Běhej s námi 2020 - seriál běhů

2020-01-25 - 2020-07-01 Praha a okolí 

archiv

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení total: 58, men : 32, women: 26, Muži: 32, Ženy: 26 [html] [pdf]

Pravidla soutěže

result list bodové hodnocení

start ~ 10:00:00

Muži

rank rank/cat. body name team TuchoměřiceStateniceÚněticeSuchdol
1 Muži 390 Chyba Jiří Nutrend Specialized Racing 130 150 110
2 Muži 290 Procházka Pavel Mělník 110 90 90
3 Muži 280 Kala Jiří CK Příbram Fany Gastro 130 150
3 Muži 280 Sedláček Jan SK Svěrák 130 70 80
5 Muži 210 Štefl Martin Hole 80 130
5 Muži 210 Herold Vladimír Letiště Praha 70 80 60 50
7 Muži 150 Pavlišta David SK Svěrák 150
7 Muži 150 Šneberger Jan AC Falcon Rokycany 150
9 Muži 110 Rosenkranz David Triatlon Slaný 110
9 Muži 110 Koten Jiří SK Kotlářka Praha 110
11 Muži 100 Beneš Vladimír JOSKATEL Team 60 40
12 Muži 90 Vlk Pavel Originál 1869 Příbram 90
12 Muži 90 Lisý Tomáš Silvini Madshus Team 90
14 Muži 80 Jurák Jan Dekanka Team 60 20
14 Muži 80 Barcal Richard dos amigos 80
16 Muži 70 Pršala Pavel Cube bike one 70
16 Muži 70 Kuč Ervin praha 5 20 50
16 Muži 70 Mach Štěpán Letiště Praha 70
19 Muži 60 Kalal Tomas Zizkovsky tygri 60
20 Muži 50 Sedlák František Hostivice 30 20
20 Muži 50 Bönisch Radek POHL cz a.s. Roztoky 50
20 Muži 50 Hanousek Jakub Police nad metují 50
23 Muži 40 Maxa Matěj Statenice 40
23 Muži 40 Petsch Jaroslav Vebrovyboudy.cz 40
23 Muži 40 David Marek Rtyně 40
26 Muži 30 Lorinc Ján Ústí nad Labem 30
26 Muži 30 Novák Lukáš Hoštka 30
26 Muži 30 Turek Jiří Chaloupky 30
26 Muži 30 Nohejl Tomáš Praha 10 20
30 Muži 10 Eliáš Miroslav Ústí nad Orlicí 10
30 Muži 10 matějka Jindřich Dexter Cycling 10
30 Muži 10 Šindelka Antonín TJ OOB Dukla Praha 10

Ženy

rank rank/cat. body name team TuchoměřiceStateniceÚněticeSuchdol
1 Ženy 370 Třísková Katarína Praha 130 80 150 90
2 Ženy 350 Dvořáková Kristýna Triatlon Plzeň TAP 90 130 130
3 Ženy 310 Zborníková Eva Libčice nad Vltavou 110 90 110
4 Ženy 220 Poláčková Barbora Hole 10 30 110 80
5 Ženy 160 Bartíková Milča Letiště Praha 70 80 10
6 Ženy 150 Frková Eliška Statenice 90 60
6 Ženy 150 slávikova Lujza ŽUCH 150
6 Ženy 150 Slavíková Eva Praha 13 150
6 Ženy 150 nováková Magda Suchdol 150
10 Ženy 140 Zinková Slávka Smyčce běží 50 20 50 40
11 Ženy 130 Stibalová Petra Broumy 60 70
11 Ženy 130 Rušinová Mária Štefko Running Team 130
13 Ženy 110 Hubená Eliška Fakeer 110
13 Ženy 110 Kučerová Iveta Kyšice 40 70
15 Ženy 100 Solarová Danuše Šneci v běhu 60 40
16 Ženy 80 Forejtová Kateřina Praha - Suchdol 60 20
16 Ženy 80 sedláková Lucie eSeNBáci Jeseník 80
18 Ženy 70 Mikulová Veronika Noutonice 70
19 Ženy 60 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec Orienteering 30 30
20 Ženy 50 Hallett Gabriela Praha 6 50
20 Ženy 50 Březinová Klára BK Hostivice 40 10
20 Ženy 50 Mališová Karla Sabzo 50
23 Ženy 30 Liskova Adela Praha 30
24 Ženy 20 Jelínková Zuzana Štefko Runnig Team 20
24 Ženy 20 Rajková Dana Velké Přílepy 20
26 Ženy 10 Chaloupková Dana Silvini Madshus Team 10