Golden Spike Chlum 2023
05.04.2023 Mladá Boleslav, Jemníky
Mladší žáci | celkem: 30, muži : 30, ženy: 0, Muži: 30, Ženy: 0 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Golden Spike Chlum 2023 | N/A | 05.04.2023 10:59:43 | |
Golden Spike Chlum 2023 po kategoriích | N/A | 05.04.2023 10:59:43 |
výsledková listina Mladší žáci
start ~ 09:59:30
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Muži | [ 94 ] | Kryštof TŮMA | 2009 | CZE | Sportovní třídy MB | 09:15.4 | |
2 | 2 / Muži | [ 95 ] | Vlastimil ŠTĚPÁNEK | 2010 | CZE | Sportovní třídy MB | 09:28.4 | 00:13.0 |
3 | 3 / Muži | [ 72 ] | Tobiáš ŘÍHA | 2010 | CZE | Sportovní třídy MB | 10:01.5 | 00:46.1 |
4 | 4 / Muži | [ 96 ] | Štěpán HÁJEK | 2010 | CZE | Sportovní třídy MB | 10:03.2 | 00:47.8 |
5 | 5 / Muži | [ 52 ] | Vojtěch SYRŮČEK | 2009 | CZE | Sportovní třídy MB | 10:13.0 | 00:57.6 |
6 | 6 / Muži | [ 92 ] | Jiří BOUŠKA | 2010 | CZE | Sportovní třídy MB | 10:17.1 | 01:01.7 |
7 | 7 / Muži | [ 78 ] | Jakub NOSEK | 2011 | CZE | Sportovní třídy MB | 10:35.5 | 01:20.1 |
8 | 8 / Muži | [ 34 ] | Antonín ADAMUS | 2011 | CZE | Sportovní třídy MB | 10:48.0 | 01:32.6 |
9 | 9 / Muži | [ 68 ] | Ondřej ŠNAJDR | 2011 | CZE | Sportovní třídy MB | 10:51.0 | 01:35.6 |
10 | 10 / Muži | [ 64 ] | Vít NOVOTNÝ | 2010 | CZE | Sportovní třídy MB | 11:03.6 | 01:48.2 |
11 | 11 / Muži | [ 60 ] | Petr BRABEC | 2010 | CZE | Sportovní třídy MB | 11:11.0 | 01:55.6 |
12 | 12 / Muži | [ 26 ] | Adam KOSEK | 2011 | CZE | Sportovní třídy MB | 11:15.7 | 02:00.3 |
13 | 13 / Muži | [ 48 ] | Samuel SOUMAR | 2009 | CZE | Sportovní třídy MB | 11:25.1 | 02:09.7 |
14 | 14 / Muži | [ 10 ] | Vojtěch VÁCHA | 2009 | CZE | Sportovní třídy MB | 11:40.6 | 02:25.2 |
15 | 15 / Muži | [ 88 ] | Šimon DROBNIAK | 2009 | CZE | Sportovní třídy MB | 11:42.3 | 02:26.9 |
16 | 16 / Muži | [ 93 ] | Patrik ŽAMBERA | 2009 | CZE | Sportovní třídy MB | 11:45.9 | 02:30.5 |
17 | 17 / Muži | [ 86 ] | Zdeněk VOLF | 2010 | CZE | Sportovní třídy MB | 11:54.5 | 02:39.1 |
18 | 18 / Muži | [ 45 ] | Vojtěch RUML | 2009 | CZE | Sportovní třídy MB | 12:05.2 | 02:49.8 |
19 | 19 / Muži | [ 56 ] | Lukáš RÝDL | 2009 | CZE | Sportovní třídy MB | 12:07.2 | 02:51.8 |
20 | 20 / Muži | [ 91 ] | Štěpán HŮLKA | 2010 | CZE | Sportovní třídy MB | 12:17.0 | 03:01.6 |
21 | 21 / Muži | [ 76 ] | Tomáš HONC | 2010 | CZE | Sportovní třídy MB | 12:18.7 | 03:03.3 |
22 | 22 / Muži | [ 18 ] | Jan KOUBEK | 2010 | CZE | Sportovní třídy MB | 12:18.8 | 03:03.3 |
23 | 23 / Muži | [ 85 ] | David ČIŽINSKÝ | 2011 | CZE | Sportovní třídy MB | 12:25.2 | 03:09.8 |
24 | 24 / Muži | [ 2 ] | František STŘEDA | 2009 | CZE | Sportovní třídy MB | 12:47.7 | 03:32.2 |
25 | 25 / Muži | [ 22 ] | Vojtěch LANDYŠ | 2009 | CZE | Sportovní třídy MB | 13:04.2 | 03:48.8 |
26 | 26 / Muži | [ 14 ] | Milan MANSFELD | 2011 | CZE | Sportovní třídy MB | 13:16.4 | 04:01.0 |
27 | 27 / Muži | [ 41 ] | Tomáš MARTÍNEK | 2011 | CZE | Sportovní třídy MB | 13:18.7 | 04:03.3 |
28 | 28 / Muži | [ 81 ] | Filip KOLDA | 2011 | CZE | Sportovní třídy MB | 13:20.1 | 04:04.6 |
29 | 29 / Muži | [ 38 ] | David LOMAHA | 2009 | CZE | Sportovní třídy MB | 14:47.0 | 05:31.6 |
30 | 30 / Muži | [ 30 ] | Pavel MYŠIČKA | 2010 | CZE | Sportovní třídy MB | 18:31.9 | 09:16.5 |