1. ČP masters Náměšť

23.09.2018 Náměšť na Hané 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Masters A, B celkem: 27, muži : 27, ženy: 0, MA-M35: 9, MB-M40: 17, MD-M60: 1 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 25, muži : 19, ženy: 6, MA-M35: 0, MB-M40: 0, MC-M50: 13, MD-M60: 6, ZB-Z40: 3, ZA-Z35: 2, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Namest Vysledky Masters pdf 82872B21.05.2020 15:59:09

výsledková listina Masters A, B

start ~ 06:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / MA-M35 [1] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
2 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing
3 2 / MA-M35 [3] Jakub Král 1984 CZE cyklo team KOLÁRNA
4 2 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax
5 3 / MB-M40 [117] Mirek Bieniasz 1976 POL KCP Bieniasz Bike Team
6 4 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN
7 5 / MB-M40 [120] Ondřej Stupka 1979 CZE Velká Bíteš
8 3 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Author masters
9 4 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team
10 5 / MA-M35 [2] František Novotný 1981 CZE Hradecký Spinning Klub
11 6 / MA-M35 [13] luděk usnul 1984 CZE VEUS Vyškov
12 7 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub
13 6 / MB-M40 [123] Petr CHaloupka 1971 CZE cycloracing Olomouc team A
14 7 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub
15 8 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč
16 9 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno
17 10 / MB-M40 [108] Tomáš Galuška 1970 CZE FORCE KCK Zlín
18 11 / MB-M40 [122] Martin Jančík 1971 CZE SK Jiří team Ostrava
19 12 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE Žatec
20 8 / MA-M35 [14] Jaroslav Strakoš 1984 CZE cykloteam KOLARNA
21 9 / MA-M35 [18] Luboš Minařík 1983 CZE cykloteam KOLARNA
22 13 / MB-M40 [111] Radomil Pěnkava 1974 CZE SC Samotišky
23 14 / MB-M40 [110] Čestmír Koutný 1978 CZE SC Samotišky
24 15 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN
25 16 / MB-M40 [121] Roman Miček 1973 CZE Drakurbno
26 17 / MB-M40 [124] Milan Tuna 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč
26 1 / MD-M60 [311] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 06:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz
3 1 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava
4 3 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
5 4 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl
6 5 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans
7 6 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal
8 7 / MC-M50 [208] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal
9 2 / MD-M60 [218] Zdeněk Kukula 1950 CZE cykloteam KOLARNA
10 8 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team
11 9 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko
12 10 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal
13 11 / MC-M50 [206] Karel Sekerka st. 1961 CZE Sportovní club CYCLORACING
14 12 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín
15 13 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO
16 3 / MD-M60 [305] Andrzej Misina 1953 POL ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
17 4 / MD-M60 [303] Zdeněk Žarlok 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava
18 5 / MD-M60 [309] Petr Vencl 1952 CZE MKV Sport
19 6 / MD-M60 [219] Ludvík Usnul 1959 CZE
20 1 / ZB-Z40 [511] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR
21 1 / ZA-Z35 [401] Pavlína Maráčková 1981 CZE Sk Jiří Team Ostrava
22 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín
23 2 / ZB-Z40 [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK PRIMA POLIČKA
24 2 / ZA-Z35 [402] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc
25 3 / ZB-Z40 [502] Hana Schwanová 1972 CZE ACS Drak Vrbno