2018-07-04 - 2018-07-07 Teplice nad Metují
Extreme Race
|
celkem: 140 , men : 134, M-29: 17, women: 6, Z: 6, M-V3: 14, M-V1: 55, M-V2: 48 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Enduro Race
|
celkem: 79 , men : 70, M-E: 54, V-E: 16, women: 9, Z-E: 9 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Half Race
|
celkem: 38 , women: 7, Z: 7, men : 31, M: 31 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Junior
|
celkem: 7 , men : 6, Junior: 6, women: 1, Juniorky: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Enduro Half Race
|
celkem: 14 , men : 13, Muži: 13, women: 1, Ženy: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
KIDS Odrážedla
|
celkem: 12 , men : 8, kluci: 8, women: 4, holky: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
KIDS kola 0-5
|
celkem: 4 , men : 4, Muži: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
KIDS 6-7
|
celkem: 10 , men : 6, Muži: 6, women: 4, Ženy: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
KIDS 8-10
|
celkem: 9 , men : 6, Muži: 6, women: 3, Ženy: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
KIDS 11-14
|
celkem: 8 , men : 8, Muži: 8 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 09:06:38
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 140 participants
(
134 of men,
6 of women)
Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
M-V1 | 73 | Lebailly Simon | BEL | 1986 | Prague | Prague |
Z | 99 | Sara Michielsens | BEL | 1984 | Crankbrothers | HEVERLEE |
M-V2 | 121 | Verbeurgt Peter | BEL | 1973 | Crankbrothers | Heverlee |
M-29 | 6 | Adel Filip | CZE | 1990 | Superior Team | Hlinsko |
Z | 201 | Bergerová Karolina | CZE | 1992 | Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. | Hradec Králové |
M-V3 | 13 | Bernard Karel | CZE | 1967 | Hronov | Hronov |
M-V1 | 14 | Bindr Tomáš | CZE | 1981 | Valkukle Team | Liberec |
M-V1 | 15 | Bitnar Matěj | CZE | 1988 | Sportovní Klub Hasičů Khk | Teplice Nad Metují |
M-V1 | 17 | Brendl Tomáš | CZE | 1986 | Bakako Nová Paka | Hradec Králové |
M-V2 | 19 | Březík Martin | CZE | 1971 | Brno | Brno |
M-V1 | 18 | Břeň Jan | CZE | 1984 | Squash Viktoria Brno | Brno |
M-29 | 21 | Capouch David | CZE | 1995 | APEX-BIKE KLUB TÁBOR | Bechyně |
M-V2 | 51 | Chrást Antonín | CZE | 1975 | Clowns | Praha 2 |
M-29 | 23 | Dostál Tomáš | CZE | 1990 | Vella Team | Náchod |
M-V1 | 5 | Drejsl Lukáš | CZE | 1986 | Mondraker Racing Team | Velké Petrovice |
M-V2 | 24 | Drnec Martin | CZE | 1976 | COS Brno | Kanice |
M-V1 | 25 | Duda Daniel | CZE | 1979 | Hupnakolo El-Diablo | Bolatice-Borova |
M-V2 | 26 | Duda Jan | CZE | 1977 | Valkule team | Špindlerův Mlýn |
M-V2 | 27 | Dvořák Miloslav | CZE | 1977 | Šumava team | Záměl |
M-V2 | 28 | Ehl Petr | CZE | 1978 | BIKESERVIS.EU | Liberec 15 |
M-V1 | 443 | Eibl Martin | CZE | 1984 | Suchodol | Suchodol |
M-V1 | 31 | Farář Jan | CZE | 1985 | beMANIAX MADBIKE | Jablonec nad Nisou |
M-V1 | 34 | Fišnar Jan | CZE | 1980 | Tj Baník Meziboří | Vrchlabí |
M-V1 | 35 | Fojt Petr | CZE | 1987 | R2 RIDE YOUR RACE | Jedomělice |
Z | 36 | Fridrichová Lenka | CZE | 1994 | Hronov | Hronov |
M-V1 | 38 | Frýba Lukáš | CZE | 1982 | Orbea Team | Třebíč |
M-V3 | 39 | Fulka Jiří | CZE | 1960 | Redpoint team | Police nad Metují |
M-V1 | 40 | Fus Martin | CZE | 1987 | Reapro Bike Team | Bolatice Borová |
M-V1 | 42 | Gonda Pavel | CZE | 1981 | Duratec Weil Hoteltime | Praha |
M-V2 | 43 | Gryga Richard | CZE | 1975 | Praha 10 | Praha 10 |
M-V1 | 203 | Havlíček Jiří | CZE | 1982 | Náchod | Náchod |
M-V3 | 44 | Heczko Stanislav | CZE | 1966 | SkiAlpShop | Šp. Mlýn |
M-V2 | 45 | Hejna Pavel | CZE | 1969 | Velké Poříčí | Praha |
M-V1 | 46 | Hnyk Pavel | CZE | 1982 | Praha | Praha |
M-V1 | 47 | Hodr Antonín | CZE | 1987 | Trutnov | Trutnov |
M-V3 | 49 | Houdek Marek | CZE | 1967 | Six Monkeys | Praha 4 |
M-V2 | 50 | Hrach Michal | CZE | 1977 | Cyklo PetŘÍkov | Petříkov |
M-V1 | 52 | Jero Miroslav | CZE | 1984 | Kasper Swix Team | Trutnov |
M-V1 | 9 | Jobánek Jan | CZE | 1983 | Superior Suninvent Team | Brno |
M-V1 | 1 | Kaněra Michal | CZE | 1986 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
M-V1 | 55 | Kašný Tomáš | CZE | 1987 | NAPOHODU! bike team Píšť | Píšť |
M-V1 | 56 | Klapal Martin | CZE | 1987 | DeVoss Legends | Rychnov nad Kněžnou |
M-V2 | 218 | Klofanda Martin | CZE | 1977 | Ugo Allivictus | Strančice |
M-V2 | 57 | Klápště Jan | CZE | 1977 | BIKESERVIS.EU | Jablonec nad Nisou |
M-V2 | 62 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | Pysely |
M-29 | 63 | Koudelka Filip | CZE | 1991 | Koustyle.cz | Praha 6 |
M-V2 | 61 | Kořínek Tomáš | CZE | 1972 | Praha 4 | Praha 4 |
M-V1 | 67 | Krump Pavel | CZE | 1981 | BPR Cycling team | Dobřichovice |
M-V2 | 66 | Král Jiří | CZE | 1977 | Záměl | Záměl |
M-V2 | 65 | Král Ondřej | CZE | 1974 | CSC Český Brod | Kolín V |
M-V2 | 64 | Kráčmar Vlastimil | CZE | 1974 | BKL Machov | Velké Poříčí |
M-V2 | 206 | Kuchyňa Martin | CZE | 1976 | Fleury.com | Jihlava |
M-V2 | 205 | Kučera Viktor | CZE | 1975 | Ghost team | Hlinsko |
M-29 | 68 | Kříž Tomáš | CZE | 1989 | Praha 6 | Praha 6 |
M-V1 | 72 | Láska Tomáš | CZE | 1985 | Bike Notoric | Praha 5 |
M-V2 | 74 | Macháček Jiří | CZE | 1976 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M-V2 | 207 | Matoušek Martin | CZE | 1974 | Pítrs bikes team | Šenov |
M-V3 | 76 | Matoušek Michal | CZE | 1962 | Btk Euro Bike Praha | Radonice |
M-V1 | 75 | Matějů Jan | CZE | 1982 | TJ Banik Mezibori | Pragl |
M-V1 | 208 | Meran Oto | CZE | 1982 | www.dres.cz | Brno |
M-29 | 78 | Michal Petr | CZE | 1989 | Tepelná čerpadla IVT | Třeboň |
M-V1 | 77 | Mička Marek | CZE | 1979 | www.dres.cz | Brno |
M-V2 | 79 | Motl Jaroslav | CZE | 1976 | Záměl | Záměl |
M-V2 | 80 | Mráz Vit | CZE | 1974 | Hronov | Hronov |
Z | 209 | Nenadálová Hanka | CZE | 1978 | Kellys Bikeranch Team WOMEN | Pelhřimov |
M-V2 | 81 | Nouzák Miloš | CZE | 1977 | Nový Bor | Nový Bor |
M-V3 | 82 | Novák Jindřich | CZE | 1960 | originálky.cz | Most |
M-V3 | 84 | Ornst Tomáš | CZE | 1967 | Výlet Wide bike Lbc | Český Dub |
M-V1 | 86 | Pechr Miroslav | CZE | 1983 | BPR Cycling team | Rožmitál |
M-V1 | 87 | Pektor Stanislav | CZE | 1980 | Biketriatlon Morkovice | Morkovice |
M-V2 | 89 | Petr Jiří | CZE | 1974 | Hronov | Hronov |
M-V1 | 213 | Petrov Valeri | CZE | 1980 | Bulharsko | Trutnov |
M-V2 | 90 | Pokorný Zbyněk | CZE | 1975 | Sušice | Sušice |
M-V3 | 91 | Polcar Petr | CZE | 1968 | originalky.cz | Louny |
M-29 | 92 | Pospíšek Marek | CZE | 1989 | Orbea Team | Praha 5 |
Z | 93 | Pospíšilová Radka | CZE | 1990 | Kolovna KM - BT Morkovice | Kroměříž |
M-29 | 94 | Princ Jan | CZE | 1990 | APEX-BIKE KLUB TÁBOR | Tabor |
M-V1 | 95 | Princ Karel | CZE | 1984 | Včelná | Včelná |
M-V2 | 96 | Prokop Michal | CZE | 1978 | Lázně Toušeň | Lázně Toušeň |
M-V2 | 85 | Pánek Kamil | CZE | 1976 | www.dres.cz | Brno |
M-29 | 8 | Rauchfuss Marek | CZE | 1990 | KELLYS BIKERANCH TEAM | Olomouc |
M-V2 | 97 | Rygl Jaroslav | CZE | 1970 | Singletrail Moravský kras | Brno |
M-V1 | 111 | Ryšavý Pavel | CZE | 1979 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Brno |
M-V3 | 103 | Schejbal Martin | CZE | 1964 | DPC Doudleby nad Orlicí | Doudleby nad Orlicí |
M-V1 | 102 | Sedlář Jakub | CZE | 1984 | NOVATOP -LAPIERRE | Opava |
M-29 | 105 | SkalickÝ Pavel | CZE | 1992 | Olomouc | Olomouc |
M-V2 | 107 | Strnad Tomáš | CZE | 1972 | Hronov | Hronov |
M-V2 | 3 | Sulzbacher Petr | CZE | 1975 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
M-V1 | 108 | Svačina Štěpán | CZE | 1980 | RUMOVÝ EXPRESS | Lysá nad Labem |
M-V1 | 210 | Synek Lukáš | CZE | 1980 | B and B and B | Praha 4 |
M-V3 | 118 | Tůma Pavel | CZE | 1968 | Jeseník | Jeseník |
M-V2 | 120 | Vencálek Libor | CZE | 1975 | Sokol Nové Veselí | Nové Veselí |
M-29 | 123 | Vlček Sebastian | CZE | 1994 | Jičín | Jičín |
M-V2 | 125 | Vondráček Štěpán | CZE | 1973 | CK Příbram Fany Gastro | Příbram II |
M-V2 | 126 | Vrbský Michal | CZE | 1978 | INS Atelier Náchod | Náchod |
M-29 | 127 | Vymětalík Jaroslav | CZE | 1991 | CYKLO PROFI GOLD FREN | Holice |
M-V2 | 11 | Zavadil Josef | CZE | 1973 | Team Bike Perštejn | Perštejn |
M-V1 | 128 | Zelenka Jaroslav | CZE | 1980 | Praha 7 - Holešovice | Praha 7 - Holešovice |
M-V2 | 16 | blaha jakub | CZE | 1976 | Wheelsports Racing Team | Mannheim / Straßenheim |
M-V2 | 4 | fajt milan | CZE | 1977 | Eurofoam team | brno |
M-V3 | 7 | Čada Tomas | CZE | 1964 | Teplice Nad Metují | Teplice Nad Metují |
M-V1 | 22 | Čermák Ivan | CZE | 1985 | Slatiňany | Slatiňany |
M-V1 | 202 | Čížek Martin | CZE | 1985 | BSK racing | Praha 7 |
M-29 | 2 | Řehák Vít | CZE | 1994 | ČZU Praha - Rolníci | Sobotka |
M-V1 | 10 | Říhánek Lukáš | CZE | 1979 | 2V BIKERS | Zruč-Senec |
M-V1 | 109 | Šandera Ondřej | CZE | 1987 | Fast Music For Slow People | Praha 13 |
M-V1 | 110 | Škoch Michal | CZE | 1981 | RUMOVÝ EXPRESS | Lysá nad Labem |
M-29 | 112 | Škorpil Ondřej | CZE | 1999 | Bubotrails | Plzeň |
M-V2 | 115 | Šupich Martin | CZE | 1977 | Wikov | Červený Kostelec |
M-V1 | 116 | Šustr Lukáš | CZE | 1984 | Alset Racing Team | Praha |
M-V3 | 113 | Šťasta Libor | CZE | 1966 | REGA team | Kuřim |
M-V1 | 214 | Šťastný Jan | CZE | 1985 | Alset Racing Team | Praha 4 |
M-V1 | 29 | Šťastný Roman | CZE | 1979 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M-V2 | 130 | Žák Jiří | CZE | 1969 | Jablonec Nad Nisou | Jablonec Nad Nisou |
M-V1 | 129 | Žák Pavel | CZE | 1987 | Kolovna KM - BT Morkovice | Morkovice |
M-V1 | 53 | Jørgensen Jannik Kryger | DNK | 1988 | DMK Danish Mountainbike Club | København NV |
M-V1 | 83 | Olsen Helgi Winther | DNK | 1980 | MTB.fo | Gentofte |
M-V3 | 117 | Thackery Peter | GBR | 1960 | LEATHERHEAD, Surrey, UK | LEATHERHEAD, Surrey, UK |
M-V3 | 119 | Tuxworth Ben | GBR | 1962 | Oxford | Oxford |
M-V1 | 20 | Busch Robert | GER | 1980 | Eisenschweinkader | Berlin |
M-V1 | 37 | Fröbe Andreas | GER | 1979 | Eisenschweinkader | Berlin |
M-V1 | 41 | Gierlich Peter | GER | 1979 | MTB Club München | Obersöchering |
M-29 | 71 | Küpper Jan | GER | 1998 | Team Campana / RV Adler Lüttringhausen | Remscheid |
M-29 | 88 | Pembaur Felix | GER | 1994 | Team Campana / RV Adler Lüttringhausen | Fulda |
M-V2 | 104 | Schwalbach Peter | GER | 1969 | Eisenschweinkader | Berlin |
M-V2 | 124 | von Wedel Wedigo | GER | 1973 | Wertheim | Wertheim |
M-V1 | 33 | Filípek Petr | GNB | 1984 | Kyjov | Kyjov |
Z | 12 | Beata Balazs | HUN | 1981 | Bringabanda SC | Budapest |
M-V2 | 100 | Sass József | HUN | 1977 | Meditech sc | Üröm |
M-V2 | 122 | Vizdak Janos | HUN | 1978 | Speed-Way Team | Pilisborosjenő |
M-V2 | 101 | Sebastianelli Luca | ITA | 1969 | Bubovice | Bubovice |
M-V1 | 58 | Klekowski Adrian | POL | 1986 | Orbit One Cycling | Kwidzyn |
M-29 | 98 | Baytsur Roman | RUS | 1989 | redBike | Moscow |
M-V2 | 30 | Faktor Peter | SVK | 1978 | SpektrumSZ | Dolné Kočkovce |
M-V1 | 48 | Horváth Ladislav | SVK | 1984 | Kráľovský Maratón, SWEP TEAM | Kosice |
M-V1 | 54 | Jurčák Peter | SVK | 1980 | BombyFurt | Nitra |
M-V2 | 60 | Kolesar Dusan | SVK | 1976 | Kosice | Kosice |
M-V2 | 106 | Stollár Jozef | SVK | 1974 | Vrútky | Vrútky |
M-V1 | 59 | kobera matej | SVK | 1980 | Kráľovský Maratón | zálesie |
M-V2 | 70 | kuiš peter | SVK | 1978 | Kráľovský Maratón | košice |
start ~ 09:06:38
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 79 participants
(
70 of men,
9 of women)
Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení plus měřené úseky typu Enduro.
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
V-E | 327 | Kaiser Günther | AUT | 1973 | Lederhosenwhiskey Salzburg | Neumarkt am Wallersee |
M-E | 305 | Anderle David | CZE | 1985 | Slatina nad Zdobnicí | Slatina nad Zdobnicí |
M-E | 306 | Bekr Jan | CZE | 1991 | FUTURECYCLING | Poniklá |
M-E | 301 | Bláha Vojtěch | CZE | 1999 | Rock Machine Cyklomax enduro team | Jablonné v Podještědí |
M-E | 309 | Brodský Jan | CZE | 1990 | Brandýs nad Labem | Brandýs nad Labem |
M-E | 307 | Bílek Ondřej | CZE | 1985 | V Press | Praha |
Z-E | 323 | Chlíbková Daniela | CZE | 1967 | REDPOiNT ELEVEN TEAM | Brno |
M-E | 315 | Flídr Michal | CZE | 1979 | Black Field A team | Brno |
M-E | 303 | Frenk Petr | CZE | 1984 | PROTOCYCLES | Hvozdnice |
M-E | 320 | Hradecký Tomáš | CZE | 1983 | Gigantic Racing Team | Dobruška |
M-E | 382 | Hubka Lukáš | CZE | 1979 | LIGHT CORE TEAM | Česká Třebová |
M-E | 326 | Jelínek Josef | CZE | 1989 | plnt.cz | Praha |
M-E | 328 | Karbus Ondřej | CZE | 1987 | Slaný | Slaný |
V-E | 329 | Kavka Pavel | CZE | 1976 | Říčany | Říčany |
V-E | 330 | Klapka Tomáš | CZE | 1978 | Slaný | Slaný |
V-E | 334 | Kruml Adam | CZE | 1974 | Praha - Uhříněves | Praha - Uhříněves |
M-E | 333 | Král Martin | CZE | 1993 | Tábor | Tábor |
M-E | 335 | Kugler Zbynek | CZE | 1981 | Bír riders | Praha 4 |
M-E | 302 | Kutin Tomáš | CZE | 1984 | SingleBe Bikes | Ustí nad O. |
M-E | 384 | Landa Štěpán | CZE | 1981 | Light core team | Česká Třebová |
M-E | 337 | Mazal Tomáš | CZE | 1989 | Metylovice | Metylovice |
M-E | 338 | Mikuláš Vojtěch | CZE | 1996 | Dlouhá Třebová | Dlouhá Třebová |
M-E | 339 | Musil Ondřej | CZE | 1986 | Praha 8 | Praha 8 |
V-E | 340 | Mušálek Václav | CZE | 1966 | BIKOMATIC | Markvartovice |
M-E | 341 | Mužík Jakub | CZE | 1993 | Hořovice | Hořovice |
M-E | 114 | Neuman Richard | CZE | 1987 | Praha 1 | Praha 1 |
M-E | 342 | Němec Marek | CZE | 1990 | Bubotrails | Mělník |
M-E | 345 | Pavlas Jakub | CZE | 1987 | Canyon Amateur Enduro Team | Rychnov nad Kněžnou |
Z-E | 344 | Pačáková Míša | CZE | 1986 | Praha | Praha |
M-E | 346 | Plzák Lukáš | CZE | 1990 | Bubotrails | Bubovice |
M-E | 347 | Radil Jakub | CZE | 1987 | Sickbike | Praha |
V-E | 348 | Reisner Petr | CZE | 1975 | GIANT Cycling team | Praha 5 - Smíchov |
V-E | 356 | Smejkal Jiří | CZE | 1959 | Gigantic Racing Team | Velké Meziříčí |
V-E | 374 | Smetana Josef | CZE | 1978 | Holany A Team | Holany |
V-E | 357 | Smetaník Milan | CZE | 1974 | Gigantic Racing Team | Liberec 15 |
M-E | 358 | Smolka Marek | CZE | 1989 | Gibbon Slacklines Team | Praha 6 |
M-E | 359 | Strnad Václav | CZE | 1989 | Praha 8 | Praha 8 |
M-E | 361 | Svoboda Jiří | CZE | 1980 | MTBCrossCountry.com | Žandov |
M-E | 360 | Svoboda Vojtěch | CZE | 1979 | Třebíč | Třebíč |
M-E | 363 | Szabo Jiri | CZE | 1988 | SPOKE Team | Chvalenice |
M-E | 365 | Tejkal Zbyněk | CZE | 1983 | AMOKbikers | Velký Beranov |
M-E | 366 | Veselý Pavel | CZE | 1980 | Koloshop Team | Teplice |
M-E | 367 | Vobořil Luboš | CZE | 1983 | Teplice | Teplice |
Z-E | | Vosičková Dana | CZE | 1982 | Koloshop Team | Ohníč |
M-E | 371 | Zajac Filip | CZE | 1999 | BIKESTRIKE.COM | Zdiby |
M-E | 372 | Zvoníček Ondřej | CZE | 1984 | Bike Emergency | Praha |
M-E | 316 | geist tomas | CZE | 1987 | Sulice | Sulice |
M-E | 383 | jeřábek milan | CZE | 1979 | Light core team | česká třebová |
M-E | 311 | Čiviš Michal | CZE | 1985 | Slaný | Slaný |
M-E | 364 | Šrut Ondřej | CZE | 1990 | BIKESERVIS.EU | Liberec |
M-E | 373 | Žemba Zdeněk | CZE | 1984 | Úvalno | Úvalno |
V-E | 324 | Choyna Peter | GER | 1976 | Seddiner See | Seddiner See |
V-E | 313 | Donath Stefan | GER | 1978 | Callenberg | Callenberg |
M-E | 314 | Fiederling Lennart | GER | 1997 | FAHRWERK WERKSTEAM | Eberhardzell |
M-E | 318 | Greyer Matthias | GER | 1987 | IBC DIMB Racing Team | Dresden |
M-E | 321 | Hundhammer Johannes | GER | 1989 | FAHRWERK WERKSTEAM | Dresden |
M-E | 321 | Hundhammer Johannes | GER | 1989 | FAHRWERK WERKSTEAM | Dresden |
Z-E | 332 | Kneise Anja | GER | 1987 | Dresden | Dresden |
V-E | 336 | März Martin | GER | 1973 | Blood, Sweat and Beers | Dresden |
V-E | 352 | Schlachter Thomas | GER | 1977 | OmmesPommes123 | Wertheim |
Z-E | 353 | Schmidt Sylvia | GER | 1981 | 26 aint dead | Bestensee |
M-E | 354 | Schwarz Richard | GER | 1985 | FAHRWERK WERKSTEAM | Possendorf |
M-E | 355 | Schweizer Lukas | GER | 1986 | FAHRWERK WERKSTEAM | Dresden |
M-E | 351 | Schäfer Daniel | GER | 1984 | FAHRWERK WERKSTEAM | Dresden |
Z-E | 350 | Seemann Astrid | GER | 1989 | FAHRWERK WERKSTEAM | Dresden |
M-E | 368 | Vogel Jasper | GER | 1983 | BikesportBerlin | Berlin |
M-E | 349 | Salvatore Marco | ITA | 1981 | Gallo Nero | Firenze |
M-E | 304 | Adamkiewicz Mateusz | POL | 1988 | Medicycling Team | Kłobuck |
V-E | 308 | Broda Grzegorz | POL | 1975 | SCS OSOZ Racing Team | Katowice |
M-E | 310 | Buragas Wojciech | POL | 1980 | Szczecin | Szczecin |
M-E | 312 | Daszkiewicz Michał | POL | 1982 | Knurświny | Wrocław |
Z-E | 317 | Grela Joanna | POL | 1980 | Gdynia | Gdynia |
V-E | 319 | Gruszczyński Artur | POL | 1977 | SCS OSOZ Racing Team | Katowice |
M-E | 325 | Jarzynka Robert | POL | 1980 | Rowerem | Gdańsk |
Z-E | 343 | Ochot Dagmara | POL | 1974 | Liszki | Liszki |
V-E | 370 | WAWRZEŃ ARTUR | POL | 1974 | Gomola Trans Airco | KRAKÓW |
M-E | 385 | Walczak Wojciech | POL | 1980 | ędóro | Wroclaw |
Z-E | 362 | Świrkowicz Ania | POL | 1979 | Rowerem | Gdynia |
M-E | 331 | Kmošena Matúš | SVK | 1991 | Mestečko | Mestečko |
start ~ 09:06:38
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 38 participants
(
31 of men,
7 of women)
Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
M | 427 | Legrand Jozef | BEL | 1957 | Berlin | Berlin |
M | 409 | Barták Jiří | CZE | 1974 | Eurofoam team | Brno, Starý Lískovec |
M | 410 | Cupal Jakub | CZE | 1975 | Praha 4 | Praha |
Z | 411 | Dlabalová Jana | CZE | 1981 | GLEDE TEAM | Benecko |
M | 412 | Dolejš Miloš | CZE | 1974 | Žehuň | Žehuň |
M | 414 | Exner Jakub | CZE | 1985 | Obchodplnyslev.cz | Náchod |
M | 416 | Háva Milan | CZE | 1968 | Cyklistický spolek PEKÁČ | Kunratice |
M | 418 | Jarolim Tomas | CZE | 1973 | RSC Aaretal Münsigen | Praha 4 |
M | 419 | Kadleček František | CZE | 1974 | Bajker.eu | Bořanovice |
M | 420 | Kocián Robert | CZE | 1988 | SK Edie VSetín | Vsetín |
Z | 423 | Kovaříková Aleška | CZE | 1980 | Bradlecká Lhota | Bradlecká Lhota |
M | 422 | Kořínek Miloš | CZE | 1975 | Dlouhońovice | Dlouhońovice |
M | 425 | Kromer Jiří | CZE | 1972 | www.dres.cz | Brno |
Z | 424 | Králová Silvie | CZE | 1975 | Záměl | Záměl |
M | 426 | Lauryn Radek | CZE | 1997 | Teplice Nad Metují | Teplice Nad Metují |
Z | | Marešová Martina | CZE | 1995 | Bicykl Team Ústí nad Labem | Krupka |
M | 431 | Mikuláš Ondřej | CZE | 1990 | Dlouhá Třebová | Dlouhá Třebová |
M | 430 | Mikšovský Martin | CZE | 1968 | Trutnov | Trutnov |
M | 432 | Paleček Ondřej | CZE | 1981 | Beer riders | Praha 10 |
M | 433 | Pospíšil Lukáš | CZE | 1998 | Redpoint Eleven Team | Rokycany |
M | 434 | Souček Petr | CZE | 1999 | BIKEMARAST team | Praha 3 |
M | 435 | Srubek Libor | CZE | 1979 | Profibaustoffe CZ | Brno |
M | 436 | Strnad Vašek | CZE | 1983 | Endeka Bassta | BRNO |
M | 437 | Sviták Pavel | CZE | 1991 | Praha | Praha |
Z | 439 | Veselá Renáta | CZE | 1964 | Cyklistický spolek PEKÁČ | Praha 6 |
M | 440 | Vinklárek Petr | CZE | 1984 | BIKE TRIATLON MORKOVICE | Olomouc |
M | 441 | Vlach Honza | CZE | 1975 | Výlet Liberec | Liberec 10 |
Z | 408 | Zavadil Veronika | CZE | 1983 | Team Bike Perštejn | Perštejn |
M | 421 | kordík Tomáš | CZE | 1986 | Praha Kamýk | Praha |
M | 415 | Grünwald Harald | GER | 1964 | Berlin | Berlin |
M | 32 | Farkas Zsolt | HUN | 1985 | Bringabanda SC | Budapest |
M | 445 | Szalai András | HUN | 1975 | Szentendre | Szentendre |
M | 444 | Szendrey Károly | HUN | 1971 | - | Budapest |
Z | 442 | Alexander Janet | NZL | 1959 | Encinitas | Encinitas |
M | 417 | Chornikowski Łukasz | POL | 1981 | Ericsson Cycling UNI | Kraków |
M | 438 | Šukala Branislav | SVK | 1988 | SpektrumSZ | Streženice |
M | 413 | Dvořák Bohuslav | USA | 1960 | DPC Doudleby nad Orlicí | Tucson, Arizona |
M | 429 | Maund Chris | USA | 1967 | Encinitas | Encinitas |
start ~ 09:06:38
, 2000 - 2003
,
přihlášeno: 7 participants
(
6 of men,
1 of women)
Zkrácená trať, kategorie do 18ti let, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Junior | 401 | Coufal Tomáš | CZE | 2001 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Junior | 402 | Dušek Martin | CZE | 2000 | GS cyklo team Jistebnice | Praha |
Junior | 403 | Fišer Ondřej | CZE | 2002 | DPC Doudleby | Doudleby nad Orlici |
Juniorky | 404 | Hanušová Natálie | CZE | 2000 | Žďárky | Žďárky |
Junior | 405 | Jansa Radek | CZE | 2000 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
Junior | 406 | Kluch Luboš | CZE | 2000 | KROSS Bikeranch | Praha |
Junior | 407 | Pajer Matouš | CZE | 2003 | Výlet Liberec | Liberec 10 |
start ~ 09:06:38
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 14 participants
(
13 of men,
1 of women)
Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení, plus měřené úseky typu Enduro.
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 501 | Brand Ladislav | CZE | 1977 | Bubotrails | Bubovice |
Muži | 322 | Chlíbek Venca | CZE | 1971 | REDPOiNT ELEVEN TEAM | Brno |
Muži | 504 | Hacha Jan | CZE | 1973 | Cyklistický spolek PEKÁČ | Kunratice |
Ženy | 505 | Hančíková Bára | CZE | 1988 | TOP RUN CLUB | Zlín |
Muži | 506 | Hladký Jan | CZE | 1976 | Brno | Brno |
Muži | 509 | Mahdalík Marek | CZE | 0000 | Brno | Brno |
Muži | 510 | Petráš Jan | CZE | 1973 | Cyklistický spolek PEKÁČ | Třebotov |
Muži | 511 | Schejbal Aleš | CZE | 1991 | Doudleby nad Orlicí | Doudleby nad Orlicí |
Muži | 513 | Vorel Vladimír | CZE | 1959 | Cyklistický spolek PEKÁČ | Modřany |
Muži | 502 | Čihák Miloš | CZE | 1987 | Klučov | Klučov |
Muži | 503 | Gottstein Boris | GER | 1971 | 26 | Berlin |
Muži | 507 | Horváth Csaba | HUN | 1979 | Long Distance Trail Riders | Budapest |
Muži | 512 | Szentmiklósi Norbert | HUN | 1981 | LDTR Enduro | Budapest |
Muži | 508 | Kundrat Peter | SVK | 1970 | Kralovsky Maraton | Kosice |
start ~ 17:34:02
, 2004 a mladší
,
přihlášeno: 12 participants
(
8 of men,
4 of women)
pouze pokud závodí rodiče
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 731 | Fajt Jakub | CZE | 2015 | Eurofoam team | Brno |
kluci | 702 | Hradecký Matěj | CZE | 2015 | Gigantic Racing Team | Dobruška |
kluci | 704 | Kolaja Jaromír | CZE | 2015 | Liberec | Liberec |
holky | 733 | Kuglerová Eliška | CZE | 2015 | Praha | Praha |
kluci | 706 | Kuk Tomáš | CZE | 2014 | Bila Tremesna | Bila Tremesna |
kluci | 707 | Matějů Albert | CZE | 2015 | TJ Baník Meziboří | Praha |
holky | 734 | Nouzáková Soňa | CZE | 2016 | Nový Bor | Nový Bor |
kluci | 708 | Plný Ondřej | CZE | 2015 | Teplice Nad Metují | Teplice Nad Metují |
holky | 724 | Stadtherrová Leontýnka | CZE | 2014 | BIKESERVIS.EU | |
holky | 732 | horváthová Sofia | CZE | 2015 | Košice | Košice |
kluci | 709 | sedliský David | CZE | 2015 | MTB Spartak Vrchlabí - Hatchey | Horní Branná 263 |
kluci | 701 | Čada Michal | CZE | 2015 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
start ~ 17:40:41
, 2013 a mladší
,
přihlášeno: 4 participants
(
4 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 703 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | Liberec | Liberec |
Muži | 737 | Krump Mikeš | CZE | 2013 | Dobřichovice | Dobřichovice |
Muži | 705 | Kugler Marek | CZE | 2013 | Bír riders | Praha 4 |
Muži | 736 | Vogel Julius | CZE | 2013 | Berlín | Berlín |
start ~ 17:48:19
, 2011 - 2012
,
přihlášeno: 10 participants
(
6 of men,
4 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 710 | Kohoutek Adam | CZE | 2011 | Adršpach | Adršpach |
Ženy | 711 | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | Velké Poříčí | Velké Poříčí |
Muži | 712 | Kugler Adam | CZE | 2011 | Bír riders | Praha 4 |
Muži | 713 | Kuk Milan | CZE | 2011 | Bílá Třemešná | Bílá Třemešná |
Ženy | 716 | Stadtherrová Adélka | CZE | 2011 | BIKESERVIS.EU | |
Ženy | 738 | Vogel Amira | CZE | 2011 | Berlín | Berlín |
Muži | 735 | pánek šimon | CZE | 2011 | dres.cz | |
Muži | 714 | Říhánek Jakub | CZE | 2011 | Zruč-Senec | Zruč-Senec |
Ženy | 715 | Říhánková Tereza | CZE | 2011 | Zruč-Senec | Zruč-Senec |
Muži | 742 | šefl dominik | CZE | 2011 | Plzeň | Plzeň |
start ~ 17:55:41
, 2008 - 2010
,
přihlášeno: 9 participants
(
6 of men,
3 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 428 | Filip David | CZE | 2010 | Teplice nad Metují | Teplice nad Metují |
Muži | 718 | Holan Matěj | CZE | 2009 | Dvůr Králové Nad Labem | Dvůr Králové Nad Labem |
Ženy | 719 | Holanová Anežka | CZE | 2009 | Dvůr Králové Nad Labem | Dvůr Králové Nad Labem |
Muži | 740 | Janovský Tomáš | CZE | 2008 | Rexonix Kovo Praha | Kramolna |
Ženy | 720 | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | Cykloklub Jičín | Velké Poříčí |
Muži | 721 | Kučera Tobiáš | CZE | 2010 | GHOST junior Team | Hlinsko |
Muži | 741 | Umlauf Sebastian | CZE | 2009 | S-SPORT Hronov | Hronov |
Muži | 717 | frencl Patrik | CZE | 2008 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | Police nad Metují |
Ženy | 722 | Šimůnková Emma | CZE | 2009 | Jablonec n. N. | Jablonec n. N. |
start ~ 18:06:02
, 2005 - 2007
,
přihlášeno: 8 participants
(
8 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 723 | Frencl Dominik | CZE | 2007 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
Muži | 725 | Kučera Radim | CZE | 2007 | Ghost team | Hlinsko |
Muži | 726 | Pešina Jan | CZE | 2006 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
Muži | 727 | Pivnička Jakub | CZE | 2005 | Pítrs bikes team | Police nad Metují |
Muži | 739 | Reade Adam | CZE | 2004 | Penco | Olovnice |
Muži | 729 | Vik Samuel | CZE | 2007 | Velký Dřevíč | Velký Dřevíč |
Muži | 730 | Zavadil Dominik | CZE | 2005 | Team Bike Perštejn | Perštejn |
Muži | 728 | Šimůnek Petr | CZE | 2006 | Jablonec n. N. | Jablonec n. N. |