1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu
2018-05-13 Náchod
dospělí a junioři | celkem: 72 , men : 51, women: 21, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 3, senioři: 29, masters muži: 11, veteráni: 5, ultraveteráni: 3, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 10, masters ženy: 3, veteránky: 2, ultraveteránky: 1 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu | N/A | 2018-05-13 10:36:06 | |
1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu po kategoriích | N/A | 2018-05-13 10:36:06 |
výsledková listina dospělí a junioři
start ~ 09:30:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | okruh#2 | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / senioři | [ 2 ] | Matyáš Olšar | 1999 | CZE | KOSTKA Racing | 13:38.6 | |||||||||
2 | 2 / senioři | [ 3 ] | Tomáš Pelc | 1989 | CZE | Ultima k.lap Team | 13:42.8 | 00:04.2 | ||||||||
3 | 3 / senioři | [ 1 ] | Michal Kulka | 1982 | CZE | Ultima K.Lap Team | 14:05.0 | 00:26.4 | ||||||||
4 | 4 / senioři | [ 25 ] | Jakub Švéda | 1994 | CZE | KOSTKA Racing | 14:44.5 | 01:05.8 | ||||||||
5 | 5 / senioři | [ 4 ] | Jan Pavel | 1998 | CZE | Bez Pedálů | 14:55.5 | 01:16.8 | ||||||||
6 | 6 / senioři | [ 7 ] | Ondřej Theiner | 1994 | CZE | Ultima K. Lap Team | 15:07.7 | 01:29.1 | ||||||||
7 | 7 / senioři | [ 48 ] | Václav Šafář | 1983 | CZE | Lázně Slatinice | 15:24.5 | 01:45.8 | ||||||||
8 | 8 / senioři | [ 10 ] | Michal Jarůšek | 1982 | CZE | Ultima K. Lap Team | 15:30.0 | 01:51.3 | ||||||||
9 | 9 / senioři | [ 63 ] | jan murín | 1992 | CZE | Ultima K. Lap Team | 15:37.8 | 01:59.1 | ||||||||
10 | 10 / senioři | [ 19 ] | Josef Kvita | 1989 | CZE | Bokolobka tým Ostrava | 15:53.0 | 02:14.3 | ||||||||
11 | 11 / senioři | [ 33 ] | Karel Hübner | 1982 | CZE | Vlkov | 15:53.3 | 02:14.7 | ||||||||
12 | 12 / senioři | [ 17 ] | Martin Kadlec jr. | 1981 | CZE | PSP KK Plzen | 15:57.6 | 02:18.9 | ||||||||
13 | 13 / senioři | [ 24 ] | Aleš Kule | 1984 | CZE | CHRTI Holoubkov | 16:07.4 | 02:28.7 | ||||||||
14 | 14 / senioři | [ 13 ] | Ladislav Bartůněk | 1983 | CZE | KOBRA | 16:07.6 | 02:28.9 | ||||||||
15 | 15 / senioři | [ 16 ] | Jiří Chmelík | 1979 | CZE | Koloběžci Pardubice | 16:08.8 | 02:30.1 | ||||||||
16 | 16 / senioři | [ 35 ] | Ondřej Koláček | 1993 | CZE | BoKolobka tým Ostrava | 16:43.7 | 03:05.0 | ||||||||
17 | 17 / senioři | [ 50 ] | Boleslav Žemlík | 1991 | CZE | BKG | 16:53.2 | 03:14.5 | ||||||||
18 | 18 / senioři | [ 59 ] | Aleš Kopecký | 1995 | CZE | yedoo | 16:58.5 | 03:19.8 | ||||||||
19 | 19 / senioři | [ 29 ] | Michal Štěpánek | 1980 | CZE | Ultima K. Lap Team | 17:04.6 | 03:25.9 | ||||||||
20 | 20 / senioři | [ 30 ] | Jindřich Šmíd | 1987 | CZE | PSP KK Plzeň | 17:17.5 | 03:38.8 | ||||||||
21 | 21 / senioři | [ 65 ] | Jan Bouda | 1988 | CZE | KK Tachov | 17:17.6 | 03:38.9 | ||||||||
22 | 22 / senioři | [ 31 ] | Jan Fuchs | 1992 | CZE | BoKolobka tým Ostrava | 17:24.3 | 03:45.6 | ||||||||
23 | 23 / senioři | [ 36 ] | Jiří Klepáč | 1982 | CZE | UNIKOSY | 17:49.0 | 04:10.3 | ||||||||
24 | 24 / senioři | [ 67 ] | Jaroslav Hájek | 1982 | CZE | Yedoo | 18:03.6 | 04:24.9 | ||||||||
25 | 25 / senioři | [ 60 ] | Jakub Bostl | 1982 | CZE | Yedoo | 18:09.7 | 04:31.0 | ||||||||
26 | 26 / senioři | [ 38 ] | Tomáš Král | 1982 | CZE | KOBRA | 18:10.8 | 04:32.1 | ||||||||
27 | 27 / senioři | [ 41 ] | David Neugebauer | 1985 | CZE | BKG | 18:13.1 | 04:34.4 | ||||||||
28 | 28 / senioři | [ 47 ] | Tomáš Sůra | 1982 | CZE | COCONi | 18:35.7 | 04:57.0 | ||||||||
29 | 29 / senioři | [ 39 ] | Jan Matuška | 1981 | CZE | BKG | 21:21.1 | 07:42.4 |