4. kolo Rollo ligy, Velké Poříčí dlouhý závod

2020-09-26 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

přípravka total: 7, men : 3, women: 4, kluci: 3, holky: 4 [html] [pdf]
žáci total: 8, men : 2, women: 6, kluci: 2, holky: 6 [html] [pdf]
kadeti total: 7, men : 3, women: 4, kluci: 3, holky: 4 [html] [pdf]
hobby total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
muži, junioři total: 35, men : 35, women: 0, kadeti: 0, junioři: 4, senioři: 13, masters muži: 12, veteráni: 6, ultraveteráni: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
juniorky, ženy, ultraveteráni total: 16, men : 3, women: 13, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 3, kadetky: 0, juniorky: 2, seniorky: 7, masters ženy: 3, veteránky: 1, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]

result list přípravka

start ~ 13:10:01

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [226] Michaela Kráčmarová 2012 CZE kostka racing 04:40.1 02:22.0 (1)
2 2 / holky [224] LENKA TOMKOVÁ 2011 CZE 1 KK Lipník n.B. 04:47.2 00:07.1 02:26.6 (3)
3 1 / kluci [225] Michal Hryzbil 2012 CZE 1 KK Lipník 04:51.1 00:11.0 02:25.1 (2)
4 3 / holky [223] Michalka Kadlecová 2011 CZE PSP KK Plzen 05:03.3 00:23.2 02:32.3 (4)
5 4 / holky [227] Anna bubeníčková 2013 CZE BKL Machov 05:11.6 00:31.5 02:34.6 (5)
6 2 / kluci [221] Kryštof Feranc 2011 CZE JAFIDUTO 1984 05:48.6 01:08.5 02:40.4 (6)
7 3 / kluci [222] Matyáš Kadlec 2013 CZE PSP KK Plzen 07:07.0 02:26.9 03:10.4 (7)

result list žáci

start ~ 13:20:23

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [211] Filip Krečmer 2009 CZE KOSTKA Racing 22:45.8
2 1 / holky [220] Anna Kráčmarová 2009 CZE kostka racing 23:05.5 00:19.7
3 2 / holky [212] Tereza Drapáčová 2008 CZE Pivovar Svijany 25:36.0 02:50.2
4 3 / holky [213] ALICE TOMKOVÁ 2009 CZE 1 KK Lipník n.B. 27:43.1 04:57.3
5 4 / holky [215] Monika Bílovská 2009 CZE SKK Lipenští draci 34:22.1 11:36.3
6 2 / kluci [216] Tobiáš Feranc 2009 CZE JAFIDUTO 1984 34:22.8 11:37.0
7 5 / holky [218] Marie Plachká 2008 CZE SKK Lipenští draci 48:29.5 25:43.7
8 6 / holky [217] Sarah Sochůrková 2009 CZE SKK Lipenští draci 49:50.0 27:04.2

result list kadeti

start ~ 13:20:23

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [206] David Hřivna 2005 CZE 1KK Lipník nad Bečvou 50:14.1 22:37.5 (2)
2 1 / holky [201] Adéla Zapletalová 2006 CZE 1.KK Lipník nad Bečvou 50:28.3 00:14.2 22:38.2 (4)
3 2 / holky [202] Kamila Peštová 2007 CZE PSP KK Plzen 50:31.9 00:17.8 22:37.3 (1)
4 2 / kluci [208] Matěj Hercik 2006 CZE UNIKOSY 51:52.2 01:38.1 22:38.0 (3)
5 3 / holky [204] Tereza Štorková 2006 CZE Koloběžky Hodkovice 54:42.1 04:28.0 23:53.3 (6)
6 4 / holky [203] Hana Tomková 2006 CZE SKK Lipenští draci 55:47.4 05:33.3 23:52.8 (5)
DNF / kluci [207] Filip Hryzbil 2005 CZE 1 KK Lipník n.B. 24:50.2 (7)

result list hobby

start ~ 13:20:23

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [69] tomáš tomek 1975 CZE hlinsko 27:54.5

result list muži, junioři

start ~ 14:33:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / junioři [4] Roman Matyáš 2002 CZE trista60 01:10:06.3 23:22.3 (1) 47:15.8 (2)
2 1 / senioři [2] Michal Kulka 1982 CZE Třista60 01:10:12.7 00:06.4 23:24.2 (3) 47:22.4 (9)
3 2 / senioři [3] Ladislav Mandelík 1992 CZE BKG 01:10:52.6 00:46.3 23:27.7 (8) 47:18.2 (4)
4 1 / masters muži [6] Radoslav Maixner 1973 CZE Koloběžci Pardubice 01:10:53.1 00:46.8 23:27.9 (9) 47:21.9 (8)
5 3 / senioři [20] Václav Šafář 1983 CZE Lázně Slatinice 01:10:53.4 00:47.1 23:24.5 (4) 47:17.8 (3)
6 2 / masters muži [5] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzen 01:11:01.7 00:55.4 23:23.9 (2) 47:19.7 (5)
7 4 / senioři [43] martin jakoubek 1992 CZE koloběžci pardubice 01:11:26.1 01:19.8 23:26.8 (6) 47:21.1 (6)
8 5 / senioři [7] Karel Hübner 1982 CZE TJ Sokol Kunvald 01:14:14.2 04:07.9 24:02.2 (10) 49:17.5 (11)
9 6 / senioři [28] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 01:14:17.2 04:10.9 24:04.4 (12) 49:26.0 (14)
10 7 / senioři [21] Michal Ženíšek 1987 CZE T.J. Sokol Maxičky 01:14:29.1 04:22.8 23:27.5 (7) 48:25.9 (10)
11 3 / masters muži [9] Vladimír Ondruška 1976 CZE BKG 01:15:01.3 04:55.0 24:04.0 (11) 49:20.3 (13)
12 1 / veteráni [8] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 01:15:15.6 05:09.3 24:19.2 (14) 49:19.2 (12)
13 8 / senioři [15] Martin Kadlec 1981 CZE PSP KK Plzen 01:15:19.1 05:12.8 24:20.4 (15) 49:45.3 (17)
14 2 / junioři [17] Jan Ondruška 2004 CZE BKG 01:15:19.5 05:13.2 24:15.8 (13) 49:35.2 (15)
15 4 / masters muži [19] Martin Brož 1979 CZE COCONi 01:15:35.3 05:29.0 24:20.4 (16) 49:44.7 (16)
16 5 / masters muži [37] Martin Bříza 1976 CZE Lázně Slatinice 01:15:47.5 05:41.2 24:22.0 (18) 49:47.0 (18)
17 6 / masters muži [14] Radek Čimbora 1980 CZE Koloběžci Pardubice 01:16:18.7 06:12.4 24:51.9 (20) 50:15.9 (19)
18 7 / masters muži [31] Adam Balcar 1978 CZE TJ Sokol Kunvald 01:16:52.5 06:46.2 24:37.5 (19) 50:49.8 (20)
19 9 / senioři [11] Jakub Navrátil 1985 CZE BKG 01:18:58.06 08:51.76 24:21.4 (17) 50:50.9 (21)
20 3 / junioři [29] Kryštof Baxa 2004 CZE PSP KK Plzen 01:19:05.26 08:58.96 25:54.8 (26) 52:16.8 (23)
21 8 / masters muži [16] Patrik Krečmer 1972 CZE KOSTKA Racing 01:19:12.99 09:06.69 25:32.8 (22) 52:15.1 (22)
22 9 / masters muži [25] Jan Dušek 1974 CZE Bez Pedálů 01:19:18.84 09:12.54 25:35.8 (23) 52:25.0 (25)
23 2 / veteráni [42] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 01:19:19.89 09:13.59 25:45.3 (25) 52:32.1 (26)
24 10 / senioři [13] Jarda Hájek 1982 CZE YEDOO TEAM 01:19:37.53 09:31.23 25:32.5 (21) 52:22.6 (24)
25 3 / veteráni [18] Pavel Legát 1969 CZE SKK Lipenští draci 01:19:47.06 09:40.76 26:02.6 (29) 53:06.1 (29)
26 4 / veteráni [23] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 01:19:53.42 09:47.12 25:59.9 (28) 53:04.3 (28)
27 11 / senioři [24] Norbert Palša 1993 CZE COCONi 01:21:08.29 11:01.99 25:39.4 (24) 52:57.6 (27)
28 10 / masters muži [33] Martin Komár 1975 CZE Koloběžec Pardubice 01:25:27.98 15:21.68 27:01.4 (30) 55:54.1 (30)
29 11 / masters muži [30] Radek Drapáč 1973 CZE Pivovar Svijany 01:27:21.76 17:15.46 28:01.1 (31) 57:27.9 (32)
30 5 / veteráni [35] Rostislav Točík 1967 CZE JAFIDUTO 1984 01:27:32.76 17:26.46 28:02.3 (32) 57:27.8 (31)
31 12 / masters muži [27] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 01:33:37.6 23:31.3 31:13.9 (33) 01:01:25.4 (33)
32 (-1) 6 / veteráni [62] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 01:14:35.1 37:13.4 (34) 01:14:35.1 (34)
DNF / junioři [10] Mikuláš Kubík 2004 CZE Plzeň 25:55.7 (27) 42:43.3 (1)
DNF / senioři [1] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima K. Lap Team 23:25.3 (5) 47:21.6 (7)
DNF / senioři [22] Marek Kadlec 1995 CZE PSP KK Plzen

result list juniorky, ženy, ultraveteráni

start ~ 14:38:01

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / seniorky [102] Andrea Zbožková 2001 CZE SKK Lipenští draci 53:45.7 26:51.5 (1)
2 1 / juniorky [117] Eliška Onderková 2002 CZE SKK Lipenští draci 54:48.2 01:02.5 26:51.9 (2)
3 1 / ultraveteráni [119] Jiří Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 56:07.3 02:21.6 27:38.2 (4)
4 2 / juniorky [101] Petra Fořtová 2002 CZE Bez Pedálů 56:31.1 02:45.4 27:13.4 (3)
5 2 / seniorky [110] Martina Kadlecová 1983 CZE PSP KK Plzen 57:41.4 03:55.7 28:07.2 (5)
6 2 / ultraveteráni [118] Lubomír Macháček 1959 CZE Tsunami 58:55.3 05:09.6 28:23.3 (6)
7 1 / masters ženy [105] Jana Ondrušková 1977 CZE BKG 58:56.6 05:10.9 29:06.0 (8)
8 3 / seniorky [123] hana štípalová 1985 CZE tj sokol maxičky 59:06.6 05:20.9 29:05.1 (7)
9 4 / seniorky [114] Vendula Sokolová 1983 CZE BKG 01:02:30.2 08:44.5 30:54.4 (9)
10 5 / seniorky [116] Barbora Doležalová 1987 CZE BKG 01:03:10.2 09:24.5 30:56.4 (10)
11 2 / masters ženy [111] Libuše Ferancová 1977 CZE JAFIDUTO 1984 01:04:54.6 11:08.9 31:57.6 (12)
12 6 / seniorky [113] Kristýna Kitzbergerová 1985 CZE TRISTA 60 01:05:14.5 11:28.8 31:57.6 (13)
13 3 / masters ženy [109] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 01:09:30.6 15:44.9 33:24.1 (14)
14 1 / veteránky [108] Ivana Kislingerová 1965 CZE Praha 01:15:01.92 21:16.22 35:27.3 (15)
15 3 / ultraveteráni [121] Petr Vávra 1954 CZE JAFIDUTO 1984 01:18:49.2 25:03.5 39:05.9 (16)
DNF / seniorky [106] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 31:50.7 (11)