Nova Cup Tábor
2017-07-08 Tábor
Předškoláci - odrážedla | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Děti - kola 0-5 | celkem: 12 , men : 8, Předškoláci: 4, women: 4, Předškolačky: 2, Mladší žáci: 1, Minižáci 1: 2, Minižáci 2: 1, Mladší žákyně: 1, Minižákyně 1: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Děti 6-7 | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Děti 8-9 | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Děti 10-12 | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] | |
trasa B | celkem: 76 , men : 68, BM50: 23, BM30: 13, women: 8, BW50: 2, BM60 : 3, BM40: 14, BM60: 11, BW30: 4, JB: 4, JWB: 1, BW50 : 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Koloběžky na trase B | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Nova jízda | celkem: 44 , men : 30, Muži: 28, women: 14, Ženy: 12, Starší žáci: 2, Starší žákyně: 2 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Koloběžky na trase Nova | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Nova Cup Tábor | N/A | 2020-09-03 06:46:22 |
start list Předškoláci - odrážedla
start ~ 10:00:00 , 2012 a mladší , přihlášeno: 0 participants ( of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | bodySerialu | city, town |
---|
start list Děti - kola 0-5
start ~ 10:00:00 , 2005 a mladší , přihlášeno: 12 participants ( 8 of men, 4 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | bodySerialu | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mladší žáci | 404 | Chvojka Filip | CZE | 2007 | GHOST junior Team | 0 | Praskačka |
Předškoláci | 403 | Gembal Robin | CZE | 2013 | GHOST junior team | 0 | Hradec Králové |
Minižáci 2 | 407 | Kunc Tomáš | CZE | 2009 | Ghost Junior Team | 0 | Herálec Pod Žákovou Horou |
Minižáci 1 | 405 | Igler Jan | CZE | 2010 | IGI Team | 0 | Prachatice |
Předškoláci | 406 | Igler Tobiáš | CZE | 2012 | IGI Team | 0 | Prachatice |
Mladší žákyně | Peterková Eliška | CZE | 2005 | MTB Spartak Vrchlabí | 0 | Vrchlabí | |
Minižákyně 1 | 411 | Vincencova Karolína | CZE | 2010 | Sezimovo Ústí 2 | 0 | Sezimovo Ústí 2 |
Předškolačky | 408 | Němcová Tereza | CZE | 2013 | Sezimovo Ústí II | 0 | Sezimovo Ústí II |
Minižáci 1 | 409 | Němec Jakub | CZE | 2010 | Sezimovo Ústí II | 0 | Sezimovo Ústí II |
Předškoláci | 410 | Semerád Marek | CZE | 2012 | Sram Mitas Trek team | 0 | Řevnice |
Předškoláci | 401 | Brož Oskar | CZE | 2012 | Český Krumlov | 0 | Český Krumlov |
Předškolačky | 402 | Brožová Ema | CZE | 2014 | Český Krumlov | 0 | Český Krumlov |
start list Děti 6-7
start ~ 10:00:00 , bez omezení věku
start list Děti 8-9
start ~ 10:00:00 , bez omezení věku
start list Děti 10-12
start ~ 10:00:00 , bez omezení věku
start list trasa B
start ~ 12:00:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 76 participants ( 68 of men, 8 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | bodySerialu | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BM60 | 19 | Urbančík Pavel | CZE | 1960 | 2k bike club Odry | 2710 | Budišov nad Budišovkou |
BW30 | 66 | Lukešová Denisa | CZE | 1998 | AUTHOR TEAM STUPNO | 700 | Ejpovice |
BW50 | 92 | Žáčková Jana | CZE | 1967 | BSK racing | 1872 | P.olovnice |
BM40 | 78 | Provazník Jan | CZE | 1979 | Bohutín | 543 | Bohutín |
BM30 | 67 | Majerčák Tomáš | CZE | 1989 | Bouda Elite team | 517 | Třeboň |
BM60 | 16 | Jirman Josef | CZE | 1964 | Broumov | 2311 | Broumov |
BM50 | Balák Martin | CZE | 1970 | Bruslárna.cz | 508 | Blansko | |
BW50 | 74 | Pavlíková Ivana | CZE | 1977 | CCC region Damane | 625 | Třebíč |
BM60 | 79 | Pruša Vítězslav | CZE | 1960 | CK Vinohradské Šlapky | 0 | Třebíč |
BM50 | 14 | Voříšek Láďa | CZE | 1977 | CYKLO PROFI | 2335 | Holice |
BM30 | 4 | Uhlíř Miroslav | CZE | 1990 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 4836 | Rokytno |
JB | 21 | Pinkas Daniel | CZE | 2001 | CYKLO-SKI klub Polička | 1810 | Litětiny |
BM50 | 58 | Hrachovina Jiří | CZE | 1976 | Chupacabra Trek racing team | 502 | Beroun |
BM30 | 8 | Filip Vojtěch | CZE | 1988 | Cyklo ATOM cycling team | 4634 | Sezimovo Ústí |
BM30 | 22 | Lukš David | CZE | 1998 | Cyklo ATOM cycling team | 1793 | Kostelní Radouň |
BM50 | 7 | Souček Jiří | CZE | 1970 | Cyklo ATOM cycling team | 4727 | Jistebnice |
BM50 | 28 | Zavadil Libor | CZE | 1975 | Cyklo Atom | 1523 | Tábor |
BM40 | 12 | Schejbal Josef | CZE | 1978 | Cyklo Bendl | 3463 | Holice V Čechách |
BM60 | 80 | Skoták Miroslav | CZE | 1960 | CykloHobby Rynárec | 1017 | Rynárec |
BM50 | 82 | Šesták Martin | CZE | 1969 | Cyklotrenink.com | 610 | Tlučná |
BM50 | 85 | Šulc David | CZE | 1973 | Dexter Cycling | 0 | Třebusice |
BM30 | 31 | Lisičan Petr | CZE | 1990 | ELEVEN BIKE TEAM | 1170 | Jablonec Nad Nisou |
BM40 | 83 | Šimek Radek | CZE | 1980 | ELEVEN MERCEDES MITAS | 0 | Malé Kyšice |
JB | 29 | marek Jan | CZE | 1999 | Eurofoam sport team | 1248 | Stojčín |
BW50 | 53 | Bušková Leona | CZE | 1972 | GHOST Team | 2511 | Havlíčkův Brod |
JWB | 75 | Pejšová Kristýna | CZE | 2000 | GHOST Team | 636 | Praha 4 |
BM50 | 13 | Hruška Jan | CZE | 1975 | GHOST team | 3103 | Hradec Králové |
BM40 | 9 | Krejčí Milan | CZE | 1980 | GHOST team | 3632 | Bohutín 111 |
BW30 | 65 | Kuntová Vendula | CZE | 1993 | GHOST team | 4850 | Jičín |
BM30 | 3 | Lavička Adam | CZE | 1995 | GHOST team | 4069 | Jihlava |
BM40 | 34 | Lehky Jiří | CZE | 1980 | GHOST team | 1739 | Jinocany |
BM50 | 70 | Nehéz Radek | CZE | 1969 | GHOST team | 556 | Příbram |
BW30 | 90 | Wernerová Zuzana | CZE | 1988 | GHOST team | 2034 | Krásné |
BM40 | 59 | Hudeček Jiří | CZE | 1986 | GIANT Trans Brdy Team | 650 | Lety |
JB | Šitner Jsroslav | CZE | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 633 | Nadějkov | |
BM60 | 20 | Bystrianský Jožka | CZE | 1954 | Ghost Team | 2810 | Přelouč |
BM40 | 11 | Malíř Jan | CZE | 1980 | Ghost Team | 3131 | Hradec Králové |
BM40 | Václavík Jan | CZE | 1978 | HINTON MTB ČESKÉ BUDĚJOVICE | 531 | Kamenný Újezd | |
BM60 | Jiřička Petr | CZE | 1965 | Havran Litvínovice | 557 | České Budějovice | |
BM30 | 52 | Bouda Jan | CZE | 1991 | Jiskra Třeboň | 600 | Třeboň |
BM60 | 25 | Rauer Luboš | CZE | 1966 | KABA SPORT Chotěboř | 1677 | Havlíčkův Brod |
BM60 | 26 | Klimeš Miloš | CZE | 1955 | KC BRNO | 2140 | Brno |
BM60 | 91 | Zdeněk Richard | CZE | 1966 | Kbely Cycling Team | 2400 | praha-kbely |
BM60 | 60 | Chval Petr | CZE | 1964 | Kotnov Team Tábor | 515 | |
BM50 | 77 | Petrů Michal | CZE | 1969 | Kotnov cycling team | 0 | Zárybničná Lhota |
BM60 | 76 | Pelán Vladimír | CZE | 1964 | Kunice | 489 | Kunice |
BM30 | 33 | Vala Filip | CZE | 1992 | Kámen | 1166 | Kámen |
BM40 | 54 | Černý Pavel | CZE | 1981 | Malý Berlín | 516 | Praha 7 |
BM50 | 15 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | 3801 | Pysely |
BM40 | 86 | Truksa Ivan | CZE | 1980 | Nižbor | 501 | Nižbor |
BW30 | 72 | Nováková Veronika | CZE | 1994 | PROMPT 2 go! team | 630 | Praha 6 |
BM30 | 71 | Němeček Aleš | CZE | 1991 | PROMPT 2 go! team | 601 | České Budějovice |
BM40 | 69 | Moník Jakub | CZE | 1986 | Praha | 560 | Praha |
BM50 | 81 | Skřivan Emilián | CZE | 1971 | Praha 10 | 0 | Praha 10 |
BM40 | 55 | Dobeš Bohumír | CZE | 1979 | Premium hotel Znojmo | 0 | Mikulovice u Znojma |
BM50 | 61 | Jakeš Tomáš | CZE | 1975 | Prodoli racing team | 629 | Český Krumlov |
BM50 | 36 | Nekolný Petr | CZE | 1972 | Příbram | 987 | Příbram |
BM30 | 56 | Grünn Jan | CZE | 1988 | RBB Invest J. HRADEC | 566 | Kardašova Řečice |
BM50 | 84 | Šmejkal Radek | CZE | 1975 | REKORD | 1003 | Mnichovice |
BM50 | 89 | Vopat Milan | CZE | 1973 | Rakovník | 612 | Rakovník |
BM60 | 27 | Holeček Pavel | CZE | 1961 | SAZU.cz | 1588 | Čelákovice |
BM30 | 63 | Kec Jan | CZE | 1990 | SUPERIOR RIDERS | 607 | Praha |
BM30 | 73 | Papež Vít | CZE | 1996 | Symbio+ BMC | 619 | Pacov |
JB | 88 | Vopat Milan | CZE | 1999 | TJ Stadion Louny | 631 | Rakovník |
BM40 | 35 | Puška Richard | CZE | 1983 | TV Nova | 2424 | Poříčí nad Sázavou |
BM50 | 51 | Benda Jan | CZE | 1976 | TÁBOR BIKE CLASSIC | 617 | Slapy |
BM50 | 57 | Havránek Martin | CZE | 1971 | TÁBOR BIKE CLASSIC | 581 | |
BM50 | 62 | Jedlička Michal | CZE | 1977 | TÁBOR BIKE CLASSIC | 593 | Tábor |
BM50 | 5 | zárybnický Jiří | CZE | 1976 | Vinohradské šlapky | 4829 | Březnice |
BM50 | 30 | Kysela Patrik | CZE | 1973 | Zpcyklo Proofy Corratec Team | 1803 | Jablonec Nad Nisou |
BM40 | 64 | košťál jakub | CZE | 1987 | praha 5 | 507 | praha 5 |
BM60 | 87 | Ušiak Štefan | CZE | 1964 | Černošice | 526 | Černošice |
BM30 | Burian David | CZE | 1998 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 525 | Brno | |
BM50 | 32 | Hálek Václav | CZE | 1974 | České Budějovice | 1156 | České Budějovice |
BM50 | 68 | Marhoun Zdeněk | CZE | 1970 | České Budějovice | 555 | České Budějovice |
BM60 | 17 | Dimmer Jan | CZE | 1953 | ŠILHAVÝ-RAMALA | 3696 | Chotěšov |
start list Koloběžky na trase B
start ~ 12:00:00 , bez omezení věku
start list Nova jízda
start ~ 12:00:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 44 participants ( 30 of men, 14 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | bodySerialu | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | Kolář Václav | CZE | 1975 | AC Sparta Praha Ciclink | 996 | Týn nad Vltavou | |
Muži | 305 | Braborec Martin | CZE | 1999 | AUTHOR TEAM STUPNO | 0 | Radnice |
Muži | 317 | Koryťák Michal | CZE | 1987 | American Chance Casinos team | 0 | Kaplice |
Muži | 304 | Bermann Eduard | CZE | 1955 | Benešov | 0 | Benešov |
Muži | 306 | Brzek Pavel | CZE | 1987 | ELEVEN MERCEDES MITAS | 0 | Praha 4 |
Muži | 338 | Zábranský Jiří | CZE | 1972 | GEOSA | 0 | Jablonec nad Nisou |
Ženy | 316 | Chvojková Šárka | CZE | 1982 | GHOST team | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 310 | Gembalová Karolína | CZE | 1990 | GHOST team | 1240 | Hradec Králové |
Ženy | 322 | Malířová Věra | CZE | 1977 | GHOST team | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 332 | Procházková Olga | CZE | 1978 | GHOST team | 0 | Krucemburk |
Muži | 315 | Chvojka Petr | CZE | 1977 | Ghost Team | 0 | Urbanice |
Muži | 321 | Kunc Marek | CZE | 1975 | Ghost Team | 0 | Herálec Pod Žákovou Horou |
Muži | 329 | Pelčarský Aleš | CZE | 1981 | Hořice | 0 | Hořice |
Muži | 307 | Filip Tomáš | CZE | 1975 | JANEV | 0 | Tábor |
Muži | 319 | Kovařík Luboš | CZE | 1972 | JANEV | 0 | Tábor |
Muži | 326 | Nevšímal Jan | CZE | 1975 | JANEV | 0 | Planá nad Lužnicí |
Muži | 331 | Petrovský Jindřich | CZE | 1971 | Klatovy-Luby | 0 | Klatovy-Luby |
Muži | 301 | Alexa Pavel | CZE | 1984 | Klokoty | 0 | Tábor |
Muži | Polák Lukáš | CZE | 1982 | Klokoty | 0 | Klokoty | |
Starší žákyně | 333 | Procházková Adéla | CZE | 2003 | Krucemmburk | 0 | Krucemmburk |
Ženy | 318 | Kotěšovcová Ludmila | CZE | 1976 | Kutná Hora | 0 | Kutná Hora |
Muži | 303 | Bednařík Kamil | CZE | 1985 | METROPOJEKT | 0 | Uherské Hradiště |
Ženy | 320 | Krotilová Lucie | CZE | 1982 | METROPROJEKT | 0 | Praha |
Ženy | 336 | Šulcová Jitka | CZE | 1974 | Maratón Klub Kladno | 0 | Třebusice |
Muži | 323 | Markup Michal | CZE | 1986 | Nova | 0 | Na dolinách |
Muži | 313 | Hyšpler Robin | CZE | 1986 | PRODOLI racing team | 0 | Týn Nad Vltavou |
Ženy | 302 | Bečvářová Ota | CZE | 1967 | Praha | 0 | Praha |
Ženy | 327 | Nosáková Alice | CZE | 1993 | Praha | 0 | Praha |
Ženy | 312 | Holušová Alina | CZE | 1983 | Praha 4 | 0 | Praha 4 |
Ženy | 325 | Němcová Eva | CZE | 1974 | Praha 4 | 0 | Praha 4 |
Starší žáci | 335 | Šmejkal Radek | CZE | 2003 | Praha 8 | 0 | Praha 8 |
Starší žáci | 328 | Novák Karel | CZE | 2003 | S-SPORT Hronov | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 308 | Florián Antonín | CZE | 1949 | SK Fit Tábor | 0 | Tábor |
Muži | 309 | Florián Antonín | CZE | 1972 | SK Fit Tábor | 0 | Tábor |
Ženy | 337 | Švejdová Jitka | CZE | 1974 | SKK Kladno | 0 | Kladno |
Starší žákyně | 330 | Peterková Eliška | CZE | 2005 | Spartak MTB Vrchlabí | 0 | Milovice u Hořic |
Muži | 334 | Richter Tomáš | CZE | 1982 | TV NOVA | 1947 | Praha |
Muži | 324 | Musial Miloš | CZE | 1981 | Tábor | 0 | Tábor |
Muži | 339 | Zíka Petr | CZE | 2002 | Černovice | 0 | Černovice |
Muži | 314 | Chrudimsky Radek | CZE | 1982 | Česká spořitelna | 0 | Jílové u Prahy |
Muži | Gondek Kamil | CZE | 1981 | Český Krumlov | 0 | Český Krumlov | |
Muži | Gondek Libor | CZE | 1991 | Český Krumlov | 0 | Český Krumlov | |
Muži | Rada Kamil | CZE | 1986 | Český Krumlov | 0 | Český Krumlov | |
Muži | 311 | Havránek Jan | CZE | 1998 | Čistý sport | 0 |
start list Koloběžky na trase Nova
start ~ 12:00:00 , bez omezení věku