Běh Teplickými skalami
2020-08-30 Teplice nad Metují
LASPORTIVA CROSS | celkem: 218 , men : 165, women: 53, junior: 13, MA: 49, MB: 55, MC: 27, MD: 16, ME: 4, MF: 1, juniorky: 7, ZA: 18, ZB: 19, ZC: 7, ZD: 2 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Běh Teplickými skalami | N/A | 2020-08-30 12:20:51 | |
Běh Teplickými skalami po kategoriích | N/A | 2020-08-30 12:20:51 |
výsledková listina LASPORTIVA CROSS
start ~ 09:30:10
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / MAhorolezec | [ 252 ] | Radoslav Groh | 1989 | CZE | Hudy | 39:43.2 | |
2 | 1 / MChorolezec | [ 99 ] | Drahomír Randa | 1974 | CZE | HO TJ Sokol Stěžery | 41:00.5 | 01:17.3 |
3 | 2 / MAhorolezec | [ 8 ] | Vladislav Dufka | 1991 | CZE | Běžecký klub Náchod | 41:27.6 | 01:44.4 |
4 | 1 / juniorhorolezec | [ 63 ] | Jiří kulda | 2002 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 41:55.6 | 02:12.4 |
5 | 3 / MAhorolezec | [ 3 ] | Vítězslav Šolc | 1991 | CZE | Paslerův statek na Bišíku | 42:55.7 | 03:12.5 |
6 | 4 / MAhorolezec | [ 101 ] | Jakub Rücker | 1988 | CZE | Bonbon Machov | 43:06.6 | 03:23.4 |
7 | 1 / MBhorolezec | [ 46 ] | Roman Chlup | 1985 | CZE | HMK TJ10 | 43:14.2 | 03:31.0 |
8 | 2 / MBhorolezec | [ 198 ] | martin nývlt | 1982 | CZE | Start Náchod | 44:47.3 | 05:04.1 |
9 | 2 / MChorolezec | [ 37 ] | Lukáš Havel | 1974 | CZE | Skilauf team | 46:09.0 | 06:25.8 |
10 | 5 / MAhorolezec | [ 245 ] | Jan Kalkus | 1990 | CZE | SFF EK | 46:28.7 | 06:45.5 |
11 | 6 / MAhorolezec | [ 121 ] | Václav Štěpán | 1990 | CZE | Bražecký mládenci | 46:41.4 | 06:58.2 |
12 | 3 / MBhorolezec | [ 87 ] | Ondřej Netík | 1984 | CZE | Baterca | 46:53.0 | 07:09.8 |
13 | 1 / ZAhorolezec | [ 222 ] | Karolina Grohová | 1994 | CZE | Hudy - La Sportiva | 47:18.1 | 07:34.9 |
14 | 7 / MAhorolezec | [ 58 ] | Petr Křístek | 1987 | CZE | HO VŠB TU Ostrava | 47:22.6 | 07:39.4 |
15 | 4 / MBhorolezec | [ 137 ] | Jiří Vlk | 1982 | CZE | Vernéřovice | 48:03.6 | 08:20.4 |
16 | 8 / MAhorolezec | [ 172 ] | Tomáš blahuta | 1992 | CZE | Biatlon Ostrava | 48:08.1 | 08:24.9 |
17 | 5 / MBhorolezec | [ 249 ] | Lukáš Pýcha | 1984 | CZE | TJ Start Náchod | 48:09.9 | 08:26.7 |
18 | 6 / MBhorolezec | [ 11 ] | Lukáš Beránek | 1985 | CZE | HO Loko Beroun | 48:12.0 | 08:28.8 |
19 | 9 / MAhorolezec | [ 119 ] | Jan Špička | 1988 | CZE | HO Union Plzen | 48:29.7 | 08:46.5 |
20 | 10 / MAhorolezec | [ 214 ] | Martin kužel | 1986 | CZE | HO EXCENTRIC | 48:45.6 | 09:02.4 |
21 | 2 / juniorhorolezec | [ 217 ] | štěpán potůček | 2001 | CZE | Zlín | 49:40.9 | 09:57.7 |
22 | 3 / juniorhorolezec | [ 218 ] | šimon potůček | 2001 | CZE | Zlín | 50:00.2 | 10:17.0 |
23 | 11 / MAhorolezec | [ 15 ] | Tomáš nosek | 1990 | CZE | Trutnov | 50:43.4 | 11:00.2 |
24 | 12 / MAhorolezec | [ 79 ] | Erik Mikula | 1987 | CZE | Lomnice nad Popelkou | 51:01.3 | 11:18.1 |
25 | 2 / ZAhorolezec | [ 199 ] | Dominika Dupalová | 1988 | CZE | LOKAL BLOK | 51:01.9 | 11:18.7 |
26 | 7 / MBhorolezec | [ 39 ] | Miroslav Havrda | 1984 | CZE | HO Jiskra Jablonec | 51:11.2 | 11:28.0 |
27 | 8 / MBhorolezec | [ 204 ] | tomáš pýcha | 1981 | CZE | Suchý Důl | 51:25.3 | 11:42.1 |
28 | 9 / MBhorolezec | [ 196 ] | vojtěch kříž | 1983 | CZE | Start Náchod | 51:40.6 | 11:57.4 |
29 | 10 / MBhorolezec | [ 67 ] | Aleš Lhota | 1978 | CZE | Pivovar Miletín | 52:23.4 | 12:40.2 |
30 | 11 / MBhorolezec | [ 43 ] | Ondřej Horáček | 1982 | CZE | HO Spoďák | 52:49.0 | 13:05.8 |
31 | 12 / MBhorolezec | [ 211 ] | david křetínský | 1985 | CZE | Kroměříž | 53:38.2 | 13:55.0 |
32 | 13 / MBhorolezec | [ 125 ] | Michal Trněný | 1984 | CZE | Ústí nad Labem | 53:49.5 | 14:06.3 |
33 | 1 / ZBhorolezec | [ 207 ] | Kateřina Mandulová | 1979 | CZE | Horal Ruzyně | 54:36.9 | 14:53.7 |
34 | 3 / MChorolezec | [ 27 ] | Martin Dvořák | 1972 | CZE | HO TJ Sokol Stěžery | 55:10.7 | 15:27.5 |
35 | 13 / MAhorolezec | [ 85 ] | Pavel Navrátil | 1990 | CZE | GoMango Hradec Králové | 55:18.1 | 15:34.9 |
36 | 14 / MAhorolezec | [ 103 ] | Jan Řezníček | 1987 | CZE | Los Plzeňos | 55:27.1 | 15:43.9 |
37 | 14 / MBhorolezec | [ 61 ] | Ondřej Kudela | 1980 | CZE | Baterca | 56:13.5 | 16:30.3 |
38 | 4 / MChorolezec | [ 135 ] | Václav Vestfál | 1972 | CZE | HO Loko Teplice | 56:27.0 | 16:43.8 |
39 | 15 / MBhorolezec | [ 108 ] | Georges Siládi | 1982 | CZE | Komárka | 57:23.6 | 17:40.4 |
40 | 5 / MChorolezec | [ 83 ] | Petr Nádhera | 1967 | CZE | Hradec Králové | 58:01.2 | 18:18.0 |
41 | 1 / MDhorolezec | [ 73 ] | Luboš Matějíček | 1962 | CZE | Hovrch | 59:19.5 | 19:36.3 |
42 | 4 / juniorhorolezec | [ 206 ] | vojtěch tomek | 2004 | CZE | Ostrava | 59:30.3 | 19:47.1 |
43 | 2 / ZBhorolezec | [ 126 ] | Marie Tříšková | 1976 | CZE | Trenovanibehu.cz | 59:45.7 | 20:02.5 |
44 | 3 / ZAhorolezec | [ 144 ] | Eliška Zýková | 1995 | CZE | HO Jiskra Adršpach | 01:00:38.5 | 20:55.3 |
45 | 4 / ZAhorolezec | [ 180 ] | Tereza Svobodová | 1995 | CZE | Praha | 01:07:24.6 | 27:41.4 |
46 | 15 / MAhorolezec | [ 202 ] | Petr Šinták | 1986 | CZE | Slavoňov | 01:11:45.0 | 32:01.8 |
47 | 3 / ZBhorolezec | [ 220 ] | ivana kopecká | 1985 | CZE | Kralupy nad Vltavou | 01:12:37.2 | 32:54.0 |
48 | 5 / ZAhorolezec | [ 136 ] | Martina Vlastnikova | 1986 | CZE | Český Brod | 01:18:22.3 | 38:39.1 |
49 | 1 / ZChorolezec | [ 84 ] | Hana Nádherová | 1968 | CZE | hradec králové | 01:51:59.5 | 01:12:16.3 |