Běh pro Hospic
16.09.2023 Červený Kostelec
2km | celkem: 65 , muži : 26, ženy: 39, Muži: 26, Ženy: 39 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Běh pro Hospic | N/A | 16.09.2023 12:23:03 | |
Běh pro Hospic po kategoriích | N/A | 16.09.2023 12:23:03 |
výsledková listina 2km
start ~ 10:44:40
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Muži | [ 417 ] | Šimon Souček | 2008 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 07:37.6 | |||
2 | 2 / Muži | [ 212 ] | Jan Mareth | 2008 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 08:02.1 | 00:24.5 | ||
3 | 3 / Muži | [ 419 ] | Jan Lněnička | 1994 | CZE | Dvůr Králové nad Labem | 08:22.0 | 00:44.4 | ||
4 | 4 / Muži | [ 201 ] | Lukáš Farský | 2010 | CZE | MIZUNO TEAM + TJ Maraton stav Úpice | 08:39.4 | 01:01.8 | ||
5 | 5 / Muži | [ 230 ] | Filip Kuťák | 2010 | CZE | Tj Maratonstav Úpice | 09:03.4 | 01:25.8 | ||
6 | 6 / Muži | [ 220 ] | Jakub Svoboda | 2007 | CZE | TJ Maratonstav Upice | 09:09.4 | 01:31.8 | ||
7 | 1 / Ženy | [ 218 ] | Adéla Renská | 2009 | CZE | Běžecký klub Náchod | 09:24.5 | 01:46.9 | ||
8 | 7 / Muži | [ 215 ] | Kamil Mikula | 1978 | CZE | MIKULA RUN TEAM | 09:26.7 | 01:49.1 | ||
9 | 8 / Muži | [ 414 ] | Vojtěch Kábrt | 2010 | CZE | OleŠnice Win | 09:39.3 | 02:01.7 | ||
10 | 2 / Ženy | [ 227 ] | Lucie Tyrychtrová | 2012 | CZE | Atletika Trutnov | 09:47.5 | 02:09.9 | ||
11 | 9 / Muži | [ 216 ] | Aleš Mikula | 1973 | CZE | Mikula Team | 10:03.1 | 02:25.5 | ||
12 | 3 / Ženy | [ 242 ] | Amina Kejmar | 2008 | CZE | Jaroměř | 10:28.4 | 02:50.8 | ||
13 | 4 / Ženy | [ 239 ] | Lenka Zajíčková | 2012 | CZE | OlfinCar Ski Team | 10:35.1 | 02:57.5 | ||
14 | 10 / Muži | [ 229 ] | Tomáš Hudcovic | 1998 | CZE | Provodov-Šonov | 10:36.4 | 02:58.8 | ||
15 | 11 / Muži | [ 426 ] | Filip Hejna | 2010 | CZE | Rtyně V Podkrkonoší | 10:56.4 | 03:18.8 | ||
16 | 12 / Muži | [ 427 ] | Vít Hejna | 2003 | CZE | Rtyně V Podkrkonoší | 10:58.3 | 03:20.7 | ||
17 | 5 / Ženy | [ 259 ] | Hana Kábrtová | 1980 | CZE | Červený Kostelec | 10:58.7 | 03:21.1 | ||
18 | 6 / Ženy | [ 213 ] | Eva Mertlíková | 1987 | CZE | ZŠ Bratří Čapků Úpice | 11:02.7 | 03:25.1 | ||
19 | 13 / Muži | [ 235 ] | Mikuláš Hejna | 2008 | CZE | Červený Kostelec | 11:12.1 | 03:34.5 | ||
20 | 14 / Muži | [ 246 ] | Jakub Pečenka | 2005 | CZE | farnost Dvůr Králové nad Labem | 11:18.4 | 03:40.8 | ||
21 | 15 / Muži | [ 228 ] | Jakub Tuček | 2014 | CZE | Bedna team | 11:33.6 | 03:56.0 | ||
22 | 7 / Ženy | [ 424 ] | Karolína Mikulová | 2001 | CZE | Mistrovice | 11:42.3 | 04:04.7 | ||
23 | 8 / Ženy | [ 233 ] | Eliška Knapovská | 2006 | CZE | Červený Kostelec | 11:50.3 | 04:12.7 | ||
24 | 16 / Muži | [ 214 ] | Jan Michalčík | 1974 | CZE | Trutnov | 11:58.4 | 04:20.8 | ||
25 | 17 / Muži | [ 423 ] | Dalibor Mikula | 2010 | CZE | Mistrovice | 12:00.8 | 04:23.2 | ||
26 | 9 / Ženy | [ 421 ] | Ema Veselá | 2009 | CZE | Náchod | 12:10.6 | 04:33.0 | ||
27 | 10 / Ženy | [ 260 ] | Alena Moravcová | 2008 | CZE | Náchod | 12:11.6 | 04:34.0 | ||
28 | 11 / Ženy | [ 237 ] | Dorotka Lelková | 2010 | CZE | Čolek team | 12:30.7 | 04:53.1 | ||
29 | 18 / Muži | [ 418 ] | Radim Bouček | 2011 | CZE | Radvanice | 12:33.7 | 04:56.1 | ||
30 | 12 / Ženy | [ 420 ] | Lenka Prouzová | 2005 | CZE | Červený Kostelec | 12:38.4 | 05:00.8 | ||
31 | 19 / Muži | [ 238 ] | Michal Lelek | 1976 | CZE | Čolek team | 12:39.6 | 05:02.0 | ||
32 | 20 / Muži | [ 257 ] | Kristián Machula | 2012 | CZE | Bezděkov Nad Metují | 12:40.0 | 05:02.4 | ||
33 | 13 / Ženy | [ 425 ] | Růžena Mikulová | 2008 | CZE | Mikularan Team | 12:44.7 | 05:07.1 | 12:44.7 (1) | mezičasy |
34 | 14 / Ženy | [ 217 ] | Marie Pokorná | 2010 | CZE | Landema Group | 12:45.6 | 05:08.0 | ||
35 | 15 / Ženy | [ 243 ] | Amíra Kejmarová | 2010 | CZE | Jaroměř | 13:01.0 | 05:23.4 | ||
36 | 16 / Ženy | [ 240 ] | Martina Kordinová | 1979 | CZE | Jaroměř | 13:03.2 | 05:25.6 | ||
37 | 21 / Muži | [ 256 ] | Kryštof Machula | 2010 | CZE | Bezděkov Nad Metují | 13:20.7 | 05:43.1 | ||
38 | 17 / Ženy | [ 234 ] | Iljana Beránková | 2006 | CZE | Hronov | 13:23.9 | 05:46.3 | ||
39 | 18 / Ženy | [ 221 ] | Marcela Tučková | 1967 | CZE | Nachod | 13:46.3 | 06:08.7 | ||
40 | 19 / Ženy | [ 208 ] | Romana Jirková | 1981 | CZE | ZŠ Bratří Čapků Úpice | 13:55.2 | 06:17.6 | ||
41 | 22 / Muži | [ 254 ] | Radek Machula | 1969 | CZE | Wimex | 14:18.2 | 06:40.6 | ||
42 | 20 / Ženy | [ 416 ] | Hana Drexlerová | 1983 | CZE | Batňovice | 14:23.3 | 06:45.7 | ||
43 | 21 / Ženy | [ 422 ] | Adéla Šulcová | 2006 | CZE | Hronov | 14:27.2 | 06:49.6 | ||
44 | 23 / Muži | [ 211 ] | Filip Křemenský | 2010 | CZE | Trutnov | 14:28.8 | 06:51.2 | ||
45 | 22 / Ženy | [ 210 ] | Jana Křemenská | 1978 | CZE | tRUtNov | 14:29.1 | 06:51.5 | ||
46 | 23 / Ženy | [ 244 ] | Irena Pečenková | 1977 | CZE | farnost Dvůr Králové nad Labem | 14:34.7 | 06:57.1 | ||
47 | 24 / Ženy | [ 255 ] | Jitka Machulová | 1979 | CZE | Bezděkov Nad Metují | 15:05.2 | 07:27.6 | ||
48 | 25 / Ženy | [ 203 ] | Anna Feketová | 1976 | CZE | ZŠ Bratří Čapků Úpice | 15:32.2 | 07:54.6 | ||
49 | 24 / Muži | [ 202 ] | Jaroslav Fekete | 1977 | CZE | ZŠ Bratří Čapků Úpice | 15:43.4 | 08:05.8 | ||
50 | 26 / Ženy | [ 205 ] | Renata Hlavsová | 1997 | CZE | Landema Group | 15:55.5 | 08:17.9 | ||
51 | 27 / Ženy | [ 226 ] | Tereza Maierová | 1994 | CZE | Studnice | 16:01.5 | 08:23.9 | ||
52 | 28 / Ženy | [ 225 ] | Aneta Peukrová | 1993 | CZE | Farmet a.s. | 16:02.2 | 08:24.6 | ||
53 | 29 / Ženy | [ 415 ] | Jindra Nývltová | 1963 | CZE | Červený Kostelec | 16:02.4 | 08:24.8 | ||
54 | 30 / Ženy | [ 209 ] | Věra Khýrová | 1981 | CZE | Hořenice | 16:04.4 | 08:26.8 | ||
55 | 25 / Muži | [ 224 ] | Michal Tuček | 2012 | CZE | Bedna team | 16:10.1 | 08:32.5 | ||
56 | 31 / Ženy | [ 223 ] | Jana Tučková | 1980 | CZE | Bedna team | 16:13.1 | 08:35.5 | ||
57 | 32 / Ženy | [ 258 ] | Adéla Košťálová | 2005 | CZE | Červený Kostelec | 16:15.2 | 08:37.6 | ||
58 | 26 / Muži | [ 236 ] | Jan Hanuš | 1952 | CZE | SDO Btňovice | 16:20.1 | 08:42.5 | ||
59 | 33 / Ženy | [ 245 ] | Štěpánka Pečenková | 2008 | CZE | farnost Dvůr Králové nad Labem | 16:20.6 | 08:43.0 | ||
60 | 34 / Ženy | [ 231 ] | Bernadeta Janková | 1997 | CZE | Nové Město Nad Metují | 16:21.0 | 08:43.4 | ||
61 | 35 / Ženy | [ 232 ] | Karolína Janková | 2001 | CZE | Nové Město Nad Metují | 16:31.8 | 08:54.2 | ||
62 | 36 / Ženy | [ 204 ] | Marie Fialová | 1991 | CZE | Praha 17 | 16:34.0 | 08:56.4 | ||
63 | 37 / Ženy | [ 222 ] | Anna Vítková | 1963 | CZE | Běhny +1 | 20:54.7 | 13:17.1 | ||
64 | 38 / Ženy | [ 206 ] | Kateřina Hlušková | 1981 | CZE | Běhny +1 | 21:00.6 | 13:23.0 | ||
65 | 39 / Ženy | [ 268 ] | Martina Boučková | 2013 | CZE | Radvanice | 01:38:23.4 | 01:30:45.8 |