2017-10-07 Nové Město nad Metují
starší žáci 1700m
|
celkem: 2 , men : 2, Muži: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
starší žákyně 900m
|
celkem: 4 , women: 4, Ženy: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
mladší žáci 900m
|
celkem: 6 , men : 6, Mladší žáci: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
ml. žákyně 600m
|
celkem: 8 , women: 8, Mladší žákyně: 8 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
přípravka hoši I. 600m
|
celkem: 11 , men : 11, Přípravky hoši I.: 11 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
přípravka dívky I. 600m
|
celkem: 11 , women: 11, Přípravky dívky I.: 11 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
přípravka hoši II. 600m
|
celkem: 11 , men : 11, Přípravky hoši II.: 11 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
přípravka dívky II. 600m
|
celkem: 16 , women: 16, Přípravky dívky II.: 16 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
přípravka hoši III. 300m
|
celkem: 8 , men : 8, Přípravky hoši III.: 8 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
přípravka dívky III. 300m
|
celkem: 6 , women: 6, Přípravky dívky III.: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
děti s rodiči
|
celkem: 15 , women: 6, Předškolačky: 6, men : 9, Předškoláci: 9 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
hlavní závod 10km
|
celkem: 119 , men : 91, MA: 33, MB: 19, women: 28, ZB: 20, ZA: 8, MD: 11, ME: 7, MC: 21 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 08:46:37
, 2002 - 2003
,
přihlášeno: 2 participants
(
2 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 167 | Staněk Antonín | CZE | 2002 | Nové Město nad Metují - Spy | 0 | Nové Město nad Metují - Spy |
Muži | 101 | fiala martin | CZE | 2003 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | jaroměř-josefov |
start ~ 08:55:14
, 2002 - 2003
,
přihlášeno: 4 participants
(
of men,
4 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 102 | Breitrová Adéla | CZE | 2002 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
Ženy | 103 | Malá Gabriela | CZE | 2005 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 168 | Mertlíková Eliška | CZE | 2003 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Ženy | 104 | Sedláčková Zuzana | CZE | 2003 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
start ~ 09:05:00
, 2004 - 2005
,
přihlášeno: 6 participants
(
6 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Mladší žáci | 106 | Dítě Marek | CZE | 2004 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Mladší žáci | 107 | Matoulek Michal | CZE | 2005 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Bohuslavice nad Metují |
Mladší žáci | 169 | Vosáhlo Michal | CZE | 2004 | Havlovice | 0 | Havlovice |
Mladší žáci | 109 | Vysoký Jakub | CZE | 2005 | Integraf running team | 0 | Nové Město nad Metují |
Mladší žáci | 108 | Vít Ondřej | CZE | 2004 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Bohuslavice |
Mladší žáci | 105 | Čech Ondřej | CZE | 2004 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
start ~ 09:15:00
, 2004 - 2005
,
přihlášeno: 8 participants
(
of men,
8 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Mladší žákyně | 110 | Flousková Barbora | CZE | 2005 | LK Broumov | 0 | Broumov |
Mladší žákyně | 177 | Kubasová Leona | CZE | 2004 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Libňatov |
Mladší žákyně | 111 | Kubečková Vendula | CZE | 2004 | BKL Machov | 0 | Machov |
Mladší žákyně | 112 | Lukášová Lucie | CZE | 2005 | Lhotky | 0 | Náchod-Kramolna |
Mladší žákyně | 115 | Malichová Agata | CZE | 2004 | LOKO TRUTNOV | 0 | Trutnov |
Mladší žákyně | 114 | Malá Kateřina | CZE | 2004 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Mladší žákyně | 116 | Petruželková Anna | CZE | 2004 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
Mladší žákyně | 164 | Roštlapilová Tereza | CZE | 2005 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
start ~ 09:25:00
, 2006 - 2007
,
přihlášeno: 11 participants
(
11 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Přípravky hoši I. | 190 | Bednařík Jan | CZE | 2007 | Hronov | 0 | Hronov |
Přípravky hoši I. | 119 | Hemelík František | CZE | 2006 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Přípravky hoši I. | 179 | Janouch Martin | CZE | 2006 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Vrchlabí |
Přípravky hoši I. | 166 | Kitayev Vladislav | CZE | 2006 | ZŠ Náchod - Plhov | 0 | Náchod |
Přípravky hoši I. | 120 | Krištof Jan | CZE | 2006 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Bohuslavice |
Přípravky hoši I. | 171 | Kuhn František | CZE | 2006 | TJ Sokol Maratonstav Úpice | 0 | Úpice |
Přípravky hoši I. | 121 | Lukáš Matěj | CZE | 2007 | Hvězda Pardubice | 0 | Náchod-Kramolna |
Přípravky hoši I. | 122 | Nagy Adam | CZE | 2006 | Atletika Jaroměř | 0 | Nové Mesto Nad Metují |
Přípravky hoši I. | 123 | Rudolf Marek | CZE | 2007 | Deep Sea | 0 | Červený Kostelec |
Přípravky hoši I. | 124 | Seligr Lukáš | CZE | 2007 | Opatovice nad Labem | 0 | Opatovice nad Labem |
Přípravky hoši I. | 125 | Souček Ondřej | CZE | 2006 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Batňovice |
start ~ 09:35:00
, 2006 - 2007
,
přihlášeno: 11 participants
(
of men,
11 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Přípravky dívky I. | 126 | Bauerová Sára | CZE | 2006 | SK Hvězda Pardubice | 0 | Náchod |
Přípravky dívky I. | 188 | Bořková Nela | CZE | 2006 | FC Ležák Česká Skalice | 0 | |
Přípravky dívky I. | 127 | Bělobrádková Adéla | CZE | 2006 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Velká Jesenice |
Přípravky dívky I. | 128 | Flousková Gabriela | CZE | 2007 | MARFLO TEAM | 0 | Broumov |
Přípravky dívky I. | 129 | Krejčí Beáta | CZE | 2007 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Deštné v Orlických horách |
Přípravky dívky I. | 178 | Kubasová Sabina | CZE | 2006 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Libňatov |
Přípravky dívky I. | 130 | Kubečková Natálie | CZE | 2007 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
Přípravky dívky I. | 131 | Rýdlová Barbora | CZE | 2006 | ROZBĚHÁME NÁCHOD | 0 | Jizbice |
Přípravky dívky I. | 132 | Stolinová Anežka | CZE | 2007 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Velká Jesenice |
Přípravky dívky I. | 181 | Urichová Laura | CZE | 2006 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
Přípravky dívky I. | 133 | Venclová Nikola | CZE | 2006 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
start ~ 09:45:00
, 2008 - 2009
,
přihlášeno: 11 participants
(
11 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Přípravky hoši II. | 134 | Bauer Marek | CZE | 2009 | Náchod | 0 | NBáchod |
Přípravky hoši II. | 135 | Flašar Marek | CZE | 2008 | Svaz Českých Bohémů | 0 | Náchod |
Přípravky hoši II. | 136 | Hanzl Dominik | CZE | 2008 | Náchod - Hvězda Pce | 0 | Náchod |
Přípravky hoši II. | 137 | Hemelík Vítek | CZE | 2009 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Přípravky hoši II. | 100 | Kubec Filip | CZE | 2008 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
Přípravky hoši II. | 187 | Mareth Jan | CZE | 2008 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
Přípravky hoši II. | 138 | Nagy Lukáš | CZE | 2008 | Atletika Jaroměř | 0 | Nové Město Nad Metuji |
Přípravky hoši II. | 139 | Petráček Milan | CZE | 2009 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Velký Třebešov |
Přípravky hoši II. | 140 | Renský Matěj | CZE | 2009 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Přípravky hoši II. | 141 | Souček Šimon | CZE | 2008 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Batňovice |
Přípravky hoši II. | 142 | Zimla Josef | CZE | 2009 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
start ~ 09:55:00
, 2008 - 2009
,
přihlášeno: 16 participants
(
of men,
16 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Přípravky dívky II. | 144 | Dvořáková Daniela | CZE | 2009 | Atletika Jaroměř | 0 | Jaromer 1 |
Přípravky dívky II. | 195 | Elichová Noemi | CZE | 2009 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Přípravky dívky II. | 145 | Hanušová Nela | CZE | 2008 | Hvězda Pardubice | 0 | Náchod |
Přípravky dívky II. | 193 | Holečková Eliška | CZE | 2008 | Nové Město nad Metuji | 0 | Nové Město nad Metuji |
Přípravky dívky II. | 185 | Jablonská Sára | CZE | 2008 | Spy | 0 | Spy |
Přípravky dívky II. | 146 | Jiraskova Ema | CZE | 2009 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Náchod, |
Přípravky dívky II. | 147 | Malichová Tereza | CZE | 2008 | LOKO TRUTNOV | 0 | Trutnov |
Přípravky dívky II. | 148 | Petráčková Anna | CZE | 2008 | SK Nové Město n.M. | 0 | Česká Skalice |
Přípravky dívky II. | 149 | Renská Adéla | CZE | 2009 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Přípravky dívky II. | 150 | Seligrová Pavlína | CZE | 2009 | Opatovice nad Labem | 0 | Opatovice nad Labem |
Přípravky dívky II. | 175 | Ulichová Sophie | CZE | 2009 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Přibyslav |
Přípravky dívky II. | 183 | Ulichová Stella | CZE | 2009 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
Přípravky dívky II. | 151 | Vysoká Klára | CZE | 2008 | Integraf running team | 0 | Nové Město Nad Metují |
Přípravky dívky II. | 143 | Černá Stella | CZE | 2009 | HvÄ›zda KarlÃn | 0 | Opatovice nad Labem |
Přípravky dívky II. | 191 | Ševčíková Anežka | CZE | 2008 | TJ Start Náchod | 0 | Náchod |
Přípravky dívky II. | 165 | Šnajdrová Tereza | CZE | 2008 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
start ~ 10:05:00
, 2010 - 2011
,
přihlášeno: 8 participants
(
8 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Přípravky hoši III. | 172 | Balcar Matěj | CZE | 2011 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
Přípravky hoši III. | 153 | Jirasek Šimon | CZE | 2011 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Náchod, |
Přípravky hoši III. | 154 | Jirman Jakub | CZE | 2011 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují - Vrchoviny |
Přípravky hoši III. | 184 | Kratěna Marek | CZE | 2011 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nově Město nad Metují |
Přípravky hoši III. | 155 | Krejčí Štěpán | CZE | 2010 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Deštné V Orlických Horách |
Přípravky hoši III. | 156 | Kudláček Milan | CZE | 2010 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Přípravky hoši III. | 157 | Pajer Jan | CZE | 2010 | SDH Velký TÅ™ebeÅ¡ov | 0 | Velký Třebešov |
Přípravky hoši III. | 170 | Rudolf Jonáš | CZE | 2010 | Deep Sea | 0 | Červený Kostelec |
start ~ 10:15:00
, 2010 - 2011
,
přihlášeno: 6 participants
(
of men,
6 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Přípravky dívky III. | 189 | Bořková Ema | CZE | 2011 | HVĚZDA PARDUBICE Z.S. | 0 | Česká Skalice |
Přípravky dívky III. | 158 | Dostálová Vendula | CZE | 2010 | Černožice | 0 | Černožice |
Přípravky dívky III. | 200 | Duchová Karolínka | CZE | 2010 | Tj Maratonstav Úpice | 0 | Havlovice |
Přípravky dívky III. | 159 | Kolbova Jana | CZE | 2010 | Police nad Metuji | 0 | Police nad Metuji |
Přípravky dívky III. | 160 | Prokopová Tereza | CZE | 2010 | Atletika Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Přípravky dívky III. | 176 | Ulichová Claudie | CZE | 2011 | Sk Nové Město Nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metusk NovÉ MĚsto Nad Met |
start ~ 10:23:24
, 2012 a mladší
,
přihlášeno: 15 participants
(
9 of men,
6 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Předškolačky | 173 | Balcarová Nela | CZE | 2014 | SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ | 0 | Vrchoviny |
Předškolačky | 180 | Bednaříková Aneta | CZE | 2013 | Lyžařský oddíl SK Jánské Lázně | 0 | Zbečník |
Předškolačky | 162 | Bubeníčková Anna | CZE | 2013 | BKL Machov | 0 | Velké Poříčí |
Předškolačky | 192 | Králová Denisa | CZE | 2012 | Olfincar Ski team Trutnov | 0 | Trutnov |
Předškolačky | 113 | Čapková Rozálie | CZE | 2012 | Náchod | 0 | Náchod |
Předškolačky | 174 | Šnajdrová Nikol | CZE | 2014 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
Předškoláci | 117 | Duch Matyaš | CZE | 2012 | Tj Maratonstav Úpice | 0 | Havlovice |
Předškoláci | 194 | Elich Ondřej | CZE | 2012 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Předškoláci | 199 | Hanka Jan | CZE | 2012 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Kralupy |
Předškoláci | 182 | Kellner Patrik | CZE | 2013 | tři dva 1 | 0 | náchod |
Předškoláci | 220 | Krtička Adam | CZE | 2012 | šachový klub Nové Město nad Metují | 0 | Náchod |
Předškoláci | 198 | Laštůvka Marek | CZE | 2016 | Baník Rtyně | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
Předškoláci | 197 | Laštůvka Vojtěch | CZE | 2013 | Cyklo Tony | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
Předškoláci | 196 | Pajer Václav | CZE | 2013 | V.Třebešov | 0 | Velký Třebešov |
Předškoláci | 163 | Sychrovský Petr | CZE | 2012 | Aerotec Sport Team | 0 | Náchod |
start ~ 10:45:00
, 2001 a starší
,
přihlášeno: 119 participants
(
91 of men,
28 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
MA | 89 | Augusta Čeněk | CZE | 1998 | SK NMMET | 0 | Trutnov |
MA | 79 | Balcar Ondřej | CZE | 1984 | Vrchoviny | 0 | Vrchoviny |
MA | 15 | Celba Petr | CZE | 1986 | Kola Rtyně | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
MA | 19 | Dostál Jan | CZE | 1986 | Běžecký Klub Náchod | 30 | Náchod |
MA | 22 | Dufka Vladislav | CZE | 1991 | Běžecký Klub Náchod | 0 | Červený Kostelec |
MA | 23 | Důrek Milan | CZE | 1991 | Ž3 Sport | 0 | Velký Třebešov |
MA | 30 | Habr Lukáš | CZE | 1985 | 1. Náchodská Pivotéka | 0 | Náchod |
MA | 29 | Habr Martin | CZE | 1996 | Tj Sokol Olešnice | 0 | Červený Kostelec |
MA | 33 | Hůlek Martin | CZE | 2000 | Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
MA | 186 | Janouch David | CZE | 2000 | SK NMMET | 0 | Nové Město nad Metují |
MA | 209 | Jirka Jan | CZE | 1983 | Už tam budem :-D | 0 | Police Nad Metuji |
MA | 87 | Jiráský Jakub | CZE | 1990 | YOLO BAND | 0 | Náchod |
MA | 37 | Jon Jakub | CZE | 2001 | Bikestars Vrchlkabí | 0 | Vrchlabí |
MA | 38 | Jon Vojtěch | CZE | 1999 | bikestars Vrchlabí | 0 | Vrchlabí |
MA | 207 | Kovařík Radovan | CZE | 1985 | Humbuk team | 0 | Hradec Králové |
MA | 2 | Kozlík Lukáš | CZE | 1989 | T.J. Sokol na Mělníce | 540 | Mělník |
MA | 41 | Kratochvíl Marek | CZE | 1989 | Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci | 50 | Nové Město nad Metují |
MA | 4 | Krunka Kamil | CZE | 1986 | Běžecký klub Náchod | 430 | Náchod |
MA | 218 | Kyral Jan | CZE | 1989 | Třebochovice pod Orebem | 0 | Třebochovice pod Orebem |
MA | 46 | Linhart Lukáš | CZE | 1989 | SK Nové MÄ›sto nad Metujà | 0 | Nové Město nad Metují |
MA | 48 | Lukeš Lukáš | CZE | 1994 | Integraf running team | 0 | Náchod |
MA | 211 | Mach Lukáš | CZE | 1999 | TJ Sokol Mezilesí | 0 | Mezilesí |
MA | 52 | Mertlík Filip | CZE | 1993 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
MA | 53 | Michl Petr | CZE | 1989 | Dobruška | 0 | Dobruška |
MA | 54 | Mrázek Josef | CZE | 2000 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
MA | 56 | Plný David | CZE | 1993 | Běžecký Klub Náchod | 310 | Machov |
MA | 88 | Presse Michal | CZE | 1991 | YOLO | 0 | Nové Město Nad Metují |
MA | 62 | Ruffer Daniel | CZE | 1999 | REDPOINT - ELEVEN TEAM | 0 | Náchod |
MA | 67 | Slovák Jiří | CZE | 1985 | CHDP Sport Division | 0 | Hradec Králové |
MA | 1 | Sádlo Dominik | CZE | 1995 | SK Nové Město nad Metují | 670 | Rtyně V Podkrkonoší |
MA | 95 | Vlček Milan | CZE | 1989 | SK Nové Město nad Metují | 110 | Červená Hora |
MA | 74 | Zelený Matěj | CZE | 1989 | Bražecký mládenci | 0 | Náchod |
MA | 69 | Šolc Vítězslav | CZE | 1991 | Běžecký klub Náchod | 0 | Machov |
MB | 11 | Balcar Jaroslav | CZE | 1975 | Vysokov | 0 | Vysokov |
MB | 13 | Bubeníček Petr | CZE | 1980 | BUBUTEAM | 30 | Velké Poříčí |
MB | 28 | Habr Jiří | CZE | 1973 | Vella Team Náchod | 340 | Červený Kostelec |
MB | 32 | Holeček Mirek | CZE | 1974 | Nové Město Nad Metuji | 0 | Nové Město Nad Metuji |
MB | 39 | Kolisko Vladimír | CZE | 1980 | Běžecký klub Náchod | 230 | Červený Kostelec |
MB | 6 | Král Jindřich | CZE | 1973 | AK Iscarex Česká Třebová | 580 | Trutnov |
MB | 80 | Kubasa Jiří | CZE | 1977 | TJ Maratonstav Úpice | 320 | Libňatov |
MB | 43 | Kulda Jan | CZE | 1973 | TJ Sokol Olešnice | 0 | Červený Kostelec |
MB | 96 | Laštůvka Martin | CZE | 1980 | Cyklo Tony | 110 | Rtyně V Podkrkonoší |
MB | 44 | Lhota Aleš | CZE | 1978 | A and A | 0 | Tetín |
MB | 50 | Matuška Martin | CZE | 1980 | Ohnišov | 40 | Ohnišov |
MB | 51 | Melišík Jan | CZE | 1974 | Skilauf team | 390 | Pavlišov |
MB | 208 | Pelouch Leoš | CZE | 1975 | SK Chotěboř | 70 | Chotěboř |
MB | 55 | Pešta Martin | CZE | 1978 | BAKAKO Nová Paka | 40 | Nová paka |
MB | 60 | Renský Michal | CZE | 1979 | Běžecký klub Náchod | 30 | Náchod |
MB | 66 | Sláma Jiří | CZE | 1974 | Vella team Náchod | 10 | Nove Mesto nad Metuji |
MB | 118 | Čapek Jan | CZE | 1982 | Astratex | 50 | Slatina nad Úpou |
MB | 3 | Čivrný Jiří | CZE | 1980 | SK Nové Město nad Metují | 690 | Semily |
MB | 77 | Žďárský Martin | CZE | 1976 | Tsunami | 0 | Náchod |
MC | 21 | Drobek Jindřich | CZE | 1971 | Jameson team | 0 | Náchod |
MC | 25 | Elich Jiří | CZE | 1964 | Levit Loko Trutnov | 0 | Náchod |
MC | 8 | Holub Miroslav | CZE | 1966 | SK Nové Město nad Metují | 670 | Žďár nad Metují |
MC | 201 | Hynek Petr | CZE | 1963 | SK Nové Město nad Metují | 100 | Nové Město nad Metují |
MC | 36 | Jon Jiří | CZE | 1968 | Bikestars Vrchlkabí | 70 | Vrchlabí |
MC | 94 | Kocourek Roman | CZE | 1972 | Icekram | 0 | Nové Město Nad Metují |
MC | 40 | Kostelecký Vladimír | CZE | 1970 | Vella Team Náchod | 350 | Hronov |
MC | 42 | Krempa Milan | CZE | 1963 | pivovar Primátor | 60 | Hradec Králové |
MC | 161 | Krutílek Marek | CZE | 1965 | TT Pardubice | 90 | |
MC | 99 | Kuna Zdeněk | CZE | 1972 | FC Ležák Česká Skalice | 20 | Česká Skalice |
MC | 45 | Linhart Milan | CZE | 1964 | KBA Grafitec Dobruška | 0 | Dobruška |
MC | 204 | Litoš Jiří | CZE | 1969 | SDH Pavlišov | 120 | Náchod |
MC | 78 | Pešek Martin | CZE | 1967 | Náchod | 20 | Náchod |
MC | 57 | Poláček Jan | CZE | 1968 | Nachod | 0 | Náchod |
MC | 58 | Rek Stanislav | CZE | 1964 | AMMANN | 310 | Náchod |
MC | 216 | Urban Michal | CZE | 1964 | Pronax group s.r.o. | 40 | Červený Kostelec |
MC | 83 | Vašíček Martin | CZE | 1971 | TJ Maratonstav Úpice | 40 | Trutnov |
MC | 72 | Vokolek Michal | CZE | 1972 | Voky 22 | 40 | Pardubice |
MC | 73 | Vondra Josef | CZE | 1971 | SK Týniště nad Orlicí, z.s. | 170 | Červený Kostelec |
MC | 70 | Vít Pavel | CZE | 1971 | Vella team Náchod | 380 | Náchod |
MC | 75 | Zigáček Tomáš | CZE | 1972 | Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
MD | 98 | Bláha MIlan | CZE | 1957 | AF Křovice | 150 | Dobruška |
MD | 205 | Chmelař Jaromír | CZE | 1958 | Dobruška | 40 | Dobruška |
MD | 210 | Krajs Zdeněk | CZE | 1954 | Trutnov | 20 | Trutnov |
MD | 219 | Kyral Zbyněk | CZE | 1960 | Třebechovice pod Orebem | 50 | Třebechovice pod Orebem |
MD | 97 | Leplt Jiří | CZE | 1961 | Miletín | 0 | Miletín |
MD | 93 | Matějíček Luboš | CZE | 1962 | HOVRCH | 390 | NovÉ MĚsto N. MetujÍ |
MD | 92 | Nečas Josef | CZE | 1958 | Maratonstav | 170 | Úpice |
MD | 84 | Pechek František | CZE | 1953 | TJ Maratonstav Úpice | 70 | Trutnov, U Kasáren 258 |
MD | 91 | Valenta Michal | CZE | 1962 | tužín | 30 | Vrchlabi |
MD | 82 | Vanta Josef | CZE | 1962 | Triclub Dobruška | 0 | Chotěvice |
MD | 68 | Šolc Vítězslav | CZE | 1957 | BKL Machov | 0 | Machov |
ME | 206 | Bříza Vladimír | CZE | 1951 | KRB Chrudim | 130 | Chrudim |
ME | 16 | Doležal Stanislav | CZE | 1938 | BK Pardubice | 280 | Pardubice Bezděkov 33 |
ME | 17 | Domáň Ladislav | CZE | 1949 | Vella Náchod | 0 | Náchod |
ME | 18 | Dostál Václav | CZE | 1942 | Černožice | 510 | Černožice |
ME | 152 | Goldbach Václav | CZE | 1950 | SK Týniště nad Orlicí | 200 | Týniště Nad Orlicí |
ME | 34 | Javůrek Jiří | CZE | 1948 | TJ Maratonstav Úpice | 110 | Svoboda N. Úpou |
ME | 86 | ŠmÍda OldŘich | CZE | 1948 | Maratonstav Úpice | 150 | Úpice |
ZA | 12 | Bellerová Martina | CZE | 1992 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
ZA | 35 | Celbová Lucie | CZE | 1992 | S-SPORT MTB TEAM | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
ZA | 24 | Dvořáková Lucie | CZE | 1993 | Police nad Metují | 0 | Police nad Metují |
ZA | 203 | Maiixnerová Michaela | CZE | 1993 | Sokol Mezilesí | 10 | Mezilesí |
ZA | 71 | Vítková Veronika | CZE | 1989 | SDH Nahořany | 230 | Nahořany |
ZA | 9 | Zeisková Markéta | CZE | 1998 | Běžecký klub Náchod | 430 | Náchod |
ZA | 76 | Zítková Radka | CZE | 1988 | Run4run | 70 | Žďárky |
ZA | 214 | Štěpová Adéla | CZE | 1993 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
ZB | 212 | Bartáková Petra | CZE | 1979 | Nahořany | 80 | Nahořany |
ZB | 7 | Brumlichová Romana | CZE | 1976 | Wikov | 730 | Hronov |
ZB | 14 | Bubeníčková Simona | CZE | 1978 | Bubuteam | 180 | Velké Poříčí |
ZB | 20 | Dostálová Hana | CZE | 1970 | Černožice | 100 | Černožice |
ZB | 26 | Flašarová Lenka | CZE | 1972 | Svaz Českých Bohémů | 60 | Náchod |
ZB | 85 | Friebelová Eva | CZE | 1962 | TJ Maratonstav Úpice | 250 | Havlovice 162 |
ZB | 27 | Gloserová Alena | CZE | 1969 | Police nad Metujà | 320 | Police Nad Metují |
ZB | 31 | Hellerová Hana | CZE | 1961 | Hradec Králové | 690 | Hradec Králové |
ZB | 213 | Jedličková Eva | CZE | 1979 | Starkoč | 70 | Starkoč |
ZB | 10 | Kábrtová Jitka | CZE | 1971 | Maratonstav Úpice | 570 | Studnice |
ZB | 47 | Lukášová Leona | CZE | 1975 | Hvězda Pardubice z.s. | 190 | Lhotky, Kramolna |
ZB | 49 | Marethová Alena | CZE | 1972 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
ZB | 5 | Metelková Táňa | CZE | 1972 | Běžecký klub Náchod | 750 | Náchod |
ZB | 90 | Paulú Blanka | CZE | 1954 | maratonstav úpice | 150 | Vrchlabi |
ZB | 59 | Renská Lenka | CZE | 1980 | Náchod | 0 | Náchod |
ZB | 61 | Rudolfová Pavlína | CZE | 1970 | Červený Kostelec | 60 | Červený Kostelec |
ZB | 64 | Rychnovská Dagmar | CZE | 1975 | SK Nové Město nad Metují | 150 | Jilemnice |
ZB | 63 | Rýdlová Denisa | CZE | 1982 | BKN | 310 | Všeliby |
ZB | 65 | Schwaningerová Petra | CZE | 1982 | RockMachine-Cyklomax | 530 | Hradec Králové |
ZB | 81 | Vacková Hana | CZE | 1956 | TJ Sokol Starkoč | 0 | Červený Kostelec |