Weber Jičín City Run
26.05.2018 Jičín
DM6 | celkem: 22, muži : 22, Muži: 22 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ6 | celkem: 13, ženy: 13, Ženy: 13 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DM8 | celkem: 9, muži : 9, Muži: 9 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ8 | celkem: 10, ženy: 10, Ženy: 10 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DM10 | celkem: 10, muži : 10, Muži: 10 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ10 | celkem: 9, ženy: 9, Ženy: 9 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DM12 | celkem: 4, muži : 4, Muži: 4 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ12 | celkem: 7, ženy: 7, Ženy: 7 | [html] | [pdf] | [xls] | |
21.1km | celkem: 51, muži : 37, M50: 20, ženy: 14, Z30: 9, M30: 11, M60: 6, prestige: 2, Z50: 5 | [html] | [pdf] | [xls] | |
10km | celkem: 95, muži : 63, M30: 31, ženy: 32, Z30: 19, Z50: 13, M50: 18, M60: 7, M70: 7, hasic: 4 | [html] | [pdf] | [xls] | |
5km | celkem: 63, ženy: 28, Z: 23, muži : 35, M: 16, Kluci: 7, Holky: 4, Z23: 1, Junioři: 9, M23: 3 | [html] | [pdf] | [xls] | |
10km páry | celkem: 15 (7 tymu), muži : 9, ženy: 6, páry: 6 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Weber Jičín City Run | N/A | 02.02.2022 22:11:19 |
startovní listina DM6
start ~ 16:09:00 , 2012 a mladší , přihlášeno: 22 účastníků ( 22 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 780 | Blažek Daniel | CZE | 2012 | ACS RÝCHORY | Svoboda Nad Upou |
Muži | 1000 | Čada Michal | CZE | 2015 | Redpoint-eleven Team | Police Nad Metují |
Muži | 877 | Čada Michal | CZE | 2015 | Redpoint-eleven Team | Police Nad Metují |
Muži | 782 | Fojtík Jiří | CZE | 2014 | Psk Olymp Praha | Praha |
Muži | 435 | Holubář Radim | CZE | 2013 | SMARTRUN.cz | Velichovky |
Muži | 858 | hrazdil filip | CZE | 2012 | brno | brno |
Muži | 854 | Chalupa Petr | CZE | 2012 | Jičín | Jičín |
Muži | 804 | Janata Tomáš | CZE | 2012 | KB Jilemnice | Poniklá |
Muži | 867 | Jiránek mikuláš | CZE | 2013 | jičín | jičín |
Muži | 299 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | Slavia Liberec Orienteering | Liberec |
Muži | 298 | Kolaja Jaromír | CZE | 2015 | Slavia Liberec Orienteering | Liberec |
Muži | 793 | Levý Vojtěch | CZE | 2013 | Praha 10 | Praha 10 |
Muži | 803 | macák šimon | CZE | 2013 | poděbrady | poděbrady |
Muži | 658 | repka adam | CZE | 2013 | kartouzy | valdice |
Muži | 775 | repka adam | CZE | 2013 | kartouzy | valdice |
Muži | 774 | řehák robin rocky | CZE | 2012 | ||
Muži | 861 | Šviha Ondřej | CZE | 2012 | LSK Lomnice | Lomnice nad Popelkou |
Muži | 436 | Vaněk Matěj | CZE | 2014 | Cyklo Klub Jičín | Rybníček |
Muži | 585 | Vaněk Matěj | CZE | 2014 | Cyklo Klub Jičín | Rybníček |
Muži | 857 | vaněrek petr | CZE | 2012 | brno | brno |
Muži | 869 | Vaňouček Jaroslav | CZE | 2012 | SDH Libuň | |
Muži | 866 | Veber Jakub | CZE | 2016 | Dřevěnice | Dřevěnice |
startovní listina DZ6
start ~ 16:12:00 , 2012 a mladší , přihlášeno: 13 účastníků ( mužů, 13 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 851 | gogová eliška | CZE | 2013 | pardubice | pardubice |
Ženy | 805 | gojova anežka | CZE | 2012 | pardubice | pardubice |
Ženy | 791 | henychová daniela | CZE | 2015 | ||
Ženy | 622 | Jenčková Elen | CZE | 2014 | Jičín | Jičín |
Ženy | 796 | Jenčková Elen | CZE | 2014 | Jičín | Jičín |
Ženy | 623 | Kosáčková Alice | CZE | 2012 | Sokol Studenec | Zálesní Lhota |
Ženy | 792 | Kosáčková Alice | CZE | 2012 | Sokol Studenec | Zálesní Lhota |
Ženy | 876 | kotková gabriela | CZE | 2012 | ||
Ženy | 321 | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | BKL Machov | Velké Poříčí |
Ženy | 783 | Michalčíková Zuzana | CZE | 2014 | ||
Ženy | 442 | Strnadová Barbora | CZE | 2013 | OlfinCar Ski Team | Hořičky |
Ženy | 790 | štveráková amálka | CZE | 2013 | Sobčice | |
Ženy | 863 | švihová alice | CZE | 2014 |
startovní listina DM8
start ~ 16:15:30 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 9 účastníků ( 9 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 862 | cvrček jakub | CZE | 2010 | ||
Muži | 304 | Kordík Šimon | CZE | 2011 | CykloklubJičín | Jičín |
Muži | 875 | kotek jakub | CZE | 2010 | ||
Muži | 306 | Kvitský Matyáš | CZE | 2010 | Cykloklub Jičín | Milíčeves |
Muži | 786 | Kvitský Matyáš | CZE | 2010 | Cykloklub Jičín | Milíčeves |
Muži | 784 | Michalčík Filip | CZE | 2011 | ||
Muži | 853 | pražák julian | CZE | 2011 | jičín | jičín |
Muži | 657 | skácel leon | CZE | 2011 | CYKLO KLUB JIČÍN | jičín |
Muži | 778 | skácel leon | CZE | 2011 | CYKLO KLUB JIČÍN | jičín |
startovní listina DZ8
start ~ 16:19:00 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 10 účastníků ( mužů, 10 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 781 | Dostálová Vendula | CZE | 2010 | TJ Sokol Jaroměř | Černožice |
Ženy | 831 | Henychová Zuzana | CZE | 2011 | ||
Ženy | 437 | Holubářová Eliška | CZE | 2010 | WEBER TEAM | Jičín |
Ženy | 768 | Hrazdilová Tereza | CZE | 2011 | Brno | |
Ženy | 856 | Hrazdilová Tereza | CZE | 2011 | Brno | |
Ženy | 608 | Jenčková Nikola | CZE | 2011 | AC TJ Jičín | Jičín - Nové Město |
Ženy | 795 | Jenčková Nikola | CZE | 2011 | AC TJ Jičín | Jičín - Nové Město |
Ženy | 444 | Strnadová Natálie | CZE | 2010 | KB Jilemnice | Hořičky |
Ženy | 544 | Trmatová Stella | CZE | 2010 | Czech Tallboys | Jičín |
Ženy | 868 | Trmatová Stella | CZE | 2010 | Czech Tallboys | Jičín |
startovní listina DM10
start ~ 16:23:00 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 10 účastníků ( 10 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 625 | Brixí Damian | CZE | 2008 | Cyklo klub Jičín | |
Muži | 799 | Brixí Damian | CZE | 2008 | Cyklo klub Jičín | |
Muži | 798 | brixí matias | CZE | 2008 | JIČÍN | JIČÍN |
Muži | 772 | cvrček jan | CZE | 2008 | ||
Muži | 312 | Kordík Jan | CZE | 2008 | CykloklubJičín | Jičín |
Muži | 797 | Kotrouš Matěj | CZE | 2008 | Jinolice team | Jinolice |
Muži | 776 | Krejčí matěj | CZE | 2008 | mk nová paka | nová paka |
Muži | 800 | Nešněra Petr | CZE | 2009 | ||
Muži | 307 | Trchalík Tomáš | CZE | 2009 | TJ Sokol Jaroměř | Jaroměř |
Muži | 794 | Trchalík Tomáš | CZE | 2009 | TJ Sokol Jaroměř | Jaroměř |
startovní listina DZ10
start ~ 16:27:00 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 9 účastníků ( mužů, 9 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 864 | Bláhová viola | CZE | 2009 | fabio team | dřevčice |
Ženy | 785 | Bubeníková Agáta | CZE | 2008 | Jičín | Jičín |
Ženy | 787 | fojtíková karolína | CZE | 2009 | ||
Ženy | 809 | haničKOVÁ VERČA | CZE | 2008 | ||
Ženy | 808 | Jenčková Tereza | CZE | 2008 | FABIO | Jičín |
Ženy | 870 | Nosková Marcela | CZE | 2008 | ČKS SKI Jilemnice | Úbislavice |
Ženy | 655 | skácelová Vanessa | CZE | 2009 | CYKLO KLUB JIČÍN | Jičín |
Ženy | 777 | skácelová Vanessa | CZE | 2009 | CYKLO KLUB JIČÍN | Jičín |
Ženy | 852 | trojanová viktorie | CZE | 2008 | pardubice | pardubice |
startovní listina DM12
start ~ 16:33:00 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 865 | Imlauf Jakub | CZE | 2006 | FABIO TEAM | Jičín |
Muži | 255 | Kvitský Dominik | CZE | 2007 | Cyklo klub Jičín | Jičín |
Muži | 779 | Kvitský Dominik | CZE | 2007 | Cyklo klub Jičín | Jičín |
Muži | 438 | Vondra Matěj | CZE | 2007 | Rudník | Rudník |
startovní listina DZ12
start ~ 16:33:00 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 7 účastníků ( mužů, 7 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 860 | Andrejsková Dana | CZE | 2007 | Spostovci na startu | Slaná |
Ženy | 855 | Brožková Elena | CZE | 2007 | Ac Tj Jičín | Jičín |
Ženy | 403 | Drbohlavová Karolína | CZE | 2006 | LSK Lomnice nad Popelkou | Lomnice nad Popelkou |
Ženy | 859 | kubínová natálie | CZE | 2007 | Cyklo klub Jičín | jičín |
Ženy | 773 | melgrová viola | CZE | 2006 | L L team | |
Ženy | 789 | Nešněrová Tereza | CZE | 2006 | ||
Ženy | 788 | Šimková Tereza | CZE | 2007 | SK Slavia Praha | Praha |
startovní listina 21.1km
start ~ 17:02:18 , bez omezení věku , přihlášeno: 51 účastníků ( 37 mužů, 14 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
M50 | 324 | Andrejsek Karel | CZE | 1975 | Studio KANDY spol. s r.o. | Slaná |
M50 | 325 | Andrle Aleš | CZE | 1973 | Weber Team | Jičín |
Z30 | 326 | Bilanská Dominika | CZE | 1996 | Jičín | Jičín |
M30 | 7 | Bílek Aleš | CZE | 1979 | Czech Tallboys | Jičín |
M60 | 327 | Brádle Petr | CZE | 1968 | Dobrá Voda u Hořic | Dobrá Voda u Hořic |
M50 | 328 | Cesak Dalibor | CZE | 1977 | CYKLO KLUB JIČÍN | Jičín |
Z30 | 330 | Cyrany Eva | CZE | 2000 | Fit Club Jičín | Jičín |
M50 | 329 | Cyrany Jiří | CZE | 1973 | Jičín | Jičín |
M30 | 838 | Cyrany Václav | CZE | 1998 | Běžci ráje | Jičín |
M50 | 331 | Číhař Tomáš | CZE | 1970 | Chvojenec | Chvojenec |
M30 | 807 | franc Pavel | CZE | 1991 | jičín | jičín |
M50 | 332 | Gebhart Michal | CZE | 1977 | North Czech Runners | Stráž Nad Nisou |
M30 | 364 | Goga Tomáš | CZE | 1984 | WEBER TEAM | Jičín |
M30 | 836 | Goga Tomáš | CZE | 1984 | WEBER TEAM | Jičín |
Z30 | 887 | Hanzlová Radka | CZE | 1994 | Adidas Runners Prague | Lázně Bělohrad |
M30 | 333 | Hendrych Michal | CZE | 1986 | eMko team | Jičín |
Z50 | 334 | Hvězdová Dáša | CZE | 1976 | Jičín | Jičín |
Z30 | 900 | Hyrbánková Romana | CZE | 1984 | ||
Z50 | 335 | Jampílková Lucie | CZE | 1973 | KERR TEAM | Jičín |
Z30 | 337 | Kotková Iva | CZE | 1982 | Jičín | Jičín |
M50 | 339 | Krabec Jan | CZE | 1969 | Sdružení pro Jičín | Jičín |
Z30 | 340 | Králová Sandra | CZE | 1984 | Kosmonosy | Kosmonosy |
Z50 | 341 | Krejcarová Eva | CZE | 1974 | Sirény | Jičín |
Z50 | 342 | Kroužilová Iva | CZE | 1977 | GP Kolín | Poděbrady |
M30 | 893 | Krupka Lukáš | CZE | 1983 | Cyklo Point Jičín | Jičín |
M50 | 343 | Kubíček Michal | CZE | 1973 | RH KARTOUZY VALDICE | Valdice |
Z30 | 336 | Kučerová Marie | CZE | 1983 | Sport Future Team | Jablonec nad Nisou |
Z30 | 344 | Kunclová Šárka | CZE | 1983 | Triexpert Milt racing team | Jičín |
M60 | 891 | kuželka tomáš | CZE | 1968 | ||
Z30 | 890 | kuželková natálie | CZE | 1998 | ||
M50 | 345 | Kyjonka Radim | CZE | 1975 | MAGNA Team | Jičín |
M30 | 889 | Letko Zbyněk | CZE | 1988 | Poko Running Team | Kopidlno |
M50 | 347 | Matějka David | CZE | 1975 | DAMP Family TEAM | Rohatsko 101 |
M50 | 346 | Matějka Tomáš | CZE | 1977 | Sokol Dlouhá Lhota | Dlouhá Lhota |
M30 | 824 | Medlík Jan | CZE | 1991 | Tc Batazion | Valdice |
M30 | 874 | Novák Martin | CZE | 1992 | Eleven Head CST Cyklolive | Kosmonosy |
M50 | 810 | podzimek martin | CZE | 1976 | ||
Z50 | 348 | Pospíšilová Radka | CZE | 1969 | Sirény | Jičín |
M50 | 349 | Prazak Ladislav | CZE | 1975 | Box club Jičín | Jičín |
M60 | 898 | Prchal Pavel | CZE | 1959 | sk cyklosport kern | Zbraslavice |
M60 | 350 | Procházka Martin | CZE | 1964 | LKP | Jičín |
M60 | 351 | Rampas Václav | CZE | 1967 | Jičín | Jičín |
M50 | 892 | Ruta Luboš | CZE | 1977 | Jičín | Jičín |
M50 | 830 | Sýkora Jan | CZE | 1974 | WEBER TEAM | Lužec nad Vltavou |
M50 | 352 | Šandera Martin | CZE | 1976 | Bonbon, MpČr | Jičín |
M50 | 821 | šimek pavle | CZE | 1971 | ||
M30 | 832 | Veselý Lukáš | CZE | 1988 | CITY RUN STARS | Jičín |
M50 | 353 | Voříšek Petr | CZE | 1977 | FABIO TEAM | Veská 68 |
M50 | 354 | Zákoucký Jakub | CZE | 1978 | Železný Brod | Železný Brod |
M60 | 879 | Zelenka Petr | CZE | 1968 | Roprachtice | Roprachtice |
M50 | 355 | Žák Jiří | CZE | 1969 | ABB, Elektro-Praga | Jablonec Nad Nisou |
startovní listina 10km
start ~ 17:02:18 , bez omezení věku , přihlášeno: 95 účastníků ( 63 mužů, 32 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
M30 | 356 | Abel Roman | CZE | 1989 | Jičín | Jičín |
Z30 | 357 | Babáková Petra | CZE | 1992 | eMko team | Jičín |
M30 | 358 | Babka Matyáš | CZE | 2001 | Praha 5 | Praha 5 |
Z50 | 359 | Babková Lucie | CZE | 1972 | Praha 5 | Praha 5 |
M30 | 901 | Bambula Marek | CZE | 1985 | Jičín | Jičín |
M30 | 360 | Bárta Standa | CZE | 1981 | WEBER TEAM | Jičín |
M50 | 361 | Bolina Vojta | CZE | 1978 | WEBER TEAM | Jičín |
M60 | 907 | Brodský Vladimír | CZE | 1968 | Jičín | Jičín |
Z50 | 362 | Čmelíková Jolana | CZE | 1967 | Mattoni freerun:Liberec | Liberec 6 |
Z30 | 363 | Droznová Lucie | CZE | 2002 | Jičín | Jičín |
M30 | 904 | Dyntera Vojtěch | CZE | 1997 | ||
M30 | 847 | Florian Tomáš | CZE | 1979 | NÁCHOD | Náchod |
M60 | 888 | Friesinger Petr | CZE | 1967 | ||
M60 | 886 | Hanzl Radko | CZE | 1961 | V Lukách | Lázně Bělohrad |
M50 | 844 | Havel Jan | CZE | 1975 | Praha 10 | Praha 10 |
M30 | 365 | Hejl Tomáš | CZE | 1983 | Poko Running Team | Jičín |
Z30 | 445 | Henychová Petra | CZE | 1982 | Kokateam | Konecchlumí |
M30 | 366 | Holubář Martin | CZE | 1979 | Běhej, mysli, zvítěz | Velichovky |
Z30 | 367 | Hudcová Kateřina | CZE | 1985 | Jičín | Jičín |
M30 | 368 | Chmelík Jan | CZE | 1979 | Jičín | Jičín |
M50 | 71 | Imlauf Jindřich | CZE | 1973 | FABIO | Jičín |
M50 | 230 | Jenček František | CZE | 1972 | FABIO | Jičín |
M50 | 814 | Jezbera Roman | CZE | 1970 | Sám za sebe 6 | Chomutice |
M30 | 369 | Jonáš Martin | CZE | 1983 | Edelstahl Poldi | Vodárenská 2377, 27201 Kladno |
M50 | 232 | Jungwirt David | CZE | 1971 | FABIO | Jičín |
M50 | 812 | Jungwirt David | CZE | 1971 | FABIO | Jičín |
M50 | 370 | Kittler Lukáš | CZE | 1978 | WEBER TEAM | Jičín |
Z50 | 371 | Košťálová Olga | CZE | 1977 | Hořice | Hořice |
Z50 | 835 | kotroušová věra | CZE | 0000 | ||
M50 | 837 | Kozák Pavel | CZE | 1972 | Jinolice | JiČÍn |
Z50 | 338 | Krabcová Ivana | CZE | 1972 | Združení Pro Jičín | Jičín |
Z30 | 372 | Krejčová Lucie | CZE | 1985 | Sobčice | Hořice |
M30 | 373 | Krupka Adam | CZE | 2001 | Run4Fun | Šárovcova Lhota |
Z50 | 823 | Křepelová Anna | CZE | 1955 | Praha 8 | Praha 8 |
M30 | 374 | Kubíček Lukáš | CZE | 2003 | RH KARTOUZY VALDICE | Přátelství 124 Valdice |
M30 | 375 | Kučera Jiří | CZE | 1980 | Liberec | Liberec |
M30 | 873 | Kuht Lukáš | CZE | 1997 | GHOST team | |
M30 | 376 | Kuk Petr | CZE | 1981 | weber team | Jičín |
M60 | 377 | Kupecký Josef | CZE | 1962 | Poděbrady | Poděbrady |
M50 | 848 | Kurtz Martin | CZE | 1977 | Praha | Praha |
M30 | 378 | Kůtek Jiří | CZE | 1990 | TJ SKP Valdice | Jičín |
M30 | 818 | michalčík david | CZE | 1980 | ||
M70 | 379 | Miloš Hutník | CZE | 1958 | WEBER TEAM | jičín |
M50 | 380 | Mrázek Petr | CZE | 1978 | SK Hasiči Brno | Luleč |
M60 | Neznámý Závodník | CZE | 1960 | Prosím stav se u časomíry | ||
Z30 | 381 | Pacholiková Petra | CZE | 1990 | NWOW | Lázně Bělohrad |
Z50 | 871 | Paulú Blanka | CZE | 1954 | maratonstav úpice | Vrchlabi |
Z30 | 382 | Pavelová Julie | CZE | 2002 | Libovice | Libovice |
M60 | 872 | Pitthard Zdeněk | CZE | 1961 | STPA CZ | Jičín |
M50 | 383 | Podzimek Jiří | CZE | 1975 | Jičín | Jičín |
M50 | 384 | Pospíšil Jaroslav | CZE | 1978 | Bike and Run Team Stará Paka | Nový Bydžov |
M30 | 905 | pošl josef | CZE | 1985 | ||
M70 | 813 | Pšenička Jiří | CZE | 1946 | Pardubice | Pardubice |
Z30 | 385 | Rauvolfová Nicole | CZE | 1990 | SK pražských hasičů, z.s. | Zásmuky |
Z30 | 386 | Reidingerová Markéta | CZE | 1986 | Praha 4 - Modřany | Praha 4 - Modřany |
Z50 | 387 | Říhová Ilona | CZE | 1973 | Poběžovice | Poběžovice |
M30 | 840 | Sedlák Jakub | CZE | 2002 | Botica team | Valdice |
M50 | 841 | Sedlák Radek | CZE | 1974 | Botica team | Valdice |
Z30 | 819 | sklenářová zdeňka | CZE | 1986 | ||
M30 | 906 | Skřivánek Pavel | CZE | 1985 | Liaz Jablonec | Jablonec nad Nisou |
M30 | 278 | Smitka Jakub | CZE | 1984 | Na protest | Jicin |
Z30 | 880 | Smolíková Tereza | CZE | 1995 | Jičín | Jičín |
Z30 | 843 | Srbová Leona | CZE | 1986 | Praha 4 | Praha 4 |
M30 | 802 | Staněk Oldřich Tomáš | CZE | 1982 | SK pražských hasičů, z.s. | Kolín |
Z30 | 388 | Strouhalová Iveta | CZE | 1995 | AUTOCENTRUM Jičín | Jičín |
M50 | 811 | struhán milan | CZE | 1978 | ||
Z50 | 389 | Škorpilová Jana | CZE | 1974 | SJC Jíčín | Jičín |
Z30 | 822 | Špačková Dagmar | CZE | 1999 | ||
M50 | 903 | Štěpán Radek | CZE | 1974 | WEBER TEAM | Jičín |
Z50 | 878 | Štěpánková Lenka | CZE | 1977 | ||
M30 | 826 | šubrt milan | CZE | 1990 | ||
M30 | 390 | Taneček Daniel | CZE | 1993 | Jičín | Jičín |
M30 | 391 | Václavík Martin | CZE | 1996 | eMko team | Jičín |
M70 | 392 | Vácha Petr | CZE | 1954 | VAPE Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
M30 | 393 | Vaňouček Jaroslav | CZE | 1979 | SDH Libuň | Libuň |
M50 | 394 | Veber Tomáš | CZE | 1974 | Kasper-Swix Team | Dřevěnice |
M30 | 395 | Vejvoda Michal | CZE | 1982 | T.J.Sokol Jičín | Jičín |
M60 | 396 | Vondra Václav | CZE | 1968 | Rudník | Rudník |
Z50 | 397 | Vondráčková Martina | CZE | 1976 | FABIO | Jičín |
Z50 | 398 | Vysučková Eva | CZE | 1975 | HBO Europe | Jičín |
M70 | CZE | 0000 | OGC NICE | |||
M70 | CZE | 0000 | ||||
M30 | 428 | Čihák Michael | CZE | 1991 | Praha 7 | Praha 7 |
M70 | 825 | Dostál Václav | CZE | 1942 | Černožice | Černožice |
M70 | 825 | Dostál Václav | CZE | 1942 | ÄŒernožice | Černožice |
Z50 | 828 | Dostálová Hana | CZE | 1970 | Černožice | Černožice |
M50 | 429 | Kostinger Ota | CZE | 1978 | Jičín | Jičín |
Z30 | 239 | Koudelková Bára | CZE | 1998 | BÃlsko u HoÅ™ic | Bílsko u Hořic |
M30 | 430 | Laušman Jakub | CZE | 1998 | BÃlsko u HoÅ™ic | Vřesník |
Z30 | 829 | Lemaitre Gabrielle | FRA | 2000 | OGC NICE | |
M30 | 820 | Lemaitre Gui | CZE | 1998 | OGC NICE | |
Z30 | 431 | Musilová Kristýna | CZE | 1995 | Nová Paka | Nová Paka |
Z30 | 432 | Šigutová Miroslava | CZE | 1995 | Pekařská, Frýdek-Místek | Pekařská, Frýdek-Místek |
Z30 | 433 | Tanečková Denisa | CZE | 1989 | Jičín | Jičín |
M30 | 434 | Veselka Michal | CZE | 1991 | Holín | Holín |
startovní listina 5km
start ~ 17:02:18 , bez omezení věku , přihlášeno: 63 účastníků ( 35 mužů, 28 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Z | 399 | Barešová Iva | CZE | 1981 | Praha | Praha |
M | 817 | beneš roman | CZE | 1977 | ||
Kluci | 815 | beneš vít | CZE | 2007 | ||
Z | 400 | bláhová helena | CZE | 1981 | FABIO TEAM | Dřevěnice |
M | 801 | cvrček pavel | CZE | 1972 | ||
M | 407 | Drbohlav Jan | CZE | 1989 | TJ Sokol Valdice | Valdice |
M | 401 | Drbohlav Jiří | CZE | 1976 | RBKA karate Jičín | Lomnice nad Popelkou |
Holky | 439 | Drbohlavová Karolína | CZE | 2006 | LSK Lomnice nad Popelkou | Lomnice nad Popelkou |
Z | 402 | Drbohlavová Lenka | CZE | 1979 | Lomnice nad Popelkou | Lomnice nad Popelkou |
M | 404 | Gál Jakub | CZE | 1993 | Intersport | Troubelice |
M | 405 | Grygera Tomáš | CZE | 1984 | SHINDA RUNNING | Hradec Králové |
Z23 | 406 | Hanušová Śárka | CZE | 1995 | eMko team | Jičíněves |
Z | 850 | Havlíková Klára | CZE | 1982 | Hostík | Praha |
Z | Hrdličková Renáta | CZE | 1968 | Syřenov | Syřenov | |
Kluci | 408 | Chalupa Jakub | CZE | 2008 | Jičín | Jičín |
Z | 409 | Chalupova Miroslava | CZE | 1980 | Jičín | Jičín |
Z | 827 | Jaklová Pavla | CZE | 1987 | NWOW | |
Z | 410 | Javůrková Michaela | CZE | 1979 | FABIO TEAM | Jičín |
Kluci | 411 | Jelínek Jan | CZE | 2004 | FABIO TEAM | Jičín |
Junioři | 228 | Jelínek Václav | CZE | 2002 | FABIO TEAM | Holín |
Junioři | 229 | Jenček Alexandr | CZE | 2002 | FABIO | Jičín |
Z | 412 | Jenčková Jana | CZE | 1975 | FABIO TEAM | Jičín |
Z | 233 | Jungwirtová Eva | CZE | 1980 | FABIO | Jičín |
M | 834 | Kallehauge Jesper | DNK | 1966 | Praha | Praha |
Holky | 881 | Kněbortová Antonie | CZE | 2004 | Červenice | |
Z | 413 | Konopaskova Karolina | CZE | 1990 | Jicin | Jicin |
Junioři | 415 | Krupka Milan | CZE | 2003 | Trailpoint | Šárovcova Lhota |
Junioři | 527 | Kubín Matyáš | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
Junioři | 846 | Kubín Matyáš | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
M | 5 | KuŽel JiŘÍ | CZE | 1979 | UNLIMITED KM TRADING CZ | JiČÍn |
M | 845 | KuŽel JiŘÍ | CZE | 1979 | UNLIMITED KM TRADING CZ | JiČÍn |
Z | 849 | Kuželova Simona | CZE | 1985 | Jičín | Jičín |
Holky | 816 | maťátková kateřina | CZE | 2005 | ||
M | 24 | Mráz Pavel | CZE | 1976 | BD LE MC | Jičín |
Kluci | 416 | Nosek František | CZE | 2005 | LSK Lomnice | Lomnice Nad Popelkou |
Kluci | 649 | Nýdrle Filip | CZE | 2005 | Triatlon Plzeň | Nová Paka |
Kluci | 883 | Nýdrle Filip | CZE | 2005 | Triatlon Plzeň | Nová Paka |
Junioři | 650 | Nýdrle Matyáš | CZE | 2003 | Bakako Nová Paka | Nová Paka |
Junioři | 884 | Nýdrle Matyáš | CZE | 2003 | Bakako Nová Paka | Nová Paka |
Z | 885 | Nýdrlová Kateřina | CZE | 1978 | ||
M | 882 | Oliverius Milan | CZE | 1962 | ||
Z | 417 | Pavelová Radka | CZE | 1972 | Libovice | Libovice |
Junioři | 263 | Plocek Ondřej | CZE | 2002 | Sobotka | Sobotka |
M | 894 | Pokorný Lubomír | CZE | 1975 | Poko Running Team | Jičín |
M23 | 902 | Rodr Daniel | CZE | 1999 | Triatlon Jičín | Jičín |
Junioři | 418 | Runčík Radek | CZE | 2002 | Valdice | Valdice |
Z | 419 | Runčíková Anna | CZE | 1991 | Valdice | Valdice |
Z | 420 | Sádlová Petra | CZE | 1986 | Jičín | Jičín |
M | 421 | Sedláček Tomáš | CZE | 1986 | SDH Lanžov | Velký Vřešťov |
Z | 839 | Sedláková Martina | CZE | 1976 | Botica team | Valdice |
Kluci | 422 | Stránský Filip | CZE | 2004 | Hvězda Pardubice | Jičín |
Z | 806 | Strnadová Petra | CZE | 1984 | Hořičky | Hořičky |
Z | 423 | Šamalová Helena | CZE | 1982 | BŽB | Jičín |
Holky | 424 | šemberová ANDĚLA | CZE | 2004 | FABIO TEAM | Jičín |
M | 895 | ševčík Jan | CZE | 1978 | RUNNING BROTHERS TEPLICE | Teplice |
M | 425 | Ševčík Pavel | CZE | 1982 | Running Brothers Teplice | Teplice |
Z | 426 | Šolínova Aneta | CZE | 1989 | Zdarky | Zdarky |
M23 | 896 | Vacek Petr | CZE | 1999 | AC TJ Jičín | |
Z | 842 | vaňková Kateřina | CZE | 1976 | cyklo klub jičín | Jičín |
Z | 427 | Veselá Lucie | CZE | 1983 | CITY RUN STARS | Jičín |
M | 832 | Veselý Lukáš | CZE | 1988 | CITY RUN STARS | Jičín |
M23 | 897 | Vomáčko Jakub | CZE | 1999 | AC TJ Jičín | |
Z | 833 | Vovsová Lucie | CZE | 1991 | Jičín | Jičín |
startovní listina 10km páry
start ~ 18:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 7 tymu, 15 účastníků ( 9 mužů, 6 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
páry | 428 | Praha 7 |
[428]
Michael Čihák
1991
[433]
Denisa Tanečková
1989
|
m | 825 | Černožice |
[825]
Václav Dostál
1942
|
páry | 828 | Černožice |
[828]
Hana Dostálová
1970
[825]
Václav Dostál
1942
|
páry | 429 | Jičín |
[429]
Ota Kostinger
1978
[431]
Kristýna Musilová
1995
|
páry | 239 | BÃlsko u HoÅ™ic |
[239]
Bára Koudelková
1998
[430]
Jakub Laušman
1998
|
páry | 820 | OGC NICE |
[820]
Gui Lemaitre
1998
[829]
Gabrielle Lemaitre
2000
|
páry | 434 | Holín |
[434]
Michal Veselka
1991
[432]
Miroslava Šigutová
1995
|