Běh pro Hospic
2020-09-19 Červený Kostelec
10km (hlavní závod) | celkem: 137 , men : 96, women: 41, Muži: 96, Ženy: 41 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Běh pro Hospic | N/A | 2020-09-19 16:24:10 | |
Běh pro Hospic po kategoriích | N/A | 2020-09-19 16:24:10 |
výsledková listina 10km (hlavní závod)
start ~ 11:01:17
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Muži | [ 1 ] | Pavel Jelen | 1991 | CZE | Běžecký klub Náchod | 32:30.7 | ||
2 | 2 / Muži | [ 123 ] | František Vagenknecht | 1977 | CZE | Nová Paka | 33:48.2 | 01:17.5 | |
3 | 3 / Muži | [ 84 ] | Vladislav Dufka | 1991 | CZE | Běžecký klub Náchod | 34:39.6 | 02:08.9 | |
4 | 4 / Muži | [ 144 ] | Marek Kincl | 1974 | CZE | Maratonstav Úpice | 34:57.8 | 02:27.1 | |
5 | 5 / Muži | [ 134 ] | Jiří Leplt | 1985 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 35:20.2 | 02:49.5 | |
6 | 6 / Muži | [ 62 ] | Pepek Petrů | 1986 | CZE | Hasiči města Náchoda | 36:34.7 | 04:04.0 | |
7 | 7 / Muži | [ 87 ] | František Buřil | 1966 | CZE | Vidochov | 36:45.0 | 04:14.3 | |
8 | 8 / Muži | [ 129 ] | Michal Balcar | 1985 | CZE | Runsport | 37:41.6 | 05:10.9 | |
9 | 9 / Muži | [ 68 ] | Benjamin Sichrovský | 2000 | CZE | Běžecký klub Náchod | 38:18.5 | 05:47.8 | |
10 | 10 / Muži | [ 33 ] | Ondřej Hejna | 2002 | CZE | Červený Kostelec | 38:19.6 | 05:48.9 | |
11 | 11 / Muži | [ 27 ] | Tomáš Doubek | 1987 | CZE | CYKLO-SKI klub Polička | 38:28.0 | 05:57.3 | |
12 | 12 / Muži | [ 132 ] | Ondřej Kubik | 1981 | CZE | TJ Maratonstav | 38:36.4 | 06:05.7 | |
13 | 13 / Muži | [ 150 ] | Jan Čížek | 1984 | CZE | Hradec Králové | 38:42.5 | 06:11.8 | |
14 | 14 / Muži | [ 80 ] | Martin Osoba | 1965 | CZE | TJ Lokomotiva Meziměstí | 38:43.5 | 06:12.8 | |
15 | 15 / Muži | [ 93 ] | Lukáš Hamral | 1994 | CZE | Hradec Králové | 38:56.3 | 06:25.6 | |
16 | 16 / Muži | [ 44 ] | Lukáš Kulda | 1994 | CZE | Červený Kostelec | 39:01.9 | 06:31.2 | |
17 | 17 / Muži | [ 111 ] | Jiří Klauz | 1972 | CZE | Bakov nad Jizerou | 39:27.5 | 06:56.8 | |
18 | 18 / Muži | [ 29 ] | Tomáš Florian | 1979 | CZE | Náchoďáci | 39:36.0 | 07:05.3 | |
19 | 19 / Muži | [ 61 ] | Jan Pajer | 1980 | CZE | Velký Třebešov | 39:47.9 | 07:17.2 | |
20 | 20 / Muži | [ 107 ] | Martin Habr | 1996 | CZE | TJ Sokol Olešnice | 40:01.8 | 07:31.1 | |
21 | 21 / Muži | [ 83 ] | Ivan Hejna | 1996 | CZE | Rtyně v Podkrkonoší | 40:19.6 | 07:48.9 | |
22 | 22 / Muži | [ 25 ] | Vaněk David | 1974 | CZE | Bezděkov nad/Metují | 40:19.8 | 07:49.1 | |
23 | 23 / Muži | [ 151 ] | Tomáš Martínek | 1991 | CZE | SILVagro | 40:31.2 | 08:00.5 | |
24 | 24 / Muži | [ 42 ] | Lumír Koutník | 1967 | CZE | AO Spartak Vrchlabí | 40:33.7 | 08:03.0 | |
25 | 25 / Muži | [ 74 ] | Vladimír Vacarda | 1959 | CZE | ELEVEN RUN TEAM | 40:56.6 | 08:25.9 | |
26 | 26 / Muži | [ 14 ] | Jan Balek | 1983 | CZE | GLADIATORRACETEAM | 41:02.1 | 08:31.4 | |
27 | 27 / Muži | [ 108 ] | Petr Habr | 1965 | CZE | Žernov pro radost | 41:17.0 | 08:46.3 | |
28 | 1 / Ženy | [ 54 ] | Kristýna Mervartová | 1991 | CZE | Vlčí smečka | 41:32.2 | 09:01.5 | |
29 | 28 / Muži | [ 46 ] | Martin Laštůvka | 1980 | CZE | Cyklo Tony | 41:33.1 | 09:02.4 | |
30 | 29 / Muži | [ 141 ] | Radek Čipera | 1964 | CZE | SKI Radvanice | 41:45.7 | 09:15.0 | |
31 | 30 / Muži | [ 545 ] | Tomáš Kábrt | 1994 | CZE | Červená Hora | 41:48.8 | 09:18.1 | |
32 | 31 / Muži | [ 70 ] | Vladimír Souček | 1973 | CZE | TJ Sokol Červený Kostelec | 41:57.7 | 09:27.0 | |
33 | 32 / Muži | [ 106 ] | Martin Gult | 1975 | CZE | Wikov | 42:07.0 | 09:36.3 | |
34 | 33 / Muži | [ 97 ] | Jakub Hanousek | 1991 | CZE | Police nad metují | 42:42.7 | 10:12.0 | |
35 | 34 / Muži | [ 136 ] | Jan Friede | 1977 | CZE | Wikov Hronov | 42:48.6 | 10:17.9 | |
36 | 35 / Muži | [ 94 ] | Adam Langenberger | 1985 | CZE | Běžecký klub Náchod | 42:51.5 | 10:20.8 | |
37 | 36 / Muži | [ 12 ] | Zdeněk Babka | 1981 | CZE | Trutnov | 43:02.1 | 10:31.4 | |
38 | 2 / Ženy | [ 57 ] | Pavlína Nedomlelová | 1985 | CZE | Trutnov | 43:15.0 | 10:44.3 | |
39 | 37 / Muži | [ 13 ] | Martin Baláš | 1973 | CZE | Run4run | 43:35.0 | 11:04.3 | |
40 | 38 / Muži | [ 73 ] | Josef Tér | 1995 | CZE | Velké Poříčí | 43:43.7 | 11:13.0 | |
41 | 39 / Muži | [ 76 ] | Martin Vašíček | 1971 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 43:49.6 | 11:18.9 | |
42 | 40 / Muži | [ 53 ] | Václav Matuška | 1969 | CZE | Velká Jesenice | 44:15.9 | 11:45.2 | |
43 | 41 / Muži | [ 99 ] | Alexandr Hejna | 2004 | CZE | Červený Kostelec | 44:16.9 | 11:46.2 | |
44 | 42 / Muži | [ 21 ] | Jan Brož | 1968 | CZE | Náměrka | 44:21.2 | 11:50.5 | |
45 | 43 / Muži | [ 41 ] | Vladimír Kostelecký | 1970 | CZE | Vella team Náchod | 44:35.4 | 12:04.7 | |
46 | 44 / Muži | [ 66 ] | Antonín Regner | 2006 | CZE | Červený Kostelec | 44:44.4 | 12:13.7 | |
47 | 45 / Muži | [ 133 ] | Jiří Leplt | 1961 | CZE | Pivovar Miletín | 44:47.2 | 12:16.5 | |
48 | 46 / Muži | [ 113 ] | Jan Kulda | 1973 | CZE | Integraf running team | 44:50.3 | 12:19.6 | |
49 | 47 / Muži | [ 112 ] | Štěpán Knapp | 1996 | CZE | Bražecký mládenci | 45:04.1 | 12:33.4 | |
50 | 3 / Ženy | [ 98 ] | Tereza Tyrychtrová | 1981 | CZE | Batňovice | 45:04.4 | 12:33.7 | |
51 | 48 / Muži | [ 56 ] | Josef Nečas | 1958 | CZE | Upice | 45:10.0 | 12:39.3 | |
52 | 49 / Muži | [ 102 ] | Radovan Pražák | 1967 | CZE | GLADIATORRACETEAM | 45:15.0 | 12:44.3 | |
53 | 50 / Muži | [ 138 ] | Miroslav Pullman | 1950 | CZE | Jablonec nad nisou | 45:23.9 | 12:53.2 | |
54 | 51 / Muži | [ 52 ] | Martin Matuška | 1980 | CZE | Ohnišov | 45:37.2 | 13:06.5 | |
55 | 52 / Muži | [ 116 ] | Zdeněk Minařík | 1978 | CZE | Dvatchuraci | 45:40.3 | 13:09.6 | |
56 | 53 / Muži | [ 143 ] | Luboš Matějíček | 1962 | CZE | Hovrch | 45:52.4 | 13:21.7 | |
57 | 54 / Muži | [ 92 ] | Pavel Burdych | 1991 | CZE | Mobil Náchod | 46:08.2 | 13:37.5 | |
58 | 4 / Ženy | [ 88 ] | Romana Baškovská | 1974 | CZE | Holky z Vršovky | 46:18.1 | 13:47.4 | |
59 | 55 / Muži | [ 103 ] | Radomír Švec | 1971 | CZE | ALBI | 46:27.8 | 13:57.1 | |
60 | 5 / Ženy | [ 126 ] | Lenka renská | 1980 | CZE | Hvězda Pardubice | 46:29.6 | 13:58.9 | |
61 | 6 / Ženy | [ 16 ] | Kateřina Baškovská | 1994 | CZE | Holky z Vršovky | 46:33.3 | 14:02.6 | |
62 | 7 / Ženy | [ 140 ] | Eva Klampflová | 1964 | CZE | Vrchaři Vrchlabí | 47:02.9 | 14:32.2 | |
63 | 56 / Muži | [ 51 ] | Miroslav Málek | 1995 | CZE | Vodáci Hronov | 47:10.4 | 14:39.7 | |
64 | 57 / Muži | [ 77 ] | Vladimir Zeleny | 1976 | CZE | SDH Běloves | 47:14.2 | 14:43.5 | |
65 | 58 / Muži | [ 47 ] | Jan Louženský | 1953 | CZE | Moravany | 47:23.1 | 14:52.4 | |
66 | 59 / Muži | [ 114 ] | Lukáš Linhart | 1989 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 47:37.3 | 15:06.6 | |
67 | 60 / Muži | [ 146 ] | Martin Bohuš | 2000 | CZE | FUCKIT_TEAM | 47:40.1 | 15:09.4 | |
68 | 61 / Muži | [ 110 ] | Dalibor Horak | 1989 | CZE | Úpice | 47:55.4 | 15:24.7 | |
69 | 62 / Muži | [ 85 ] | Josef Vaněk | 1965 | CZE | TJ Sokol Karate Náchod | 48:11.0 | 15:40.3 | |
70 | 8 / Ženy | [ 104 ] | Alena Vránová | 1980 | CZE | Easygorun | 48:13.1 | 15:42.4 | |
71 | 9 / Ženy | [ 38 ] | Zdeňka Jonášová | 1964 | CZE | Hradecký Spinning Klub | 48:43.4 | 16:12.7 | |
72 | 63 / Muži | [ 128 ] | Vít Stříteský | 1989 | CZE | Praha | 48:48.8 | 16:18.1 | |
73 | 64 / Muži | [ 20 ] | Martin Blažek | 1971 | CZE | Bintana - speciální stavební práce | 48:53.3 | 16:22.6 | |
74 | 65 / Muži | [ 48 ] | PETR MACEK | 1968 | CZE | KAMAPETR | 49:01.8 | 16:31.1 | |
75 | 66 / Muži | [ 82 ] | Václav Goldbach | 1950 | CZE | SK Týniště nad Orlicí | 49:05.3 | 16:34.6 | |
76 | 67 / Muži | [ 18 ] | David Bejšovec | 1985 | CZE | Česká Metuje | 49:11.2 | 16:40.5 | |
77 | 68 / Muži | [ 15 ] | Marek Baše | 1984 | CZE | Velké Svatoňovice | 49:21.2 | 16:50.5 | |
78 | 10 / Ženy | [ 32 ] | Markéta Hanzlová | 1973 | CZE | svaz českých bohémů | 49:32.1 | 17:01.4 | |
79 | 69 / Muži | [ 135 ] | Filip Cír | 1983 | CZE | Česká Skalice | 49:35.0 | 17:04.3 | |
80 | 11 / Ženy | [ 40 ] | Ivana Kleinová | 1981 | CZE | Erika copy shop | 49:37.9 | 17:07.2 | |
81 | 70 / Muži | [ 35 ] | Petr Ivančic | 1990 | CZE | Haňaňa team | 49:51.4 | 17:20.7 | |
82 | 71 / Muži | [ 101 ] | Lukáš Hrubý | 2003 | CZE | Hronov, Velký Dřevíč | 50:06.3 | 17:35.6 | |
83 | 72 / Muži | [ 36 ] | Ondřej Jansa | 1998 | CZE | Hronov | 50:07.8 | 17:37.1 | |
84 | 12 / Ženy | [ 30 ] | Simona Fojtíková | 1988 | CZE | Červený Kostelec | 50:18.9 | 17:48.2 | |
85 | 73 / Muži | [ 11 ] | Petr Adámek | 1993 | CZE | Červený Kostelec | 50:19.0 | 17:48.3 | |
86 | 74 / Muži | [ 149 ] | Michal Prokop | 1973 | CZE | Poříčí Orli | 50:23.5 | 17:52.8 | |
87 | 75 / Muži | [ 95 ] | Václav Hůlka | 2001 | CZE | Dream Team | 50:27.4 | 17:56.7 | |
88 | 13 / Ženy | [ 148 ] | Markéta Vítová | 1982 | CZE | TJ Sokol Lhota | 50:29.7 | 17:59.0 | |
89 | 76 / Muži | [ 117 ] | Matěj Němec | 1987 | CZE | Červený Kostelec | 50:39.5 | 18:08.8 | |
90 | 14 / Ženy | [ 43 ] | Iva Králová | 1982 | CZE | Svoboda nad Úpou | 50:45.8 | 18:15.1 | |
91 | 77 / Muži | [ 26 ] | Jakub Dohnal | 1991 | CZE | Červený Kosetelec | 50:55.3 | 18:24.6 | |
92 | 78 / Muži | [ 145 ] | Pavel Baruhyuk | 2000 | CZE | FUCKIT_TEAM | 50:55.9 | 18:25.2 | |
93 | 79 / Muži | [ 64 ] | Jan Poláček | 1968 | CZE | Náchod | 51:11.8 | 18:41.1 | |
94 | 15 / Ženy | [ 91 ] | Jana Zelenková | 1981 | CZE | TJ Sokol Žernov | 51:14.2 | 18:43.5 | |
95 | 16 / Ženy | [ 89 ] | Simona Bubeníčková | 1978 | CZE | BUBUTEAM | 51:43.2 | 19:12.5 | |
96 | 80 / Muži | [ 118 ] | Petr Novák | 1977 | CZE | Dvatchuraci | 51:46.1 | 19:15.4 | |
97 | 17 / Ženy | [ 109 ] | Lada Hanušová | 1981 | CZE | Náchod | 52:25.4 | 19:54.7 | |
98 | 18 / Ženy | [ 124 ] | Zuzana Zlámalíková | 1979 | CZE | Jasenná | 52:32.2 | 20:01.5 | |
99 | 19 / Ženy | [ 122 ] | Marie Švábová | 1992 | CZE | Červený Kostelec | 52:35.9 | 20:05.2 | |
100 | 81 / Muži | [ 55 ] | Josef Metelka | 1944 | CZE | SKI Police nad Metují | 52:56.3 | 20:25.6 | |
101 | 82 / Muži | [ 28 ] | Daniel Drobný | 1988 | CZE | Gentleman Store | 53:07.5 | 20:36.8 | |
102 | 20 / Ženy | [ 19 ] | Jana Bláhová | 1976 | CZE | Trutnov | 53:18.8 | 20:48.1 | |
103 | 83 / Muži | [ 90 ] | Michal Antoš | 1990 | CZE | Astratex | 53:37.1 | 21:06.4 | |
104 | 21 / Ženy | [ 81 ] | Lucie Macháňová | 1981 | CZE | Nové Město nad Metují | 53:49.0 | 21:18.3 | |
105 | 22 / Ženy | [ 58 ] | Denisa Novotná | 1992 | CZE | Mokrý banditi | 53:53.0 | 21:22.3 | |
106 | 84 / Muži | [ 71 ] | Petr Šinták | 1986 | CZE | Slavoňov | 54:01.6 | 21:30.9 | |
107 | 85 / Muži | [ 49 ] | Marek Mach | 1975 | CZE | Nový Hrádek | 54:21.1 | 21:50.4 | |
108 | 23 / Ženy | [ 96 ] | Adéla Dušková | 1991 | CZE | Červený Kostelec | 54:45.2 | 22:14.5 | |
109 | 86 / Muži | [ 137 ] | zdeněk krajč | 1954 | CZE | Trutnov | 54:45.5 | 22:14.8 | |
110 | 87 / Muži | [ 45 ] | Jiří Kuřík | 1950 | CZE | Orel Studenec | 55:05.0 | 22:34.3 | |
111 | 24 / Ženy | [ 100 ] | Petra Rudelová | 1977 | CZE | Úpice | 55:15.9 | 22:45.2 | |
112 | 88 / Muži | [ 125 ] | Tomáš Míl | 1971 | CZE | HELLA stínící technika | 55:17.8 | 22:47.1 | |
113 | 25 / Ženy | [ 24 ] | Veronika Čílová | 1963 | CZE | Jizerská lékárna | 55:20.3 | 22:49.6 | |
114 | 26 / Ženy | [ 79 ] | Erika Zoubková | 1976 | CZE | Erika copy shop | 55:24.7 | 22:54.0 | |
115 | 27 / Ženy | [ 67 ] | Lucie Riegerová | 1977 | CZE | SKI Police nad Metují | 55:24.8 | 22:54.1 | |
116 | 89 / Muži | [ 105 ] | Libor Dušek | 1989 | CZE | Náchod | 55:27.0 | 22:56.3 | |
117 | 28 / Ženy | [ 72 ] | Veronika Šulcová | 1971 | CZE | Náchod | 56:01.3 | 23:30.6 | |
118 | 90 / Muži | [ 115 ] | Václav Máslo | 1968 | CZE | jako po másle | 56:02.3 | 23:31.6 | |
119 | 29 / Ženy | [ 50 ] | Jana Machová | 1976 | CZE | Nový Hrádek | 56:04.5 | 23:33.8 | |
120 | 30 / Ženy | [ 139 ] | Zdeňka Říhová | 1959 | CZE | Náchod | 56:25.1 | 23:54.4 | |
121 | 91 / Muži | [ 60 ] | Petr Pacner | 1995 | CZE | Velké Poříčí | 56:46.1 | 24:15.4 | |
122 | 92 / Muži | [ 59 ] | Dawe Novotný | 1987 | CZE | Mokrý Banditi | 57:03.9 | 24:33.2 | |
123 | 93 / Muži | [ 142 ] | Vít Hubka | 1997 | CZE | Trutnov | 57:55.2 | 25:24.5 | |
124 | 94 / Muži | [ 23 ] | Martin Číla | 1962 | CZE | Basketbal Loko Liberec | 58:25.4 | 25:54.7 | |
125 | 31 / Ženy | [ 147 ] | Lucie Krulichová | 1991 | CZE | Náchod | 58:45.4 | 26:14.7 | |
126 | 32 / Ženy | [ 121 ] | Dominika Stonjeková | 2003 | CZE | Hronov | 59:32.3 | 27:01.6 | |
127 | 33 / Ženy | [ 120 ] | Ivana Stonjeková | 1968 | CZE | Hronov | 59:32.4 | 27:01.7 | |
128 | 34 / Ženy | [ 31 ] | Eva Friebelová | 1962 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 59:47.8 | 27:17.1 | |
129 | 95 / Muži | [ 63 ] | Zdeněk Petržílek | 1955 | CZE | KRB Chrudim | 01:02:17.8 | 29:47.1 | |
130 | 35 / Ženy | [ 65 ] | Jana Procházková | 1975 | CZE | Velké Poříčí | 01:03:05.8 | 30:35.1 | |
131 | 36 / Ženy | [ 130 ] | Martina Šlehoferová | 1989 | CZE | Albi | 01:03:36.4 | 31:05.7 | |
132 | 37 / Ženy | [ 131 ] | Kateřina Fišerová | 1985 | CZE | Albi | 01:03:36.4 | 31:05.7 | |
133 | 38 / Ženy | [ 119 ] | Milana Sahánková | 1980 | CZE | Rudník u Vrchlabí | 01:04:33.7 | 32:03.0 | |
134 | 96 / Muži | [ 86 ] | Jan Tučný | 1947 | CZE | MK Pardubice | 01:10:06.4 | 37:35.7 | |
135 | 39 / Ženy | [ 75 ] | Hana Vacková | 1956 | CZE | Sokol Starkoč | 01:10:45.0 | 38:14.3 | |
136 | 40 / Ženy | [ 127 ] | Dagmar Staňková | 1975 | CZE | Hradec Králové | 01:12:59.0 | 40:28.3 | |
DNF | / Ženy | [ 22 ] | Kateřina Čápová | 1984 | CZE | Broumov |