Křížová desítka

2015-04-11 Hradec Králové [CZE]

archiv

announcement

registration

start list

results

Hlavní závod - 10km total: 346, men : 240, women: 106, M20: 47, M30: 80, M40: 85, M50: 15, M60: 13, Z20: 30, Z30: 43, Z40: 21, Z50: 12 [html] [pdf]
Vedlejší závod - 5km total: 58, men : 21, women: 37, D: 7, M: 16, Z: 35 [html] [pdf]
Dětské závody total: 107, men : 48, women: 59, H1: 7, H2: 18, H3: 9, H4: 10, H5: 2, H6: 2, H7: 0, D1: 9, D2: 11, D3: 22, D4: 8, D5: 5, D6: 3, D7: 1 [html] [pdf]

start list Hlavní závod - 10km

start ~ 10:00:00 , all years of born , registered: 346 participants ( 240 of men, 106 of women) kapacita 500 závodníků

category # name state year team
Z20 [ ] Andrášová Dušana CZE 1993 Nechanice
Z20 [ ] Bezchlebova Lucie CZE 1986 Praha 1
Z30 [ ] Brzáková Markéta CZE 1978 Chlumec n.C.
Z30 [ ] Černá Petra CZE 1977 3D fitness race team
Z40 [ ] Dohnalová Jitka CZE 1968 Báječné ženy v běhu
Z20 [ ] Fiedlerová Zuzana CZE 1988 Hradec Králové 12
Z30 [ ] Fichtnerová Veronika CZE 1984 Smiřice
Z30 [ ] Finková Tereza CZE 1976 Hradec Králové
Z30 [ ] Fohlová Silva CZE 1976 MOTYKY
Z40 [ ] Fořtová Iveta CZE 1972 ELEVENRUNTEAM
Z30 [ ] Halířová Kristýna CZE 1981 Hradec Králové
Z30 [ ] Hamáčková Kateřina CZE 1982 Jaroměř
Z20 [ ] Hejtmánková Barbora CZE 1999 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Z50 [ ] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
Z40 [ ] Hemelíková Markéta CZE 1973 Rockmachine-Cyklomax
Z20 [ ] Hlúšková Alena CZE 1989 Nové Město na Moravě
Z40 [ ] Horáková Jana CZE 1971 Srch
Z50 [ ] Horáková Zdena CZE 1957 Hradec Králové
Z30 [ ] Houžvičková Kateřina CZE 1979 Hradec Králové
Z30 [ ] Hušková Lenka CZE 1981 dobrušské běhny
Z40 [ ] Ivanovová viera CZE 1974 není
Z30 [ ] Izáková Iveta CZE 1983 SRTG Hradec Králové
Z50 [ ] Janouchová Jana CZE 1963 Báječné ženy v běhu
Z40 [ ] Jarolímková Šárka CZE 1971 Praha 10
Z20 [ ] Jarošová Michaela CZE 1991 Hradec Králové
Z30 [ ] Jelínková Pavlína CZE 1981 Biznisáci
Z20 [ ] Jeništová Jitka CZE 1988 Hradec Králové
Z40 [ ] Jeřábková Iva CZE 1967 Triatlon Býšť
Z30 [ ] Jirousková Michaela CZE 1979 Nový Bydžov
Z40 [ ] Jíšová Anna CZE 1973 Litultovice
Z50 [ ] Jobová Hana CZE 1961 Praha 3
Z50 [ ] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
Z30 [ ] Kalašová Veronika CZE 1985 Hradec Králové
Z30 [ ] Kasalová Martina CZE 1985 Báječné ženy v běhu
Z30 [ ] kasparova iveta CZE 1978 praha9
Z30 [ ] khunova hana CZE 1976 Rychnov nad kneznou
Z20 [ ] Klimešová Petra CZE 1987 AC GoMango Hogner
Z30 [ ] Klimešová Simona CZE 1982 RUN4RUN
Z40 [ ] Klimešová Zuzana CZE 1968 GoMango
Z30 [ ] Kopecká Marcela CZE 1978 Hradec Králové
Z30 [ ] Kopecká Soňa CZE 1978 Chrudim IV.
Z30 [ ] Kopecká Tereza CZE 1982
Z30 [ ] Košťálová Olga CZE 1977 Hořice
Z30 [ ] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
Z30 [ ] Krejčí Klára CZE 1979 Běleč nad Orlicí
Z20 [ ] Krejčířová Markéta CZE 1991 Hradec Králové
Z20 [ ] Křížková Denisa CZE 1991 Týniště nad Orlicí
Z20 [ ] Kučerová Štěpánka CZE 1987 Písek
Z30 [ ] Kulichová Andrea CZE 1981 Podbřezí
Z40 [ ] Lhotáková Veronika CZE 1972 Holice
Z30 [ ] Lorencová Andrea CZE 1978 Lípa nad Orlicí 83
Z40 [ ] Lutišanová Michaela CZE 1975 RUNNING BROTHERS
Z30 [ ] Malá Klára CZE 1981 ELEVEN TEST TEAM
Z30 [ ] Marešová Jana CZE 1984 dobrušské běhny
Z20 [ ] Matiašková Zuzana CZE 1994 Prostějov
Z30 [ ] Mergeščíková Tamara CZE 1983 Praha 10- Horní Měcholupy
Z20 [ ] Michlová Anna CZE 1986 Hradec Králové
Z20 [ ] Michlová Anna CZE 1986 Hradec Králové
Z20 [ ] Nováková Lada CZE 1993 Havlíčkův Brod
Z40 [ ] Novotná Gréta CZE 1973 BMBK
Z20 [ ] Páleníková Markéta CZE 1986 Pardubice
Z50 [ ] Pavlíková Dagmar CZE 1959 Stěžery
Z40 [ ] Peterková Iveta CZE 1972 Žďár nad Sázavou
Z40 [ ] Petr Ernestová Zuzana CZE 1972 SK Dolar Hajnice
Z20 [ ] Petráčková Adéla CZE 1994 SVVAT
Z50 [ ] Pfeiferová Alena CZE 1960 Dobruška
Z30 [ ] Pfeiferová Jitka CZE 1984 Dobruška
Z30 [ ] Pirklová Markéta CZE 1979 Iscarex Česká Třebová
Z20 [ ] Plašilová Barbora CZE 1986 Rychnov nad Kněžnou
Z20 [ ] Polenová Lucie CZE 1991 Zliv
Z30 [ ] Ponikelská Gabriela CZE 1980 JAroměř
Z20 [ ] Rybáková Lenka CZE 1986 Čelákovice
Z40 [ ] Řeháková Romana CZE 1973 MOTYKY
Z40 [ ] Sákrová Markéta CZE 1971 Pardubice
Z20 [ ] Satranová Blanka CZE 1991 Štětí
Z30 [ ] Skálová Alena CZE 1980 SK Dobruška
Z40 [ ] Skálováá Ivana CZE 1975 Hlubočinka
Z30 [ ] Skočdopolová Radka CZE 1979 Dobruška
Z30 [ ] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
Z20 [ ] Strejčková Anna CZE 1990 Velký Osek
Z50 [ ] Strejčková Zuzana CZE 1962 Velký Osek
Z20 [ ] Syrovátková Jana CZE 1989 Třebechovice pod Orebem
Z30 [ ] Šafářová Anna CZE 1980 Hradec Králové
Z20 [ ] Šarounová Adéla CZE 1991 Hořiněves
Z30 [ ] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
Z50 [ ] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
Z30 [ ] Tomášová Lenka CZE 1981 AC Gomango Högner
Z20 [ ] Tomšíková Lenka CZE 1989 Trutnov
Z50 [ ] Trynerová Věra CZE 1960 Emporio exclusive s.r.o.
Z40 [ ] Turčínová Jitka CZE 1966 Báječné ženy v běhu
Z30 [ ] Typltová Veronika CZE 1980 Hradec Králové
Z30 [ ] ublová michaela CZE 1985 1260
Z20 [ ] Učíková Michaela CZE 1990 Šlemrgang
Z20 [ ] Ulčová Karolína CZE 1997 NE
Z50 [ ] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
Z20 [ ] Václavíková Zuzana CZE 1991 Hradec Králové
Z30 [ ] Vaňková Lucie CZE 1979 Hradec Králové
Z30 [ ] Veselá Renáta CZE 1977 Horoměřice
Z50 [ ] vesela zuzana CZE 1965 Vítkov
Z40 [ ] virtova renata CZE 1968 Srch
Z30 [ ] Voltová Ivana CZE 1984 Stěžery
Z40 [ ] Voříšková Renata CZE 1975 Hradec Králové
Z40 [ ] Votypková Pavla CZE 1970 Báječné ženy v běhu
Z20 [ ] Vrátilová Lenka CZE 1991 Vysoké Chvojno
Z20 [ ] Zoubková Barbora CZE 1993 Třebechovice pod Orebem
Z30 [ ] Žaliová Iva CZE 1977 Praha 3