LESÁK CUP 2020

2020-08-29 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla total: 9, men : 6, women: 3, kluci: 6, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci total: 10, men : 6, women: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) total: 10, men : 8, women: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) total: 10, men : 10, women: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) holky total: 8, men : 0, women: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
Žáci II (5km) total: 12, men : 6, women: 6, kluci: 6, holky: 6 [html] [pdf]
Žáci I (5km) total: 12, men : 10, women: 2, kluci: 10, holky: 2 [html] [pdf]
40 km total: 63, men : 60, women: 3, Junioři: 3, Muži: 14, Masters I: 18, Masters II: 19, Veteráni: 6, Ženy: 3 [html] [pdf]
20 km total: 38, men : 31, women: 7, Kadeti: 4, Muži: 6, Masters I: 5, Masters II: 10, Veteráni: 6, Kadetky: 2, Juniorky: 2, Ženy: 3 [html] [pdf]
20 km koloběžky total: 8, men : 6, women: 2, Muži: 6, Ženy: 2 [html] [pdf]

result list Odrážedla

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [204] Michal Kroupa 2017 CZE Adamov 01:02.55
2 2 / kluci [202] František Hruška 2017 CZE Hradec Králové 01:10.89 00:08.34
3 3 / kluci [226] Antonín Čermák 2017 CZE S-Sport Hronov 01:17.9 00:15.35
4 4 / kluci [211] Antonin May 2018 CZE Rtyne v Podkrkonosi 02:10.67 01:08.12
5 1 / holky [205] Agáta Pivničková 2018 CZE Pitrs bikes 02:54.02 01:51.47
6 2 / holky [269] Eliška Prouzová 2018 CZE Bohdašín 03:20.56 02:18.01
7 5 / kluci [246] Antonín Balcar 2018 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:24.61 02:22.06
8 3 / holky [262] Tereza Hanušová 2018 CZE Červený Kostelec 03:30.0 02:27.45
9 6 / kluci [251] Dominik Divíšek 2019 CZE INS atelier Náchod 04:01.82 02:59.27

result list Předškoláci

start ~ 10:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [232] Matyáš Cinke 2015 CZE Zábrodí 00:41.19
2 2 / kluci [225] Jakub Schejbal 2015 CZE Kocbeře 00:52.45 00:11.26
3 1 / holky [256] Laura Krusz 2016 CZE 01:08.52 00:27.33
4 3 / kluci [207] Jaromír kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:14.88 00:33.69
5 2 / holky [263] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 01:17.61 00:36.42
6 4 / kluci [206] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:24.66 00:43.47
7 5 / kluci [261] Ondřej Hanuš 2015 CZE ČErvený Kostelec 01:36.82 00:55.63
8 6 / kluci [241] Štěpán Kovařík 2016 CZE Pardubice 01:42.64 01:01.45
9 3 / holky [250] Mariana Kůrková 2016 CZE Force team Jeseník 01:44.68 01:03.49
10 4 / holky [237] Noemi Lecnarová 2016 CZE Pitrs bikes 03:03.9 02:22.71

result list Minižáci I (1km)

start ~ 10:19:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [213] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:44.64
2 1 / kluci [223] Jan Petřík 2013 CZE S-Sport 03:20.35 00:35.71
3 2 / kluci [227] Matouš Kubeček 2013 CZE Bohdašín 03:23.04 00:38.4
4 3 / kluci [234] Matyáš Novák 2014 CZE Pitrs bikes 03:37.46 00:52.82
5 2 / holky [222] Kateřina Procházková 2013 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 03:38.18 00:53.54
6 4 / kluci [240] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 04:06.69 01:22.05
7 5 / kluci [242] Denis Winter 2014 CZE Sokol Batňovice 04:06.95 01:22.31
8 6 / kluci [233] Lukáš Šimek 2014 CZE Horní Kostelec 04:22.47 01:37.83
9 7 / kluci [216] Martin Beran 2014 CZE Pitrs bikes team 04:27.62 01:42.98
10 8 / kluci [267] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 06:36.96 03:52.32

result list Minižáci II (2km)

start ~ 10:31:42

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [247] Adam Kohoutek 2011 CZE Blue Fly 04:42.27 02:14.79
2 2 / kluci [248] Jan Kopecký 2011 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 05:11.29 00:29.02 02:34.47
3 3 / kluci [230] Jan Horáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 05:29.31 00:47.04 02:38.75
4 4 / kluci [252] Nikos Karajanis 2011 CZE Na poslední chvíli 05:33.75 00:51.48 02:45.9
5 5 / kluci [229] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 06:14.16 01:31.89 03:02.13
6 6 / kluci [210] Matěj Prokop 2012 CZE S-Sport Hronov 06:26.61 01:44.34 03:08.08
7 7 / kluci [236] Jakub Bouček 2012 CZE Pitrs bikes team 06:34.72 01:52.45 03:13.3
8 8 / kluci [271] Sebastian Mrázek 2012 CZE M.A.S. 07:55.53 03:13.26 03:42.72
9 9 / kluci [220] Ondřej Prouza 2012 CZE Bohdašín 08:52.4 04:10.13 04:08.34
10 10 / kluci [212] Michael Freivald 2012 CZE Bohdašín 10:35.23 05:52.96 04:39.09

result list Minižáci II (2km) holky

start ~ 10:32:11

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Ženy [264] Viktorie Melišíková 2011 CZE BKL Machov 06:17.00 03:14.16
2 2 / Ženy [208] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache LOKO Trutnov 06:17.06 00:00.06 03:05.3
3 3 / Ženy [221] Martina Procházková 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 06:29.97 00:12.97 03:04.89
4 4 / Ženy [217] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs bikes team 07:02.15 00:45.15 03:27.76
5 5 / Ženy [249] Markéta Kůrková 2012 CZE Force team Jeseník 07:28.86 01:11.86 03:44.2
6 6 / Ženy [260] Madlenka Spejchalová 2012 CZE Praha 6 08:02.24 01:45.24 03:39.94
7 7 / Ženy [243] Adéla Winterová 2012 CZE Sokol Batňovice 08:29.42 02:12.42 04:08.62
8 (-1) 8 / Ženy [238] Viktorie Šťovíčková 2012 CZE Rtyně v Podkrkonoší 04:46.13 04:46.13

result list Žáci II (5km)

start ~ 10:52:07

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [228] Petr Ticháček 2006 CZE Apache LOKO Trutnov 16:44.38
2 2 / kluci [218] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 17:06.97 00:22.59
3 3 / kluci [254] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz 17:27.32 00:42.94
4 4 / kluci [239] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 18:38.21 01:53.83
5 1 / holky [224] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 19:00.72 02:16.34
6 2 / holky [235] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 19:34.39 02:50.01
7 3 / holky [219] Sofie Piechová 2007 CZE Apache Loko Trutnov 19:50.56 03:06.18
8 4 / holky [244] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 20:37.17 03:52.79
9 5 / kluci [231] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 21:04.79 04:20.41
10 5 / holky [257] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 22:22.76 05:38.38
11 6 / holky [268] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 22:29.33 05:44.95
12 6 / kluci [265] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 25:53.19 09:08.81

result list Žáci I (5km)

start ~ 10:54:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [255] Dawid Krusz 2009 POL KKW NEXELO WAŁBRZYCH 18:58.71
2 2 / kluci [203] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 19:29.4 00:30.69
3 1 / holky [209] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 19:49.51 00:50.8
4 3 / kluci [201] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 19:55.21 00:56.5
5 2 / holky [214] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 20:43.71 01:45.0
6 4 / kluci [215] Adrian Suchánek 2010 CZE S-Sport Hronov 21:02.32 02:03.61
7 5 / kluci [270] Lukáš Hanuš 2008 CZE S sport Hronov 22:55.25 03:56.54
8 6 / kluci [253] Šimon Ķulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 24:34.73 05:36.02
9 7 / kluci [259] Kryštof Spejchal 2010 CZE Praha 6 34:15.41 15:16.7
10 8 / kluci [245] Daniel Forejt 2009 CZE KB system offroad team 34:28.9 15:30.19
11 9 / kluci [266] Pavel Prouza 2009 CZE Bohdašín 40:29.31 21:30.6
DNS / kluci [258] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka

result list 40 km

start ~ 12:15:07

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:47:33.63 52:04.13
2 1 / Muži [4] Štěpán Štolfa 1998 CZE Pitrs bikes 01:51:29.06 03:55.43 55:18.78
3 2 / Masters I [2] Lukáš Čáp 1984 CZE Rock Machine-Cyklomax 01:55:09.09 07:35.46 56:05.03
4 2 / Muži [34] David Dvořák 1993 CZE MONDRAKER Racing team 01:55:30.17 07:56.54 56:27.6
4 3 / Masters I [3] Lukáš Drejsl 1986 CZE MONDRAKER Racing team 01:55:30.17 07:56.54 57:10.32
6 3 / Muži [60] Michal Zápotocký 1996 CZE čistý sport racing team 01:55:40.51 08:06.88 57:11.26
7 1 / Masters II [39] Emil Hekele 1977 CZE ZEKOF TEAM 01:55:58.37 08:24.74 57:15.84
8 4 / Muži [32] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:59:30.17 11:56.54 57:59.22
9 2 / Masters II [23] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 02:02:19.07 14:45.44 59:48.24
10 4 / Masters I [5] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:03:02.73 15:29.1 59:46.15
11 3 / Masters II [6] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:03:03.41 15:29.78 59:49.19
12 4 / Masters II [43] Marek Strnad 1972 CZE INS Atelier Náchod - race team 02:04:45.41 17:11.78 01:01:41.26
13 5 / Masters I [12] Bako Josef 1985 CZE KUPKOLO.cz 02:05:08.61 17:34.98 59:51.3
14 5 / Masters II [56] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 Sport 02:05:25.07 17:51.44 01:01:16.28
15 1 / Junioři [52] Michal Petr 2003 CZE INS Atelier Náchod 02:06:36.19 19:02.56 01:01:26.4
16 6 / Masters II [14] Lukáš Kopecký 1978 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:06:46.75 19:13.12 01:02:08.79
17 5 / Muži [49] Radek Jansa 2000 CZE Police nad Metují 02:07:04.14 19:30.51 01:01:40.06
18 2 / Junioři [107] Jiří Holec 2002 CZE Cyklo Bendl Vysoké Mýto 02:09:26.95 21:53.32 01:00:21.58
19 6 / Masters I [19] Vojtěch Pešek 1989 CZE CK mtb Maraton Hlinsko 02:09:37.54 22:03.91 01:03:08.61
20 6 / Muži [25] Martin Štěpán 2001 CZE KonoPro 02:09:47.86 22:14.23 01:02:33.97
21 7 / Muži [26] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:10:29.03 22:55.4 01:02:35.11
22 7 / Masters I [16] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 02:10:37.14 23:03.51 01:04:38.18
23 8 / Masters I [59] Michal Pešek 1983 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 02:13:48.62 26:14.99 01:05:48.48
24 8 / Muži [55] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:13:59.16 26:25.53 01:04:28.83
25 1 / Veteráni [42] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 02:15:12.44 27:38.81 01:05:43.68
26 7 / Masters II [27] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 02:16:05.78 28:32.15 01:06:01.86
27 8 / Masters II [46] David Divíšek 1977 CZE INS Atelier Náchod 02:17:33.61 29:59.98 01:07:24.26
28 9 / Masters I [31] Jiří Záliš 1988 CZE PITRS BIKES 02:17:48.21 30:14.58 01:07:49.14
29 9 / Muži [50] Tomáš Jansa 2000 CZE Police nad Metují 02:19:21.34 31:47.71 01:08:09.31
30 10 / Masters I [9] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 02:20:45.28 33:11.65 01:02:55.76
31 10 / Muži [15] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 02:21:32.35 33:58.72 01:03:37.06
32 9 / Masters II [51] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod 02:25:54.54 38:20.91 01:08:17.36
33 11 / Masters I [29] Ondřej Volhejn 1988 CZE DTJ Hrachoviště 02:26:32.81 38:59.18 01:09:45.13
34 3 / Junioři [40] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 02:26:52.39 39:18.76 01:09:01.69
35 10 / Masters II [44] Dan Kratochvíl 1975 CZE 02:26:58.75 39:25.12 01:12:29.18
36 11 / Masters II [30] Tomáš Winter 1977 CZE SK BP LUMEN Úpice 02:27:23.88 39:50.25 01:08:28.17
37 2 / Veteráni [45] Aleš Hrtoň 1967 CZE INS Atelier Náchod 02:28:54.09 41:20.46 01:12:14.04
38 12 / Masters II [62] Petr Háze 1977 CZE WURTH MTB Racing Team 02:30:13.0 42:39.37 01:12:53.0
39 13 / Masters II [54] Vít Mráz 1974 CZE INS Atelier Náchod - veterans 02:30:42.32 43:08.69 01:12:18.21
40 1 / Ženy [37] Vendula Navrátilová 1993 CZE GHOST team 02:31:03.33 43:29.7 01:13:33.3
41 12 / Masters I [20] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:31:07.47 43:33.84 01:13:53.52
42 14 / Masters II [35] Petr John 1974 CZE S-Sport Hronov 02:32:39.76 45:06.13 01:12:23.17
43 13 / Masters I [17] Petr Matějka 1989 CZE DTJ Hrachoviště 02:33:05.92 45:32.29 01:12:17.69
44 14 / Masters I [58] Luděk Lhotský 1981 CZE EMA 02:34:25.75 46:52.12 01:12:39.21
45 11 / Muži [53] Lukáš Jaroš 2001 CZE Enjoy raining team 02:35:01.92 47:28.29 01:14:06.86
46 3 / Veteráni [10] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint team 02:35:05.8 47:32.17 01:14:12.88
47 15 / Masters I [22] Luboš Smola 1990 CZE Granit Lipnice 02:38:20.62 50:46.99 01:15:29.44
48 15 / Masters II [41] Petr Kohoutek 1975 CZE INS atelier Náchod 02:40:37.0 53:03.37 01:14:20.74
49 4 / Veteráni [36] Aleš Morávek 1964 CZE INS Atelier Náchod 02:41:15.13 53:41.5 01:15:13.98
50 2 / Ženy [33] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 02:45:52.58 58:18.95 01:14:28.23
51 5 / Veteráni [7] Tomáš Bohuněk 1969 CZE Bike Team KC Jaroměř 02:48:36.56 01:01:02.93 01:19:36.95
52 16 / Masters II [21] Jan Řezníček 1979 CZE ČPP 02:50:16.79 01:02:43.16 01:19:39.33
53 16 / Masters I [48] Lukáš Novák 1984 CZE Lada 02:52:13.23 01:04:39.6 01:20:16.44
54 17 / Masters II [57] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 02:58:35.17 01:11:01.54 01:24:37.17
55 3 / Ženy [8] Lucie Celbová 1992 CZE Kola Rtyně 03:03:26.25 01:15:52.62 01:26:20.79
56 6 / Veteráni [63] Pavel Viesner 1967 CZE Horní Bišik 03:06:33.0 01:18:59.37 01:26:11.0
DNF / Masters I [47] Filip Hanslian 1987 CZE MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM 01:09:25.57
DNF / Masters I [11] Marek Jiřička 1983 CZE DTJ Hrachoviště 01:25:22.99
DNF / Masters II [18] pavel otáhal 1976 CZE Praha 01:39:14.12
DNF / Masters II [61] Josef Strnad 1979 CZE tátovi holky 01:39:15.0
DNF / Muži [13] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř
DNS / Muži [24] Adam Swaczyna 1992 CZE Redpoint Team
DNS / Muži [38] Pavel Pfeifer 1991 CZE Sportovní klub hasičů KHK

result list 20 km

start ~ 12:20:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [113] Pavel Melichar 1997 CZE MSK Motor Sport 01:01:03.96
2 1 / Masters I [140] Piotrek Krusz 1985 POL KKW NEXELO WAŁBRZYCH 01:01:09.04 00:05.08
3 1 / Kadeti [112] Lukáš Meier 2004 CZE GHOST team 01:01:44.68 00:40.72
4 2 / Kadeti [146] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:04:49.73 03:45.77
5 1 / Masters II [102] Jan Čermák 1978 CZE S - Sport Hronov 01:05:26.01 04:22.05
6 2 / Muži [131] David Gabriel 1992 CZE Chlastana Pirates 01:07:04.69 06:00.73
7 3 / Muži [132] Tomáš Gabriel 1993 CZE Chlastana Pirates 01:07:05.21 06:01.25
8 3 / Kadeti [128] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:07:09.97 06:06.01
9 1 / Veteráni [145] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz 01:10:38.91 09:34.95
10 2 / Masters II [122] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 01:10:47.94 09:43.98
11 2 / Veteráni [103] Radek Čipera 1964 CZE SKI RADVANICE 01:10:52.34 09:48.38
12 3 / Masters II [109] Václav Jehlík 1974 CZE KAH sport Vrchlabí 01:12:02.47 10:58.51
13 2 / Masters I [129] Robert Cinke 1984 CZE Horni Rybniky 190 01:12:39.32 11:35.36
14 1 / Ženy [136] Jana Adámková 1996 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:14:45.39 13:41.43
15 2 / Ženy [144] Kateřina Bergerová 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 01:16:11.36 15:07.4
16 4 / Masters II [118] Michal Renský 1979 CZE Běžecký klub Náchod 01:17:17.52 16:13.56
17 3 / Veteráni [143] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:18:27.39 17:23.43
18 3 / Ženy [121] Kateřina Teuberová 1990 CZE HSK - cycling team 01:19:20.2 18:16.24
19 5 / Masters II [139] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 01:20:10.46 19:06.5
20 6 / Masters II [133] Petr Vaněček 1975 CZE Semonice 01:21:04.09 20:00.13
21 4 / Muži [111] Tomáš Káňa 1995 CZE Pitrs Bikes Team 01:21:06.06 20:02.1
22 1 / Kadetky [138] Anna Benešová 2004 CZE www.carla.kupkolo.cz 01:21:57.39 20:53.43
23 7 / Masters II [115] Štěpán Plodek 1977 CZE ENVICONS 01:22:44.56 21:40.6
24 8 / Masters II [130] Vilém Dušek 1975 CZE TJ Jiskra Jaroměř 01:26:14.11 25:10.15
25 4 / Kadeti [116] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 01:26:26.32 25:22.36
26 4 / Veteráni [148] Otto Suchomel 1962 CZE SK OMT Pardubice 01:28:40.14 27:36.18
27 1 / Juniorky [104] Šárka Fulková 2002 CZE Redpoint team 01:29:02.08 27:58.12
28 5 / Veteráni [110] Tomáš Kakrda 1963 CZE Pardubice 01:29:40.82 28:36.86
29 6 / Veteráni [120] Pavelkolar Šimo 1961 CZE KOLARNA TEAM 01:30:06.35 29:02.39
30 2 / Kadetky [141] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 01:30:30.9 29:26.94
31 3 / Masters I [106] Lukáš Habr 1985 CZE DZS Náchod 01:34:28.8 33:24.84
32 4 / Masters I [105] Jan Habr 1987 CZE DZS Náchod 01:39:07.05 38:03.09
33 5 / Masters I [101] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 01:48:14.76 47:10.8
34 5 / Muži [117] Jaroslav Popelka 1991 CZE Trutnov 01:52:37.37 51:33.41
35 2 / Juniorky [137] Maryana Goliney 2002 CZE www.carla.kupkolo.cz 01:56:03.75 54:59.79
36 9 / Masters II [108] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 02:14:52.56 01:13:48.6
DNF / Masters II [134] Roman Vlček 1974 CZE ČERVENÝ KOSTELEC
DNF / Muži [114] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes

result list 20 km koloběžky

start ~ 12:20:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [123] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 01:19:21.42
2 2 / Muži [142] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 01:24:51.57 05:30.15
3 3 / Muži [126] Lukáš Rákosník 1986 CZE KOBRA 01:26:41.82 07:20.4
4 4 / Muži [147] Jaroslav Hájek 1982 CZE Yedoo 01:34:17.7 14:56.28
5 5 / Muži [127] Karel Vardan 1969 CZE KOBRA 01:36:00.48 16:39.06
6 1 / Ženy [125] Linda Mrázková 1980 CZE Děčín 01:47:04.74 27:43.32
7 6 / Muži [135] Michal Hanuš 1976 CZE MC Metuje 01:55:22.57 36:01.15
8 2 / Ženy [124] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing z.s. 01:56:06.74 36:45.32