neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200104 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200108 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200108 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200108 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200108 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200108 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200108 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200108 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200108 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200108 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200108 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 200109 mozna mi chybi kategorie

ABB Trutnovský půlmaraton

2020-09-06 Trutnov

archiv

announcement

registration

start list

results

Školáci 400m total: 19, men : 1, women: 18, kluci: 1, holky: 18 [html] [pdf]
Školáci 400m kluci total: 14, men : 14, women: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 800m total: 17, men : 0, women: 17, kluci: 0, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 800m kluci total: 17, men : 17, women: 0, kluci: 17, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 1600 total: 14, men : 9, women: 5, kluci: 9, holky: 5 [html] [pdf]
1/2 Maraton total: 48, men : 36, women: 12, M1: 12, M2: 15, M3: 9, Z1: 6, Z2: 5, Z3: 1 [html] [pdf]
10km total: 53, men : 38, women: 15, Muži: 38, Ženy: 15 [html] [pdf]
5km total: 72, men : 39, women: 33, Muži: 39, Ženy: 33 [html] [pdf]

start list Školáci 400m

start ~ 11:10:00 , 2012 - 2013 , registered: 19 participants ( 1 of men, 18 of women)

category # name state year team
holky [381] Adámková Lucie CZE 2012 Trutnov
holky [301] Baťková Melisa CZE 2013 OlfinCar Ski team Trutnov
holky [353] Beluská Nikol CZE 2012 Trutnov
kluci [ ] Harasym Nikodem POL 2012 MUKN Pod Stróżą
holky [311] Johanová Anika CZE 2012 Olfin Car Ski Team Trutnov
holky [314] Králová Denisa CZE 2012 Olfin car Ski Team
holky [373] Losenická Tereya CZE 2012 Svoboda
holky [319] Lysenko Veronika CZE 2012 ABB Trutnov
holky [376] Malá Anna CZE 2012 LOKO TRUTNOV
holky [357] Nováková Zuzana CZE 2013 Habřina
holky [383] Plšková Julie CZE 2012 Trutnov
holky [386] Ryantová Annie CZE 2013 Trutnov
holky [389] Smoleňová Zuzana CZE 2013
holky [393] Strnadová Barbora CZE 2013 OlfinCar Ski team Trutnov
holky [390] Šustrová Amálie CZE 2012 SK Janské Lázně
holky [387] Tichá Gabriela CZE 2012
holky [338] Tyrychtrová Lucie CZE 2012 Batňovice
holky [340] Vagenknechtova Lenka CZE 2013 Trutnov
holky [351] Voleská Karolína CZE 2012 Trutnov

start list Školáci 400m kluci

start ~ 11:14:13 , all years of born , registered: 14 participants ( 14 of men, 0 of women)

category # name state year team
kluci [303] Blažek Daniel CZE 2012 Bintana - speciální stavební práce
kluci [374] Bureš Jakub CZE 2013
kluci [375] Dvorský Antonín CZE 2013 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [359] Homolka Petr CZE 2012 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [365] Králík Martin CZE 2012 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [369] Kubík Jindra CZE 2013 Maratonstav Úpice
kluci [317] Kysela Jiří CZE 2013 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [379] Pochobradský Adam CZE 2013 HC Trutnov
kluci [300] Procházka Bořek CZE 2012 Trutnov
kluci [326] Stierand Václav CZE 2012 Šneci v běhu
kluci [392] Šimoník Ondřej CZE 2013 Praha 10
kluci [333] Šretr Oskar CZE 2012 Olfin Car Ski Team Trutnov
kluci [342] Tuček Matěj CZE 2012 SKI Police nad Metují
kluci [352] Voleský Vít CZE 2013 Trutnov

start list Školáci 800m

start ~ 11:22:43 , 2010 - 2011 , registered: 17 participants ( 0 of men, 17 of women)

category # name state year team
holky [384] Brýdlová Tereza CZE 2011 Trutnov
holky [360] Hromádková Elen CZE 2010 OlfinCar Ski team Trutnov
holky [309] Hůlková Adéla CZE 2010 Ski Police nad Metují
holky [321] Matsko Marta CZE 2011 ABB
holky [348] Mykasová Natálie CZE 2010 Trutnov
holky [358] Nováková Aneta CZE 2011 Habřina
holky [385] Nováková Mariana CZE 2010 Trutnov
holky [378] Pechová Anna CZE 2010 Trutnov
holky [323] Petrovová Michaela CZE 2010 TJ Lokomotiva Trutnov
holky [372] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
holky [371] Polická Julie CZE 2011 Velké Poříčí
holky [362] Strnadová Natálie CZE 2010 Olfin Car Ski team Trutnov
holky [380] Šimková Emma Šarlota CZE 2011
holky [332] Špačková Anna CZE 2010 Vlkov
holky [391] šPAČKOVÁ Ketrin CZE 2010 Trutnov
holky [334] Šretrová Eliška CZE 2010 Olfin Car Ski Team Trutnov
holky [336] Tejklova Terezka CZE 2011 Trutnov

start list Školáci 800m kluci

start ~ 11:31:19 , all years of born , registered: 17 participants ( 17 of men, 0 of women)

category # name state year team
kluci [345] Dvořák Josef CZE 2011 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [306] Hainiš Pavel CZE 2011 Trutnov 4
kluci [350] Hamáček Matěj CZE 2011 Olfin Car Ski Team Trutnov
kluci [307] Hůlka Vít CZE 2010 Ski Police nad Metují
kluci [364] Jonáš Rudolf CZE 2010 Deep Sea
kluci [312] Kodet Tobiáš CZE 2011 Svoboda nad Úpou
kluci [344] Kohoutek Adam CZE 2011 Blue Fly
kluci [315] Křepelka Matěj CZE 2011 Police nad Metují
kluci [368] Kubík Vojta CZE 2011 Maratonstav Úpice
kluci [316] Kysela Vojtěch CZE 2010 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [377] Pech Jiří CZE 2011 Trutnov
kluci [325] RADOCH Matyáš CZE 2011 Trutnov
kluci [335] Tejkl Matěj CZE 2011 Trutnov
kluci [339] Vagenknecht Lukáš CZE 2010 Olfin Car Ski Team Trutnov
kluci [343] Valent Filip CZE 2010 Trutnov
kluci [355] Vranovský Tomáš CZE 2011 Trutnov
kluci [356] Zelenka Matěj CZE 2010 Zelenkovi

start list Školáci 1600

start ~ 11:40:06 , 2006 - 2009 , registered: 14 participants ( 9 of men, 5 of women)

category # name state year team
holky [382] Adámková Eliška CZE 2009 Trutnov
holky [ ] Harasym Michalina POL 2008 pod mukn stoza
kluci [346] Holada Martin CZE 2009 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [388] Hurdálek Tobiáš CZE 2009
kluci [310] johan Marek CZE 2009 Olfin Car Ski Team Trutnov
holky [370] Kotroušová Hana CZE 2009 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [366] Kudlej Radim CZE 2007 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [367] Kudlej Štěpán CZE 2007 OlfinCar Ski team Trutnov
kluci [ ] Kukliš Jan CZE 2007 Bublifuci
holky [322] Petrovová Tereza CZE 2007 TJ Lokomotiva Trutnov
holky [354] Pozlerová Edita CZE 2007 Lázně Bohdaneč
kluci [363] Rudolf Marek CZE 2007 Hvězda Pardubice z.s.
kluci [341] Vondra Matěj CZE 2007 Rudník
kluci [361] Zelenka Jiříich CZE 2007 Trutnov

start list 1/2 Maraton

start ~ 12:00:47 , 2005 and older , registered: 48 participants ( 36 of men, 12 of women)

category # name state year team
M3 [41] Boháč Jiří CZE 1954 BehejBrno.com
M2 [6] Böszörményi Gábor CZE 1976 Praha 9
M3 [7] Čtvrtečka Pavel CZE 1968 Triatlon Team Loko Trutnov
Z1 [8] Dvorská Alžběta CZE 2004 Olfin car Ski Team
M2 [9] Frýba Milan CZE 1975 Kasperovec
M2 [32] Harasym Maciej POL 1977 Wysoka
Z2 [37] Honzová Petra CZE 1984 Šneci v běhu
M3 [3] Jančík Bořek CZE 1964 Salming/Run4fun
M1 [2] Jeřábek Petr CZE 1993 Hitachi ABB Power Grids
Z3 [10] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
M2 [34] Kirsch Radomír CZE 1975 Triatlon Team Loko Trutnov
Z2 [35] Kirschová Eva CZE 1978 Triatlon Team Trutnov
Z2 [11] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
M2 [4] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
M3 [33] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
M1 [1] Krunka Kamil CZE 1986 Běžecký klub Náchod
M1 [12] Linhart Radek CZE 1988 Krmelín
M1 [13] Marcinčín Jakub CZE 1986 Kyšperk Ski Team
M3 [42] Matějíček Luboš CZE 1962 Hovrch
M1 [14] Milata Tomáš CZE 1989 Trutnov
Z1 [15] Müllerová Veronika CZE 2000 Trutnov
M3 [36] Nečas Josef CZE 1958 Upice
M1 [43] Neumann Jan CZE 1991 Hradec Králové
M1 [ ] Neumann Jan CZE 1991 Hradec Králové
M1 [16] Nohejl Jakub CZE 1997 Trutnov
Z1 [40] Opočenská Tereza CZE 1991 Kasper - Swix Team
M3 [5] Pechek František CZE 1953 Trutnov
Z1 [31] Poučová Petra CZE 1996 Nová Hradečná
Z1 [26] Ptashuk Katsiaryna CZE 1991
M2 [30] Ryšavý Martin CZE 1975 Promusic Prolog Bike
M2 [17] Říha Jirka CZE 1973 MFK 2006
M1 [29] Slavík Vojtěch CZE 2003 Pilníkov
M1 [27] Starzhynskyi Andrii CZE 1990 Ukraine
M2 [18] Šesták Karel CZE 1971 Kasper Swix Team Trutnov
M1 [19] Šibrava Josef CZE 1989 Trutnov
M2 [20] Škrob Vojtěch CZE 1985 Sivice
M2 [ ] Štika Martin CZE 1985 STIKAman
M2 [25] Šturma Robert CZE 1980 Trutnov
M3 [39] Šubrt Michal CZE 1958 trutnov
Z2 [28] Tezcan Ivana CZE 1981 Atletika Trutnov
M3 [24] Vanta Josef CZE 1962 Triclub Dobruška
M2 [21] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
Z1 [ ] Vávrů Ivana CZE 1988 Chomutov
Z2 [22] Veselská Slávka CZE 1982 Broumov
M2 [ ] Veselý Jan CZE 1985 Happy Team
M2 [23] Vojtěch Michal CZE 1977 Posilovna Vella Trutnov
M2 [38] Vojtíšek Zdeněk CZE 1973 Šneci v běhu
M1 [ ] Zlámal Aleš CZE 1987 Kasper Swix Team

start list 10km

start ~ 12:04:43 , 2005 and older , registered: 53 participants ( 38 of men, 15 of women)

category # name state year team
Muži [101] Blažek Martin CZE 1971 Bintana - speciální stavební práce
Ženy [137] Boudová Barbora CZE 1988 Apolinář VFN
Muži [102] Brož Michal CZE 1980 Mladé Buky
Muži [48] David Michal CZE 1977 Trutnov
Muži [124] Drtina Vratislav CZE 1980 SAC Špindlerův Mlýn
Ženy [58] Dvorská Ivana CZE 1971 Olfin Car Trutnov
Muži [103] Fajfr Lukáš CZE 1996 Vrchlabi
Ženy [104] Fajfrová Lucie CZE 1998 Brno
Muži [105] Filip Robin CZE 1996 Třebíč
Muži [46] Haas Jan CZE 1984 Kasper - Swix Team
Muži [125] Harasym Andrzej Marian CZE 1989 Wroclaw
Ženy [131] Horníková Eliška CZE 1997 Pardubice
Muži [136] Hůlek Lubomír CZE 1987 Trutnov
Muži [122] Chaloupka David CZE 2001 Trutnov
Ženy [106] Jeřábková Veronika CZE 1985 Velim
Ženy [107] Klíbrová Tereza CZE 1985 ROBOTi
Ženy [108] Kočí Kateřina CZE 1983 Praha 3
Muži [109] Kočí Petr CZE 1979 Praha 3
Muži [110] Kotas Petr CZE 1984 Kolín
Muži [111] Kotyk Vojta CZE 2005 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Muži [111] Kotyk Vojta CZE 2005 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Ženy [112] Kozubíková Marie CZE 1980 Bublifuci
Muži [53] Krákora Petr CZE 1970 Kasper Swix Team
Muži [49] Krátký Luboš CZE 2000 AK ŽATEC
Muži [50] Krátký Luboš CZE 1977 AK ŽATEC
Muži [113] Křepelka Karel CZE 1987 Zdravotní klaun
Muži [57] Kubik Ondřej CZE 1981 TJ Maratonstav
Muži [59] Kudlej Štěpán CZE 2007 OlfinCar Ski team Trutnov
Muži [114] Kukliš Jan CZE 1982 Bublifuci
Muži [52] Marvan Ondřej CZE 1990 Highlanders Trutnov
Muži [115] Matsko Oleksii CZE 1977 ABB
Muži [127] Mazač Jaroslav CZE 1968 Wikov Hronov
Muži [55] Nosek Tomáš CZE 1990 HO Excentric
Muži [54] Paulus Lukáš CZE 2002 KB Jilemnice
Muži [121] Pavelka Matěj CZE 2002 Dvůr Králové nad Labem
Ženy [116] Pechová Markéta CZE 1976 Trutnov
Muži [56] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Ženy [123] Poživilová Barbora CZE 2000 Run4Fun/TJ Lokomotiva Trutnov
Ženy [47] Retková Klára CZE 2006 Trutnov
Ženy [130] Roudná Jana CZE 1983 Pardubice
Muži [135] Sloup Stepan CZE 1976 Hitachi ABB Power Grids
Muži [129] Stoklasa Ondřej CZE 2006 Olfin Car Ski team Trutnov
Muži [117] Šmejkal Petr CZE 1989 Brno, Medlánky
Muži [128] Šolc Vítězslav CZE 1991 BK Náchod
Ženy [133] Špringrová Ivona CZE 1992 Maratonstav Úpice
Muži [126] Tichý Martin CZE 1999 Apache Loko Trutnov
Muži [60] Tomšík Zdeněk CZE 1987 Trutnov
Muži [132] Trejbal Jan CZE 1988 Trutnov
Ženy [118] Tyrychtrová Tereza CZE 1981 Batňovice
Muži [134] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
Ženy [119] Vogelová Anna CZE 1991 Šneci v běhu
Muži [120] Vomocil Jan CZE 1986 Trutnov
Muži [51] Voňka Martin CZE 1982 Kasperovci

start list 5km

start ~ 12:09:42 , 2005 and older , registered: 72 participants ( 39 of men, 33 of women)

category # name state year team
Muži [244] Adámek Jaroslav CZE 1979 Trutnov
Muži [237] Babka Zdeněk CZE 1981 Trutnov
Muži [227] Baše Marek CZE 1984 Velké Svatoňovice
Ženy [201] Baťková Vladimíra CZE 1981 Simply Living
Ženy [233] Bezušková Leontýna CZE 2005 SKI Police nad Metují
Muži [202] Bihary Marcel CZE 1983 Trutnov
Muži [203] Buryšek Matyáš CZE 2008 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [266] Cvrček Jan CZE 1982 Trutnov
Muži [ ] Doležal Jakub CZE 1974 Fit RUN Hronov
Muži [204] Dorazin Václav CZE 1974 Postřižín
Muži [205] Dufek Michal CZE 2000 Trutnov
Muži [228] Dutka Ondřej CZE 2007 ABB
Muži [229] Dutka Pavel CZE 2005 ABB
Muži [257] Gotz Jan CZE 1969 Kasper Swix Team
Muži [256] Gotz Oliver CZE 2007 Kasper Swix Team
Ženy [239] Grusová Kateřina CZE 1972 Jilemnice
Muži [206] Hlaváček Jan CZE 1998 Moravany
Ženy [235] Holadová Anna CZE 2008 Olfin Car Trutnov
Ženy [261] Holická Martina CZE 1993 Pardubice
Ženy [207] Horáková Renata CZE 1982 Trutnov
Ženy [255] Horká Lucie CZE 2009
Ženy [ ] Horká Lucie CZE 2005 Olfin Car Ski Team Trutnov
Ženy [262] Hrdinková Zuzana CZE 2003 Trutnov
Ženy [236] Jindrová Alžběta CZE 2007 olfin car
Ženy [ ] Jindrová Alžběta CZE 2005 Olfin car Ski Team
Muži [208] JUNEK REALITY IVAN CZE 1967 FINCENTRUM REALITY a.s.
Muži [209] Karban Zdenek CZE 2005 Malé Svatoňovice
Muži [252] Klimeš Václav CZE 1981 Náchod
Muži [258] Kolisko Vladimír CZE 1980 BK Náchod
Ženy [259] Korotvičková Miroslava CZE 1977 Trutnov
Muži [211] Kotyk Pavel CZE 1979 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Muži [210] Kotyk Šíma CZE 2008 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Muži [234] Krátký Vojtěch CZE 2002 AK ŽATEC
Muži [212] KUBRT ROMAN CZE 1970 Žacléř
Ženy [213] Kuklišová Zdeňka CZE 1983 Bublifuci
Muži [230] Mach Martin CZE 1983 Trutnov
Ženy [214] Manšingerová Barbora CZE 1985 Malé Svatoňovice
Muži [215] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
Muži [216] Milata Vojtěch CZE 2001 Trutnov
Muži [253] Novotný Jan CZE 1981 Trutnov
Muži [254] Novotný Jan CZE 2009 Olfin car Ski Team
Muži [217] Novotný Jiří CZE 2001 Dašice
Muži [248] Nývlt Tomáš CZE 1983 SMX Racing Rudník
Muži [251] Ondráško Petr CZE 1969 Trutnov
Ženy [250] Ondrášková Barbora CZE 2004 Trutnov
Muži [200] Pauzar David CZE 1969 Volanov
Ženy [238] Petrovová Tereza CZE 2007 Atletika Trutnov
Muži [264] Pinďák Václav CZE 1974 3AE Team
Ženy [243] Polická Helena CZE 1984 Poličátka
Ženy [242] Polická Liliana CZE 2006 Velké Poříčí
Muži [241] Poprach Vladimír CZE 2009 Olfin Car Trutnov
Ženy [240] Poprachová Hana CZE 2010 Trutnov
Ženy [218] Součková Petra CZE 1977 Simply Living
Muži [263] Staroštík Rostislav CZE 1975 3AE Team
Muži [219] Stierand Vojtěch CZE 2006 Šneci v běhu
Ženy [362] Strnadová Natálie CZE 2010 Olfin Car Ski team Trutnov
Ženy [265] Strnadová Natálie CZE 2010 Olfin Car Ski team Trutnov
Ženy [245] Strnadová Petra CZE 1984 Trutnov
Ženy [220] Stříbrná Lenka CZE 1986 Smiřice
Muži [260] Šimoník Martin CZE 1979 Praha 10
Ženy [221] Špačková Veronika CZE 1982 Vlkov
Ženy [222] Štreklová Simone CZE 1992 SiMa
Muži [223] Šustr Marek CZE 1974 SK Janské Lázně
Ženy [224] Šustrová Jana CZE 1980 SK Janské Lázně
Ženy [246] Tomšíková Lenka CZE 1989 Trutnov
Ženy [249] Tylšová Daniela CZE 1978 Triatlon Team Trutnov
Ženy [232] Vaňková Kateřina CZE 1979 Opravna obuvi Trutnov
Muži [231] Vlček Tomáš CZE 1993 Trutnov
Muži [225] Vondra Václav CZE 1968 Rudník
Ženy [226] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [267] Votočková Denisa CZE 1985 Trutnov
Ženy [247] Wernerová Jaroslava CZE 1976 Trutnovské dračice