14.09.2019 Náchod
Montacké vlnky I 700 m
|
celkem: 32 , ženy: 14, Přípravka holky: 7, muži : 18, Přípravka kluci: 8, Minižákyně: 7, Minižáci: 10 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Montacké vlnky II 1500 m
|
celkem: 15 , muži : 10, Mladší žáci: 5, Starší žáci: 5, ženy: 5, Starší žákyně: 2, Mladší žákyně: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
hlavní závod Montacké vlny 9 km
|
celkem: 119 , muži : 88, MC: 29, MB: 18, ženy: 31, ZB: 20, ME: 9, ZA: 11, MA: 21, MD: 11 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Kondiční vlny a Junioři 4,5 km
|
celkem: 31 , muži : 11, Muži: 9, ženy: 20, Ženy: 14, Juniorky: 6, Junioři: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 12:43:29
, 2008 a mladší
,
přihlášeno: 32 účastníků
(
18 mužů,
14 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Přípravka holky | 101 | Bubeníčková Simona | CZE | 2008 | BKL Machov | 0 | Velké Poříčí |
Přípravka kluci | 102 | Cejnar Tobiáš | CZE | 2008 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Minižáci | 103 | Elich Ondřej | CZE | 2012 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Přípravka holky | 104 | Elichová Noemi | CZE | 2009 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Přípravka kluci | 105 | Hemelík Vítek | CZE | 2009 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Minižáci | 106 | Hemelík Luboš | CZE | 2010 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Přípravka kluci | 107 | Horák Michal | CZE | 2008 | TJ Sokol Studnice | 0 | Starkoč |
Minižáci | 108 | Hroch Jakub | CZE | 2010 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Česká Skalice |
Přípravka kluci | 109 | Mareth Jan | CZE | 2008 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
Přípravka kluci | 110 | Raim Ladislav | CZE | 2009 | Sokol Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Přípravka holky | 111 | Renská Adéla | CZE | 2009 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Přípravka kluci | 112 | Renský Matěj | CZE | 2009 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Přípravka holky | 113 | Ševčíková Anežka | CZE | 2008 | TJ Start Náchod | 0 | Náchod |
Přípravka kluci | 114 | Vaněk David | CZE | 2009 | Bkl Machov | 0 | Bezděkov Nad Metují |
Minižáci | 115 | Vlk Štěpán | CZE | 2010 | Vernéřovice | 0 | Vernéřovice |
Minižákyně | 116 | Žitkova Andrea | CZE | 2010 | Machov | 0 | Machov |
Minižákyně | 120 | Horníková Laura | CZE | 2014 | TJ Kraso Náchod | 0 | Náchod |
Minižákyně | 129 | Divišková Pavlínka | CZE | 2011 | SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ | 0 | Náchod |
Minižákyně | 131 | Macurová Adéla | CZE | 2012 | Hvězda Pardubice | 0 | Hronov |
Přípravka kluci | 132 | Souček Šimon | CZE | 2008 | Tj Maratonstav Úpice | 0 | Batňovice |
Přípravka holky | 135 | Balcarová Radka | CZE | 2009 | ZŠ Náchod - Plhov | 0 | Náchod |
Minižáci | 136 | Zikmund Vojtěch | CZE | 2012 | | 0 | |
Minižákyně | 140 | Školníková Lea | CZE | 2014 | Edumed | 0 | Broumov |
Minižáci | 143 | Tlapák Tomáš | CZE | 2010 | Edumed | 0 | Broumov |
Přípravka holky | 144 | Hrochová Lucie | CZE | 2008 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Česká Skalice |
Minižákyně | 145 | Melišíková Viktorie | CZE | 2011 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Minižáci | 147 | Schrötter vojtěch | CZE | 2012 | Náchod | 0 | Náchod |
Přípravka holky | 148 | Wiesnerová Denisa | CZE | 2009 | SKP Nové Město n. Met | 0 | Velké Poříčí |
Minižáci | 150 | Štancl Roman | CZE | 2010 | Rašovice | 0 | Rašovice, Týniště Nad Orlicí |
Minižáci | 153 | Štancl Štěpán | CZE | 2012 | SK Týniště nad Orlicí | 0 | Týniště Nad Orlicí |
Minižákyně | 156 | toucová Kamila | CZE | 2010 | Podbřezí - Skalka | 0 | Podbřezí |
Minižáci | 159 | Macháček Jan | CZE | 2013 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
start ~ 12:57:10
, 2004 - 2007
,
přihlášeno: 15 účastníků
(
10 mužů,
5 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Starší žákyně | 117 | Flousková Barbora | CZE | 2005 | LK Broumov | 0 | Broumov |
Mladší žákyně | 118 | Flousková Gabriela | CZE | 2007 | MARFLO TEAM | 0 | Broumov |
Starší žáci | 119 | Vojtěch Vojtěch | CZE | 2004 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Broumov |
Mladší žáci | 124 | Ardelt Václav | CZE | 2007 | PRIMÁTOR | 0 | Chrudim |
Starší žáci | 125 | Dítě Marek | CZE | 2004 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Starší žákyně | 126 | Kubečková Vendula | CZE | 2004 | BKL Machov | 1 | Machov |
Starší žáci | 127 | Potoček Vojtěch | CZE | 2004 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Mladší žáci | 128 | Souček Ondřej | CZE | 2006 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Batňovice |
Mladší žákyně | 130 | Křičková Nela | CZE | 2009 | BKL Machov | 0 | Hronov |
Starší žáci | 137 | Šulc Dominik | CZE | 2005 | Náchod | 0 | Náchod |
Starší žáci | 138 | Šulc Patrik | CZE | 2005 | Náchod | 0 | Náchod |
Mladší žákyně | 141 | Školníková Zoe | CZE | 2006 | Hobra | 0 | Broumov |
Mladší žáci | 142 | Školník Vítek | CZE | 2007 | Edumed | 0 | Broumov |
Mladší žáci | 152 | Brejtr Kryštof | CZE | 2006 | Náchod | 0 | Náchod |
Mladší žáci | 158 | Bubeníček Jan | CZE | 2007 | HC Náchod | 0 | Náchod |
start ~ 13:30:00
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 119 účastníků
(
88 mužů,
31 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
ZB | | Brychová Eva | CZE | 1984 | Dobřany | 280 | Dobřany |
MA | 1 | Krunka Kamil | CZE | 1986 | Běžecký klub Náchod | 730 | Náchod |
MA | 1 | Krunka Kamil | CZE | 1986 | Běžecký klub Náchod | 730 | Náchod |
MA | 2 | Jelen Pavel | CZE | 1991 | Běžecký Klub Náchod | 490 | Vysokov |
MA | 2 | Jelen Pavel | CZE | 1991 | Běžecký Klub Náchod | 490 | Vysokov |
ZA | 3 | Zeisková Markéta | CZE | 1998 | Běžecký klub Náchod | 730 | Náchod |
ZB | 4 | Kozáková Denisa | CZE | 1979 | BK Náchod | 710 | Hradec Králové |
MA | 5 | Plný David | CZE | 1993 | Běžecký Klub Náchod | 550 | Machov |
MC | 6 | Král Jindřich | CZE | 1973 | AK Iscarex Česká Třebová | 750 | Trutnov |
MA | 7 | Vlček Milan | CZE | 1989 | SK Nové Město nad Metují | 410 | Červená Hora |
MA | 8 | Dufka Vladislav | CZE | 1991 | Běžecký Klub Náchod | 270 | Červený Kostelec |
MC | 9 | Melišík Jan | CZE | 1974 | Skilauf team | 420 | Pavlišov |
MB | 10 | Balcar Jaroslav | CZE | 1975 | Vysokov | 0 | Vysokov |
ZB | 11 | Baškovská Romana | CZE | 1974 | Holky Z Vršovky | 610 | Nové Město Nad Metují |
ZB | 12 | Brumlichová Romana | CZE | 1976 | Wikov | 540 | Hronov |
ZB | 13 | Bubeníčková Simona | CZE | 1978 | Bubuteam | 2 | Velké Poříčí |
ZA | 14 | Cejnarová Eliška | CZE | 1999 | TuKaBel | 210 | Náchod |
ME | 15 | Culka Václav | CZE | 1935 | Nové Město Nad Metují | 410 | Nové Město Nad Metují |
MC | 16 | Drobek Jindřich | CZE | 1971 | Jameson team | 0 | Náchod |
ZA | 17 | Burdychová Adéla | CZE | 1991 | Jedu s mámou! | 1 | Náchod |
MD | 18 | Elich Jiří | CZE | 1964 | Levit Loko Trutnov | 330 | Náchod |
ZB | 19 | Filipcová Iveta | CZE | 1974 | Nové Město nad Metují | 430 | Nové Město nad Metují |
MB | 20 | Florian Tomáš | CZE | 1979 | NÁCHOD | 360 | Náchod |
MC | 21 | Gajdoš Dušan | CZE | 1973 | Červený Kostelec | 320 | ČervenÝ Kostelec |
MC | 22 | Habr Jiří | CZE | 1973 | Vella Team Náchod | 0 | Červený Kostelec |
MA | 23 | Habr Jan | CZE | 1987 | DZS Náchod | 0 | Náchod |
MB | 24 | Hanzl Pavel | CZE | 1978 | Prkenice | 0 | Velké Poříčí |
MB | 25 | Heller Tomáš | CZE | 1981 | AK Modřany | 610 | Praha |
MC | 26 | Holeček Mirek | CZE | 1974 | Nové Město Nad Metuji | 0 | Nové Město Nad Metuji |
MB | 27 | Horák Michal | CZE | 1975 | COLAS CZ, a.s. | 200 | Hradec Králové |
ZB | 28 | Kábrtová Jitka | CZE | 1971 | Maratonstav Úpice | 730 | Studnice |
ZB | 29 | Kleinová Ivana | CZE | 1981 | Ski Police Nad Metují | 190 | Police Nad Metují |
MD | 30 | Krempa Milan | CZE | 1963 | pivovar Primátor | 140 | Hradec Králové |
MC | 31 | Krtička Michal | CZE | 1973 | TJ Žďárky | 400 | Žďárky |
ZA | 32 | Macháčková Blanka | CZE | 1986 | Erika copy shop | 2 | Velké Poříčí |
MA | 33 | May Petr | CZE | 1985 | Bezděkov nad metují | 0 | Bezděkov Nad Metují |
MD | 34 | Nečas Josef | CZE | 1958 | Maratonstav | 140 | Úpice |
MC | 35 | Pešek Martin | CZE | 1967 | Náchod | 0 | Náchod |
MC | 36 | Poláček Jan | CZE | 1968 | Nachod | 0 | Náchod |
ME | 37 | Pullman Miroslav | CZE | 1950 | Trhová Kamenice | 520 | Trhová Kamenice |
MD | 38 | Rek Stanislav | CZE | 1964 | AMMANN | 380 | Náchod |
ZB | 39 | Renská Lenka | CZE | 1980 | Náchod | 210 | Náchod |
MB | 40 | Renský Michal | CZE | 1979 | Běžecký klub Náchod | 190 | Náchod |
MA | 41 | Rücker Jakub | CZE | 1988 | Bonbon Machov | 1 | Machov |
ZB | 42 | Rýdlová Denisa | CZE | 1982 | BKN | 270 | Všeliby 47 |
MB | 43 | Smola Josef | CZE | 1980 | Běžecký Klub Náchod | 90 | Náchod |
ZB | 44 | Svozilova Lenka | CZE | 1970 | Relaxační a pohybové centrun EDEN | 1 | Náchod |
MA | 45 | Šolc Vítězslav | CZE | 1991 | Běžecký klub Náchod | 450 | Machov |
MD | 46 | Šolc Vítězslav | CZE | 1957 | BKL Machov | 380 | Machov |
ZA | 47 | Špringrová Ivona | CZE | 1992 | Run4fun | 80 | Rtyně V Podkrkonoší |
ZB | 48 | Švorcová Marie | CZE | 1981 | Farmet a.s. | 120 | Česká Skalice |
ZB | 49 | Vacková Hana | CZE | 1956 | TJ Sokol Starkoč | 0 | Červený Kostelec |
MC | 50 | Vaněk Josef | CZE | 1965 | TJ Sokol karate Náchod | 0 | Provodov-Šonov |
ZA | 51 | Vítková Veronika | CZE | 1989 | SDH Nahořany | 490 | Nahořany |
MB | 52 | Vlk Jiří | CZE | 1982 | Vernéřovice | 210 | Vernéřovice |
ZB | 53 | Zelenková Jana | CZE | 1981 | Sokol Žernov | 240 | Žernov |
MB | 54 | Zoubek Michal | CZE | 1976 | Erika Copy Shop | 0 | Praha 3 |
ZB | 55 | Zoubková Erika | CZE | 1976 | Běhej s Erika Copy shop | 70 | Praha 3, Žižkov |
MC | 56 | Ardelt Martin | CZE | 1971 | PRIMÁTOR | 0 | Rybitví |
ME | 57 | Bielčík Jindřich | CZE | 1940 | Lichkov | 440 | Lichkov |
MC | 59 | Buřil František | CZE | 1966 | Vidochov | 80 | Vidochov |
MA | 60 | Celba Petr | CZE | 1986 | Kola Rtyně | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
ZA | 61 | Celbová Lucie | CZE | 1992 | S-SPORT MTB TEAM | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
ZA | 62 | Černíková Kateřina | CZE | 1989 | Cyklo Tony | 1 | Semechnice |
MB | 63 | Čížek Jan | CZE | 1984 | Hradec Králové | 1 | Hradec Králové |
ZB | 64 | Divíšková Pavlina | CZE | 1974 | Svaz ČeskÝch BohÉmŮ | 360 | Náchod 1 |
ME | 65 | Domáň Ladislav | CZE | 1949 | Vella Náchod | 510 | Náchod |
ME | 66 | Dostál Václav | CZE | 1942 | Černožice | 580 | Černožice |
MA | 67 | Habr Martin | CZE | 1996 | Tj Sokol Olešnice | 150 | Červený Kostelec |
MC | 68 | Habr Petr | CZE | 1965 | ŽERNOV PRO RADOST | 220 | Červený Kostelec |
ZB | 69 | Hellerová Hana | CZE | 1961 | Hradec Králové | 460 | Hradec Králové |
MB | 70 | Hoferka Adam | CZE | 1983 | TJ Sokol Opočno | 1 | Sedlec-prčice |
ZB | 71 | Hochmanová Pavla | CZE | 1977 | SK Babice | 1 | Babice č.e. 202 |
MC | 72 | Holub Miroslav | CZE | 1966 | SK Nové Město nad Metují | 610 | Žďár nad Metují |
MA | 73 | Jandáček Jakub | CZE | 1997 | Wikov | 1 | Hronov |
MC | 74 | Kostelecký Vladimír | CZE | 1970 | Vella Team Náchod | 2 | Hronov |
MC | 75 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | meixner consulting | 230 | Pysely |
MD | 76 | Kozák Jan | CZE | 1962 | iThinkBeer | 1 | Praha 8 |
ZB | 77 | Krejčí Klára | CZE | 1979 | Běleč nad Orlicí | 1 | Běleč nad Orlicí |
MB | 78 | Kubeček Štěpán | CZE | 1976 | PRKENICE | 1 | Náchod |
MC | 79 | Kulda Jan | CZE | 1973 | TJ Sokol Olešnice | 70 | Červený Kostelec |
MA | 80 | Linhart Lukáš | CZE | 1989 | SK Nové Město nad Metují | 1 | Náchod |
MC | 81 | Machút Michal | CZE | 1967 | Běleč nad Orlicí | 0 | Běleč nad Orlicí |
MD | 82 | Matějíček Luboš | CZE | 1962 | HOVRCH | 150 | NovÉ MĚsto N. MetujÍ |
MA | 83 | Michl Miroslav | CZE | 1991 | YOLO | 0 | Hradec Králové |
MD | 84 | Milata Pavel | CZE | 1961 | Lokomotiva Trutnov | 630 | Trutnov |
MB | 85 | Pajer Jan | CZE | 1980 | Velký Třebešov | 2 | Velký Třebešov |
MA | 86 | Petr Jakub | CZE | 1987 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | Hradec Králové |
MC | 87 | Prokop Lubomír | CZE | 1973 | Z HECU | 0 | Česká Skalice |
MC | 88 | Prokop Ondřej | CZE | 1969 | Náchod | 0 | Náchod |
MA | 89 | Ptašek Martin | CZE | 1985 | green4plan s.r.o. | 0 | Náchod |
ZA | 90 | Richtrová Eva | CZE | 1993 | Nové Město Nad Metují | 670 | Nové Město Nad Metují |
MB | 91 | Schejbal Jan | CZE | 1976 | RunSport Team | 0 | Teplice nad Metuji |
MC | 92 | Sláma Jiří | CZE | 1974 | Vella team Náchod | 1 | Nove Mesto nad Metuji |
MC | 93 | Stehlík Jirka | CZE | 1966 | Rádoby | 0 | Nachod |
ZA | 94 | Stehlíková Kateřina | CZE | 1995 | Náchod | 140 | Náchod |
ZB | 95 | Šefcová Eva | CZE | 1964 | Rtyně v Podkrkonoší | 590 | Rtyně V Podkrkonoší |
ME | 96 | TuČnÝ Jan | CZE | 1947 | MK Pardubice | 180 | Pardubice |
MD | 97 | Vacarda Vladimír | CZE | 1959 | AC Slovan Liberec | 600 | Liberec |
ZA | 98 | Vanclová Anna | CZE | 2002 | Náchod | 180 | Náchod |
MD | 99 | Vanta Josef | CZE | 1962 | Triclub Dobruška | 420 | Chotěvice |
MC | 100 | Vašíček Martin | CZE | 1971 | TJ Maratonstav Úpice | 1 | Trutnov |
MC | 121 | Vejběra Jan | CZE | 1966 | Mojekolo.cz | 1 | Hradec Kralové |
MC | 122 | Vencl Václav | CZE | 1973 | SPACE | 0 | Náchod |
MB | 123 | Zeleny Vladimir | CZE | 1976 | Bass tym | 0 | Dobrosov |
MA | 133 | Tichý Aleš | CZE | 1994 | Skp Judo Náchod | 0 | Červený Kostelec |
MC | 134 | Sláma Martin | CZE | 1968 | Východočeská Televize V1 | 2 | Hradec Králové 9 |
MB | 139 | Kolisko Vladimír | CZE | 1980 | Běžecký klub Náchod | 380 | Červený Kostelec |
ME | 146 | ŠmÍda OldŘich | CZE | 1948 | Maratonstav Úpice | 2 | Úpice |
MB | 149 | Wiesner Radek | CZE | 1980 | Baduna Team | 2 | |
ME | 151 | Metelka Josef | CZE | 1944 | SKI Police | 690 | Velká Jesenice |
ME | 154 | Jirasek Miroslav | CZE | 1947 | SDH Pavlisov | 290 | 547 01 Náchod,pavlisov C.35 |
MC | 155 | Mazač Jaroslav | CZE | 1968 | Wikov | 2 | Police Nad Metují |
MD | 157 | Klimeš Jiří | CZE | 1961 | AC Náchod | 2 | Náchod |
MC | 160 | Souček Vladimír | CZE | 1973 | Sokol Lhota Červený Kostelec | 150 | Červený Kostelec |
MC | 161 | Matuška Václav | CZE | 1969 | Velká Jesenice | 0 | Velká Jesenice |
MA | 162 | Hanousek Jakub | CZE | 1991 | SABZO | 2 | Braník |
MA | 163 | Seidl Jiří | CZE | 1995 | Náchod | 0 | Náchod |
MB | 164 | Friede Jan | CZE | 1977 | Terova Bezděkov nad Metují | 2 | Vysoká Srbská |
start ~ 13:30:00
, 2003 a starší
,
přihlášeno: 31 účastníků
(
11 mužů,
20 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 58 | Kolaja Jan | CZE | 1981 | Slavia Liberec Orienteering | 0 | Liberec |
Muži | 200 | ČermÁk Michal | CZE | 1980 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 201 | Adámek Daniel | CZE | 1999 | OCR PARDUBACI | 0 | Náchod |
Muži | 202 | Balcar Jan | CZE | 1990 | Ps Náchod-kamenec | 0 | Náchod |
Muži | 203 | Bitnar Jaroslav | CZE | 1971 | Run4run | 0 | Náchod |
Ženy | 204 | Hanušová Lada | CZE | 1981 | rozbehame Náchod | 0 | Náchod (okr. Náchod) |
Ženy | 205 | Kalousová Michaela | CZE | 1993 | SDH Bohuslavice | 0 | Velký Třebešov 102, Česká Skalice |
Ženy | 206 | Ládrová Lenka | CZE | 1987 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 207 | Lejsková Lucie | CZE | 1991 | SDH Bohuslavice | 0 | Bohuslavice |
Ženy | 208 | Manová Kateřina | CZE | 1992 | Oblastní nemocnice Náchod | 1 | Náchod |
Muži | 209 | Mareth Karel | CZE | 1971 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 210 | Marethová Alena | CZE | 1972 | Česká Skalice | 330 | Česká Skalice |
Ženy | 211 | Tojnarová Jolana | CZE | 1982 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 212 | Touc Petr | CZE | 1973 | SK Skalka - Podbřezí | 0 | Podbřezí |
Muži | 213 | Vondra Josef | CZE | 1971 | SK Týniště nad Orlicí, z.s. | 2 | Červený Kostelec |
Juniorky | 214 | Benešová Štěpánka | CZE | 2003 | Náchod | 140 | Náchod |
Ženy | 215 | Hynková Renata | CZE | 1985 | Rozběháme Náchod | 0 | Náchod |
Juniorky | 216 | Plná Natálie | CZE | 2004 | Běžecký Klub Náchod | 1 | Machov |
Ženy | 217 | Reková Jana | CZE | 1981 | SDH Bohuslavice | 0 | Bohuslavice |
Junioři | 218 | Staněk Antonín | CZE | 2002 | Sk Nové Město Nad Metují | 600 | Nové Město Nad Metují, Spy |
Juniorky | 219 | Šimková Kamila | CZE | 2000 | SDH Bohdašín | 580 | Červený Kostelec |
Ženy | 220 | Umlaufová Ema | CZE | 1997 | Náchod | 2 | Náchod |
Juniorky | 221 | Vojtasová Denisa | CZE | 2000 | Pra-děti | 360 | Náchod |
Ženy | 222 | Koděrová Kristýna | CZE | 1989 | Praha | 0 | Praha |
Juniorky | 223 | Sedláčková Zuzana | CZE | 2003 | SK Nové Město nad Metují | 370 | Nové Město nad Metují |
Ženy | 224 | Šulcová Veronika | CZE | 1971 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Juniorky | 225 | Breitrová Adéla | CZE | 2002 | SK Nové Město nad Metují | 410 | Nové Město Nad Metují |
Muži | 226 | Bubeníček Petr | CZE | 1980 | BUBUTEAM | 1 | Velké Poříčí |
Junioři | 227 | Sichrovský Benjamin | CZE | 2000 | Běžecký Klub Náchod | 480 | Náchod |
Ženy | 228 | Bartošová Tereza | CZE | 1993 | Nové Město Nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
Ženy | 229 | Matušková Jana | CZE | 1969 | Velká Jesenice | 0 | Velká Jesenice |