Křížová desítka

2015-04-11 Hradec Králové [CZE]

archiv

announcement

registration

start list

results

Hlavní závod - 10km total: 346, men : 240, women: 106, M20: 47, M30: 80, M40: 85, M50: 15, M60: 13, Z20: 30, Z30: 43, Z40: 21, Z50: 12 [html] [pdf]
Vedlejší závod - 5km total: 58, men : 21, women: 37, D: 7, M: 16, Z: 35 [html] [pdf]
Dětské závody total: 107, men : 48, women: 59, H1: 7, H2: 18, H3: 9, H4: 10, H5: 2, H6: 2, H7: 0, D1: 9, D2: 11, D3: 22, D4: 8, D5: 5, D6: 3, D7: 1 [html] [pdf]

start list Hlavní závod - 10km

start ~ 10:00:00 , all years of born , registered: 346 participants ( 240 of men, 106 of women) kapacita 500 závodníků

category # name state year team
M30 [ ] Adámek Jakub CZE 1985 Hradec Králové
M20 [ ] Andráš Jakub CZE 1997 Nechanice
Z20 [ ] Andrášová Dušana CZE 1993 Nechanice
M30 [ ] Antuš Erik CZE 1976 Hradec Králové
M60 [ ] Bajer Milan CZE 1955 Pardubice
M30 [ ] Bavor Jan CZE 1984 SK Miletín
M40 [ ] Belobrad Ivan CZE 1966 Pasivity Žamberk
M40 [ ] Beránek Martin CZE 1968 Hradec Králové
Z20 [ ] Bezchlebova Lucie CZE 1986 Praha 1
M60 [ ] Bezvoda Jaroslav CZE 1952 Sadová
M40 [ ] Blatník Josef CZE 1974 jožin z bažin
M40 [ ] Bláha Jan CZE 1974 Pardubice
M40 [ ] Bohuslav Daniel CZE 1975 Náchod
M40 [ ] Broulík Luděk CZE 1971 Jiskra Jaroměř - Potocký
M40 [ ] Brzák Milan CZE 1973 Chlumec nad Cidlinou
M20 [ ] Brzák Jan CZE 1988 Hořice
Z30 [ ] Brzáková Markéta CZE 1978 Chlumec n.C.
M30 [ ] Brýdl Pavel CZE 1980 ZPA Smart Energy
M60 [ ] Bubeníček Jiří CZE 1951 Skuhrov nad Bělou
M50 [ ] Buchal Jan CZE 1963 Pardubice
M40 [ ] Bureš Pavel CZE 1969 Hradec Králové
M20 [ ] Buršík Michal CZE 1990 Chotěboř
M40 [ ] Bürger Jaroslav CZE 1966 Pardubice
M40 [ ] Capoušek Miroslav CZE 1970 Hradec Králové
M50 [ ] Cerha Robert CZE 1959 Lysá nad Labem
M30 [ ] Dogaru Vasil CZE 1981 Česká Lípa
M50 [ ] Dohnal Martin CZE 1962 Les Gastons
Z40 [ ] Dohnalová Jitka CZE 1968 Báječné ženy v běhu
M20 [ ] Doležal Radek CZE 1986 Rychnov nad Kněžnou
M40 [ ] Dostál Pavel CZE 1969 Hradec Králové
M20 [ ] Duchoslav Martin CZE 1988 Vysoké Chvojno
M50 [ ] Dudek Jiří CZE 1965 Hradec Králové
M30 [ ] Dunda Michal CZE 1981 Sport-zone
M20 [ ] Duzbaba Václav CZE 1991 Longboard Hradec Kralové
M30 [ ] Dušek Milan CZE 1976 TSS Modelárna Třebechovice pod Orebem
M40 [ ] Dušánek Rudolf CZE 1970 SK Podfara Nový Hrádek
M40 [ ] Dvořák Tomáš CZE 1968 Třebechovice p.O.
M40 [ ] Dvořák Zdeněk CZE 1975 Hradec Králové
M30 [ ] Fiala Milan CZE 1976 ---
Z30 [ ] Fichtnerová Veronika CZE 1984 Smiřice
Z20 [ ] Fiedlerová Zuzana CZE 1988 Hradec Králové 12
Z30 [ ] Finková Tereza CZE 1976 Hradec Králové
M30 [ ] Firkušný Martin CZE 1982 Smiřice
Z30 [ ] Fohlová Silva CZE 1976 MOTYKY
Z40 [ ] Fořtová Iveta CZE 1972 ELEVENRUNTEAM
M20 [ ] František Marian Hakl CZE 1992 České Budějovice
M40 [ ] Frosch Petr CZE 1975 WPI, SE
M40 [ ] Froš Štěpán CZE 1973 OK Lokomotiva Pardubice
M50 [ ] Frýdl Miroslav CZE 1964 Hradec Králové
M60 [ ] Goldbach Václav CZE 1950 SK Týniště nad Orlicí
M40 [ ] Grebennikov Boris CZE 1972 Estoy Loco
M40 [ ] Gruml Vilém CZE 1967 Kolín V
M20 [ ] Gyurák Martin CZE 1988 Hradec králové
M30 [ ] Haken David CZE 1976 Jičín
Z30 [ ] Halířová Kristýna CZE 1981 Hradec Králové
Z30 [ ] Hamáčková Kateřina CZE 1982 Jaroměř
M40 [ ] Hartman Karel CZE 1972 Týniště nad Orlicí
M20 [ ] Haškovec Petr CZE 1987 Hradec Králové
Z20 [ ] Hejtmánková Barbora CZE 1999 KELLYS BIKE RANCH TEAM
M30 [ ] Heller Tomáš CZE 1981 Hradec Králové
Z50 [ ] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
Z40 [ ] Hemelíková Markéta CZE 1973 Rockmachine-Cyklomax
M30 [ ] Hep Pavel CZE 1977 Tenisc-centrum DTJ HK
M40 [ ] Hillmer Radim CZE 1974 RUNNING BROTHERS
Z20 [ ] Hlúšková Alena CZE 1989 Nové Město na Moravě
M20 [ ] Hofman Marek CZE 1989 Karel
M50 [ ] Hofman František CZE 1963 Triatlon Býšť
M40 [ ] Hojgr Jiří CZE 1974 Hradec Králové
M20 [ ] Holovský Jakub CZE 1986 Hradec Králové
M30 [ ] Homola Miloslav CZE 1979 Litoměřice
M40 [ ] Horvat David CZE 1973 VZP
M40 [ ] Horák Jiří CZE 1975 Nový Bydžov
M60 [ ] Horák Lubomír CZE 1955 Hradec Králové
M20 [ ] Horák Pavel CZE 1988 Hradec Králové
Z40 [ ] Horáková Jana CZE 1971 Srch
Z50 [ ] Horáková Zdena CZE 1957 Hradec Králové
M30 [ ] Horáček Jakub CZE 1983 Dvur Králové nad Labem
M40 [ ] Houžvička Zbyněk CZE 1975 Hradec Králové
Z30 [ ] Houžvičková Kateřina CZE 1979 Hradec Králové
M40 [ ] Hovorka Jiří CZE 1975 Častolovice
M40 [ ] Hovorka Jiří CZE 1975 Častolovice
M30 [ ] Hovorka Martin CZE 1980 Lhota pod Libčany
M30 [ ] Hrdinka Jirka CZE 1982 RUN4FUN
M30 [ ] Hronek Jiří CZE 1983 Písek
Z30 [ ] Hušková Lenka CZE 1981 dobrušské běhny
M40 [ ] Hájek Karel CZE 1974 Hradec Králové
M40 [ ] Hájek Karel CZE 1974 Hradec Králové
Z40 [ ] Ivanovová viera CZE 1974 není
Z30 [ ] Izáková Iveta CZE 1983 SRTG Hradec Králové
M30 [ ] Jahelka Aleš CZE 1983 Hradecké střely
M40 [ ] Janata Jiří CZE 1971 Víchová nad Jizerou
M30 [ ] Janeček Petr CZE 1982 Praha
Z50 [ ] Janouchová Jana CZE 1963 Báječné ženy v běhu
Z40 [ ] Jarolímková Šárka CZE 1971 Praha 10
M40 [ ] Jaroš Radek CZE 1967 Hradec Králové
Z20 [ ] Jarošová Michaela CZE 1991 Hradec Králové
Z30 [ ] Jelínková Pavlína CZE 1981 Biznisáci
Z20 [ ] Jeništová Jitka CZE 1988 Hradec Králové
M20 [ ] Jeřábek Jakub CZE 1989 SK Býšť
Z40 [ ] Jeřábková Iva CZE 1967 Triatlon Býšť
M40 [ ] Jirasko Dušan CZE 1973 Pardubice, okres Pardubice
M40 [ ] Jiricka Milos CZE 1975 Spindleruv Mlyn
Z30 [ ] Jirousková Michaela CZE 1979 Nový Bydžov
M40 [ ] Jirásko Lubomír CZE 1971 Srch
M60 [ ] Job Petr CZE 1949 Praha 3
Z50 [ ] Jobová Hana CZE 1961 Praha 3
Z50 [ ] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
M40 [ ] Jánský Petr CZE 1968 Hradec Králové
M40 [ ] Jílek Kamil CZE 1973 B.K. Čestice
Z40 [ ] Jíšová Anna CZE 1973 Litultovice
M30 [ ] Kalaš Pavel CZE 1979 Hradec Králové
Z30 [ ] Kalašová Veronika CZE 1985 Hradec Králové
M20 [ ] Kamenický Jakub CZE 1991 OK 99 Hradec Králové
Z30 [ ] Kasalová Martina CZE 1985 Báječné ženy v běhu
M20 [ ] Kačer Jan CZE 1989 Hradec Králové
M40 [ ] Klamta Václav CZE 1974 Hradec Králové
Z30 [ ] Klimešová Simona CZE 1982 RUN4RUN
Z40 [ ] Klimešová Zuzana CZE 1968 GoMango
Z20 [ ] Klimešová Petra CZE 1987 AC GoMango Hogner
M30 [ ] Kocián Petr CZE 1978 Hradec Králové
Z30 [ ] Kopecká Tereza CZE 1982
Z30 [ ] Kopecká Soňa CZE 1978 Chrudim IV.
Z30 [ ] Kopecká Marcela CZE 1978 Hradec Králové
M20 [ ] Kopecký Aleš CZE 1995 yedoo
M30 [ ] Koreček Richard CZE 1976 Hradec Králové
M20 [ ] Korvas Filip CZE 1993 Praha, Klánovice
M30 [ ] Kosina Pavel CZE 1981 Praha
M20 [ ] Kovář Jáchym CZE 1996 Budislav, 11
Z30 [ ] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
Z30 [ ] Košťálová Olga CZE 1977 Hořice
Z30 [ ] Krejčí Klára CZE 1979 Běleč nad Orlicí
M20 [ ] Krejčíř Martin CZE 1998 Hradec Králové
Z20 [ ] Krejčířová Markéta CZE 1991 Hradec Králové
M50 [ ] Králík Michal CZE 1962 Hradec Králové
M30 [ ] Kubín Štěpán CZE 1978 Běžci na Hodinářce
Z30 [ ] Kulichová Andrea CZE 1981 Podbřezí
M30 [ ] Kunc Luboš CZE 1985 Hradec Králové
M30 [ ] Kupec Jan CZE 1978 Týniště nad Orlicí
M20 [ ] Kučera Miroslav CZE 1994 Písek
Z20 [ ] Kučerová Štěpánka CZE 1987 Písek
M40 [ ] Kábrt Michal CZE 1972 Rtyně v Podkrkonoší
M50 [ ] Křováček Jaromír CZE 1960 TJ Liga 100 Hradec Králové
Z20 [ ] Křížková Denisa CZE 1991 Týniště nad Orlicí
M20 [ ] Kůtek Jiří CZE 1990 TJ SKP Valdice
M60 [ ] Lambert Josef CZE 1947 Syrovátka
Z40 [ ] Lhotáková Veronika CZE 1972 Holice
M30 [ ] Lochman Petr CZE 1977 Čeperka
M30 [ ] Lorenc Tomáš CZE 1978 Týniště nad Orlicí
Z30 [ ] Lorencová Andrea CZE 1978 Lípa nad Orlicí 83
M60 [ ] Losman Miroslav CZE 1951 Hradec Králové
M30 [ ] Lukášek Jiří CZE 1983 Poděbrady
Z40 [ ] Lutišanová Michaela CZE 1975 RUNNING BROTHERS
M20 [ ] Lášek Tomáš CZE 1986 Rychnovek
M30 [ ] Machačka Pavel CZE 1977 Hradecké střely
M40 [ ] Machút Michal CZE 1967 Běleč nad Orlicí
M30 [ ] Macák Jiří CZE 1984 Hradec Králové
M20 [ ] Majoroš Michal CZE 1986 MM Lanžov
M30 [ ] Malinský Tomáš CZE 1982 Chrudim
Z30 [ ] Malá Klára CZE 1981 ELEVEN TEST TEAM
M20 [ ] Malý Dominik CZE 1988 Hradec Králové
M40 [ ] Malý Jiří CZE 1972 Kostelec nad Orlicí
Z30 [ ] Marešová Jana CZE 1984 dobrušské běhny
Z20 [ ] Matiašková Zuzana CZE 1994 Prostějov
M40 [ ] Matoulek Jiří CZE 1972 TE CONNECTIVITY 4
M30 [ ] Matuška Martin CZE 1980 Ohnišov
M30 [ ] Matys Vladimír CZE 1984 Hradec Králové
M40 [ ] Matějíček Petr CZE 1973 1. R.S.C. Hradec
M20 [ ] Mařáček Tomáš CZE 1989 Hradec Králové
Z30 [ ] Mergeščíková Tamara CZE 1983 Praha 10- Horní Měcholupy
Z20 [ ] Michlová Anna CZE 1986 Hradec Králové
Z20 [ ] Michlová Anna CZE 1986 Hradec Králové
M30 [ ] Mikulecký Stanislav CZE 1978 Hradec Kralove
M30 [ ] Minaříková Iva CZE 1979 Horní Jelení
M40 [ ] Mlateček Jiří CZE 1967 Třebechovice pod Orebem
M40 [ ] Mohs Markus CZE 1970 Neděliště
M20 [ ] Moravec Filip CZE 1988 3D fitness race team
M20 [ ] Moravec Jiří CZE 1996 Iscarex Česká Třebová
M20 [ ] Moudr Adam CZE 1989 Hradec králové
M30 [ ] Mrázek Vladimír CZE 1985 Chlumec nad Cidlinou
M50 [ ] Musil Michal CZE 1960 NUTRILITE
M60 [ ] Navrátil Vlastimil CZE 1955 Hradec Králové
M20 [ ] Netolický Tomáš CZE 1989 Rosice
Z40 [ ] Novotná Gréta CZE 1973 BMBK
M40 [ ] Novotný Tomáš CZE 1973 Hradec Králové
M40 [ ] Novotný Jiří CZE 1971 Srch
M50 [ ] Novotný Milan CZE 1965 Hradec Králové
M30 [ ] Novotný Miloš CZE 1976 Hradec Králové
M40 [ ] Novotný Tomáš CZE 1973 Hradec Králové
M30 [ ] Novák Jiří CZE 1980 Rychnov nad Kněžnou
M30 [ ] Novák Ladislav CZE 1978 Třebechovice pod Orebem
Z20 [ ] Nováková Lada CZE 1993 Havlíčkův Brod
M40 [ ] Němeček Vratislav CZE 1973 NAATYP
M30 [ ] Odl Milan CZE 1981 Rejden
M20 [ ] Oliva Albert CZE 2000 Hlubočinka
M20 [ ] Paul Pavel CZE 1987 Hradec Králové
M30 [ ] Paulovič Ladislav CZE 1976 Tynistě nad Orlicí
M30 [ ] Pavel Jiří CZE 1977 Sovětice
M40 [ ] Pavelcová Romana Pavelcová CZE 1972 Žamberk
M30 [ ] Pavlovec Ondrej CZE 1984 Hradec Králové
M30 [ ] Pavlovec Ondrej CZE 1984 Hradec Králové
M30 [ ] Pavlík Petr CZE 1980 Horní Jelení
Z50 [ ] Pavlíková Dagmar CZE 1959 Stěžery
M60 [ ] Pechek František CZE 1953 Trutnov
M50 [ ] Pekárek Roman CZE 1965 Kolín 4
M50 [ ] Pergner Petr CZE 1961 Rokycany
Z40 [ ] Peterková Iveta CZE 1972 Žďár nad Sázavou
Z40 [ ] Petr Ernestová Zuzana CZE 1972 SK Dolar Hajnice
M20 [ ] Petrásek Pavel CZE 1990 OMT Pardubice
Z20 [ ] Petráčková Adéla CZE 1994 SVVAT
Z30 [ ] Pfeiferová Jitka CZE 1984 Dobruška
Z50 [ ] Pfeiferová Alena CZE 1960 Dobruška
M20 [ ] Pidanič Michal CZE 1987 Pardubice
M20 [ ] Pilát Tomáš CZE 1989 Želvonozí
Z30 [ ] Pirklová Markéta CZE 1979 Iscarex Česká Třebová
M20 [ ] Plašil Václav CZE 1991 Rychnov nad Kněžnou
Z20 [ ] Plašilová Barbora CZE 1986 Rychnov nad Kněžnou
M60 [ ] Pleskač Bohumír CZE 1954 Hradec Králové
M30 [ ] Podlešák Marek CZE 1978 Hradec Kralove
M40 [ ] Podškubka Viktor CZE 1973 Litomyšl
M40 [ ] Pokorný Jiří CZE 1972 Praha 9
M30 [ ] Polan Michal CZE 1981 Placatá želvička
Z20 [ ] Polenová Lucie CZE 1991 Zliv
M40 [ ] Pomikálek Josef CZE 1975 Behejchytre.cz
Z30 [ ] Ponikelská Gabriela CZE 1980 JAroměř
M40 [ ] Popély Petr CZE 1969 Hradec Králové
M40 [ ] Pospíšil Petr CZE 1975 Bike Freaks Holice
M30 [ ] Pospíšil Jaroslav CZE 1978 Bike&Run Team Stará Paka
M60 [ ] Proněk Stanislav CZE 1945 TJ Liga 100 Hradec Králové
M20 [ ] Pytlík Marek CZE 1989 MOBJ
M30 [ ] Páleník Martin CZE 1979 Pardubice
Z20 [ ] Páleníková Markéta CZE 1986 Pardubice
M30 [ ] Pícha Tomáš CZE 1981 SBS Hlinsko
M30 [ ] Příborský Aleš CZE 1976 Hlubočky
M40 [ ] Pšenička Jiří CZE 1968 Fajn Tým
M20 [ ] Pšenička Jan CZE 1998 Chlumec nad Cidlinou
M20 [ ] Radiměřský Karel CZE 1987 Iscarex Česká Třebová
M40 [ ] Rezler Jiří CZE 1971 PSCycling Hr. Králové
M30 [ ] Richter Robert CZE 1980 RETIA
Z20 [ ] Rybáková Lenka CZE 1986 Čelákovice
M20 [ ] Růžička Tomáš CZE 1997 Hradec Králové
Z20 [ ] Satranová Blanka CZE 1991 Štětí
M40 [ ] Scheuer Jan CZE 1966 Lanškroun
M40 [ ] Schmidt Roman CZE 1975 Vysoká nad Labem
M30 [ ] Sejkora Michal CZE 1982 Albrechtice nad orlici
M40 [ ] Sejkora Martin CZE 1974 Fa RENE
M40 [ ] Sháněl Martin CZE 1973 Třebechovice p.O.
Z30 [ ] Skočdopolová Radka CZE 1979 Dobruška
Z30 [ ] Skálová Alena CZE 1980 SK Dobruška
Z40 [ ] Skálováá Ivana CZE 1975 Hlubočinka
M30 [ ] Slavík Jan CZE 1976 Magistrát města Hradec Králové
M30 [ ] Smatana Petr CZE 1977 Olomouc
Z30 [ ] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
M40 [ ] Steklý Petr CZE 1974 Hradec Králové
M30 [ ] Stohwasser Petr CZE 1982 Hradec Králové
M50 [ ] Strejček Pavel CZE 1959 Velký Osek
Z50 [ ] Strejčková Zuzana CZE 1962 Velký Osek
Z20 [ ] Strejčková Anna CZE 1990 Velký Osek
M40 [ ] Sviták Pavel CZE 1970 Hradec Králové
M30 [ ] Svoboda Petr CZE 1980 Praha 10
M30 [ ] Svoboda Milos CZE 1981 Hradec Kralove
M40 [ ] Svoboda Robert CZE 1971 Intersport
M40 [ ] Světnička Karel CZE 1975 Jablonec nad Nisou
Z20 [ ] Syrovátková Jana CZE 1989 Třebechovice pod Orebem
Z40 [ ] Sákrová Markéta CZE 1971 Pardubice
M40 [ ] Tatíček Pavel CZE 1966 Nové Město na Moravě
M30 [ ] Teplý Jaroslav CZE 1978 Vysoké Mýto
M40 [ ] Tkáč Ján CZE 1973 hradec králové
M30 [ ] Tojnar Václav CZE 1976 RUNNING BROTHERS
M30 [ ] Tomková Barbora CZE 1980 GoMango
M30 [ ] Tomáš Zdeněk CZE 1976 AC GoMango HÖGNER
M40 [ ] Tomáš Zdeněk CZE 1971 Býšť
Z30 [ ] Tomášová Lenka CZE 1981 AC Gomango Högner
Z20 [ ] Tomšíková Lenka CZE 1989 Trutnov
M40 [ ] Trojan Aleš CZE 1975 Rokytno
M40 [ ] Trousil Pavel CZE 1967 Předměřice nad Labem
M20 [ ] Trousil David CZE 1989 Předměřice nad Labem
M20 [ ] Trumm Lukáš CZE 1987 Hradec Králové
Z50 [ ] Trynerová Věra CZE 1960 Emporio exclusive s.r.o.
M30 [ ] Trávníček Marek CZE 1976 Hradec Králové
Z40 [ ] Turčínová Jitka CZE 1966 Báječné ženy v běhu
Z30 [ ] Typltová Veronika CZE 1980 Hradec Králové
M20 [ ] Tóth Tomáš CZE 1990 Vencl tým Ústí nad Orlicí
M30 [ ] Uhlíř Miroslav CZE 1978 Týniště nad Orlicí
Z20 [ ] Ulčová Karolína CZE 1997 NE
Z20 [ ] Učíková Michaela CZE 1990 Šlemrgang
Z50 [ ] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
M30 [ ] Valenta Jiří CZE 1978 Liberec
M40 [ ] Valtera Petr CZE 1967 Hradec Králové
M40 [ ] Vaněk Petr CZE 1966 Fitness & Relax Nový Bydžov
Z30 [ ] Vaňková Lucie CZE 1979 Hradec Králové
M30 [ ] Vaňásek Jaroslav CZE 1982 Hradec Králové
M20 [ ] Vejnar Jiří CZE 1986 Jilemnice
M20 [ ] Verster Rigardt CZE 1988 Stěžery
Z30 [ ] Veselá Renáta CZE 1977 Horoměřice
M40 [ ] Vincour Petr CZE 1970 Nový Bydžov
M30 [ ] Vlk Karel CZE 1979 Jablonec nad Nisou
M40 [ ] Vojtěch Pavel CZE 1972 Horní Jelení
M40 [ ] Volf Jiří CZE 1973 Hradec Králové
Z30 [ ] Voltová Ivana CZE 1984 Stěžery
M40 [ ] Volár Pavel CZE 1966 Malšova Lhota
M20 [ ] Volár Tomáš CZE 1994 Malšova Lhota
M30 [ ] Vostoupal Richard CZE 1978 Ještětice
Z40 [ ] Votypková Pavla CZE 1970 Báječné ženy v běhu
M30 [ ] Voříšek Petr CZE 1977 Veska
Z40 [ ] Voříšková Renata CZE 1975 Hradec Králové
Z20 [ ] Vrátilová Lenka CZE 1991 Vysoké Chvojno
Z20 [ ] Václavíková Zuzana CZE 1991 Hradec Králové
M40 [ ] Wančura Radek CZE 1974 Pardubice
M40 [ ] Zachař Jiří CZE 1972 Sruby
M30 [ ] Zapletal Pavel CZE 1982 Zlate Hory
M50 [ ] Zdanovec Václav CZE 1964 Nepasický cyklotým
M40 [ ] Zoubek Michal CZE 1973 Pardubice
Z20 [ ] Zoubková Barbora CZE 1993 Třebechovice pod Orebem
Z30 [ ] kasparova iveta CZE 1978 praha9
Z30 [ ] khunova hana CZE 1976 Rychnov nad kneznou
M30 [ ] kletecka roman CZE 1981 Hradec Kralove
M60 [ ] krajč zdeněk CZE 1954 Trutnov
M40 [ ] sláma Martin CZE 1968 ČK
Z30 [ ] ublová michaela CZE 1985 1260
Z50 [ ] vesela zuzana CZE 1965 Vítkov
Z40 [ ] virtova renata CZE 1968 Srch
Z30 [ ] Černá Petra CZE 1977 3D fitness race team
M40 [ ] Černý Roman CZE 1974 Brozany
M50 [ ] Černý Aleš CZE 1964 JFK Jaroměř
M40 [ ] Číž Josef CZE 1971 Lázně Bohdaneč
M30 [ ] Řehák Pavel CZE 1984 Hradec Králové
M30 [ ] Řehák Pavel CZE 1984 Hradec Králové
Z40 [ ] Řeháková Romana CZE 1973 MOTYKY
M30 [ ] Říha Jan CZE 1976 Stříbrná Skalice
Z30 [ ] Šafářová Anna CZE 1980 Hradec Králové
M30 [ ] Šanda Miloslav CZE 1980 SDH Sloupno
Z20 [ ] Šarounová Adéla CZE 1991 Hořiněves
M30 [ ] Šimák Jan CZE 1983 Hradec králové
Z30 [ ] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
M40 [ ] Šindler Milan CZE 1970 Hradec Králové
M30 [ ] Šlambora Jakub CZE 1981 AC Gomango Högner
M20 [ ] Špaček Michal CZE 1991 EM Trading
M40 [ ] Šrejber Miloslav CZE 1973 Batňovice
M20 [ ] Štandera Martin CZE 1989 Hradec Králové
Z50 [ ] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
M40 [ ] Štrof Michal CZE 1973 Tenis Úpice
M40 [ ] Šusta Petr CZE 1975 Smidary
M30 [ ] Švorc Jiří CZE 1983 Ještětice
Z30 [ ] Žaliová Iva CZE 1977 Praha 3
M40 [ ] Žatečka Jakub CZE 1972 Rychnov nad Kněžnou
M30 [ ] Salaj Lukáš SVK 1985 OMT Pardubice

start list Vedlejší závod - 5km

start ~ 10:00:00 , all years of born , registered: 58 participants ( 21 of men, 37 of women) kapacita 200 závodníků

category # name state year team
D [ ] Bendová Stázka CZE 2000 Pr aha 6
M [ ] Buchta Tomáš CZE 1991 Chotusice
Z [ ] Chlupová Iveta CZE 1990 Hradec Králové
Z [ ] Cimprichová Martina CZE 1976 Hradec Králové
M [ ] Darius Martin CZE 1984 Hakel
Z [ ] Djebara Barbora CZE 1972 Hradec Králové
Z [ ] Hajská Gabriela CZE 1974 Hradec Králové
D [ ] Hajský Vojtěch CZE 2000 Svitavy
Z [ ] Hakenová Monika CZE 1975 Jičín
Z [ ] Hladíková Eva CZE 1979 Hořice
M [ ] Horák Leoš CZE 1964 Srch
Z [ ] Hudcová Martina CZE 1988 Hakel
Z [ ] Humlíčková Klára CZE 1980 Dobruška
M [ ] Hurych Denis CZE 1998 Pardubice
Z [ ] Hurychová Petra CZE 1970 Pardubice
Z [ ] Janečková Ingrid CZE 1964 Solnice
Z [ ] Jelenová Monika CZE 1972 SRTG Rychnov nad Kněžnou
M [ ] Juriček Jiří CZE 1959 Smiřice
M [ ] Juriček Jiří CZE 1959 Smiřice
Z [ ] Jílková Tereza CZE 1996 Hradec Králové
Z [ ] Konigova Kamila CZE 1980 Rychnov nad Kněžnou
M [ ] Krejcar Václav CZE 1997 Hořice v Podkrkonoší
D [ ] Krupka Milan CZE 2003 RUN4FUN
D [ ] Krupka Adam CZE 2001 Indičtí běžci
M [ ] Krupka Milan CZE 1972 Indičtí běžci
Z [ ] Králíková Pavlína CZE 1996 Hradec Králové
Z [ ] Ksandrová Aneta CZE 1987 Hakel
D [ ] Kubias Josef CZE 2005 Tyčka a kulička
Z [ ] Kubiasová Kateřina CZE 1978 Tyčka a kulička
Z [ ] Lichá Irena CZE 1979 Dobruška
M [ ] Makovský Dominik CZE 1998 SBS Hlinsko
Z [ ] Mikulecká Radana CZE 1974 Vamberk
Z [ ] Mrzenová Eva CZE 1981 Nový Bydžov
D [ ] Mílová Kateřina CZE 2000 www.sportvisio.cz
Z [ ] Pecinová Lucie CZE 1981 Rungo.cz
Z [ ] Pecinová Lucie CZE 1981 Rungo.cz
Z [ ] Piškule Petra CZE 1985 Dyšina
M [ ] Portych Michal CZE 1979 Hradec Králové
M [ ] Procházka Jan CZE 1995 Hradec Králové
Z [ ] Píšová Jana CZE 1987 Hradec Králové
Z [ ] Rodrová Zuzana CZE 1991 Zuzka
D [ ] Samuel Šinkovský CZE 2006 www.sportvisio.cz
Z [ ] Sedlářová Ivona CZE 1953 Nechanice
Z [ ] Sedlářová Tereza CZE 1994 Nechanice
Z [ ] Slezáková Nikol CZE 1990 Hradec králové
Z [ ] Trunečková Jana CZE 1958 Dobruška
M [ ] Valtr Jiří CZE 1988 Hakel
Z [ ] Vaňková Marcela CZE 1966 Fitness & Relax Nový Bydžov
Z [ ] Vejběrová Eva CZE 1976 Cyklo Pokr
Z [ ] Vojtěchová Michala CZE 1992 Horní Jelení
Z [ ] Zatloukalová Kateřina CZE 1993 Hronov
M [ ] klouček vít CZE 1971 hradec králové
Z [ ] kloučková irena CZE 1968 hradec králové
Z [ ] Čechová Iva CZE 1975 Magistrát města Hradec Králové
M [ ] Čermák Petr CZE 1960 Hotel Studánka
M [ ] Štěcha Petr CZE 1966 Hradec Králové
Z [ ] Šuhajdová Kateřina CZE 1981 dobrušské běhny
M [ ] Žďánský Jaroslav CZE 1977 Hradec Králové

start list Dětské závody

start ~ 10:00:00 , 2000 and younger , registered: 107 participants ( 48 of men, 59 of women)

category # name state year team
H3 [ ] Adam Pecina CZE 2007 Hradec Králové
H2 [ ] Adam Šinkovský CZE 2010 www.sportvisio.cz
H3 [ ] Ardelt Václav CZE 2007 PRIMÁTOR
D5 [ ] Ardeltová Aneta CZE 2004 Chrudim IV.
H6 [ ] Bednář Jáchym CZE 2002 Hradec Králové
D3 [ ] Beránková Barbora CZE 2007 Hradec Králové, Březhrad
D3 [ ] Beránková Lucie CZE 2007 Hradec Králové, Březhrad
D3 [ ] Bláhová Tereza CZE 2007 TJ Sokol HK
H4 [ ] Bureš Denis CZE 2005 Hradecké střely
D6 [ ] Bělohlávková Iveta CZE 2002 Hradec Králové
D1 [ ] Dreslerová Ema CZE 2014 Všestary
D2 [ ] Dundová Ema CZE 2009 Sport-zone
D4 [ ] Frýbová Nikol CZE 2006 Konecchlumí
D3 [ ] Frýbová Terezie CZE 2008 Konecchlumí
D3 [ ] Hajská Ema CZE 2008 Hradec Králové
H2 [ ] Haken Lukáš CZE 2009 Jičín
D6 [ ] Hakenová Kateřina CZE 2002 Jičín
D2 [ ] Hakenová Tereza CZE 2009 Jičín
H2 [ ] Hemerka Antonín CZE 2010 Hradec Králové
H3 [ ] Hemerka Štěpán CZE 2007 Hradec Králové
H3 [ ] Hep Matyáš CZE 2007 Hradec Králové
H3 [ ] Hladík Jakub CZE 2008 Hořice
D1 [ ] Hladíková Sabina CZE 2011 Hořice
D4 [ ] Horová Dita CZE 2006 Býšť
H4 [ ] Houžvička Filip CZE 2005 Hradec Králové
D5 [ ] Houžvičková Nikola CZE 2003 Hradec Králové
D2 [ ] Hrušová Lucie CZE 2010 Vysoká nad Labem
H2 [ ] Kalaš Michal CZE 2009 Hradec Králové
D4 [ ] Koldinská Eliška CZE 2005 Předměřice nad Labem
D2 [ ] Kopecká Eliška CZE 2009 Třebechovice p.O.
D1 [ ] Kopecká Eliška CZE 2012 Býšť
H2 [ ] Kopecký Matěj CZE 2010 Býšť
D3 [ ] Kovářová Anna CZE 2008 Budislav
H2 [ ] Košťál Antonín CZE 2010 Hradec Králové
D4 [ ] Krejčí Natálie CZE 2006 Běleč nad Orlicí
H4 [ ] Kábrt Martin CZE 2006 Rtyně v Podkrkonoší
H5 [ ] Lhoták Václav CZE 2004 Holice
D3 [ ] Lhotáková Adéla CZE 2007 Holice
H2 [ ] Machačka Šimon CZE 2009 Hradec Králové
D2 [ ] Machačková Pavla CZE 2009 HK
D3 [ ] Machačková Šárka CZE 2008 Hradecké střely
H3 [ ] Macháček Tomáš CZE 2008 HO Stěžery
D1 [ ] Macháčková Lucie CZE 2011 HO Stěžery
H2 [ ] Maivald Matyáš CZE 2009 Třebechovice pod Orebem
D1 [ ] Maivaldová Nikola CZE 2012 Třebechovice pod Orebem
H4 [ ] Marek Josef CZE 2006 Hradec Králové
D5 [ ] Marková Barbora CZE 2004 Hradec Králové
H1 [ ] Mayer Antonín CZE 2012 Hradec Králové - Roudnička
H3 [ ] Metelka Tomáš CZE 2008 Hradec Králové
D3 [ ] Mikulecká Eliška CZE 2008 Hradec Králové
D1 [ ] Mikulecká Julie CZE 2011 Hradec Králové
H2 [ ] Minařík Richard CZE 2009 Horní Jelení
D3 [ ] Minaříková Kristýna CZE 2007 Horní Jelení
H2 [ ] Munzar Antonín CZE 2010 AC TJ Jičín
D3 [ ] Munzarová Nela CZE 2008 AC TJ Jičín
D4 [ ] Munzarová Diana CZE 2005 AC TJ Jičín
D2 [ ] Mádlová Kristýna CZE 2010 Dobrá Voda
H6 [ ] Míl Marek CZE 2002 www.sportvisio.cz
D3 [ ] Novotná Vanda CZE 2007 Hradec Králové
D6 [ ] Novotná Tereza CZE 2002 Hradec Králové
D4 [ ] Nožičková Kateřina CZE 2006 AC TJ Jičín
H4 [ ] Palán Štěpán CZE 2006 Hradec Králové
D1 [ ] Pavlovcová Barbora CZE 2012 Hradec Králové
H2 [ ] Pavlík Matěj CZE 2009 Horní Jelení
D3 [ ] Pavlíková Klára CZE 2007 Horní Jelení
D3 [ ] Picková Johanka CZE 2007 www.seakayakhk.cz
D2 [ ] Picková Rebeka CZE 2009 www.seakayakhk.cz
D3 [ ] Podlešáková Monika CZE 2007 Hradec Kralove
H1 [ ] Pražák Šimon CZE 2013 Snowbear
D3 [ ] Pražáková Tereza CZE 2008 Snowbear
H4 [ ] Preclík Pavel CZE 2006 Lično
H1 [ ] Rolek Vášík CZE 2011 Beroun
D3 [ ] Rolková Eliška CZE 2008 Beroun
H3 [ ] Schmidt Matěj CZE 2008 Vysoká nad Labem
H1 [ ] Schmidt Vojtěch CZE 2011 Vysoká nad Labem
D3 [ ] Steklá Barbora CZE 2008 Hradec Králové
H5 [ ] Steklý František CZE 2003 Hradec Králové
H2 [ ] Teichman Daniel CZE 2009 Hradec králové
H1 [ ] Teichman Adam CZE 2011 Hradec králové
H4 [ ] Tkáč Andrej CZE 2005 hradec králové
H2 [ ] Tobiáš Pecina CZE 2010 Hradec Králové
H2 [ ] Tojnar Jakub CZE 2009 RUNNING BROTHERS
D3 [ ] Tojnarová Markéta CZE 2007 RUNNING BROTHERS
H2 [ ] Tošner Robin CZE 2009 Třebechovice pod Orebem
D4 [ ] Tošner Natalie CZE 2006 Třebechovice pod Orebem
D7 [ ] Turčínová Adéla CZE 2000 Jičín
D3 [ ] Vasakova Martina CZE 2007 Opatovice nad Labem
D2 [ ] Vaňková Karolína CZE 2009 máma a táta
D5 [ ] Vašáková Michaela CZE 2004 Opatovice nad Labem
D1 [ ] Vorlíčková Tereza CZE 2011 Hradec Králové
D2 [ ] Vorlíčková Veronika CZE 2009 Hradec Králové
H2 [ ] ZMIJA Pavel CZE 2010 Hradec Králové
D1 [ ] Zajačiková Lucie CZE 2012 Horní Jelení
D2 [ ] Zajačiková Eliška CZE 2010 Horní Jelení
H4 [ ] Zeman Michal CZE 2006 Hradec Králové 12
D3 [ ] Čechová Martina CZE 2007 Hradec Králové
H4 [ ] Čermák Tomáš CZE 2006 Holice
H1 [ ] Šimák Marek CZE 2012 TJ Sokol Hradec Králové
H1 [ ] Šindler Milan CZE 2012 Hradec Králové
D2 [ ] Šindlerová Magdalena CZE 2009 Hradec Králové
H2 [ ] Šinták Vojtěch CZE 2010 Snowbear
D3 [ ] Šintáková Nikola CZE 2008 Snowbear
H2 [ ] Špinka Jonáš CZE 2009 Hořice
D5 [ ] Špinková Barbora CZE 2003 Hořice
H4 [ ] Šrytr Dominik CZE 2005 Lhota pod Libčany
H3 [ ] Šulc Adam CZE 2007 Milovice u Hořic
D4 [ ] Ščerbaková Tereza CZE 2006 Hradec Králové 11