23.09.2018 Litoměřice
90 km
|
celkem: 54 , muži : 48, LM5: 10, LM4: 19, LM3: 15, ženy: 6, LW: 6, LM2: 4 |
hasic |
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
45 km
|
celkem: 194 , muži : 185, MM4: 74, MM1: 11, MM2: 19, MM3: 48, MM5: 33, ženy: 9, MW: 9 |
hasic |
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
8 km
|
celkem: 51 , muži : 29, kluci do 5: 7, kluci 6-8: 10, kluci 9-12: 9, ženy: 22, holky 6-8: 9, holky do 5: 2, junior: 2, dospělí: 4, holky 9-12: 7, kluci 13-14: 1 |
hasic |
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
startovní listina
90 km
start ~ 10:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 54 účastníků
(
48 mužů,
6 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
LW | 564 | Hájková Alena | CZE | 1985 | ASK Lovosice | |
LW | 582 | Hnátková Nataša | CZE | 1977 | Akrocycling team | Libiš |
LM4 | 518 | Krejčík Ondřej | CZE | 1972 | Beespee.cz | Plzeň |
LM5 | 502 | Bér Milan | CZE | 1963 | Bike Team Litoměřice | Litoměřice |
LM2 | 800 | Šilar Jakub | CZE | 1989 | Bikestrike - Trek | Žamberk |
LM3 | 561 | Bureš Jan | CZE | 1982 | CK SLAVOJ TEREZÍN-CYKLO CITY | Litoměřice |
LM3 | 522 | Pospíšil Luboš | CZE | 1983 | CK Slavoj Terezín | Litoměřice |
LM4 | 524 | Prchlík Josef | CZE | 1977 | CK Slavoj Terezín | Litoměřice |
LM4 | 520 | Novák Aleš | CZE | 1976 | Czech Tallboy | Mořina |
LM5 | 585 | Dlouhý Vladimír | CZE | 1960 | Dlouháni | |
LM5 | 536 | Vaněk Pravoslav | CZE | 1950 | Dubí | Dubí 3 |
LW | 575 | Hasnedlová Iva | CZE | 1965 | Děčín | Děčín |
LW | 559 | Čapková Monika | CZE | 1986 | Elite Women Team | Litoměřice |
LM2 | 538 | Veselý Jan | CZE | 1990 | Frydlant | Frydlant |
LM4 | 530 | Šafář Ondřej | CZE | 1971 | HKF Litoměřice | Litoměřice |
LM4 | 523 | Pressl Dušan | CZE | 1975 | Haven Team | Ploskovice |
LM3 | 534 | Šulek Josef | CZE | 1979 | Hříškov | Hříškov |
LM4 | 521 | Pátek Tomáš | CZE | 1970 | JIP Most | Most |
LM5 | 501 | Beneš Jiří | CZE | 1967 | Jenčice | jenčice |
LM5 | 517 | Kolesa Luděk | CZE | 1961 | Kbely Cycling Team | Praha |
LM4 | 533 | Šťastný Radek | CZE | 1974 | Kupkolo MTB Team Pardubice | Roudnice nad Labem |
LM4 | 503 | Bláha Petr | CZE | 1976 | Libochovice | Libochovice |
LM5 | 525 | Průša Roman | CZE | 1967 | Litoměřice | Litoměřice |
LM3 | 506 | Čuchal Petr | CZE | 1980 | MMB Třebenice | Lovosice |
LM2 | 529 | Smutný Tomáš | CZE | 1993 | MelCon cycling Team | Raspenava |
LM3 | 583 | Vondruška David | CZE | 1984 | Neratovice | |
LW | 574 | Ježková Kateřina | CZE | 1983 | Nutrend | Třebenice |
LM3 | 519 | Macháček Vítězslav | CZE | 1981 | Nutrend-EuroOil LTM | Litoměřice |
LM5 | 511 | Hejna Petr | CZE | 1966 | PUR Izolace Litoměřice | Litoměřice |
LM4 | 508 | Fremut Ludvík | CZE | 1970 | Plzeň - Radobyčice | Plzeň - Radobyčice |
LM4 | 528 | Sakař Radek | CZE | 1977 | Praha | Praha |
LM5 | 560 | hubáček Libor | CZE | 1962 | Praha 5 | Praha 5 |
LM2 | 563 | Řezáč Matěj | CZE | 1989 | Predator WO Ústí nad Labem | |
LW | 507 | Flašarová Nikol | CZE | 1991 | Prima kolo | Praha 6, Liboc |
LM3 | 512 | Hofman Ondřej | CZE | 1979 | Pro Music Prolog Bike | Žďár |
LM4 | 515 | Jarolímek Jan | CZE | 1971 | Regal bike Teplice | Teplice |
LM3 | 514 | Janda Petr | CZE | 1982 | Roudnice n.L. | Roudnice n.L. |
LM4 | 539 | Hraběta Miroslav | CZE | 1974 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
LM3 | 509 | Hájek Alex | CZE | 1988 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
LM5 | 535 | Valtr Vladimír | CZE | 1967 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
LM3 | 580 | Strnad Pavel | CZE | 1984 | SAP Services s.r.o. | |
LM5 | 579 | Ščučka Radek | CZE | 1964 | Ski Paudera | Česká Lípa |
LM3 | 526 | Ptáček Michal | CZE | 1985 | Sport team Brozany | Teplice |
LM3 | 531 | Šálek David | CZE | 1979 | Sport team Brozany | Brozany nad Ohří |
LM3 | 562 | Ullrich Jiří | CZE | 1979 | Team LOUNY | Plzen |
LM4 | 581 | Steinocher Vlastimil | CZE | 1976 | Team Louny | Louny |
LM3 | 700 | Hynek Kristián | CZE | 1980 | Topeak-Ergon Racing Team | Praha |
LM4 | 576 | Tyle Tomáš | CZE | 1971 | Travčice | |
LM4 | 577 | Frajkovský Jakub | CZE | 1975 | Ustí nad Labem | Ustí nad Labem |
LM4 | 527 | Rajniš Vlastimil | CZE | 1976 | Velemín | Velemín |
LM4 | 578 | zárybnický Jiří | CZE | 1976 | Vinohradské šlapky | Březnice |
LM4 | 540 | novotný Robert | CZE | 1974 | northwave future cycling | děčín |
LM4 | 212 | Čapek Lubomír | CZE | 1974 | Ústí Nad Labem | Ústí Nad Labem |
LM3 | 532 | Šolc Radek | CZE | 1985 | Ždar Nad Metují | Ždar Nad Metují |
startovní listina
45 km
start ~ 10:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 194 účastníků
(
185 mužů,
9 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
MM5 | 293 | Tintěra Štěpán | CZE | 1959 | Štětí | Štětí |
MM5 | 236 | Kišš Miloslav | CZE | 1955 | -- | Velké Chvojno |
MM2 | 304 | Vojáček Martin | CZE | 1997 | 8TTeam | Česká Lípa |
MM4 | 294 | Třebický Petr | CZE | 1977 | ACTIVE TOUR TEAM | Ústí nad Labem |
MM1 | 381 | Prchalík Matěj | CZE | 2003 | ASK Lovosice | |
MM4 | 391 | Podzimek Petr | CZE | 1971 | Apači z Arniky | |
MM3 | 410 | Boček Pavel | CZE | 1987 | Aperam | |
MM4 | 262 | Pokorný Karel | CZE | 1975 | Aperam | Duchcov |
MM4 | 235 | Kadleček Daniel | CZE | 1975 | Atletika Litvínov | Litvínov |
MM4 | 298 | Vančura Michal | CZE | 1972 | BEKO Bike and Ski Racing Team | Lázně Bělohrad |
MM5 | 375 | Proft Pavel | CZE | 1968 | BEZ | |
MM2 | 320 | Kamínek Petr | CZE | 1995 | BIKE FOR LIFE | Kropačova Vrutice |
MM5 | 399 | Pechar Bob | CZE | 1966 | BIKE POINT Roudnice n.L. | Roudnice nad Labem |
MM4 | 504 | Bušek Marek | CZE | 1973 | BTT Libochovice | Libochovice |
MM4 | 434 | Gaube Jan | CZE | 1977 | BTT Libochovice | Libochovice |
MM3 | 401 | Říha Zbyněk | CZE | 1986 | BTT Libochovice | Bohušovice nad Ohří |
MW | 417 | Maříková Barbora | CZE | 1990 | Bicykl Kříž Team | Usti nad Labem |
MM1 | 429 | Adámek Lukáš | CZE | 2001 | Bicykl Kříž team | |
MM5 | 291 | Šváb Karel | CZE | 1968 | Bicykl Team Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM3 | 416 | Mařík Jan | CZE | 1986 | Bicykl team Ústí nad Labem | |
MM5 | 323 | Verner Milan | CZE | 1950 | Bike Sport Ústí nad Labem | Ústí nad Labem 11 |
MM4 | 311 | Trux Miloš | CZE | 1972 | Bike-point Roudnice n/L | Roudnice nad Labem |
MM4 | 400 | Němec Zdeněk | CZE | 1970 | Bikepoint | |
MM4 | 201 | Abrt Jan | CZE | 1976 | Bitters Superior Cyklofit Team | Liberec 8 |
MM5 | 425 | Synovec Jindřich | CZE | 1965 | Bitters Superior Cyklofit team Liberec | Tanvald |
MM1 | 250 | Linke Radim | CZE | 2001 | Bohušovice nad Ohří | Bohušovice nad Ohří |
MM3 | 251 | Liška Jan | CZE | 1984 | Brno | Brno |
MM1 | 203 | Bárta Martin | CZE | 2005 | CK Bítovská | Ústí n.L. |
MM4 | 393 | Mejta Jaroslav | CZE | 1974 | CK Lovosice | |
MM5 | 423 | Závada Miroslav | CZE | 1964 | CK Lovosice | |
MM5 | 392 | Štěrba Roman | CZE | 1968 | CK Lovosice | |
MM4 | 422 | Hlom Tomáš | CZE | 1976 | CK Přestavlky | Přestavlky |
MM3 | 270 | Salač Miroslav | CZE | 1979 | CK Přestavlky | Přestavlky |
MM3 | 284 | Svoboda Aleš | CZE | 1981 | CK Přestavlky | Budyně |
MM4 | 305 | Wágner Evžen | CZE | 1976 | CK Přestavlky | Budyně nad Ohří |
MW | 387 | soubustová Marie | CZE | 1978 | CK Slavoj Terezín | |
MM4 | 386 | Soubusta Petr | CZE | 1978 | CK Terezín | |
MM4 | 206 | Beránek Tomáš | CZE | 1970 | CREATIVE FRIENDS | Ústí nad Labem |
MM5 | 376 | Benda Miloslav | CZE | 1962 | CS-BETON | |
MM4 | 210 | Bulák Jan | CZE | 1977 | Canyon Team Děčín | Děčín |
MM4 | 211 | Císař Marek | CZE | 1976 | Chabařovice | Chabařovice |
MM3 | 419 | Holárek Milan | CZE | 1984 | Chlumec | chlumec |
MM3 | 419 | Holárek Milan | CZE | 1984 | Chlumec | chlumec |
MM4 | 396 | Henzl Pavel | CZE | 1969 | Cklo city | Ústí nad Labem |
MM4 | 396 | Henzl Pavel | CZE | 1969 | Cklo city | Ústí nad Labem |
MM4 | 396 | Henzl Pavel | CZE | 1969 | Cklo city | Ústí nad Labem |
MM4 | 396 | Henzl Pavel | CZE | 1969 | Cklo city | Ústí nad Labem |
MM4 | 398 | Křeček Vlastimil | CZE | 1973 | Cyklo City Lovosice | Snědovice |
MM5 | 510 | Hajný Svatoslav | CZE | 1963 | CykloTrenink.com | Žatec |
MM5 | 316 | Macháček Martin | CZE | 1964 | Doksy | obora |
MM4 | 389 | Roubíček Martin | CZE | 1976 | Dolní Zálezly | |
MM3 | 273 | Seifert Petr | CZE | 1979 | Děčín 27 | Děčín 27 |
MM1 | 460 | Cmunt Ondřej | CZE | 2003 | Eleven Head Cyklolive Team | Nový Bor |
MM1 | 430 | Cmunt Ondřej | CZE | 2003 | Eleven Head Cyklolive Team | Nový Bor |
MM1 | 403 | Oswald Jan | CZE | 2003 | Eleven Mitas -Mercedes Benz | Mimoň |
MM2 | 205 | Beneš Michal | CZE | 1989 | FeEltech Doksany | Praha 9 |
MM3 | 322 | Křišťan Radim | CZE | 1983 | Fresh Coffee | |
MM3 | 255 | Mazal Lukáš | CZE | 1987 | Good Fellas - Tisá | Tisá |
MM3 | 420 | Platich Karel | CZE | 1985 | HZS DÄ›ÄÃn | Chlumec |
MM3 | 318 | Šindelář Vít | CZE | 1981 | Hasiči Chomutov | Chomutov |
MM4 | 269 | Rittich Pavel | CZE | 1976 | Holubice | Holubice |
MM3 | 240 | Koutecký Lukáš | CZE | 1987 | Hopman team Žatec | Žatec |
MM3 | 223 | Hajek Milos | CZE | 1980 | IMBRC | Dobris |
MM5 | 207 | Beránek Michal | CZE | 1967 | Je-Be-Ti, Aussig | Ústí nad Labem |
MM4 | 292 | Tichý Tomáš | CZE | 1970 | Je-Be-Ti, Aussig | Usti Nad Labem |
MM2 | 271 | Sedláček Martin | CZE | 1998 | KL Sport Děčín | Ústí nad Labem |
MM2 | 433 | Bárta Luboš | CZE | 1993 | KL sport Most | Osek |
MW | 319 | Kelbichová Vendula | CZE | 1986 | KL sport Most | Vysoká Pec |
MM3 | 584 | Truuschka Tomáš | CZE | 1980 | KL sport Most | |
MM4 | 288 | Šlégel Josef | CZE | 1973 | KL sport Most | Most |
MM4 | 244 | Krejčík Jindřich | CZE | 1972 | Kamýk | Praha 2 |
MW | 246 | Krejčíková Helena | CZE | 1979 | Kamýk | Praha 2 |
MM4 | 265 | Prágl Miroslav | CZE | 1974 | Klapý | Praha 9 |
MM3 | 280 | Sládek Tomáš | CZE | 1988 | Kolopravna Slatiňany/hzs Pardubice | Chrudim |
MM3 | 296 | Vacek Lukáš | CZE | 1986 | Koloshop Team | Novosedlice |
MM4 | 286 | Sytař Tomáš | CZE | 1974 | Koloshop team | Libochovice |
MM5 | 281 | Socha Václav | CZE | 1962 | Konečná | Píšťany |
MM4 | 258 | Peterka Jan | CZE | 1973 | Krupka | Krupka |
MM3 | 267 | Prchal Karel | CZE | 1981 | Kudla | Klecany |
MM3 | 279 | Slabý Martin | CZE | 1982 | KČT - MTB Kralupy | Kralupy nad Vltavou |
MM5 | 301 | Vejrosta Zdeněk | CZE | 1961 | KČT - MTB Kralupy | Kralupy n.Vlt. |
MW | 302 | Vejrostová Romana | CZE | 1965 | KČT - MTB Kralupy | Kralupy nad Vltavou |
MM5 | 310 | Řeháček Vladirmír | CZE | 1966 | LITHIUM Baggiera | |
MM3 | 413 | Hammer Zdeněk | CZE | 1979 | LTM | |
MM4 | 402 | Svoboda Jiří | CZE | 1969 | LTM | |
MM4 | 402 | Svoboda Jiří | CZE | 1969 | LTM | |
MM4 | 221 | Gaaloul Adnene | CZE | 1974 | Lichoceves | Lichoceves |
MM2 | 215 | Dzivjak Matouš | CZE | 1997 | Litoměřice | Litoměřice |
MM4 | 379 | Gregor Petr | CZE | 1976 | Litoměřice | |
MM3 | 232 | Imiálek Michal | CZE | 1980 | Litoměřice | Litoměřice |
MM2 | 382 | Samek Štěpán | CZE | 1991 | Litoměřice | |
MM4 | 275 | Schwerhart Tomáš | CZE | 1976 | Litoměřice | Litoměřice |
MM2 | 276 | Simon Dominik | CZE | 1996 | Litoměřice | Litoměřice |
MM5 | 277 | Sitár Jiři | CZE | 1962 | Litoměřice | Litoměřice |
MM4 | 427 | Veselý Jan | CZE | 1975 | Litoměřice | Ústí nad Labem |
MM4 | 383 | Zámečnk David | CZE | 1976 | Litoměřice | |
MM4 | 289 | Šlechta Jan | CZE | 1978 | Litoměřice | Litoměřice |
MM5 | 307 | Živec Petr | CZE | 1966 | Litoměřice | Litoměřice |
MM3 | 404 | Varga Vojtěch | CZE | 1987 | Litoěřice | |
MM4 | 247 | KRUŠINA JAN | CZE | 1977 | Louny | Louny |
MM3 | 229 | Hrabica Karel | CZE | 1981 | Lovosice | Lovosice |
MM4 | 249 | Kunert Jan | CZE | 1978 | Lovosice | Lovosice |
MM3 | 378 | Raus Oldřich | CZE | 1979 | MMB Třebenice | Třebenice |
MM4 | 321 | Rosypal Ladislav | CZE | 1976 | MMB Třebenice | |
MM4 | 264 | Polanský Luboš | CZE | 1972 | Most | Most |
MM4 | 414 | Vyskočil Pavel | CZE | 1975 | Most | Most |
MM5 | 513 | hrubý Jaroslav | CZE | 1955 | Most | Most |
MM4 | 257 | Neruda Jan | CZE | 1977 | Neruďáci | Litoměřice |
MM3 | 395 | Beer Jan | CZE | 1983 | Northbike.cz | Litoměřice |
MM3 | 315 | Houdek Jaroslav | CZE | 1980 | Northbike.cz | Bohušovice nad Ohří |
MM3 | 431 | matějka Jan | CZE | 1984 | Northbike.cz | Litoměřice |
MM4 | 380 | Čapek Tomáš | CZE | 1977 | Nučničky | Litoměřice |
MM5 | 259 | Pilnaj Leoš | CZE | 1967 | ONE Cycling Team | Libouchec |
MM5 | 224 | Havel Jiří | CZE | 1963 | Pacinky FELT | Litoměřice |
MW | 421 | Šťastná Veronika | CZE | 1988 | Pchery | Pchery |
MM3 | 394 | Málek Ondřej | CZE | 1986 | Pento Most | Most |
MM3 | 314 | Richter Václav | CZE | 1982 | Pento Most | |
MM4 | 426 | Ševčík Vlastimil | CZE | 1976 | Pento Most | Most |
MM4 | 374 | Tauer Jaroslav | CZE | 1974 | Plzeň | |
MW | 219 | Fremutová Andrea | CZE | 1972 | Plzeň - Radobyčice | Plzeň - Radobyčice |
MM2 | 202 | Antl Daniel | CZE | 1991 | Praha | Praha |
MM2 | 436 | Novotný Michal | CZE | 1990 | Praha | |
MM4 | 435 | Skuček Miroslav | CZE | 1973 | Praha | |
MM2 | 306 | Žatecký Václav | CZE | 1997 | Praha | Praha |
MW | 231 | Chmelíková Pavla | CZE | 1982 | Praha 5 | Praha 5 |
MM4 | 234 | Jachek Tomáš | CZE | 1978 | Praha 8 | Praha 8 |
MM2 | 256 | Moudrý Jakub | CZE | 1990 | Praha 9 - Újezd nad Lesy | Praha 9 - Újezd nad Lesy |
MM1 | 217 | Fischer Matyáš | CZE | 2004 | Proboštov | Proboštov |
MM3 | 225 | Hlíza Radim | CZE | 1987 | Proboštov | Proboštov |
MM2 | 505 | Cmunt Petr | CZE | 1996 | Provodín | Provodín |
MM4 | 243 | Krejčí Milan | CZE | 1977 | Provodín | Provodín |
MM4 | 261 | Plch Marek | CZE | 1969 | RegalBike Teplice | Ústí nad Labem |
MM3 | 272 | Sedláček Pavel | CZE | 1987 | Rohozec Amulet Team | Mladá Boleslav |
MM3 | 204 | Beer Jiří | CZE | 1983 | Roudnice n.L. | Roudnice n.L. |
MM2 | 216 | Fiala Marek | CZE | 1994 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
MM3 | 282 | Stanko Nikola | CZE | 1982 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
MM3 | 377 | Teicher Rudolf | CZE | 1985 | Roudnice nad Labem | |
MM4 | 299 | Vaněk Radek | CZE | 1974 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
MM3 | 222 | grbavcic david | CZE | 1986 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
MM4 | 312 | Říha Robert | CZE | 1969 | Ráj kol kladno | Kladno |
MM4 | 218 | Fišer Štěpán | CZE | 1972 | Rájkol | Libišin |
MM4 | 412 | Dvořádk Petr | CZE | 1972 | SAS Litoměřice | |
MM5 | 228 | Holecek Pavel | CZE | 1961 | SAZU.cz | Čelákovice |
MM1 | 278 | Skobla Jiří | CZE | 2000 | SCOTT OFBIKE | Děčín 1 |
MM1 | 242 | Krása Jakub | CZE | 2002 | SK Velosport Favorit Bílina | Bílina |
MM5 | 245 | Krejčík Radomír | CZE | 1964 | SKH Ústeckého kraje | Most |
MM5 | 214 | Drengubák Josef | CZE | 1949 | SKPMost | Litvínov |
MM1 | 239 | Koudelka Matěj | CZE | 2002 | STS Chvojkovice - Brod | Chomutov |
MM5 | 411 | Kodeš Jaroslav | CZE | 1965 | Servind | |
MM3 | 313 | Jenč Michal | CZE | 1985 | Sky renegade | |
MM3 | 424 | Hylský Jiří | CZE | 1984 | Sky rewegade | |
MM4 | 415 | Hess Marek | CZE | 1974 | Slaný | |
MM2 | 388 | Urban Jakub | CZE | 1992 | Smečno | |
MM3 | 385 | Vondruška Leoš | CZE | 1982 | Sobělav | |
MM3 | 432 | Linet Pavel | CZE | 1982 | Sport Areál Klíny | Most |
MM3 | 432 | Linet Pavel | CZE | 1982 | Sport Areál Klíny | Most |
MM4 | 220 | Futo Michal | CZE | 1974 | Sport team Hrádek | Hradek nad Nisou |
MM3 | 537 | Vejvar Lukáš | CZE | 1988 | Stark Cycling Team | Kladno |
MM4 | 309 | vališ David | CZE | 1970 | Stětí | |
MM2 | 226 | Hluchý Petr | CZE | 1998 | Symbio CE.Energy | Lázně Toušeň |
MM3 | 248 | Kudi Antonín | CZE | 1986 | Sám za sebe | Doksy |
MM5 | 397 | Celerin Ivan | CZE | 1963 | TML | Praha 58 |
MM4 | 297 | Valecka Petr | CZE | 1976 | Tachov | Tachov |
MM4 | 428 | Matějka Martin | CZE | 1972 | Team 1111 | |
MM5 | 227 | Hoffman Ladislav | CZE | 1962 | Teplice | Teplice |
MM3 | 303 | Veselý Petr | CZE | 1981 | Třebenice | Třebenice |
MM3 | 268 | Pribyl Jiri | CZE | 1979 | Usti nad Labem | Usti nad Labem |
MM4 | 283 | Strych Michal | CZE | 1976 | Usti nad Labem | Usti nad Labem |
MM3 | 274 | Seifert Václav | CZE | 1979 | Velemín | Velemín |
MM4 | 233 | Ippoldt Michal | CZE | 1975 | Velké Březno | Velké Březno |
MM2 | 230 | Hujer Ondřej | CZE | 1997 | Velké Hamry | Velké Hamry |
MM2 | 238 | Kopec Jiří | CZE | 1993 | Veřejná Sportovní Akademie | Žebrák |
MM4 | 317 | Honzátko Jiří | CZE | 1971 | Vysoká | Vysoká |
MW | 266 | Praská Vendulka | CZE | 1976 | WeTriDa | Meziboří |
MM3 | 260 | Pleskot Aleš | CZE | 1979 | Za mír mezi národy a teplou uzeninu | Velemín |
MM5 | 213 | Čásenský Jiří | CZE | 1968 | Zdice | Zdice |
MM5 | 285 | svoboda radovan | CZE | 1965 | agrall | svinčice |
MM5 | 516 | Jenč Pavel | CZE | 1956 | ck Lovosice | Podsedice |
MM5 | 209 | Bielik karel | CZE | 1956 | exkalibur veltěže | Veltěže |
MM4 | 208 | Biedermann Patrik | CZE | 1973 | ÚSTÍ NAD lABEM | ÚSTÍ NAD lABEM |
MM4 | 237 | Knedlík Pavel | CZE | 1970 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM4 | 241 | Koutník Vladislav | CZE | 1973 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM4 | 253 | Malejovský Josef | CZE | 1976 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM3 | 254 | Malejovský Pavel | CZE | 1979 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM4 | 308 | Petrovič Ladislav | CZE | 1971 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM4 | 263 | Pokorný Radek | CZE | 1976 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM4 | 390 | Tříska Tomáš | CZE | 1970 | Ústí nad Labem | |
MM4 | 295 | Urbánek Jiří | CZE | 1972 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
MM5 | 290 | Šobáň Miloslav | CZE | 1960 | ČKMC PRAHA | Praha |
MM4 | 300 | Věchet Ladislav | CZE | 1970 | Česká Lípa | Česká Lípa |
MM5 | 287 | Šipka Tomáš | CZE | 1962 | Řež | Řež |
MM4 | 384 | Jurča Jaroslav | CZE | 1975 | Štětí | |
MM4 | 252 | Makrlík Petr | CZE | 1977 | Štětí | Štětí |
MM2 | 418 | Svoboda Jiří | CZE | 1994 | Štětí | |
startovní listina
8 km
start ~ 10:39:30
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 51 účastníků
(
29 mužů,
22 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky 6-8 | 19 | Liscová Alžběta | CZE | 2010 | | |
kluci 9-12 | 76 | Ranš Jakub | CZE | 2007 | | |
kluci 9-12 | 18 | Kostner Vojtěch | CZE | 2007 | Křešice | Křešice |
holky 6-8 | 51 | Vysoká Tereza | CZE | 2010 | - | Litoměřice |
kluci do 5 | 57 | Říhovi Čeněk | CZE | 2016 | BTT Libochovice | |
kluci do 5 | 61 | Slipka Jonáš | CZE | 2013 | Bleska Třesk | |
kluci 6-8 | 62 | Tichánský Adam | CZE | 2012 | Bleska Třesk | |
kluci do 5 | 58 | Říha Jakub | CZE | 2013 | CS-BETON | |
kluci 9-12 | 10 | Volf Daniel | CZE | 2008 | Ck Slavoj Terezín | |
holky 6-8 | 70 | Nováková Viktorie | CZE | 2010 | Czech Tallboys | |
holky 9-12 | 30 | Svobodová Hana | CZE | 2008 | Fofrkvalt Libochovice | Libochovice |
kluci 9-12 | 75 | Waldhauser Rafael | CZE | 2008 | Hoštka | Hoštka |
dospělí | 27 | Svoboda Jan | CZE | 1978 | Klášterka - outdoorova.cz | Praha |
holky 6-8 | 34 | Wünsch Viktorie | CZE | 2012 | LTM | |
holky 9-12 | 52 | Vysoká Nikola | CZE | 2006 | Litoměřice | Litoměřice |
kluci do 5 | 12 | Hejda Matěj | CZE | 2013 | Litoměřice | Litoměřice |
kluci 6-8 | 50 | Poláček Matyáš | CZE | 2010 | Litoměřice | Litoměřice |
kluci 9-12 | 56 | Stehlík Ondřej | CZE | 2006 | Litoměřice | |
holky 9-12 | 25 | Střížová Sofia Julie | CZE | 2009 | Litoměřice | Litoměřice |
kluci 6-8 | 33 | Svatoš Dominik | CZE | 2011 | Litoměřice | Litoměřice |
kluci 13-14 | 80 | Tesařík Tomáš | CZE | 2005 | Litoměřice | |
kluci 6-8 | 60 | Zahn Samuel | CZE | 2011 | Litoměřice | |
kluci 6-8 | 53 | Čapek Matyáš | CZE | 2012 | Litoměřice | Litoměřice |
holky 9-12 | 31 | Štěrbová Natálie | CZE | 2006 | Litoměřice | Litoměřice |
junior | 63 | Kohnová Kateřina | CZE | 2003 | Litoěřice | |
kluci do 5 | 11 | Bouček Matěj | CZE | 2013 | Lovosice | Lovosice |
dospělí | 23 | Rotreklova Radana | CZE | 1980 | Modletice | Modletice |
kluci 9-12 | 71 | Janovský Adrian | CZE | 2008 | Northbike | Litoměřice |
kluci 6-8 | 73 | Ouda Jiří | CZE | 2010 | Northbike.cz | |
kluci do 5 | 72 | Ouda Vojtěch | CZE | 2013 | Northbike.cz | |
holky 6-8 | 15 | Jirmanová Hana | CZE | 2010 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
holky 9-12 | 24 | Stanková Helena | CZE | 2007 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
kluci 6-8 | 77 | Jiskra Jonáš | CZE | 2011 | Sella Bike | Litoměřice |
junior | 81 | Juřičková Markéta | CZE | 2001 | Teplice | |
holky 9-12 | 74 | Váňová Michaela | CZE | 2008 | Teplice | |
holky 6-8 | 13 | Hyšplerová Adéla | CZE | 2011 | Travčice | Litoměřice |
kluci 6-8 | 55 | Kunst Šimon | CZE | 2011 | Trnovany | |
kluci 9-12 | 26 | Svoboda Vít | CZE | 2007 | Trnovany | Trnovany |
holky 6-8 | 29 | Svobodová Elena | CZE | 2010 | Trnovany | Trnovany |
dospělí | 28 | Svobodová Jitka | CZE | 1976 | Trnovany | Trnovany |
holky 6-8 | 20 | Liscová Sofie | CZE | 2011 | Třebenice | Třebenice |
dospělí | 21 | Lisec Zdeněk | CZE | 1974 | Třebenice | Třebenice |
holky 6-8 | 78 | Klabanová Leontýna | CZE | 2011 | Velké Žernoseky | |
kluci 6-8 | 17 | Karas Václav | CZE | 2012 | Vitalo Future cycling | Praha 10 |
holky 9-12 | 59 | Novotná Kristýna | CZE | 2008 | Vitalo Future cycling | Děčín |
holky do 5 | 32 | Trnková ema | CZE | 2013 | trnka | |
kluci 6-8 | 16 | Kaltman Petr | CZE | 2010 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
kluci do 5 | 22 | Polcar Matyáš | CZE | 2014 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
holky do 5 | 14 | Jirmanová Helena | CZE | 2013 | Říp, o.p.s. | Roudnice nad Labem |
kluci 9-12 | 54 | Jurča Tadeáš | CZE | 2007 | Štětí | |
kluci 9-12 | 79 | Henzl Lukáš | CZE | 2008 | Žitenice | |