Běh Teplickými skalami

2020-08-30 Teplice nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

LASPORTIVA CROSS total: 218, men : 165, women: 53, junior: 13, MA: 49, MB: 55, MC: 27, MD: 16, ME: 4, MF: 1, juniorky: 7, ZA: 18, ZB: 19, ZC: 7, ZD: 2 horolezec [html] [pdf]
přípravka holky total: 16, men : 0, women: 16, Muži: 0, Ženy: 16 horolezec [html] [pdf]
přípravka kluci total: 15, men : 15, women: 0, Muži: 15, Ženy: 0 horolezec [html] [pdf]
Ml. minižákyně total: 11, men : 0, women: 11, Muži: 0, Ženy: 11 horolezec [html] [pdf]
Ml. minižáci total: 22, men : 22, women: 0, Muži: 22, Ženy: 0 horolezec [html] [pdf]
St. minižákyně total: 14, men : 0, women: 14, Muži: 0, Ženy: 14 horolezec [html] [pdf]
St. minižáci total: 12, men : 12, women: 0, Muži: 12, Ženy: 0 horolezec [html] [pdf]
Mladší žáci total: 18, men : 7, women: 11, Muži: 7, Ženy: 11 horolezec [html] [pdf]
Starší žáci total: 11, men : 7, women: 4, Muži: 7, Ženy: 4 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS total: 0, men : 0, women: 0, PŘÍPRAVKA KLUCI: 0, ML. MINIŽÁCI: 0, ST. MINIŽÁCI: 0, ML. ŽÁCI: 0, ST. ŽÁCI: 0, ST. ŽÁKYNĚ: 0, PŘÍPRAVKA HOLKY: 0, ML. MINIŽÁKYNĚ: 0, ST. MINIŽÁKYNĚ: 0, ML. ŽÁKYNĚ: 0 horolezec [html] [pdf]

result list LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MA [1] Kamil Krunka 1986 CZE Běžecký klub Náchod 37:12.9
2 2 / MA [6] Jan Petržela 1992 CZE OK99 Hradec Králové 38:35.6 01:22.7
3 3 / MA [5] David Plný 1993 CZE Běžecký klub Náchod 38:58.0 01:45.1
4 1 / MB [2] Přemysl Ježek 1982 CZE AC Slovan Liberec 39:15.0 02:02.1
5 4 / MAhorolezec [252] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy 39:43.2 02:30.3
6 5 / MA [4] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký klub Náchod 39:48.4 02:35.5
7 1 / MC [7] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 40:20.0 03:07.1
8 2 / MB [128] František Vagenknecht 1977 CZE Nová Paka 40:47.7 03:34.8
9 2 / MChorolezec [99] Drahomír Randa 1974 CZE HO TJ Sokol Stěžery 41:00.5 03:47.6
10 6 / MAhorolezec [8] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký klub Náchod 41:27.6 04:14.7
11 1 / juniorhorolezec [63] Jiří kulda 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 41:55.6 04:42.7
12 7 / MA [255] Štěpán Mudrák 1996 CZE SK Veská 42:01.2 04:48.3
13 3 / MB [76] Zdeněk Melša 1982 CZE Skilauf team 42:20.1 05:07.2
14 3 / MC [190] Martin Fořt 1968 CZE ELEVENRUNTEAM 42:23.5 05:10.6
15 8 / MAhorolezec [3] Vítězslav Šolc 1991 CZE Paslerův statek na Bišíku 42:55.7 05:42.8
16 9 / MAhorolezec [101] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 43:06.6 05:53.7
17 4 / MBhorolezec [46] Roman Chlup 1985 CZE HMK TJ10 43:14.2 06:01.3
18 5 / MB [50] Honza Kábela 1978 CZE SP Malenovice 43:22.8 06:09.9
19 6 / MB [80] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 43:36.3 06:23.4
20 4 / MC [165] Peter Berweger 1969 SUI Walchwil 44:25.9 07:13.0
21 2 / junior [115] Ondřej Škoda 2002 CZE Olfin car ski team 44:30.3 07:17.4
22 5 / MC [16] František Buřil 1966 CZE Vidochov 44:44.2 07:31.3
23 7 / MBhorolezec [198] martin nývlt 1982 CZE Start Náchod 44:47.3 07:34.4
24 1 / MD [47] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/Run4fun 45:28.0 08:15.1
25 8 / MB [29] Martin Farář 1977 CZE Veselejší Farář 45:43.2 08:30.3
26 10 / MA [123] Martin Tichý 1999 CZE Apache Loko Trutnov 45:43.7 08:30.8
27 11 / MA [70] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 45:45.2 08:32.3
28 9 / MB [189] Ondřej Kubík 1981 CZE TJ Maratonstav Úpice 45:46.5 08:33.6
29 1 / ZB [166] Marketa Maly 1979 CZE Velke Porici 46:06.5 08:53.6
30 6 / MChorolezec [37] Lukáš Havel 1974 CZE Skilauf team 46:09.0 08:56.1
31 10 / MB [112] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 46:23.5 09:10.6
32 12 / MAhorolezec [245] Jan Kalkus 1990 CZE SFF EK 46:28.7 09:15.8
33 11 / MB [57] Tomáš Krejsa 1977 CZE KUS Sopotnice 46:30.9 09:18.0
34 12 / MB [120] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 46:40.1 09:27.2
35 13 / MAhorolezec [121] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 46:41.4 09:28.5
36 7 / MC [18] Rudolf Cogan 1971 CZE Společně ODS-STAN-VČ 46:48.7 09:35.8
37 13 / MBhorolezec [87] Ondřej Netík 1984 CZE Baterca 46:53.0 09:40.1
38 2 / MD [127] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 47:07.7 09:54.8
39 14 / MA [20] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 47:10.0 09:57.1
40 14 / MB [122] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 47:15.0 10:02.1
41 1 / ZAhorolezec [222] Karolina Grohová 1994 CZE Hudy - La Sportiva 47:18.1 10:05.2
42 15 / MAhorolezec [58] Petr Křístek 1987 CZE HO VŠB TU Ostrava 47:22.6 10:09.7
43 3 / MD [90] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 47:29.3 10:16.4
44 16 / MA [69] Jan Lněnička 1994 CZE Rozběháme Hradec Králové 47:29.7 10:16.8
45 1 / ME [113] Jaromír Šimunek 1955 CZE SKP KORNSPITZ JABLONEC 47:55.5 10:42.6
46 17 / MA [110] Josef Šabata 1993 CZE Rafani 47:56.7 10:43.8
47 3 / junior [523] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL Machov 48:00.3 10:47.4
48 18 / MA [107] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 48:01.0 10:48.1
49 8 / MC [114] Aleš Škoda 1975 CZE Olfin car ski team 48:01.2 10:48.3
50 15 / MBhorolezec [137] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 48:03.6 10:50.7
51 19 / MAhorolezec [172] Tomáš blahuta 1992 CZE Biatlon Ostrava 48:08.1 10:55.2
52 16 / MB [223] jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 48:09.7 10:56.8
53 17 / MBhorolezec [249] Lukáš Pýcha 1984 CZE TJ Start Náchod 48:09.9 10:57.0
54 18 / MBhorolezec [11] Lukáš Beránek 1985 CZE HO Loko Beroun 48:12.0 10:59.1
55 20 / MAhorolezec [119] Jan Špička 1988 CZE HO Union Plzen 48:29.7 11:16.8
56 21 / MAhorolezec [214] Martin kužel 1986 CZE HO EXCENTRIC 48:45.6 11:32.7
57 2 / ZB [38] Marie Havlová 1976 CZE Skilauf team 48:50.7 11:37.8
58 22 / MA [141] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 48:50.9 11:38.0
58 22 / MA [59] Ladislav Kubeček 1991 CZE TJ Maratonstav Úpice 48:50.9 11:38.0
60 9 / MC [24] Vaněk David 1974 CZE Sokol Bezděkov nad/Metují 49:04.4 11:51.5
61 19 / MB [187] Vladimír Kolisko 1980 CZE Běžecký klub Náchod 49:11.5 11:58.6
62 24 / MA [188] Jan Tauchman 1987 CZE Tenneco 49:24.8 12:11.9
63 4 / juniorhorolezec [217] štěpán potůček 2001 CZE Zlín 49:40.9 12:28.0
64 10 / MC [209] Bořek Lamich 1974 CZE Run for life 49:50.7 12:37.8
65 5 / junior [23] Vojtěch Čížek 2005 CZE MFK Nové Město nad Metují 49:53.8 12:40.9
66 4 / MD [22] Radek Čipera 1964 CZE SKI RADVANICE 49:54.3 12:41.4
67 6 / juniorhorolezec [218] šimon potůček 2001 CZE Zlín 50:00.2 12:47.3
68 25 / MA [34] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 50:02.2 12:49.3
69 20 / MB [192] pavel Vávra 1980 CZE AKA 50:07.6 12:54.7
70 21 / MB [33] Jan Haas 1984 CZE Kasper - Swix Team 50:12.2 12:59.3
71 11 / MC [221] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 50:13.6 13:00.7
72 22 / MB [238] Jan Hejna 1984 CZE RUMOVÝ EXPRESS 50:13.7 13:00.8
73 26 / MA [177] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 50:15.0 13:02.1
74 27 / MA [167] Petr Širc 1990 CZE Extra Brno 50:31.4 13:18.5
75 23 / MB [164] roman Rudolf 1982 CZE Hovrch 50:35.3 13:22.4
76 28 / MAhorolezec [15] Tomáš nosek 1990 CZE Trutnov 50:43.4 13:30.5
77 24 / MB [106] Jan Schejbal 1976 CZE RunSport Team 50:48.2 13:35.3
78 5 / MD [219] Roman Baláž 1965 CZE Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 50:56.1 13:43.2
79 12 / MC [176] Marek Kulich 1975 CZE Wikov Ski Skuhrov 50:56.8 13:43.9
80 7 / junior [197] Šimon Petrjánoš 2003 CZE JBL Standa tým 50:59.9 13:47.0
81 29 / MAhorolezec [79] Erik Mikula 1987 CZE Lomnice nad Popelkou 51:01.3 13:48.4
82 2 / ZAhorolezec [199] Dominika Dupalová 1988 CZE LOKAL BLOK 51:01.9 13:49.0
83 3 / ZB [81] Linda Mrázková 1980 CZE Děčín 51:06.2 13:53.3
84 8 / junior [94] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 51:09.0 13:56.1
85 25 / MBhorolezec [39] Miroslav Havrda 1984 CZE HO Jiskra Jablonec 51:11.2 13:58.3
86 13 / MC [133] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 51:12.1 13:59.2
87 30 / MA [21] Mário Červinka 1995 CZE SKN Hradec Králové 51:16.5 14:03.6
88 14 / MC [232] Petr Ruby 1972 CZE 51:20.2 14:07.3
89 31 / MA [75] Tomáš Mazur 1989 CZE HO Staré Město 51:23.2 14:10.3
90 26 / MBhorolezec [204] tomáš pýcha 1981 CZE Suchý Důl 51:25.3 14:12.4
91 15 / MC [161] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 51:39.9 14:27.0
92 27 / MBhorolezec [196] vojtěch kříž 1983 CZE Start Náchod 51:40.6 14:27.7
93 32 / MA [36] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 51:58.4 14:45.5
94 6 / MD [52] Michal Karlík 1964 CZE Loko Trutnov 52:14.0 15:01.1
95 7 / MD [35] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 52:15.8 15:02.9
96 1 / ZC [51] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 52:16.2 15:03.3
97 28 / MBhorolezec [67] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 52:23.4 15:10.5
98 29 / MBhorolezec [43] Ondřej Horáček 1982 CZE HO Spoďák 52:49.0 15:36.1
99 3 / ZA [174] Veronika Kočanová 1990 CZE Lanová dráha Sněžka 52:50.6 15:37.7
100 16 / MC [45] Ladislav Hurdalek 1975 SWE Tetra Pak IF 53:08.5 15:55.6
101 2 / ME [93] František Pechek 1953 CZE Trutnov 53:22.2 16:09.3
102 33 / MA [215] Antonín Sedláček 1988 CZE 53:31.0 16:18.1
103 30 / MBhorolezec [211] david křetínský 1985 CZE Kroměříž 53:38.2 16:25.3
104 4 / ZB [14] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 53:44.7 16:31.8
105 31 / MBhorolezec [125] Michal Trněný 1984 CZE Ústí nad Labem 53:49.5 16:36.6
106 32 / MB [40] Jiří Hendrych 1985 CZE DCKM 53:56.9 16:44.0
107 17 / MC [132] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 53:58.0 16:45.1
108 33 / MB [173] Tomáš Klus 1978 CZE Třinec 54:09.8 16:56.9
109 8 / MD [56] Libor Koubek 1957 CZE Janov nad nisou 54:19.0 17:06.1
110 1 / juniorky [89] Veronika Nyklickova 2005 CZE BKL Machov 54:27.1 17:14.2
111 9 / junior [88] Jan Novotný 2009 CZE Olfin car Ski Team 54:30.1 17:17.2
112 18 / MC [124] Petr Touc 1973 CZE SK Skalka - PODBŘEZÍ 54:36.0 17:23.1
113 9 / MD [66] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 54:36.2 17:23.3
114 5 / ZBhorolezec [207] Kateřina Mandulová 1979 CZE Horal Ruzyně 54:36.9 17:24.0
115 3 / ME [224] Jiří Šlégr 1954 CZE LOKO TRUTNOV 54:52.2 17:39.3
116 10 / MD [131] Josef Vanta 1962 CZE Triclub Dobruška 55:00.9 17:48.0
117 19 / MC [181] Milan Dědek 1966 CZE dědas team turnov 55:08.2 17:55.3
118 20 / MChorolezec [27] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 55:10.7 17:57.8
119 2 / ZC [96] Eva Pončová 1974 CZE RunSport Team 55:13.7 18:00.8
120 34 / MAhorolezec [85] Pavel Navrátil 1990 CZE GoMango Hradec Králové 55:18.1 18:05.2
121 35 / MAhorolezec [103] Jan Řezníček 1987 CZE Los Plzeňos 55:27.1 18:14.2
122 34 / MB [228] Jan Friede 1977 CZE Wikov 55:31.7 18:18.8
123 36 / MA [186] Michal Aschermann 1991 CZE Sk Kamenice 55:40.8 18:27.9
124 35 / MB [201] Pavel Hrubý 1977 CZE Horní Maršov 55:50.3 18:37.4
125 36 / MB [226] Václav Novotný 1982 CZE HO Skol 55:52.3 18:39.4
126 4 / ZA [41] Renáta Hluchníková 1988 CZE Pesani Frýdek-Místek 55:54.3 18:41.4
127 11 / MD [28] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 55:54.8 18:41.9
128 37 / MB [183] Petr Zbožínek 1984 CZE TJ Slovan Zlín 55:57.9 18:45.0
129 5 / ZA [100] Lucie Repáňová 1999 CZE Běžecký klub Náchod 55:59.1 18:46.2
130 2 / juniorky [205] Eliška Adamovská 2001 CZE Havířov 56:03.2 18:50.3
131 3 / juniorky [213] Barbora Bernardová 2006 CZE HK Jihlava 56:03.8 18:50.9
132 38 / MB [184] Roman Hanáček 1977 CZE HO HSK 56:06.2 18:53.3
133 39 / MBhorolezec [61] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 56:13.5 19:00.6
134 12 / MD [118] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 56:18.9 19:06.0
135 37 / MA [12] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Pořičí 56:24.9 19:12.0
136 21 / MChorolezec [135] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 56:27.0 19:14.1
137 22 / MC [243] Petr Jarij 1972 CZE Pardubice 56:48.2 19:35.3
138 40 / MBhorolezec [108] Georges Siládi 1982 CZE Komárka 57:23.6 20:10.7
139 38 / MA [105] Jan Semerád 1994 CZE Český svaz neslyšících sportovců z. s. 57:43.6 20:30.7
140 23 / MChorolezec [83] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 58:01.2 20:48.3
141 10 / junior [234] Vojta Rubeš 2001 CZE 58:05.0 20:52.1
142 41 / MB [74] Petr May 1985 CZE Bezděkov nad metují 58:05.6 20:52.7
143 6 / ZA [44] Michaela Horníková 1989 CZE Lipí 58:31.6 21:18.7
144 42 / MB [225] Václav Širl 1985 CZE Praha 58:35.2 21:22.3
145 39 / MA [68] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 58:49.9 21:37.0
146 40 / MA [162] Tomáš Šrám 1994 CZE Mnichovice 58:51.3 21:38.4
147 13 / MD [182] Pavel Šulc 1963 CZE LKP Jičín 58:55.4 21:42.5
148 43 / MB [193] Pavel Šembera 1980 CZE Praha 58:56.7 21:43.8
149 14 / MDhorolezec [73] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch 59:19.5 22:06.6
150 44 / MB [229] Martin Novák 1982 CZE Trutnov 59:29.9 22:17.0
151 11 / juniorhorolezec [206] vojtěch tomek 2004 CZE Ostrava 59:30.3 22:17.4
152 6 / ZBhorolezec [126] Marie Tříšková 1976 CZE Trenovanibehu.cz 59:45.7 22:32.8
153 7 / ZB [98] Petra Půlpánová 1976 CZE Česká Čermná 59:48.6 22:35.7
154 7 / ZA [92] Klára Patočková 1989 CZE Ivančice 59:54.8 22:41.9
155 45 / MB [216] jiří beran 1977 CZE Ski Police 59:59.5 22:46.6
156 15 / MD [129] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 01:00:06.9 22:54.0
157 8 / ZA [175] andrea Šustrová 1991 CZE vyskydná 01:00:17.3 23:04.4
158 8 / ZB [102] Ludmila Růžičková 1978 CZE Trutnov 01:00:23.5 23:10.6
159 9 / ZAhorolezec [144] Eliška Zýková 1995 CZE HO Jiskra Adršpach 01:00:38.5 23:25.6
160 24 / MC [72] Pavel Malý 1975 CZE Vojenská Policie 01:00:46.6 23:33.7
161 9 / ZB [179] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 01:01:01.8 23:48.9
162 46 / MB [185] David Migal 1981 CZE Horolezci Jeseník 01:01:02.0 23:49.1
163 10 / ZB [32] Pavlína Fulková 1976 CZE Bukovice 107 01:01:09.4 23:56.5
164 47 / MB [55] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS 01:01:21.4 24:08.5
165 25 / MC [117] Radek Šnýdr 1970 CZE Hrádek nad Nisou 01:01:38.6 24:25.7
166 48 / MB [258] Karel Mandík 1978 CZE Beal 01:01:45.5 24:32.6
167 41 / MA [194] Jan Jurášek 1987 CZE Pelhřimov 01:02:04.5 24:51.6
168 42 / MA [239] Janek Ralf 1993 CZE Náchod 01:02:08.1 24:55.2
169 4 / juniorky [42] Anna Holadová 2008 CZE Olfin car Ski Team 01:02:10.5 24:57.6
170 10 / ZA [139] Anna Záveská 1988 CZE Ústí nad Orlicí 01:02:47.4 25:34.5
171 1 / ZD [49] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 01:02:51.6 25:38.7
172 11 / ZB [163] Katarzyna Johanna Lach-Papciak 1978 POL Forge Your Future 01:03:04.1 25:51.2
173 11 / ZA [169] Dagmar Štěrbová 1991 CZE Extra Brno 01:03:06.5 25:53.6
174 12 / ZA [195] Tereza Maxová 1991 CZE Trutnov 01:03:10.4 25:57.5
175 43 / MA [241] Michael Černohous 1991 CZE Praha 01:03:12.7 25:59.8
176 44 / MA [247] René Müller 1989 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:03:21.2 26:08.3
177 3 / ZC [203] Petra Adamovská 1974 CZE Havířov 01:03:52.2 26:39.3
178 12 / ZB [53] Ivana Kleinová 1981 CZE Erika copy shop 01:04:06.7 26:53.8
179 45 / MA [230] václav Petřík 1986 CZE SUDETENLAND 01:04:07.2 26:54.3
180 1 / MF [77] Josef Metelka 1944 CZE SKI Police nad Metují 01:04:38.4 27:25.5
181 12 / junior [257] Vojtěch Fabiánek 2001 CZE Brno 01:04:48.0 27:35.1
182 13 / ZB [143] Lucie Riegerová 1977 CZE SKI Police nad Metují 01:04:53.6 27:40.7
183 49 / MB [170] Martin Novák 1980 CZE Nikita 01:04:59.3 27:46.4
184 26 / MC [95] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 01:05:12.6 27:59.7
185 46 / MA [212] Jiří nádhera 1993 CZE HK 01:05:49.8 28:36.9
186 5 / juniorky [60] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 01:05:53.7 28:40.8
187 16 / MD [259] Radovan Palvín 1965 CZE Praha 01:06:43.2 29:30.3
188 14 / ZB [13] Jana Brožová 1983 CZE Zahorčice 01:06:44.4 29:31.5
189 50 / MB [78] Jan Míka 1983 CZE Varnsdorf 01:06:45.5 29:32.6
190 13 / junior [210] Jakub Drobek 2008 CZE 01:07:15.2 30:02.3
191 51 / MB [208] martin Drobek 1979 CZE 01:07:17.4 30:04.5
192 13 / ZAhorolezec [180] Tereza Svobodová 1995 CZE Praha 01:07:24.6 30:11.7
193 52 / MB [233] Jan Čáp 1983 CZE Praha 01:08:19.0 31:06.1
194 27 / MC [62] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 01:09:06.1 31:53.2
195 4 / ZC [178] Jitka Bernetová 1974 CZE Zábědov 01:09:27.4 32:14.5
196 15 / ZB [236] Tereza Kacířová 1985 CZE Rumový Pralinky 01:10:12.2 32:59.3
197 53 / MB [251] Tomáš Nývlt 1984 CZE Červená kostelec 01:10:19.2 33:06.3
198 4 / ME [64] Jiří Kuřík 1950 CZE Orel Studenec 01:10:37.1 33:24.2
199 47 / MA [250] Jan Hanuš 1988 CZE Červený Kostelec 01:11:09.3 33:56.4
200 14 / ZA [237] Veronika Šedivková 1986 CZE 01:11:29.9 34:17.0
201 48 / MAhorolezec [202] Petr Šinták 1986 CZE Slavoňov 01:11:45.0 34:32.1
202 16 / ZBhorolezec [220] ivana kopecká 1985 CZE Kralupy nad Vltavou 01:12:37.2 35:24.3
203 6 / juniorky [248] Marína Masláková 2001 SVK Banska Bystrica 01:12:49.6 35:36.7
204 7 / juniorky [235] Eva Mrázková 2002 CZE Písek 01:13:16.7 36:03.8
205 5 / ZC [242] Markéta Buderová 1972 CZE Pardubice 01:13:56.1 36:43.2
206 17 / ZB [130] Kateřina Vaňková 1979 CZE Penzion U Karabiny, Adršpach 01:14:40.4 37:27.5
207 18 / ZB [171] Mariana Popovičová 1976 CZE Jihlava 01:14:47.9 37:35.0
208 6 / ZC [97] Dagmar Prokopová 1974 CZE Machov 01:17:01.3 39:48.4
209 15 / ZA [254] Zora Baumrukr 1986 CZE HK-LLB 01:17:31.8 40:18.9
209 54 / MB [256] Tomáš Hrubý 1979 CZE HKLB 01:17:31.8 40:18.9
211 2 / ZD [30] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:17:43.4 40:30.5
212 55 / MB [253] Eduard Baumrukr 1979 CZE HKLB 01:17:43.9 40:31.0
213 16 / ZA [231] Markéta Ovečková 1989 CZE Praha 01:18:07.9 40:55.0
213 49 / MA [227] Martin Edr 1990 CZE 01:18:07.9 40:55.0
215 17 / ZAhorolezec [136] Martina Vlastnikova 1986 CZE Český Brod 01:18:22.3 41:09.4
216 19 / ZB [109] Eliška Stráníková 1985 CZE Vysoká nad Labem 01:25:54.9 48:42.0
217 18 / ZA [244] Katřina Volavková 1987 CZE Vysoká lípa 01:26:14.2 49:01.3
218 7 / ZChorolezec [84] Hana Nádherová 1968 CZE hradec králové 01:51:59.5 01:14:46.6

result list přípravka holky

start ~ 11:06:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / Ženy [513] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřina 00:54.6
2 2 / Ženy [504] Anna Bubeníčková 2013 CZE BKL Machov 00:56.6 00:02.0
3 3 / Ženy [509] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police nad Metují 00:59.2 00:04.6
4 4 / Ženy [586] Julie Janetzky 2013 CZE Wikov Ski Skuhrov 00:59.7 00:05.1
5 5 / Ženy [566] markéta beranová 2014 CZE Ski Police 01:00.0 00:05.4
6 6 / Ženy [405] Kateřina Čížková 2014 CZE Rychnov nad kněžnou 01:01.4 00:06.8
7 7 / Ženy [515] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 01:12.8 00:18.2
8 8 / Ženy [573] Marie Hornychová 2016 CZE SKI Police nad Metují 01:15.1 00:20.5
9 9 / Ženy [511] Sophia Maly 2016 CZE Velke Porici 01:19.3 00:24.7
10 10 / Ženy [419] Elena Černohousová 2016 CZE Praha 01:20.5 00:25.9
11 11 / Ženy [420] Thea Šimice 2016 CZE Plzeň 01:22.5 00:27.9
12 12 / Ženyhorolezec [516] Klára Šrůtková 2016 CZE Bělý 01:25.9 00:31.3
13 13 / Ženy [571] Veronika Vojtěchová 2016 CZE Police nad Metují 01:31.0 00:36.4
14 14 / Ženy [418] Aurora Janková 2017 CZE Náchod 02:08.3 01:13.7
15 15 / Ženy [590] Anežka Mládková 2018 CZE Dukla Liberec 02:31.9 01:37.3
16 16 / Ženy [514] Nela Nováková 2018 CZE Habřina 02:44.9 01:50.3

result list přípravka kluci

start ~ 11:10:54

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / Muži [408] Jinřich Kubík 2014 CZE Maratonstav Úpice 00:52.4
2 2 / Muži [598] Jakub Marek 2013 CZE HO Požitkáři 00:52.8 00:00.4
3 3 / Muži [508] Jakub Guňka 2013 CZE Hradec Králové 00:53.4 00:01.0
4 4 / Muži [403] Jan Jirman 2014 CZE Fulfit 00:54.3 00:01.9
5 5 / Muži [569] tadeáš Vojtěch 2013 CZE Police nad Metují 00:54.8 00:02.4
6 6 / Muži [416] Jáchym Šimice 2014 CZE Praha 8 00:57.4 00:05.0
7 7 / Muži [503] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 00:59.4 00:07.0
8 8 / Mužihorolezec [502] štěpán Beran 2014 CZE SKI Police nad Metují 01:00.2 00:07.8
9 9 / Muži [589] Ondřej Mládek 2015 CZE Dukla Liberec 01:00.6 00:08.2
10 10 / Muži [510] David Král 2016 CZE Trutnov 01:02.0 00:09.6
11 11 / Muži [567] Adam Beran 2016 CZE Ski Police 01:03.7 00:11.3
12 12 / Muži [407] Jan Hákle 2014 CZE Trutnov 01:06.3 00:13.9
13 13 / Muži [507] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:09.3 00:16.9
14 14 / Muži [410] Viktor Martin Cejpa 2015 CZE Ohnišov 01:23.4 00:31.0
15 15 / Muži [414] Štěpán Hrouda 2015 CZE Horní Branná 01:26.8 00:34.4

result list Ml. minižákyně

start ~ 11:18:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / Ženy [550] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 01:38.0
2 2 / Ženy [548] Veronika Musilová 2011 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 01:43.4 00:05.4
3 3 / Ženy [546] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:43.5 00:05.5
4 4 / Ženy [575] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký klub Náchod 01:47.3 00:09.3
5 5 / Ženy [547] Alice Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:52.2 00:14.2
6 6 / Ženy [564] Michaela Kráčmarová 2012 CZE BKL Machov 01:56.4 00:18.4
7 7 / Ženy [542] Denisa Králová 2012 CZE Olfin car Ski Team 01:56.8 00:18.8
8 8 / Ženy [519] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 02:09.8 00:31.8
9 9 / Ženy [417] Michaela Vrzáková 2011 CZE Ústí nad Labem 02:17.1 00:39.1
10 10 / Ženy [401] Antonie Čudková 2012 CZE Lažany 02:19.4 00:41.4
11 11 / Ženy [565] eliška beranová 2012 CZE Ski Police 02:26.4 00:48.4

result list Ml. minižáci

start ~ 11:23:38

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / Muži [525] Matyaš Duch 2012 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:39.3
2 2 / Muži [572] Ivan Hornych 2011 CZE SKI Police nad Metují 01:39.9 00:00.6
3 3 / Muži [540] Adam Kohoutek 2011 CZE Blue Fly 01:40.1 00:00.8
4 4 / Muži [587] Štěpán Lamich 2012 CZE Run for life 01:42.1 00:02.8
5 5 / Muži [545] Adam Kubeček 2011 CZE Machov 01:43.5 00:04.2
6 6 / Muži [551] Ondřej Novotný 2011 CZE CAV Benátky nad Jizerou 01:44.3 00:05.0
7 7 / Muži [527] Ondřej Elich 2012 CZE ApacheLOKOTrutnov 01:44.6 00:05.3
8 8 / Muži [534] Vojta Havel 2011 CZE Skilauf team 01:46.2 00:06.9
9 9 / Muži [25] Jonáš Doležal 2012 CZE BKL Machov 01:48.6 00:09.3
10 10 / Muži [584] Jiří Křepela 2011 CZE Wikov Ski Skuhrov 01:49.1 00:09.8
11 11 / Muži [557] Matěj Tuček 2012 CZE SKI Police nad Metují 01:51.1 00:11.8
12 12 / Muži [402] Jakub Pantůček 2012 CZE Slemeno 01:54.6 00:15.3
12 12 / Muži [588] Matyáš Mládek 2011 CZE Dukla Liberec 01:54.6 00:15.3
14 14 / Muži [409] Vojta Kubík 2011 CZE Maratonstav Úpice 01:56.6 00:17.3
15 15 / Muži [415] Daniel Vrzák 2011 CZE Ústí nad Labem 02:00.7 00:21.4
16 16 / Muži [560] Vojta Vojtěch 2011 CZE Suchý Důl 02:00.9 00:21.6
17 17 / Muži [581] Michal Kuřátník 2011 CZE Zábědov 02:01.1 00:21.8
18 18 / Muži [594] Vilém Forst 2012 CZE Osek 02:02.7 00:23.4
19 19 / Muži [529] Lukáš Formánek 2012 CZE Praha 02:06.7 00:27.4
20 20 / Muži [585] Ondřej Komárek 2012 CZE Run for life 02:07.7 00:28.4
21 21 / Muži [413] Jakub Hrouda 2011 CZE Horní Branná 02:09.8 00:30.5
22 22 / Muži [562] Jindřich Pohl 2012 CZE SKI Police nad Metují 02:14.1 00:34.8

result list St. minižákyně

start ~ 11:31:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Ženy [600] Amálie Drobková 2010 CZE Zábědov 03:46.3 01:44.5 (2)
2 2 / Ženy [526] Karolínka Duchová 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:47.4 00:01.1 01:47.4 (4)
3 3 / Ženy [536] Denisa Hrnčířová 2010 CZE BKL Machov 03:49.8 00:03.5 01:48.3 (5)
4 4 / Ženy [561] Matylda Pohlová 2009 CZE Ski Police nad Metují 03:51.5 00:05.2 01:48.4 (6)
5 5 / Ženy [599] Tereza Michlová 2010 CZE Wikov Ski Skuhrov 03:52.9 00:06.6 01:42.4 (1)
6 6 / Ženy [532] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 03:54.2 00:07.9 01:45.4 (3)
7 7 / Ženy [528] Noemi Elichová 2009 CZE ApacheLOKOTrutnov 04:02.4 00:16.1 01:54.2 (9)
8 8 / Ženy [541] Nela Konrátová 2009 CZE BKL Machov 04:03.1 00:16.8 01:57.6 (11)
9 9 / Ženy [556] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 04:04.5 00:18.2 01:53.2 (8)
10 10 / Ženy [563] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 04:05.9 00:19.6 01:50.4 (7)
11 11 / Ženy [576] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:17.0 00:30.7 01:55.8 (10)
12 12 / Ženy [539] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police nad Metují 04:25.2 00:38.9 02:03.0 (13)
13 13 / Ženy [426] Eva Horká 2009 CZE Velké Popovice 04:38.9 00:52.6 01:58.6 (12)
14 14 / Ženy [544] Eliška Krejsová 2010 CZE KUS Sopotnice 04:41.5 00:55.2 02:04.0 (14)

result list St. minižáci

start ~ 11:39:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [570] Olda Hornych 2009 CZE Ski Police nad Metují 03:44.5 01:44.8 (1)
2 2 / Muži [533] Lukáš Guňka 2009 CZE Hradec Králové 03:51.8 00:07.3 01:49.1 (3)
3 3 / Muži [558] David Vaněk 2009 CZE BKL Machov 03:52.8 00:08.3 01:52.4 (4)
4 4 / Muži [582] František Šabata 2009 CZE Wikov Ski Skuhrov 03:55.2 00:10.7 01:48.6 (2)
5 5 / Muži [568] matěj beran 2010 CZE Ski Police 03:58.7 00:14.2 02:01.8 (7)
6 6 / Muži [577] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:05.3 00:20.8 01:57.4 (5)
7 7 / Muži [543] Šimon Krejsa 2010 CZE KUS Sopotnice 04:26.1 00:41.6 02:05.7 (9)
8 8 / Muži [422] Kryštof Včeliš 2010 CZE Suchý Důl 04:27.8 00:43.3 01:59.5 (6)
9 9 / Muži [425] Matěj Burian 2010 CZE Suchý Důl 04:32.8 00:48.3 02:06.2 (10)
10 10 / Muži [538] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police nad Metují 04:33.3 00:48.8 02:03.9 (8)
11 11 / Mužihorolezec [559] Štěpán Vlk 2010 CZE Vernéřovice 04:45.1 01:00.6 02:08.2 (11)
12 12 / Muži [530] Tomáš Formánek 2009 CZE Praha 05:26.2 01:41.7 02:15.1 (12)

result list Mladší žáci

start ~ 11:48:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [522] Matyáš Buryšek 2008 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 05:32.4 01:46.8 (4) 03:47.4 (5)
2 2 / Muži [595] Marek Beneš 2008 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 05:33.0 00:00.6 01:43.9 (2) 03:47.2 (3)
3 1 / Ženy [517] Anna Mládková 2008 CZE Liberec - Kateřinky 05:34.0 00:01.6 01:40.9 (1) 03:41.2 (1)
4 2 / Ženy [524] Tereza Doležalová 2008 CZE BKL Machov 05:39.5 00:07.1 01:46.8 (5) 03:47.3 (4)
5 3 / Ženy [579] Zuzanna Zaremba 2007 POL Uks Jedynka Gostyń 05:39.6 00:07.2 01:47.1 (6) 03:44.0 (2)
6 3 / Muži [580] Šimon Souček 2008 CZE Maratonstav Úpice 05:45.6 00:13.2 01:44.5 (3) 03:49.9 (6)
7 4 / Muži [583] Jan Křepela 2007 CZE Wikov Ski Skuhrov 05:49.9 00:17.5 01:51.4 (11) 03:55.1 (9)
8 4 / Ženy [596] Veronika Holíková 2008 CZE Wikov Ski Skuhrov 05:52.0 00:19.6 01:48.9 (10) 03:52.5 (7)
9 5 / Ženy [597] Adéla Michlová 2007 CZE Wikov Ski Skuhrov 05:54.3 00:21.9 01:48.8 (9) 03:54.3 (8)
10 6 / Ženy [574] Michalina Harasym 2008 POL MUKN Pod Stróżą 06:01.9 00:29.5 01:52.2 (12) 03:57.3 (10)
11 7 / Ženy [404] Mariana janošová 2007 CZE TJ Baník Karviná 06:20.9 00:48.5 01:52.4 (13) 04:07.3 (12)
12 5 / Muži [578] Adam Bernard 2008 CZE HK Jihlava 06:21.9 00:49.5 01:47.9 (7) 04:03.8 (11)
13 8 / Ženy [520] Simona Bubeníčková 2008 CZE BKL Machov 06:23.7 00:51.3 01:55.1 (16) 04:10.2 (13)
14 6 / Muži [593] Lukáš Jelen 2007 CZE Wikov Ski Skuhrov 06:33.8 01:01.4 02:00.3 (17) 04:22.0 (16)
15 9 / Ženyhorolezec [535] Kata Havlova 2007 CZE Skilauf team 06:37.9 01:05.5 01:48.6 (8) 04:11.8 (14)
16 10 / Ženy [555] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 06:39.6 01:07.2 01:53.3 (14) 04:17.7 (15)
17 11 / Ženy [411] Helena Hroudová 2008 CZE Horní Branná 08:23.1 02:50.7 02:18.9 (18) 05:17.8 (18)
17 7 / Muži [423] Tadeáš Včeliš 2008 CZE Suchý Důl 01:54.9 (15) 04:34.7 (17)

result list Starší žáci

start ~ 12:01:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Muži [553] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:21.4 01:40.5 (3) 03:37.4 (1) 05:32.5 (1)
2 2 / Muži [591] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 07:41.5 00:20.1 01:42.5 (4) 03:44.4 (4) 05:45.0 (3)
3 3 / Muži [537] Martin Hrouda 2005 CZE SASM 07:43.2 00:21.8 01:45.0 (7) 03:45.4 (5) 05:46.7 (4)
4 4 / Muži [549] Štěpán Navrátil 2006 CZE Ski Police nad Metují 07:43.3 00:21.9 01:37.6 (1) 03:38.9 (2) 05:43.2 (2)
5 5 / Muži [552] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:47.5 00:26.1 01:43.3 (6) 03:45.9 (6) 05:48.7 (5)
6 1 / Ženy [592] Tereza Jelenová 2005 CZE Wikov Ski Skuhrov 07:59.9 00:38.5 01:45.9 (9) 03:49.1 (8) 05:52.7 (6)
7 2 / Ženy [554] Lucie Šretrová 2006 CZE Ski Police 08:13.8 00:52.4 01:45.0 (8) 03:49.2 (9) 06:03.0 (7)
8 6 / Muži [421] Jonáš Včeliš 2005 CZE Suchý Důl 08:38.5 01:17.1 01:38.9 (2) 03:42.7 (3) 06:07.3 (8)
9 3 / Ženy [531] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 08:44.1 01:22.7 01:42.5 (5) 03:46.8 (7) 06:09.5 (9)
10 4 / Ženy [518] Leontýna Bezušková 2005 CZE SKI Police nad Metují 09:27.1 02:05.7 01:47.7 (10) 04:09.3 (10) 06:50.4 (10)
11 7 / Muži [406] David Hrouda 2006 CZE SASM 12:08.4 04:47.0 01:58.5 (11) 05:16.7 (11) 08:41.4 (11)

result list BUFO BABY CROSS

start ~ 21:00:00