 ] Ivan Dyba 1964 CZE 53:10.7 10:58.8
11 10 / Muži [ 621 ] Lukáš Maršálek 1990 CZE 53:21.9 11:10.0
12 11 / Muži [ 544 ] Martin Svoboda 1977 CZE Brno 53:27.5 11:15.6
13 12 / Muži [ 631 ] Ondřej Staněk 1985 CZE 54:37.8 12:25.9
14 13 / Muži [ 609 ] Vladimír Šoumal 1980 CZE Brno 55:16.4 13:04.5
15 14 / Muži [ 543 ] Filip Skřivan 1985 CZE Brno 56:01.9 13:50.0
16 15 / Muži [ 540 ] Zdeněk Pluháček 1985 CZE Mikulov 56:22.3 14:10.4
17 16 / Muži [ 531 ] Radek Bednář 1986 CZE Brno 56:25.6 14:13.7
18 2 / Ženy [ 541 ] Eva Pluháčková 1987 CZE Mikulov 57:43.6 15:31.7
19 17 / Muži [ 548 ] Marek Vejrosta 1996 CZE Tišnov 57:45.7 15:33.8
20 18 / Muži [ 639 ] Robert Jahoda 1974 CZE 59:26.5 17:14.6
21 19 / Muži [ 536 ] Patrik Kis 1977 CZE Modrice 59:42.4 17:30.5
22 3 / Ženy [ 551 ] Marie Zagorová 1987 CZE Ostrava 01:03:28.0 21:16.1
23 20 / Muži [ 626 ] Ondra Škrob 2000 CZE 01:03:29.6 21:17.7
24 4 / Ženy [ 634 ] Radka Šichová 1980 CZE 01:03:55.2 21:43.3
25 5 / Ženy [ 605 ] Jana Ocelova 1984 CZE Brno 01:04:18.7 22:06.8
26 6 / Ženy [ 625 ] Barbora Slámová 1981 CZE 01:05:08.0 22:56.1
27 21 / Muži [ 630 ] Roman Daněk 1981 CZE Brno 01:07:22.4 25:10.5

výsledková listina Běh 5 km

start ~ 15:00:40

výsledková listina Ivanovický kros půlmaraton

start ~ 15:00:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 20km30km
1 1 / Muži [ 577 ] Zdeněk Dokulil 1980 CZE 01:27:07.2 42:37.1 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 598 ] Stanislav Široký 1977 CZE Blansko 01:32:46.6 05:39.4 45:34.6 (2) mezičasy
3 3 / Muži [ 575 ] Petr Boháček 1974 CZE Brno 01:34:41.1 07:33.9 45:35.4 (3) mezičasy
4 4 / Muži [ 579 ] Jiří Hajdamach 1994 CZE Ráječko 01:35:05.9 07:58.7 46:11.5 (6) mezičasy
5 5 / Muži [ 574 ] Jaroslav Bárta 1982 CZE Sobůlky 01:36:48.3 09:41.1 45:35.8 (4) mezičasy
6 6 / Muži [ 593 ] Radek Sedlák 1963 CZE Brno 01:38:29.6 11:22.4 47:12.7 (7) mezičasy
7 7 / Muži [ 638 ] Michael Lapčík 1988 CZE 01:39:10.2 12:03.0 49:20.4 (9) mezičasy
8 8 / Muži [ 580 ] KAREL HALOUZKA 1973 CZE Tvarožná 01:39:41.7 12:34.5 49:23.1 (10) mezičasy
9 9 / Muži [ 602 ] libor konečný 1971 CZE kuřim 01:42:55.5 15:48.3 49:35.3 (11) mezičasy
10 10 / Muži [ 637 ] Pavel Kocman 1968 CZE 01:43:04.1 15:56.9 50:55.4 (12) mezičasy
11 11 / Muži [ 616 ] Pavel Hověžák 1975 CZE Kuřim 01:45:17.2 18:10.0 45:59.1 (5) mezičasy
12 12 / Muži [ 581 ] Petr Horný 1969 CZE Ledeč nad Sázavou 01:46:49.3 19:42.1 52:38.0 (16) mezičasy
13 13 / Muži [ 596 ] Pavel Svoboda 1978 CZE Lelekovice 01:47:13.1 20:05.9 51:38.4 (13) mezičasy
14 14 / Muži [ 628 ] Zdenko Tichý 1982 CZE 01:47:59.6 20:52.4 52:27.4 (15) mezičasy
15 15 / Muži [ 576 ] Milan Čech 1975 CZE Blansko 01:56:15.1 29:07.9 01:00:06.5 (22) mezičasy
16 16 / Muži [ 586 ] Radim Krejczy 1977 CZE Tišnov 01:57:20.8 30:13.6 52:16.8 (14) mezičasy
17 17 / Muži [ 585 ] Martin Klimánek 1977 CZE Brno 01:58:01.0 30:53.8 57:52.0 (20) mezičasy
18 18 / Muži [ 591 ] Miroslav Navrátil 1971 CZE Tišnov 01:58:42.6 31:35.4 54:00.8 (17) mezičasy
19 19 / Muži [ 542 ] Pavel Poneš 1978 CZE Brno 02:00:38.6 33:31.4 57:22.3 (18) mezičasy
20 1 / Ženy [ 592 ] Kateřina Petříková 1971 CZE Brno 02:03:01.5 35:54.3 01:00:31.2 (23) mezičasy
21 20 / Muži [ 623 ] Jiří Šťastný 1960 CZE 02:06:12.0 39:04.8 01:00:47.5 (24) mezičasy
22 21 / Muži [ 590 ] Zdeněk Milka 1984 CZE Brno 02:06:20.9 39:13.7 57:48.4 (19) mezičasy
23 22 / Muži [ 583 ] Marek Indra 1973 CZE Dražovice 02:07:23.5 40:16.3 01:04:03.1 (27) mezičasy
24 23 / Muži [ 619 ] František Hlavsa 1947 CZE 02:09:29.6 42:22.4 01:04:51.1 (29) mezičasy
25 24 / Muži [ 584 ] Radovan Indra 1976 CZE Brno - Medlánky 02:09:42.9 42:35.7 01:04:03.8 (28) mezičasy
26 25 / Muži [ 594 ] Pavel Simon 1973 CZE Lipůvka 02:12:08.2 45:01.0 01:01:58.0 (26) mezičasy
27 26 / Muži [ 618 ] Tomáš Kruml 1966 CZE Brno 02:13:39.2 46:32.0 01:01:24.8 (25) mezičasy
28 27 / Muži [ 599 ] Jaromír Šmíd 1979 CZE Brno 02:15:35.2 48:28.0 59:35.7 (21) mezičasy
29 2 / Ženy [ 622 ] Jana Škrobová 1971 CZE 02:17:16.6 50:09.4 01:06:05.8 (31) mezičasy
30 28 / Muži [ 595 ] Viktor Slavíček 1977 CZE Brno 02:17:55.3 50:48.1 01:06:27.1 (33) mezičasy
31 29 / Muži [ 614 ] Kamil Berka 1976 CZE Praha 02:21:12.3 54:05.1 01:06:10.7 (32) mezičasy
32 3 / Ženy [ 578 ] Petra Hadlová 1990 CZE Praha 02:35:32.2 01:08:25.0 01:13:10.6 (34) mezičasy
33 30 / Muži [ 588 ] Karel Malysz 1977 CZE Kuřim 02:54:35.9 01:27:28.7 01:22:02.5 (35) mezičasy
DNF / Muži [ 636 ] Jiří Mikolášek 1958 CZE 01:05:09.4 (30)
DNF / Muži [ 633 ] Aleš Hrabovský 1981 CZE Brno 49:07.5 (8)