07.10.2017 Nové Město nad Metují
startovní listina
10:45:00
start ~ 10:45:00
, 2001 a starší
,
přihlášeno: 119 účastníků
(
91 mužů,
28 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
MA | 89 | Augusta Čeněk | CZE | 1998 | SK NMMET | 0 | Trutnov |
MB | 11 | Balcar Jaroslav | CZE | 1975 | Vysokov | 0 | Vysokov |
MA | 79 | Balcar Ondřej | CZE | 1984 | Vrchoviny | 0 | Vrchoviny |
ZB | 212 | Bartáková Petra | CZE | 1979 | Nahořany | 80 | Nahořany |
ZA | 12 | Bellerová Martina | CZE | 1992 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
MD | 98 | Bláha MIlan | CZE | 1957 | AF Křovice | 150 | Dobruška |
ZB | 7 | Brumlichová Romana | CZE | 1976 | Wikov | 730 | Hronov |
ME | 206 | Bříza Vladimír | CZE | 1951 | KRB Chrudim | 130 | Chrudim |
MB | 13 | Bubeníček Petr | CZE | 1980 | BUBUTEAM | 30 | Velké Poříčí |
ZB | 14 | Bubeníčková Simona | CZE | 1978 | Bubuteam | 180 | Velké Poříčí |
MA | 15 | Celba Petr | CZE | 1986 | Kola Rtyně | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
ZA | 35 | Celbová Lucie | CZE | 1992 | S-SPORT MTB TEAM | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
MB | 118 | Čapek Jan | CZE | 1982 | Astratex | 50 | Slatina nad Úpou |
MB | 3 | Čivrný Jiří | CZE | 1980 | SK Nové Město nad Metují | 690 | Semily |
ME | 16 | Doležal Stanislav | CZE | 1938 | BK Pardubice | 280 | Pardubice Bezděkov 33 |
ME | 17 | Domáň Ladislav | CZE | 1949 | Vella Náchod | 0 | Náchod |
MA | 19 | Dostál Jan | CZE | 1986 | Běžecký Klub Náchod | 30 | Náchod |
ME | 18 | Dostál Václav | CZE | 1942 | Černožice | 510 | Černožice |
ZB | 20 | Dostálová Hana | CZE | 1970 | Černožice | 100 | Černožice |
MC | 21 | Drobek Jindřich | CZE | 1971 | Jameson team | 0 | Náchod |
MA | 22 | Dufka Vladislav | CZE | 1991 | Běžecký Klub Náchod | 0 | Červený Kostelec |
MA | 23 | Důrek Milan | CZE | 1991 | Ž3 Sport | 0 | Velký Třebešov |
ZA | 24 | Dvořáková Lucie | CZE | 1993 | Police nad Metují | 0 | Police nad Metují |
MC | 25 | Elich Jiří | CZE | 1964 | Levit Loko Trutnov | 0 | Náchod |
ZB | 26 | Flašarová Lenka | CZE | 1972 | Svaz Českých Bohémů | 60 | Náchod |
ZB | 85 | Friebelová Eva | CZE | 1962 | TJ Maratonstav Úpice | 250 | Havlovice |
ZB | 27 | Gloserová Alena | CZE | 1969 | Police nad Metujà | 320 | Police Nad Metují |
ME | 152 | Goldbach Václav | CZE | 1950 | SK Týniště nad Orlicí | 200 | Týniště Nad Orlicí |
MB | 28 | Habr Jiří | CZE | 1973 | Vella Team Náchod | 340 | Červený Kostelec |
MA | 30 | Habr Lukáš | CZE | 1985 | 1. Náchodská Pivotéka | 0 | Náchod |
MA | 29 | Habr Martin | CZE | 1996 | Tj Sokol Olešnice | 0 | Červený Kostelec |
ZB | 31 | Hellerová Hana | CZE | 1961 | Hradec Králové | 690 | Hradec Králové |
MB | 32 | Holeček Mirek | CZE | 1974 | Nové Město Nad Metuji | 0 | Nové Město Nad Metuji |
MC | 8 | Holub Miroslav | CZE | 1966 | SK Nové Město nad Metují | 670 | Žďár nad Metují |
MA | 33 | Hůlek Martin | CZE | 2000 | Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
MC | 201 | Hynek Petr | CZE | 1963 | SK Nové Město nad Metují | 100 | Nové Město nad Metují |
MD | 205 | Chmelař Jaromír | CZE | 1958 | Dobruška | 40 | Dobruška |
MA | 186 | Janouch David | CZE | 2000 | SK NMMET | 0 | Nové Město nad Metují |
ME | 34 | Javůrek Jiří | CZE | 1948 | TJ Maratonstav Úpice | 110 | Svoboda N. Úpou |
ZB | 213 | Jedličková Eva | CZE | 1979 | Starkoč | 70 | Starkoč |
MA | 87 | Jiráský Jakub | CZE | 1990 | YOLO BAND | 0 | Náchod |
MA | 209 | Jirka Jan | CZE | 1983 | Už tam budem :-D | 0 | Police Nad Metuji |
MA | 37 | Jon Jakub | CZE | 2001 | Bikestars Vrchlkabí | 0 | Vrchlabí |
MC | 36 | Jon Jiří | CZE | 1968 | Bikestars Vrchlkabí | 70 | Vrchlabí |
MA | 38 | Jon Vojtěch | CZE | 1999 | bikestars Vrchlabí | 0 | Vrchlabí |
ZB | 10 | Kábrtová Jitka | CZE | 1971 | Maratonstav Úpice | 570 | Studnice |
MC | 94 | Kocourek Roman | CZE | 1972 | Icekram | 0 | Nové Město Nad Metují |
MB | 39 | Kolisko Vladimír | CZE | 1980 | Běžecký klub Náchod | 230 | Červený Kostelec |
MC | 40 | Kostelecký Vladimír | CZE | 1970 | Vella Team Náchod | 350 | Hronov |
MA | 207 | Kovařík Radovan | CZE | 1985 | Humbuk team | 0 | Hradec Králové |
MA | 2 | Kozlík Lukáš | CZE | 1989 | T.J. Sokol na Mělníce | 540 | Mělník |
MD | 210 | Krajs Zdeněk | CZE | 1954 | Trutnov | 20 | Trutnov |
MB | 6 | Král Jindřich | CZE | 1973 | AK Iscarex Česká Třebová | 580 | Trutnov |
MA | 41 | Kratochvíl Marek | CZE | 1989 | Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci | 50 | Nové Město nad Metují |
MC | 42 | Krempa Milan | CZE | 1963 | pivovar Primátor | 60 | Hradec Králové |
MA | 4 | Krunka Kamil | CZE | 1986 | Běžecký klub Náchod | 430 | Náchod |
MC | 161 | Krutílek Marek | CZE | 1965 | TT Pardubice | 90 | |
MB | 80 | Kubasa Jiří | CZE | 1977 | TJ Maratonstav Úpice | 320 | Libňatov |
MB | 43 | Kulda Jan | CZE | 1973 | TJ Sokol Olešnice | 0 | Červený Kostelec |
MC | 99 | Kuna Zdeněk | CZE | 1972 | FC Ležák Česká Skalice | 20 | Česká Skalice |
MA | 218 | Kyral Jan | CZE | 1989 | Třebochovice pod Orebem | 0 | Třebochovice pod Orebem |
MD | 219 | Kyral Zbyněk | CZE | 1960 | Třebechovice pod Orebem | 50 | Třebechovice pod Orebem |
MB | 96 | Laštůvka Martin | CZE | 1980 | Cyklo Tony | 110 | Rtyně V Podkrkonoší |
MD | 97 | Leplt Jiří | CZE | 1961 | Miletín | 0 | Miletín |
MB | 44 | Lhota Aleš | CZE | 1978 | A and A | 0 | Tetín |
MA | 46 | Linhart Lukáš | CZE | 1989 | SK Nové MÄ›sto nad Metujà | 0 | Nové Město nad Metují |
MC | 45 | Linhart Milan | CZE | 1964 | KBA Grafitec Dobruška | 0 | Dobruška |
MC | 204 | Litoš Jiří | CZE | 1969 | SDH Pavlišov | 120 | Náchod |
ZB | 47 | Lukášová Leona | CZE | 1975 | Hvězda Pardubice z.s. | 190 | Lhotky, Kramolna |
MA | 48 | Lukeš Lukáš | CZE | 1994 | Integraf running team | 0 | Náchod |
MA | 211 | Mach Lukáš | CZE | 1999 | TJ Sokol Mezilesí | 0 | Mezilesí |
ZA | 203 | Maiixnerová Michaela | CZE | 1993 | Sokol Mezilesí | 10 | Mezilesí |
ZB | 49 | Marethová Alena | CZE | 1972 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
MD | 93 | Matějíček Luboš | CZE | 1962 | HOVRCH | 390 | NovÉ MĚsto N. MetujÍ |
MB | 50 | Matuška Martin | CZE | 1980 | Ohnišov | 40 | Ohnišov |
MB | 51 | Melišík Jan | CZE | 1974 | Skilauf team | 390 | Pavlišov |
MA | 52 | Mertlík Filip | CZE | 1993 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
ZB | 5 | Metelková Táňa | CZE | 1972 | Běžecký klub Náchod | 750 | Náchod |
MA | 53 | Michl Petr | CZE | 1989 | Dobruška | 0 | Dobruška |
MA | 54 | Mrázek Josef | CZE | 2000 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
MD | 92 | Nečas Josef | CZE | 1958 | Maratonstav | 170 | Úpice |
ZB | 90 | Paulú Blanka | CZE | 1954 | maratonstav úpice | 150 | Vrchlabi |
MD | 84 | Pechek František | CZE | 1953 | TJ Maratonstav Úpice | 70 | Trutnov, U Kasáren 258 |
MB | 208 | Pelouch Leoš | CZE | 1975 | SK Chotěboř | 70 | Chotěboř |
MC | 78 | Pešek Martin | CZE | 1967 | Náchod | 20 | Náchod |
MB | 55 | Pešta Martin | CZE | 1978 | BAKAKO Nová Paka | 40 | Nová paka |
MA | 56 | Plný David | CZE | 1993 | Běžecký Klub Náchod | 310 | Machov |
MC | 57 | Poláček Jan | CZE | 1968 | Nachod | 0 | Náchod |
MA | 88 | Presse Michal | CZE | 1991 | YOLO | 0 | Nové Město Nad Metují |
MC | 58 | Rek Stanislav | CZE | 1964 | AMMANN | 310 | Náchod |
ZB | 59 | Renská Lenka | CZE | 1980 | Náchod | 0 | Náchod |
MB | 60 | Renský Michal | CZE | 1979 | Běžecký klub Náchod | 30 | Náchod |
ZB | 61 | Rudolfová Pavlína | CZE | 1970 | Červený Kostelec | 60 | Červený Kostelec |
MA | 62 | Ruffer Daniel | CZE | 1999 | REDPOINT - ELEVEN TEAM | 0 | Náchod |
ZB | 63 | Rýdlová Denisa | CZE | 1982 | BKN | 310 | Všeliby 47 |
ZB | 64 | Rychnovská Dagmar | CZE | 1975 | SK Nové Město nad Metují | 150 | Jilemnice |
MA | 1 | Sádlo Dominik | CZE | 1995 | SK Nové Město nad Metují | 670 | Rtyně V Podkrkonoší |
ZB | 65 | Schwaningerová Petra | CZE | 1982 | RockMachine-Cyklomax | 530 | Hradec Králové |
MB | 66 | Sláma Jiří | CZE | 1974 | Vella team Náchod | 10 | Nove Mesto nad Metuji |
MA | 67 | Slovák Jiří | CZE | 1985 | CHDP Sport Division | 0 | Hradec Králové |
ME | 86 | ŠmÍda OldŘich | CZE | 1948 | Maratonstav Úpice | 150 | Úpice |
MD | 68 | Šolc Vítězslav | CZE | 1957 | BKL Machov | 0 | Machov |
MA | 69 | Šolc Vítězslav | CZE | 1991 | Běžecký klub Náchod | 0 | Machov |
ZA | 214 | Štěpová Adéla | CZE | 1993 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
MC | 216 | Urban Michal | CZE | 1964 | Pronax group s.r.o. | 40 | Červený Kostelec |
ZB | 81 | Vacková Hana | CZE | 1956 | TJ Sokol Starkoč | 0 | Červený Kostelec |
MD | 91 | Valenta Michal | CZE | 1962 | tužín | 30 | Vrchlabi |
MD | 82 | Vanta Josef | CZE | 1962 | Triclub Dobruška | 0 | Chotěvice |
MC | 83 | Vašíček Martin | CZE | 1971 | TJ Maratonstav Úpice | 40 | Trutnov |
MC | 70 | Vít Pavel | CZE | 1971 | Vella team Náchod | 380 | Náchod |
ZA | 71 | Vítková Veronika | CZE | 1989 | SDH Nahořany | 230 | Nahořany |
MA | 95 | Vlček Milan | CZE | 1989 | SK Nové Město nad Metují | 110 | Červená Hora |
MC | 72 | Vokolek Michal | CZE | 1972 | Voky 22 | 40 | Pardubice |
MC | 73 | Vondra Josef | CZE | 1971 | SK Týniště nad Orlicí, z.s. | 170 | Červený Kostelec |
ZA | 9 | Zeisková Markéta | CZE | 1998 | Běžecký klub Náchod | 430 | Náchod |
MA | 74 | Zelený Matěj | CZE | 1989 | Bražecký mládenci | 0 | Náchod |
MC | 75 | Zigáček Tomáš | CZE | 1972 | Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
ZA | 76 | Zítková Radka | CZE | 1988 | Run4run | 70 | Žďárky |
MB | 77 | Žďárský Martin | CZE | 1976 | Tsunami | 0 | Náchod |