Excalibur Race Mladé buky neděle
03.06.2018 Mladé buky, Trutnov
Hell jednotlivci | celkem: 76 , muži : 61, M: 40, ženy: 15, Z40: 3, M40: 21, Z: 12 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Hell dvojice | celkem: 25 , ženy: 8, muži : 17, muži: 6, mix: 5, ženy: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Hell týmy | celkem: 20 , muži : 18, muži: 3, ženy: 2, mix: 2 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Excalibur Race Mladé buky neděle | N/A | 27.08.2018 06:45:24 |
startovní listina Hell jednotlivci
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 76 účastníků ( 61 mužů, 15 žen)
kategorie | # | start | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Z40 | 9 | 11:04:30 | Babušková Stanislava | CZE | 1974 | Babušáci KvÄ›tnice | Květnice |
M | 19 | 11:09:30 | Babák Josef | CZE | 1992 | Tantrum Monstra | Plzeň |
M | 97 | 11:48:30 | Babák Pavel | CZE | 1985 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M | 40 | 11:20:00 | Bajer Lukáš | CZE | 1985 | SRPG-RNK | Rychnov nad Kněžnou |
M40 | 100 | 11:22:30 | Beneš Petr | CZE | 1977 | Kvíčala Team | Batňovice |
M | 35 | 11:17:30 | Bevelágua Ladislav | CZE | 1982 | OCRA-CZ Team | Tábor |
Z40 | 91 | 11:45:30 | Bouchnerová Alena | CZE | 1974 | Pohodáři | Ceská Lípa |
M | 30 | 11:15:00 | Bouček Tomáš | CZE | 1997 | Předměřice nad Labem | Předměřice nad Labem |
Z | 77 | 11:38:30 | Brabcová Štěpánka | CZE | 1995 | BRUTÁLNÍ PRINCEZNY | Praha 4 Chodov |
M40 | 78 | 11:39:00 | Brokeš Martin | CZE | 1971 | Žamberk | Žamberk |
M | 5 | 11:02:30 | Calka Erik | CZE | 1994 | TVP - Workout | Hodkovice nad Mohelkou |
M40 | 72 | 11:36:00 | Cupák Martin | CZE | 1971 | OCRA CZ TEAM | Vrchlabí |
M40 | 68 | 11:34:00 | David Michal | CZE | 1977 | Kasperovci | Trutnov |
M | 23 | 11:11:30 | Diblík Jan | CZE | 1984 | Praha | Praha |
Z | 10 | 11:05:00 | Drábková Veronika | CZE | 1996 | SRTG Šumperk | Rapotín |
M | 4 | 11:02:00 | Dufka Vladislav | CZE | 1991 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
Z | 26 | 11:13:00 | Dvořáková Veronika | CZE | 1991 | SRTG Čelákovice | Praha 3 |
M | 85 | 11:42:30 | Galandák Michal | CZE | 1989 | Vrchlabi | Vrchlabi |
M | 87 | 11:43:30 | Groh Radar | CZE | 1989 | Hudy | Vrchlabí |
M | 13 | 11:06:30 | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | OCRA CZ 2 | Kostelec nad Orlicí |
M | 15 | 11:07:30 | Hanáček Michal | CZE | 1988 | Pilulka athletic team | Praha 2 |
M | 83 | 11:41:30 | Hašek Rostislav | CZE | 1991 | HC Devro | Jilemnice |
M | 84 | 11:42:00 | Holas Martin | CZE | 1985 | horská smeÄka | Praha |
Z | 41 | 11:20:30 | Huňáková Michaela | CZE | 1999 | Asics FrontRunner CZE | Vrchlabí |
Z | 79 | 11:39:30 | Jilemnická Kateřina | CZE | 1994 | BRUTÁLNÍ PRINCEZNY | Praha 4 - Braník |
M | 93 | 11:46:30 | Kadrmas Martin | CZE | 2000 | Slatina u Vysokého Mýta | Vysoké Mýto |
M40 | 21 | 11:10:30 | Kecina Tomáš | CZE | 1978 | Trutnov | Trutnov |
M40 | 92 | 11:00:00 | Kellner David | CZE | 1975 | Úlice | Úlice |
M40 | 22 | 11:11:00 | Kokosinski Martin | CZE | 1978 | Olomouc | Olomouc |
M | Kolaja Jan | CZE | 1981 | Liberec | Liberec | ||
M | 42 | 11:21:00 | Kosek Luboš | CZE | 1979 | Hostinné | Hostinné |
M | 33 | 11:16:30 | Kostovský Roman | CZE | 1986 | Maro | Úpice |
M | 75 | 11:38:00 | Koutský Lukáš | CZE | 1987 | Brzice | Brzice |
M | 31 | 11:15:30 | Kunštár Pavel | CZE | 1988 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
M40 | 12 | 11:06:00 | Kytýr Pavel | CZE | 1974 | Teplice | Teplice |
M | 24 | 11:12:00 | Labuda Tomáš | CZE | 1996 | Mladé Buky | Mladé Buky |
M40 | 43 | 11:21:30 | Lacina Josef | CZE | 1978 | OCR Runners Beroun | Žebrák |
M | 8 | 11:04:00 | Levý Štěpán | CZE | 1982 | PŘEKÁŽKÁČ | Břehy |
M | 1 | 11:00:30 | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec |
M40 | 82 | 11:41:00 | Lukeš Vladimír | CZE | 1977 | HC Devro | Horní Branná |
M | 29 | 11:14:30 | Marada Pavel | CZE | 1991 | Zabreh | Zabreh |
Z | 94 | 11:47:00 | Moňáková Michaela | CZE | 1999 | Dranges | Liberec |
M | 86 | 11:43:00 | Myšák Tomáš | CZE | 1985 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M | 80 | 11:40:00 | Máslo Jiří | CZE | 1986 | HC Devro | Martinice v Kekonoších |
M | 14 | 11:07:00 | Mík Lukáš | CZE | 1992 | Kosičky | Kosičky |
M | 69 | 11:34:30 | Müller Petr | CZE | 1981 | Kasperovci | Havlovice |
M | 74 | 11:37:00 | Novák Lukáš | CZE | 1991 | OCRA CZ TEAM | Poděbrady |
M | 88 | 11:44:00 | Ovečka Vladislav | CZE | 1986 | Horská smečka | Železný Brod |
Z | 6 | 11:03:00 | Pavelková Anna | CZE | 1998 | Excalibu ŕ Race Team | Dvůr Králové nad Labem |
Z40 | 3 | 11:01:30 | Pernstecherová Andrea | CZE | 1975 | SRTG Teplice | Teplice |
M40 | 39 | 11:19:30 | Plihal Tomáš | CZE | 1975 | Ocr Pardubaci | Pardubice |
M | 11 | 11:05:30 | Rajnoha Matěj | CZE | 1996 | Predators Gym | bechlín |
M | 36 | 11:18:00 | Růžek Pavel | CZE | 1993 | Gladiators Kralupy | Nelahozeves |
M | 37 | 11:18:30 | Růžek Vojtěch | CZE | 1999 | Gladiators Kralupy | Nelahozeves |
Z | 44 | 11:22:00 | Sedláčková Katerina | CZE | 1989 | Štětí | Štětí |
M40 | 32 | 11:16:00 | Sonda Martin | CZE | 1976 | SVVAT | Hradec Králové |
Z | 73 | 11:36:30 | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | OCRA CZ TEAM | Beroun |
M40 | 17 | 11:08:30 | Stuchlík Bohumil | CZE | 1966 | Štětkovice | Štětkovice |
M | 81 | 11:40:30 | Svoboda David | CZE | 1985 | HC Devro | Praha |
M | 2 | 11:01:00 | Svoboda Martin | CZE | 1989 | Spartan Gym | Sparta |
Z | Tocháčková Tereza | CZE | 1997 | Barbarian Extreame Team | Praha 6 | ||
M | 7 | 11:03:30 | Vepřek Martin | CZE | 1990 | KolÅ¡ov | Kolšov |
Z | 89 | 11:44:30 | Vytinová Veronika | CZE | 1992 | SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM | Turnov |
Z | 28 | 11:14:00 | Zábranská Ladislava | CZE | 1983 | Streetfit | Milovice |
M | 90 | 11:45:00 | bartoň tomáš | CZE | 2002 | Liberec | Liberec |
M40 | 25 | 11:12:30 | springr zdenek | CZE | 1970 | komando wolf | nova paka |
M40 | 34 | 11:17:00 | Čech Daniel | CZE | 1976 | VM Cross | Vysoké Mýto |
M | 67 | 11:33:30 | Čížek Martin | CZE | 1979 | Kasperovci | Mladé Buky |
M40 | 20 | 11:10:00 | Řezníček Jan | CZE | 1973 | Junák | Červený Kostelec |
M40 | 71 | 11:35:30 | Šeda Radek | CZE | 1977 | OCRA CZ TEAM | Vrchlabí |
M | 27 | 11:13:30 | Škraněk Jiří | CZE | 1982 | Dobruška | Dobruška |
M40 | 38 | 11:19:00 | Štangler Stanislav | CZE | 1958 | TJ Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
M40 | 38 | 11:19:00 | Štangler Stanislav | CZE | 1958 | TJ Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
M | 18 | 11:09:00 | Štěpán Jan | CZE | 1996 | Muddyhob | Dolní Podluží |
M40 | 70 | 11:35:00 | Ždárský Rudolf | CZE | 1974 | Kasperovci | Úpice |
M40 | 16 | 11:08:00 | Gregorczyk Krzysztof | POL | 1970 | Chełmsko Śląskie | Chełmsko Śląskie |
startovní listina Hell dvojice
start ~ 10:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 25 účastníků ( 17 mužů, 8 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
ženy | 63 | Hořice |
[63]
Linda Bagová
1990
[64]
Kristýna Tulková
1989
|
mix | 45 | OCRLOSERS |
[45]
Pavel Dopita
1964
[46]
Martina Roulichová
1992
|
muži | 53 | Červený Kostelec |
[53]
Milan Kozák
1991
[54]
Tomáš Kábrt
1994
|
mix | 51 | Modré Krvinky |
[51]
Lubomír Kříž
1984
[52]
Alexandra Zemanová
1981
|
muži | 49 | Živanice |
[49]
Jan Levý
1981
[50]
Aleš Poskočil
1986
|
muži | 59 | NyklÃÄkovi |
[59]
Ondřej Nyklíček
1978
[60]
Luděk Nyklíček
1978
|
w | 76 | Brzice |
[76]
Lucie Pfaffová
1989
|
mix | 47 | Bechlín |
[47]
Vojtěch Rajnoha
1993
[48]
Barbora Došková
1992
|
mix | 56 | Kolín |
[56]
Roman Uhlík
1986
[55]
Lucie Jirásková
1989
|
mix | 95 | Praha |
[95]
Slávek Veselý
1991
[96]
Jana Šplíchalova
1998
|
muži | 62 | TygÅ™i z VysoÄiny |
[62]
Jakub Černý
1983
[61]
Milan Šprachta
1974
|
muži | 65 | SK Samuraj Domažlice |
[65]
Bohuslav Šála
1990
[66]
Radim Červeňák
1991
|
muži | 57 | České Budějovice |
[57]
Josef Žižka
1980
[58]
Josef Žižka
1980
|
startovní listina Hell týmy
start ~ 11:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 20 účastníků ( 18 mužů, 2 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | 13 | OCRA CZ 2 |
[13]
Lukáš Hanyk
1991
[93]
Martin Kadrmas
2000
[27]
Jiří Škraněk
1982
[89]
Veronika Vytinová
1992
|
muži | 83 | HC Devro |
[83]
Rostislav Hašek
1991
[82]
Vladimír Lukeš
1977
[80]
Jiří Máslo
1986
[81]
David Svoboda
1985
|
muži | 84 | horská smeÄka |
[84]
Martin Holas
1985
[85]
Michal Galandák
1989
[87]
Radar Groh
1989
[86]
Tomáš Myšák
1985
|
muži | 67 | Kasperovci |
[67]
Martin Čížek
1979
[68]
Michal David
1977
[69]
Petr Müller
1981
[70]
Rudolf Ždárský
1974
|
mix | 71 | OCRA CZ TEAM |
[71]
Radek Šeda
1977
[72]
Martin Cupák
1971
[74]
Lukáš Novák
1991
[73]
Barbora Stejskalová
1989
|