30.09.2017 Náchod
Montacké vlnky 1500 m
|
celkem: 49 , muži : 25, Přípravka kluci: 14, ženy: 24, Přípravka holky: 13, Mladší žáci: 8, Starší žáci: 2, Mladší žákyně: 9, mimo soutez: 1, Starší žákyně: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
hlavní závod Montacké vlny 9 km
|
celkem: 105 , muži : 82, MB: 26, ženy: 23, ZA: 6, MA: 31, ZB: 17, ME: 3, MC: 21, MD: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Kondiční vlny 4,5 km
|
celkem: 34 , ženy: 19, Ženy: 19, muži : 15, Muži: 15 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 13:45:00
, 2002 a mladší
,
přihlášeno: 49 účastníků
(
25 mužů,
24 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
mimo soutez | 160 | Hnyk Martin | CZE | 2001 | Náchod | 0 | Náchod |
Starší žáci | 135 | Škoda Jakub | CZE | 2002 | Broumov | 0 | Broumov |
Starší žákyně | 162 | Szelkelová Adéla | CZE | 2002 | Trutnov | 0 | Trutnov |
Starší žáci | 118 | fiala martin | CZE | 2003 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | jaroměř-josefov |
Starší žákyně | 137 | Urbánková Veronika | CZE | 2003 | TJ Semanín | 0 | Semanín |
Mladší žákyně | 128 | Martincová Lucie | CZE | 2004 | LK Broumov | 0 | |
Mladší žáci | 126 | Mádle Kryštof | CZE | 2004 | LK Broumov | 0 | |
Mladší žáci | 130 | Pancner Filip | CZE | 2004 | LK Broumov | 0 | |
Mladší žákyně | 138 | Veselá Kristýna | CZE | 2004 | LK Broumov | 0 | |
Mladší žáci | 139 | Vojtěch Vojtěch | CZE | 2004 | LK Broumov | 0 | |
Mladší žákyně | 124 | Kubečková Vendula | CZE | 2004 | BKL Machov | 0 | Machov |
Mladší žáci | 122 | Hanzl František | CZE | 2004 | Kramolna | 0 | Kramolna |
Mladší žáci | 117 | Dítě Marek | CZE | 2004 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Mladší žákyně | 170 | Kubasová Leona | CZE | 2004 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Libňatov |
Mladší žáci | 136 | Urbánek Jan | CZE | 2004 | TJ Semanín | 0 | Semanín |
Mladší žáci | | Hartman Matyáš | CZE | 2005 | LK Broumov | 0 | |
Mladší žákyně | 125 | Lukašáková Klára | CZE | 2005 | LK Broumov | 0 | |
Mladší žákyně | 131 | Přibylová Regina | CZE | 2005 | LK Broumov | 0 | |
Mladší žákyně | 120 | Flousková Barbora | CZE | 2005 | LK Broumov | 0 | Broumov |
Mladší žáci | 180 | Hájek Lukáš | CZE | 2005 | Náchod | 0 | Náchod |
Mladší žákyně | 165 | Gaidošová Eliška | CZE | 2005 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Mladší žákyně | 172 | Kostyšynová Zora | CZE | 2005 | Hvězda Pardubice | 0 | Náchod |
Přípravka kluci | 166 | Prokeš Tomáš | CZE | 2006 | ZŠ Náchod - Plhov | 0 | Náchod |
Přípravka kluci | | Novák David | CZE | 2006 | Dolní Radechová | 0 | Dolní Radechová |
Přípravka holky | 158 | Rýdlová Barbora | CZE | 2006 | ROZBĚHÁME NÁCHOD | 0 | Jizbice |
Přípravka holky | 171 | Kubasová Sabina | CZE | 2006 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Libňatov |
Přípravka kluci | 154 | Souček Ondřej | CZE | 2006 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Batňovice |
Přípravka holky | 176 | Gultová Aneta | CZE | 2006 | Wikov | 0 | Velké Poříčí |
Přípravka kluci | 127 | Mádle Ondřej | CZE | 2007 | LK Broumov | 0 | |
Přípravka holky | 140 | Vojtěchová Michaela | CZE | 2007 | LK Broumov | 0 | |
Přípravka kluci | 161 | Kolomaznik Martin | CZE | 2007 | liberec | 0 | liberec |
Přípravka holky | 147 | Nováková Anna | CZE | 2007 | Horní Radechová | 0 | Horní Radechová |
Přípravka holky | | Nováková Pavlína | CZE | 2007 | Horní Radechová | 0 | Horní Radechová |
Přípravka holky | 121 | Flousková Gabriela | CZE | 2007 | MARFLO TEAM | 0 | Broumov |
Přípravka kluci | 156 | Bednařík Jan | CZE | 2007 | Hronov | 0 | Hronov |
Přípravka kluci | 134 | Rudolf Marek | CZE | 2007 | Deep Sea | 0 | Červený Kostelec |
Přípravka kluci | 150 | Jirman David | CZE | 2008 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nove Mesto Nad Metuji |
Přípravka kluci | 153 | Souček Šimon | CZE | 2008 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Batňovice |
Přípravka holky | 169 | Holečková Eliška | CZE | 2008 | Nové Město nad Metuji | 0 | Nové Město nad Metuji |
Přípravka holky | 116 | Bubeníčková Simona | CZE | 2008 | BKL Machov | 0 | Velké Poříčí |
Přípravka holky | 143 | Trojanová Viktorka | CZE | 2008 | Pardubice | 0 | Pardubice |
Přípravka kluci | 119 | Flašar Marek | CZE | 2008 | Svaz Českých Bohémů | 0 | Náchod |
Přípravka holky | 132 | Renská Adéla | CZE | 2009 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Přípravka holky | 164 | Kolomaznikova Simona | CZE | 2009 | liberec | 0 | liberec |
Přípravka holky | 155 | Žďárská Viktorie | CZE | 2009 | Tsunami | 0 | Náchod |
Přípravka kluci | 133 | Renský Matěj | CZE | 2009 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Přípravka kluci | 129 | Pajer Jan | CZE | 2010 | SDH Velký TÅ™ebeÅ¡ov | 0 | Velký Třebešov |
Přípravka kluci | 178 | Bořek Jiří | CZE | 2017 | Náchod | 0 | Náchod |
Přípravka kluci | 179 | Bořek Pavel | CZE | 2017 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
start ~ 14:30:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 105 účastníků
(
82 mužů,
23 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
ME | 28 | Jirasek Miroslav | CZE | 1947 | SDH Pavlisov | 680 | 547 01 Náchod,pavlisov C.35 |
ME | 75 | Domáň Ladislav | CZE | 1949 | Vella Náchod | 0 | Náchod |
ME | 21 | Hanousek Vítězslav | CZE | 1952 | Svoboda projevu a informací | 150 | Náchod |
MD | 123 | Nejman Libor | CZE | 1953 | AC Náchod | 0 | Náchod |
MC | 37 | Lanta Stanislav | CZE | 1963 | Velké Poříčí | 20 | Velké Poříčí |
MC | 34 | Krempa Milan | CZE | 1963 | pivovar Primátor | 60 | Hradec Králové |
MC | 49 | Rek Stanislav | CZE | 1964 | AMMANN | 310 | Náchod |
MC | 55 | Strnad Petr | CZE | 1964 | KSM HRÁDEK | 110 | Hrádek Nad Nisou |
MC | 17 | Frýdl Miroslav | CZE | 1964 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
MC | 16 | Elich Jiří | CZE | 1964 | Levit Loko Trutnov | 0 | Náchod |
MC | 45 | Osoba Martin | CZE | 1965 | TJ Lokomotiva Meziměstí | 510 | Meziměstí |
MC | 25 | Holub Miroslav | CZE | 1966 | SK Nové Město nad Metují | 670 | Žďár nad Metují |
MC | 30 | Kašpárek Martin | CZE | 1967 | TJ Velichovky | 110 | Velichovky |
MC | 85 | Hoffman Pavel | CZE | 1967 | hoffíci | 0 | Náchod |
ZB | 58 | Valentová Dagmar | CZE | 1967 | chodynka | 0 | Náchod |
MC | 41 | Machút Michal | CZE | 1967 | Běleč nad Orlicí | 0 | Běleč nad Orlicí |
MC | 95 | Poláček Jan | CZE | 1968 | Nachod | 0 | Náchod |
ZB | 80 | Gloserová Alena | CZE | 1969 | Police nad Metujà | 320 | Police Nad Metují |
MC | 64 | Litoš Jiří | CZE | 1969 | SDH Pavlišov | 120 | Náchod |
MC | 82 | Vítek Miroslav | CZE | 1969 | Ústí nad Orlicí | 50 | Ústí nad Orlicí |
MC | 73 | Kolář Radek | CZE | 1969 | Ulita-hobra Orienteering Broumov | 90 | Broumov |
MC | 32 | Kostelecký Vladimír | CZE | 1970 | Vella Team Náchod | 350 | Hronov |
MC | 61 | zitko Erich | CZE | 1970 | zkopecdokopec | 0 | náchod |
ZB | 46 | Paprskárová Blanka | CZE | 1970 | Nové Město nad Metují | 200 | Nové Město nad Metují |
ZB | 29 | Kábrtová Jitka | CZE | 1971 | Maratonstav Úpice | 570 | Studnice |
MC | 42 | Mareth Karel | CZE | 1971 | Česká Skalice | 40 | Česká Skalice |
MC | 187 | Matouš Josef | CZE | 1971 | nevyměknem | 0 | Náchod |
MC | 59 | Vít Pavel | CZE | 1971 | Vella team Náchod | 380 | Náchod |
ZB | 8 | Kynčlová Dagmar | CZE | 1972 | SK Nové Město nad Metují | 540 | Jilemnice |
ZB | 43 | Marethová Alena | CZE | 1972 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
MC | 36 | Kuna Zdeněk | CZE | 1972 | FC Ležák Česká Skalice | 20 | Česká Skalice |
MB | 19 | Habr Jiří | CZE | 1973 | Vella Team Náchod | 340 | Červený Kostelec |
MB | 5 | Král Jindřich | CZE | 1973 | AK Iscarex Česká Třebová | 580 | Trutnov |
MB | 35 | Kulda Jan | CZE | 1973 | TJ Sokol Olešnice | 0 | Červený Kostelec |
ZB | 22 | Hanzlová Markéta | CZE | 1973 | Svaz českých Bohémů | 30 | Kramolna |
MB | 10 | Andrejs Jan | CZE | 1973 | Náchod | 0 | Náchod |
MB | 18 | Gladics Ladislav | CZE | 1974 | ČZU v Praze - FAKULTA LESNICKÁ A DŘEVAŘSKÁ | 0 | Česká Skalice |
MB | 54 | Sláma Jiří | CZE | 1974 | Vella team Náchod | 10 | Nove Mesto nad Metuji |
MB | 24 | Holeček Mirek | CZE | 1974 | Nové Město Nad Metuji | 0 | Nové Město Nad Metuji |
MB | 71 | Melišík Jan | CZE | 1974 | Skilauf team | 390 | Pavlišov |
ZB | 40 | Mádlová Denisa | CZE | 1975 | LK Broumov | 30 | |
MB | 184 | Mazáč Josef | CZE | 1975 | Mazáci | 0 | Náchod |
ZB | 81 | Hájková Renata | CZE | 1975 | TJ Maratonstav Úpice | 130 | Náchod |
MB | 11 | Balcar Jaroslav | CZE | 1975 | Vysokov | 0 | Vysokov |
ZB | 57 | Valášková Bohumila | CZE | 1975 | Česká Skalice | 310 | Česká Skalice |
MB | 65 | Žďárský Martin | CZE | 1976 | Tsunami | 0 | Náchod |
MB | 83 | Matuška Martin | CZE | 1976 | Ohnišov | 0 | Ohnišov |
ZB | 9 | Brumlichová Romana | CZE | 1976 | Wikov | 730 | Hronov |
ZB | 76 | Kostyšynová Eva | CZE | 1977 | Rozběháme Náchod | 130 | Náchod |
MB | 67 | Hoferka Dušan | CZE | 1977 | SILNIČNÍ PRÁCE KOČNAR | 0 | Náchod |
MB | 79 | Kubasa Jiří | CZE | 1977 | TJ Maratonstav Úpice | 320 | Libňatov |
MB | 185 | Friede Jan | CZE | 1977 | Terova Bezděkov nad Metují | 60 | Vysoká Srbská |
ZB | 14 | Bubeníčková Simona | CZE | 1978 | Bubuteam | 180 | Velké Poříčí |
MB | 74 | Špaček Miloslav | CZE | 1978 | Tuscarora 03 | 0 | Náchod |
MB | 68 | Hornych Vena | CZE | 1978 | Kupkolo.cz MTB Trilogy | 30 | Žabokrky |
MB | 51 | Renský Michal | CZE | 1979 | Běžecký klub Náchod | 30 | Náchod |
MB | 26 | Holubář Martin | CZE | 1979 | Běhej, mysli, zvítěz | 180 | Velichovky |
MB | 38 | Laštůvka Martin | CZE | 1980 | Cyklo Tony | 110 | Rtyně V Podkrkonoší |
MB | 13 | Bubeníček Petr | CZE | 1980 | BUBUTEAM | 30 | Velké Poříčí |
MB | 31 | Kolisko Vladimír | CZE | 1980 | Běžecký klub Náchod | 230 | Červený Kostelec |
MB | 1 | Čivrný Jiří | CZE | 1980 | SK Nové Město nad Metují | 690 | Semily |
ZB | 27 | Horáková Monika | CZE | 1981 | Jihlava | 40 | Jihlava |
MB | 183 | Frauenberg Hynek | CZE | 1982 | Nymburg | 40 | Nymburg |
ZB | 52 | Rýdlová Denisa | CZE | 1982 | BKN | 310 | Všeliby 47 |
MB | 94 | Sudek Milan | CZE | 1982 | ManMat | 20 | Náchod, Lipí |
ZB | 53 | Schwaningerová Petra | CZE | 1982 | RockMachine-Cyklomax | 530 | Hradec Králové |
MB | 78 | Čapek Jan | CZE | 1982 | Astratex | 50 | Slatina nad Úpou |
ZB | 56 | ŠTURMOVÁ KRISTÝNA | CZE | 1982 | ČESKÁ METUJE | 0 | ČESKÁ METUJE |
MA | 66 | Hoferka Adam | CZE | 1983 | TJ Sokol Opočno | 0 | Sedlec-prčice |
MA | | Jirka Jan | CZE | 1983 | Už tam budem :-D | 0 | Police Nad Metuji |
MA | 186 | Sedláček Pavel | CZE | 1983 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
MA | 48 | Polický Tomáš | CZE | 1984 | Velké Pořičí | 0 | Velké Poříčí |
MA | 23 | Hofman Jiří | CZE | 1984 | For the Horde! | 0 | Hradec Králové |
MA | 98 | Kovařík Radovan | CZE | 1985 | Humbuk team | 0 | Hradec Králové |
MA | 92 | Habr Lukáš | CZE | 1985 | 1. Náchodská Pivotéka | 0 | Náchod |
MA | 96 | Dostál Jan | CZE | 1986 | Běžecký Klub Náchod | 30 | Náchod |
MA | 47 | Petrů Pepek | CZE | 1986 | BK Náchod / Hasiči Náchod | 0 | Náchod |
MA | 72 | Celba Petr | CZE | 1986 | PELLS TEAM | 0 | Úpice |
MA | 4 | Krunka Kamil | CZE | 1986 | Běžecký klub Náchod | 430 | Náchod |
ZA | 50 | Benešová Aneta | CZE | 1987 | Náchod | 0 | Náchod |
MA | 91 | Dušek Patrik | CZE | 1987 | Rockmachine Cyklomax | 0 | Hradec Králové |
ZA | 62 | Zítková Radka | CZE | 1988 | Run4run | 70 | Žďárky |
MA | 89 | Linhart Lukáš | CZE | 1989 | Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
MA | 84 | Kubíček Jaroslav | CZE | 1989 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
MA | 97 | Zelený Matěj | CZE | 1989 | Bražecký mládenci | 0 | Náchod |
ZA | 60 | Vítková Veronika | CZE | 1989 | SDH Nahořany | 230 | Nahořany |
MA | 33 | Kratochvíl Marek | CZE | 1989 | Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci | 50 | Nové Město nad Metují |
MA | 44 | Michl Petr | CZE | 1989 | Dobruška | 0 | Dobruška |
MA | 2 | Kozlík Lukáš | CZE | 1989 | T.J. Sokol na Mělníce | 540 | Mělník |
MA | 6 | Vlček Milan | CZE | 1989 | SK Nové Město nad Metují | 110 | Červená Hora |
MA | 63 | Žák Michal | CZE | 1991 | Ž3 Sport / BKN | 0 | Náchod |
ZA | 70 | Lešková Tereza | CZE | 1992 | Trutnov | 0 | Trutnov |
ZA | 93 | Dočekalová Klára | CZE | 1992 | Česká Skalice | 100 | Česká Skalice |
MA | 99 | Zelený Filip | CZE | 1992 | Bražecký mládenci | 0 | Náchod |
MA | 77 | Zorvan Tomáš | CZE | 1992 | Armáda České republiky | 0 | Náchod |
MA | 39 | Lukeš Lukáš | CZE | 1994 | Integraf running team | 0 | Náchod |
MA | 15 | Červený Jakub | CZE | 1995 | TJ Lkomotiva Trutnov | 0 | Trutnov |
MA | 3 | Sádlo Dominik | CZE | 1995 | SK Nové Město nad Metují | 670 | Rtyně V Podkrkonoší |
MA | | Hrdina Jakub | CZE | 1995 | Náchod | 0 | Náchod |
MA | 20 | Habr Martin | CZE | 1996 | Tj Sokol Olešnice | 0 | Červený Kostelec |
MA | 90 | Žaluda Jan | CZE | 1998 | SK Nové Město nad Metují | 150 | Náchod |
ZA | 7 | Zeisková Markéta | CZE | 1998 | Běžecký klub Náchod | 430 | Náchod |
MA | 87 | Bílek David | CZE | 1999 | Vrbice | 70 | Vrbice |
MA | 88 | Jansa Tomáš | CZE | 2000 | Police Nad Metují | 0 | Police Nad Metují |
MA | 86 | Hoffman David | CZE | 2002 | Náchod | 0 | Náchod |
start ~ 14:30:00
, 2001 a starší
,
přihlášeno: 34 účastníků
(
15 mužů,
19 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 103 | Dostál Václav | CZE | 1942 | Černožice | 510 | Černožice |
Muži | 175 | Kejzlar Tomáš | CZE | 1966 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 145 | Tučková Marcela | CZE | 1967 | Nachod | 0 | Nachod |
Ženy | 151 | Veselá Alica | CZE | 1968 | Poprad | 0 | Poprad |
Ženy | 152 | Hejzlarová Jitka | CZE | 1970 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | | Rudolfová Pavlína | CZE | 1970 | Červený Kostelec | 60 | Červený Kostelec |
Muži | 101 | Bitnar Jaroslav | CZE | 1971 | Run4run | 0 | Náchod |
Ženy | 177 | Klepsová Zuzana | CZE | 1971 | Jaroměř | 90 | Jaroměř |
Muži | 173 | Hlavatý Milan | CZE | 1972 | | 0 | |
Ženy | 168 | Prokešová Monika | CZE | 1972 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 105 | Flašarová Lenka | CZE | 1972 | Svaz Českých Bohémů | 60 | Náchod |
Ženy | 113 | Škodová Dagmar | CZE | 1972 | Broumov | 0 | Broumov |
Muži | 182 | Touc Petr | CZE | 1973 | SK Skalka - Podbřezí | 0 | Podbřezí |
Ženy | | Kulhavá Petra | CZE | 1976 | Pivovar Primátor | 0 | Teplice nad Metují |
Muži | 111 | Petrásek Roman | CZE | 1977 | Rozběháme Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 159 | Rýdlo Jaroslav | CZE | 1977 | ROZBĚHÁME NÁCHOD | 0 | Jizbice |
Muži | 109 | Holubář Radek | CZE | 1981 | TJ Semanín | 0 | Semanín |
Ženy | 106 | Gultová Adéla | CZE | 1982 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 110 | Kašpar Jiří | CZE | 1984 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Ženy | 112 | Slavíková Kamila | CZE | 1984 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 181 | Habr Jan | CZE | 1987 | DZS Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 104 | Dufka Vladislav | CZE | 1991 | Běžecký Klub Náchod | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 12 | Bellerová Martina | CZE | 1992 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Muži | 108 | Hofman Tomáš | CZE | 1992 | Decathlon Hradec Králové | 0 | Hronov |
Ženy | 107 | Vlčková Klára | CZE | 1992 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 114 | Štěpová Adéla | CZE | 1993 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 102 | Cejnarová Eliška | CZE | 1999 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 144 | Trojan Matouš | CZE | 2000 | | 0 | |
Ženy | 115 | Vojtasová Denisa | CZE | 2000 | Pra-děti | 0 | Náchod |
Ženy | 167 | Gaidošová Oluša | CZE | 2000 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 163 | Brabec Jaroslav | CZE | 2000 | Hronov | 0 | Hronov |
Ženy | 141 | Sádlová Adéla | CZE | 2001 | AK Olymp Brno | 70 | Rtyně V Podkrkonoší |
Ženy | 174 | Hlavatá Eliška | CZE | 2002 | Odd. klub škola | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 157 | Vosáhlo Michal | CZE | 2004 | Havlovice | 0 | Havlovice |