Moravský bikemaraton 2017
2017-08-26 Leština (Zábřeh)
80km | celkem: 65 , men : 58, Muži A: 8, Muži B: 16, Muži C: 24, women: 7, Ženy: 3, Muži D: 10, Ženy A: 4 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Tandemy 80km MČRaSR | celkem: 4 , men : 3, women: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
50km | celkem: 263 , men : 251, Muži II: 42, Muži I: 182, Junioři: 8, Muži III: 19, women: 12, Ženy: 11, Juniorky: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
30km | celkem: 78 , men : 58, TouristOpen: 61, StaršíŽáci: 6, MladšíŽaci: 4, women: 20, Předžáci: 5, StaršíŽačky: 2 | [html] | [pdf] | [xls] | |
15km handicap | celkem: 8 , men : 8, Muži: 8 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Moravský bikemaraton 2017 | N/A | 2023-05-21 11:55:21 |
start list 80km
start ~ 11:07:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 65 participants ( 58 of men, 7 of women) převýšení 1500m
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži A | 58 | Babiánek David | CZE | 1993 | Cycloracing Team | Tovačov |
Muži B | 10 | bartoš martin | CZE | 1979 | bike sport team mohelnice | mohelnice |
Muži A | 11 | Bednarský Vojtěch | CZE | 1997 | Cykloklub Morava | Šumperk |
Muži A | 43 | Borák Martin | CZE | 1990 | IN-LIFE Cycling Team/Polách and Syn | Libina |
Muži B | 490 | Březina Martin | CZE | 1982 | Cyklo Koala | Olomouc |
Muži C | 78 | Bukovský Lukáš | CZE | 1977 | Cyklomax Rockmachine | Hradec Králové |
Ženy | 63 | Bušková Leona | CZE | 1972 | GHOST Team | Havlíčkův Brod |
Muži C | 12 | Čmakal František | CZE | 1977 | Cyklo Polách A Syn | Bludov |
Muži A | 13 | Dovrtěl David | CZE | 1993 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži D | 44 | Eichner Tomáš | CZE | 1967 | DNPOstrava | Příbor |
Muži B | 14 | Fišnar Jan | CZE | 1980 | Tj Baník Meziboří | Vrchlabí |
Muži D | 15 | Flégl Aleš | CZE | 1963 | CTM SILVINI R2 Sport | Náchod |
Muži C | 16 | Hejtmánek Ctibor | CZE | 1968 | Shotr Bike | Olomouc |
Muži B | 17 | Hének Petr | CZE | 1987 | Salomon | Kovalovice |
Muži B | 61 | Hodr Antonín | CZE | 1987 | GHOST Pro Bike Trutnov | Trutnov |
Muži C | 18 | Horký Lubomir | CZE | 1968 | Cykloklub Morava | Lesnice |
Muži C | 19 | Jílek Martin | CZE | 1969 | Cyklo Polách Šumperk | Šumperk |
Muži B | 62 | Jorda Radek | CZE | 1983 | Olomouc | Olomouc |
Muži B | 53 | Josefus Petr | CZE | 1986 | ||
Muži B | 100 | Jureček Jiří | CZE | 1986 | Opava | Opava |
Muži C | Karel Tomáš | CZE | 1974 | Vikýřovice | Vikýřovice | |
Muži C | Karel Tomáš | CZE | 1974 | Vikýřovice | Vikýřovice | |
Muži B | 20 | Kechrt Tomáš | CZE | 1981 | Prime Sport Expert | Nový Malín |
Muži C | 21 | klimeš Petr | CZE | 1977 | Vikýřovice | Vikýřovice |
Ženy A | 60 | Kolegarová Iveta | CZE | 1988 | IN-LIFE Cycling Team | Petříkov |
Muži D | 22 | Kolomazník Miroslav | CZE | 1963 | OD MORAVA Holešov | Holešov |
Ženy | 23 | Komárková Eva | CZE | 1958 | Cyklo Polách A Syn | Šumperk |
Muži C | 45 | Konig Radek | CZE | 1976 | Normalie czech | Sudkov |
Muži C | 54 | Kostka Tomáš | CZE | 1974 | Vikýřovice | Vikýřovice |
Muži C | 54 | Kostka Tomáš | CZE | 1974 | Vikýřovice | Vikýřovice |
Muži C | 46 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | Pysely |
Muži C | 74 | Kouřil Martin | CZE | 1975 | CK KOLOKRÁM SVIJANY | |
Muži C | 24 | Kratochvíl Petr | CZE | 1972 | Cyklo Polách a syn Šumperk | Rýmařov |
Muži A | 25 | Krčma Michal | CZE | 1988 | OD MORAVA Holešov | Kroměříž |
Muži C | 55 | Liška Ladislav | CZE | 1970 | Lipová | Lipová |
Ženy A | 26 | Lišková Michaela | CZE | 1990 | červena jahoda | Opava |
Muži D | 27 | MLYNÁRIK Peter | SVK | 1965 | ŠK VAZKA Bratislava | Bratislava, Slovensko |
Muži D | 28 | Nádvorník Zdeněk | CZE | 1962 | Vosa Čechovice | Čechovice |
Muži B | 52 | Neset Jan | CZE | 1986 | IN-LIFE Cycling Team | Litovel |
Ženy A | 47 | Neumanová Martina | CZE | 1988 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži A | 29 | Novák Michael | CZE | 1992 | Olomouc | Olomouc |
Muži C | 30 | Novotný Radek | CZE | 1970 | OCK Osík | Osík |
Muži C | 48 | Orálek Dušan | CZE | 1974 | SKS Duha Lanškroun | Moravská Třebová |
Ženy A | 487 | Pagáčová Iveta | CZE | 1984 | Cyklo Koala | Olomouc |
Muži D | 31 | Pavelek Jaromír | CZE | 1964 | MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA | OPAVA 6 |
Muži D | 32 | Pavlák Luděk | CZE | 1966 | Brno | Brno |
Muži A | 33 | Polcr Ivo | CZE | 1990 | MOOLBIKE.CZ | Olomouc |
Muži B | 49 | Rábl Martin | CZE | 1979 | Crossbike | Ostrava |
Muži C | 34 | Remeš Jaroslav | CZE | 1974 | OD MORAVA | Holešov |
Muži D | 77 | Rohan Jan | CZE | 1962 | Opavský sportovní klub | Opava |
Muži B | 59 | smolka Michal | CZE | 1981 | Bikecentrum Olomouc | Troubky |
Muži C | 35 | Staník Josef | CZE | 1969 | Bike Sport Uničov | Uničov |
Muži D | 75 | Steuer Radovan | CZE | 1964 | BSC Opava | Hradec nad Moravicí |
Muži C | 36 | Šatánek Roman | CZE | 1973 | OD MORAVA Holešov | Hustopeče nad Bečvou |
Muži B | 56 | Široký Michal | CZE | 1979 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži A | 38 | Špičák Roman | CZE | 1993 | MOOLBIKE.CZ | Olomouc, Kožušany-Tážaly |
Muži C | 39 | Tomášek Michal | CZE | 1970 | Credo team | Rapotín |
Muži C | 40 | Tyráček Martin | CZE | 1973 | Moolbike.cz | Moravičany |
Muži D | 50 | Uchytil Alois | CZE | 1966 | Biketeam Tj Zlaté Hory | Zlaté Hory |
Ženy | 76 | Vasiliadisová Silvie | CZE | 1971 | HEAD Bike TJ Opava | Opava |
Muži B | 57 | Vodehnal Martin | CZE | 1980 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Litomyšl |
Muži B | 51 | Volek Jaromír | CZE | 1980 | SK BagBike | Hlučín |
Muži B | 489 | Voženílek Martin | CZE | 1983 | Libina | Libina |
Muži C | 41 | Vyležík Stanislav | CZE | 1973 | červena jahoda | Opava |
Muži C | 42 | Žmolík Milan | CZE | 1973 | MONTIVA MTB Fryšták | Fryšták |
start list Tandemy 80km MČRaSR
start ~ 11:07:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 participants ( 3 of men, 1 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
m | 501 | Kupkolo SRNCI |
[501]
Vladimír a Filip Dvouletí
1942
|
w | 502 | Agro 21 Rokycany |
[502]
Václav Morozov Jana Charvátová
1963
|
m | 363 | Valaští Bajkeři |
[363]
Radek a Petra Pavelkovi
1974
|
m | 362 | Tüv Süd Rusava Bike Team |
[362]
Tomáš Kotas Roman Janoš
1980
|
start list 50km
start ~ 11:12:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 263 participants ( 251 of men, 12 of women) 900m převýšení
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži II | 101 | Babiánek Milan | CZE | 1963 | Miko Cycles Přerov | Tovačov |
Muži I | 102 | Barteska Jakub | CZE | 1988 | Velká Bystřice | Velká Bystřice |
Muži I | 103 | Bartoš Jaroslav | CZE | 1982 | kórovačka bajk tým | Hrabišín |
Junioři | 104 | Bednarský Václav | CZE | 2001 | Cyklomorava | Šumperk |
Muži I | 274 | Běhůnek Svatoslav | CZE | 1981 | Unitherm Běhůnek s.r.o. | Medlov |
Muži I | 306 | Bešta Josef | CZE | 1982 | Klopinana | Klopinana |
Muži I | 350 | Blaháček Daniel | CZE | 1993 | Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH | Šumperk |
Muži I | 105 | Boček Vítězslav | CZE | 1970 | Nábytkové studio Lazecký | Melč |
Muži III | 307 | Boreček Tomáš | CZE | 1957 | NOVATOP LAPIERRE | Hradec nad Moravicí |
Muži I | 106 | Brachař Kamil | CZE | 1986 | Troubelice | Troubelice |
Muži I | 361 | Brachtl Martin | CZE | 1992 | Mool Bike | Šumvald |
Muži I | 308 | Brandýs Dominik | CZE | 1992 | Cyklo team KOLARNA | Olomouc |
Muži I | 107 | Březina Josef | CZE | 1978 | Tři šneci | DLOUHOMILOV |
Muži I | 108 | březina Tomáš | CZE | 1989 | IN-LIFE Cycling Team | Olomouc Lošov |
Muži III | 109 | Bystrianský Jožka | CZE | 1954 | GHOST team | Přelouč |
Muži I | 110 | Cahlík Tomáš | CZE | 1987 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 111 | Doležal Jan | CZE | 1979 | Cyklo Klub Bendl | Choceň |
Muži I | 112 | Doležel Lukáš | CZE | 1990 | VK Olomouc | Olomouc |
Muži I | 311 | Doseděl Marek | CZE | 1977 | ||
Muži II | 113 | Dosoudil Petr | CZE | 1967 | Sámzasebe | Hostkovice |
Ženy | 318 | Dostálová Hana | CZE | 1970 | Křelov | Křelov |
Muži III | 114 | Došek František | CZE | 1951 | Holešov | Holešov |
Muži I | 115 | Doubrava Jakub | CZE | 1993 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 310 | Doutnáč Jan | CZE | 1973 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Ústí nad Orlicí |
Muži II | 116 | Dovrtěl Zdeněk | CZE | 1963 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 273 | Drdak Petr | CZE | 1977 | Vysoke Myto | Vysoke Myto |
Muži I | 117 | Dubový Pavel | CZE | 1972 | Libina | Libina |
Muži I | 118 | Duchovný Stanislav | CZE | 1981 | Dvorce | Dvorce |
Ženy | 119 | Eliášová Lenka | CZE | 1978 | Hačky | Hačky |
Muži I | 120 | Engel Marek | CZE | 1972 | Diamant | Litvínov |
Muži II | 121 | Falta Jiří | CZE | 1967 | Nezmar | Těchonín |
Junioři | 122 | Falta Matyáš | CZE | 2000 | Náchod | Náchod |
Muži I | 275 | Faltus Roman | CZE | 1979 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 123 | Fišnar Petr | CZE | 1986 | CREDO TEAM | Postřelmov |
Muži I | 124 | Fišnar Roman | CZE | 1983 | Tj Baník Meziboří | Loučná Nad Desnou |
Muži I | 354 | fláma Tomáš | CZE | 1997 | TS Bohemia | Křížov |
Muži I | 326 | FOJT Radovan | CZE | 1970 | Bikecentrum Olomouc | Prostějov |
Ženy | 125 | Fojtková Jitka | CZE | 1987 | MOOLBIKE.CZ | olomouc |
Junioři | 276 | Formánek Adam | CZE | 1999 | TUFO CZ OTROKOVICE | Hulín |
Muži II | 277 | Frank Milan | CZE | 1967 | Cykloklub Morava | Lestina |
Muži I | 126 | Fričar Jiří | CZE | 1975 | Mtb Horka | Horka Nad Moravou |
Muži III | 359 | Frkal Miroslav | CZE | 1956 | NOVATOP Opava | Opava |
Muži III | 127 | fucik zdenek | CZE | 1956 | delta real | sumperk |
Muži I | 337 | Fux Jakub | CZE | 1977 | Cyklosport Unite | Machová |
Muži I | 128 | Gerhard Tomaš | CZE | 1972 | Duko Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 129 | Glogar Daniel | CZE | 1978 | Turdebir | Opava |
Muži I | 130 | Grézl Ondřej | CZE | 1986 | Rovensko | Rovensko |
Muži I | 131 | Gulyas Josef | CZE | 1974 | CZ LOKO | Hradec Králové |
Muži I | 132 | Hadáček Jan | CZE | 1977 | MIBO Bike Team | Boskovice |
Muži I | 133 | Hájek Martin | CZE | 1987 | Kolárna Olomouc | Olomouc |
Muži I | 134 | Halfar Tomáš | CZE | 1982 | Uničov | Uničov |
Ženy | 278 | Haltof Ewa | CZE | 1994 | BRNKA PIČO 2 | Třinec |
Muži I | 135 | Handl Tomáš | CZE | 1975 | Moravský Beroun | Moravský Beroun |
Muži I | 345 | Hansmann Roman | CZE | 1984 | MOOLBIKE | Velký Týnec |
Muži I | 136 | Hanzal Radek | CZE | 1974 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži I | 348 | Hašek Lukáš | CZE | 1984 | Mohelnice | Mohelnice |
Muži II | 137 | Hašek Stanislav | CZE | 1966 | Kolšov | Kolšov |
Muži III | 324 | Havlíček Miroslav | CZE | 1954 | cykloteam KOLARNA | Luká-březina |
Muži I | 317 | Havlíček Miroslav | CZE | 1992 | Tribike Mtb Academy | Haňovice |
Muži I | 138 | Hejtmánek Marek | CZE | 1997 | Sk Salith Šumperk | Dolní Studénky |
Muži II | 279 | Hejtmánek Miloš | CZE | 1963 | HASbike Šumperk | Dolní Studénky |
Muži I | 139 | Hel Michal | CZE | 1993 | OCR Runners Olomouc | Olomouc |
Muži I | 140 | Hladký Miroslav | CZE | 1988 | CK Morava | Praha Suchdol |
Muži II | 280 | Hladký Miroslav | CZE | 1966 | Cyklomorava | Veselí nad Moravou |
Muži I | 141 | Hlásný Radek | CZE | 1985 | Písařov | Písařov |
Junioři | 142 | Holec Radek | CZE | 1999 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh |
Muži I | 178 | Horák Richard | CZE | 1975 | 3Atlonteam Uničov | Uničov |
Muži I | 281 | Horký David | CZE | 1990 | Cyklo Polách Šumperk | Lesnice |
Muži I | 344 | Hotový Pavel | CZE | 1970 | Cyklo Polách A Syn | Postřelmov |
Muži I | 143 | Hrudník Jaromír | CZE | 1976 | United Bakeries | Vsisko |
Muži I | 351 | Hrzán Radim | CZE | 1977 | Pardubice | Pardubice |
Muži I | 145 | Chovanec Juraj | CZE | 1970 | LESNICE | LESNICE |
Muži I | 146 | Chromek Michal | CZE | 1971 | Křelov-Břuchotín | Křelov-Břuchotín |
Muži I | 147 | Jakeš Stanislav | CZE | 1989 | Piñata Ski And Bike Team | Nemile |
Muži I | 148 | Jakubech Jaroslav | SVK | 1978 | pekáreň Brojo | Považská Bystrica |
Muži I | 149 | Jakubík Hynek | CZE | 1977 | Zeelandia | Opava |
Junioři | 151 | Jansa Dominik | CZE | 1999 | Moravská Třebová | Moravská Třebová |
Muži I | 150 | Jansa Petr | CZE | 1976 | Ck Slovan Moravská Třebová | Moravská Třebová |
Muži I | 152 | Jareš Martin | CZE | 1976 | Jablonné nad Orlicí | Jablonné nad Orlicí |
Muži I | 336 | Jarkovský Jaroslav | CZE | 1968 | Cyklosport Unite | Holešov |
Muži I | 153 | Jašek Ondra | CZE | 1977 | Atletika Zábřeh | Zábřeh |
Ženy | 154 | Jašková Romana | CZE | 1990 | Atletika Zábřeh | Praha 5 |
Muži II | 325 | Javora Evžen | CZE | 1959 | ZAMBICOS ZLÍN | Zlín -Štípa |
Muži I | 155 | Jílek Jakub | CZE | 1992 | Cyklo Polách Šumperk | Šumperk |
Muži II | 356 | Jurčík Pavel | CZE | 1965 | Zapro Tri team | Vinary - Přerov |
Muži II | 282 | Jurečka Jiří | CZE | 1966 | Polabští cyklisté o.... | Kladruby nad Labem |
Muži I | 157 | Kajnar Tomáš | CZE | 1978 | Zlaté Hory | Zlaté Hory |
Muži I | 158 | Kamenský Radek | CZE | 1979 | Jizerské pekárny | Svor |
Muži I | 159 | Kaplan Josef | CZE | 1984 | Jablonné nad Orlicí | Jablonné nad Orlicí |
Junioři | 283 | Karlíček Jakub | CZE | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | Česká Třebová |
Muži III | 160 | Karník Luboš | CZE | 1955 | Alimpek | Břasy |
Muži I | 161 | kaspar martin | CZE | 1976 | Tři šneci | BLUDOV |
Muži I | 162 | Kavrentzis Konstantin | CZE | 1981 | Cyklo Polách a syn | Šumperk |
Muži I | 163 | Kejík Viktor | CZE | 1976 | MIBO Bike Team | Boskovice |
Muži I | 165 | Keprt Honza | CZE | 1983 | Silný Team Uničov | Zábřeh |
Muži III | 164 | Keprt Jan | CZE | 1954 | Nadoraz Zábřeh | Zábřeh |
Ženy | 166 | kinclová gabriela | CZE | 1979 | uničov | uničov |
Muži I | 322 | Kistan Vladimír | CZE | 1971 | Rymarov | Rymarov |
Muži I | 343 | Klecker Martin | CZE | 1979 | Bikesport Team Mohelnice | MOHELNICE |
Muži II | 167 | Klein Antonín | CZE | 1960 | Nezmar | Červená Voda |
Muži I | 168 | Klug Miroslav | CZE | 1989 | Jezdci Apokalypsy | Ostrava-poruba |
Muži II | 169 | Knápek Petr | CZE | 1966 | KN PROJECT | Zabreh |
Muži I | 339 | Kocman Petr | CZE | 1970 | Čemba/Černí koně | |
Muži II | 170 | Kohout Radovan | CZE | 1966 | Vemblődi Uničov | Medlov |
Muži I | 171 | Kolář Ivo | CZE | 1988 | Pekařství A Cukrářství Sázava S.r.o. | Postřelmov |
Muži II | 173 | Kolář Rudolf | CZE | 1963 | A team NOVO Bruntál | Bruntál |
Muži I | 172 | Kolář Vladimír | CZE | 1974 | Ct Hvozdná | Zlín 12 |
Muži I | 174 | Koňárek Petr | CZE | 1973 | RD Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 284 | König Jiři | CZE | 1978 | Cykloklub Morava | Leština |
Muži II | 175 | Konopa Milan | CZE | 1961 | Credo Team | Nový Malín |
Muži I | 176 | Konvalinka Vojtěch | CZE | 1988 | Charvatská Nová Ves | Charvatská Nová Ves |
Muži I | 177 | Kopečný Petr | CZE | 1982 | Olomouc | Olomouc |
Muži III | 334 | Korec Pavel | CZE | 1957 | Boskovice | Boskovice |
Muži III | 353 | Kouřil Jiři | CZE | 1955 | Fitko Jeseník | Jeseník |
Juniorky | 285 | Králíková Zuzana | CZE | 2001 | 4EVER Cyklo Bulis | Bystřice pod Hostýnem |
Muži I | Krček Tomáš | CZE | 1981 | Topte dřevem | Uničov | |
Muži I | 179 | Krčmář Roman | CZE | 1968 | Kleins | Uničov |
Muži I | 180 | Krišťák David | CZE | 1987 | Zeelandia | Jindřichův Hradec |
Muži III | 312 | Krkoška Jiljí | CZE | 1951 | MTB Ondřejník | Kunčice pod Ondřejníkem |
Muži III | 331 | Kroutilík Jaroslav | CZE | 1955 | Vyškov | Vyškov |
Muži II | 181 | Křížek Josef | CZE | 1963 | Dubicko | Dubicko |
Muži II | 286 | Kubala Martin | CZE | 1967 | Cobram team | Kunčice pod Ondřejnikem 165 |
Muži III | 182 | Kubíček Bohumil | CZE | 1957 | Nopek Bike Team | Litomyšl |
Muži I | 184 | Kučera Michal | CZE | 1985 | Mohelnice | Mohelnice |
Muži II | 183 | Kučera Petr | CZE | 1965 | Nezmar | Olšany u Šumperka |
Muži I | 185 | Kulatý Martin | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Mohelnice |
Muži I | 287 | Kutálek Jan | CZE | 1986 | CZ LOKO | Dolany |
Muži I | 288 | Liberda Milan | CZE | 1982 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 186 | Linhart Ladislav | CZE | 1974 | ČabanBike | Bohuslavice |
Muži I | 187 | Linhart Ondřej | CZE | 1996 | ČabanBike | Bohuslavice |
Muži II | 188 | Lipavský Miroslav | CZE | 1958 | PFAHNL | Litomyšl |
Muži I | 189 | Liška Miroslav | CZE | 1979 | United Bakeries | Brno |
Muži III | 190 | Máhrla Jan | CZE | 1954 | Diamant | Praha 10 |
Muži I | 191 | Macháček Jiří | CZE | 1979 | United Bakeries | Brno |
Muži II | 327 | Machalický Milan | CZE | 1961 | Cycloracing Olomouc | Olomouc |
Muži III | 313 | Majer Zdeněk | CZE | 1946 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 192 | Majstršín Jiří | CZE | 1987 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 349 | Malec Jiří | CZE | 1969 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 349 | Malec Jiří | CZE | 1969 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 193 | Malínek Lukáš | CZE | 1980 | Bikesport Team Mohelnice | Mohelnice |
Muži I | 289 | Malíř Jan | CZE | 1980 | Ghost Team | Hradec Králové |
Muži I | 194 | Malý Tomáš | CZE | 1974 | Kn Project Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 195 | Maňur Antonín | CZE | 1989 | Stará Ves | Stará Ves |
Muži I | 340 | Mastík Tomáš | CZE | 1978 | Handicap | |
Muži I | 196 | Matěj Petr | CZE | 1976 | Tři šneci | Bludov |
Muži II | 197 | Matějičný Josef | CZE | 1962 | Nový Jičín | Nový JIïčín |
Muži II | 198 | Mihulka Stanislav | CZE | 1960 | BAFUNARI PEKARI | Praha |
Muži I | 199 | Minařík Luboš | CZE | 1983 | cykloteam KOLARNA | Olomouc |
Muži I | 200 | MLÍKA PETR | CZE | 1970 | United Bakeries | PRAHA 5 |
Muži I | 201 | Musil Petr | CZE | 1971 | Všetulské bajk tým | Holešov |
Junioři | 202 | Musílek Tomáš | CZE | 1999 | Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) | Bludov |
Ženy | 203 | Nádvorníková Jana | CZE | 1994 | Mtb Koala | Čechovice |
Muži I | 290 | Navara Milan | CZE | 1980 | Chinese Man | Brno |
Muži I | 204 | Navrátil Viktor | CZE | 1976 | Vosa Šumvald | Uničov |
Muži I | 309 | Nečas Miroslav | CZE | 1974 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 291 | Nejezchleba Pavel | CZE | 1969 | Zeelandia | Nový Jičín |
Muži I | 206 | Nemrava Petr | CZE | 1980 | SC Samotišky | Lošov |
Muži I | 207 | Nétek Rostislav | CZE | 1985 | Cyklomorava | Šumperk |
Muži I | 205 | Neznámý Závodník | CZE | 1980 | Prosím stav se u časomíry | |
Muži I | 323 | Novák Michal | CZE | 1991 | CSG TRI TEAM | Rohovládova Bělá |
Muži I | 319 | Ondra Jaromír | CZE | 1977 | Tovačov | Tovačov |
Muži I | 208 | Opluštil Jindřich | CZE | 1984 | Ostrava-Poruba | Ostrava-Poruba |
Muži I | 209 | Orálek Pavel | CZE | 1978 | CZ LOKO | Dobrovíz |
Muži II | 305 | Ordáň Petr | CZE | 1965 | Cykloch team | Zlín |
Muži I | 210 | Pagáč Miroslav | CZE | 1991 | STEVENS BIKES - EMILIO SPORT | Loštice |
Muži II | 211 | Palich Zbyněk | CZE | 1965 | Omega Cz - Čechy | Praha 9 |
Muži I | 292 | pastrnek Pavel | CZE | 1976 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | Velký týnec |
Muži II | 355 | Pavelka Jiří | CZE | 1965 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 212 | Pavlík Radek | CZE | 1968 | A team NOVO Bruntál | Libina |
Muži III | 213 | Petr Jan | CZE | 1949 | ŠSPLK Štěpánov | LIBINA |
Muži I | 214 | Petrovský Marek | CZE | 1972 | Loupežníci | Libina |
Muži I | 329 | Pivko David | CZE | 1976 | Bystřice nad Pernštejnem | Bystřice nad Pernštejnem |
Muži I | 215 | Plesník Petr | CZE | 1975 | Lesnice | Šumperk |
Muži I | 293 | Plhák Jaroslav | CZE | 1983 | CZ LOKO | Zábřeh |
Ženy | 216 | Plichtová Martina | CZE | 1979 | Chýně | Chýně |
Muži III | 321 | Podešva Pavel | CZE | 1947 | Horní město | Horní město |
Muži I | 372 | Polách Jiří | CZE | 1972 | Cyklo Polách a syn Šumperk | Šumperk |
Muži II | 357 | Polách Milan | CZE | 1964 | ||
Muži I | 333 | Polách Ondřej | CZE | 1988 | Cyklo Polách a syn Šumperk | Šumperk |
Muži III | 217 | Pomp Jaroslav | CZE | 1956 | United Bakeries | Plzeň |
Muži I | 219 | Pospíšil Ivan | CZE | 1978 | 616 MTB crew | Brno |
Muži I | 328 | Pospíšil Petr | CZE | 1973 | On Road racing team | Olomouc |
Muži II | 218 | Pospíšil Radek | CZE | 1963 | Omega Cz - Morava | Praha 9 |
Ženy | 220 | Pospíšilová Jana | CZE | 1983 | Uničov | Uničov |
Muži I | 375 | Poštolka Miroslav | CZE | 1975 | Nový Malín | Nový Malín |
Muži I | 221 | Pyszný David | CZE | 1976 | Králíky | Králíky |
Muži I | 222 | Rada Michal | CZE | 1979 | Zeelandia | České Budějovice |
Muži I | 360 | Rédl Miroslav | CZE | 1984 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 223 | Rešl David | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Bouzov |
Muži II | 224 | Riedl Petr | CZE | 1966 | Dukla Chromeč | Chromeč |
Muži I | 225 | Richter David | CZE | 1977 | Tofido | Unicov |
Muži II | 226 | Rumplík Jaromír | CZE | 1959 | United Bakeries | Olomouc |
Ženy | 227 | Rutarová Irena | CZE | 1972 | Credo team | Vikýřovice |
Muži I | 332 | Rybaříkovi Miroslav a Tomáš | CZE | 1979 | Malá Vídeň (Tandem) | Velký Týnec, Vsisko |
Muži I | 228 | Ryšavý David | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Klopina |
Ženy | 229 | Salcburgerová Petra | CZE | 1989 | SK Salith sport,z.s. | Šumperk 1 |
Junioři | 230 | Skalický Vojtěch | CZE | 2000 | Lesnice | Lesnice |
Muži I | 347 | Skribuckij Alexandr | CZE | 1991 | MOOLBIKE | Prostějov |
Muži I | 315 | Slavíček Petr | CZE | 1990 | Slavětín u Litovle | Slavětín u Litovle |
Muži I | 314 | Slavíček Vít | CZE | 1994 | Slavětín u Litovle | Slavětín u Litovle |
Muži II | 231 | Slavík Petr | CZE | 1966 | PFAHNL | Litomyšl |
Muži I | 232 | Smejkal Jan | CZE | 1993 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 233 | Soldán Tomáš | CZE | 1977 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 234 | Sonntag Robert | CZE | 1973 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 235 | Sovadina Petr | CZE | 1969 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži II | 236 | Spáčil Leopold | CZE | 1959 | NOVATOP LAPIERRE | Letovice |
Muži I | 294 | Stránský Milan | CZE | 1969 | KCN Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži I | 237 | Studénka Ondřej | CZE | 1985 | Brno | Brno |
Muži I | 295 | studýnka david | CZE | 1976 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | pravčice |
Muži II | 238 | Šafránek Jiří | CZE | 1964 | Poděbrady | Poděbrady |
Muži I | 239 | Šenk Martin | CZE | 1978 | Vosa Šumvald | Uničov |
Muži I | 240 | Ševčík Radek | CZE | 1981 | Štěpánov | Štěpánov |
Muži II | 341 | Šída Karel | CZE | 1958 | Černí koně | Tanvald |
Muži I | 358 | Šimek Petr | CZE | 1981 | Nakriv | |
Muži I | 335 | Šindler Zbyněk | CZE | 1972 | červena jahoda | Opava |
Muži II | 241 | Škoda Milan | CZE | 1966 | Redpoint team | Náchod |
Muži I | 296 | ŠPAČEK LIBOR | CZE | 1975 | LESNICE | LESNICE |
Muži I | 242 | Šrůtek Michal | CZE | 1983 | Kongo Team | Jalubí |
Muži I | 243 | Šuba Jan | CZE | 1984 | Vosa Šumvald | Uničov |
Muži I | 244 | Šulc Martin | CZE | 1977 | Jablonné nad Orlicí | Jablonné nad Orlicí |
Muži II | 245 | Švercl Martin | CZE | 1967 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži II | 297 | Tělupil Josef | CZE | 1962 | manželka | Zábřeh |
Muži I | 298 | Tělupil Martin | CZE | 1988 | CykloRD | Zábřeh na Moravě |
Muži I | 246 | Tichy petr | CZE | 1972 | Kunčice pod On. | Kunčice pod On. |
Muži I | 247 | Tměj David | CZE | 1980 | PFAHNL | Litomyšl |
Muži II | 248 | Tomeš Miroslav | CZE | 1958 | Pekařství Samek Náchod | Náchod |
Muži I | 338 | Továrek Ondřej | CZE | 1987 | Handicap | |
Muži I | 249 | Třaskoš Milan | CZE | 1979 | Trhoši | Ostrava |
Muži I | 250 | Tutsch Václav | CZE | 1969 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži I | 251 | Uherka Vlastimil | CZE | 1969 | Bikesport Team Mohelnice | Zabřeh |
Muži I | 299 | Urbášek Dalibor | CZE | 1975 | GG Edelweis bike | Mohelnice |
Muži II | 252 | Urbášek Jaroslav | CZE | 1963 | Pavla s. r. o. | Dubicko |
Muži I | 253 | Vágner Michal | CZE | 1977 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži I | 254 | Vala Denis | CZE | 1979 | United Bakeries A.s. | Staré Hradiště |
Muži I | 330 | Valas Patrik | CZE | 1979 | HAMET | Dolní Lutyně |
Muži I | 320 | Válek Adam | CZE | 1984 | Drásal Team Holešov | Olomouc |
Muži I | 255 | Valenta Michal | CZE | 1982 | United Bakeries | Praha 4 |
Muži I | 256 | Vávra Aleš | CZE | 1982 | ANAG Olomouc | Olomouc |
Muži I | 257 | Verner Jiří | CZE | 1975 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Muži I | 258 | Veselík Petr | CZE | 1977 | PFAHNL | Litomyšl |
Muži I | 259 | Vitešník Adam | CZE | 1983 | Bike Sport Uničov | Dlouhá Loučka |
Muži I | 260 | Vlček Rostislav | CZE | 1976 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 300 | Voldán Jiří | CZE | 1968 | DAKO Hodonín | Hodonín |
Muži I | 261 | Vortel Ondřej | CZE | 1987 | Cyklo Polách A Syn Šumperk | Šumperk |
Muži I | 262 | Všetíček Pavel | CZE | 1976 | Litovel | Litovel |
Muži I | 301 | Všetiček Petr | CZE | 1977 | Mladějovice | Mladějovice |
Muži III | 316 | Vychodil Lubomír | CZE | 1957 | cykloteam KOLARNA | Litovel |
Muži I | 346 | Wiedermann David | CZE | 1991 | MOOLBIKE TEAM | Šumvald 417 |
Muži I | 263 | Závrbský Ladislav | CZE | 1993 | UPOL FTK | Holešov |
Muži II | 264 | Závrbský Ladislav | CZE | 1964 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 302 | Zelený Michal | CZE | 1988 | Šumperk | Šumperk |
Muži II | 265 | Zemek Lubomír | CZE | 1967 | Babylonbike | Hlavnice |
Muži I | 266 | Zemene Břetislav | CZE | 1971 | Nemile | Nemile |
Muži I | 303 | Ziegler Petr | CZE | 1970 | Duko Rýmařov | rýmařov |
Muži I | 352 | zita libor | CZE | 1973 | KN PROJECT | zabreh |
Muži I | 267 | Zlámal Tomas | CZE | 1979 | olomouc | olomouc |
Muži I | 268 | Zlámal Tomáš | CZE | 1979 | Proxima | Olomouc |
Muži I | 269 | Zouhar Petr | CZE | 1987 | Kolšov | Kolšov |
Muži I | 270 | Žákovčík Vojtěch | CZE | 1970 | Dopiju a jedu Holešov | Holešov |
Muži I | 271 | Železný Marcel | CZE | 1994 | MOOLBIKE.CZ | Olomouc |
Muži II | 272 | Žierik Pavel | CZE | 1959 | Holice | Holice |
Muži I | 342 | Žouželka Tomáš | CZE | 1976 | KNP Project Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 304 | Žváček Miroslav | CZE | 1968 | Dolní Studénky | Dolní Studénky |
start list 30km
start ~ 11:18:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 78 participants ( 58 of men, 20 of women) převýšení 600m
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
TouristOpen | 453 | Alvarez Perez Daniel | ESP | 1979 | Gijon | Gijon |
TouristOpen | 401 | Appl Tomáš | CZE | 1981 | Zábřeh | Zábřeh |
StaršíŽáci | 402 | Bureš Štěpán | CZE | 2003 | DIBLA Team | Pstřelmov |
TouristOpen | 403 | Bureš Tomáš | CZE | 1972 | Cyklomorava | Postřelmov |
StaršíŽáci | 404 | Čmakal František | CZE | 2003 | Cyklo Polách A Syn Šumperk | Bludov |
TouristOpen | 405 | Doležal Jaromír | CZE | 1974 | PÅ™eklady Hrochová BrnÃÄko | Brníčko |
TouristOpen | 478 | Dostál Jaroslav | CZE | 1979 | Pavlov | Pavlov |
MladšíŽaci | 477 | Dostál Jaroslav | CZE | 2006 | Pavlov | Pavlov |
TouristOpen | 468 | Drápal Ladislav | CZE | 1994 | Přerov | Přerov |
TouristOpen | 406 | Drásal Zdeněk | CZE | 1962 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 407 | Fišnar Jan | CZE | 1954 | CK Kolokrám | Loučná nad Desnou |
TouristOpen | 408 | Fričarová Martina | CZE | 1974 | Mtb Horka | Horka Nad Moravou |
TouristOpen | 409 | Habigerová Radka | CZE | 1995 | Cyklo Polách Šumperk | Hrabišín |
TouristOpen | 410 | Halama František | CZE | 1962 | Ruda nad Moravou | Ruda nad Moravou |
TouristOpen | 411 | Halamová Zuzana | CZE | 1994 | Ruda nad Moravou | Ruda nad Moravou |
MladšíŽaci | 463 | Hanzal Kryštof | CZE | 2005 | Frýdštejn | Frýdštejn |
Předžáci | 413 | Harlender Lukáš | CZE | 2007 | Cykloteam Kolárna | Náměšť Na Hané |
TouristOpen | 412 | Harlender Michal | CZE | 1972 | Cykloteam Kolárna | Náměšť na Hané |
TouristOpen | 470 | Hašek Pavel | CZE | 1964 | Mohelnice | Mohelnice |
TouristOpen | 472 | Heger Aleš | CZE | 1996 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 414 | Hejhal Josef | CZE | 1972 | sokol ostÅ™etÃn | Kostelec N.orl |
TouristOpen | 462 | Hetflajš Jiří | CZE | 1982 | Bikesport Mohelnice | Mohelnice |
TouristOpen | 400 | Hladká Darina | CZE | 1991 | Cyklomorava | Veselí nad Moravou |
TouristOpen | 441 | hladká Ivana | CZE | 1969 | Cyklomorava | Veselí nad Moravou |
StaršíŽáci | 454 | Hlava Tomáš | CZE | 2002 | 4EVER Cyklo Bulis | - |
TouristOpen | 415 | Horňák Dušan | CZE | 1958 | Náměšť na Hané | Náměšť na Hané |
TouristOpen | 464 | Hrstka František | CZE | 1978 | KH Tour - BH Bikes team | Praha 4 |
TouristOpen | 467 | Chvojka Petr | CZE | 1977 | Ghost Team | Urbanice |
TouristOpen | 466 | Chvojková Šárka | CZE | 1982 | GHOST team | Hradec Králové |
TouristOpen | 473 | Jáně Lukáš | CZE | 1995 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 474 | Jáně Vladimír | CZE | 1968 | Bludov | Šumperk |
TouristOpen | 442 | Jiří Pokorný | CZE | 1997 | SK Salith sport , z.s. | Kolšov |
TouristOpen | 417 | Jiřík Petr | CZE | 1998 | razdvatři | Nemilany |
TouristOpen | 416 | Jiřík Vít | CZE | 1963 | razdvatři | Nemilany |
TouristOpen | 418 | Kaláb Ondřej | CZE | 1990 | Leština | Leština |
MladšíŽaci | 443 | kaspar adam | CZE | 2006 | Tři šneci | chromec |
TouristOpen | 465 | Kleisnerová Markéta | CZE | 1983 | No hand | |
StaršíŽačky | 419 | Klimešová Michaela | CZE | 2004 | CREDO TEAM | Vikýřovice |
TouristOpen | 420 | Kochová Pavla | CZE | 1983 | United Bakeries | Brno |
TouristOpen | 421 | Kolář Jan | CZE | 1986 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 450 | Koukol Tomáš | CZE | 1978 | Olomouc | Olomouc |
TouristOpen | 422 | Krutta Dobroslav | CZE | 1960 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 424 | Kuklová Martina | CZE | 1994 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Předžáci | 444 | Kulík Jan | CZE | 2009 | Ck Morava | Postřelmov |
TouristOpen | 475 | Kunc Marek | CZE | 1975 | Ghost Team | Herálec Pod Žákovou Horou |
Předžáci | 476 | Kunc Tomáš | CZE | 2009 | Ghost Junior Team | Herálec Pod Žákovou Horou |
StaršíŽáci | 425 | Kunert Dominik | CZE | 2002 | Hrabová | Hrabová |
StaršíŽáci | 469 | Kvapil Jan | CZE | 2002 | Bludov | Bludov |
TouristOpen | 1 | Lubadika Esther | CZE | 1990 | Bajkeři | |
TouristOpen | 426 | Malá Lucie | CZE | 1983 | Zeelandia | Unhošť |
TouristOpen | 457 | Malínek Lukáš | CZE | 1999 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 459 | Maříková Edita | CZE | 1993 | IN-LIFE Cycling Team | Velký Újezd |
TouristOpen | 427 | Mrázková Lucie | CZE | 1995 | Holešov | Holešov |
TouristOpen | 428 | Nádvorníková Eva | CZE | 1988 | Amt Team | Čechovice - Velký Týnec |
TouristOpen | 2 | Nečas Pavel | CZE | 1990 | Bajkeři | |
TouristOpen | 429 | Nesporý Jan | CZE | 1970 | SK Nadoraz | Zábřeh |
TouristOpen | 445 | Nétková Tereza | CZE | 1985 | Šumperk | Šumperk |
TouristOpen | 430 | Neumann Milan | CZE | 1966 | Cirlibaba | Vikýřovice |
TouristOpen | Neznámý Závodník | CZE | 1960 | Prosím stav se u časomíry | ||
Předžáci | 446 | NOVÁK Tomáš | CZE | 2008 | Zvole | Zvole |
TouristOpen | 431 | Nováková Kateřina | CZE | 1973 | Olomouc | Olomouc |
Předžáci | 456 | Olša Matyáš | CZE | 2008 | Zlín | Zlín |
TouristOpen | 455 | Riedl Václav | CZE | 1939 | Leština | Bludov |
TouristOpen | 432 | Sovadinová Soňa | CZE | 1970 | CYKLO ŽOPY | holeeov |
TouristOpen | 433 | Studénka Jan | CZE | 1991 | Cyklomorava | Vnorovy |
TouristOpen | 460 | Šimčík Jaroslav | CZE | 1971 | Uničov | Uničov |
StaršíŽačky | 461 | Šimčíková Šárka | CZE | 2003 | Uničov | Uničov |
TouristOpen | 471 | šin Ladislav | CZE | 1964 | Zábřeh | Zábřeh |
TouristOpen | 434 | Švéda Luděk | CZE | 1978 | Tři šneci | Zábřeh na Moravě |
TouristOpen | 458 | Talík Michal | CZE | 1991 | Olomouc | Olomouc |
TouristOpen | 435 | Tomášek Michal | CZE | 1991 | CREDO TEAM | Šumperk |
TouristOpen | 436 | Tvrdoňová Jana | CZE | 1983 | Olomouc | Olomouc |
TouristOpen | 479 | Vepřek Jiří | CZE | 1992 | Leština | Leština |
TouristOpen | 447 | Vyhlídal Libor | CZE | 1967 | Zábřeh | Zábřeh |
MladšíŽaci | 437 | Zapletal Jan | CZE | 2005 | Kladky | Kladky |
TouristOpen | 438 | Zapletal Roman | CZE | 1978 | Kladky | Kladky |
TouristOpen | 439 | Zatloukal Jiří | CZE | 1998 | Postřelmov | Postřelmov |
StaršíŽáci | 440 | Zemene Jakub | CZE | 2003 | D2mont Merida Cycling Team | Zábřeh |
start list 15km handicap
start ~ 11:23:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 8 participants ( 8 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 367 | Děcký Pavel | CZE | 1974 | Spolek GO ON | Frenštát p.R. |
Muži | 371 | Fabián Radoslav | CZE | 1975 | Černí koně | Plzeň |
Muži | 366 | Hrabica Petr | CZE | 1964 | Handbike CR | VACLAVOVICE |
Muži | 364 | Nerad Petr | CZE | 1966 | Handbike CR | Praha |
Muži | 368 | Novák František | CZE | 1966 | Tricykl | Brno |
Muži | 370 | Očenášek Petr | CZE | 1990 | Černí koně | Ostrov |
Muži | 365 | Petřvalsky Dušan | CZE | 1982 | Handbike ČR | Žeravice |
Muži | 369 | Zvolský Zdeněk | CZE | 1974 | ČernÍ KonĚ | Praha |