27.03.2024 Mladá Boleslav, Jemníky
start ~ 09:59:30
, bez omezení věku
,
přihlášeno:
29 účastníků
(
29 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 30 | 10:14:30 | ADAMUS Antonín | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 2 | 10:00:30 | AUER Mikuláš | CZE | 2012 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 102 | 10:50:30 | BOUŠKA Jiří | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 87 | 10:43:00 | ČIŽINSKÝ David | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 74 | 10:36:30 | DUBSKÝ Jakub | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 10 | 10:04:30 | HEŘMANSKÝ Vojtěch | CZE | 2012 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 54 | 10:26:30 | CHUKHRAI Oleksandr | CZE | 2012 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 38 | 10:18:30 | JAGRIK Jan | CZE | 2012 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 26 | 10:12:30 | KOČÍ Jakub | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 81 | 10:40:00 | KOLDA Filip | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 22 | 10:10:30 | KOMÁREK Petr | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 18 | 10:08:30 | KOPAL Jakub | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 42 | 10:20:30 | KOSEK Adam | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 96 | 10:47:30 | LACINA Vojtěch | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 62 | 10:30:30 | LINHART Pavel | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 34 | 10:16:30 | MANSFELD Milan | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 84 | 10:41:30 | MOULIS Lukáš | CZE | 2012 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 6 | 10:02:30 | NGUYEN Xuan Tiep | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 78 | 10:38:30 | NOSEK Jakub | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 50 | 10:24:30 | PAVLÍK Karel | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 66 | 10:32:30 | SLÁNSKÝ Richard | CZE | 2012 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 14 | 10:06:30 | SZATMÁRI Sebastián | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 58 | 10:28:30 | ŠNAJDR Ondřej | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 100 | 10:49:30 | ŠTĚPÁNEK Vlastimil | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 46 | 10:22:30 | TKAČIVSKYJ Dominik | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 98 | 10:48:30 | TŮMA Martin | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 93 | 10:46:00 | URBAN Jakub | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 70 | 10:34:30 | URBAN Šimon | CZE | 2012 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 90 | 10:44:30 | VOLF Zdeněk | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |